Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

antyyesno

CRYPTOHANDS - www.cryptohands.org

Recommended Posts

CRYPTOHANDS

To jest rewolucja!!!

Zapoznaj się z tematem strona jest po polsku:
Dokładnie się zapoznaj i zastosuj się
do wszystkich instrukcji jeżeli już będziesz chciał/a tu zarabiać.

Zobacz tę stronę: https://cryptohands.org/pl/

Tu masz opisane zasady i warunki programu:
https://cryptohands.org/pl/terms.php

Jeżeli już się zdecydujesz tutaj działać to polecam zainstalować sobie portfel
do kryptowalut metamask i zasilić go kwotą ciut wyższą niż 0.05 eth
to tylko w sumie 10$

Z tej strony pobierasz i instalujesz sobie portfel metamask na swój komputer:
https://metamask.io/

Dlaczego ten portfel? Ponieważ jest całkowicie kompatybilny z projektem
i raz uruchomiony działa automatycznie.
Kliknij na link zainstaluj sobie portfel wybierając ikonę swojej przeglądarki
którą używasz na swoim komputerze.

Tutaj masz instrukcję odnośnie portfela metamask eth:
https://cryptohands.org/pl/faqethmm.php

Dopiero jak będziesz mieć ten portfel na swoim komputerze
i będziesz na nim posiadać wymagane 0.05 eth przystępujesz wtedy do rejestracji.

Można zarejestrować się prosto bez polecenia lub z reflinka osoby

zapraszającej: [---]

Portfel metamask można zasilić z dowolnego innego portfela czy też prosto z giełdy kryptowalut.
Jak masz środki na koncie to wtedy można dokonać rejestracji.

Następnie wybierasz opcje automatyczną dla portfela metamask i jednym kliknięciem dołączasz
do programu wysyłając jednorazowo 0,05 eth.

I to jest jedyna twoja opłata w programie.
Dalsze poziomy przechodzi się już z zarobionych pieniędzy.
Zarobek teoretyczny w rok to 10 000 eth w praktyce wychodzi około 5 000 eth
ale po drugim roku już można te 10 000 eth osiągnąć, ponieważ tu jest
opcja zarabiania rok w rok poprzez odnawianie swoich poziomów.

Dlaczego się tym zainteresowałem?
Ponieważ w tym projekcie czynnik ludzki został całkowicie wyeliminowany.
Wszystko działa na blockchainie eth jako smart contract czyli raz uruchomiony
program nie można zatrzymać nawet jak by ktoś chciał to zrobić.
Nawet administracja programu nie może nic tutaj pozmieniać i to
jest właśnie w tym projekcie rewolucyjne i niesamowite.
Blockchain to potęga!!!

Życzę dużych zysków i wielu wdzięcznych partnerów, którzy się do tego
przyłączą bo projekt jest prawdziwy i etyczny no i całkowicie bezpieczny!!!

Jest to dobry projekt aby odkuć się po różnych nieudanych projektach w sieci.

Edited by Polon

Zapomniałeś dodać że program działa na zasadzie piramidy finansowej, co wiąże się z tym, że aby był zysk dla użytkowników, musi napływać coraz więcej nowych użytkowników którzy będą wpłacać kasę. Przecież kasa nie bierze się znikąd. Jeśli ktoś zyska, to inni stracą, inaczej się nie da. Teraz jeszcze policz ile ludzi musiałoby stracić swoje 0,05 eth, żeby jedna osoba mogła zarobić 10000 eth. 

Wczytaj się dobrze w projekt. Jeżeli po czasie ktoś przestaje wpłacać do programu, a ty dalej jesteś aktywny to przejmujesz jego dochody.

Więc w programie jest tak, że po czasie czym mniej ludzi odświeża swój poziom tym więcej ty na tym korzystasz i zarabiasz.

Info z programu:

Z czasem pieniądze przestają do ciebie docierać, a wszystkie zyski trafiają głęboko w strukturę. A koszt powtarzanych zakupów poziomów jest nieporównanie tańszy niż zyski, które już otrzymałeś i które możesz otrzymać ponownie, jeśli powtórzysz wszystko od początku. Masz już polecenia, więc nie musisz zapraszać nikogo innego. 
Dlatego kup wszystkie poziomy ponownie, zaczynając od pierwszego. I odpowiednio co roku otrzymuj na nowo kwotę, którą cały czas zbierałeś. 
Wszystkie polecenia, które NIE odkupują co roku poziomów, stają się dla Ciebie „drzwiami” do wszystkich poleceń z tej samej linii. 
Dlatego im mniej osób pozostało w Twojej strukturze, tym większy zysk. 

I co w związku z tym? To tylko sprawia że zmienia się osoba do której płyną pieniądze pod warunkiem że inni je wpłacają. Natomiast charakter programu przez to się nie zmienia... 

Stracić można jedynie 0,05 eth czyli nie całe 10$, ale ta kwota zwraca ci się po jednym poleceniu kolejnego uczestnika.

Więc co to za strata ?  Resztę kasy wpłacasz innym już z zarobionych pieniędzy, a nie ze swojej kieszeni.

Czyli stracić możesz tylko 10 dolarów jak nikogo nie polecisz choć program może ci przypisać i tak poleconego np

z osób które polecają nad tobą lub dostajesz według algorytmu osobę co trafia do programu bez reflinka.

Tu nie ma osób pokrzywdzonych chyba, że pokrzywdzeniem uważasz stratę 10$ jeżeli jakimś cudem kasa by ci się nie zwróciła z programu. A  układ piramidalny jest w każdym projekcie i bez tego żaden biznes po prostu nie działa.

8 godzin temu, antyyesno napisał:

Stracić można jedynie 0,05 eth czyli nie całe 10$, ale ta kwota zwraca ci się po jednym poleceniu kolejnego uczestnika.

Więc co to za strata ?

Ano strata 0,05 eth. Dla jednego to będzie dużo, dla kogoś innego niewiele. Tym bardziej że projekt na stronie kreowany jest jako bez ryzyka, co może wprowadzać potencjalnych użytkowników w błąd. Ot choćby ten tekst na stronie głównej:

1jpg_qsaahnx.jpg

W tym programie znaczna większość użytkowników straci wysłane pieniądze, które staną się zyskiem innych osób - tych którzy wcześniej od nich weszli do programu. Tak to działa i trzeba to jasno powiedzieć wbrew temu co pisze na stronie o rzekomym braku ryzyka.

9 godzin temu, antyyesno napisał:

Tu nie ma osób pokrzywdzonych chyba, że pokrzywdzeniem uważasz stratę 10$ jeżeli jakimś cudem kasa by ci się nie zwróciła z programu. 

Osobami pokrzywdzonymi mogą być użytkownicy którzy uwierzą w kreowany "bezryzykowny" interes i wpłacą kasę, a później się okaże że ponieśli stratę. Liczy się bowiem to, aby w tego typu programy wchodzić ze świadomością w co się wchodzi. Natomiast hurraoptymistyczne opisy na stronie programu i rzekomy brak ryzyka, jak już pisałem, mogą wprowadzać w błąd.

9 godzin temu, antyyesno napisał:

A  układ piramidalny jest w każdym projekcie i bez tego żaden biznes po prostu nie działa.

Nieprawda. Wręcz przeciwnie. Znaczna większość biznesów - miliony firm na całym świecie funkcjonuje i doskonale sobie radzą bez konieczności stosowania piramidalnego schematu. 

40 minut temu, Polon napisał:

Ano strata 0,05 eth. Dla jednego to będzie dużo, dla kogoś innego niewiele. Tym bardziej że projekt na stronie kreowany jest jako bez ryzyka, co może wprowadzać potencjalnych użytkowników w błąd. Ot choćby ten tekst na stronie głównej:

Zauważ, że stwierdzenie bez ryzyka w tym programie tyczy się bezpieczeństwa jego zniknięcia lub shakowania, a nie bezpieczeństwa związanego ze stratą wpłaconych pieniędzy.

W tym programie znaczna większość użytkowników straci wysłane pieniądze, które staną się zyskiem innych osób - tych którzy wcześniej od nich weszli do programu. Tak to działa i trzeba to jasno powiedzieć wbrew temu co pisze na stronie o rzekomym braku ryzyka.

Stracą tylko ci co nikogo nie polecą, a jedna polecona daje zwrot niby straconych pieniędzy. Każdy ma świadomość tego bo w programie jest napisane że jedyne ryzyko to wpłata ze swoich pieniędzy do programu . A dodatkowo inni od góry też polecają lub ktoś wchodząc bez reflinka może byc przypisany tobie. Więc odzyskasz od razu kasę.

Osobami pokrzywdzonymi mogą być użytkownicy którzy uwierzą w kreowany "bezryzykowny" interes i wpłacą kasę, a później się okaże że ponieśli stratę. Liczy się bowiem to, aby w tego typu programy wchodzić ze świadomością w co się wchodzi. Natomiast hurraoptymistyczne opisy na stronie programu i rzekomy brak ryzyka, jak już pisałem, mogą wprowadzać w błąd

Tak jak wspomniałem opis projektu bez ryzykowny tyczy się bezpieczeństwa samego projektu ponieważ jest na blockchainie i w postaci smart contractu. Wystarczy przeczytać dokładnie opis i zasady programu aby wiedzieć na co się decydujemy.

Nieprawda. Wręcz przeciwnie. Znaczna większość biznesów - miliony firm na całym świecie funkcjonuje i doskonale sobie radzą bez konieczności stosowania piramidalnego schematu.

Zgadza się miałem na myśli projekty w którym za dochód odpowiada polecanie towaru lub usługi lub takiej opcji zarobku jak w tym projekcie.

Edited by antyyesno

Godzinę temu, antyyesno napisał:

Zauważ, że stwierdzenie bez ryzyka w tym programie tyczy się bezpieczeństwa jego zniknięcia lub shakowania, a nie bezpieczeństwa związanego ze stratą wpłaconych pieniędzy.

Więc przeczytaj co jest napisane w FAQ na temat ryzyka i zagrożeń:

1jpg_qsaarxh.jpg

W drugim akapicie jasno jest napisane że ryzyko otrzymania poleconego (a więc jego wpłaty) ma tendencję zerową, czyli rzekomo nie ma takiego ryzyka że użytkownik nie otrzyma wpłaty. A ryzyko jak najbardziej istnieje jako że w takim piramidalnym systemie większość osób będzie stratna. I to jest pewne, bo pieniądze nie biorą się znikąd tylko od ludzi. 

Żeby jedna osoba mogła zgarnąć 5000 eth, albo 10000 eth, to tysiące osób muszą się na to złożyć. Z kolei żeby te tysiące osób też mogły zdobyć 5000 eth, to już potrzeba milionów użytkowników, itd. 

1 godzinę temu, antyyesno napisał:

Stracą tylko ci co nikogo nie polecą, a jedna polecona daje zwrot niby straconych pieniędzy. Każdy ma świadomość tego bo w programie jest napisane że jedyne ryzyko to wpłata ze swoich pieniędzy do programu . 

Tylko co z tego że jest tak napisane, skoro dalej to ryzyko jest określone jako ryzyko symboliczne mające tendencję zerową, czyli właściwie ryzyko rzekomo nieistniejące? Niestety ale program jest kreowany na bezryzykowny również w kontekście wpłacanych pieniędzy, a nie tylko w kwestii bezpieczeństwa shakowania itp.

Poddaje się już mi się nie che pisać. Program jest jaki jest, a budowę i jego koncepcję trzeba poznać i świadomie podjąć decyzję.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kapencjusz
      Cześć,

Chciałem Wam przedstawić aplikację Free Ethereum spinner dostępną na Androida. Nie wiem jak z Apple.
      Aplikacja prosta w użytku, przy logowaniu podajemy e-mail i to wszystko. 
      Następnie używamy "energi", dzięki której możemy rollować.
      Wszystkie wypłaty są realizowane na Coinbase. Nie ma minimum wypłat. 
      Program ref - 5% od każdego rolla i wypłat

Czystą aplikację znajdziecie w Google play.

Jeżeli jednak chcecie wspomóc, tutaj link, który przekieruje Was tam, ale jako ref :
      ETH CoinSpinner
    • By Kapencjusz
      Dosyć nowy kranik BTC polegający na klikaniu w pudełka - przy rejestracji mamy do dyspozycji 50 gemów ( 50 otworzeń pudełek), natomiast potem co godzinę mamy ich 5 .

Faucet. Co godzinę 5 gemów - 5 otworzeń pudełek
       Oferty Za wypełnienie zadań możemy otrzymać określoną liczbę gemów. 
       Trade Możemy obstawiać kurs Bitcoina 5 minut później - oczywiście za gemy.
       Jungle Tutaj karta zdrapka za 10 gem - jak przejdziemy dżunglę - otrzymujemy wielokrotność gemów.
      Lotto Po uzbieraniu określonej liczby gemów - następuje losowanie. Jeden z uczestników otrzymuje wygraną.
       Roulette Klasyczna ruletka 
       Daily Odpowiadając na jedno pytanie dziennie otrzymujemy gratisowe 5 gem.
       System poleconych. Jak na zdjęciu.

Polecam wszystkim, mam nadzieję, że kranik wypłaci.

Minimum do wypłaty : 0.049 BTC

https://lootbits.io/?invite=421471
    • By Zax93

Plany inwestycyjne:
      - 5% dziennie przez 30 dni robocze
      - 110% po 10 dniach kalendarzowych
      Minimum inwestycyjne:
      BTC 0.01 i równowartość ( Ripple (XRP) - 100, Litecoin (LTC) - 0.5, Monero (XMR) - 0.5, Dash (DASH) - 0.4, Ethereum (ETH) - 0.2 )
      Minimum wypłaty (manualne):
      BTC 0.003
      Procesory płatnicze:
      Bitcoin, Litecoin, Ripple, Monero, Dash & Ethereum
      ale mają zostać dodane kolejne.

Program afiliacyjny:
      5% - 2% - 1%
      Komentarz:
      Program wystartował 20.04.2019r.
      Firma zarejestrowana w Singapurze (The Corporate Headquarters of Finastone PTE. LTD. is located here: 11, Collyer Quay, #14-02, The Arcade, Singapore.)
      Strona dostępna po angielsku i hiszpańsku.
      Legenda oparta o inwestycje, nie piszą dokładnie jakie.
      Chodzą słuchy, że to projekt admina  ( kto był zauważy podobieństwa) ProfitableMorrows ( płacił 7 miesięcy) oraz TopHats Farm ( płacił 3,5 miesiąca).

Film promujący :

Link do programu czysty: https://finastone.com/
      ref : https://finastone.com/?ref=Zax93

Dowód wpłaty :

• By igor87

FORUMOWA RECENZJA
      -------------------------------------------------
      Dołączyłem dziś do nowego programu.
      Nazwa Programu: Proledgr
      Start: 3.02.2019
      Plany Inwestycyjne: 3% przez 60 dni, 5% przez 30 dni lub 200% po 30 dniach 
      Wyplaty: Instant 
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Ethereum
      Minimum inwestycyjne:0.002 BTC
      Minimum do wypłaty: BTC 0.001 LTC: 0.01 ETH: 0.005
      Tłumaczenie google:
      "Proledgr to internetowy plan inwestycyjny z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Proledgr oferuje bez ryzyka, łatwy i korzystny zbiór planów inwestycyjnych, który pozwala wybierać spośród wielu walut, w które zainwestować. W Proledgr cenimy inwestycje, które podejmujesz. Nasz zespół ekspertów inwestuje te kwoty na rynku globalnym, a dzięki arbitrażowi wypracowujemy zyski, które zarabiasz jako zwrot !! Jako gwarancja jakości i zakresu określonego wzrostu, Proledgr nie tylko obiecuje, że zwróci, ale także może wypłacić swoje zyski na swoich kontach bezproblemowo. Więc dlaczego się wahacie, dołączcie do Proledgr teraz ... gdzie wasze inwestycje spotykają się z szybkimi powrotami."

Strona dobrze zrobiona tłumaczona na kilka języków, szyfrowanie SSL, zabezpieczenie DDoS, unikalny design 
      Ogólnie na moje oko nie źle to wszystko wygląda i myślę że da coś zarobić
      Wiemy w jakim dziale jest program więc gwarancji nie ma.

Link do programu: Proledgr
      Mój depozyt:

• By tymonek
      Cześć,
      Jestem pomysłodawcą projektu www.invither.com. Razem ze znajomym z chin stworzylismy projekt oparty o matryce. Gdzie zgarniesz 600x Twojej inwestycji 
      JAK POWSTAŁ POMYSŁ:
      Na pewno słyszeliście o łąncuszku internetowym "wpłać 5 zł i wyślij ten łańcuszek do swoich znajomych" - nijakiego Roberto Kiyosakiego ( jak dla mnie to on ma Robert poprostu  )
      niby schemat działania prosty i faktycznie gdyby każdy był uczciwy i zrobił to co w tym łańcuszku napisane, to na pewno zgarnął by duzo kasy. 
      Dlaczego ludzie z nieko nie korzystali ?? - musisz podać numer swojego konta, kopiować reszte kont - i wiele innych niewiadomych, któ®e mogą sie po drodze zdarzyć
      Dlatego szukałem rozwiązania tego problemu. Na początku chodził mi po głowie pomysł zeby zrobić portal crowdfoudingowy oparty włąsnie o ten system. Z osobnymi kontami na poratalu ( zeby nie musieć podawać numeru swojego konta bankowego). Ale to rozwiązanie nie było by zgodne z przepisami i uważane za zwykłą piramide pod przykrywką crowdfoudingu ( co samo w sobie nie jest takie złe ). Ale dochodziły by sprawy podatkowe i tak dalej. Dlatego pomysł porzuciłem
      Kiedy temat z kryptowalutami stał się trochę bardziej powszechny, połączyłem ze sobą te dwa elementy. Wyszedł z tego całkiem ładny twór, który nazywa sie INVITHER.
      Chciałem, żeby było to możliwie jak najbardziej bezpieczne, dlatego osadziłem go na smartcontractie Ethereum ( sam smartcontract pisał kolega z Chin).
      Zasada działania jest na pewno Wam bardzo dobrze znana. Wy polecacie soich znajomych oni swoich i tak dalej  - pod tym aspektem nie wiele sie różni od pozostałych matryc.

to czym się wyróżnia:
      - 600x Twojej investycji jako nagroda za uzupełnienie struktury
      - możliwość wielokrotnego investowania (nawet wewnątrz Swojej struktury) - co jest dobrą opcją dla osób, które mają duże grupy ( ale o tym za chwile)
      - zeby zobaczyć pierwsze zyski, nie trzeba uzupełnić całej struktury - wystarczy, że pierwsza osoba z 4 LVL zainvestuje ( właśnie z 4 LVL dostajemy swoje ETH)
      - Pobieramy 4 % prowizji od zrealizowanej struktury - WIN : WIN 

PRZYKŁAD :
      1. Dostałem linka od swojego znajomego, który zainvestował 0.01 ETH na stronie INVITHER.
      2. Klikam w link, odpala mi się strona z okienkiem przez kogo jestem polecony i za jaką wartość ( 0.01) - strona jest połączona z Metamaskiem, więc wystarczy zaakceptować inwestycje na stronie i w oknie METAMASKA.

3. po zaakceptowaniu inwestycji przez blockchain, dołączam do struktury mojego znajomego.
      4. W zakładce Invitation - widoczny jest mój link od konkretnej struktury, który przekazuje moim 5 znajomym z informacjami o tym projekcie

5. Ja ----> 5 moich znajomych -----> 25 ich znajomych -------> 125 ------> 4 LVL - 625 osób ( już od pierwszej osoby z 4 LVL , z jej inwestycji 96% jest kierowane prosto na TWÓJ portfel) - nie trzeba zgłaszać chęci wypłaty ani akceptować. Smartcontract działa automatycznie.
      6. Spodobało sie ?? Robie strukture jeszcze raz !!

POZIOMY INWESTYCJI:
      Small - 0.01 ETH ---- nagroda za uzupełnienie 6ETH
      Medium - 0.1 ETH ---- nagroda za uzupełnienie 60 ETH
      BIg 1 ETH --- nagroda za uzupełnienie 600ETH

W zakładce My Invest - znajdziemy aktualny stan Naszych struktur  i ile już zarobiliśmy.

TIPS & TRICKS
      1.Jeśli zaprosiłeś już swoją 5, zawsze możesz im pomóć zapraszając kolejne osoby za pomocą twojego reflinka- Będzie on uzupełniał struktury osób powyżej
      2.Możesz odpalić kilka struktur na raz np.  Ty ----> 5x Ty---->25 Twoich znajomych ---->125 Ich znajomych -----> osoby z których dostaniesz wynagrodzenie - dzieki temu masz otwartych 6 struktur. z Każdej dostaniesz 600x Twojej inwestycji.
      3. Osoby , które dołączają do strony bez reflinku( z reklam, z for internetowych, z discorda) - automatycznie uzupełniają istniejące struktury ( zgodnie z zasadą która była pierwsza otwarta, będzie wczesniej uzupełniona) 

Myślę, że na początek taki opis wystarczy !!
      W razie pytań, jestem do dyspozycji!!

Pozdro!!

https://invither.com

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Widdzisz Łaskawco.  Jak zwykle dzieje się to u bajkoopowiadaczy wpadasz w sidła logiki... Chyba po raz setny na tym forum napiszę, że dowodów szukaj u tego, kto twierdzi a nie u tego, kto czmuś zaprzecza. Widzisz, jeśli Ty będziesz twierdził, że mając taki obowiązek ja Ci czegoś nie zapłaciłem to, nikt, żdaen sąd nie będzie od Ciebie wymagał dowodu, że Tobie nie zapłaciłem. Wiesz dlaczego? Bo nie da się przeprowadzić bezpośredniego dowodu negatywnego. Więc jeśli oddasz np. sprawę do sądu to ja będę musiał udowodnić, że jednak Ci cokolwiek zapłaciłem. Tu jest podobnie. Nie ma ani mozliwości ani sensu przeprowadzać dowodu na to, że OMEGA ma zewnętrzne dochody, ergo admini są idiotami kupując drogi kapitał by dokładać do interesu z "normalnych" dochodów. Natomiast taki dowód z łatwością mogą przeprowadzić admini a racjonalny inwestor winien o te dowody po prostu się zapytać. Nie bardzo też wiem o jakich teoriach Waćpan piszesz...  Jeśli coś ma cztery nogi jak pies, wygląda jak pies i szczeka jak pies to jest to pies nawet jeśli z uporem maniaka będziesz nazywał go rączym rumakiem. A, że w tym projekcie nie ma żadnego towaru i żadnej usługi a admini wyłącznie redystrybuują środki pochodzące z wpłat kolejnych uczestników jest oczywistą oczywistością widoczną bez szczegółowego wgłębiania się w projekt.  A wgłębienie się weń tylko w tym przekonaniu mogą utwierdzić bowiem nikt, nigdy, nigdzie nie przedstawił żadnego przeciwnego dowodu. Ba nawet poza pustposłowiem nie nikt, nigdy i nigdzie przedstawił żadnych poszlak uprawdopodabniających twierdzenia adminów. A gdzie ja pisałem, że omega jest podobna do banku? Coś się Acanowi pokiełbasiło. Porównania do banków i giełd to znajdziesz raczej w wywodach zaganiaczy... Choć nie wiem co banki mają tu wspólnego z tematem to skoro chcesz pisać o systemie bankowym to jednak zapoznaj się z zasadą jego funkcjonowania. Co do jednego mogę Cię zapewnić. Gdy będę chciał wypłacić jakąkolwiek kwotę z banku na pewno nie będę musiał czekać na to aż przyniosą ją do banku inni uczestnicy systemu. To czyli co? Bo ja nie bardzo rozumiem. Nigdy nie napisałem, że problemy z wypłatą są znakiem piramidy. Natomiast jest oczywistą oczywistością, że w piramidzie MUSI zabraknąć środków na wypłaty. To naturalna konsekwencja modelu piramidalnego. Jeśli tego nie rozumiesz wróć do opowieści o koszyku z kopą jaj - kilka postów wyżej. I co z tego wynika? Bo nie bardzo rozumiem? Po pierwsze to błędne ale i zbędne założenie. Przede wszyskim dlatego, że kreacja pieniądza w systemi bankowym - bo to dziś nie państwa drukując a banki kreując tworzą pieiądz -  oparta jest na zupełnie innych zasadach ale przede wszyskim na mocy uregulowań państwowych wykreowany przez banki pieniądz ma identyczną wartość nabywczą jak ten wydrukowany przez bank centralny. Stąd też nie ma takiej potrzeby by lecieć po gotówkę ponieważ z powodzeniem zapłacić możesz gdziekolwiek, za cokolwiek zapisem księgowym czyli przelewem, karta, itd. itp. Natomiast BB wykreowane przez OMEGĘ nie istnieje poza wewnętrznym systemem OMEGI. I tu cały jest ambaras. Owszem, bank także kreuje pieiądz z niczego ale czyni to i za zgodą i na zasadach ustanowionych przez Państwo. Natomiast OMEGA może sobie BB stworzyć ile chce i kiedy chce ale ani nie jest w stanie wymienić ich na realne (nawet te wykreowane przez bank) pieniądze ani też zapewnić powszechną wymianę na towary i usługi. I właśnie tu cały jest ambaras. 1 zł, 1$, 1 funt w gotówce czy na rachunku znaczy dokładnie tyle samo i ma identyczną siłę nabywczą. Natomiast 1 BB nie ma żadnej. W przeciwieństwie do 1 euro... To naprawdę proste. Tak przy okazji.... Odpowiedziałeś sobie czym jest system bankowy   A już Waćpanu to tłumaczę... jak chłop krowie na rowie   Otóż z tego powodu, że OMGEA NIE JEST BANKIEM! I Kowalski by cokolwiek zrobić z rzekomo zarobonymi w omedze pieniążkami MUSI je wypłacić poza system bowiem w samym systemie są kompletnie bezużyteczne. Może sobie co najwyżej na nie popatrzeć w backhoffice i popowiadać znajomym jakim  to bogactwem dysponuje. To po pierwsze. Po drugie - znów w przeciwieństwie do banku, w którym nikt nie twierdzi, że na każdą złotówkę jest pokrycie w gotówce lub innej walucie - w OMEDZE ponoć te pieniądze są. Są zarobione. Leżą na kontach i czekają na wypłatę. Więc stawiasz błędne pytanie. Skoro OMEGA piramidą nie jest i ma pokrycie - także z zewnętrznych źródeł- na każdego eurocenta (setną cząstkę BB) to w czym widzisz problem z wypłatą tych środków w realnej walucie?  Tak na marginesie mogę Cię zapewnić, że w banku może będziesz miał problem z wypłatą 200.000 zł gotówki ale bez żadnego probolemu przelejesz owe 200.000, 2.000.0000 czy nawet 20.000.000 PLN w kilka sekund i za tym przelewem zapłacisz w zasadzie za wszysko. O zapłatą BB możesz sobie pomarzyć. Tak? A kto? Podepszesz się cytatem czy będziesz brnął?
    • a wyszło komuś ostatnio BTC ale więcej niż 0,4 BTC w jednym przelewie ?
    • Btc i inne krypto oprócz ETH z mniejszymi lub większymi problemami wychodzą  tak samo można było CTO wypłacać dzięki metodzie Marka z nowymi kontami.  Moj scenariusz jest taki, ze cto będzie można wymieniać poza cloudem ale zdumpuja tam kurs oraz przez jakiś czas będą losowo wypłacać wkłady, bo piszą ze będą mieli na to 30 dni i tak powoli powoli wygasza program  
    • Wypłaciłem BTC  z Jarvisa z 3 kont oraz 0,9 LTC  z czwartego. 12 list. zleciłem na jednym koncie i to zostawiłem... Wczoraj patrzę i status Success. Widząc info na forum, że ludzie też wypłacili, zacząłem zlecać wypłatę na drugim koncie. Zauważyłem jedną rzecz, jak zaraz po anulacji wypłaty i zleceniu ponownie macie status PROCESSING - to nie wypłaci od razu. Ale jak zmieni Ci się status na AWAITING - od razu w historii BTC pojawia się LEAVE PROJECT, a pozniej zmienia się status w ogólnej historii na SUCCESS. Jak już z 2 konta wypłaciłem, próbowałem na trzecim i się poddałem. Ale dziś rano przy 3 próbie od razu status AWAITING i za chwile wypłacone.