Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
tkolpaczek

Jubilee Ace - Zarabianie na Arbitrażu, Zakładach bukmacherskich i surowcach - www.jubileeace.com

Recommended Posts

logo_ver.gif

 

Hej! Chciałbym wam dzisiaj przybliżyć firmę Jubilee Ace oraz przedstawić możliwości jakie oferuje ten projekt. Gotowi?

Krótki wstęp o firmie...

Jubilee Ace Limited została założona w zeszłym roku na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych z opłaconym kapitałem w wysokości 50 mln USD. Firma zajmuje się analizą danych, ze specjalizacją w wielosektorowych możliwościach arbitrażowych na całym świecie. Jubilee Ace rozpoczął od tradycyjnego arbitrażu na giełdach handlujących towarami - niedawno dodając opcję arbitrażu sportowego oraz arbitrażu na rynkach kryptowalut. Dzięki doświadczeniu oraz genialnemu modelowi biznesowemu, Jubilee Ace ulepsza oraz udoskonala dane, które przekształca w dochodowe strategie i decyzje rynkowe, dzięki którym mogą zapewnić inwestorom lukratywne inwestycje o niskim ryzyku. Firma buduje solidne fundamenty pod pozycję lidera w branży arbitrażu.

Dlaczego Arbitraż z Jubilee Ace?

W świecie finansowym arbitraż jest narzędziem, które odosi się do jednoczesnego zakupu oraz sprzedaży aktywów lub pozycji w celu czerpania korzyści z różnicy cen między nimi.
Arbitraż towarowy polega na precyzyjnym śledzeniu skorelowanych produktów, takich jak złoto kontra ropa naftowa oraz składaniu dokładnych zamówień handlowych na oba produkty, aby zagwarantować zysk.
Arbitraż w kryptowalutach polega na zakupie krypto waluty, takiej jak Bitcoin, z giełdy oraz natychmiastowe przeniesienie i sprzedaż na innej giełdzie po wyższej cenie z zyskiem.
Arbitraż sportowy to czynność polegająca na obstawianiu zakładów z wiarygodnymi książkami sportowymi na wszystkie możliwe wyniki wydarzenia sportowego, tak aby na koniec wydarzenia generowany był określony zysk.

Opracowany przez założycieli Ace Quantum Universal Arbitrage (AQUA) to najnowocześniejszy system konsolidacji i analizy danych, który wyodrębnia duże aktualne dane z całego świata i przepuszcza je za pomocą algorytmów Jubilee Ace. AQUA opracowuje dochodowe scenariusze handlu i arbitrażu w 3 wyspecjalizowanych sektorach - towarach, sporcie i kryptowalutach.

Ile możemy na tym zarobić?

Cały plan marketingowy jest dość rozbudowany i możemy zarabiać na kilkanaście sposobów:

 • Kampanie sportowe oraz kryptowalutowe: od 1.2% tygodniowo
 • Kampanie z towarami: od 2.5% co dwa tygodnie
 • Niepracujący kapitał: od 0.1% dziennie
 • Polecanie: od 6% prowizji + bonusy

Minimum wymagane, żeby móc zacząć zarabiać w Jubilee Ace to 1000$. Po wpłacie nasze środki są dostępne w panelu i możemy sami decydować jaką kwotę chcemy przydzielić na poszczególne kampanie. Poniżej przykładowe kampanie dostępne w panelu:
jubileepakiety.png.a4cd3525d1f77e9736cba8a227cb3570.png

Szczegółowy plan marketingowy oraz dokładna prezentacja biznesowa (obie w PDF) poniżej:
Prezentacja Biznesowa Jubilee Ace
Plan Marketingowy Jubilee Ace

 

Osobiście zdecydowałem się zacząć z kwotą 1202$, co widać na screenie poniżej.

jubileedeposit.thumb.png.3f0ae3ac2d95df4a055f3f21f7e6777b.png

 

Zapraszam do rejestracji w Jubilee Ace!
 
Link do rejestracji z mojego polecenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzut okiem w plan marketingowy skłania mnie wstępnej opinii, że program zapowiada się na fajny longterm, jednak nic nie skłania mnie do opinii, że bardziej lub mniej to nie jest ponziak...Najbardziej zdziwiło mnie, że kanał pani Kasi, który przytaczany był m.in przy dyskusji o CloudTokenie, podjął się promocji tego programu mimo iż sama Pani Kasia zdecydowanie przeciwstawia się wszelkim scamom, ponziakom i innym podejrzanym programom. 

Temat znam na razie tylko pobieżnie, ale rzecz która przykuła moją uwagę to arbitraż na zakładach sportowych, każdy kto chociaż trochę interesował się graniem to wie, że bukmacherzy mogą w każdej chwili zablokować konta czy nałożyć limity, no i jest to bardzo płytki rynek, dlatego nie widzę jakby to miało działać ;) 

@tkolpaczek Podzielisz się z nami informacją ile po miesiącu wyniósł zysk % bez polecania?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajmowałem się arbitrażem i tradingiem sportowym na Betfair przez jakiś czas i muszę powiedzieć, że to nie jest wcale taki płytki rynek :-)

Co do limitów i blokad to jak najbardziej masz rację, chociaż przy dobrej strategii można tego uniknąć - chociażby śledząc ilość wygranych i porażek. Tych, co często przegrywają buki poprostu uwielbiają i sypią bonusami!

Niedługo mija dokładnie miesiąc od mojego wejścia do programu, więc będę wrzucać wyniki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedna sprawa, program działał po cichu w Azji przez dłuższy czas i dopiero w maju tego roku było otwarcie na Europę i teraz rodzi się pytanie czy to otwarcie na Europę spowodowane jest tym, że już tamten rynek został wydojony czy, że program tam się nie przyjął :huh: a może to zagrywka aby liderzy i promotorzy mogli powiedzieć, że program działa już przez dłuższy czas i stabilnie się rozwija hmm...

BTW temat wg mnie powinien znaleźć się w dziale hyip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotychczas firma działała dla siebie, a od niedawna wykorzystuje network. Event, który miał miejsce w Europie był właśnie początkiem działalności w tym systemie, a nie ucieczką z Azji. Firma dalej działa w Azji - liderzy budują struktury w Korei, Wietnamie oraz Japonii. Japończycy po 3 miesiącach zdążyli zarobić już 7.000.000 $ więc jakiś tam network robią :-)

Jeżeli chodzi odpowiedni dział, to pisałem do pepperonisa o sprawdzenie tematu i przerzucenie w razie czego.

Ok, w końcu się zebrałem i podliczyłem jak tam wyszedł pierwszy miesiąc współpracy z firmą Jubilee Ace...

Mój początkowy depozyt: $1200
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1301.03

Różnica: +$101.03 (około 8.42%)

jubilee_zarobki_po1miesiacu.png.b8605cea05103bedab63bf247bb6e40e.png

Uważam, że to dość przyzwoity wynik. Kwoty powyżej $100 można dorzucać do puli pracującej, więc wykorzystałem to i poszło w reinwestycję :-)

 

Zapomniałem dodać, że do końca miesiąca dostajemy dodatkowo 8% od zdeponowanej kwoty, które możemy uruchomić w kampanii i korzystać z tych środków do końca roku - warto to wykorzystać.

jc_aug_en.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiele osób dopytywało mnie jak wogóle działa system AQUA i czy taki rodzaj arbitrażu w obrębie jednej giełdy wogóle ma miejsce. Wrzucam poniżej wideo, na którym pokazany jest bot w akcji. Na ostatnim evencie w Mainz zostało powiedziane, że udało się usprawnić bota i jest on w stanie wykonywać transakcje częściej. 

 

Z takich nowości, które bezpośrednio wpływają na nasze zarobki, to fakt, że kampanie u bukmacherów można grać częściej niż co tydzień, więc można przytulić więcej % :-) 

Edited by tkolpaczek
Zły link do wideo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas eventu w Main został pokazany robot AQUA w akcji. Twórcom bota udało się zmniejszyć czas potrzebny do wykonania transakcji aż do... 10 sekund! Teraz zamiast 500 000 operacji w tym samym czasie jestesmy w stanie zrobić ich 5 milionów.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W panelu Jubilee doszedł plan marketingowy oraz prezentacja w języku Węgierskim :-)
Aktualnie materiały promocyjne dostępne są w językach: angielskim, szwedzki, niemiecki, polski, chiński, japoński, koreański, hiszpański, rosyjski, włoski, turecki, francuski, wietnamski, tajski, duński, norweski, arabski oraz wspomniany węgierski :-)

Pojawiła się też promocja, która obowiązuje od 1 do 31 października. Najważniejsze punkty:

 • Sprzedaż bezpośrednia powyżej 20.000 w październiku kwalifikuje nas do dodatkowych 4% bonusu. ( Przy 20.000 jest to 800 $ , przy 40.000 to 1600$ itd. Liczy się wielokrotność 20.000).
 •  Za każde 10.000 $ na koncie Jubilee dostaniemy 10g złota ( może to być nowe konto lub poprostu wrzucone 10.000 w październiku. Każda wielokrotność to kolejne 10 g złota)
 • 10 najlepszych sponsorów dostanie zegarki o wartości:
  • 1 miejsce: 50.000$
  • 2 miejsce: 25.000$
  • 3 miejsce: 15.000$
  • 4-5 miejsce: 10.000$
  • 6-10 miejsce: 6000$

Bonusy zostaną wypłacone do 11 listopada.  Na Cash wallet trafi 25%, natomiast 75% pójdzie do Registration Credit. Złote nagrody trafią do Gift Wallet, który prawdopodobnie niedługo się pojawi w panelu. Kwota na tym portfelu będzie obliczana po aktualnej cenie złota. Wszystkie wypłaty mają być bez żadnych prowizji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mija kolejny miesiąc mojej współpracy z Jubilee, więc czas na kolejne podsumowanie. Ostatni miesiąc minął na testowaniu kampanii surowców, co nie było zbyt dochodowe, no ale - wiem już mniej więcej na czym się skupić i będą to głównie kampanie sportowe, nie tylko ze względu na oferowane % ale również częstotliwość (już nie trzeba czekać tydzień, bo zdarzają się kampanie 3 lub 4 dniowe)

W dniu 9/17/2019 o 13:40, tkolpaczek napisał:

Mój początkowy depozyt: $1200
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1301.03

Różnica: +$101.03 (około 8.42%)

Podsumowanie II miesiąca w programie:
Stan konta z poprzedniego miesiąca: $1301.03
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1396

Różnica: +$95 (około 7.30%)

Jestem zadowolony z tego miesiąca, mimo że zysk wyniósł troszkę mniej. Tak jak wspomniałem, przez następny miesiąc będę się skupiał wyłącznie na tych najkrótszych kampaniach, żeby wycisnąć jak najwięcej. Zobaczymy, czy się uda :-)

Do końca miesiąca trwa akcja promocyjna, o której wspominałem wcześniej - do zgarnięcia większa prowizja oraz złoto :-)
oct_desktop_en.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

W niedzielę miało miejsce spotkanie Zoom, na którym Bobby, założyciel Jubilee Ace, wraz z głównym programistą pokazali jak działa bot AQUA na żywo. Robot został odpalony na koncie Binance z niskim kapitałem i wyniki wyglądały następująco:

Wykonane trzy transakcje w ciągi niecałej sekundy:
Start z 0.00747864 BTC

 • Kupione 1224 GNT za BTC
 • Kupione 0.3488 ETH za GNT
 • Kupione 0.007511 BTC za ETH

Stan konta po: 0.007511 BTC

To daje 0.5% w ciągu ułamka sekundy! I to już po odliczeniu wszystkich prowizji! Jeżeli chcesz zobaczyć jak poradził sobie bot, to przewiń do ok. 25 minuty :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Udostępniony został raport wyników finansowych Jubilee Ace za trzeci kwartał 2019 roku. Można przejrzeć pod tym linkiem:
 
Najciekawsze informacje, które możemy tam znaleźć:
 • Najwięcej funduszy zostało ulokowanych w kampaniach kryptowalutowych, bo aż 38% (towary 29%, sport 33%)
 • To właśnie kryptowaluty przyniosły największe zyski w ciągu ostatnich 3 miesięcy - kolejno: 15.39%, 14.55%, 16.80%
 • W kampaniach na towarach, to właśnie wrzesień był najlepszym do tej pory miesiącem pod względem ilości otwieranych pozycji oraz ilości wygranych pozycji.
 • Również w kampaniach na kryptowalutach, wrzesień był miesiącem, w którym nie tylko wzrósł średni zysk z otwartej pozycji (1.32%) ale również całkowity profit wynosił ponad dwa razy tyle, co w lipcu.
 • W przypadku zakładów sportowych również widać spory progres: porównując do wyników z lipca, średnia ilość otwieranych pozycji, które zakończyły się zyskiem, wzrósł o ponad 46%.
 • Jest też wzmianka o inwestycji w kwocie 5 milionów dolarów w Jubilee Ace Sports Analytics, czyli zespół zajmujący się dostarczaniem danych w sektorze zakładów sportowych

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mija kolejny miesiąc moich działań na platformie Jubilee Ace. Zdecydowałem, że teraz będę takie podsumowania wrzucać na koniec każdego miesiąca, żeby zachować regularność. Przyjrzyjmy się jak to wyglądało dotychczas:

Po pierwszym miesiącu:

W dniu 9/17/2019 o 13:40, tkolpaczek napisał:

Mój początkowy depozyt: $1200
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1301.03

Różnica: +$101.03 (około 8.42%)

Po drugim miesiącu:

W dniu 10/8/2019 o 11:00, tkolpaczek napisał:

Podsumowanie II miesiąca w programie:
Stan konta z poprzedniego miesiąca: $1301.03
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1396

Różnica: +$95 (około 7.30%)

Aktualnie wygląda to tak:


Podsumowanie III miesiąca w programie:
Stan konta z poprzedniego miesiąca: $1396
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1498.37

Różnica: +$102.37 (około 7.33%)
Całkowity zysk od początku: $298.37 (24.86%)

Jak dla mnie, to nie najgorzej. Muszę popracować nad szybszym wyłapywaniem dochodowych kampanii, bo przez brak czasu przechodzą mi koło nosa te dochodowe. Zdarzyło się też, że kilka dni kapitał nie pracował, więc dostawałem tylko mały % za to. Coraz częściej można natrafić kampanie 3 dniowe, więc okres czekania zmniejszył się o ponad połowę od startu - widać, że usprawniony algorytm bota robi robotę ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojawiało się wiele opinii oraz posądzeń o scam przez osoby, które nie znają zasad działania platformy Jubilee. Firma stara być się transparentna jak tylko może. Dlatego też wcześniej został udostępniony raport zewnętrznej firmy. Zapowiedziane zostały również kolejne raporty - najbliższy już pod koniec roku. Firma postanowiła również pójść krok naprzód i udostępnić wybranym osobom dostęp do bota, który może być podłączony do twojej własnej giełdy poprzez API (Aktualnie bot działa na Binance i Huobi).

Zasady otrzymania dostępu przez API:

 • Na dzień dzisiejszy do rozdania jest 2500 takich kluczy
 • Rezerwacja kosztuje 1000$ (każde 1000$ to 1 klucz API)
 • Rezerwacje można opłacać do 12.11.2019
 • Po rezerwacji masz czas do 24.12.2019, żeby zasilić swoje konto w Jubilee kwotą 20.000$ lub poprostu zrobić obrót grupy na taką kwotę.
 • Każde wypracowane 20.000$ obrotu daje Ci dodatkową nagrodę w postaci 5%, czyli robiąc kwalifikację w wyznaczonym terminie otrzymujesz 1000$ nagrody.
 • Dla osób, które opłaciły aktywację API każda wielokrotność 20.000$ w obrocie grupy również daje 5% wypłacane w postaci nagrody

Osobiście myślę, że to dość ciekawa opcja również pod względem marketingowym: rozmawiając z kimś możemy poprostu odpalić swoją giełdę i pokazać jak bot działa w praktyce. No i oczywiście te 20.000$ jest w obrocie grupy więc dodatkowe prowizje z planu marketingowego wpadają :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego? Przecież to nie ponzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, pepperoniss napisał:

Przenoszę do HYIP.

Firma nie obraca kapitałem, tylko oferuje bota robiącego arbitraż jako usługę - skąd taka decyzja? W Jubilee panel można porównać do bukmachera, gdzie ty jako użytkownik widzisz możliwe kampanie ale sam musisz zdecydować które i za jaką kwotę chcesz "zagrać" wykorzystując wpłacone środki.

W hyipach raczej admini obracają twoją kasą (lub tylko tak mówią).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też tak myślę. Peperonis uzasadnij swoją decyzję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem rowniez to PONZI ale pod ladna przykrywka :) . Swoja droga jak wypadles w tym miesiacu? Czy skupienie sie na kampaniach sportowych przynioslo oczekiwane rezultaty ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robiłem podsumowanie troszkę wyżej :

W dniu 10/31/2019 o 11:59, tkolpaczek napisał:

Podsumowanie III miesiąca w programie:
Stan konta z poprzedniego miesiąca: $1396
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1498.37

Różnica: +$102.37 (około 7.33%)
Całkowity zysk od początku: $298.37 (24.86%)

Niestety przez brak czasu kilka dni ominąłem i kapitał nie pracował. Nie udało mi się też trafić na takie kampanie jak bym chciał (te krótsze, 3 dniowe), bo one szybko się zapełniają - każda z dostępnych kampanii ma określony limit kapitału.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, tkolpaczek napisał:

Firma nie obraca kapitałem

To firma a nie Ty ma wpłacone przez Ciebie pieniądze. Admin może zrobić z nimi co chce i kiedy chce. Ty masz w zamian kredyty i one stanowią wewnętrzną "walutę".

Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością środki na wypłatę dla userów pochodzą z wpłat następnych użytkowników, nawet jeśli jakaś część wpływów pochodzi z rzekomego arbitrażu.

1 godzinę temu, tkolpaczek napisał:

W Jubilee panel można porównać do bukmachera,

Jubilee nie jest licencjonowanym bukmacherem. Owszem. Porównać można.

1 godzinę temu, tkolpaczek napisał:

widzisz możliwe kampanie ale sam musisz zdecydować które i za jaką kwotę chcesz "zagrać" wykorzystując wpłacone środki.

Ściślej rzecz ujmując wpłacone środki leżą sobie (nie)beziecznie na kontach i adresach Jubilee a user w kampanie może inwestować otrzymane w zamian za kasę kredyty, które nie istnieją poza backoffice projektu.

Niczym to się nie różni od od wpłaty środków do jakiegokolwiek innego hipa - nawet prehistorycznego - w których po utracie kontroli nad swoimi środkami (wpłacie) musi się zdecydować, w którą kampanię i za jaką kwotę się wejdzie. Ups... Nie kampanię... Plan inwestycyjny. Ale to jedna menażeria szpinakiem karmiona.

Przy okazji Jubilee oferując inwestycje i udział w zyskach nie jest licnjonowaną firmą inwestycyjną w żadnej jurysdykcji.

2 godziny temu, tkolpaczek napisał:

W hyipach raczej admini obracają twoją kasą (lub tylko tak mówią).

Zgadza się. Choć ja raczej nazwałbym to redystrybucją wpłacanych przez userów środków.

Tak też jest tutaj. Szczególnie, że żadnych ralnych dowodów na rzeczywistą działaność arbitrażową najzwyczjniej w świecie nie ma.

Przynajmniej nie taką, która jest w stanie pokryć sute prowizje rekrutacyjne połączone w istocie z pozyskaniem wpłaty od poleconego a nie sprzedażą jakiegokolwiek produktu, którego w tym projekcie po prostu nie ma.

Istnieje za to typowy dla hyipów pseudoprodukt w postaci kredytów, który ma ułatwić odżegnanie się od zarzutów prowadzenia działalności inwestycyjnej i ułatwić symulowanie MLM. 

W istocie jednak prowizje za polecenie wypacane są nie od sprzedaży czegokolwiek lecz od pozyskania środków od innych userów.

 

 

Nie zmienia to faktu, że program ma zadatki na fajnego, średni bąź długoterminowego hyipa właśnie dzięki strukurze i metodyce planów inwestycyjnych (kampanii), które pozwalają na ograniczanie nie tylko wypłat ale także zobowiązań (np. poprzez ograniczenia puli inewstycyjnej).

Niemniej dość niepokojąco wygląda oferta zaprezentowana w tym poście 

 

Nie chcę być złym prorokiem ale wygląda to na typowe działania promocyjne tuż przed zamknięciem projektu. Taki skok na kasę. 

W tej propozycji tak naprawdę nic kupy się nie trzyma. 

Skoro bot handluje na Binance i Houbi to bardziej logicznym byłaby opłata za licencję za korzystanie z bota a nie jakieś mityczne API do bota. API giełd zaś winny być wprowadzane do bota a środki wpłacane przez usera na giełdy by bot miał czym uskuteczniać arbitraż na własnych kontach usera.

To co zaproponowano jest w istocie kolejnym planem inwestycyjnym opartym o wewnętrzne naliczenia. Środki wpływają do programu a rzekome profity i zwrot ewentualny depozytów redystrybuuje Jubilee

Nie sądzę by między dwoma giełdami zaistniał odpowiedni potenjcny nawet wolumen transakcji arbitrażowych pozwalający na zapewnienie oferowanych naliczeń i prowizji dla depozytów w kwocie 50.000.000$. To nierealne. Kwota ta bowiem stanowi 4,3% dziennego obrotu Binance i aż 6,5% obrotu Huobi.

16 godzin temu, tkolpaczek napisał:

Osobiście myślę, że to dość ciekawa opcja również pod względem marketingowym: rozmawiając z kimś możemy poprostu odpalić swoją giełdę i pokazać jak bot działa w praktyce.

Sęk właśnie w tym, że niczego takiego pokazać nie możesz... Pewnie myślisz o tym...

 

Tyle, że to niczego nie pokazuje. Z tych literek i cyferk tak naprawdę nie wynika nic. Nie masz możliwości zweryfikowania którejkolwiek z transakcji. NIe wiesz nawet na której giełdzie odbywają się poszczególne transakcje składowe.

Ba... Nie znasz nawet wolumenu poszczególnych transakcji. A dodawanie procentów jest wręcz absurdalne...

Ja nie mam wątpliwości, że to zwykła atrapa, fake choć być może same ceny są prawdziwe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli co peperonis uważasz że teraz nastała era botów które nie istnieją? Jeśli tak to muszę się zgodzić z tym przykład clouda pokazuje że ludzie są tak głupi że wystarczy puścić im jakieś znaczki które lecą jakieś oprogramowanie i to łykną. Jak myślisz z torque jest tak samo? I co uważasz o kok tokenie? Wprawdzie twórcy są ok ale dawanie takich % nie jest możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dość szczegółowa analiza @pepperoniss, dzięki. 

Co do pokazania pracy bota, to możesz poprostu pokazać ordery ze swojej własnej giełdy binance lub huobi. Nie cyferki, tylko rzeczywiste transakcje jakie się odbywały lub odbywają ma giełdzie twoimi środkami.

Arbitraż w Jubilee nie odbywa się między gieldami, tylko na jednej giełdzie na 3 parach krypto - do 2% najmniejszej kapitalizacji z tych krypto.

Musiałbym zrobić osobny wpis z podsumowaniem wszystkiego, bo wszystko starałem się dopisywać w wątku

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Hutier napisał:

Czyli co peperonis uważasz że teraz nastała era botów które nie istnieją? (...)

Era botów, które nie istnieją (i takich, które istnieją, ale w celu drenażu kieszeni użytkowników) trwa już jakiś czas - tak sądzę. Każdy na pewno natknął się na reklamę "automatycznych systemów do zarabiania na rynku Forex". I niewątpliwie mnoga ich część to scamy. Przykładów nie podam, bo po od początku wiedziałem, że FX trading nie jest dla mnie, więc się tematem nie interesowałem. Teraz mamy szał na kryptowaluty, więc oszuści łowią na boty kryptowalutowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ bot może sobie nawet i istnieć. Tyle, że nie jest w stanie zarbiać w oferowanch w tych programach modelach.

Podumajcie trochę... Na czym polega klasyczny arbitraż na kryptowalutach i jaki jest jego skutek?

Otóż, w pewnym uproszczeniu. Sprzedaży jednej pary wlut na jednej giełdzie i jednoczesnym zakupie tej pary na drugiej. Jaki jest efekt tuch dwu transakcji? Ano zadzieająco prosty i oczywisty. Ilość jednej z walut handlowanej pary się nie zmienia a drugiej wzrasta. Oczywiście przy założeniu, że transakcja trafi w punkt a nie chybi...

Podobnie jest w modelu czegoś uznawanego w projekcie za arbitraż, który w zasadzie możnaby uznac za arbitraż międzywalutowy. Nie będę się zastanwiał czy to jeszcze jest arbitraż. Model kest podobny do klasycznego arbitraży, z tym, że wymaga handlu na 3 parach walutowych. ETH(A)-BTC(B), USDT(C)-ETH(A) i USDT(C)-BTC(B). AB, CA i CB.

Najelpiej pokazać to na przykładzie.

Kupujemy ETH (A) za BTC (B). Jednocześnie za tę samą kwotę ETH (A) kupujemy USDT (C) oraz za tę samą USDT (C) kupujemy BTC (B). W efekcie całego procesu nie zmienia nam się saldo ETH (A) i USDT (C) a wzrasta ilość BTC (B).

W kolejnej przykładowej transakcji kupujemy IOTA(A) za EOS (B). Jednocześnie za tę samą kwotę IOTA(A) kupujemy ETH(C) oraz za tę samą ETH(C) kupujemy EOS(B). W efekcie całego procesu nie zmienia nam się saldo IOTA (A) i ETH (C) a wzrasta ilość eos (B).

Po tych dwu transakcjach mamy więcej BTC i więcej EOS.

I teraz pytanie czy mamy więcej kredytów? Dolarów? Złotówek?

Otóż nie. Nie mamy... Ponieważ nie wymienialismy żadnego z walorów na kredyty, doary czy złotówki. Wartość naszego portfela jest bowiem - w tym przykładzie - zależna od aktualnego kursu BTC i EOS do kredytu, dolara czy złotówki.

To jest dokładnie tak jakbyś wymyslił genialnego bota. Wpłacił 1.000.000 LTC, 10 BTC, 500 ETH i 30.000 EOS. Zpuścił bota na miesiąc i po miesiący mial 1.150.000 LTC, 11,5 BTC, 575 ETH i 34.500 EOS. 15% więcej każdej z kryptowalut. Ale ich wartość w dolarach czy złotówkach już niekoniecznie byłaby wyższa od ich wartości z dnia inwestycji.

Własnie dlatego gdybyś chciał zaoferować komukolwiek zarabianie za pomocą Twojego bota to albo sprzedawałbyś na niego licencję i działałby on bezpośrednio na kontach userów. Albo przyjmowałbyś depozyty w poszczególnych krypto (ograniczając inwestycje w każdej z nich stosownie do potrzeb - wszak nie na każdej krypto okazje arbitrażowe pojawiają się z równą czestotliwością i rowną wielkością) i naliczał zyski (po potrąceniu prowizji) w poszczegóolnych kryptowalutach. Naliczanie zysków w fiatach byłoby czystym idiotyzmem. Ty nie masz handlujesz fiatami a przynajmniej nie samm jednym jedynym fiatem.

A co robią popularne ostatnio "firmy" czy "portfele" rzekomo zarabiające na arbitrażu?

Ano dają naliczenia w komplenie niehandlowanej walucie. Jak zwał tak zawał. Kredyt, SBO, CTO... I nie ma znaczenia czy przelicznik wenętrzna waluta do fiata lub prawiwej crypto jest stały (kredyt) czy dowolnie regulowany przez "firmę" (CTO, SBO).

Już samo naliczenie w takiej "walucie" jest nielogiczne i kompletnie oderwane od idei arbitrażu - tj. zwiększaniu bez ryzyka ilości handlowanych walorów.

3 godziny temu, Hutier napisał:

Jeśli tak to muszę się zgodzić z tym przykład clouda pokazuje że ludzie są tak głupi że wystarczy puścić im jakieś znaczki które lecą jakieś oprogramowanie i to łykną.

Nie tyle głupi co łatwowierni i łatwo znajdują - z pazerności - fałszywych proroków.

Puszczenie takich szlaczków czy nawet pokazywanie na yt filmu z rzekomymi transakcjami online na rzekomym koncie giełdy to żadna filozofia. Na upartego do zrobienia w domu na kompie nie mającym nawet połączenia z netem.

Tyle, że 99% a może nawet więcej potencjalnych uczestników tego nie wie.

Ba, wielu z nich pierwszy raz styka się z pojęciami kryptowaluty, giełdy, arbitrażu...

I tu im przychodzą z pomocą "specjaliści". Z "dużą wiedzą". Od lat zarabiający w necie. Tyle, że oni ani specjalistami nie są ani nie mają żadnej wiedzy w danym temacie. Widzą natomiast jak sprzedać każde gówno w świecącym papierku.

4 godziny temu, Hutier napisał:

Jak myślisz z torque jest tak samo?

Odpowiedziałeś sobie...

4 godziny temu, Hutier napisał:

dawanie takich % nie jest możliwe.

A przypominam jeszcze o sutych prowizjach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację. Tak właśnie to może wyglądać z zewnątrz, dlatego firma rozpoczęła wprowadzanie takich licencji, tylko robi to stopniowo. Docelowo każdy będzie mógł sobie podpiąć bota pod własną giełdę i pracować na swoim kapitale, który będzie miał na tej giełdzie, tylko to wymaga czasu i środków, które pozyskują właśnie poprzez network.

Staram się przedstawić platformę jak najbardziej przejrzyście, dlatego też podrzucam wszystkie materiały jakie mi wpadają w rękę - ja nikogo nie namawiam i każdy przed podjęciem decyzji powinien i tak przeprowadzić swoje własne rozeznanie, bo ryzyko jest ogromne jak zawsze ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Nun
   Binance - Giełda Kryptowalut

    
    
   Binance to nowa giełda kryptowalut. Działa od lipca 2017 roku. Jest to giełda chińska, ale większość klientów to użytkownicy z USA i Japonii. Tak w każdym razie wskazuje Alexa Rank.
   Jest sporo coinów do wyboru w tym popularna ostatnio IOTA. Na dzień dzisiejszy jest około 150 par na których można handlować. Cały czas dochodzą nowe.
   Binance emituje też własnego coina BNB: https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/
   Dostępna jest w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna.
    
   REJESTRACJA
   Rejestracja wygląda standardowo. Klikasz register. Podajesz adres email i hasło. Następnie w celu potwierdzenia klikasz w link przesłany na podany email.
    
   Mój reflink: Załóż Konto na Binance
    
   Czysty link: Rejestracja
    
   WERYFIKACJA
   Są trzy poziomy. Pierwszy nie wymaga weryfikacji i zapewnia limit dziennych wypłat 2 BTC. Drugi wymaga przesłania skanu dokumentów i zapewnia limit dziennych wypłat 100 BTC. Trzeci wymaga kontaktu z supportem i pozwala ustalić dzienny limit wypłat większy niż 100 BTC.
    
   PROWIZJE
   Binance oferuje bardzo niskie prowizje od transakcji. Mianowicie 0.1% od ofert kupna i sprzedaży. Jeśli zakupisz ich monetę BNB i będziesz trzymał ją na giełdzie dostaniesz 50% rabatu. Wtedy prowizja od transakcji wyniesie 0.05% i będzie pobierana tylko z Twojego salda BNB.
    
   SUPPORT
   Na chwilę obecną support odpowiada bardzo sprawnie. Jest to prawdopodobnie spowodowane niewielką jak na razie liczbą użytkowników. Zobaczymy czy ten dobry standard zostanie utrzymany gdy liczba korzystających z Binance osób wzrośnie.
    
   PROGRAM PARTNERSKI
   Binance posiada program partnerski. Od obrotu zarejestrowanych przez Ciebie osób otrzymasz 50% prowizji, którą dostaje giełda . Prowizja jest wypłacana w czasie rzeczywistym w walucie na której była dokonana transakcja.
   Binance zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków - jak piszą w zależności od sytuacji. Wysoka w chwili obecnej prowizja z poleconych prawdopodobnie ma na celu rozkręcenie giełdy.
    
   PODSUMOWANIE
   Jest to świeża giełda więc tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się tu spodziewać. Można ją traktować jako pole do zakupu gdzie indziej niedostępnych coinów. Można wykorzystać jako element dywersyfikacji i przelać tam niewielką część kapitału spekulacyjnego do bieżącego handlu. Z racji na bardzo niskie prowizje można też korzystać w celu szybkich, ale większych transakcji na zasadzie: wpłacam robię transakcję i od razu wypłacam.
   Przetrzymywanie i bieżący handel grubszymi kwotami? tu raczej bym się zastanowił. Niech najpierw Binance odrobinę okrzepnie
   W każdym razie na pewno warto obserwować, bo coraz więcej słychać o tej giełdzie.
    
  • By immoderate
   Cześć,
   z czystej ciekawości i dla taniej rozrywki zaczętem śledzić polskich naganiaczy typu Żuku, Pelcz, Kujawa i kilku innych. Ich filmy, socialmedia i ,,lifestyle'' daje sporo rozrywki mimo, ze na poziomie ,,pamiętników z wakacji". Trafiłem przypadkowo na grupę/markę #ZaHajsZkryptoBaluj (zahajazkryptobaluj.pl) i zaskoczył mnie profesjonalizm, fajne teksty, własna linia ubrań i.. to ze przynjmniej zgodnie z wpisami na fb piętnują i wyśmiewają swoich kolegów wymienionych wyżej. Widze, tez ze niby pomagają i ostrzegają  przed scamami a jednocześnie promują inne sposoby zarabiania.
   Widze też ze najpierw promowali Rockwall a teraz szczycą się ze sami niby oddali wkłady poleconym i mają najwiekszą grupę pokrzywdzonych przez RW na fb hmmmm...?
   Tak czy inaczej ta marka jest fajnie wykreowana i widać różnice poziomu w stosunku do no b3team. Ale finalnie nie wiem czy oni są ,,tymi złymi" czy ,,dobrymi"?
   ktoś coś o nich wie? jakieś doświadczenia?
    
  • By marek505

    
   BitPanda – Jest to moim zdaniem  jeden z bardziej rozwijających się giełd-kantorów, gdzie założenie jak i prowadzenie konta jest bardzo łatwe jak i przejrzyste dodatkowo Bitpanda jest jednym z giełd-kantorów który umożliwia natychmiastową weryfikacje oraz szybki zakup sporej gamy kryptowalut. Dostępne są Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Dash.
   Ciekawostką jest to że kantor ten wyszedł na przeciw z swoim projektem ICO. Pantos PAN tak brzmi nazwa ICO od zespołu giełdy – jest to pierwszy system spajający wiele blockchainów w jeden token.
   Kupować kryptowaluty można na kilka sposobów: Karta Visa/MasterCard, Przelewem Bankowym a nawet takimi operatorami płatności jak Skrill czy Neteller. Bitpanda jest firmą działającą w Austrii.
   Dodatkowo posiadają peoram afiliacyjny: 
   Bitpanda oferuje następujący program Tell-a-Friend:
    ''Otrzymasz premię w wysokości 10 EUR za każdego poleconego, w pełni zweryfikowanego użytkownika. Możliwe są również wypłaty w USD, CHF lub GBP. Dodatkowo osoba polecona otrzymuje także premię w wysokości 5 EUR. Aby skierować potencjalnego klienta, muszą zarejestrować się bezpośrednio za pomocą indywidualnego linku, który można znaleźć na swoim koncie w opcji "Powiadom znajomego". Link musi być używany przez niezarejestrowanego użytkownika. Wypłata jest dokonywana następnego dnia o godzinie 9 rano, jako saldo kuponu do domyślnego portfela Fiata. Premia dla reklamodawcy lub reklamowanej osoby ma miejsce, gdy przekazana osoba ma obrót w wysokości 100 EUR.''
   Konto z Reflinka można założyć tutaj: https://www.bitpanda.com/?ref=5887224874512639340
   Czysty Link : https://www.bitpanda.com
   Inne informacje na temat Pantos znajdziesz tutaj:
   Strona internetowa: Pantos.io
   Telegram: t./me/pantosIO
   Reddit: r/Pantos
   Facebook: PantosIO
   Twitter: PantosIO
   Bitcointalk: PantosIO
   ''Pantos, to otwarty na innowacje naukowy projekt badawczy aspirujący do zbliżenia do siebie blockchainów oraz twórców danych kryptowalut.
   Hard cap wyniesie 1 000 000 000 PAN. W trakcie ICO rozdystrybuowanych zostanie max 400 000 000 PAN.
   Głównym celem Pantos jest zapewnienie płynnych transferów tokenów/coinów w czasie rzeczywistym, a tym samym ułatwienie dokonywania arbitrażu. Pomoże w tym technologia TAST – Token Atomic Swap Technology, w której tworzeniu weźmie udział Wiedeński Uniwersytet Techniczny. Jednocześnie Pantos chce zadbać o to aby społeczność kryptowalut zbliżyła się do siebie (głównie deweloperzy kryptowalut i blockchainów).''
    Bitpanda wprowadziła wiele nowości i udogodnień.

   Dodali metale szlachetne.
   Dodali swojego tokena, którym można płacić za fee (BEST) - Bitpanda Ekosystem Token
   Inne produkty tego kantoru:
   Bitpanda Platform Bitpanda Global Exchange Bitpanda Ecosystem Token Bitpanda Pay Bitpanda Savings Bitpanda Metals Bitpanda Swap Bitpanda To Go Bitpanda Plus Bitpanda Affiliate Bitpanda App Pozdrawiam.
    
  • By AkademiaHajsu
   Torque Trading Systems

   Arbitrażowa platforma handlowa
   Poniżej informacje na temat działania oraz właścicieli.

   Najważniejsze informacje
   - Arbitraż + skalpowanie
   - Minimalna inwestycja 1 ETH
   - Dziennie naliczenia od 0.15% do 0.45%
   - Brak okresu lokowania środków
   - Brak prowizji za wypłatę środków
   - Brak opłaty za transfer środków
   - Codzienne wypłaty zysków
   - Dzienna konwersja TorQ na BTC, ETH, LTC, USDT
   - Support dostępny z poziomu platformy 24h
   - Wkrótce dostępna aplikacja mobilna

   TorQ to stable coin, jego wartość się nie zmienia i zawsze wynosić będzie $0.05. Dzięki temu jest odporny na manipulacje.

   Schemat poleceń
   1 linia - dodatkowo 33% z tradingu osoby poleconej
   2 linia - dodatkowo 16% z tradingu osoby poleconej
   3 linia - dodatkowo 16% z tradingu osoby poleconej
   4 linia - dodatkowo 10% z tradingu osoby poleconej
   5 linia - dodatkowo 10% z tradingu osoby poleconej
   6 linia - dodatkowo 6% z tradingu osoby poleconej
   7 linia - dodatkowo 6% z tradingu osoby poleconej
   Depozyt: min. 1ETH lub równowartość 

   Właściciele
   Bernard Ong
   https://www.linkedin.com/in/bernard-ong-90794745/
   Dr. Ting Shang Ping
   https://www.linkedin.com/in/tingshangping/
   Link do rejestracji: https://torquebot.net/
   Reflink: https://torquebot.net/welcome/register?ref_code=020768601
   Mój depozyt: 3LTC 

  • By marek505
    

   Tokeny przyznawane raz w miesiącu, proponuje się pośpieszyć, bo rozdanie zostało przewidziane po 15 listopada 
   Obecnie około 1000 XLM na osobę co daje ok 60$
   Wystarczy się zarejestrować
   https://keybase.io/airdrop
   Pobrać aplikacje,
   Zweryfikować swój numer telefonu na KeyBase.
   Następnie w aplikacji utworzyć portfel i 2 paper wallety
   Znajdziecie je klikając pierwszą ikonkę z prawej strony na dole ekranu. (Taki hamburger) 
   Następnie klikając w – Devices dodając paper wallet (zapiszcie sobie słowa mnemoniczne) 
   Pamiętajcie też, by ustawić sobie hasło do logowania w zakładce – Your Account
   Po wykonaniu kroków powyżej przechodzimy do zakładki – Wallet
   U góry ekranu znajduje się rozwijane menu, klikamy i wybieramy – join the airdrop, następnie klikamy – see if you qualify
   Czekamy na potwierdzenie zielonymi ptaszkami i klikamy zielony przycisk – become a lucky airdropee qualify
   Czasem pojawi się błąd, na który nie mam wpływu i nie znam jeszcze rozwiązania.
    

   Trochę więcej na temat samego Keybase i Airdrop XLM.
   A co to jest keybase?
   Keybase to darmowa, bezpieczna alternatywa dla Slack, WhatsApp, Telegram i innych aplikacji do czatu. Obsługuje grupy duże i małe, społeczności i zespoły. Wewnątrz Keybase wszystkie czaty są szyfrowane od końca do końca. Wyobraź sobie, że ktoś włamał się na serwery Slacka i ukradł i opublikował wiadomości Twojej firmy lub rodziny? To byłoby katastrofalne. Szyfrowanie Keybase uniemożliwia włamanie do chmury.
   Ponieważ Keybase jest oparty na technologii klucza publicznego, może także rozumieć kryptowaluty. Wystarczy więc zainstalować aplikację i zarejestrować się w bezpłatnych Lumenach.
   Stellar Development Foundation 15 listopada wysyła 100 milionów lumenów, równo podzielonych między wszystkich kwalifikujących się użytkowników Keybase. Nie ma żadnych zobowiązań; SDF jest organizacją non-profit i chce je rozdawać.
   W sumie dają 2 miliardy lumenów (około 120 milionów dolarów) przy użyciu Keybase w ciągu następnych 20 miesięcy. 15 dnia każdego miesiąca SDF da kolejną partię, równo podzieloną między wszystkich.
   Ci, którzy dołączą teraz, będą uczestniczyć co miesiąc do końca. Dzięki temu osoby, które dołączą wcześniej, otrzymają więcej.
   Jak się zakwalifikować?
   Musisz dołączyć do Keybase, która jest bezpłatna i open source. Musisz udowodnić, że jesteś prawdziwym człowiekiem, odbierając SMS-a.
   Musisz zweryfikować numer telefonu w kraju, który nie zaatakował nas fałszywymi kontami. Aktualna lista dopuszczalnych krajów to: Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Republika Cypryjska, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Japonia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.
   Kanada jest wykluczona z powodu naszej niemożności sprawdzenia, czy kanadyjskie numery telefonów nie zostały zakupione na dużą skalę.
   Zwróćcie uwagę, że już 9 września rozdali 100 milionów lumenów. Kolejna część miała być rozdana 15 października, ale przesunęli ją do 15 listopada z powodu szalonej mieszanki wymagań związanych z ponownym. Jeśli zakwalifikujesz się do zrzutu, otrzymasz swój Lumen w ciągu kilku dni od 15 listopada.
    
    


×