Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

bc5cf98de5338b3emed.png

Program: Cash Forex Group
Zwrot: do 15% tygodniowo od PON do PT 
Oficjalny start: 08-10.11.2019 w Panamie.
Faza Prelunch od połowy lipca.

O projekcie

Cześć dziś projekt, który obserwujemy i sprawdzamy od kilku tygodni. Sprawdziliśmy jego papiery, ludzi, rozmawialiśmy z nimi. Zatrudniliśmy kancelarie w Panamie, która sprawdziła dla nas firmę pod względem dokumentów oraz porozmawialiśmy z adminami projektu i jesteśmy pozytywnie nastawieni do tego programu. Mamy filmy z pokazanym live tradingiem oraz interview zza kulis z adminami. Firma stara się aby być SEC-compliant, czyli być legalna w Stanach Zjednoczonych, co za tym idzie nie pokazujemy swoich wyników publicznie, nie wstawiamy screenów. Jeszcze tego nie sprawdzają, ale mają wprowadzić algorytmy, które będą przeszukiwać internet w poszukiwaniu takich rzeczy. W każdym bądź razie, żeby nie pokazywać swoich zarobków w taki sposób, że wiadomo że jest to CashFx. Program jest ciągle w fazie prelunch, ale możemy się rejestrować, opłacać pakiety, polecać, wypłacać itd.

Założyciele:
CEO: Huascar Jose Lopez
https://www.facebook.com/huascarjose Profil od ładnych paru lat, autentyczny.

Ron Pope - https://www.facebook.com/ron.pope.56 - człowiek odpowiedzialny za cały system i działanie projektu, również profil autentyczny.

Edwin Abad - wspólnik Huascara, odpowiedzialny za trading. Profil założony pod projekt, ale człowiek realny. Poznaliśmy go na jednej z video rozmów- https://www.facebook.com/048Edwin

Raport istnienia firmy otrzymany od kancelarii z Panamy (wersja PDF i screeny):
PDF: https://www.pdfpro.co/files/print_view/?f=03e2d3bfd3e0ce28

4fe1900f1bd02286m.jpg

c573bff501eab692m.jpg

ef75cecf5a1158c3m.jpg

91972dd1209976e3m.jpg

Jak oficjalnie się opisują, czyli marketingowa gadka: "Cash Forex Group to zespół ekspertów ds. zarządzania projektami na rynkach finansowych. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół edukacyjny koncentruje się na doradztwie i sukcesie naszego członkostwa handlowego. Sukces osiąga się dzięki połączeniu profesjonalnych traderów na żywo, własnych algorytmów i naszej własnej technologii AI Trading. Nasz zespół profesjonalistów ma duże doświadczenie zarówno w handlu na rynku Forex, jak i w projektowaniu i zarządzaniu EA." To tak tyle paplaniny wystarczy ;)

Pakiety inwestycyjne:

• Min. inwestycja: 300 USD
  • Max. inwestycja: 100 000 USD
  • Min wypłaty: 100 USD
  • Poszczególne pakiety: 300$, 500$, 1000$, 2000$, 5000$, 10k$, 20k$, 30k$, 50k$, 100k$
  • Zwrot: do 15% tygodniowo (od pon do pt). Ostatnio było to około 12%

Bardzo podoba mi się schemat działania programu. Opiszę go na przykładzie Academy Pack za 1000 $, ale to za chwilę...

Biura Grupy CashFX oraz Oddział ds. Edukacji zarejestrowane oraz zlokalizowane są w Panama City na Panamie. Nasi partnerzy współpracują z następującymi organami kontrolnymi: FCA, DFSA, FSCA i FSA. Ma być wielki event 8-10 listopada 2019 w Panamie, na przeciwko hotelu Hard Rock, gdzie mają ponoć swoje biuro i zajmują całe piętro w jednym z wieżowców. Mam informację, że nasi rodacy wybierają się tam i rezerwują już loty.

Do każdego Academy Pack otrzymujemy określony zakres materiałów edukacyjnych dotyczących handlu na rynku Forex. Podzielony jest na trzy serie: podstawowa,średniozaawansowana i zaawansowana. Więcej można poczytać w prezentacji.

Omówmy pakiet Academy Pack 300, który kosztuje 1000$ i od takiego też zacząłem moją zabawę, ale myślę poważnie nad zwiększeniem pakietu ze względu na świeżość projektu i w mojej ocenie wysoką szansą na udany przebieg inwestycji.

Wydajemy 1000$. Na konto handlowe przeznaczone jest 70% tej kwoty, czyli 700$ oraz punkty leadership program - 500 PV. Zostaje nam 30%, co z nimi? Odpowiedź w dalszej części tekstu.

Mamy pewne założenia, które firma chce spełnić. Cash Forex z inwestycji 1000$ pozwala zarobić do 4000$ ale z uwagami. Z pasywnych naliczeń możemy maksymalnie zyskać do 200% czyli 2x wartość początkowej -  z tym, że naliczenia będą od 700$, ale możemy zarobić do 2000$. Przypominam, że omawiamy pakiet za 1000$ - Academy Pack 300.

Jeśli polecimy projekt chociaż jednej osobie, możemy uzyskać jedną z nagród dla aktywnych klientów. I tutaj również możemy uzyskać maksymalnie do 200% wartości naszego kontraktu. Czyli inwestując 1000$ istnieje szansa zarobienia 2000$ pasywnie i 2000$ aktywnie, czyli łącznie 4000$. Co mi się w tym podoba? Naganiacze chcąc zarobić rzeczywiście dużo, będą musieli inwestować większe kwoty, a nie tylko minimum.

30% idzie na zakup pakietu edukacyjnego - stąd nazwa Academy Pack 300. 30% z kwoty 1000$.  Każdy kontrakt partnerów wiąże się z przyznaniem punktów PV oraz zespołu GPV. Służa one do zwiększania Rangi i uzyskania nowych poziomów Planu Nagród, ale o tym później.

30% przeznaczane jest na 2 premie. Połowa idzie na tzw. Fast Start (Referrer Bonus), czyli w skrócie prowizja bezpośrednia, a druga połowa idzie na prowizje Uni-level (Team Bonus).  Bardzo podoba mi się, że jest to jasno określone skąd idzie kasa na prowizje za budowanie struktur.

To 30% od depozytu nie idzie na firmę, tylko całość jest przeznaczona na system nagród. 

Bezpośrednia prowizja za poleconego wynosi 15%. Zatem jeśli jakiś twój partner zainwestuje 1000$ to otrzymasz 150$.

BONUS UNI-LEVEL

Przewidzieli 10 poziomów bonusu, jednak po osiągnięciu wysokiej rangi można czerpać zyski z aktywności całej grupy.

Na czym polega premia Uni-Level? Przeznaczone na nią jest 15% całkowitego depozytu (Poniższa grafika procentowo odnosi się do tych 15% z całego depozytu) i dzielona jest na poszczególne poziomy w następujący sposób:

b53abb64577f3c64.jpg

Na początku może się to wydawać zakręcone ale na pewno do tego dojdziecie, że procenty z powyższej grafiki to są procenty od kwoty 15% depozytu. 

Janek zainwestował 1000$. 700$ poszło na kontrakt handlowy natomiast 300$ na prowizje. 150$ dla sponsora Janka oraz 150$ do puli na prowizje Uni Level. Janek polecił Madzi projekt i ta również weszła w projekt za 1000$. Janek otrzymał 150$ bonusu FAST START oraz otrzyma 10%*150$ prowizji Uni-level czyli 15$. Jeśli Madzia poleci Basi to Janek również otrzyma prowizję uni-level. 

Podoba mi się, że matematycznie to wszystko zgadza się matematycznie. 

Matryce

Ten bonus wypłacany jest z 20% opłaty za wypłatę środków. Jako że opłata ta ponoszona jest zarówno przez klientów pasywnych jak i aktywnych, obydwie grupy mogą skorzystać z rzeczonego bonusu. Warto dodać, że nawet nie polecając możecie otrzymać spady do matrycy z góry, podobnie jak w binarce, z tym że miejsca przydzielane sa po koleji. Rejestrując się od mnie wpadasz w pierwsze wolne miejsce w matrycy. Nie ma możliwości wyboru. 20% opłaty za wypłatę jest podzielone na 3 Bonusy: 50% na matryce, 10% Matching Matrix Bonus i 40% na premie za ranking dla liderów. UWAGA: Opłaty za wypłatę środków NIE wiążą się z dodatkowymi zarobkami po stronie grupy CashFX. Jest to celowa strategia mająca na celu nagradzanie lojalnych klientów oraz osób zmotywowanych do tworzenia grup handlowych w ramach rodziny CashFX.

Pieniądze na matryce biorą się z 20% FEE pobierane przy wypłacie z programu. 

fbd796e6bf2a1ac5.jpg

Zarówno premie Uni-level jak i Matryce nie są zależne od tego czy poleciliśmy projekt bezpośrednio czy pośrednio.

Ostatnia premia to Forced Matrix Bonus

756358c162420dbegen.jpg

Mamy jeszcze rangi, ale one będą działać dopiero w przyszłości. Zdobywamy punkty, ale dopiero w październiku rangi będą przydzielane.

e93ad3350f451e3egen.jpg

Wypłaty można dokonać w dowolnym momencie, ale zgodnie z dostępnością środków na balance, a to zależy od HARMONOGRAMU:

Poniżej znajduje się pełny harmonogram wszystkich wypłat(naliczeń)

"Zyski z handlu są zbierane:
Od poniedziałku do piątku o północy EST (-6h od czasu Polskiego)
Zyski z transakcji wypłacone na portfel kredytowy:
Sobota o 12 wieczorem EST (-6h od czasu Polskiego)
FAST START wypłacony do portfela:
Pełny w czasie rzeczywistym
Tydzień zbierania bonusu Unilevel:
Od soboty do piątku o północy EST (-6h od czasu Polskiego)
Unilevel bonus wypłacony na portfel:
Sobota o 12:00 czasu EST (-6h od czasu Polskiego)
Uruchomienie prowizji z Matryc:
Dwie wypłaty Matrix bonus na miesiąc
1. Od 1. do 15. o północy czasu EST każdego miesiąca będą wypłacane 16 stycznia o godzinie 12:00 czasu EST (-6h od czasu Polskiego)
2. Od 16. do ostatniego dnia miesiąca o północy czasu wschodniego, wypłata nastąpi pierwszego dnia następnego miesiąca o godzinie 12:00 czasu Est (-6h od czasu Polskiego)"

Żądania wypłaty będą przetwarzane codziennie w następujących godzinach:
Od poniedziałku do piątku między 11:00 EST a 14:00 EST i 19:00 EST do 22:00 EST

Dowód wpłaty:

2fa97e283fec135amed.jpg

Dowód wypłaty:

2d859d2aa0997313med.jpg

Strona główna:
386aae29cf543c32med.jpg

Przydatne materiały wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=pjGVvgXgT4o - Pierwsza Polska prezentacja projektu na oficjalnym kanale Youtube projektu.

CashFX Commercial (2Minutes Long) https://vimeo.com/356086586/fc24241935
Complete (UPDATED) Overview https://vimeo.com/352821663/af5a258d57
Trading na żywo Tue August 6th https://vimeo.com/357065041/41fd9f9430
Bull vs Bear English https://vimeo.com/350521494
1st Call with Huascar https://vimeo.com/348968488/b8737acf50
Behind the Scene of CashFX https://vimeo.com/351089892/349118ca50
Bear Bull Progress Explained https://vimeo.com/351624855/c9a9d602ce

Ogólna grupa FB: https://www.facebook.com/groups/CashFXPowerTeam/

https://Kryptokox.cashfxgroup.com

Z góry przepraszam za tak duży link, ale może być mało widoczny wśród tak długiego posta.

Pamiętajmy, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału. Inwestuj tyle ile jesteś w stanie stracić. Pomimo, że projekt wydaje się być bardzo dobry, to nigdy nie znamy do końca intencji adminów.

Edited by Kryptokox

O programie słyszałem już dobry miesiąc temu, zastanawiam się czy jeszcze warto wchodzić. Z tego co pamiętam promuje go duet Luigi Bruni and Justin Halladay czyli Ci sami, którzy robili zoomy z Ronaldem Jarvis AAI z CT.

W mojej opinii warto, bo tak na prawdę dopiero nabiera rozpędu. Ostatnio widziałem pewien lider o imieniu Vladislaw wszedł za 30k $ parę dni temu. Myślę, że promocja dopiero się zacznie i będzie to raczej long-term. Oczywiście to tylko moje zdanie i może być inaczej. Sprawdziliśmy adminów, papiery itd. Znam osoby, które wybierają się tam na ten event w listopadzie :)) Podejrzewam, że czołówka polskich naganiaczy może działać póki co po cichu wśród swoich struktur a publiczna promocja dopiero zacznie się za jakiś czas.

Poprawiony link do PDF z scanami dokumentów otrzymanymi od wynajętej przez nas kancelarii z Panamy:

https://pdfhost.io/v/18Fy8fV7j_CASHFXGROUPpdf.pdf

Edited by Kryptokox

Przy inwestycji 1000 $ pasywnie naliczenia mamy z kwoty 700 $ ? 

Tak dokładnie, bo 300 idzie tak jak opisałem w 1 poście. Aczkolwiek zarabiasz pasywnie do 2000$. Zwrot powinien zająć około 14-15 tygodni przy założeniu zwrotu około 12% tygodniowo - 20% fee przy wypłacie co daje właśnie taki okres czasu około.

Całkiem ciekawie ten projekt się zapowiada, będę obserwował jak sobie w nim radzicie :) 

Myślę, że to fajny long term, ale póki co widzę, że rozwija się powolnie na naszym polskim rynku. Brakuje jakieś dobrego naganiacza co wysłałby swoją armię :D Aktualnie mam pakiet za 1000 USD i udało się już uskrobać 700 USD. Zaraz zlecam wypłatę 190 USD i powoli powoli będę wychodził na swoje w niedługim czasie. Wypłaty dochodzą w ciągu kilku godzin przeważnie. Nie miałem jeszcze żadnego problemu. Niedługo wrzucę jakieś aktualności od adminów. No i czekamy na event w Panamie po którym pewnie projekt się rozrusza. Będę się cieszył będąc już na plusie wraz z oficjalnym startem programu ;) Szkoda, że projekt w którym jest rzetelnie pokazane jaka kasa idzie na prowizje co i jak, nie cieszy się tak wysokim zainteresowaniem jak przeglądarki portfelowe. Poniżej screen z mojego konta:

ab7522539be74e17med.jpg

Edited by Kryptokox

No i projekcik ładnie sobie płaci, czekamy na event w Panamie po którym mam nadzieję ruszy większa promocja, ale póki co spokojnie sie rozwija:

063a6b79e6abc20dmed.jpg

Ostatni post z 28 października. Co się obecnie dzieje w projekcie? Co się działo w tej Panamie? 

Od siebie napisze, ze placi dalej 

Posted (edited)

Tak tak placi i bez zarzutu, ładnie pięknie i program jest udoskonalany raz za razem. Przestałem to nieco promować, że względu na brak czasu, ale.projekt już teraz można uznać za udany.

Dużym plusem jest fakt że pompa na niego zaczęła się stosunkowo niedawno bo w połowie listopada po evencie w Panamie. Wcześniej był to prawie że sleeper 

Edited by Kryptokox

Projekt nieco zapomniany, ale bardzo mocno rozwijający się. Poniżej video z tradingu live z dzisiaj:

Ponadto niedługo wchodzi też COPY-TRADING oraz w marcu odbywa się event w Warszawie na którym będą np. Justin Halladay i Luigi Bruni - dwa znani liderzy.

Jest też system marketingowy połączony z theconversionpros w którym mamy landing page, możemy zbierać leady, budować lejki sprzedażowe etc.

Dobijam do 2000$ zarobionych w projekcie, promocja marna z mojej strony, ale na spokojnie kapie sobie hajs i wygląda to dość transparentnie i długofalowo. Oczywiście przeszłe rezultaty nie gwarantują przyszłych wyników. z uwagi na specyfikę samego rynku FOREX.

Tak wygląda moje konto:

92194a28d2b988cfmed.jpg

Wypłaca sprawnie w ciągu 1-2 dni około. 

Tak jak pisałem w momencie kiedy wchodziłem w ten projekt, plan marketingowy jest mocno przemyślany i żeby to zarabiać konkretne dniówki na zespole trzeba się mocno napracować, stąd też pewnie mała popularność, podobnie zresztą jak Paraiba, którą dokładniej zweryfikuję na dniach. 

ja już kończę pakiet za 5k usd. Nie wiem czy przedłużać czy nie :)

Z info jakie mamy większość osób ciągle tu dopłaca, projekt nie ma jakiejś olbrzymiej ilości osób, ale od jednego z czołowowych promujących ten program wiem, że niedługo większość osób będzie robić upgrade, więc hajsik się zapętli ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment
      KANGOT

OFICJALNY START: 23 marca 2020 r.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Plany zaczynają się 100$ do 50 000$. Plany są tak stworzone, że można zrobić upgrade z niższego planu do wyższego.
      Za aktywację kontraktu i upgrade jest opłata 10$, jest naliczana za każdym razem kiedy robimy upgrade.
      Robiąc upgrade do dowolnego wyższego pakietu, wpłacamy tylko różnicę plus 10$ opłaty.
      Kontrakty za 100$, 300$ i 500$ pracują do 200% ROI, a kontrakty za 1000$ i wyższe do 300% ROI.
      Plany za 25 000$ i 50 000$ - tu jest dodatkowo 2% udziału w sprzedaży globalnej firmy

BONUS WYCIECZKOWY:
      $100 - wycieczka 3 noce/4 dni w Hotelu 4 lub 5 gwiazdek
      $300 - darmowy abonament w klubie turystycznym na okres 6 miesięcy
      $1000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 3 noce
      $5000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 7 nocy
      W tej chwili nie będzie można skorzystać, ale mamy kody, które możemy wykorzystać w terminie po wirusie.
      * do wycieczek trzeba samemu opłacić podatki, koszta dojazdu i wyżywienia. 

WPŁATY I WYPŁATY:
      Minimum do wpłaty to 100$ (nie wpłacamy na balans, tylko do razu na plan lub upgrade)
      Minimum do wypłaty to 100$, opłata, fee za wypłatę to 3%. 
      Wypłaty są manualne, zlecamy je w 2 dni - poniedziałek i wtorek, a wychodzą w nocy z czwartku na piątek.
      Nie można reinwestować z balansu, należy dokonać wypłaty i dopiero znowu wpłacić na upgrade.
      Wpłaty i wypłaty są w BTC, ale przy wpłacie środku są przeliczane na USD, a przy wypłacie z USD na BTC.
      W firmie trzeba zrobić obowiązkowo KYC - mamy jeszcze na to 1-2 tygodnie, zanim to będą respektowali.
      Rejestracja jest darmowa i można sobie zająć miejsce w strukturze, ale bez wpłaty nie będziemy mieli dostępu do pełnej wersji biura.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Kangot ma bardzo atrakcyjny plan afiliacyjny dla osób aktywnych, które chcą zapraszać inne osoby do udziału.
      Prowizja bezpośrednia za osobę, która rejestruje się z naszego linka - 10% wartości kontraktu lub upgrade'u
      Prowizja ze struktury binarnej - 10% ze słabszej nogi w naszej strukturze, po aktywacji tzw. binarki.
      Aby aktywować binarkę, musimy mieć 1 osobę za min. 100$ na lewej stronie i 1 na prawej stronie.
      Te osoby muszą być zaproszone przez nas, nie mogą to być spady od sponsora lub naszych poleconych.
      Co do spadów, to są one możliwe z góry oraz od naszych osób zaproszonych lub ich ludzi.
      Należy pamiętać, że binarkę powinno się budować, tak aby obie nogi były w miarę równe.
      Na 1 nodze/stronie powinniśmy mieć spady od sponsora, a drugą budujemy sami z naszymi poleconymi.
      Plan binarny jest dobrze skonstruowany, bo są limity - możemy wypłacić dziennie tylko tyle, ile wynosi nasz pakiet.
      Drugi limit - globalny, w razie gdyby ktoś próbował oszukać system, jest blokada 35% wartości dziennych wpłat.

BARDZO WAŻNE - wszystkie prowizje (bezpośrednia i binarna) to jakby akceleratory dla naszej własnej inwestycji.
      Prowizje liczą się nam do 200% lub 300%, które możemy zarobić, więc każdy kto aktywnie poleca i zarabia,
      musi również inwestować dalej, robić upgrade do kolejnych pakietów, bo przestanie zarabiać z prowizji.

RANGI I NAGRODY:
      W Kangot mamy rangi i nagrody (finansowe i rzeczowe, lub do wyboru) za wyniki w planie binarnym.
      Jeśli wybieramy nagrodę pieniężną, to jest ona zlecana osobno i nie zalicza się do naszego 200% czy 300%.
      Nagrody te wypłacamy w osobnej zakładce, również w pon.-wt. i dochodzą z czwartku na piątek, w nocy.
      Słaba strona jest codziennie resetowana po wypłacie prowizji, ale pokazuje się też historyczna cała wartość.
      Ta wartość naszej słabszej nogi od początku jej aktywacji liczy się do Rang, które osiągamy za wyniki.

OPIS:
      Na opisywaną dzisiaj przeze mnie firmę, zwróciłem uwagę przede wszystkim ze względu na osobę CEO - Roberto X. Gonzalez.
      Jest to znana osoba, która pracowała w dużych firmach i korporacjach na stanowiskach kierowniczych,
      np. Vice President ds. sprzedaży i komunikacji w Herbalife. Pracował też w Pepsico, Cydsa, Active, Visalus itp.
      Roberto posiada i zarządza wieloma firmami z branży turystycznej, głównie są to tzw. kluby podrożnicze i porównywarki cen.
      Jego firmy obsługiwały (przed pandemią) ok. 25 000 rezerwacji dziennie. Jego oprogramowanie jest używane w innych firmach.
      Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to zapraszam do oglądnięcia wywiadu, który przeprowadziłem osobiście z CEO:

Zadaliśmy Roberto dużo trudnych pytań - odpowiadał bez zająknięcia i przygotowania. Widać jego entuzjazm, nie jest to słup czy aktor,
       jak to ma często miejsce w innych firmach o podobnym profilu działalności, co jest dla mnie dużym plusem. Jest z nim świetny kontakt.
      Oczywiście sama osoba CEO to nie wszystko i żadna gwarancja sukcesu, ale buduje to wiarygodność i zachęca inwestorów.
      Drugą rzeczą, która zwróciła moją uwagę to dodatkowy produkt, jaki daje nam firma - bonusowe wycieczki do pakietów.
      Pierwsze co się nasuwa, to po co komuś teraz wycieczki - wiadomo, że teraz się nie pojedzie, ale kody można wykorzystać w innym terminie.
      Dla mnie liczy się to, ze względu na to, że z doświadczenia wiem, że takie firmy z produktem (np. CashFX) zazwyczaj dają radę i długo działają.
      Firma jest porównywana z CashFX, a wiele liderów z Cash Forex Group już dołączyła do Kangot i widać ogromne zainteresowanie.
      Na YouTube można sprawdzić ile dużych liderów i crypto influencerów już jest w Kangot - to kolejny plus, bo społeczność jest MEGA ważna.
      Ja rejestrowałem się dosyć szybko pod dużym zagranicznym liderem, z którym działam od paru lat, jest on w rankingu nr. 1 na tą chwilę.
      Dzięki szybkiej decyzji i działaniu, udało mi się zbudować w parę dni sporą grupę i mam też bardzo dużo spadów, co pokazuje moc.
      Założyłem i prowadzę grupę na FB - https://www.facebook.com/groups/kangotpolska/ - nie ma tu linków, tylko pomocne grafiki i informacje, zapisy z webinarów, zapowiedzi webinarów itp. Ja prowadzę webinary z partnerami biznesowymi, wkrótce będą ustalone ich stałe pory w tygodniu.
      Jeśli chcesz zobaczyć jeden z takich webinarów, to tu masz link do zapisanego webinaru z 31.03:
      Kolejny plus, to przemyślany plan kompensacyjny, przede wszystkim prowizje liczą się do naszego 300%, więc jak zarabiamy, to 
      musimy robić upgrade, jak nam się wyczerpie limit zarobków, więc nie ma opcji na wysysanie kasy z firmy z 100$ inwestycją.
      Kolejna atut to limity w binarce i KYC - ciężko będzie tu robić wały na podkonta, bo każdy musi się zweryfikować dokumentem.
      To wszystko stawia Kangot (w mojej opinii) w czołówce tego typu programów i dobrze rokuje na długie działanie firmy.
      Na ten moment udało mi się zarobić już ok. 7500$, bo zaangażowałem w ten projekt paru liderów i struktura rośnie z dnia na dzień.
      Podsumowując - długo czekałem na firmę, która mi się na tyle spodoba, że będę w niej aktywnie działał i budował duży zespół.
      W Polsce firma raczkuje, więc może jest dobry moment ma dołączenie do nas ? Jeśli chcesz budować, to ważne, abyś
      zarejestrował się jak najszybciej. Bez wpłaty nie ma wglądu do pełnej wersji naszego biura (dashboard), ale rezerwujesz miejsce
      w strukturze binarnej, więc czas rejestracji ma znaczenie, bo możesz mieć większą szansę na dużo spadów.
      Osoby z mojego zespołu mogą liczyć na indywidualny kontakt i pomoc oraz materiały i pomoce do promocji.
      Prawdopodobnie powstanie też Landing Page, dzięki czemu każdy chętny będzie miał własną stronę do promowania.

https://app.kangot.com/register?ref=8WVCBSX

MOJA WPŁATA:
      Obecnie posiadam pakiet za 3000$, ale jutro/pojutrze będę robił upgrade do 5000$.
      Moja grupa szybko się rozwija, jestem chyba pierwszą osobą, która wprowadziła Kangot do Polski.
      Zakładam więc, że na kolejny pakiet za 10 000$ wejdę już za niedługo.

• By Kryptokox
      Projekt: doubleway.io 
      Kategoria: Matryce, Smart Kontrakt
      Min. 18$ - 0.08 ETH plus gas.
      Od wczoraj bardzo mocna promocja przez polskich liderów tego projektu w Social media. Kilka tysięcy rejestracji w jeden dzień.

Wszystko na smartkontraktach! 
      Zapoznaj się z poniższym opisem, aby zacząć lub dołącz teraz, jeśli poradzisz sobie sam z rejestracją i zaczęciem biznesu:
      Poznaj pierwszy w historii projekt blockchain bez ryzyka. 
      Po raz pierwszy ani jedna osoba na świecie nie może wpłynąć na działanie systemu. Nie istnieje żadna firma ani zarząd, który mógłby zablokować konto.

Jak to działa:
      Będziesz potrzebował portfela Ethereum MetaMask lub Trust Wallet i 0,08 ETH + fee.
      (0,08 ETH  ~ 18 USD )
      Aby się #zarejestrować i uzyskać 1. poziom w systemie, zarezerwuj 0,084 ETH na swoim portfelu. 

W rzeczywistości pierwszą transakcją jest rejestracja. Wszystkie pozostałe przelewy są dokonywane z zarobionych środków. 
       - #WAŻNE, pieniądze odzyskujesz natychmiastowo już przy zaproszeniu pierwszej osoby 
      - Istnieją trzy sposoby uzyskania poleceń:

*Przyciągaj polecenia do swojej struktury w DOUBLEWAY.
      *Otrzymuj polecenia ze swoich uplinów poprzez „przepełnienia” (zgodnie z zaprogramowaniem w inteligentnej umowie).
      *Poczekaj, aż system sam przyniesie Ci bezpłatne polecenia.
      *Twoje polecenia z CRYPTOHANDS staną się automatycznie Twoimi poleceniami w DOUBLEWAY.  
      Otrzymuj automatyczne transakcje z inteligentnej umowy bezpośrednio na portfelu Ethereum.  

*Prezentacja biznesu: https://drive.google.com/file/d/1DVRVNqvHlJ8E1dNoxSjWepT8ef78bOzI/view
      Zgodnie z tabelą, na 1. poziomie zostajesz przeniesiony 0,16 ETH, na 2. poziomie - 0,64 ETH, a na 3. poziomie - 2,56 ETH. 

(#UWAGA -mamy 8 poziomów łącznie, - przy pełnym wypełnieniu osiągniemy 3500 ETH dochodu miesięcznie,  i 40000 ETH dochodu rocznie). 

Realnie patrząc jest to wykonalne, matryca zapełniana jest bardzo szybko, jednak nawet osiąganie 10 % założonej sumy miesięcznie - zadowoli wszystkich.
      Rejeatracja:
      https://doubleway.io/pl/?rid=28020
      Nikt nie może zamknąć twojego konta, aby zatrzymać płatności lub dokonać zmian w systemie, ponieważ inteligentna umowa jest ładowana do sieci Ethereum. 

Osobiście możesz zaprosić tylko 2 polecenia, które są dołączone bezpośrednio do Ciebie i nazywane są „poleceniami z pierwszego wiersza”.
      2 z Twoich poleconych w pierwszym wierszu (osobiście zaproszonych przez Ciebie) również zapraszają 2 ze swoich poleconych. Tych 4 uczestników w twojej strukturze to „skierowania drugiej linii”.
      Następnie, analogicznie, masz 8 poleceń z 3 linii i 16 poleceń z 4 linii.

Jeśli nadal będziesz zapraszać poleconych, gdy masz już 2, kolejne polecenia są dołączane do głębokości twojej struktury i stają się Twoimi poleceniami z 2, 3 i tak dalej, aż do 10 linii. Nazywa się to „przepełnieniem”.
      Nawet jeśli nie zaprosisz żadnego polecającego, prędzej czy później będziesz nadal otrzymywać skierowania w następujących sposobach bez twojego udziału:
      *za pomocą przelewu od Twoich sposnorów,
      *Bezpłatne skierowania z systemu.
      Instrukcja wersja 1:
      https://drive.google.com/file/d/1-lipbVoEJvRkWYoW7U-nBs7oY6RmlrRq/view?fbclid=IwAR03oTXFdIpGo4Pu-48q_ndxQ_k-gGe8_AhTj2gHovhV_EjnQwbpTgoVKc4
      Instrukcja rejestracji 2:
      https://www.youtube.com/watch?v=8gvbpmMbGO0

Pomimo opisu twórców przetlumaczonego w powyższym opisie programu jest to na 100% ponziak. Dopóki jest więcej wpłat niż wypłat to hajs się zgadza.  
    • By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• By cfiszan
      Chciałam wrzucić grafikę pokazującą plan w excelu, ale po kompresji i tak nic nie byłoby widać. Plan jest prosty, za każdym razem zaczynam od 1$ z celem 108$, czyli 21 razy 25% zysku. Wolumen 0,1 na 1$, czyli 25 pips na jeden poziom. Trzeba zrobić 21 razy 25 pips na plus, żeby przejść do końca przez wszystkie poziomy. Na początek sprawdzam, w której próbie uda mi się zrealizować plan. Wolumen zwiększam cały czas proporcjonalnie do kapitału i każdego dnia staram się zrobić minimum jeden poziom. Aktualne saldo to 196,92 USC, więc wolumen jaki będę używać to 0,20. Zaczęłam 28 lutego 2020 roku. Wejścia są całkowicie intuicyjne, pod to co mi się wydaje. Pogrubione miejsce poniżej to punkt, w którym się znajduje aktualnie.
          25%     start $1,00 $1,25                  0,10    1 $1,25 $1,56                  0,13    2 $1,56 $1,95                  0,16    3 $1,95 $2,44                  0,20    4 $2,44 $3,05                  0,24    5 $3,05 $3,81                  0,31    6 $3,81 $4,77                  0,38    7 $4,77 $5,96                  0,48    8 $5,96 $7,45                  0,60    9 $7,45 $9,31                  0,75    10 $9,31 $11,64                  0,93    11 $11,64 $14,55                  1,16    12 $14,55 $18,19                  1,46    13 $18,19 $22,74                  1,82    14 $22,74 $28,42                  2,27    15 $28,42 $35,53                  2,84    16 $35,53 $44,41                  3,55    17 $44,41 $55,51                  4,44    18 $55,51 $69,39                  5,55    19 $69,39 $86,74                  6,94    20 $86,74 $108,42                  8,67    21 $108,42                    link do komentarzy