Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

tomek019

Properly - Propatrading na rynku Forex (~25-75% rocznie)

Recommended Posts

Testowa wyplata z zarobionej kasy która jest w strategiach. Śmiga na Revolut

FC695669-5108-46AC-89DF-B46AA8173E95.jpeg

@garrett85 dokladnie tak jest, wszedzie ryzyko straty. A automaciki to przetrzymuja straty, gdzie pozniej na koncie wodzisz 0 

Zaprezentuję moje podejście do firmy

Jeśli ja mam grać sam depozytem 1000 euro, to wole dać 1000 firmie, dostać za to 6250 euro i handlować na automacie dużym kapitałem, a nie bujać się sam cały dzień z tysiakiem. 

Jak stracę ten tysiąc sam tradując, to stracę tysiąc i stracę czas spędzony na manualu, a jak rozwiążą ze mną umowę to zauważcie, że mogę stracić 20 % czyli jakieś 1250 euro, czyli 250 więcej niż dałem na tę najniższą opłatę bezzwrotną. 

Jeśli chcesz być samodzielnym traderem, to jasne proszę bardzo, graj sam, ja wolę automat, siano się kręci i czas zaoszczędzony i to, że handluje większym kapitałem, nie dotykając nic ( bo to autopilot), więc mogę na tych samych transakcjach co np. Ty byś robił tysiącem, zarobić więcej.

Możecie sami sprawdzić! Wrzucić sobie 1k€ na samodzielny trading na dźwigni, a 1k€ do Properly i sprawdzisz sam. Jak Ci to wyjdzie np. po roku czy dwóch. 

Wtedy bedzie konkret porównanie. Też bym tak zrobił, tylko nie mam czasu na wlasny trading 

Sumując: 

Firma nie chce tego, żebyś był na stracie, ona by dokładała do interesu, a to biznesowo nie ma sensu, dlatego umowę mogą rozwiązać jak strategia straci 20 %, ale żeby max ograniczyć takie coś i ich dokładanie do interesu, to każda strategia jest ustawiona na max 9% możliwej straty. 

A gdyby nawet to był samodzielny trading i można było grać na tym ich kapitale na dźwigni samemu, to i tak bym nie wybrał tej opcji, bo znów to oznaczałoby, że muszę nad tym siedzieć i uczyć się tradingu… A mi się nie chce, serio 

I dlatego patrząc trzeźwo i wygodnie, wole właśnie ich zasady i automat. 

Co do strat, patrz: wrzucasz kasę w bota, a ja miałem kasę w kilku botach, I co? 

Grało sto procent według założeń bota i ujeb@£@ wszystko! 

Cudzy bot, płatność miesięczna, płatność za vps i uwaliło wszystko. Powiedzieli rynek 

Zawsze może wywalić stratę, czy grasz na cudzej strategii, bocie czy sam. Prawo rynku, które akceptujesz i działasz, albo nie akceptujesz i nie robisz nic.

ja bym wolał sam trejdować niż dawać komuś.

Z biedy ewentualnie: mam 3 koła, 2 sam trejduje, 1 można ten ich bot sprawdzić, ale wg mnie to z podejściem, że już się z tą kasą zegnasz. Teraz najlepiej za 1000 kupić maseczek na koronawirusa, opylić na allegro z przebitką 3 razy i jesteś zarobiony bez botów i bez czekania rok na zyski

Posted (edited)

OT i wulgaryzmy

Edited by pepperoniss

Posted (edited)

Cześć, dzisiaj wleciał pierwszy film z nowej serii na fanpage. Playlista ta bedzie opisywać wszystkie transakcje które w danym tygodniu zrobiły strategie, także myśle ze warto będzie przyjrzeć sie temu jak dokładnie strategie pracują :)

https://www.facebook.com/319010718857218/posts/673530936738526/?vh=e&d=n

Edited by tomek019

W dniu 4.03.2020 o 12:59, Zappa napisał:

ja bym wolał sam trejdować niż dawać komuś.

Z biedy ewentualnie: mam 3 koła, 2 sam trejduje, 1 można ten ich bot sprawdzić, ale wg mnie to z podejściem, że już się z tą kasą zegnasz. Teraz najlepiej za 1000 kupić maseczek na koronawirusa, opylić na allegro z przebitką 3 razy i jesteś zarobiony bez botów i bez czekania rok na zyski

Jak tam twoje biznesy?

Tradujesz sam? czy może wbiłeś testowo do Properly?

Posted (edited)

@marek505: 'Grało sto procent według założeń bota i ujeb@£@ wszystko!" - nie jest to wycieczka w Twoją stronę tylko w stronę tego, kto stworzył to 'cudo' w którym miałeś ulokowaną kasę: jeśli ktoś jest idiotą i tworząc bota nie zakłada SL, albo nie odcina bota automatycznie przy x% straty 'total' na rachunku, to zawsze koniec jest ten sam.

Poza tym nie spotkałem jeszcze bota/EA, które sprawdzają się w nieskończoność, dlatego...

preferuję manual ponad automaty... ;)

Z innej bajki... ale jak najbardziej a propos, tego co powyżej...

Zajrzałem sobie z ciekawości na ich stronę i przyjrzałem się wynikom z tradingu (na przykład) od początku roku... wybaczcie, ale delikatnie mówiąc wygląda to dość żenująco...

Strategia F11- 'plecy'...

Strategia F21- 'bieda z nędzą'...

Strategia F22 - 'mega plecy'...

Strategia F31 - 'mega plecy'...

Pytanie: Czy leci z nami pilot... upppsss... przpraszam... przecież to autopilot... tylko naćpany jakiś chyba... :)

---

(edit.)

@marek505: 'A gdyby nawet to był samodzielny trading i można było grać na tym ich kapitale na dźwigni samemu, to i tak bym nie wybrał tej opcji, bo znów to oznaczałoby, że muszę nad tym siedzieć i uczyć się tradingu… A mi się nie chce, serio' - nie wiem, co gorsze... walić w ciemno samodzielnie na FX na zasadzie 'raz czarne, raz czerwone', czy oddać kasę pseudoinwestorom, żeby oni robili to samo w Twoim imieniu... tyle, że za pomocą automatów...?

Zastanawiałeś się na tym...?

Nie zastanawia nikogo, dlaczego po 'x' miesiącach słabych wyników, ale w rozliczeniu rocznym 'in plus', teraz od 'x' miesięcy jest totalna nędza...? Co na to właściciele projektu? Jakie mają wytłumaczenie takiej nędzy?

Co automat zachorował i zapadł na wirusa pazerności? :)

Może zaangażuje się w wątku ktoś, kto 'siedzi przy stole' z właścicielami projektu, a może ktoś z nich samych zechce się pofatygować i napisać kilka słów na temat... było by miło...

Przyznam, że zaintrygował mnie projekt na tyle, że przyjrzę się mu bliżej... bo póki co to mi jakoś zaczyna śmierdzieć...

i zachęcam do szczegółowego przeanalizowania umowy przed wejściem do projektu i wpłaceniem kasy... a sam ją przeanalizuję i zreferuję, gdy tylko znajdę na to czas. Obiecuję. ;)

Edited by TRex4eX

Posted (edited)
Godzinę temu, TRex4eX napisał:

Zajrzałem sobie z ciekawości na ich stronę i przyjrzałem się wynikom z tradingu (na przykład) od początku roku... wybaczcie, ale delikatnie mówiąc wygląda to dość żenująco...

Strategia F11- 'plecy'...

Strategia F21- 'bieda z nędzą'...

Strategia F22 - 'mega plecy'...

Strategia F31 - 'mega plecy'...

Pytanie: Czy leci z nami pilot... upppsss... przpraszam... przecież to autopilot... tylko naćpany jakiś chyba... :)

---

Zgodzę się z tobą jeśli chodzi o boty, że jest mega tragedia! Ja nie wnikam w to dlaczego one zarabiają i dlaczego tracą, nie wnikam w to że trzeba je „nastrajać” pod rynek bo on się zmienia i taki automat nie będzie zarabiał w nieakończoność. 

Dodatkowo ludzie którzy je reklamują mega mnie słabią, może ja nie jestem jakimś ekspertem jednak mogę stwięrdzić że oni pojęcia nie mają co reklamują, jak to zarabia i że mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. 

Ja testowałem kilka botów i jedyne co z nich wyjąłem to wnioski, bo kasy nie było już jakiej wyciągnąć.

Np coś takiego jak STE nie wiem jak tam teraz im idzie, wiem że powinno się patrzeć długoterminowo, jednak boli gdy ktoś lub coś wyzeruje Ci konto na kilkanaście tyś € wkładu własnego. 

Było kilka chłopaczków co stworzyli super mega bota, nie raz poświęciłem trochę kapitału aby to przetestować i finalnie kończy się to tak samo czyli zerowym rachunkiem. 

Dlatego aby w ogóle zacząć zarabiać w necie, wykorzystując różne rzeczy należy mieć na tyle przerobiony mental by wiedzieć, że są straty i zyski. Że możesz zostać z niczym i że warto iść w powtarzalność i przewidywalność, a nie liczyć na 1 razowy strzał i życzeniowość. 

Bo w świecie nie ma nic tak jak byś ty sobie życzył i trzeba szybko się dostosowywać do danej sytuacji. 

Całkiem podobnie z mirror tradingiem i kopiowaniem ruchów PAMM nie spotkałem jeszcze tradera który by zarabiał nonstop i nie mial fuckupow które zerują mu konto, nie spotkałem takiego który by tego konta nie wyzerował. Jednak spotkałem takich co mówią, że ciągle zarabiają, a tu się nie zgodzę bo FAKTY mówią coś innego. 

Dla mnie jednak nic dziwnego, że tak to działa dlatego jeśli ja z czegoś korzystam to realizuje zyski co tydzień i na bierząco, aby nie mieć żalu, a w razie czego mieć od czegoś wystartować ponownie. 

Ja do manualu nie mam nerwów i po prostu nie chce mi się tego robić, może to lenistwo, a może mam ciekawsze rzeczy do roboty niż siedzieć przed wykresami.

Pare razy zarobiłem i później straciłem cały zysk. Nie raz nawet uwaliłem całe konto i ja jakoś nie mam z tym problemu aby to powiedzieć, co nie można powiedzieć o innych i zazwyczaj tych którzy promują coś w necie i pokazują tylko plusy. 

Daleko nie szukać, wystarczy zobaczyć jak działają promujący IML czy teraz juz IM „i markets live” się to nazywało. Tam to nikt nie pokaże ci wyników z tradingu, bo ich nie ma! Ludzie płacą horrendalnie wysokie abonamenty licząc na to, że się czegoś nauczą. Finalnie odpuszczają i nawet nie zarabiają na to co wydali, aby przecież odnieść sukces. 

Obserwuje już lata w jakie sposoby można zarabiać w internecie i zauważam już pewne zależności, jednak zauważam też to iż ludzie są po prostu za mało cierpliwi i systematyczni, że za szybko odpuszczają.

Ja Chętnie zobaczyłbym wyniki w tradingu, zobaczyłbym to ile razy ktoś wyzerowal konto, zobaczylb ile razy startował od zera, zobaczyłbym jak Zarabiaja tacy traderzy na typowym proptradingu gdzie to ty sam tradujesz z palca. Jednak mało kto chce to pokazać, nie wiem czy to wstyd czy co jednak ja moge pokazać, więc dlaczego inni nie chcą ? 

Co do samego Properly:

Wlasciciel omawia to co sie dzieje na bieżąco. I naprawdę nie wali w ch¥£@ rozmawiałem z nim nie raz, wykorzystuje mentoring który mam opłacony i naprawdę to pomaga. 

Mi się podoba ta forma współpracy, miałem już kilka wypłat z tradingu - zysku który został wypracowany z strategii które posiadam. 

Otwarcie mówią o tym, że kilka miesięcy w roku jest stratnych, może zdarzyć się tak że będzie i rok stratny. Ja tu się nie mam im do czego doczepić, taka specyfika ich działania i póki co wywiązują się z niej.

Mam bliskich znajomych którzy korzystają z usług tej firmy od kilku lat i są zadowoleni, oczywiście wyniki mogły by być lepsze, jednak wiem, że finalnie jeśli ktoś by chciał sam sobie tradować to dawno skończył by z wyzerowanym kontem. Wiem jak to jest, bo jestem tego dobrym przykładem. 

Dla mnie całkiem spoko wynik jeśli będzie to nawet 10% rocznie nie robiąc nic, a jednak te wyniki są wyższe bo zazwyczaj na poziomie 50% od twojej opłaty, nie ma żadnych abonamentów.

Płacisz raz i umowę masz na czas nieokreślony. 

Zauważyłem też, że temat jest dość skromnie promowany w internecie chociaż posiada program partnerski, to dlatego że w porównaniu do wszystkich tych super dających zarabiać programików z których sam korzystałem tutaj nie ma takiego rozdawnictwa i jasno jest napisane skad i gdzie idą nasze pieniądze. Wypłaty są na rachunek bankowy. 

ostatnie podsumowanie 

Tutaj sa webinary: https://www.facebook.com/properly.eu/

Edited by marek505

@marek505: 'Całkiem podobnie z mirror tradingiem i kopiowaniem ruchów PAMM nie spotkałem jeszcze tradera który by zarabiał nonstop i nie mial fuckupow które zerują mu konto, nie spotkałem takiego który by tego konta nie wyzerował. Jednak spotkałem takich co mówią, że ciągle zarabiają, a tu się nie zgodzę bo FAKTY mówią coś innego.' - być może nie buszowałeś zbyt głęboko po necie, żeby dotrzeć do osób, które mają regularne dobre, tj. min. dwucyfrowe wyniki w skali roku i to, np. od ponad dwudziestu, trzydziestu, czy więcej lat. Ja takich znam przynajmniej kilku, a jeden z nich został w pewnym momencie moim nauczycielem i mentorem. Stąd wiem, że można.

A EA wcześniej, czy później się wywala, a wracając do tematu i do wyników, to są one bardzo słabe. Realnie i w miarę bezpiecznie można robić wynik na poziomie ok. 5% w skali miesiąca. Zatem jeśli ktoś robi kilka miesięcy z rzędu 'in minus', jak w przypadku Properaly, to nie świadczy dobrze o nich i o ich podejściu do rynku.

Jak wytłumaczyli, jeśli w ogóle to zrobili, 'dziadowskie' ostatnie półrocze?

Powiem radykalnie: Mi to śmierdzi... i pół żartem... lepiej wyszli by ludzie z kasą na lokacie bankowej niż w większości proponowanych strategii...

A to już zwykłe 'dziadostwo' jest, a nie żaden proptrading. :) 

• Like 1

Posted (edited)

@TRex4eX 

48 minut temu, TRex4eX napisał:

być może nie buszowałeś zbyt głęboko po necie, żeby dotrzeć do osób, które mają regularne dobre, tj. min. dwucyfrowe wyniki w skali roku i to, np. od ponad dwudziestu, trzydziestu, czy więcej lat. Ja takich znam przynajmniej kilku, a jeden z nich został w pewnym momencie moim nauczycielem i mentorem. Stąd wiem, że można.

Pokaż mi te wyniki. Pokaż mi twojego mentora, pokaż mi ile zarabiasz ty, a ocena mentora będzie dużo prostsza. 

Realnie i w miarę bezpiecznie można robić wynik na poziomie ok. 5% w skali miesiąca. Zatem jeśli ktoś robi kilka miesięcy z rzędu 'in minus', jak w przypadku Properaly, to nie świadczy dobrze o nich i o ich podejściu do rynku.

To jest tylko i wyłącznie twoje zdanie, wyciągnięte z obserwacji, które wnioskuje są bardzo słabe. Wystarczy przeczytac co i w jaki sposob piszesz.

To że są narzędzia które mogą zarabiać 5% oraz więcej w skali miesiąca to wiem, jednak z czasem też nie jest tak, że ciągle zarabiają. Sam korzystam z różnych narzędzi Properly jest tutaj jednym z nich i to że ma słabsze miesiące, nie znaczy że tak będzie zawsze. ( pewnie ty tylko masz super profitowe miesiace, ale statementu nie pokażesz, bo pewnie dopiero zaczynasz) ;D nasłuchałem się takich smątów od wielu ludzi w necie i wniosek jest jeden, mówią dużo nie zarabiają nic 

Wracając - Jeśli masz takie narzędzie podziel się nimi, chętnie przyglądnę się bliżej, a nawet stracę swoje pieniądze na nich po to aby poprzeć moją tezę.

Zrób tak Zamiast zaniżać coś innego, nie dając żadnych faktów, że w twoim wypadku jest inaczej niż w tych gdzie ludzie po prostu opowiadają bzdury w necie na temat ile to oni nie zarabiają...

Gdzie są ci wszyscy trader masterzy którzy tak ochoczo zarabiali na kryptowalutach ? Nie ma bo nie maja co pokazac, a rynek zweryfikowal. Czasem się pojawia jakis mylioner internetowy który bierze siano za abonament do sygnalow i nic wiecej nie potrafi dac w zamian, a z czasem i tam ludzie przestaja zarabiac, bo wiekszosc tego jest robione na farcie.

Jak wytłumaczyli, jeśli w ogóle to zrobili, 'dziadowskie' ostatnie półrocze?

Tłumaczyć nie muszą, bo to wynika z umowy praz z tego w jaki sposób przedstawiają swoją ofertę. Mówią o tym otwarcie więc może zapoznaj się z tym bardziej, zanim będziesz w ogóle się wypowiadał w jakimś temacie.

Jeśli patrzysz krótkoterminowo owszem może być minus, zobaczymy jak będzie dalej i jak sobie poradzą w kolejnych miesiącach. Jednak ja mając strategie od października miałem już tak że koszty mi prawie zwróciły. 

Powiem radykalnie: Mi to śmierdzi... i pół żartem... lepiej wyszli by ludzie z kasą na lokacie bankowej niż w większości proponowanych strategii...

A to już zwykłe 'dziadostwo' jest, a nie żaden proptrading. :) 

Mi śmierdzi wszystko w necie i co?
Śmierdzą mi mentorzy, śmierdzą szkoleniowcy, śmierdzą mi ludzie którzy wypowiadają się na takich forach i czują się anonimowi. Śmierdzą mi tradermasterzy którzy pokazują same plusy. 

Z tymi lokatatami to większych bzdur nie słyszałem - poważnie, jeśli tak uważasz to twoja wiedza jest co najmniej mierna. 

Moim zdaniem nie ma co tutaj gdybać jakby ludzie wyszli, jak byś wyszedł ty.

Nie masz ochoty, nie czujesz tego projektu to po prostu go omijaj, jednak nie wypowiadaj się bezsensu nie znając go od środka, bo takie mam wrażenie. 

Prosto mówiąc to rozwiązanie nie jest dla ludzi którzy uważają, że pieniądze powinny leżeć w banku „półżartem” ( czyli w tym dla ciebie, bo wnioskuje, że nie wiesz tego co to inflacja pisząc, ze na lokacie lepiej wyjdziesz)  

Nie jest to dla tych co nie rozumieją, że takie rozwiązania nie są dla wszystkich i napewno już nie są dla ludzi z roczczeniowym podejciem i dziwnymi oczekiwaniami, którym mało kto byłby w stanie sprostać. 

Nie jest tez to dla tych którzy nie mają pieniędzy, a chcą szybko się dorobić. 

Nie tedy droga 

Edited by marek505

@marek505: To się Kolega 'zagotował'... i po co...?

Wypowiedziałem się w zasadzie tylko na temat kilku ostatnich miesięcy, które są zwyczajnie 'dziadowskie'... i jeśli są zrobione na automacie, to znaczy, że ktoś nie kontroluje sytuacji, a to źle świadczy o zarządzających.

W pozostałych kwestiach (z braku czasu) wypowiem się nieco później. Może uda mi się jeszcze dzisiaj. Obiecuję...

Tak jak niektórzy super zyski na automacie... :)

Zagotował nie wiem po czym tak wnioskujesz? Ja pomprpstu napisalem co mnie spotkalu juz w internecie i z jakimi ludzmi mialem doczynienia, przyda sie to czytajacym, aby wyciagali sami wnioski :) 

jak mozesz napisz cos wiecej o twoich sposobach jesli dzialaja :) 

pozdrawiam

Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie?

Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.

Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością

W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków.

W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału.

W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy:

Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym. 

Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza.

Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować.

W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest:

Cena: 1 000,00 EUR
Dostęp do grupy:
Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.

----

Cena: 2 000,00 EUR

Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
----
Cena: 4 000,00 EUR

Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.

Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.

Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu.

----------

Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego.

Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem

https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard

Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii.

Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu

Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś.

Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego. 

Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo.

Dzieląc ten wynik na lata i miesiące,  wygląda to tak:

Rocznie ~ 5100€
Miesięcznie ~ 427€ 

To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące. 

Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?

IMG_3365.thumb.PNG.253b369bb73a1fc0ba28b1a9377cc6d3.PNG

firma na każdym kroku zaskakuje nas nowymi filmami / planami / aktywnościami które pomagają osobą które chcą się nauczyć sami handlować na forex co jest mega ciekawe :) tak czy inaczej wyniki na przestrzeni ostatnich 6 lat mówią same za siebie ! Także lecimy dalej :) 

Posted (edited)

@marek505: 'Pokaż mi te wyniki. Pokaż mi twojego mentora, pokaż mi ile zarabiasz ty, a ocena mentora będzie dużo prostsza' - np. Maciej Goliński. Nie jedyny, ale jeden z kilku. Byłem u niego na rocznym szkoleniu. Wynik z tego okresu to ok. 70-80% zysku i skuteczność na poziomie 80%. Wystarczy pobuszować po necie kim jest ww. i czy jest osobą godną zaufania.

Biorąc od uwagę wyniki prezentowane przez Firmę, to nadal wypada bardzo słabo.

'To jest tylko i wyłącznie twoje zdanie, wyciągnięte z obserwacji, które wnioskuje są bardzo słabe. Wystarczy przeczytac co i w jaki sposob piszesz' - nie są słabe, tylko wynikają same z siebie, tj. z bieżącego wyniku firmy.

A te są żenujące...:)

'To że są narzędzia które mogą zarabiać 5% oraz więcej w skali miesiąca to wiem, jednak z czasem też nie jest tak, że ciągle zarabiają. Sam korzystam z różnych narzędzi Properly jest tutaj jednym z nich i to że ma słabsze miesiące, nie znaczy że tak będzie zawsze. ( pewnie ty tylko masz super profitowe miesiace, ale statementu nie pokażesz, bo pewnie dopiero zaczynasz) ;D nasłuchałem się takich smątów od wielu ludzi w necie i wniosek jest jeden, mówią dużo nie zarabiają nic' -  nie piszę o narzędziach, tylko o strategiach. Nie grałem i nie gram na automacie. Moje osobiste wyniki możesz sprawdzić na podstawie linków w forumowej stopce. I zaznaczę wyraźnie, że to są wyniki 'partyzanckie', bo zajmuję się tradingiem po godzinach, bo na codzień prowadzę własną firmę.

'Wracając - Jeśli masz takie narzędzie podziel się nimi, chętnie przyglądnę się bliżej, a nawet stracę swoje pieniądze na nich po to aby poprzeć moją tezę' - 'wbij' na roczne szkolenie do Maćka, zastosuj wiedzę w praktyce, a wynik przyjdzie sam... z czasem... żadne czary... :)

'Z tymi lokatatami to większych bzdur nie słyszałem - poważnie, jeśli tak uważasz to twoja wiedza jest co najmniej mierna' - no i się kolega zagotował... i po co...? 

Jeśli ktoś przez x miesięcy nie jest wypracować średniomiesięcznego zysku na poziomie ok. 5%, to to jest fajans nie strategia. Jeśli zatem ktoś traci moje pieniądze zamiast na nich zarabiać, to wolałbym trzymać kasę w banku na lokacie, zamiast dawać je w zarządzanie ludziom, którzy mi tylko stratę robią w dłuższej perspektywie zamiast zarabiać.

Czego Kolega tutaj nie zrozumiał...?

'Nie masz ochoty, nie czujesz tego projektu to po prostu go omijaj, jednak nie wypowiadaj się bezsensu nie znając go od środka, bo takie mam wrażenie' - poznałem założenia i wyniki na tyle, że mogę stwierdzić, że na dzisiaj to wygląda bardzo słabo, żenująco słabo.

A jeśli do tego zarządzający nie dokładają żadnej zmiany strategi i narzędzi, to pytam: Czy leci z nami pilot...?

Wiele lat temu był sobie film o takim tytule. Komedia. I to na razie też wygląda jak komedia. Niestety słaba.

O ile kiedyś mogłem stracić parę groszy na bilet do kina, o tyle tutaj widzę, że nadzień dobry z każdego wpłacanego tysiaka firma skubie mnie 15% na program. Jeśli dołożyć do tego 'dziadowskie' wyniki, to pytam: Po ilu miesiącach żenujących wyników wyjdę na poziom wyszydzanej lokaty bankowej?

Może Kolega poda jakiś konkretny przykład ze zrzutem ze swojego konta w projekcie? Kiedy wpłacił do konkretnej strategii, jak po kolei wyglądały dopisywane zyski i ile w tej chwili jest nas rachunku?

Zobaczymy jakie to super zyski Firma dla Kolegi zarobiła... ;)

Chyba, że w tej kwestii też jest jakaś dzika manipulacja i nikt się nie odważy na takie expose.

Czuję... nie czuję... Proszę Kolegi, nie o czucie, czy nie czucie tutaj chodzi, a o twardą matematykę...

Może zechce Kolega odkryć się trochę, czy przypadkiem nie zarobił do tej pory więcej 'siana' na naganianiu 'jeleni' do projektu, niż na samym tradingu...?

Bo z tego, co zaobserwowałem, to więcej można zarobić na naganianiu 'leszczy' do projektu, niż na samym tradingu...

A jeśli skojarzyć to z lokacją firmy na Cyprze, brakiem gwarancji zysku w umowie, dziadowskie wyniki z tradingu i wysokie prowizje za poleconych... to...

to jak Wam się to widzi Forumowi Koledzy...?

Jeśli w firmie zarabia się więcej na polecaniu niż na samej działalności inwestycyjnej, to przez ok. 10 lat mojej obecności na tym i innych forach doświadczyliśmy (co bardziej zasłużeni bywalcy tego miejsca na pewno), nie jednego, czy dwóch, ale wielu pseudo inwestycyjnych wydmuszek o cechach realnego projektu inwestycyjnego.

O wszystkich słuch dawno zaginął... a za każdym razem miało być tak pięknie...

a niektóre były nawet dość podobne do Properly... :)

'Nie jest to dla tych co nie rozumieją, że takie rozwiązania nie są dla wszystkich i napewno już nie są dla ludzi z roczczeniowym podejciem i dziwnymi oczekiwaniami, którym mało kto byłby w stanie sprostać' - i znowu ten sam ton...

Nie chodzi o rozumienie, a o liczby...

A te niestety mówią, że projekt daje nędzne wyniki operacyjne...

Co tutaj można rozumieć inaczej...?

Ani moje podejście nie jest roszczeniowe, ani tym bardziej dziwne. Co jest dziwnego i roszczeniowego, że oczekuję od projektu wyników finansowych lepszych niż  lokaty bankowe, czy fundusze powiernicze niskiego ryzyka (pieniężne/obligacyjne), skoro ryzyko po mojej stronie jest radykalnie większe niż w przypadku ww. instrumentów?

'Nie jest tez to dla tych którzy nie mają pieniędzy, a chcą szybko się dorobić' - a tu się z Kolegą zgadzam... Dorobić to się tutaj nie da... Chyba, że na naganianiu naiwnych 'jeleni' do projektu... To z pewnością... :)

'Nie tedy droga' - Z całą pewnością... Jeśli chcesz zarabiać konkretne i regularne pieniądze na FX, CFD i pochodnych, to z pewnością nie tędy droga... 

Jeśli ktoś oprócz mnie i dwóch uczestników projektu w nutą naganiania i bezkrytycznego wybielania projektu zagląda tutaj jeszcze, to może zechce się wypowiedzieć...?

Zapraszam serdecznie. Ciekaw jestem zdania innych. Nawet bardzo krytycznego.

Byle merytorycznie krytycznego... 

A nie gówniarskiego jechania na emocjach... ;)

Edited by TRex4eX

Posted (edited)

@TRex4eX Finalnie stwierdzam, że ta firma nie jest dla takiego zarabiacza forexowego jak ty, jeśli robisz to już powiedzmy pół profesjonalnie i długo. Odpływasz w szkolenia, których ja nie chce, bo nie chce poświęcać czasu na trading. 

Trading manualny jest trudny. Można korzystać z algorytmów, się nimi wspomagać, jednak żaden laik nie będzie tego potrafił wykorzystać.

Jako Trader napotkasz na wiele trudności o których zapewne wiesz:

handel zbyt małym kapitałem
strach przed utratą własnych pieniędzy
presje psychologiczne
brak dyscypliny 
brak wsparcia

Płacąc firmie proptradingowej, jaką jest Properly. Płacisz jednorazowe wpisowe i uzyskasz wiele benefitów, takich jak:

Umowę na czas nieokreślony Ty - pracownik, Firma - pracodawca - Umowę możesz sobie pobrać z panelu po wstępnej DARMOWEJ rejestracji.

Otrzymasz dostęp do kapitału nawet 25 000 euro, gdzie można z tej kwoty czerpać zyski. 

Wypłaty są co 1% zarobionego kapitału.

Dodatkowo firma pokrywa Twoje straty gdy będą gorsze okresy na rynku. Zatem nie musisz obawiać się o utratę pieniędzy. 

Firma przekaże Ci ich strategie i będzie pilnować ich realizacji. Dzięki temu zadba o poprawną dyscyplinę i odpowiednie wsparcie mentoringowe. 

Korzystając z ich doświadczenia i narzędzi nie będziesz czuł presji. 

Inną kwestią jest to, że współpracując z #Properly możesz jednocześnie korzystać z zysków i rozwijać kapitał. 

Ty decydujesz czy chcesz wypłacać zyski, czy powiększać kapitał do handlu

Ja korzystam, postanowiłem przetestować, podjąć współprace samodzielnie i z pełną świadomością po ich wynikach, które robią całkowicie bez udziału i angażowania mojego czasu, uważam, że warto. Ty próbujesz mi wmówić, że jednak nie warto, bo można więcej i lepiej.

Pewmie uważasz podobnie? Nie ma czegoś takiego jak talent do tradingu czy wyjątkowe umiejętności. Dlatego każdy może spróbować swoich sił, ale nie każdy się na rynku utrzyma...

Może Ty pochwal się ile siana straciłeś zanim nauczyłeś się tradować, zanim wykręcałeś takie wyniki, o których tutaj mówisz, zapewne też potwierdzisz mi, że nie każdy może zostać traderem i osiągać wyniki na twoim poziomie, bo nie każdy włoży w to tyle zaangażowania ile włożyłeś ty. większość odpadnie po 1 wyzerowanym rachunku. Do tego potrzeba konsekwencji, pokory, odpowiedzialności, strategii i wystarczającej ilości kapitału.

Pewnie wiesz co to jest proptrading, może korzystałeś na początku lub też nie. W necie można poczytać na czym polega współpraca z taką firmą. Zwyczajna firma oferuje Ci zazwyczaj dostęp do większego kapitału, jednak musisz mieć umiejętności i tradować kapitałem sam. A zyskami dzielisz się z firmą.

Pamiętaj: Jeśli chcesz i jesteś traderem to możesz też podjąc z nimi współpracę na zasadzie zwykłego proptradingu, wtedy zapłacisz im 1000€ i otrzymasz kapitał 6250€ którym ty sam będziesz handlował, jednak ja nie mam na tyle umiejętności dlatego korzystam z ich rozwiązań.

Properly jako firma dostarcza rozwiązania, które nie są standardowe i pomagają tobie. Otrzymujesz identyczną współpracę proptradingową, jednak to oni dbają o to, aby handel odbywał się według ich strategii, która działa w długim okresie czasu.

22 godziny temu, TRex4eX napisał:

O ile kiedyś mogłem stracić parę groszy na bilet do kina, o tyle tutaj widzę, że nadzień dobry z każdego wpłacanego tysiaka firma skubie mnie 15% na program. Jeśli dołożyć do tego 'dziadowskie' wyniki, to pytam: Po ilu miesiącach żenujących wyników wyjdę na poziom wyszydzanej lokaty bankowej?

Raczej czegoś nie doczytałeś, firma nie skubie cię na żadne 15% od wpłacanego tysiaka, bo ty za opłatę, która jest bezzwrotna i jest to jasno napisane otrzymujesz dostęp do kapitału firmowego wysokości 6250€. Dodatkowo firma będzie pilnować ich realizacji strategii. od 8-17 każdego dnia. Zadba dodatkowo o poprawną dyscyplinę i odpowiednie wsparcie mentoringowe. Gdzie tu jest skubanie cię na kasę, jeśli warunki współpracy są jasno sprecyzowane? 

Kolejny raz zapytam, pokaż mi gdzie mogę zarabiać bez angażowania w to mojego czasu? Gdzie dostanę zapłacone, a ja mogę się zajmować czymś innym. Chetnie skorzystam, nawet jeśli ty zarobisz z tego prowizje! Jeśli dana firma ma jakiś program partnerski.

Tutaj mogę mieć dodatkowe źródełko i jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, ty możesz mieć całkowicie odmienne szanuję to.

Przeczytałem umowę, zaakceptowałem warunki, znam ryzyko, współpraca z firmą jest moją samodzielną decyzją. Kupiłem dostęp do kapitału, strategii za swoje pieniądze, jeśli coś nie wypali będzie to moja strata równoważna z tym że wiem jeśli bym wpłacił kasę do brokera i handlował sam finalnie zakończyło by się to zerem na koncie, dlaczego? No bo już mam za sobą któryś z kolei wyzerowany rachunek i wiem, że manualny trading nie jest przynajmniej w tej chwili dla mnie. 

Nie masz ochoty, nie czujesz tego projektu to po prostu go omijaj, jednak nie wypowiadaj się bezsensu nie znając go od środka, bo takie mam wrażenie' - poznałem założenia i wyniki na tyle, że mogę stwierdzić, że na dzisiaj to wygląda bardzo słabo, żenująco słabo.

Słabe to trochę, to jak powiedzieć, że nie lubisz jakiegoś jedzenie -  nigdy go nie próbując. Może jednak nie oceniaj produktu jeśli z niego nie korzystałeś. Jeśli robisz kupę kasy na Forex, bo przecież robisz to może wrzuć i przetestuj co ta firma ma do zaoferownia i później ją oceniaj.

A jeśli do tego zarządzający nie dokładają żadnej zmiany strategi i narzędzi, to pytam: Czy leci z nami pilot...?

Wiele lat temu był sobie film o takim tytule. Komedia. I to na razie też wygląda jak komedia. Niestety słaba.

Jeśli strategie robią swoje i zarabiają w dłuższym okresie czasu x% na miesiąc i tak jest od początku, gdzie partnerzy korzystający z firmy to akceptują to, po co je zmieniać?

Firma ciągle pracuje nad rozwojem i będzie dokładać inne strategie.

Biorąc od uwagę wyniki prezentowane przez Firmę, to nadal wypada bardzo słabo.

Może ciebie te wyniki nie usatysfakcjonują, rozumiem to całkowicie, jednak osobę, która nie chce się uczyć tradingu i tracić na niego siana jak i czasu już tak.

nasłuchałem się takich smątów od wielu ludzi w necie i wniosek jest jeden, mówią dużo nie zarabiają nic' -  nie piszę o narzędziach, tylko o strategiach. Nie grałem i nie gram na automacie. Moje osobiste wyniki możesz sprawdzić na podstawie linków w forumowej stopce. I zaznaczę wyraźnie, że to są wyniki 'partyzanckie', bo zajmuję się tradingiem po godzinach, bo na codzień prowadzę własną firmę.

A czy ja gdzieś coś napisałem, że zarabiam kokosy? Łatwo można wywnioskować, że z tą firmą rozpocząłem dopiero współpracę i to piszę, a że etatowym traderem nie jestem, nawet nie zajmuje się tradingiem tak bardzo "partyzancko" jak ty to logiczne, że nie mam super zysków. Zarabiam na krypto, na blogu, na handlu i kilku innych rzeczach.

Jeśli zarabiasz na forex po godzinach i jest tak jak piszesz, że robisz takie wyniki na partyzanta to naprawdę wielki szacun dla ciebie! Ja próbowałem i jedyne co to traciłem pieniądze i czas.

Może masz mi coś do zaoferowania, gdzie będę miał możliwość czerpania korzyści, bez poswięcania temu czasu?

Ja zrobiłem tak, że skorzystałem z usług tej firmy, i może nie zarabiam kokosów na twoim zdaniem prostym do nauczenia tradingu, jednak coś zarabiam. 

Mogę się zajmować tym co potrafie, tak jak ty rowadzisz swoją firmę to i ja zarabiam na swój sposób i dywersyfikuje swój kapitał od kilku lat. Dywersyfikuje też moje działanie, bo to najważniejsze moim zdaniem nie lubie monotonności, każdy z nas jest inny i lubi cos innego. Mnie ciężko zaskoczyć, bo jeśli coś mi nie wychodzi mam inne rzeczy, które wyjdą.

Każdy ma swój rozum prawda? Mnie się nie chce uczyć tradingu, wydawać multum siana na szkolenia i tracić depozytów na zerowaniu rachunków. (próbowałem i zrobiłem sobie od tego przerwę)

Prosty przykład:

Daj powiedzmy kowalskiemu 1000€ niech gra sam z palca, za kolejne niech podejmie współpracę z zwykłą firmą proptradingową, zobaczymy co dostanie w zamian. Podejmując współpracę z Properly otrzymuje dużo więcej niz gdzieś indziej.

Po roku zobaczy sie ile finalnie będzie miał na prywatnym rachunku, czy w zwykłej firmie proptradingowej, a ile zarobi lub straci, dzięki wykorzystaniu strategii jakie oferuje firma Properly.

Pokaż mi te wyniki. Pokaż mi twojego mentora, pokaż mi ile zarabiasz ty, a ocena mentora będzie dużo prostsza' - np. Maciej Goliński. Nie jedyny, ale jeden z kilku. Byłem u niego na rocznym szkoleniu. Wynik z tego okresu to ok. 70-80% zysku i skuteczność na poziomie 80%. Wystarczy pobuszować po necie kim jest ww. i czy jest osobą godną zaufania

Nie mam mentora i nie potrzebuje klepania mnie po pleckach, nie jestem profesionalnym forexowym traderem, straciłem już wystarcająco kasy na dziwnych akcjach, botach i obiecankach. Jednak jak sam widzisz robie wiele rzeczy i finalnie wychodze na swoje.

Jeśli ktoś przez x miesięcy nie jest wypracować średniomiesięcznego zysku na poziomie ok. 5%, to to jest fajans nie strategia. Jeśli zatem ktoś traci moje pieniądze zamiast na nich zarabiać, to wolałbym trzymać kasę w banku na lokacie, zamiast dawać je w zarządzanie ludziom, którzy mi tylko stratę robią w dłuższej perspektywie zamiast zarabiać.

Czego Kolega tutaj nie zrozumiał...?

Pamiętaj, że jeśli czujesz sie na siłach możesz też tradować u nich manualnie, na ich kapitale.

Tutaj są wyniki ile w danym miesiącu i roku wypracowała zysku firma na strategii F11 Resztę można sprawdzić pod tym linkiem: https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard

Twoim zdaniem wygląda to aż tak mega źle nie robiąc przy tym kompletnie nic? 

5ee2d63a6b3cc_ZyskcakowityProperly.thumb.png.44aae96aeac38864d9fa93d94f139236.png

5ee2d65172d5a_latazyskowpoperlyu.png.7dc8ace0c2cf3a4cb7857ba92f2a1a69.png

Może Kolega poda jakiś konkretny przykład ze zrzutem ze swojego konta w projekcie? Kiedy wpłacił do konkretnej strategii, jak po kolei wyglądały dopisywane zyski i ile w tej chwili jest nas rachunku?

Zobaczymy jakie to super zyski Firma dla Kolegi zarobiła... ;)

Chyba, że w tej kwestii też jest jakaś dzika manipulacja i nikt się nie odważy na takie expose.

Czuję... nie czuję... Proszę Kolegi, nie o czucie, czy nie czucie tutaj chodzi, a o twardą matematykę...

Nie widze żadnego problemu. Dołączyłem do firmy we wrześniu 2019, Pierwszą strategię, jaką kupiłem za 1000€ i otrzymałem 6250€ kapitału, była strategia F31 i kapitał rozpoczął pracę 1.10.2019. Miałem już wypłaty na swój rachunek bankowy ze strategii, tak samo jak inni którzy takie strategie posiadają. Jednak od dłuższego czasu mam wybraną opcję zwiększania kapitału, więc nie wypłacam.

Obecnie widać na niej 51.03% to znaczy, że w tylu procentach zwróciła się moja opłata jednorazowa z 1000€ jest to 500€, nastąpiło to po 4 miesiącach, więc jednak nie jest tak źle jak to opisujesz.

Kapitał początkowy to ten, który został mi udostępniony i za który zapłaciłem 1000€

Kapitał dodatkowy, to kapitał, który sobie dokupiłem jest to możliwe wtedy gdy ustawisz sobie, że zwiększasz kapitał i każde 250€ powiększa kapitał strategi o 1550€ kapitału udostępnianego.

Widoczny minus jest wynikiem marcowych i kwietniowych spadków na giełdzie. Teraz należy go odrobić po czym znowu z każdym 1% zarobionym ponad kapitał początkowy będę miał wypłaty na konto.

5ee2e0c154502_Zrzutekranu2020-06-12o03_40_11.png.071b974ac482cbaf51512b13147300d0.png

Tak wygląda wykres kapitału:

5ee2e24005079_Zrzutekranu2020-06-12o03_36_10.thumb.png.4d398a302dc75977cc56b3dbc2d5ca02.png

5ee2e256a8fa0_Zrzutekranu2020-06-12o03_36_28.thumb.png.bc9d77fe2407cddf9a9544ea381a812f.png

A tak poszczególne miesiące zysk lub strata. Jeśli chodzi o czerwiec to dopiero się rozpoczął:

5ee2e2b359a98_Zrzutekranu2020-06-12o03_38_31.thumb.png.f7d83dc12bc595ab539a58244db01283.png5ee2e2b485ccc_Zrzutekranu2020-06-12o03_38_41.thumb.png.281b582a04cd80aa52d8eb7c5ede63b5.png5ee2e2b5a625a_Zrzutekranu2020-06-12o03_38_51.thumb.png.7a3bf0382d70118e3e6f13468077f57d.png5ee2e2b6d458e_Zrzutekranu2020-06-12o03_39_00.thumb.png.f9bff1471968fbb934ec572170ea35c7.png5ee2e2b824577_Zrzutekranu2020-06-12o03_39_08.thumb.png.1abdcd2d1f454b1f5977b875e75c7170.png5ee2e2b94772a_Zrzutekranu2020-06-12o03_39_17.thumb.png.17387dd66fe1916aa49bf1327b7e9364.png5ee2e2ba6e073_Zrzutekranu2020-06-12o03_39_27.thumb.png.31714ea11775afe0a483debb42b3245d.png5ee2e2bbbd17b_Zrzutekranu2020-06-12o03_39_36.thumb.png.c07f1133aeabf871fbbe37efd1bbac5c.png5ee2e2bd29dea_Zrzutekranu2020-06-12o03_39_44.thumb.png.fb80391e4b35421f19984ef2bbb54b48.png

Tutaj kolejna strategia, rozpoczeła pracę w listopadzie. Za tą strategię która jest strategią F11 MAX zapłaciłem 4000€ i otrzymałem 25000€ kapitału. Jest to łączna każdej strategii MINI jeśli strategia MINI zarabia 100€ to MAX zarabia 400€, bo volumen kapitału jest 4x większy.

Tłumaczenie dokładnie jak powyżej:

Za opłatę 4000€ otrzymuje się kapitał 25000€

Napis Max to rodzaj, a procenty 21.80% to znaczy, że w tylu procentach zwróciła się moja opłata jednorazowa z 4000€ jest to 872€

Kapitał dodatkowy - został powiększony poprzez opłatę z pieniędzy których nie wypłacałem czyli zapłaciłem 250€ i mój kapitał wzrósł o 1550€

Zysk/strata w marcu i kwietniu był zjazd, dlatego musimy najpierw odrobić, by później nadwyżkę ponad kapitał początkowy wypłacać.

5ee2e4de56d8a_Zrzutekranu2020-06-12o03_40_24.png.6fe4746a98e869ace6bcbd373cdebed1.png

Zachowanie się kapitału:

5ee2e6d740718_Zrzutekranu2020-06-12o03_40_53.thumb.png.003905577922fc2ce19f507eb775f363.png5ee2e6d9016f2_Zrzutekranu2020-06-12o03_41_05.thumb.png.64004044a16c554005c735271bd0df5b.png

Poszczególne miesiące pracy strategii i kapitału 

5ee2e6da82f15_Zrzutekranu2020-06-12o03_41_28.thumb.png.fcd04f949f93e33e5a424e6e1935aa44.png5ee2e6dbcc6ce_Zrzutekranu2020-06-12o03_41_36.thumb.png.9ca75ea9dd330d541f873ffeca2a453a.png5ee2e6dd0ed9a_Zrzutekranu2020-06-12o03_41_43.thumb.png.373c7062f978c0fe2d5a980b3276dbc3.png5ee2e6de5e62b_Zrzutekranu2020-06-12o03_41_51.thumb.png.4e4b2d29c50b419baea52fa04bc3dee8.png5ee2e6dfa895c_Zrzutekranu2020-06-12o03_41_59.thumb.png.4d8e945beeb77d9288cf1bf7137c166e.png5ee2e6e0dd8f1_Zrzutekranu2020-06-12o03_42_07.thumb.png.251fd28f554e1cccd185679f8e6de557.png5ee2e6e209afa_Zrzutekranu2020-06-12o03_42_14.thumb.png.ca9ef930a7a377645f498ff017635742.png5ee2e6e3509e7_Zrzutekranu2020-06-12o03_42_23.thumb.png.319c55328b8bd83d2b094d2adf52d3d8.png

Wykupionych strategii mam więcej, jednak to powinno cię usatysfakcjoniwać i tak za dużo czasu poświęcam, aby to tutaj tobie wytłumaczyć jak najlepiej i najrzetelniej.  

Może zechce Kolega odkryć się trochę, czy przypadkiem nie zarobił do tej pory więcej 'siana' na naganianiu 'jeleni' do projektu, niż na samym tradingu...?

To ile ktoś jest w stanie zarobić z polecania jest sprawą indywidualną. Jeśli polecisz 10 osób w rok a każda z nich wykupi dostęp za 1000€ to zarobisz dodatkowe 600€, a jesli polecisz więcej to premia jednorazowa będzie większa. Ja polece 5 osób, a ktoś inny 50 moim zdaniem nie ma to większego znaczenia. Dodatkowo jeśli chcesz polecać firmę należy podpisać kolejną umowę na marketing z firmą.

Pieniądze za polecanie są wypłacane z innej puli ( marketingowej) i nie łączą się z pulą zysków z udostępnionego kapitału traderów properly.

Bo z tego, co zaobserwowałem, to więcej można zarobić na naganianiu 'leszczy' do projektu, niż na samym tradingu...

Właśnie nie jest tu tak, że zarabiasz z polecania kokosy dlatego nie ma tu tych wszystkich "TURBO NAGANIACZY" i raczej nie będzie, bo firma nie rozdaje siana od tak i z byle kąd.

Coś słabo zaobserwowałeś, bo firma płaci za polecanie UWAGA !!!! Aż 6% bezpośredniej prowizji całe 60€ - jednorazowo od opłaty wielkie WOW ;D

A jeśli skojarzyć to z lokacją firmy na Cyprze, brakiem gwarancji zysku w umowie, dziadowskie wyniki z tradingu i wysokie prowizje za poleconych... to...

Nie wiem, co tu złego bardziej chodzi o kwestie podatkowe aniżeli kombinowanie. Jeśli byś zrobił wystarczający research to wiedziałbyś, że ta firma z lokacją na Cyprze, który i tak jest w unii europejskiej, ma jednak konta bankowe i to firmowe w Polsce, z tego co orientuję się ja, to aby takie konto otworzyć w Polsce należy przejść dużo formalności i nie jest to takie łatwe. Jak widać firma przeszła proces weryfikacji jeśli takie konto posiada.

Dodatkowo oni są objęci polityką AML wypłacają ze swojego rachunku firmowego na twój rachunek bankowy, gdzie to oni muszą udokumentować każdy przelew wychodzący od nich.

'Nie jest tez to dla tych którzy nie mają pieniędzy, a chcą szybko się dorobić' - a tu się z Kolegą zgadzam... Dorobić to się tutaj nie da... Chyba, że na naganianiu naiwnych 'jeleni' do projektu... To z pewnością... :)

Firma nie oferuje dorobku życia, a pewne roziwązania które umozliwiają czerpanie z tego korzyści, Jeśli chodzi o dorabianiu się "naganianiu naiwnych jeleni do projektu" to nie mogę się z tym zgodzić, od tego typu zarobków są inne "projeky"

Możesz smiało udac się do biura firmy w Toruniu i tam zadać im pytania jakie chcesz, ja wiem tyle ile mi potrzebne by tutaj działać, jednak możliwe, że ja nie będę w stanie na twoje wszystkie pytania odpowiedzieć tak precyzyjnie jak zrobiłby to sam właściciel.

Mam nadzieję, że zaspokoiłem twoją ciekawość i że mój wpis wyjaśni bardziej na czym polega współpraca z tą firmą proptradingową.

Musicie pamiętać, aby jakiekolwiek decyzje podejmować sami.

Edited by marek505

Posted (edited)

@marek505: '@TRex4eX Finalnie stwierdzam, że ta firma nie jest dla takiego zarabiacza forexowego jak ty, jeśli robisz to już powiedzmy pół profesjonalnie i długo. Odpływasz w szkolenia, których ja nie chce, bo nie chce poświęcać czasu na trading' - Serdeczne dzięki za zrozumienie ;)

Nie jest moim celem jakaś durna kłótnia, a jedynie wypunktowanie ewidentnie słabych moim zdaniem stron projektu.

Później odniosę się do tego, co napisałeś ostatnio, bo do analizy został mi jeszcze Twój post z dnia 29.05 br.

Tyle piszesz, że nie nadążam z analizą... i komentarzami...no cóż mało czasu na wirtualną rzeczywistość...

Tymczasem serdeczne dzięki za zaangażowanie i przesłane informacje. ;) 

Edited by TRex4eX
  • Like 1

17 minut temu, TRex4eX napisał:

Nie jest moim celem jakaś durna kłótnia, a jedynie wypunktowanie ewidentnie słabych moim zdaniem stron projektu.

Ja nie mam nic przeciwko, tym bardziej jeśli dyskusja zachowuje merytorykę. Warto jednak zauważać plusy jak i minusy, jednak to co zrobiłeś ty, to wypunktowanie samych minusów, bez brania pod uwagę plusów, spojrzyj na to też w inny sposób. 

19 minut temu, TRex4eX napisał:

Tyle piszesz, że nie nadążam z analizą... i komentarzami...no cóż mało czasu na wirtualną rzeczywistość...

Jak widzisz postarałem się odpowiedzieć na twoje wszystkie pytania.

20 minut temu, TRex4eX napisał:

Tymczasem serdeczne dzięki za zaangażowanie i przesłane informacje. ;) 

Mam nadzieję, że poznasz trochę moje podejście, które oczywiście nie musi być najlepsze, jednak jest to moje prywatne podejście i na ten moment jest dla mnie dobre. Czy decyzje okazały się dobre, będzie wiadomo po czasie. 

Ostatnie półrocze rzeczywiście mieli wynikowo do dupy, tutaj nie ma żadnych wątpliwości i nie ma się co z tym kłócić.

Ale przyjrzałem się od kiedy ruszyli z marketingiem wokół tej firmy czyli wrzesień 2019, jak ktoś zaczynał wtedy z 1 strategią za 1000 €, np f11 czy f31 to dzisiaj po pierwszym półroczu 2020 ma odpowiednio ponad 80% zysku lub ponad 60% zysku.

Taki profit te ich strategie zrobiły w miesiacach październik-grudzień 2019, a potem nastąpiło półrocze strat. Ale w skali tych w sumie 9 miesięcy jak liczę to jest zysk 80% i ponad 60%, średniomiesiecznie wychodzi...8,8 % i 6,6 %. Jeden kolega wyżej pisał, ( z czym sie zgadzam!) że jak strategie nie wypracowują średniomiesięcznie 5% to dupa nie strategie. No to wypracowały więcej. A to, że 3 miesiacach zaliczyły po 80-60% zysku zależnie tam od której a potem miały straty, to i tak w skali średniej z 9 miesięcy są do przodu ładnie ponad te 5% graniczne.

6 godzin temu, Zappa napisał:

Ostatnie półrocze rzeczywiście mieli wynikowo do dupy, tutaj nie ma żadnych wątpliwości i nie ma się co z tym kłócić.

Ale przyjrzałem się od kiedy ruszyli z marketingiem wokół tej firmy czyli wrzesień 2019, jak ktoś zaczynał wtedy z 1 strategią za 1000 €, np f11 czy f31 to dzisiaj po pierwszym półroczu 2020 ma odpowiednio ponad 80% zysku lub ponad 60% zysku.

Taki profit te ich strategie zrobiły w miesiacach październik-grudzień 2019, a potem nastąpiło półrocze strat. Ale w skali tych w sumie 9 miesięcy jak liczę to jest zysk 80% i ponad 60%, średniomiesiecznie wychodzi...8,8 % i 6,6 %. Jeden kolega wyżej pisał, ( z czym sie zgadzam!) że jak strategie nie wypracowują średniomiesięcznie 5% to dupa nie strategie. No to wypracowały więcej. A to, że 3 miesiacach zaliczyły po 80-60% zysku zależnie tam od której a potem miały straty, to i tak w skali średniej z 9 miesięcy są do przodu ładnie ponad te 5% graniczne.

I to wszystko bez zbędnego zamartwiania się czy zamykać daną pozycje czy jeszcze nie :) także jak dla mnie idealne rozwiązanie, fajnie że podałeś ten przykład na liczbach :) 

8 godzin temu, Zappa napisał:

I o to walsnie chodzi, jesli ktoś dobrze zrozumie specyfikacje pracy strategii, w dłuższym terminie wychodzi to fajnie.