Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kryptokox

EXXA Smart Wallet - portfel zarabiający 3-9% miesięcznie - exxa.net | "Brat Cloud Tokena po jednym ojcu"

Recommended Posts

463f3f678551109bmed.png

O projekcie

Nowa alternatywa dla wszystkich miłośników zarabiających portfeli: EXXA Smart Wallet

Od tygodnia przyglądamy się nowej przeglądarce portfelowej, która jest dosłownie BLIŹNIAKIEM Cloud Tokena. Niczym brat po innej matce ale po tym samym ojcu. I w największym skrócie dzięki konfliktowi interesów Ronalda Aai z ludźmi z SQ2 Fintech Pte Ltd pojawia nam się nowy bardzo ciekawy projekt oparty oczywiście o Blockchain 4.0. Dlaczego? Ponieważ wśród założycieli i współzałożycieli mamy też twórców słynnego Aurae. Zatem technologia w portfelu EXXA jest prawdopodobnie tam sama co w Cloud Tokenie, a ich bot arbitrażowo tradingowy DAVO+ zapewne działa bardzo podobnie do Jarvisa. Co tu dużo mówić, zasady właściwie te same co w Cloud Tokenie. Różnica taka, że zarabiamy w tokenie EXXA zamiast CTO. Projekt równie transparentny co Cloud Token aczkolwiek bez naszego pociesznego Ronalda. Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play jak i AppStore, co też nam mówi, że za projektem nie stoją słupy. 

Firma jest zarejestrowana w Singapourze i udało mi się zdobyć dokumenty potwierdzające ludzi stojących za projektem. Dla chętnych dostępne są tu - wszystko co udało się zdobyć złączone w jeden pdf:

https://www.docdroid.net/1f0f4Mv/exxa-documents.pdf

0843938a465618fcmed.jpg

Lokalizacja biura znajduje się tu:

65dc0d1bd4a5175fmed.jpg

Kim są ludzie stojący za tym projektem?

Firma udostępniła klientom wizerunki swoich ludzi. Wszystkie nazwiska i podstawowe dane osób odpowiedzialnych za firmę są wymienione, a te osoby to prawdziwi ludzie, którzy zajmowali się sprzedażą, biznesem, technologią i prawem.

https://exxa.net/about/

Akcjonariusze - możecie o nich poczytać na stronie exxa jak i w dokumentach, które umieściłem wyżej:
SQ2 Fintech Pte Ltd 25%
Założyciel Danny Phang 20%
Współzałożyciel Francis Aw 20%
Współzałożyciel Gregory 7%
Michael Chia 28%

13541dd56d95a1e5med.png

Francis Aw jeszcze niedawno stał w jednym szerego z Ronaldem Aai.

325ccbe7bf23dbefmed.jpg

Francis Aw jest również główną osobą stojącą za technologią Aurae podobnie jak Ronald.

Na pewnym etapie Ronald Aai był także CTO SQ2 Fintech. I otwarcie przyznał, że istnieje konflikt interesów, kiedy firma postanowiła wprowadzić EXXA. Ronald ogłosił na swojej stronie na Facebooku i zrezygnował z współpracy z SQ2.

7769f0de1636ab18med.jpg

PEŁNĄ PREZENTACJĘ W PDF MOŻECIE PRZEJRZEĆ TUTAJ:
https://www.docdroid.net/U5mBbLl/exxa-presentation-pdf.pdf

O aplikacji

Interfejs aplikacji wygląda prawie identycznie jak Cloud Token. Proces logowania wymaga obowiązkowo kodu polecającego. 

Prosi o kod polecający, opcjonalną nazwę użytkownika, hasło, 6-cyfrowy kod PIN, a na koniec o 12 słów mnemonicznych

Otrzymasz wtedy numer konta podobny do numeru karty kredytowej.

12c2c49b0ec5a13cmed.jpg

Użytkownicy aplikacji są anonimowi, nie jest wymagana weryfikacja KYC.

Jak zarabiamy, czyli projekt DEVO+

Jest to podobne narzędzi typu AI do JARVIS z Cloud Token. Twierdzą, że używają deep learning Tensorflow do szkolenia i wdrażania swojego algorytmu handlowego. Do tej pory firma nie ujawniła klientom handlu parami ani pełnej przejrzystości swoich partnerów handlowych. Mój bliski kolega z Polski jedzie do Singapouru na event, który odbędzie się w niedzielę 29.09.2019, gdzie ma spotkać się z adminami jak również głównymi promotorami projektu, czyli Vladislawem Stefanowem i Garym Liu. Tego dnia rozpoczyna isę oficjalnia faza prelunch projektu. Aczkolwiek można już pobierać aplikację i zacząć z niej korzystać. 

Aby dołączyć, musisz zdeponować swoje krypto w portfelu. Twój portfel nie jest do końca twój, ponieważ nie masz klucza prywatnego.

Po wejściu możesz wziąć udział w DEVO +. Zdobycie naliczeń w tokenie EXXA może potrwać do 3 dni. Na początku token został wyceniony na 0,10 USD ekwiwalentu USDT czyli myślę, że możemy liczyć na wzrost wartości tokena co wiąże się z dodatkowymi % zarobku.

Nie ma minimalnego wkładu, ale musisz utrzymać minimum 300 $, aby skorzystać z bonusów za polecenie. Także jest to o 200$ mniej niż w konkurencyjnym i dobrze znanym Cloudzie.

Multikonta nie są zabronione, zatem można obrać różne strategie. Pepperonis kiedyś opisywał je w swoim temacie o Cloudzie. Naliczenia są od 3-9% miesięcznie, ale możemy je zwiększyć dzięki strategii multikont. Najprostsza i najtańsza to 2 konta jedno pod drugim. Jeśli naliczenia wyniosą 6% miesięcznie na konto i na 2 kontach mamy po 300$ to wyjdzie nam około 9% miesięcznie czystego zysku. Jeśli zrobimy 4 konta po 300$. Konto główne, dwa w pierwszej lini i jedno w drugiej da nam około 11,25% zysku miesięcznie. Itd itd. można kombinować. Jeśli się pomyliłem w liczeniu to sorry ;)

e9d3f36947fabf31med.jpg

Aktualnie dostępne są 4 coiny  w portfelu: BTC,TUSD, ETH,LTC no i EXXA

Ref program wygląda identycznie jak w Cloud Tokenie:

73eef5e7bb646f7cmed.jpg

REJESTRACJA! Czas start ;)

30c69671e19b52adgen.jpg

1. Aplikację pobierz z >>APPSTORE<< lub z >>Sklepu Play<<
2. Po uruchomieniu klikamy Create Account
3. Użyj kodu polecającego: 28390512 oraz opcjonalnie podaj nick. Lub możesz zeskanować mój QR kod klikając "Scan QR code"

4. Skonfiguruj hasło. Minimum 8 znaków. Musi byc cyfra,duża i mała litera.
5. Ustaw 6 cyfrowy pin do transakcji. Musisz go potwierdzić 2 razy i klikasz Continue
6. Pojawiają się Twoje słowa mnemoniczne, które musisz zapisać w bezpiecznym miejscu. Zapisz je zanim klikniesz dalej bo musisz ułożyć je jak puzzle w następnym kroku w odpowiedniej kolejności.
7. Kliknij na symbol oka sprawdź wszystkei swoje potrzebne dane jak account number, account password, transaction password. Zaznacz 2 opcje ptaszkiem na dole ekrnu i kliknij Sign In.
8. Po zalogowani widzimy nasz główny ekran. Klikamy Vault, a następnie walutę którą chcemy wpłacić. Zaznaczamy ptaszek, że zapoznaliśmy się z zasaadami i tworzy nam się portfel danego coina.
9. Klikamy Receive i kopiujemy adres portfela. Przesyłamy na niego interesującą nas kwotę, najlepiej minimum te 300 USD ale nie ma konieczności. Jednak aby czerpać korzyści z poleceń musimy mieć 300 USD.
10. Gdy środki dotrą na portfel z poziomu głównego menu klikamy Project a następnie DEVO+  - Participate - Klikamy ADD i dodajemy do DEVO+ środki z walleta. Zupełnie jak w bliźniaczym Cloud Token

Środki z DEVO+ można wycofać w dowolnym momencie, jednak w pierwszym miesiącu kosztuje to 10% kapitału. Później już bez karnej opłaty.


Nasz DEVO+ zaczął już pracować. Pierwsze naliczenia mogą byc nawet do 72h. Potem już regularnie.

426a51e4b2dbb711med.jpg

Ciekawostki:
AXXA Global - brzmi jak EXXA? To dla tego że udziałowiec DANIEL PANG to założyciel AXXA Global - kolejna firma MLM sprzedająca produkty odżywcze, coś jak nasze Herbalife, Duolife. Link to ich strony: https://axxaglobal.com/

c61a3a6dc02d70d2med.jpg

Ci co są w Cloud Tokenie od początku pamiętają, że trzeba było zaakceptować aplikację w Iphone w ustawieniach jako zaufaną. Była tam nazwa YFC Technology Właśnie ta ekipa współpracuje też z EXXA Smart Wallet.

ee8cf7cd7cd08430med.jpg

Zarówno tutaj na screenie jak i  w prezentacji możecie poczytać o BNF i Franky Lee

223e8f9bcc4e6a32med.jpg

Nieco INFO o Gregorym Ang

4a78f030f1d40384med.jpg

Kilka zdjęc z biura w Singapurze:

848c6728786b809cmed.jpg

5d8cb5757c1e3ef8med.jpg

c16bda8b28a1ccf5med.jpg

4d1603fa96acf7e5med.jpg

9e779219b2156e80med.jpg

Podsumowanie:

Moim zdaniem pod względem legalności firma działa zgodnie z prawem i nie wygląda na oszustwo. Model biznesowy podobnie jednak jak reszta portfeli opiera się na masowym polecaniu i marketingu. Po zgromadzeniu olbrzymiej społeczności i zasobów kryptowalutowych mam nadzieję, że będą mieli wystarczające strumienie dochodów tak jak wielomilionowe MLM jak Herbalife itd. i utrzymają się na rynku przez dłuższy czas. Myślę, że warto wypróbować protfel EXXA Smart Wallet, jednak jak zawsze w kryptowalutach i projektach tego typu musimy wziąć pod uwagę ryzyko utraty części lub całości kapitału. Projekt jednak jest świeży jak bułeczki babci Stasi i myślę, że warto wejśc i zarobić co nieco, tymbardziej, że jak pokazuje historia ten model biznesowy sprawdza się dość długo. Cena tokena ustalona jest na poziomie 0.1$ co myślę może prowadzić to dość szybkich wzrostów początkowej fazie projektu. Projekt ten to istny klon Cloud 2.0 z zapleczem technicznym, który maczał palce również w Cloudzie. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży MLM, jest też duże zainteresowanie liderów z całego świata. Pewien Vladislaw Stefanow w 2 dni osiagnal rangę X1 i pewnie niedługo osiągnie rangę X2. Także warto, bo zaraz i nasz polski rynek zaleją tym portfelem czołowi polscy naganiacze.

Będę bardzo wdzięczny jeśli dołączysz do mojej drużyny w tym projekcie, ponieważ nie ukrywam, że napisanie tej recenzji zabrało mi sporo czasu. Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków.

Edited by Kryptokox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pokładzie ale... z uwagami :)

5 godzin temu, Kryptokox napisał:

Będę bardzo wdzięczny jeśli dołączysz do mojej drużyny w tym projekcie, ponieważ nie ukrywam, że napisanie tej recenzji zabrało mi sporo czasu. Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków.

Czy aby na perno nie pomagał Ci pewien wielki koncern na G? :) 

https://medium.com/@goldenroses/exxa-crypto-wallet-review-is-it-a-scam-or-a-cloud-token-clone-3f4e38541d15

To tak pół, żartem pół serio ale takie skojarzenie mnie naszło :) 

5 godzin temu, Kryptokox napisał:

AXXA Global - brzmi jak EXXA? To dla tego że udziałowiec DANIEL PANG to założyciel AXXA Global - kolejna firma MLM sprzedająca produkty odżywcze, coś jak nasze Herbalife, Duolife. Link to ich strony: https://axxaglobal.com/

No, nie całkiem... AXXA Global jest raczej dość daleko od rzetelnego MLM i swój model opiera głównie na rekrutacji a nie na sprzedaży produktów. Znacznie bliżej mu do zakazanej w Polsce piramidy rekrutacyjnej niż MLM, o ile najzwyczajniej nią nie jest 

https://behindmlm.com/mlm-reviews/axxa-global-review-cumin-seed-drink-with-pay-to-play-autoship/

Ale...

Jego udział w tym przedsięwzięciu nie jest wadą... Wręcz przeciwnie. Tyle, że w mojej ocenie wyraźnie wskazuje na piramidalny a nie inwestycyjno-zarobkowo-botowy model całego przedsięwzięcia. 

6 godzin temu, Kryptokox napisał:

Moim zdaniem pod względem legalności firma działa zgodnie z prawem i nie wygląda na oszustwo.

Moim wręcz przeciwnie :) 

Ten projekt to nazjwyklejszy w świecie ponziak. I to jest powód dla którego ja w ten projekt wejdę mając na względzie jego możliwy potencjał acz z pewnymi zastrzeżeniami i wątpliwościami, o których na końcu tego wpisu.

Owszem. Firma jest zarejestrowana we właściwym rejestrze. Niemniej fakt jej rejestracji w odpowiedniku naszego Krajowgo Rejestru Sądowego w najmniejszym stopniu nie determinuje legalności dziłalaności. Dziś prawie każdy, najbardziej ordynarny ponziak ma gdzieś zarejestrowaną firmę firmującą przedsięwzięcie.

A, że rzekoma działalność EXXA jest niezgodna z prawem - nawet przyjmując, że nie jest to ponziak - nie ulega najmniejszej wątpliwości. Podobnie jak siostrzany Cloudtoken przyjmuje bowiem depozyty, obciąża je ryzykiem a nie posiada ku temu żadnych koncesji wymaganych chociażby w kraju swojej siedziby. Nie wystarczy nazwać inwestycji innym słowem by przestała być inwestycją :) 

6 godzin temu, Kryptokox napisał:

Model biznesowy podobnie jednak jak reszta portfeli opiera się na masowym polecaniu i marketingu.

Właśnie! 

Z tym się w pełni zgodzę... Bo tak działają ponziaki a nie firmy inwestujące na giełdach czy też zarządzające portfelem. I to niezależnie czy wykorzystują inteligencję sztuczną czy ludzką :) 

6 godzin temu, Kryptokox napisał:

Po zgromadzeniu olbrzymiej społeczności i zasobów kryptowalutowych mam nadzieję, że będą mieli wystarczające strumienie dochodów tak jak wielomilionowe MLM jak Herbalife itd. i utrzymają się na rynku przez dłuższy czas.

Zgromadzenie olbrzymiej ilości zasobów kryptowalutowych w tym modelu nie tylko nie determinuje wystarczającego strumienia dochodów lecz wręcz przeciwnie. nadchodzi bowiem taki moment gdy przy tak hojnym planie marketingowym, dającym olbrzymie zarobki wspomnianym przez Ciebie topnaganiaczom, z sytemu ubywa więcej niż do niego wpływa. A wówczas... No cóż... Admini biorą zabawki i idą do domu...

Różnica między takimi programami a np. Herbalife czy innymi MLMami jest taka, że MLMy mają produkt i dzielą się wyłącznie marżą uzyskaną z jego sprzedaży. EXXA, jak i siostrzany Cloudtoken dzielą się wyłącznie wpływającą doń kasą. Hojnie z zaganiaczmai i mniej hojnie z inwestorami.

Ja mam więc nadzieję, że uda mi się tem moment załamania uprzedzić i wyjść z programu na czas.

Wracając do uwag i zastrzeżeń...

W związku ze startem tego projektu nachodzi mnie kilka wątpliwości. 

Otóż zastanawiam się czy na hyipowym rynku jest miejsce dla dwu praktycznie identycznych, wyrastających z tych samych korzeni projektów. Do tego z praktycznie identyczną retoryką i zdaje się także identycznym targetem. 

To IMHO może spowodować - w wyniku podziału na dwa projekty - zmniejszenie strumienia płynącego do Cloudtoken przybliżając go do owego momentu krytycznego z jednej strony. Z drugiej zaś mniejszy strumień do EXXA każe mi na ten projekt patrzeć nie tylko jak na młodszą siostrę Cloudtokena lecz także na siostrę co nieco mniejszą...

Chyba, że... Szybko zaobserujemy crosselling, tj. wykorzystanie możliwości marketerów rekrutujących do Cloudtokena w sprzedaży tego projektu. Wówczas moment otwarcia EXXE, w czasie gdy Cloudtoken działa w najlepsze, jest iedelnym momentem na jego uruchomienie...

Ale...

Ale wówczas przychodzi mi na myśl, że może te projekty nie są dla siebie konkurencyjne lecz wręcz przeciwnie. Stanowią element wcześniej opracowanego planu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączyłem wcześniej, ale biernie. Za sukcesem CT stoi głównie charyzma RA, za Exxa mają stać byli liderzy Dascoin/bitclub. Zobaczymy jak konkurencja wpłynie na jakość obydwu projektów.

Opinia Ronalda:

Cytuj

WHY WE ARE NOT THE SAME!

1. How are you running AURAE? I don't see another code other than CT2.0 on the chain.

2. Same Jarvis tech? Please try to explain it. Reverse engineering is not equal to the same. Any technical diagrams besides mine? if you claim to be the same can i send you a BILL to ask for a 30% revenue split for CT? maybe i can work on this.

3. CloudSIM, i bet you're scratching your head on how to copy this and make it profitable globally right? with all your ex DAS coin leaders' skills.... trying to play this down.... But all i can say is in BLOCKCHAIN... DATA SECURITY is all that matters.

4. #competitor How did you get the EMAILS that you SPAM? bitclub? DAS? PLUS? because in CT we protect privacy. We never keep EMAILS nor PHONENUMBERS. so CT Partners/members why is #CloudSIM important, we protect your PRIVACY from the START TILL the END.

5. #rogue I don't think you can copy this because not every leader nor member knows how this works yet so you might not be even thinking of this

6. Ecosystem, doing traditional MLM product selling on a digital platform is only best-called E-Commerce. If using your own coins then it's called a closed-ecosystem. What is an ECOSYSTEM in CT. A complex connection between the source of CTO and the utilization of CTO is it's various means back to the traditional economy without disrupting its normal flow of business.

7. TEAM Dedication. We obviously listed something that we have an advantage of, as we have a track record that shows our dedication, the journey that we had with the members. As most partners and members started with us when they LOST their CRYPTOS to SCAM projects. We helped them get back on their feet. You just plainly played them away with greed. Well, Greed is something we didn't practice in CT. All profits go to every member. There is no % set aside for companies or founders or anything that you wish to add into the middle.

Enough Ranting. It's just my 2cents. With this i leave you with a quote.

“Successful people are always looking for opportunities to help others. Unsuccessful people are always asking, "What's in it for me?”
― Brian Tracy

- Ronald Aai / CTO, Cloud2.0

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, pepperoniss napisał:

Czy aby na pewno nie pomagał Ci pewien wielki koncern na G? :) 

No i masz mnie, ale nie pisałem, że na niczym się nie wzorowałem ;) Tak czy inaczej pomogło mi to zebrac całość do kupy a i czasu nad skleceniem tego wszystkie mi trochę zajęło ;) Witam na pokładzie :)

15 godzin temu, pepperoniss napisał:

No, nie całkiem... AXXA Global jest raczej dość daleko od rzetelnego MLM i swój model opiera głównie na rekrutacji a nie na sprzedaży produktów. Znacznie bliżej mu do zakazanej w Polsce piramidy rekrutacyjnej niż MLM, o ile najzwyczajniej nią nie jest 

https://behindmlm.com/mlm-reviews/axxa-global-review-cumin-seed-drink-with-pay-to-play-autoship/

Ale...

Jego udział w tym przedsięwzięciu nie jest wadą... Wręcz przeciwnie. Tyle, że w mojej ocenie wyraźnie wskazuje na piramidalny a nie inwestycyjno-zarobkowo-botowy model całego przedsięwzięcia. 

Dobrze sprostowane, dzięki ;)

15 godzin temu, pepperoniss napisał:

Owszem. Firma jest zarejestrowana we właściwym rejestrze. Niemniej fakt jej rejestracji w odpowiedniku naszego Krajowgo Rejestru Sądowego w najmniejszym stopniu nie determinuje legalności dziłalaności. Dziś prawie każdy, najbardziej ordynarny ponziak ma gdzieś zarejestrowaną firmę firmującą przedsięwzięcie.

Ależ się zgadzam jak najbardziej ;) W końcu jesteśmy w dziale, gdzie każdy projekt jest ponziakiem albo istnieją ku temu powody, że może nim być :) Niemniej jednak rejestracja tego wszystkiego i jawność twórców dobrze świadczy o naszej przeglądarce portfelowej.

 

16 godzin temu, pepperoniss napisał:

Zgromadzenie olbrzymiej ilości zasobów kryptowalutowych w tym modelu nie tylko nie determinuje wystarczającego strumienia dochodów lecz wręcz przeciwnie. nadchodzi bowiem taki moment gdy przy tak hojnym planie marketingowym, dającym olbrzymie zarobki wspomnianym przez Ciebie topnaganiaczom, z sytemu ubywa więcej niż do niego wpływa. A wówczas... No cóż... Admini biorą zabawki i idą do domu...

Nie mam pytań, bo tak jest w każdym hyipie i doskonale myślę wszyscy zdają sobie tu sprawę.

 

16 godzin temu, pepperoniss napisał:

W związku ze startem tego projektu nachodzi mnie kilka wątpliwości. 

Otóż zastanawiam się czy na hyipowym rynku jest miejsce dla dwu praktycznie identycznych, wyrastających z tych samych korzeni projektów. Do tego z praktycznie identyczną retoryką i zdaje się także identycznym targetem. 

To IMHO może spowodować - w wyniku podziału na dwa projekty - zmniejszenie strumienia płynącego do Cloudtoken przybliżając go do owego momentu krytycznego z jednej strony. Z drugiej zaś mniejszy strumień do EXXA każe mi na ten projekt patrzeć nie tylko jak na młodszą siostrę Cloudtokena lecz także na siostrę co nieco mniejszą...

Chyba, że... Szybko zaobserujemy crosselling, tj. wykorzystanie możliwości marketerów rekrutujących do Cloudtokena w sprzedaży tego projektu. Wówczas moment otwarcia EXXE, w czasie gdy Cloudtoken działa w najlepsze, jest iedelnym momentem na jego uruchomienie...

Ale...

Ale wówczas przychodzi mi na myśl, że może te projekty nie są dla siebie konkurencyjne lecz wręcz przeciwnie. Stanowią element wcześniej opracowanego planu...

 Osobiście uważam, że miejsce jak najbardziej jest. Są osoby, które spóźniły się do Cloud Tokena i podobnie jak wcześniej do Clouda wchodzili Ci co nie weszli w Plusa :)Myślę, że do nowego projektu mamy idealny timing i będziemy w stanie dobrze na tym wyjść :) Pytanie też, jeśli zaprzestali współpracy, to z kim Ronald został w Cloudzie? Ronald na fb wypowiada się na temat tejże konkurencji w nieprzychylny sposób i czuć ewidentny wkurw w jego wypowiedzi. 

Myślę, że ostatnie zdanie miałoby sens, ale Roni ewidentnie jest wkur****y :D Może to być jednak faktycznie  tak jak mówisz wcześniej opracowany plan ale to tylko ciekawa hipoteza ;)

12 godzin temu, Ivaho napisał:

Dołączyłem wcześniej, ale biernie. Za sukcesem CT stoi głównie charyzma RA, za Exxa mają stać byli liderzy Dascoin/bitclub. Zobaczymy jak konkurencja wpłynie na jakość obydwu projektów.


Osobiście chciałbym aby oba projekty dobrze działały dalej. Cloud to starszy brat i ma wiele ciekawych planów, które miejmy nadzieję będą wdrażane. Nie chce tutaj wchodzić w dyskusję o Cloudzie ale tak jak Ivaho mówi - Ronald jest ikoną. Poznałem go w Warszawie na evencie, gdzie udało mi się dostać i robił mega pozytywne wrażenie ;) EXXA, no cóż, kopia 1:1 niemal i Cloud moim zdaniem wygrywa we wszystkim oprócz jednego. TIMING. Zakładając, że obie przeglądarki mogą być ponziakami to EXXA tu wygrywa, bo w ciągu kilka dni widać intensywną promocję, ale dużo zależy od tego jak to potoczy się w Azji. Myślę, że na razie nie ma co spekulować. Tak jak wspominałem mam osobę, która będzie w niedzielę na tym evencie EXXA w Singapourze i na pewno będę miał w poniedziałek dokładniejsze info i może jakieś ciekawe smaczki :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Kryptokox napisał:

Może to być jednak faktycznie  tak jak mówisz wcześniej opracowany plan ale to tylko ciekawa hipoteza ;)

Pewnie, że to spekulacja ale coraz bardziej się wewnętrznie do niej przekonuję :)

Wydaje mi się bowiem, że oburzenie Aai i argumentacja za tym stojąca jest... typowo hyiopwa, czyli nie trzymająca się kupy...

16 godzin temu, Ivaho napisał:

WHY WE ARE NOT THE SAME!

1. How are you running AURAE? I don't see another code other than CT2.0 on the chain.

Hm... Sęk w tym, że i Aai i Pang czy ktokolwiek inny może sobiw mówić o tym co widzi na blockchainie Aurae coo mu się żywnie podoba. 

Bo z tym blockchainem jest jak z Yeti... Wielu o nim mówi a nikt go nie widział... Żadenz tych twierdzeń nie jest więc możliwe do zweryfikowania...

Zaczynam podejrzewać, że właśnie na tym ów blockchain 4.0 ma właśnie polegać, że jest ale jaby go nie byłay albo na obarot'...Taka rewolucja w porównaniu ze znanymi nam blockainami. Ten 4.0 jest po prostu niewidoczny.... Albo każdy widzi w go jak chce a w nim co chce...

16 godzin temu, Ivaho napisał:

2. Same Jarvis tech? Please try to explain it. Reverse engineering is not equal to the same. Any technical diagrams besides mine? if you claim to be the same can i send you a BILL to ask for a 30% revenue split for CT? maybe i can work on this.

Tutaj podobnie.... Ten bot też jest ale jakby go nie było... Nikt go nie widział a obie strony o nim mówią... A bot jak bot... Albo wykonuje proste działania, które zostały mu zlecone przy spełnieniu założonych warunków (instrukcja if :) ) ale wówczas ze sztuczną inteligencją nie ma kompletnie nic wspólnego. Albo sam się uczy i podejmuje decyzje w oparciu o np. sieci neuronowe.

To drigie jest tak nieprawdopodobne, że aż niemożliwe. Biorąc chociażny pod uwagę fakt, że jego twórcy raczej nie dysponują odpiwdnimi narzędziami i mocą obliczeniową umożliwiającą jej stworzenie a i ich zdolności inetlektualne w stworzeniu takiego czegoś muszą być znacznie przeceniane skoro nie potrafili przewidzieć wąskiego gardła w swoim systemie konwersji :) 

16 godzin temu, Ivaho napisał:

3. CloudSIM, i bet you're scratching your head on how to copy this and make it profitable globally right? with all your ex DAS coin leaders' skills.... trying to play this down.... But all i can say is in BLOCKCHAIN... DATA SECURITY is all that matters.

Znów zarzut YETI, do tego oparty na spekulacji...

Przecież CloudSIM nie istnieje!

A nawet gdy zaistnieje to z prawdopowodnieństwem graniczącym z pewnością jestem przkonany, że sam pomysł nie jest w żaden sposób innowacyjny. Bo albo będzie to stworzenie jakiegoś lokalnego operatorla wirtualnego albo - co bradziej prawdopodobne - wydanie barnadowanych kart w obcej siecię z ewentualnie wynegcjonowaną spec taryfą. Coś jak FaktMobile w sieci Play...

Nie bardzo też wiem co do tego mają lierzy Dascoina....

16 godzin temu, Ivaho napisał:

4. #competitor How did you get the EMAILS that you SPAM? bitclub? DAS? PLUS? because in CT we protect privacy. We never keep EMAILS nor PHONENUMBERS. so CT Partners/members why is #CloudSIM important, we protect your PRIVACY from the START TILL the END.

Naprawdę? A czy czasami nie dokładnie tą samą drogą promowany był/jest Cloudtoken?

16 godzin temu, Ivaho napisał:

6. Ecosystem, doing traditional MLM product selling on a digital platform is only best-called E-Commerce. If using your own coins then it's called a closed-ecosystem. What is an ECOSYSTEM in CT. A complex connection between the source of CTO and the utilization of CTO is it's various means back to the traditional economy without disrupting its normal flow of business.

Pustosłowie... Identyczne jak w EXXA. Opowidać o rewolucjach potrafi każdy twórca statupu. Już nawet nie hyipu czy ponziaka. Wizje może sobie mieć każdy. I nie widzę żadnego powodu dla którego wizja ekonomiki CTO nie mogłaby być skopiowana przez kogokolwiek. Bez pytania o zgodę... To naprawdę nie jest żadna filozowfia.

Wszakże pod jednym warunkiem. 

Pierw musi zaistnieć.

A póki co to jedyna rzecz do której CTO się nadaje - czyli zamiana na ETH - to jedyna funkcjonalność. Do tego stanowiąca wąskie gardło...

Zama zaś koncepcja wymienialności na towary/usługi zdaje się być żywcem  ściągnięta z Dascoina. Różnica jest taka, że ten drugi nawet wdrożył jakieś atrapy tech "rewolucyjnyc" funkcjonalności. Ba, nawet Grzesiu z kolegą kupowali sobie pościel na Allegro za tokeny dascoina...

16 godzin temu, Ivaho napisał:

7. TEAM Dedication. We obviously listed something that we have an advantage of, as we have a track record that shows our dedication, the journey that we had with the members. As most partners and members started with us when they LOST their CRYPTOS to SCAM projects. We helped them get back on their feet. You just plainly played them away with greed. Well, Greed is something we didn't practice in CT. All profits go to every member. There is no % set aside for companies or founders or anything that you wish to add into the middle.

Świetnie! Tyle, że to tekst mozliwy do powtarzania jak mantra, i jak mantra powtarzany przez wszyskich twórców ponziaków póki pozniak płaci. Wszyscy jak jeden mąż do czasu upadku udowadniają, że są lepsi, bo... płacą...

 

IMHO, teksty Aai są reżyserowanym oburzeniem na potrzeby inwestujących w Cloudtokena. Przecież nie wypadało życzyć powodzenia "konkurencji" :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumie że wypłat jeszcze nie było bo za wcześnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Event w Singapourze właśnie się zakończył. Mam pierwsze materiały, a pod wieczór pogadam z kolegą co odnośnie projektu nowego wiadomo .

Póki co napisał cytuję: "Najlepszy ze wszystkich projektów do tej pory :) [...] Dużo lepsza wersja CT"

Prezentacja użyta na evencie:

https://drive.google.com/file/d/1CxL7nUOLQ_IuX8sN7hL3xXDDi2tWMHmp/view?usp=sharing

"Zarabiamy od 3-6% miesięcznie pasywnie" - czyli przy 2 kontach daje to do 9%.

Kick offevent był na 700 osób.

Pełna sala [video]

https://drive.google.com/file/d/1DHdaJY4RKV4_k_9X74bYob4lIltz4QvR/view?usp=sharing

Informacje cz.1:
https://drive.google.com/file/d/1DJMLAfo95UiNVMylm-TbXVg9OAaBEDtq/view?usp=sharing

Informacje cz. 2:
https://drive.google.com/file/d/1DWpGaYhn5RdNFV3sz2uGJ9mMjQqAg9cC/view?usp=sharing

Informacje cz. 3:
https://drive.google.com/file/d/1DeREA0NCwTOr9veRPs8IcWc7DpF5wX89/view?usp=sharing

Nie oglądałem jeszcze tych filmików,bo post piszę w biegu. Później zdam większą relację.

c6b02105d0f33e99m.jpg

fe711115d57e6c8fm.jpg

2c0871b163bfcd8fm.jpg

7f095bf4d00fe311m.jpg

5929f7294b2321c3m.jpg

d7a6f55cde76eccfm.jpg

9851071ab71c54a9m.jpg

b138115b53918fd3m.jpg

696ed4a56b10d85em.jpg

40cb2fb420681505m.jpg

0d2c01df16f19f78m.jpg

f5dd6253a0fb22f4m.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
 
 
 
W dniu 27.09.2019 o 04:44, pepperoniss napisał:

(...)

Ale wówczas przychodzi mi na myśl, że może te projekty nie są dla siebie konkurencyjne lecz wręcz przeciwnie. Stanowią element wcześniej opracowanego planu...

Mógłbyś rozwinąć tę myśl? :) 

Co do samego projektu - spotkałem się z informacjami, jakoby liderzy z tak ,,przyszłościowych projektów" jak: Omega czy CTO zaczynali przenosić środki właśnie do EXXA. Prowizja za na polecanie z pewnością będzie dla nich kusząca. Samotni strzelcy powinni natomiast rozważyć wszelkie za i przeciw. Kusi z pewnością cena tokena - zakładając podobny, bo 4-krotny wzrost wartości początkowej - zysk powinien być całkiem przyzwoity. Czekam na bardziej szczegółowe informacje od @Kryptokox'a i prawdopodobnie także zdecyduję się wejść do programu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli macie jakieś pytania to możemy zrobić listę pytań do CEO. Kolega ma z nimi spotkanie jutro, ale tam jest 6h do przodu, także proszę o jasne klarowne pytania a ja przekażę listę dalej :) Później napiszę też co jeszcze się dowiedziałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, vordai napisał:

Mógłbyś rozwinąć tę myśl? :) 

Pewnie, że mógłbym ale więcej niż w kolejnym poście - na razie - tematu rozwijał nie będę. Wszak to tylko spekulacje. Po prostu. Nie wykluczam, że powstanie tego "portfela", w takim czasie i w takich okolicznościach stanowi zajęcie z góry upatrzonych pozycji i zostało w pełni zaplanowane - także przez Aai - duzo, dużo wcześniej.

Pewnie jednak o tej sugestii co jakiś czas będę nawiązywał gdy pojawią się jakieś informację, które będą w mojej ocenie tę teorię wspierały bądź ją wykluczały.

Wycofywanie środków z CT i przenoszenie do EXXA, naie byłoby IMHO dobrą wiadomością. Zarówno dla jednego, jak i dla drugiego projektu. 

Co do ceny tokena, to póki co zagadką pzostaje polityka prowadzenia jego wewnętrznej ceny. Nie trudno zauważyć, że CT i SBlock stosują zupełnie różne polityki.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doszło

Edited by Laik

Share this post


Link to post
Share on other sites

długo sie czeka po dodaniu srodkow do devo na zatwierdzenie bo mam peending jak narazie??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugerowałbym spokojne czekanie....

W dniu 26.09.2019 o 22:01, Kryptokox napisał:

Po wejściu możesz wziąć udział w DEVO +. Zdobycie naliczeń w tokenie EXXA może potrwać do 3 dni. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka najlepsza strategia. Zbierac tokeny bez reinwestycji i sprzedac na gorce czy reinwestowac??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba w żadnym z tych "portfelowych" hyipów reinwestycja nie była nigdy dobrą strategią inwestycyjną. Musisz bowiem pamiętać, że przy zakładanym wzroście ceny tokena ilość przyznawanych w naliczeniach tokenów liczonych od tej samej kwoty maleje. Natomiast tak szybki wzrost ustalonej ceny powoduje, że ilość dodatkowo naliczonych tokenów z reinwestycji nie "odrobi" "strat" ze wzrostu ceny tokena.

Zalecana przez niekórych zaganiaczy reinwestycja wynikała z tego, że od oczekujących na sprzedanie tokenów nie mają żadnej prowizji. Natomiast od naliczeń z reinwestowanych środków - już tak.

 

 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Długo się czeka na dodanie środków, a najlepiej wygląda moment jak wszędzie robi się 0 ... wtedy siedzisz i myślisz, gdzie moja kasa. Na następny dzień jest i radość wraca 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile czekałes?

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Laik napisał:

Ile czekałes?

Wczoraj wpłaciłem BTC które się pojawiło w exxa, zleciłem wpłatę na devo+ do jest depozyt, ale portfel nadal pokazuje 0. Ostatnio trwało to 24h teraz zapowiada się dłużej... No i wszystko jasne.

Ja jestem niecierpliwy, więc składałem devo+ kilkanaście razy tym samym depozytem bo go nie naliczało, teraz trwa proces usuwania wszystkich depozytów do ostatniego który zostanie zaakceptowany. Więc im więcej razy kliknąłeś żeby złożyć devo+ z jednej inwestycji tym dłużej czekasz...

Edited by Lobodm

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i pytanie, na głównym liczniku pokazuje mi ile mam $ a w devo+ ile mam exxa, jak wpłacić pieniądze?

 

6 godzin temu, Laik napisał:

Ile czekałes?

Wczoraj wpłaciłem BTC które się pojawiło w exxa, zleciłem wpłatę na devo+ do jest depozyt, ale portfel nadal pokazuje 0. Ostatnio trwało to 24h teraz zapowiada się dłużej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy może ktoś opisać jak działa taki portfel??

Bo jak rozumie to bilans w $ na pierwszej stronie jest poglądowy?

Trzeba walutę exxa konwertować na ETH bo tylko na to można, jak często to robić i jak często zlecać wypłaty, codziennie?

Czy ilość exxa na portfelu ma wpływ na naliczanie, czy nie i pobierać kasę dopóki program płaci?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Panowie to jak często zlecacie wypłaty to tylko od was zależy. Ja na tym etapie projektu nie zlecam wypłat, a czekam aż cena EXXA urośnie do satysfakcjonującego mnie poziomu. 

Balance na pierwszej stronie w $ to jest ilość x wartość Exxa ale pewnie też innych krypto dostępnych na przeglądarce portfelowej (nie sprawdzałem tego). Widać, że jak wejdziecie w VAULT to jest jakby jedno naliczenie mniej niż w DEVO+

Ilość EXXA nie ma wpływu na naliczenia. Na naliczenia mają wpływ środki w DEVO+

Ciągle szukam jakiejś godziny czasu żeby streścić wam co wiem po evencie w Singapourze, ale w skrócie wszystko zapowiada się dobrze!

Edited by Kryptokox

Share this post


Link to post
Share on other sites
53 minuty temu, Kryptokox napisał:

Panowie to jak często zlecacie wypłaty to tylko od was zależy. Ja na tym etapie projektu nie zlecam wypłat, a czekam aż cena EXXA urośnie do satysfakcjonującego mnie poziomu. 

Balance na pierwszej stronie w $ to jest ilość x wartość Exxa ale pewnie też innych krypto dostępnych na przeglądarce portfelowej (nie sprawdzałem tego). Widać, że jak wejdziecie w VAULT to jest jakby jedno naliczenie mniej niż w DEVO+

Ilość EXXA nie ma wpływu na naliczenia. Na naliczenia mają wpływ środki w DEVO+

Ciągle szukam jakiejś godziny czasu żeby streścić wam co wiem po evencie w Singapourze, ale w skrócie wszystko zapowiada się dobrze!

W skrócie to exxa po wpłacie btc już 3 dzień nie przenosi tego do devo+ a na drugim koncie, nie jest w stanie utworzyć portfela BTC dla depozytu już od kilku godzin.

Więc w skrócie to narazie to ledwo funkcjonuje co rodzi pewien niepokój...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W CT cena tokena jest ustalana na podstawie puli rezerwowej, jak jest tutaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...

Pewnie dokładnie tak samo jak w CloudToken: Na podstawie widzimisię adminów.

Cena ta jest odzwierciedleniem ich polityki i ma na celu zniechęcenie do konwersji i wypłat w prawdziwych krypto...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
6 godzin temu, Lobodm napisał:

W skrócie to exxa po wpłacie btc już 3 dzień nie przenosi tego do devo+ a na drugim koncie, nie jest w stanie utworzyć portfela BTC dla depozytu już od kilku godzin.

Więc w skrócie to narazie to ledwo funkcjonuje co rodzi pewien niepokój...

Zbadałem sprawę i Francis mówi, że  te środki w rzeczywistości są dodane tylko jest to błąd wizualny aplikacji i wystarczy czekać. Proszę się nie denerwować, że coś nie działa, bo projekt ma kilka dni i nie jest jeszcze dopracowany i tak to będzie wyglądać pewnie przez jakiś okres czasu, że będą bugi.

6 godzin temu, Hype napisał:

W CT cena tokena jest ustalana na podstawie puli rezerwowej, jak jest tutaj?

Z tego co Francis mówił znajomemu na spotkaniu to przez pierwsze 2 miesiące cena raczej nie będzie rosła. Między 2-4 miesiącem mają być wprowadzane: wycieczki. No ale generalnie cena ustalana jest tak samo jak w Cloudzie, czyli to jak twórcy ustalą mam nadzieję na podstawie puli rezerwowej. ZAŁOŻYCIELE szacują, że cena między 2-4 miesiącem może wzrosnąć do około 0.50$ .

_____________________________________________________

Generalnie aplikacja to nie ma być tylko portfel, ale cała platforma do wymiany walut, do rezerwacji podróży, zespół exxa ma organizować webinary, materiały promocyjne itd. tzw. digital academy no i oczywiście DEVO+ (To jest to samo co Jarvis od strony technicznej)

6ffb93c7c484a125med.jpg 

Zapowiadają, że w pierwsze 2 miesiące powinno wdrożyć EXXA Travel i EXXA Academy.

Zainteresowanie platformą z dnia na dzień rośnie. Jestem w 3 Lini pod Garym, który przekroczył już obrót ponad milion dolarów.:

5ffb4f442ce50c52med.jpg

Z ostatnich danych jakie widzieliśmy konto na BINANCE ma range VIP 3 i 492 BTC. Teraz jest to już na pewno więcej.

9799d8ddd54e7ae3med.jpg

Konto na Binance było prywatne ale jest w trakcie zmiany na konto firmowe.

W każdej chwili mogą pokazać dowody tradingu, nawet sugerowali liderom, aby dali sugestie w jaki sposób byłoby to najfajniej do pokazania. Na pewno wszystko ma być widoczne w blockchainie. Jak tylko Volumen będzie większy to mają co nieco zacząć upubliczniać.

1e62624fe025c1d6med.jpg

95eead15e3b39c0cmed.jpg

Nie wiem czy wcześniej wspominałem min. to 10$ aby zacząć w DEVO+ ale powyżej 300$ dopiero dosstajemy prowizje z struktury i nie, nie dostajemy prowizji za osoby, które mają poniżej 300$.

 

KIEDY DOSTANĘ NALICZENIA?

Jeśli aktywujemy DEVO+ przed godziną 12 w południe czasu Singapourskiego to powinniśmy dostać je po 48h. Natomiast jeśli później to czas ten powinien wynosić 72h. Jeśli coś jest nie widoczne to nie klikajcie milion razy ADD w Devo+. Wystarczy czekać

LIDERZY MOCNO UPOMINAJĄ SIĘ o SUPPORT i na dniach ma być wprowadzony CHAT BOX (BOT), coś w rodzaju FAQ. 

Ogólnie wypuszczone jest miliard TOKENÓW EXXA, aczkolwiek zakładam, że admini mogą je dorobić kiedy będzie taka potrzeba ;)

W listopadzie lub grudniu ma być kolejny EVENT. Eventy są zaplanowane około pół roku w przód, o ile dobrze pamiętam to na liście są: Istambuł, Dubaj, Meksyk?(nie jestem pewny) Indonezja? (hmm) Mogę się mylić, ale w każdym bądź razie jest to ogarnięte.

Troszke ciekawostek:
To co według mnie WYRÓŻNIA ten projekt to to, że w EXXA mamy ZESPÓŁ:
Danny Pang - przygodę network marketera zaczął 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych; 
Gregory Ang - Założyciel GangTV ;
Francis Aw -
30 lat w przemyśle półprzewodników z naciskiem na ASIC. Buduje udany biznes w zakresie bezpieczeństwa, telekomunikacji, sieci oraz w zastosowaniach przemysłowych
Lynn Cheah
30 lat w audycie, doradztwo biznesowe w zakresie księgowości i oprogramowania
pracując z takimi firmami jak KPMG, Resorts World,
YTL & Berjaya Group, Microsoft & SAP. Od 2013 roku współpracuje z M. Danny K. Pang, zarządzając całym zapleczem.

Roy Ongbyły dyrektor ds. prawnych oraz współzałożyciel Arrow Gates LLC z Panią Yeong WH. Roy posiada podwójny stopień nukowy w zakresie prawa i finansów, a także ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet w Sydney w kategorii finanse. Jest wykwalifikowanym prawnikiem w Singapurze, Anglii i Anglii, Walii i Malezji, Uzyskał stopień naukowy w dziedzinie prawa od
Międzynarodowego Uniwersytetu Islamskiego w Malezji. Jest również dożywotnim członkiem prestiżowej firmy & &
stowarzyszenie finansowe w Stanach Zjednoczonych (Beta Sigma & Gamma), a także członek "Who's Who's Who's Who".
Sieć" zamówiona w USA.

Wśród twórców mamy zatem zarówno doświadczonych ludzi technicznych jak i marketingowców, co może dać na prawdę dobre rezultaty. To tylko moja prywatna opinia :) Natomiast w Cloudzie jest tak na prawdę Ronaldinho i przyjaciele. Wiem też, że SQ2 Fintech przyłożyło swoją rękę w tworzeniu również Sblock, aczkolwiek nie są oni jego twórcami.


KRÓTKIE WYJAŚNIENIE SYTUACJI NA LINI RONALD AAI vs FRANCIS AW (SQ2 FINTECH)

Ronald Aai był w przeszłości CTO w SQ2 Fintech. Francis Aw i Ronald Aai pracowali razem niemal od początku łącznie z tą akcją o sprzedawaniu komórek o której Ronald opowiadał na evencie w Warszawie. Aurae i Bitbeta system to również wspólna praca. W związku z konfliktem interesów Ronald poprosił i wykreślenie go z papierów SQ2 Fintech na których widnieje. Prawdopodobnie udziały sobie zostawił ;) Taka moja mała hipoteza. No i wyszło tak, że ekipa podzieliła się na 2 zespoły. Osobiście nie chciałbym aby promocja któregokolwiek z projektów opierała się na hejcie w którąkolwiek stronę. 

Z moich obserwacji na profilu Ronalda widzimy Head of Technology: YFC Technologies. Jest to firma developerska z siedzibą w Singapourze. Widziałem też na slajdach EXXY - YFC aczkolwiek nie wiem czy to oficjalne.

Teoria Pepporonisa o celowej zagrywce z rozdzieleniem zespołu, może mieć nieco sensu, ale brakuje jeszcze konkretnych podstaw do tego stwierdzenia.

Współpraca "iBanco" i EXXA - płatności Crypto-FIAT / VISA, MASTERCARD
W poprzednim dłuższym poście na niektórych zdjęciach możecie ujrzeć też kilka zdjęć ze sceny z prezentacji iBanco. W przyszłości ma być możliwa współpraca EXXY z iBanco. Zaprezentowali oni urządzenie które przyjmuje nie tylko płatność krypto ale tez VISA i MasterCard. Sklepy nie chcą samych płatności crypto bo cena zmienia  się dość nieprzewidywalni, ale z iBanco następuje od razu zamiana na FIATy przy płatności. Jedno urządzenie wystarczy sklepom zarówno do płatności zwykłą kartą jak i łatwości kryptowalutami. Na evencie zaprezentowano to urządzenie. Kolega potwierdza, że widział co i jak. Podobno gdzieś w Europie jest to używane w jakiejś sieci sklepów A1 o ile dobrze zrozumiałem podczas rozmowy (Nie wiem czy nie chodziło o Austrię, ale informacje do zweryfikowania jeszcze, ponieważ na lini Singapour - Polska były nieco zakłócenia ;) Oczywiście w mojej ocenie zanim to będzie działać z EXXA to bardzo odległa przyszłość, ale fajnie, że taka firma była obecna na evencie i pokazała coś sensownego.

 

No i na koniec zostawiam was ze smaczkiem, że wiem co nieco o Plustokenie z pierwszej ręki, ale zostałem poproszony o nieujawnianie publicznie tych informacji ;) 

 

 

Edited by Kryptokox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By noIDEAname
   Nazwa:   Bitexa.net    
   Start date: 14.08.2019
   Adress #1: 1 Austin Rd W, West Kowloon, Hong Kong
   Adress #2: Tallinn, Harju County, Estonia. (soon)
   Telephone: +61 290 984 843 Email: contact@bitexa.net

   Plany  Inwestycyjne:
   BITEXA 1 BTC Profit:0.5% - 1.5% per day Price:0.003 BTC BITEXA 2 BTC Profit:0.9% - 1.8% per day Price:0.1 BTC BITEXA 3 BTC Profit:1.5% - 3% per day Price:0.5 BTC BITEXA 4 BTC Profit:2.5% - 4% per day Price:2 BTC
   Program partnerski:


   Program z rejestracją w HK,   praktycznie każdy projekt z  siedzibą startową/rejestracją   w Hong Kongu  dawał  wiele zarobić, CMF, Statum, są to przykłady,  nie znaczy, że ten twór powtórzy  efekt wyżej wymienionych.

   Startowe otwarcie za podstawę, w trakcie  uzupełnienie do 200$.  Inwestuj  mądrze, dywersyfikuj,   nie inwestuj środków, które są Ci niezbędne do codziennego życia! Projekt w trakcie testu.


   Link do rejestracji
    
    
  • By Kryptokox
   Siemanko, na warsztat trafia dziś ciekawa zabawa, przynajmniej według mojej opinii, ale mocno reklamowana już teraz na całym świecie i mamy szansę być w pierwszej 2000 kont w matrycy.

   Przedstawiam wam UP2GIVE, projekt owiany tajemnicą przez ostatnie tygodnie, dziś ruszyła rejestracja pierwszych 2000 kont. Podejrzewam, że są na wykończeniu, także jeśli ktoś chce dołączyć w prelunch i budować matrycę to trzeba to zrobić teraz. Po rejestracji odpalamy 99$ w BTC. Zaraz podam szczegóły jak to działa. Generalnie jest to nieco podobne do BTCReturns czy coś takiego tylko w lepszej wersji.
    
    
   Tutaj prezentacja do poczytania online:  https://www.pdfpro.co/files/zdkkq11seij-336e8e2f
   Tutaj więcej o "THE GIVING BOX" : https://www.pdfpro.co/files/weluffspzg9-02c211ca
   Generalnie ten model znam już z kilku innych programów, ale postanowiłem wejść bo jesteśmy na początku. 

   Po rejestracji wpłacam 99$ w BTC.  Jest to projekt Crowdfundingowy, w środku załadowani już są wszyscy liderzy mocni z EXXA oraz największy lider WOTOKEN Andreas Kartrud.
   Jednym z silnych punktów projektu jest to, że jest reprezentowany od strony prawnej przez >>KEVINA THOMPHSONA<< Jest znaną osobą publiczną, adwokatem wielu firm MLM, walczył z SEC itd.
   Platforma ma na celu dawanie innym a następnie inni dają nam. To tak po chłopsku.

   Przykład.

   Mamy Marysie, która opisała swoją historię i dała do niej link Januszkowi. Januszek przekazuje 0.005 BTC Marysi i tym sposobem może podzielić się własną historią. Grzesiu i Renatka czytają historię Januszka i pomagają mu dając 0.005 BTC. Janusze kma więc 0.01 BTC i osiąga 1 poziom. Decyduje czy idzie dalej omagać by otrzymać również więcej itd. 

   Z tego co widzę w prezentacji to będzie subskrybcja 32$ miesięcznie, a cała reszta kasy idzie peer to peer. 

   Początkowa wpłata $99 zawiera:
   "$99 bitcon to Start and you receive:
   * Founder Club Postion
   * Guarantee VIP seating at Corp Event
   * 25% off apparel
   * Includes $32 dollar business fee for Dec."
   „Bitcoin 99 USD na start, a otrzymasz:
   * Pozycja klubu założyciela
   * Gwarancja miejsc VIP na imprezie Corp
   * 25% zniżki na odzież
   * Obejmuje opłatę biznesową w wysokości 32 USD za grudzień. ”
   Link do rejestracji: http://kryptokox.up2give.com
   Muszę w wolnej chwili przetłumaczyć prezentację. Póki co zająłem miejsce w matrycy i lecimy z tematem  
   Przejrzyjcie sobie prezentacje, zajmijcie miejsce w matrycy i będę relacjonował jak to wygląda. Zostało już mało miejsc i pewnie dziś/jutro się skończą.

   JEST GRUPA TELEGRAM: https://t.me/up2give
  • By Kryptokox

   Program: Cash Forex Group
   Zwrot: do 15% tygodniowo od PON do PT 
   Oficjalny start: 08-10.11.2019 w Panamie.
   Faza Prelunch od połowy lipca.
   O projekcie
   Cześć dziś projekt, który obserwujemy i sprawdzamy od kilku tygodni. Sprawdziliśmy jego papiery, ludzi, rozmawialiśmy z nimi. Zatrudniliśmy kancelarie w Panamie, która sprawdziła dla nas firmę pod względem dokumentów oraz porozmawialiśmy z adminami projektu i jesteśmy pozytywnie nastawieni do tego programu. Mamy filmy z pokazanym live tradingiem oraz interview zza kulis z adminami. Firma stara się aby być SEC-compliant, czyli być legalna w Stanach Zjednoczonych, co za tym idzie nie pokazujemy swoich wyników publicznie, nie wstawiamy screenów. Jeszcze tego nie sprawdzają, ale mają wprowadzić algorytmy, które będą przeszukiwać internet w poszukiwaniu takich rzeczy. W każdym bądź razie, żeby nie pokazywać swoich zarobków w taki sposób, że wiadomo że jest to CashFx. Program jest ciągle w fazie prelunch, ale możemy się rejestrować, opłacać pakiety, polecać, wypłacać itd.
   Założyciele:
   CEO: Huascar Jose Lopez - https://www.facebook.com/huascarjose Profil od ładnych paru lat, autentyczny.
   Ron Pope - https://www.facebook.com/ron.pope.56 - człowiek odpowiedzialny za cały system i działanie projektu, również profil autentyczny.
   Edwin Abad - wspólnik Huascara, odpowiedzialny za trading. Profil założony pod projekt, ale człowiek realny. Poznaliśmy go na jednej z video rozmów- https://www.facebook.com/048Edwin

   Raport istnienia firmy otrzymany od kancelarii z Panamy (wersja PDF i screeny):
   PDF: https://www.pdfpro.co/files/print_view/?f=03e2d3bfd3e0ce28
   Jak oficjalnie się opisują, czyli marketingowa gadka: "Cash Forex Group to zespół ekspertów ds. zarządzania projektami na rynkach finansowych. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół edukacyjny koncentruje się na doradztwie i sukcesie naszego członkostwa handlowego. Sukces osiąga się dzięki połączeniu profesjonalnych traderów na żywo, własnych algorytmów i naszej własnej technologii AI Trading. Nasz zespół profesjonalistów ma duże doświadczenie zarówno w handlu na rynku Forex, jak i w projektowaniu i zarządzaniu EA." To tak tyle paplaniny wystarczy
   Pakiety inwestycyjne:
   Min. inwestycja: 300 USD Max. inwestycja: 100 000 USD Min wypłaty: 100 USD Poszczególne pakiety: 300$, 500$, 1000$, 2000$, 5000$, 10k$, 20k$, 30k$, 50k$, 100k$ Zwrot: do 15% tygodniowo (od pon do pt). Ostatnio było to około 12% Bardzo podoba mi się schemat działania programu. Opiszę go na przykładzie Academy Pack za 1000 $, ale to za chwilę...
   Biura Grupy CashFX oraz Oddział ds. Edukacji zarejestrowane oraz zlokalizowane są w Panama City na Panamie. Nasi partnerzy współpracują z następującymi organami kontrolnymi: FCA, DFSA, FSCA i FSA. Ma być wielki event 8-10 listopada 2019 w Panamie, na przeciwko hotelu Hard Rock, gdzie mają ponoć swoje biuro i zajmują całe piętro w jednym z wieżowców. Mam informację, że nasi rodacy wybierają się tam i rezerwują już loty.
   Do każdego Academy Pack otrzymujemy określony zakres materiałów edukacyjnych dotyczących handlu na rynku Forex. Podzielony jest na trzy serie: podstawowa,średniozaawansowana i zaawansowana. Więcej można poczytać w prezentacji.

   Omówmy pakiet Academy Pack 300, który kosztuje 1000$ i od takiego też zacząłem moją zabawę, ale myślę poważnie nad zwiększeniem pakietu ze względu na świeżość projektu i w mojej ocenie wysoką szansą na udany przebieg inwestycji.
   Wydajemy 1000$. Na konto handlowe przeznaczone jest 70% tej kwoty, czyli 700$ oraz punkty leadership program - 500 PV. Zostaje nam 30%, co z nimi? Odpowiedź w dalszej części tekstu.
   Mamy pewne założenia, które firma chce spełnić. Cash Forex z inwestycji 1000$ pozwala zarobić do 4000$ ale z uwagami. Z pasywnych naliczeń możemy maksymalnie zyskać do 200% czyli 2x wartość początkowej -  z tym, że naliczenia będą od 700$, ale możemy zarobić do 2000$. Przypominam, że omawiamy pakiet za 1000$ - Academy Pack 300.

   Jeśli polecimy projekt chociaż jednej osobie, możemy uzyskać jedną z nagród dla aktywnych klientów. I tutaj również możemy uzyskać maksymalnie do 200% wartości naszego kontraktu. Czyli inwestując 1000$ istnieje szansa zarobienia 2000$ pasywnie i 2000$ aktywnie, czyli łącznie 4000$. Co mi się w tym podoba? Naganiacze chcąc zarobić rzeczywiście dużo, będą musieli inwestować większe kwoty, a nie tylko minimum.
   30% idzie na zakup pakietu edukacyjnego - stąd nazwa Academy Pack 300. 30% z kwoty 1000$.  Każdy kontrakt partnerów wiąże się z przyznaniem punktów PV oraz zespołu GPV. Służa one do zwiększania Rangi i uzyskania nowych poziomów Planu Nagród, ale o tym później.

   30% przeznaczane jest na 2 premie. Połowa idzie na tzw. Fast Start (Referrer Bonus), czyli w skrócie prowizja bezpośrednia, a druga połowa idzie na prowizje Uni-level (Team Bonus).  Bardzo podoba mi się, że jest to jasno określone skąd idzie kasa na prowizje za budowanie struktur.
   To 30% od depozytu nie idzie na firmę, tylko całość jest przeznaczona na system nagród. 

   Bezpośrednia prowizja za poleconego wynosi 15%. Zatem jeśli jakiś twój partner zainwestuje 1000$ to otrzymasz 150$.
   BONUS UNI-LEVEL
   Przewidzieli 10 poziomów bonusu, jednak po osiągnięciu wysokiej rangi można czerpać zyski z aktywności całej grupy.

   Na czym polega premia Uni-Level? Przeznaczone na nią jest 15% całkowitego depozytu (Poniższa grafika procentowo odnosi się do tych 15% z całego depozytu) i dzielona jest na poszczególne poziomy w następujący sposób:


    
   Na początku może się to wydawać zakręcone ale na pewno do tego dojdziecie, że procenty z powyższej grafiki to są procenty od kwoty 15% depozytu. 

   Janek zainwestował 1000$. 700$ poszło na kontrakt handlowy natomiast 300$ na prowizje. 150$ dla sponsora Janka oraz 150$ do puli na prowizje Uni Level. Janek polecił Madzi projekt i ta również weszła w projekt za 1000$. Janek otrzymał 150$ bonusu FAST START oraz otrzyma 10%*150$ prowizji Uni-level czyli 15$. Jeśli Madzia poleci Basi to Janek również otrzyma prowizję uni-level. 

   Podoba mi się, że matematycznie to wszystko zgadza się matematycznie. 
   Matryce
   Ten bonus wypłacany jest z 20% opłaty za wypłatę środków. Jako że opłata ta ponoszona jest zarówno przez klientów pasywnych jak i aktywnych, obydwie grupy mogą skorzystać z rzeczonego bonusu. Warto dodać, że nawet nie polecając możecie otrzymać spady do matrycy z góry, podobnie jak w binarce, z tym że miejsca przydzielane sa po koleji. Rejestrując się od mnie wpadasz w pierwsze wolne miejsce w matrycy. Nie ma możliwości wyboru. 20% opłaty za wypłatę jest podzielone na 3 Bonusy: 50% na matryce, 10% Matching Matrix Bonus i 40% na premie za ranking dla liderów. UWAGA: Opłaty za wypłatę środków NIE wiążą się z dodatkowymi zarobkami po stronie grupy CashFX. Jest to celowa strategia mająca na celu nagradzanie lojalnych klientów oraz osób zmotywowanych do tworzenia grup handlowych w ramach rodziny CashFX.
   Pieniądze na matryce biorą się z 20% FEE pobierane przy wypłacie z programu. 

   Zarówno premie Uni-level jak i Matryce nie są zależne od tego czy poleciliśmy projekt bezpośrednio czy pośrednio.
   Ostatnia premia to Forced Matrix Bonus

   Mamy jeszcze rangi, ale one będą działać dopiero w przyszłości. Zdobywamy punkty, ale dopiero w październiku rangi będą przydzielane.

   Wypłaty można dokonać w dowolnym momencie, ale zgodnie z dostępnością środków na balance, a to zależy od HARMONOGRAMU:
   Poniżej znajduje się pełny harmonogram wszystkich wypłat(naliczeń)

   "Zyski z handlu są zbierane:
   Od poniedziałku do piątku o północy EST (-6h od czasu Polskiego)
   Zyski z transakcji wypłacone na portfel kredytowy:
   Sobota o 12 wieczorem EST (-6h od czasu Polskiego)
   FAST START wypłacony do portfela:
   Pełny w czasie rzeczywistym
   Tydzień zbierania bonusu Unilevel:
   Od soboty do piątku o północy EST (-6h od czasu Polskiego)
   Unilevel bonus wypłacony na portfel:
   Sobota o 12:00 czasu EST (-6h od czasu Polskiego)
   Uruchomienie prowizji z Matryc:
   Dwie wypłaty Matrix bonus na miesiąc
   1. Od 1. do 15. o północy czasu EST każdego miesiąca będą wypłacane 16 stycznia o godzinie 12:00 czasu EST (-6h od czasu Polskiego)
   2. Od 16. do ostatniego dnia miesiąca o północy czasu wschodniego, wypłata nastąpi pierwszego dnia następnego miesiąca o godzinie 12:00 czasu Est (-6h od czasu Polskiego)"

   Żądania wypłaty będą przetwarzane codziennie w następujących godzinach:
   Od poniedziałku do piątku między 11:00 EST a 14:00 EST i 19:00 EST do 22:00 EST
   ________________________________
   Dowód wpłaty:

   Dowód wypłaty:

   Strona główna:


    
   Przydatne materiały wideo:
   https://www.youtube.com/watch?v=pjGVvgXgT4o - Pierwsza Polska prezentacja projektu na oficjalnym kanale Youtube projektu.
   CashFX Commercial (2Minutes Long) https://vimeo.com/356086586/fc24241935
   Complete (UPDATED) Overview https://vimeo.com/352821663/af5a258d57
   Trading na żywo Tue August 6th https://vimeo.com/357065041/41fd9f9430
   Bull vs Bear English https://vimeo.com/350521494
   1st Call with Huascar https://vimeo.com/348968488/b8737acf50
   Behind the Scene of CashFX https://vimeo.com/351089892/349118ca50
   Bear Bull Progress Explained https://vimeo.com/351624855/c9a9d602ce
   Ogólna grupa FB: https://www.facebook.com/groups/CashFXPowerTeam/
   REJESTRACJA:
   https://Kryptokox.cashfxgroup.com
   Z góry przepraszam za tak duży link, ale może być mało widoczny wśród tak długiego posta.
    
   Pamiętajmy, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału. Inwestuj tyle ile jesteś w stanie stracić. Pomimo, że projekt wydaje się być bardzo dobry, to nigdy nie znamy do końca intencji adminów.
    
    


×