Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

diam0nd

Odpowiednie ustawienie TP1, TP2, TP3 i SL

Recommended Posts

Witam

Z tego miejsca chciałbym się z Wami przywitać.

Problem być może błahy, ale nie mogę sobie go rozgryźć.

Mianowicie: Platforma Meta Trade 4 na Android (Ze względu na brak możliwości ciągłego dostępu do komputera) 

Chce skorzystać z sygnału , który wygląda   przykładowo w ten sposób :

BUY 0.1111

TP1 0.1131
TP2 0.1151
TP3 0.1171

SL  0.1090

Jak widać mamy 3 TP i 1 SL. Moje pytanie: Jak najlepiej utworzyć zlecenie aby wszystkie transakcje uwzględnić. 

3 transakcje naraz z osobnym TP i jednym SL nie wchodzą w grę, bo jak pójdzie na SL to mi zamknie wszystkie. Chodzi mi o to  , żeby przy osiągnięciu TP 1 , mogło atakować TP 2, bez jakiś większych ingerencji. Przy okazji przesuwając SL do góry o różnice pipsów względem TP 1, aby w razie zawrotu nie stracić profitu z TP 1. Mam nadzieję, że jakoś w miarę się wypowiedziałem :) Dziękuję, pozdrawiam

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Info od firmy. Jak zapewne wiecie wczoraj, ogłosiliśmy WIELKI Konkurs Poleceń o łącznej puli nagród 50 000 $. Otrzymaliśmy kilka e-maili z tym samym pytaniem. Zapytałeś, czy ten konkurs dotyczy tylko nowych poleconych, którzy zarejestrują się od 29.05 do 30.06 (włącznie), czy też dotyczy również wszystkich poleconych, które już masz w DailyCryptoRevenue Cóż, weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje polecenia. Nie ma znaczenia, kiedy zarejestrowali się w naszym programie. Ważne jest, ile łącznie złożą między 29.05 a 30.06 (włącznie). Będziemy obliczać tylko „świeże depozyty” dokonane w tym okresie przy użyciu portfeli kryptograficznych (finansowanie zewnętrzne), więc depozyty dokonane przy użyciu środków z salda konta (reinwestycje) nie liczą się tutaj. To właściwie odpowiedź na twoje pytanie. Postanowiliśmy trochę „urozmaicić” ten weekend, więc oto kolejna świetna promocja: Każda osoba dokonująca depozytu Silver Plan przy użyciu Ethereum w sobotę i niedzielę (30.05 i 31.05) otrzyma 10% premii za każdy tego rodzaju depozyt. Co to znaczy? Cóż, depozyty Silver Plan wynoszą od 500 do 9999 USD. Każda osoba dokonująca tego rodzaju wpłaty Ethereum w ciągu najbliższych 48 godzin otrzyma od nas kolejny depozyt, który będzie równy 10% ich własnego depozytu. Na przykład, jeśli dokonasz takiego depozytu za 600 USD, wówczas dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 60 USD ETH, jeśli zrobisz to z 1000 USD, dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 100 USD itp. Tylko depozyty dokonane przy użyciu zewnętrznego funduszu (twoje portfele kryptowalutowe ETH) mogą brać udział w tej promocji. Możesz dokonać nieograniczonej liczby depozytów, które będą uczestniczyć w tej promocji, jednak muszą one zostać aktywowane w ciągu następnych 48 godzin, aby zakwalifikować się do bonusu. Znowu chodzi tylko o depozyty Silver Plan. Depozyty w innych planach nie będą się liczyć. Należy również pamiętać, że ta oferta jest ważna tylko w przypadku depozytów dokonanych przy użyciu Ethereum. Wszystkie depozyty bonusowe zostaną dodane do twoich kont w poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.  
    • Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie? Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.   Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków. W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału. W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy: Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym.  Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza. Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować. W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest: Cena: 1 000,00 EUR
      Dostęp do grupy:
      Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
      ---- Cena: 2 000,00 EUR Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
      ----
      Cena: 4 000,00 EUR Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly. Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
      Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.   Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu. ---------- Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego. Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii. Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś. Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego.  Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo. Dzieląc ten wynik na lata i miesiące,  wygląda to tak: Rocznie ~ 5100€
      Miesięcznie ~ 427€  To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące.  Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?