Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

SamSzakal666999

KomboPoWolność.PL

Recommended Posts

Właśnie skończyłem pracować nad własną stroną www.

http://kombopowolnosc.pl/

Jest tam zbiór aplikacji mobilnych i kantorów internetowych, które płacą za skorzystanie z ich Darmowych usług.

Nic nie musisz inwestować, ani nic ryzykować!!!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Widzisz Łaskawco - muszę przyznać ci rację... Ten program jest inny tyle, że ta inność polega na tym, że Waćpan tak go gdziwacznie prowadzi, że jest to śmieszne a nawet wręcz głupie. Naprawdę kompletnie bez sensu jest to, że otwierasz trzeci program - a zapowiadasz otwarcie ich jeszcze bodajże 10 - w sytuacji kiedy żadnego ruchu nie ma na żadnym z nich. I choć do tego się pewnie nie przyznasz to z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością do tej pory dołożyłeś do stworzenie swojego "imperium" kilkaset, max kilka tysięcy deolarów.  Być może masz nadzieję, że kiedyś tam coś z tego Ci wyjdzie. Ale IMHO, Twoje nadzieje są płonne... Tak idyotycznego prowadzenia hyipa jeszcze nie widziałem. I rzeczywiście przejdzie on do polskich, hyipowych annałów. Każdy admin - poza tobą - po pierwszym niewypale dałby sobie spokój i albo zrezygnował z dalszych prób tworzenia ponziakowych oszustw albo przeanalizowałby błędy, douczył się i wysartował za jakiś czas - z nową tożasamością bez ortografa w imeniu - z czymś choć nieco bardziej dopracowanym i bradziej rokującym na zarobek. Ty wolisz iść w zaparte... No cóz... Twój cyrk - twoje małpy - twoeje nibyhyipy... Przynajmniej jest zabawnie...   No, to akurat jest dość charakterystyczne dla większości ponziaków... Różnica jest jedynie taka, że chyba wszystkie ponziaki poza tym od @antyyesno tworzą coś co nazywają Czymś i wychwalają to pod niebiosa jako wielki przełom... Ot, choćby jak admini dascoina zawojowywali świat mody spotkaniem z dziesięciorzędnym projektantem w restaracji na Wierzy Eiffla czy też tworząc pierw niby giełdę wewnętrzną a później wypuszczając dascoina na nibygiełdy nibyzewnętrzne.... A @antyyesno tworzy kompletnie bez ładu is składu kolejne niskobudżetowe nibyponziaki i próbuje wciskać kity o rzekomych rzeszach userów... To nawet dość intrygujące jest     PS. Identyczna bylejakość widoczna jest na stronach @antyyesno vel Dariusz Modrakowski Oraz innych promotorów tego badziewia (czyżby kolejne wcielenia @antyyesno? .... .... ... Czytelnikom pod rozwagę zaś daję myśl czy to jakieś Stowarzyszenie Nieudacznych Zaganiaczy czy też jeden człek bądź to z rozdzieleniem jaźni bądź to z mutltitożsamościami... Sam zaczynam mieć nieodparte wrażenie, że jedynym uczestnikiem programu jest jego admin, @antyyesno, w kilku odsłonach. A o tym kto zacz @antyyesno mam swoją teorię ale zostawię ją dla siebie   Niemniej byłby to nad wyraz niezwykły ponziak   am na ten temat swoją własną teorię ale zostawię ja dla siebie.
    • No przecież taki jest cel piramid finansowych, aby tak zrobić, aby ogół ludzi myślał że program działa w określony sposób, podczas gdy w rzeczywistości działa on inaczej... Taki jest cel adminów tego typu programów aby ludzie pojmowali program w taki sposób jaki dla admina jest najbardziej optymalny dla jego interesów z tym związanych. Ale na szczęście nie wszyscy pojmują tego typu programy w taki sposób w jaki admin by chciał. Ależ nie, w zasadzie wszystko tutaj pasuje idealnie. Wszystkie klocki w tym hyipie pasują do siebie... Pasują nawet bardziej, niż w niektórych innych hyipach, gdzie tamtejsi admini znacznie bardziej się wysilali, aby swojego hyipa ubrać w bardziej wiarygodną legendę.  Natomiast w tym hyyipie admin w ogóle się nie wysila aby stworzyć choćby minimalne pozory jakiejś legendy. Tu nic nie ma. Tu dopiero wszystko ma rzekomo być, kiedyś tam, w przyszłości... Już nie wspominając nawet o jakichkolwiek próbach uwiarygodnienia, że program zarabia na tym na czym deklaruje że zarabia. Zero wiarygodności i masa bezpodstawnego hurraoptymizmu sprawia że ten program to jakaś groteska na tle niektórych innych hyipów.
    • Racja bo to jest hyip metafizyczny albo w stanie kwantowym czyli jest albo go nie ma.
    • Ale ja cały czas pisałem, że to jest inny projekt niż ogół myśli. Dlatego wam tutaj nic nie pasuje do zwykłych standardów hyipów jakie znacie.
    • To niesamowite że program będący prawdziwym Hyip vietcongiem gdzie userzy pochowani są chyba w tunelach bo w social mediach czy yt. nie słychać o nim nic co nie przeszkadza dynamicznemu, wręcz lawinowemu wzrostowi nowych użytkowników(tak wynika z fragmentu którego nie zacytowałem/przetłumaczyłem a był tam straszny bełkot)   Obecna sytuacja ma również pewne wady. Z uwagi na fakt, że dołączyło do nas tak wiele nowych osób, będziemy musieli opóźnić rozpoczęcie naszych kampanii reklamowych na otwartym rynku. Chcemy być w 100% pewni, że nasze serwery mogą pomieścić wszystkich nowych członków, dlatego musimy kontrolować tempo naszego wzrostu. Musimy też nieco opóźnić rozpoczęcie naszej serii webinarów z tego samego powodu. Po prostu nie możemy wejść na otwarty rynek i zacząć robić duży szum w naszych webinariach, dopóki wszystkie wyżej wymienione grupy nie będą już na pokładzie. Wtedy będziemy mogli to zrobić.