Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

tomek019

Properly - Propatrading na rynku Forex (~25-75% rocznie)

Recommended Posts

Takie wyniki jak za jeden dzień naprawdę sztosik :cool:
Wszystko na przykładzie pakietu za €1000 :)
120091208-3437951756262854-7823116394313

Widzę, że forum opanowali zawodowi naganiacze, tzw. Łowcy Jeleni (za prowizję od naiwnych oczywiście).

3 godziny temu, Daria1234 napisał:

Widzę, że forum opanowali zawodowi naganiacze, tzw. Łowcy Jeleni (za prowizję od naiwnych oczywiście).

A to o sobie mówisz :cheesy:  Bo jakoś ja zarabiam w oparciu na własny wkład, jak to w większości rzeczy tutaj na forum. 

Jeśli wśród naganiaczy na tę piramidę są takie tuzy przewałek jak Porwol, Niedzielska, Przyborowski, Pawlik, to znaczy że jest to polowanie na naiwnych.

Post z grupy wsparcia :

Przegląd tygodnia

Po obu stronach Atlantyku negocjatorzy spędzą weekend na szukaniu porozumienia – w sprawie brexitu i pakietu fiskalnego. Sukcesy w obu kwestiach mogą być ostatnimi impulsami do poderwania ryzykownych aktywów, zanim rynki obejmie okołoświąteczny marazm. Publikacje makro powinny zejść na dalszy plan, gdyż bardziej niż raporty historyczne liczą się oczekiwania poprawy ożywienia w przyszłym roku z pomocą szczepionki.

W USA negocjacje pakietu pomocowego zostały przeciąganie na weekend. Kongresmeni skupili wysiłki na wypracowaniu krótkoterminowej rezolucji budżetowej, by od jutra nie doszło do government shutdown. Podkreśla to jednak determinację polityków w kierunku uchwalenia obu rzeczy jednocześnie, w rezultacie implikuje chęć do porozumienia w spawie pakietu pomocowego. Kompromis między Demokratami i Republikanami poprawi perspektywy gospodarki USA i da pretekst do rajdu ulgi Wall Street i innych ryzykownych aktywów, choć dla USD będzie to negatywny impuls.

Spośród danych makro, finalny odczyt PKB za III kw. nie znaczy już nic, kiedy większa uwaga spada na wpływ obecnej fali zachorowań na kondycję gospodarki w IV kw. oraz perspektywy odbicia w 2021 r. przy rozpowszechnianiu szczepionki. Jak złe są nastroje wśród Amerykanów pozwolą ocenić indeksy zaufania konsumentów (wt, śr). Brak wsparcia fiskalnego przełoży się na spadek przychodów osobistych Amerykanów w listopadzie . Wydatki prawdopodobnie też spadły, co sugeruje rozczarowujący raport o sprzedaży detalicznej za ten sam miesiąc.

Indeks nastrojów konsumentów (pon) to jedyna w miarę istotna publikacja z Eurolandu, choć raczej bez większego wpływu na euro. EUR/USD pozostanie forexowym barometrem nastawienia do ryzyka, więc przy mocniejszym zrywie rynku akcji, EUR/USD może być pociągnięty wyżej.
Który to już raz negocjacje brexitu zostały odsunięte na kolejny niedzielny deadline. Tym razem Parlament Europejski wyznaczył termin na niedzielę o północy dla ratyfikacji porozumienia, choć zaznaczył, że nie jest to deadline dla negocjacji. Powiedział bym, że cały proces nie może być już bardziej zagmatwany, ale z drugiej strony nie chcę nie doceniać fantazji polityków z Wielkiej Brytanii i UE. Po weekendzie powinniśmy być bogatsi o wnioski z kolejnej rozmowy brytyjskiego premiera Johnsona i szefowej Komisji Europejskiej von der Leyen. Ogólnie jednak inwestorzy wierzą w porozumienie.

Niech pan Cichocki pokaże lepiej licencję KNF na zarządzania aktywami finansowymi i nie wali głupa z tą piramidą na Cyprze!

Święta, święta i po świętach

Pozytywne otoczenie rynkowe przetrwało przez okres świąteczny, choć nie obyło się bez wstrząsów. Nowy szczep wirusa budzi strach, a zima na północnej półkuli przynosi wzrost zachorowań. Jednak przeciwwagą jest rozpoczęty proces dystrybucji szczepionek. Na plus zapisać można uzgodnienie umowy handlowej brexitu i pakietu fiskalnego USA. 

Kryzys zdrowotny nie zakończył się z ubiegłym rokiem i przed światem jeszcze wiele wyzwań. Nowy szczep wirusa – bardziej zakaźny, choć z łagodniejszymi objawami – owładnął Wielką Brytanią i stanowi zagrożenie dla reszty świata. Ale nowa odmiana wirusa nie jest pierwszą mutacją i nie będzie ostatnią. Świat nie jest bezbronny, gdyż rozpoczął się proces szczepień – według Bloomberga globalnie zaaplikowano już ponad 12 milionów dawek. Łącząc to wszystko, na rynkach podtrzymywane są pozytywne oczekiwania. Powszechna dystrybucja szczepionek w 2021 r., wsparcie banków centralnych i pomoc rządowa mają wzmocnić wzrost gospodarczy i zwiększyć zyski przedsiębiorstw. Risk-on jest dobry dla akcji i surowców, wspiera waluty ryzykowne (w G10 i na rynkach wschodzących). Słabość dotyka USD, który jest wskazywany jako główne źródło kapitału dla ryzykownych inwestycji, ale też fundamenty waluty psują gołębi Fed i hojny Kongres.

EUR/USD wrócił pod 1,23 pod wpływem zawirowań na koniec miesiąca, ale po weekendzie wraca do wzrostów. Dolar jest tutaj głównym motorem zmian, a w tym tygodniu polityka ponownie może odgrywać pierwsze skrzypce. Jutro w stanie Georgia odbędą się wybory uzupełniające na dwa miejsca do Senatu. Aktualnie przewaga Republikanów wynosi 50-48, co oznacza, że wystarczy im zdobycie jednego miejsca na utrzymanie kontroli, podczas gdy Demokraci potrzebują objąć oba miejsca, by doprowadzić do remisu (który rozstrzyga wiceprezydent USA). Wynik ma kluczowe znaczenie dla realizacji polityki fiskalnej, gdyż republikański Senat będzie blokował ekspansję wydatków proponowaną przez Demokratów. Podwójne zwycięstwo Demokratów będzie negatywne dla USD, ale taki wynik nie jest wcale pewny, biorąc pod uwagę zbliżone poparcie dla kandydatów. Wygrana Bidena w wyborach prezydenckich w Georgii nie powinna nic sugerować – część głosów była przeciwko Trumpowi, a nie partii.

Uniknięcie bezumownego brexitu nie dało funtowi wiele paliwa do rajdu. Porozumienie handlowe w skrócie przynosi umowę o wolnym handlu towarami z pewnymi ograniczeniami, dodatkowym obciążeniem biurokratycznym i bez okresu przygotowawczego do nowych warunków. Handel między krajami po brexicie nie będzie silniejszy, jest dużo niepewności hamujących inwestycje i wciąż niewiele wiadomo o przyszłym kształcie wymiany usług (główny towar eksportowy Wielkiej Brytanii). Dodatkowo rozwój pandemii w Wielkiej Brytanii jest niepokojący z sześcioma dniami z rzędu przyrostu zachorowań o ponad 50 tys. i perspektywą kolejnego ogólnokrajowego lockdownu. 

Złoty wreszcie zaczyna pozytywnie reagować na wzrost apetytu na rynkach zewnętrznych i jak na razie nie widać zastanawiającej presji na jego osłabienie, jaka występowała w okresie międzyświątecznym, co wiązano z interwencjami NBP. Jeśli hipoteza o podrasowaniu zysku NBP na koniec roku była słuszna, interwencyjne osłabianie złotego utraciło sens wraz z ustaleniem fixingu na koniec roku. W dalszym ciągu nie mamy pewności kto i dlaczego osłabiał złotego w minionym tygodniu (wzrost EUR/PLN z 4,49 do 4,62), ale jeśli fixing był rzeczywiście celem, to po jego ustaleniu kurs złotego powinien się „normalizować”. Lub przynajmniej rynek zacznie pod to grać i kupować sztucznie osłabionego złotego.

• Like 1

21 godzin temu, Daria1234 napisał:

Niech pan Cichocki pokaże lepiej licencję KNF na zarządzania aktywami finansowymi i nie wali głupa z tą piramidą na Cyprze!

Pani Dario chcieliśmy poinformować, że nasza firma to działalność proptradingowa.

Działalność proptradingowa zgodnie z MIFID II nie podlega regulacjom. Firma nie zarządza aktywami finansowymi, ale obraca środkami własnymi.

Jeśli były by pytania, zachęcam do kontaktu z naszą firmą.

Pozdrawiam. 

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Marek0805
      Witam w nowym moim temacie.
      Zacznę od końca,a mianowicie od handlu sprzed chwili

Na potrzeby naszego forum przygotowałem ten oto screen z takimi a nie innymi stawkami dzisiejszych moich wejść:

xcool jest moim nickiem używanym na wielu innych forach.Sam nie wiem dlaczego tutaj dałem swoje imię 
      System przeze mnie prezentowany jak zresztą widać z powodzeniem możemy wykorzystać do gry na forex,scalping na wykresach m5 i jednocześnie na opcjach binarnych.
      W temacie mojego imiennika @marek505 - icmarkets.com napisałem,że wcale nie trzeba inwestować 200 czy więcej dolarów,by móc zarabiać.Wystarczy nasza cierpliwość,odrobinę chęci,samozaparcia i raptem po 10$ na brokerów.

Co potrzebujemy by móc wystartować za te 20 $ ???
      Rejestrujemy się w wg rankingu pewnego rosyjskiego forum u najlepszego brokera opcji binarnych
      INTRADE

Rejestrujemy się u całkiem niezłego,a co lepsze dającego aktualnie bonus powitalny w wysokości 100$ brokera rynku forex
      NPBFX

• By Marek0805
      Temat będzie omawiany i kontynuowany w dziale forex

• By Marek0805
      Przedstawiony system w moim temacie "mój forex" być może niektórych zniechęca i wydaje sie być skomplikowanym.Decyduję sie na zalożenie tego tematu z myślą o nowicjuszach na rynku forex.
      Być może tu znajdziecie coś dla siebie co spełnia wasze oczekiwania.
      Oprócz przedstawionych poniżej stron gdzie takie strategie możemy pobrać zupełnie za darmo od czasu do czasu bedę wstawiał strategie.które otrzymuję mailem w ramach moich subskrybcji
      https://www.forexfactory.com
      https://forex-station.com
      https://www.forexstrategiesresources.com
      https://www.forexbatch.com
      https://www.trendfollowingsystem.com
      http://forexwinners.ru/home
      https://pamm-fxprofit.com/
      ruforum.mt5.com/forums
      1.EVENT HORIZONT FX 4

https://drive.google.com/file/d/1WfzEW0_g4BZTZSNr4l1WCfqiWTXK5gCp/view?usp=sharing
    • By Marek0805
      Cześć wszystkim,

Nazywam się Marek B.i od kilku lat działam na rynku forex.Wcześniej były to też opcje binarne,ale na skutek regulacji ESMA,które nałożyły na brokerów z UE całkowity zakaz oferowania opcji binarnych dla klientów detalicznych od lipca 2018,zrezygnowałem z nich.Mogłem przejśc z wcześniej używanego IQ np na rosyjski intrade,ale mój zarobek na opcjach nie był porównywalny z forex.
      Początki jak chyba u każdego były trudne,całkiem sporo straciłem czy to na skutek własnych błędów,niecierpliwości,złych nieprzemyślanych wejśc czy wręcz poprostu głupoty.
      Na polskich stronach można znaleźć niewiele użytecznych informacji,a jeśli już takie są to ludzie cenią się.A na wydawanie pieniędzy na coś co nie jest pewne i sprawdzone  nie mam najmniejszej ochoty."Poszedłem "(niestety bez znajomości angielskiego) w świat w poszukiwaniu wiedzy,przeżywając katorgę gdy na początku każdą jedną stronę,każdy post musiałem wrzucać do translatora i po dośc długim poszukiwaniu .trafiłem na ich źródła.Są to głownie fora amerykańskie i rosyjskie.
      Na teraz mam kilka kont na którym pracują roboty i jedno z bardzo dobrą strategią na którym pracuję ręcznie.
      Tak wygląda wykres i dzisiejsze rezultaty

• By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• Niestety trading to wróżenie z fusów. Ja się wyleczyłem z różnego typu porażek i słabego morale związanego z tym tematem. Wiecie, kilka porażek i stres jaki towarzyszy przy obstawianiu jakichkolwiek ruchów warto odreagować śmiechem. Polecam to :
    • Ja czekam na delegalizację bitcoina i kryptowalut, kiedy każdy kraj będzie już miał swoje CBDC. Czekają nas smutne czasy. Oko Saurona już spogląda na Shire łapczywie.
    • Nie wiem czy się z Tobą zgodzić co do tego czy wracamy do tej epoki kamienia łupanego, ale mam wrażenie, że właśnie górale są najmniej związani z pierwotnym życiem. Oczywiście, góry, lasy, dzikość przyrody to może kojarzyć się z góralami, ale w tym przypadku na myśl przychodzi tylko jedno - dutki, stąd nic dziwnego że wśród nich pojawił się pan Michał Kołodziejczak, który prawdę mówiąc już się przejadł. Mnie osobiście te wszystkie protesty też się już przejadły. Do przedsiębiorców, kobiet, rolników teraz dołączyli jeszcze górale. No świetnie i co i nic. Jedyne co się stało to powstał kolejny film na youtube, który można sobie pooglądać z domowych pieleszy. Do tego wszystkiego można jeszcze dodać pro-liferów i mamy wszystkiego w brud, do porzygu. Osobiście czekam na coś większego, coś naprawdę WIELKIEGO co zmiecie te wszystkie pałętające się ostatnio w naszym życiu publicznym - osóbki, nie osobistości, ale osóbki spod budki z piwem, które nie wiedzą dokąd zmierzają, co mają robić, jak rozwalić system. Tylko skaczą jak pajac na nitce i nie wiedzą co tak naprawdę więksi od nich przygotowali dla nich na jutro, pojutrze, za tydzień, za miesiąc lub pół roku. Osobiście mam nadzieję, że kimś takim większym od całego tego polskiego burdelu postsolidarnościowego, postkomunistycznego, tej całej menażerii dziwnych partii jak PO, Nowoczesna, KOD, i innych Lewic oraz PISów będzie Władimir Putin i jego wojska wkraczające na Białoruś, Ukrainę i do Polski. Tylko rosyjskie wojska są gwarantem zaprowadzenia jakiej normalności w naszej części Europy, bo już te wszystkie socjotechniczne eksperymenty spod szyldu POPIS i Lewicy, która zdradziła swoją macierz  już się Polakom przejadły i w głębi duszy liczą na interwencję kogoś, kto weźmie to całe warszawskie towarzystwo specjalnej troski za twarz, załaduje w armatę i wystrzeli w kierunku Berlina, New-Yorku i Tel-avivu. Tego wszystkiego Wam wszystkim życzę i dobrej nocy. Weźcie sobie do serca to co napisałem.
    • System jest do bani. Osoby na stanowiskach, których decyzje dotyczą milionów ludzi za nic nie są odpowiedzialne. Uprawiają zwykły blef. Kręcą interesy, a jak już są zarobieni wycofują się i jeszcze pobierają na odejście profity. Zastępuje poprzednika nowa twarz i historia się powtarza. Noam Chomsky odwołuje się do tradycji ludów pierwotnych jako jedynej szansy na ratunek ludzkości. To jest jeden z ludzi stawiających fundamenty dla światowej lewicy. Obecny papież głosi również te same tezy. Z drugiej strony Elon Musk, wypowiada się o niebezpieczeństwach związanych z rozwijaniem sztucznej inteligencji, przed którą będziemy musieli uciekać na Marsa ( a kobiety na Wenus?? a pozostałe typy na planetoidę Ceres?). Być może głosi to w sposób budzący uśmiech, ale rakiety są prawdziwe. Polityka która nie potrafi przewidywać co zrobi na dwa tygodnie w przód, czyj plan wykonuje? Przecież nie swój, bo swojego nie ma. Ludzie chcą się zajmować swoim życiem pracą, a planowaniem niech się zajmują politycy, od tego są. Politycy jednak nie mają żadnego interesu w planowaniu. Planowaniem zajmują się ci, którzy poczuwają się do własności. Etap 1. Wprowadzamy kwarantannę na dwa tygodnie. Etap 2. Nieco luzujemy kwarantannę, ale mimo wszystko pozostaje aż do wynalezienia szczepionek. Etap 3. Szczepionki już są, ale teraz nadal potrzebna jest kwarantanna, a szczepionki też już będą na stałe. Co z tego, że temat lokalnych społeczności rozważano już od lat a nawet dziesięcioleci gdy to wszystko jest niszczone? Cały ten system upada i pomagają mu upaść nawet ci, którzy z niego żyją, a może przede wszystkim oni, by za w czasu znaleźć się na właściwej pozycji. Wygląda na to, że obecne formy rządów są nie do utrzymania na dłuższą metę i to nie tylko w Polsce. Być może tak to już jest, że to wszystko ma zmieniać się w czasie rzeczywistym, bez wcześniejszego gruntownego przygotowania do tego ludzi. Jedną z tez nowego szamanizmu (z którego czerpał też satanizm, stąd obserwację otoczenia zamieniono na narzędzie kontroli, kierowanie uwagą lub zarządzanie percepcją) jest powołanie ludzi do dzikości lub powołanie do odreagowywania. Ludzie się mieszają jednak i się ich miesza, co powoduje, mniejszą zdolność do reakcji na bodźce. Dlatego właśnie górale wystąpili jako pierwsi, bo oni zachowują jeszcze autentyczną czystość tradycji. Są jakby takim polskim ludem pierwotnym. Reszta ewentualnie za nimi podąży. Zwracam uwagę na to, bo pierwotność nie oznacza  tu prymitywności, a zachowanie autentycznego postrzegania rzeczywistości i żywe ( a nie otumanione) reagowanie na zmiany. Jeśli ten zew nie powstanie, zniewolenie będzie postępować, aż do granic prawie niemożliwych sobie do wyobrażenia i ewentualnie nastąpi koniec, choć raczej nieprędki. Jeśli jednak będziemy dynamiczni i zaczerpniemy z tego co już powstaje narzędzia do samoorganizacji jutro obudzimy się w pięknym i wspaniałym świecie. Znając życie rezultat będzie pośredni, nastąpi ogromna rozpiętość w stylu życia ludzi.