Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Kryptokox

EXXA Smart Wallet - portfel zarabiający 3-9% miesięcznie - exxa.net | "Brat Cloud Tokena po jednym ojcu"

Recommended Posts

Panowie, a możecie się pochwalić naliczeniami dziennymi, bo mi coś nie pasuje chyba :) na jednym z kont mam btc o wartości ok 2,300usd i dzienne naliczenie to 3,3usd dziennie. Czy u Was jest podobnie?

Edited by Murcek46

Jeśli program płaci między 3 i 9 procent miesięcznie, dziennie wychodzi odpowiednio 0,1 i 0,3 więc 3,3 z 2300 mieści się w widełkach.

Edited by Nun

Daje Ci to 4,5% miesięcznie także jest to zgodne z przedziałem podawanym przez twórców 3-6% pasywnie. Możesz sprawdzać to codziennie np. robiąc tabelę w arkuszu kalkulacyjny i ma tej podstawie po miesiącu będziesz wiedział ile wyszło za dany miesiąc. Przy dwóch kontach było by to niecałe 7%. No i przypominam też o potencjalnym wzroście ceny tokena, jednak nie nastąpi to w pierwszych 2 miesiacach

Edited by Kryptokox

macie racje pany :) ale ale, specjalnie sposobem z CT zrobiłem 4 konta aby 2 linia ruszyła i nie zauważyłem, żeby konto 'główne' dostawało 50% z drugiej linii.

Jeszcze może nie przemieliło biorąc pod uwagę fakt, że zanim ruszy to mija 48-72h. Wejdź w DEVO i sprawdź tam ile Ci pokazuje. Tam jest jakby dzień do przodu zanim to wpadnie na balance

Cześć wszystkim. Ktoś pytał jak będzie rosła sieć. Niedawno wrzucałem screena z obrotem Garego. Poniżej mały update tego jak to wygląda. Idzie jak burza :))

56104c5898618ea5med.jpg

Raczej nie ;) W ogóle gość ma ponad 30 lat, dzieci a wygląda jak 16 latek, taki mały offtop :)

Super! Witamy na naszym parostatku;)

W poniedziałek będę miał przyjemność być na webinarze dla "liderów" także pewnie pojawi się trochę nowinek tutaj. Prowadzić bedzie to Danny, o ktorym byla mowa w pierwszych postach.

Do 20 października aplikacja ma chodzić nieco lepiej ale nie znam jeszcze szczegółów o co dokładnie chodzi.

Nagrasz webinar?

Kryptox jaki obrot grupy;>

Edited by Laik

Może być ciężko z nagraniem bo będę to na tel słuchał ale postaram się coś ogarnąć przez pośrednika.

Obrót 60k niecałe, ale poszło to z głębi tak że w sumie jak na taki obrót to dniówka mała bo 26 USD. Ale dopiero dorzucę kilka tys usd jak uda mi sie wycofac z Clouda. Bezpośrednio to głównie forumowicze i kilka osób które ma struktury swoje. 

Edited by Kryptokox

Zerknąłem na YT i sprawnie to idzie :) Osobiście póki co nie zamierzam nic ruszać ;) Poczekamy aż admini zaczną ustalać wyższą cenę ;)

Źródł: https://www.youtube.com/watch?v=KHHp64aK3J0

UPDATE 14.10.19

Brak opłat FEE za konwersje, transfer i wypłaty na zewnątrz. Jedynie GAS.

Oryginał wiadomości:
Convert Exxa to Ethereum NO FEES

Transfer Exxa to another Exxa Wallet NO Fees
Withdraw Ethereum from Exxa to any of your own wallets NO FEES (only gas fee)

Edited by Kryptokox

Coraz większe depozyty w EXXA. 50K usd. Dla mnie sporo, myślę że dużo osób będzie przenosić się z CT do EXXA O ile CT zacznie działać normalnie.

37fa93e388dcc5fcmed.jpg

Mam pytanianie. Nie widze prowizji za 3 i 4 level dziła to jóż?

Widać chyba do 3 poziomu tylko póki co, ale chyba dostajesz za wszystkich tak czy inaczej. 

Mogę udostępnić live z dziś:

Ja na pewno widzę z trzeciego poziomu dla potwierdzenia

• Thanks 1

ja widze w poleconych 3 i 4 poziom ale nie dostaje żadnych naliczen. Kryptox jestes w stanie cos zaradzic jako moj upliner?:)

Aplikacja wyświetla Refferal do 3 poziomu na jednym koncie i tak samo naliczenia. Pamiętaj, że aby mieć prowizje np z 5 poziomu to musisz mieć 5 bezpośrednich poleconych na kwotę minimum 300 USD

ok wytswietla mi do 3 poziomu mam goscia na 3 poziomie  z 500usd i na 4 600usd dostaje tylko prowizje z 2 poziomu gdzie ja mam 2 konto na 600usd. Wiec??

no chyba ze musi byc bezporedni. 

Mam glowne konto nr1 pod nim zakladam konto nr2 z konta nr 2 polecam to na koncie nr 1 nie dostane 50% z poleconego 3lini?

Edited by Laik

6 minut temu, Laik napisał:

ok wytswietla mi do 3 poziomu mam goscia na 3 poziomie  z 500usd i na 4 600usd dostaje tylko prowizje z 2 poziomu gdzie ja mam 2 konto na 600usd. Wiec??

a od kiedy ten kolega z 3ciego poziomu dziala  w programie? 

Może ten kolega sam nie dostał naliczen. Pierwsze nawet do 72h także warto poczekać bo raczej wszystko działa prawidłowo 

od 11.10. dostałem na 2 koncie prowizje od niego ale z 3 poziomu nic nie dostaje ani z 4 bo on tez ma konto pod soba na 600usd.

Dasz rade zapytac kryptox o co chodzi??

To że nic nie dostajesz wnioskujesz z tego że nie widać jako refferal bonus poziomu 3 i 4 ? Jak chcesz miec  z 4 poziomu to pod swoim kontem musisz mieć 4 osoby powyżej 300 usd. Za 3 i 4 poziom to są kwoty 5% jego naliczeń czyli to jest około 0,05$ także możesz tego nie zauważyć:)) jak na głównym koncie masz 2 bezpośrednie osoby to dostaniesz tylko za 1 i 2 poziom na to konto. Żeby dostać za 3 poziom musisz mieć 3 osoby bezpośrednio pod głównym za ponad 300 itd.

Edited by Kryptokox

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kopacz
      W tym poście chciał bym wam polecić stronę Letyshops
      Jest to strona która ma podpisaną umowę partnerską z największymi sklepami internetowymi takimi jak aliexpres, allegro, gropuon, mediamarkt, auchan i setki innych
      Po rejestracji na stronie instalujemy sobie wtyczkę do chrome, firefox czy innej przeglądarki, wchodząc na stronę sklepu klikamy we wtyczkę "aktywuj zwrot gotówki" dzięki temu dostaniemy zwrot kilu procent za zrobione zakupy na nasze konto. w niektórych stronach jest to nawet 15% ! 
      Dodatkowo dostajemy bonusy za ilość zrobionych zakupów i możemy otrzymywać dodatkowo do 30% od bonusu początkowego.
      Rejestrując się z mojego linku Letyshops dostajecie 7 dniowe konto premium które zwiększa od razu zwrot o 30%
      Za poleconych dostajecie 15% za ich zakupy (polecony dostaje całą sumę, Letyshops samo wypłaca prowizję ze swojego zarobku)
    • By Kryptokox
      Projekt: doubleway.io 
      Kategoria: Matryce, Smart Kontrakt
      Min. 18$ - 0.08 ETH plus gas.
      Od wczoraj bardzo mocna promocja przez polskich liderów tego projektu w Social media. Kilka tysięcy rejestracji w jeden dzień.

Wszystko na smartkontraktach! 
      Zapoznaj się z poniższym opisem, aby zacząć lub dołącz teraz, jeśli poradzisz sobie sam z rejestracją i zaczęciem biznesu:
      Poznaj pierwszy w historii projekt blockchain bez ryzyka. 
      Po raz pierwszy ani jedna osoba na świecie nie może wpłynąć na działanie systemu. Nie istnieje żadna firma ani zarząd, który mógłby zablokować konto.

Jak to działa:
      Będziesz potrzebował portfela Ethereum MetaMask lub Trust Wallet i 0,08 ETH + fee.
      (0,08 ETH  ~ 18 USD )
      Aby się #zarejestrować i uzyskać 1. poziom w systemie, zarezerwuj 0,084 ETH na swoim portfelu. 

W rzeczywistości pierwszą transakcją jest rejestracja. Wszystkie pozostałe przelewy są dokonywane z zarobionych środków. 
       - #WAŻNE, pieniądze odzyskujesz natychmiastowo już przy zaproszeniu pierwszej osoby 
      - Istnieją trzy sposoby uzyskania poleceń:

*Przyciągaj polecenia do swojej struktury w DOUBLEWAY.
      *Otrzymuj polecenia ze swoich uplinów poprzez „przepełnienia” (zgodnie z zaprogramowaniem w inteligentnej umowie).
      *Poczekaj, aż system sam przyniesie Ci bezpłatne polecenia.
      *Twoje polecenia z CRYPTOHANDS staną się automatycznie Twoimi poleceniami w DOUBLEWAY.  
      Otrzymuj automatyczne transakcje z inteligentnej umowy bezpośrednio na portfelu Ethereum.  

*Prezentacja biznesu: https://drive.google.com/file/d/1DVRVNqvHlJ8E1dNoxSjWepT8ef78bOzI/view
      Zgodnie z tabelą, na 1. poziomie zostajesz przeniesiony 0,16 ETH, na 2. poziomie - 0,64 ETH, a na 3. poziomie - 2,56 ETH. 

(#UWAGA -mamy 8 poziomów łącznie, - przy pełnym wypełnieniu osiągniemy 3500 ETH dochodu miesięcznie,  i 40000 ETH dochodu rocznie). 

Realnie patrząc jest to wykonalne, matryca zapełniana jest bardzo szybko, jednak nawet osiąganie 10 % założonej sumy miesięcznie - zadowoli wszystkich.
      Rejeatracja:
      https://doubleway.io/pl/?rid=28020
      Nikt nie może zamknąć twojego konta, aby zatrzymać płatności lub dokonać zmian w systemie, ponieważ inteligentna umowa jest ładowana do sieci Ethereum. 

Osobiście możesz zaprosić tylko 2 polecenia, które są dołączone bezpośrednio do Ciebie i nazywane są „poleceniami z pierwszego wiersza”.
      2 z Twoich poleconych w pierwszym wierszu (osobiście zaproszonych przez Ciebie) również zapraszają 2 ze swoich poleconych. Tych 4 uczestników w twojej strukturze to „skierowania drugiej linii”.
      Następnie, analogicznie, masz 8 poleceń z 3 linii i 16 poleceń z 4 linii.

Jeśli nadal będziesz zapraszać poleconych, gdy masz już 2, kolejne polecenia są dołączane do głębokości twojej struktury i stają się Twoimi poleceniami z 2, 3 i tak dalej, aż do 10 linii. Nazywa się to „przepełnieniem”.
      Nawet jeśli nie zaprosisz żadnego polecającego, prędzej czy później będziesz nadal otrzymywać skierowania w następujących sposobach bez twojego udziału:
      *za pomocą przelewu od Twoich sposnorów,
      *Bezpłatne skierowania z systemu.
      Instrukcja wersja 1:
      https://drive.google.com/file/d/1-lipbVoEJvRkWYoW7U-nBs7oY6RmlrRq/view?fbclid=IwAR03oTXFdIpGo4Pu-48q_ndxQ_k-gGe8_AhTj2gHovhV_EjnQwbpTgoVKc4
      Instrukcja rejestracji 2:
      https://www.youtube.com/watch?v=8gvbpmMbGO0

Pomimo opisu twórców przetlumaczonego w powyższym opisie programu jest to na 100% ponziak. Dopóki jest więcej wpłat niż wypłat to hajs się zgadza.  
    • By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• By cryptoinvestment

Alcore Betting Company

DATA ROZPOCZĘCIA:
      13 grudnia 2019
      Pierwszy film promocyjny pojawił się 17 grudnia, ale z tego co się zorientowałem, to wypłynął na szerokie wody niedawno.
      Takie programy często działają po cichu, w wąskich kręgach, często rozpowszechniane są przez Skype itp.
      To dzieło jest zapewne tworem rosyjskim, mi trochę przypomina ruskie hyipy, którymi kiedyś się fascynowałem i które często fajnie działały.
      Wywiad ze słupem CEO William Copper (ruski aktor z angielskim czytanym z kartki - standard) pojawił się dopiero 14 lutego.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Dla mnie w takich programach najbardziej interesujące i najmniej ryzykowne są zazwyczaj 2 pierwsze plany, bo są na krótko i można szybciej zrezygnować.
      Poza tym często lepiej zrobić 2-3 kółka w krótkim planie z reinwestem zarobków, niż 1 kółko w długim planie, a zawsze można wyjść w międzyczasie.
      W planie Basic na 10 dni (moim zdaniem fajna opcja) można mieć tylko 1 depozyt, w innych bez ograniczeń. 
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.
      Naliczenia są zmienne, ale oscylują w górnych granicach raczej, no bo przecież zależy to wyników z zakładów sportowych.
      Codziennie naliczenie jest w dashboardzie w tabeli % of daily income.

PROCESORY PŁATNICZE:
      Payeer, Perfect Money, BTC, ETH, LTC
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.

MINIMALNA WPŁATA:
      USD: 50$, BTC: 0.007, ETH: 0.3
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę, nie wiem czy są manualne, bo w FAQ zastrzegają sobie do 72h.

MINIMALNA WYPŁATA:
      Dla depozytów w USD: Payeer i Perfect Money: 1$, BTC: 10$
      Dla depozytów w krypto: BTC 0.00014, ETH: 0.005
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę. Zakładam, że mogą być manualne mimo wszystko.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Jak na tego typu program, to nie ma tu przesady, bonusów pieniężnych (jest na ostatniej randze/levelu, ale to ciężko osiągnąć).
      Aby osiągnąć drugi level trzeba mieć 1000$ własnej inwestycji i 100 000$ w grupie - a to dużo i niewiele osób to osiągnie.

OPIS:
      Ten program zainteresował mnie, bo podoba mi się pierwszy plan, jest krótki (10 dni roboczych) i wydaje się mało ryzykowny, jak na taki hyip.
      Kolejna cecha, która mnie zachęciła to możliwość korzystania z zakładów sportowych na platformie, co jest ciekawą opcją, która dla laika dodaje dużo wiarygodności.
      Generalnie to legenda to są te zakłady sportowe i wygląda to całkiem, całkiem, oczywiście pamiętajmy, że jest to HYIP, więc wszystko się może zdarzyć.
      Platforma jest bardzo ładnie wykonana i dopracowana, widać, że wymagało to dużo pracy, są te zakłady i wyniki wydarzeń, to nie jest łatwe do zrobienia.
      Z zakładów osobiście nie zamierzam korzystać, choć bawię się w buchmakerkę trochę z typów. Dobre jest to, że tu możemy to robić za krypto.
      W razie wygranej w zakładach, zyski są przelewane na balans do 24h po zakończeniu wydarzenia sportowego.
      Widzę też, że program dopiero niedawno wypłynął, więc pewnie na początku nie było dużego ruchu, zresztą takie programy działają po cichu raczej.
       Na ISP znalazłem, że jest 7 monitorów i jakieś tam recenzje, ostatnia chyba z końca stycznia.
      Domena zarejestrowana na 8 lat - niby zawsze na to ludzie patrzą ... dla mnie ma to tylko dlatego znaczenie.

Liczę, że program trochę pochodzi, ale moja strategia to 2-3 kółka na 10 dni, ewentualnie rozważam drugi plan na 1 kółko.
      Przy założeniu, że plan Basic płaci ok. 13%, to po 3 kółkach wyjdzie ok. 44% zysku (z reinwestem):
      np. 100$ x 13% = 113$ x 13% = 127,69$ x 13% = 144,28$
      Może być ciut więcej, bo zazwyczaj naliczenia wahają się od 1.3-1.4% dziennie.
      Na YouTube jest trochę recenzji, dużo z ostatnich 2-4 tygodni i są też takie cuda (chojrak, pewnie kolega admina, bo kto wpłaca na taki plan):
      Podsumowując, liczę, że moja strategia się opłaci i sobie tu wygeneruję parę groszy.
      Wracam do HYIPów i będę testował różne wynalazki, tęskniłem za tym, parę fajnych tematów przegapiłem, więc pomyślałem, że może ten rynek będzie teraz się lepiej rozwijał - czas pokaże.
      Zrobiłem już dzisiaj 2 wypłaty, dodam dowody do odpowiedniego działu.

MOJA WPŁATA:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/50f3fe5d6a1ddfafcc885f132cab7aeb33a95331a39058d33c3f27efec898c3f
      Widzę, że działu wypłat w sumie nie ma, to dodaję tutaj dowody 2 wypłat z dzisiaj - obie dotarły bardzo szybko na mój portfel:

• By Kryptokox

O programie.
      PARAIBA.WORLD

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na prezentacji video tutaj:
       https://drive.google.com/file/d/11YkasMsN2WXaSA_shPdVarKvPAW92hNu/view
      Poniżej streszczenie w formie tekstowej:)

Czym się zajmują?
      - Handel krypto, w tym arbitraż
      - Handel walutami.
      Niedługo podam więcej informacji odnośnie "transparentności", właścicieli itd. Firma stara się o jakieś licencje itd. Wyniki, dokumenty itd można uzyskać od CEO w prywatnej konwersacji. Program ma korzenie sięgające naszych zachodnich sąsiadów - Niemiec Nazywa się Erich Ely (USA, Niemcy). Firma zarejestrowana w Hong Kongu - Paraiba World Ltd. 22/F Times Square Tower 2, 1 Matheson Street, Causeway Bay, Hong Kong. 
      Czym się wyróżnia i jakie są naliczenia?
      Zawiera kilka mechanizmów, które sprawiają, że biznes ma szanse podziałać długoterminowo. Nie ma tutaj binarki. Jedno konto może maksymalnie otrzymać 1,4% dziennie. Naliczenia są 4 dni w tygodniu. Od czwartku do niedzieli. Pozostałe dni są na zarobienie na zabezpieczenia, rozwój itd. Min. 25$ od 1 lutego. Globalna ekspansja na Azję zaczyna się od 1 lutego.  3 miesiące był to sleeper, który był testowany przez nieliczne grono i do 1 lutego. Możliwa jest też re inwestycja od 25$.
      Mamy 5 modeli zarabiania!
      1. Inwestycja
      Do 0,5% dziennie  - od wkłądu powyżej 50k USD. Większość z nas dotyczy 0,3% dziennie, co daje nam 5% MIESIĘCZNIE. Multikonta są dozwolone. Na 1 mail możemy założyć 20 kont po 100$ i cieszyć się zarobkami 0,6% dziennie co da nam 10% MIESIĘCZNIE. Więcej o tym dalej.
      2. Zarabianie na MULTIKONTACH jest legalne. 

Wygląda to tak, że możemy założyć sobie na swoje imię i nazwisko, zrobić KYC i wszystko jest dozwolone przez co możemy uzyskać do 10% miesięcznie - oczywiście bez multikont a bazując na poleconych możemy osiągnąć ten sam efekt. Nie ma zatem bezpośrednich prowizji, ale taki system wygląda dość interesująco - oczywiście nie dla każego  Każde z kont musi mieć depozyt na min. 100$
      3. Pula udziałów
      I pula Musimy mieć własny depozyt min. 1000$ i suma z poleconych 1000$
      II pula Musimy mieć własny depozyt 5000$ i obrót grupy 5000$ itd. jak na screenie poniżej

Na czym polega PULA? Czym jest STREAMLINE?
      Streamline - jedna globalna linia pod nami. Wszyscy z całego świata wpadają pod nas. Dlatego czas rejestracji i wpłaty minimum ma znaczenie. Od tego momemntu w naszym Backoffice będą wpadać nam poleceni: 80-100 dziennie na dzień dzisiejszy. Od 1 lutego planowana jest eksapnsja na rynki Azjatyckie. Kilka osób leci do Singapuru na spotkania, gdzie firma oficjalnie startuje z rynkiem Azjatyckim. 

Nawiązanie do Puli. W zależności od PULI jaką możemy mieć to 0,3 % wartości z STREAMLINA  idzie na podział do poszczególnych Pul. Z uwagi na Multikonta w biznesie jest może 400-500 osób. Po ekspansji na rynek azjatycki zgromadzi się niezła kwota. Zachęcam do przejrzenia dokładnego tłumaczenia w prezentacji video od 19:40. Link na górze tematu.
      4. Downline Bonus

5. Bonus za rangi.

Landing Page:
      https://paraiba.world/aff/3634
      Podsumowanie w punktach:
      1. Dość solidnie wyliczone i dzięki temu nieprzesadzone zarobki. 5 sposobów zarabiania.
      2. Wypłaty i naliczenia są od czwartku do niedzieli (ok. 16 dni w ciągu miesiąca) . 
      3 Obecnie działa 7 grup tradingowych, którzy nie mają możliwości wypłacenia środków (pod nadzorem).
      4. Nie ma bezpośrednich prowizji od depozytu poleconego. 
      5. Niezły plan marketingowy.
      6. Budowana jest tylko JEDNA linia i z tej linii również mamy możliwość otrzymywania dochodu pasywnego. Każda nowa osoba w projekcie ląduje pod nami, a suma depozytów liczona jest od opłacenia konta.
      7. Kapitał jest deponowany w BTC Minimalny depozyt 25$, ale kwalifikacja do bonusów od 100$. Cykl trwa 100 dni, a wypłaty w BTC.
      UWAGA! Przed jakimkolwiek depozytem wykonaj własny research. Aktualnie sam analizuje projekt i niektóre zawarte tu informacje mogą nie być dokładne. Powyższe informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są poradą inwestycyjną. Jakakolwiek inwestycja w tego typu projekty wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału.