Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

PanInwestor

Sprzedam $54 z Payeer

Recommended Posts

Witam,

Wymienię 54 dolary z Payeer po kursie 3.90 na mBank lub ING. Zainteresowane osoby zapraszam na PRIV.

Łukasz

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By slkseba

Witam
      To mój pierwszy temat
      Taki sobie Ruski programik 150% w 24h
      Kwoty od 10 do 15 000 rub.
      Pracuje już 2 dni.
      Wszedłem za drobne już 2 cykle zrobione
      Wypłata automatyczna po 24 h na Payeer

Wpłaty i wypłaty w RUB.
      Czysty link https://fabula.biz 
      [---]
    • By romek76
      Witam.
      Jak w temacie- mam pomysł na prostą grę zarobkową, która musiałaby współpracować z Payeerem.
      Szukam kogoś kto się na tym zna. Pomysł jest prosty- grafikę bym miał a zainteresowanej osobie do wglądu (w celu wyceny) przesłałbym szkic jakby gra miała wyglądać wraz z opisem pomysłu.
    • By Egzekutor
      WorldWide (Global) Muliti-payment system. 200+ countries worldiwide.
    • By Boby
      Sprzedam 50$ z Payeer na AliorBank . Wiadomości na PW proszę .
    • By lucas75
      Nazwa programu:                                             Akarid Trade

Plany inwestycyjne:  jeden prosty plan inwestycyjny:

Minimum inwestycyjne: Inwestycja dla wszystkich, minimum inwestycyjne to 1 USD, maksimum nie ma.
      Akceptowane systemy płatności: BTC (złożenie depozytu wymaga 1 potwierdzenia), Perfect Money, Payeer 
      Wypłaty (manualne/aut.):  Według supportu: "All payments to all e-currencies are processed INSTANTLY." Minimum do wypłaty to 1 USD.

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Jako człowiek wiekowy poszukujący stabilizacji po ostatnich hyipowych porażkach -  znalazłem spokojny program, który daje nadzieję na stabilne i długie odbieranie zysków. Program jest w zasadzie dla wszystkich, bo minimum inwestycyjne to 1 USD. Czyli każdy, nawet początkujący mogą spróbować tu swoich sił za niewielkie pieniądze. Zawsze mówiłem, że najlepszą nauką gry na rynku forex nie są przede wszystkim dema, ale mikroloty na prawdziwe pieniądze. Podobnie tu, myślę, że nauka na drobnych kwotach nie pójdzie w las.
      Oczywiście starzy wyjadacze też mam nadzieję nie potraktują programu po macoszemu i docenią okazję na pomnożenie tu swoich setek, czy tysiący USD :-) .
      A propos forex, legenda tego programu to jak zwykle trading na walutach i kryptowalutach. Siedziba firmy mieści się w Oldham w Wielkiej Brytanii. Support jest czynny 24 godziny 7 dni w tygodniu. Sprawdzić tego nie miałem jeszcze okazji :-) 

Na monitorach jak zauważyłem program pojawił się 11 marca, więc stary nie jest. Na  forach masowo ludzie publikują  dowody wypłat więc spokojnie można przyjąć, że program płaci. Naliczenia są codziennie w każdym dniu kalendarzowym.  Prowizja za polecanie to 5 proc. na pierwszym progu, czyli rozdawnictwa w programie nie ma. Stąd moje nadzieje na to, że to trochę potrwa i ze dwa czy trzy kółeczka da się na tym zrobić.   Do programu włożyłem prawie 50 USD. Podczas zlecenia musiał się minimalnie wahnać kurs BTC, dlatego nie ma pełnej wartości. Ale dorzucę reinwestując z pierwszych zarobków, żeby mieć depozyty powyżej 50 USD. A w przyszłości nie wykluczam dorzucenia kolejnej 50-tki. Ilość depozytów jest nieograniczona. Przy okazji sprawdziłem i faktycznie wystarczy jedno potwierdzenie i depozyt się księguje. Jak zlecę pierwszą wypłatę to obowiązkowo dam znać.      
      Link do programu:   https://akarid.com/?ref=lucas75

Uwaga! Autor posta świadomie ryzykuje pieniądze, które w opisywanym programie można stracić w całości. Nigdy nie inwestuj pieniędzy pożyczonych ani środków, których utrata obniży poziom Twojej codziennej egzystencji!

To mój pierwszy temat na tym forum więc z góry przepraszam za ewentualne niedociągnięcia 

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Nie chcę odpowiadać za kol. @Ermin ale czytając niektóre - chyba Jego i kol. @Devolaj93 - można odnieść wrażenie, że  nie tyle Ich to dziwi co doprowadza do szewskiej pasji i jest Im to wybitnie nie w smak. Oni bowiem - i owszem - nie zaprzeczają wprost piramidalności projektu ale przez gardło i palce ciężko im potwierdzenie tej oczywistej oczywistości przychodzi. A ich argumentem za tym by o tych kwestiach nie mówić i nie pisać otwartym tekstem jest to, że przecież każdy ma oczy i widzi. I to też jest prawdą. Tylko, że Panowie upodobali sobie atakowanie i kontestowanie tych, którzy mówią o projekcie takim jakim on jest i przymykanie oka na tych, którzy potencjalnych inwestorów robią w balona. To tak jakby w kijami przeganiać delikwenta, który potencjalnej ofierze Cygana sprzedającego tombak za złoto mówi, że jest oszukiwany. A od wszystkich innych oczekwiać by widząc co Cygan robi siecieli cicho jak mysz pod miotłą. Wszak przecież to nudne i nie przystoi dorosłemu człowiekowi przyglądać się temu co publicznie robi Cygan i naganiający Cyganowi nabywców.
    • Ermin, śledzę ich życie, bo sami je pokazują. Szukać nie wiadomo gdzie nie trzeba. Zarówno on jak i ona mają swoje otwarte profile na instagramie i do tej pory chętnie dzielili się nie tylko swoimi przemyśleniami ale i videorelacjami z wyjazdów. Pan Bożek też przez chwilę się internetem zachłysnął i wstawiał na fb zdjęcia z dziewczyną czy fotografował się przy samochodzie żeby pokazać kolegom z poprzedniej firmy, że już nie musi jeździć służbową Corsą. Kto czyta temat dokładnie wie do czego właśnie piję...  Wracając do meritum: Alarmujące może być jednak to, że na ostatnich konferencjach nie było widać ani Pana Nafalskiego ani jego wspólnika. Bardzo niedawno było otwarcie Omegi w Irlandii i Pan Nafalski się tam nie pofatygował, a podobno był zadeklarowany, że będzie. Naprawdę to tak dziwi, że ludzie próbują dowiedzieć się co się dzieje i zaczęli łączyć pewne fakty? Zamknięcie wypłat + brak Zarządu na ostatnich konferencjach + część głównych liderów wchodząca już w inne projekty bądź zdejmująca logo ze swoich fp + brak relacji u Pani Nafalskiej, że wybiera się do Afryki? Bo już chyba powinna skoro konferencja jest w sobotę, a leci się kilkanaście jak nie kilkadziesiąt godzin, bo połączenia można sprawdzić w sieci i są kiepskie. No chyba, że Nafalscy to cyborgi i po nocy w samolocie i kilkunastogodzinnym braku snu będą tryskać energią na scenie. To zwracam honor. Mogą wylecieć nawet w piątek.   
    • Hm... Zdaje się, że jesteś pierwszym i póki co jedynym w tym wątku, kto pojawił sie i mówi a nie mówiłem   Nie Ciebie bardzo rozumiem... Skoro jeden pan, druga pani czuja nieodpartą potrzebę uzewnetrzniania się w portalach społecznościowych, ba wręcz wykorzystując one do promocji swoich rzekomo filantropijnych biznesów dla wszystkich bez ryzyka to cóz takiego dziwengo jest w tym, że ten to czy tamten z oferty obserwowania ich mniej lub bardziej rajskiego zycia korzysta? Oczywiście rozumiem, że znajdą się tacy, jak np. Ty, którzy po raz kolejny będą udawać, w kolejnym "biznesie", że całkowicie naturalną rzeczą jest to, że znów hackerzy coś popsuli, informatycy nabałaganili albo konkurencja DDoS uskuteczniła i trzeba temu zaradzić wyłaczajac - wbrew umowie - mozliwość wypłat. Wszak umowa obowiązuje tylko w jedna strone: masz prawo wpłacić... A wypłacić to co wirtualnie naliczono - to się czas pokaże... Ba, znajdą się pewnie i tacy, którzy uzją i będa poczytywać to za pozytywny sygnał i dowód rozwoju firmy. Bo niby z czego miałaaby awaria wynikać jak nie z rozwoju...Niemniej równie - o ile nie bardziej - naturalnym jest uznanie, że w OMEDZE dzieje się jednak coś niepokojącego dla inwestorów... PS. Hm... A jak nudne trzeba mieć życie by śledzić nowych, anonimowych forumowiczów hyipforum, którzy mają czelnosc nie piać z zachwytu z powodu wyłączenia płatnosci w OMEDZE?
    • Będa wypuszczane kolejne fazy z hotel king. Dla mnie projekt rewelacja i jestem przekonany ze zarobiony na nim ładną kapustę. Strona, tłumaczenia i materiały marketingowe będą z czasem sie pojawiać. Swoją droga dla nas lepszy jest taki stan rzeczy jak teraz bo wiecej nastukamy tokenów. Jedyne co mnie martwi to brak apki w google store.
    • Wszedłem w ten temat i też liczyłem na hotele ale to nic trzeba poczekać a procenty mają fajne, jakby ktoś potrzebował to wpłaty w Tether (USDT) to ERC 20