Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kopacz

Wiele walut od razu na giełdzie - crex24

Recommended Posts

Strona giełdy oraz kraniku - crex24.com

Na giełdzie mamy po rejestracji zakładkę kraniki w której znajdziemy wiele kryptowalut które możemy odbierać po wpisaniu prostej capcha 5d8bb10797c82_Zrzutekranu2019-09-2520_24_42.thumb.png.70cb35b204788c37f7a68e0905403a38.png

Strona podaje nam co ile można odebrać darmowe kryptowaluty, w tym też czasami USD, każda osoba na giełdzie może zrobić własny kranik więc czasem trafiają się fajne okazję, jest też wiele kraników co godzinę, lista uzupełnia się automatycznie po odebraniu jednego kranika na nowy jeśli jest więcej niż widać na liście. Kryptowaluty dostajemy od razu na nasze konto na giełdzie, gdzie możemy zamienić je na BTC, z tym że najlepiej sprzedawać tydzień/dwa po zakończeniu rozdawania przez daną kryptowalutę, gdyż w momencie rozdawania ludzie od razu sprzedają i cena idzie w dół, zazwyczaj do dwóch tygodni po rośnie w górę.

Miłego zbierania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizacja tematu, od założenia konta minęło trochę ponad dwa miesiące. Aktualny stan konta 0.00258 btc 

5da9bfc802dd2_Zrzutekranu2019-10-1815_35_18.thumb.png.37ba254f35e641b1e08182838e0db23f.png

Jest on tak wysoki ( jak na kraniki oczywiście :) ) z racji na dużą ilość tradowania, gdzie jest ono banalnie łatwe :) 

A mianowicie, kryptowaluty dodawane do kranika są bardzo zmienne, nie raz sami użytkownicy dodają jakąś kryptowalute lub same firmy to robią które chcą wypromować swoje krypto. Na początku cena zawsze spada bo wszyscy wysprzedają swoje krypto więc warto to robić, gdy cena dojdzie już do niskiego poziomu odkupujemy ją a mniej więcej dwa tygodnie po zakończeniu rozdawania cena wraca do starej wartości, więc nie trzeba nawet dużo o tym myśleć :) W ten sposób można sporo zarobić. Ważna sprawa aby wymieniać na ich walutę lub usd a nie na btc, bo zaokrąglają na niekorzyść użytkownika przy btc. 

Do tej pory zdobyłem ponad 41 różnych kryptowalut. Mam nadzieje że to co napisałem wam pomoże :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji na działania marketingowe twórcy TRX wszystkie waluty związane z tą krypto zaczęły mocno rosnąć w tym BTT którą możemy otrzymać w kraniku na giełdzie :) za dwa tygodnie podzielę się z wami dalszymi moimi rezultatami ze zbierania i grania na tej giełdzie. 

Miłego zbierania krypto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po statystykach w panelu widzę że wielu z was handluje walutami w sposób który wam poleciłem :) bardzo mnie tak cieszy i życzę fajnego zarobku :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba z racji na święta zrobił się wysyp dodatkowych walut na tej giełdzie które dołączyły się do kranika, jedna z najciekawszych to 

BZEdge  50 sztuk  za jednym razem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już ponad setka coinów w portfelu giełdowym dzięki kranikowi :) a niektóre z nich bardzo wzrosły w swojej wycenie. Ogólnie bardzo opłacalny kranik 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda bardzo ciekawie, już wcześniej słyszałem o tym kraniku na tej giełdzie, chyba czas założyć konto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testowałem bardzo dużo kraników i ten jest najbardziej opłacalny ze znalezionych do tej pory i od razu kasa na giełdzie więc łatwo ją wypłacić 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ostatnich wzrostach cen krypto, zauważyłem wzrost ilości kraników :) tak więc można jeszcze więcej zarobić ^^ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji na spadki cen, wzrosły nagrody z kraników, warto zbierać :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna porcja ciekawych monet na giełdzie do zdobycia z kraników 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By w0w
   www.faucetcrypto.com
   Faucet z przyjemnym interfejsem, oferujący zdobywanie poziomów, dzięki czemu im dłużej klikamy, tym serwis oferuje nam więcej bonusów.
   Co 40 minut mamy możliwość dokonać claima, wartość zależna jest od levelu. Na początku jest to ok. 20 coinów - czyli 2.77 coina = 1 satoshi (wszystko zależne od kursu bitcoina)
   Oprócz tego mamy możliwość wyklikania linków w aktywnym oknie, dziennie około 20 linków. Od 13 coinów do nawet 50 coinow za link. Dodatkowo, serwis oferuje bonusy w postaci nagród za wykonanie zadania, co podnosi nasz dzienny zarobek.
   Serwis oferuje również reklamy w postaci PTC(wczoraj trafiło mi się 15 sztuk takich reklamch), które oglądamy w otwartym oknie, wartość ich od 13 do 40 coinów za reklamę, w tej samej zakładce możemy wykupić reklamę własnych serwisów, minimum do wpłat na reklamę to 3500 satoshi, za co otrzymamy 100 wejść 16 sekundowych na naszą stronę.
   Wypłaty dokonujemy na portfel faucetpay, serwis oferuje nam wiele walut do wypłat, od BTC, przez LTC, ETH etc.
   Nasz limit wypłaty zależny jest od poziomu, tak samo nasz maksimum wypłat danego dnia zależny jest od naszego levelu. Minimum na początku to 500 satoshi.
   System poleconych oferuje 25% zarobionych środków osoby zarejestrowanej z linku.
    
   REFF LINK
   CZYSTY LINK :(
  • By NomenOmen
   Strona główna kraniku: investimer.name
   Opis kraniku:
   InvesTimer.name - nowy kranik, w którym do wygrania co godzinę możliwe jest 150 dolarów w przeliczeniu na ruble.
   Strona została postawiona na oryginalnym skrypcie Freebitco.in oraz zawiera standardową grę HI-LO oraz możliwość wzięcia udziału w cotygodniowej loterii. Każdorazowe naciśnięcie przycisku roll przez osoby przez nas polecone odpowiada jednemu losowi. System referencyjny przewiduje 50% stawkę dochodu z wygranych poleconych przez nas użytkowników kraniku. Do zarejestrowania się w serwisie niezbędne jest utworzenie konta w serwisie payeer, gdyż wypłata nagród możliwa jest tylko na konto w tym serwisie. Minimum do wypłaty to 25 RUB.
   MoneyBot
   Twórcy kraniku stworzyli opcję dla użytkowników, w której mogą oni otrzymać 1000 rubli bonusu za zainstalowanie w swoim systemie operacyjnym oprogramowania kopiącego kryptowaluty. Twórcy kraniku do zalet jego zainstalowania oprócz wyżej wspomnianego bonusu zaliczają także brak konieczności rozwiązywania zadania captcha w loterii co godzinę oraz wyższe wygrane. Program według twórców kraniku ma zużywać jedynie 5 % zasobów naszego komputera w celu kopania kryptowalut. Program jest kompatybilny z systemami Windows z serii 7,8 i 10.
   Podsumowanie : Uważam, że kranik jest warty uwagi, jednakże w przypadku zachęty ze strony twórców kraniku do zainstalowania w naszym systemie dodatkowego oprogramowania trzeba być sceptycznym i zrobić to najlepiej w jakimś odizolowanym środowisku, komputerze z którego nie korzystamy często i nie dokonujemy operacji finansowych online, gdyż możliwe jest że program ma na celu zbieranie naszych danych z komputera.
    
  • By w0w
     AdBtc.top   Faucet połączony z surfem. Otrzymujemy satoshi za obejrzana reklamę w tle, a dodatkowo strona daje nam czasami reklamę do obejrzenia w aktywnym oknie.   AdBtc.top oferuje nam również możliwość reklamowania swoich stron za pomocą narzędzia do promocji które możemy wykupić za zdeponowane środki, lub przelać środki zarobione na reklamach na konto reklamowe.   Nawet do 800 satoshi dziennie, ja przez 2 dni wyklinałem 1560 satoshi w ramach narodowego siedzenia w domu    Wypłaty od 5000 satoshi na faucetpay, lub od 25000 na zwykły portfel btc.   System poleconych gwarantuje nam 10% od zarobków zarejestrowanego, oraz 5% od wydanych BTC na kampanie reklamowe.   Istnieje również możliwość wykupienia reffów na giełdzie, jednak taki reff jest stosunkowo drogi.   Reff link   Czysty link
  • By NomenOmen
   Strona główna kraniku : satoshihero.com
   Opis kraniku : Kranik wystartował w 2017 roku i jak dotąd jest wypłacalny. W schemacie działania kraniku jest możliwość wygrania co 10 minut do 250 000 satoshi, udział w grach hazardowych oraz wypełnianie różnego typu zadań na stronach partnerów serwisu, za które możemy otrzymać od kilkudziesięciu do kilkudziesięciu tysięcy satoshi. System referencyjny kraniku przewiduje 50% prowizji od każdej wygranej poleconego użytkownika oraz 0,1% od każdego postawionego zakładu w grach dostępnych na stronie.
   Minimum do wypłaty: 30 000 satoshi
   W przypadku wykonywania płatnych ofert istnieje zasada 30 dni wstrzymania wypłaty nagrody na konto w serwisie w celu weryfikacji poprawności wykonania oferty i braku zgłoszenia reklamacji ze strony partnerów serwisu. Brak aktywności w serwisie w ciągu 30 dni skutkuje wyzerowaniem konta. Właściciele serwisu zachęcają użytkowników do aktywnego korzystania z usług reklamowanych w serwisie, gdyż zwiększa to automatycznie wypłacalność kraniku oraz jego prawdopodobieństwo przetrwania.


×