Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kryptokox

EXXA Smart Wallet - portfel zarabiający 3-9% miesięcznie - exxa.net | "Brat Cloud Tokena po jednym ojcu"

Recommended Posts

463f3f678551109bmed.png

O projekcie

Nowa alternatywa dla wszystkich miłośników zarabiających portfeli: EXXA Smart Wallet

Od tygodnia przyglądamy się nowej przeglądarce portfelowej, która jest dosłownie BLIŹNIAKIEM Cloud Tokena. Niczym brat po innej matce ale po tym samym ojcu. I w największym skrócie dzięki konfliktowi interesów Ronalda Aai z ludźmi z SQ2 Fintech Pte Ltd pojawia nam się nowy bardzo ciekawy projekt oparty oczywiście o Blockchain 4.0. Dlaczego? Ponieważ wśród założycieli i współzałożycieli mamy też twórców słynnego Aurae. Zatem technologia w portfelu EXXA jest prawdopodobnie tam sama co w Cloud Tokenie, a ich bot arbitrażowo tradingowy DAVO+ zapewne działa bardzo podobnie do Jarvisa. Co tu dużo mówić, zasady właściwie te same co w Cloud Tokenie. Różnica taka, że zarabiamy w tokenie EXXA zamiast CTO. Projekt równie transparentny co Cloud Token aczkolwiek bez naszego pociesznego Ronalda. Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play jak i AppStore, co też nam mówi, że za projektem nie stoją słupy. 

Firma jest zarejestrowana w Singapourze i udało mi się zdobyć dokumenty potwierdzające ludzi stojących za projektem. Dla chętnych dostępne są tu - wszystko co udało się zdobyć złączone w jeden pdf:

https://www.docdroid.net/1f0f4Mv/exxa-documents.pdf

0843938a465618fcmed.jpg

Lokalizacja biura znajduje się tu:

65dc0d1bd4a5175fmed.jpg

Kim są ludzie stojący za tym projektem?

Firma udostępniła klientom wizerunki swoich ludzi. Wszystkie nazwiska i podstawowe dane osób odpowiedzialnych za firmę są wymienione, a te osoby to prawdziwi ludzie, którzy zajmowali się sprzedażą, biznesem, technologią i prawem.

https://exxa.net/about/

Akcjonariusze - możecie o nich poczytać na stronie exxa jak i w dokumentach, które umieściłem wyżej:
SQ2 Fintech Pte Ltd 25%
Założyciel Danny Phang 20%
Współzałożyciel Francis Aw 20%
Współzałożyciel Gregory 7%
Michael Chia 28%

13541dd56d95a1e5med.png

Francis Aw jeszcze niedawno stał w jednym szerego z Ronaldem Aai.

325ccbe7bf23dbefmed.jpg

Francis Aw jest również główną osobą stojącą za technologią Aurae podobnie jak Ronald.

Na pewnym etapie Ronald Aai był także CTO SQ2 Fintech. I otwarcie przyznał, że istnieje konflikt interesów, kiedy firma postanowiła wprowadzić EXXA. Ronald ogłosił na swojej stronie na Facebooku i zrezygnował z współpracy z SQ2.

7769f0de1636ab18med.jpg

PEŁNĄ PREZENTACJĘ W PDF MOŻECIE PRZEJRZEĆ TUTAJ:
https://www.docdroid.net/U5mBbLl/exxa-presentation-pdf.pdf

O aplikacji

Interfejs aplikacji wygląda prawie identycznie jak Cloud Token. Proces logowania wymaga obowiązkowo kodu polecającego. 

Prosi o kod polecający, opcjonalną nazwę użytkownika, hasło, 6-cyfrowy kod PIN, a na koniec o 12 słów mnemonicznych

Otrzymasz wtedy numer konta podobny do numeru karty kredytowej.

12c2c49b0ec5a13cmed.jpg

Użytkownicy aplikacji są anonimowi, nie jest wymagana weryfikacja KYC.

Jak zarabiamy, czyli projekt DEVO+

Jest to podobne narzędzi typu AI do JARVIS z Cloud Token. Twierdzą, że używają deep learning Tensorflow do szkolenia i wdrażania swojego algorytmu handlowego. Do tej pory firma nie ujawniła klientom handlu parami ani pełnej przejrzystości swoich partnerów handlowych. Mój bliski kolega z Polski jedzie do Singapouru na event, który odbędzie się w niedzielę 29.09.2019, gdzie ma spotkać się z adminami jak również głównymi promotorami projektu, czyli Vladislawem Stefanowem i Garym Liu. Tego dnia rozpoczyna isę oficjalnia faza prelunch projektu. Aczkolwiek można już pobierać aplikację i zacząć z niej korzystać. 

Aby dołączyć, musisz zdeponować swoje krypto w portfelu. Twój portfel nie jest do końca twój, ponieważ nie masz klucza prywatnego.

Po wejściu możesz wziąć udział w DEVO +. Zdobycie naliczeń w tokenie EXXA może potrwać do 3 dni. Na początku token został wyceniony na 0,10 USD ekwiwalentu USDT czyli myślę, że możemy liczyć na wzrost wartości tokena co wiąże się z dodatkowymi % zarobku.

Nie ma minimalnego wkładu, ale musisz utrzymać minimum 300 $, aby skorzystać z bonusów za polecenie. Także jest to o 200$ mniej niż w konkurencyjnym i dobrze znanym Cloudzie.

Multikonta nie są zabronione, zatem można obrać różne strategie. Pepperonis kiedyś opisywał je w swoim temacie o Cloudzie. Naliczenia są od 3-9% miesięcznie, ale możemy je zwiększyć dzięki strategii multikont. Najprostsza i najtańsza to 2 konta jedno pod drugim. Jeśli naliczenia wyniosą 6% miesięcznie na konto i na 2 kontach mamy po 300$ to wyjdzie nam około 9% miesięcznie czystego zysku. Jeśli zrobimy 4 konta po 300$. Konto główne, dwa w pierwszej lini i jedno w drugiej da nam około 11,25% zysku miesięcznie. Itd itd. można kombinować. Jeśli się pomyliłem w liczeniu to sorry ;)

e9d3f36947fabf31med.jpg

Aktualnie dostępne są 4 coiny  w portfelu: BTC,TUSD, ETH,LTC no i EXXA

Ref program wygląda identycznie jak w Cloud Tokenie:

73eef5e7bb646f7cmed.jpg

REJESTRACJA! Czas start ;)

30c69671e19b52adgen.jpg

1. Aplikację pobierz z >>APPSTORE<< lub z >>Sklepu Play<<
2. Po uruchomieniu klikamy Create Account
3. Użyj kodu polecającego: 28390512 oraz opcjonalnie podaj nick. Lub możesz zeskanować mój QR kod klikając "Scan QR code"

4. Skonfiguruj hasło. Minimum 8 znaków. Musi byc cyfra,duża i mała litera.
5. Ustaw 6 cyfrowy pin do transakcji. Musisz go potwierdzić 2 razy i klikasz Continue
6. Pojawiają się Twoje słowa mnemoniczne, które musisz zapisać w bezpiecznym miejscu. Zapisz je zanim klikniesz dalej bo musisz ułożyć je jak puzzle w następnym kroku w odpowiedniej kolejności.
7. Kliknij na symbol oka sprawdź wszystkei swoje potrzebne dane jak account number, account password, transaction password. Zaznacz 2 opcje ptaszkiem na dole ekrnu i kliknij Sign In.
8. Po zalogowani widzimy nasz główny ekran. Klikamy Vault, a następnie walutę którą chcemy wpłacić. Zaznaczamy ptaszek, że zapoznaliśmy się z zasaadami i tworzy nam się portfel danego coina.
9. Klikamy Receive i kopiujemy adres portfela. Przesyłamy na niego interesującą nas kwotę, najlepiej minimum te 300 USD ale nie ma konieczności. Jednak aby czerpać korzyści z poleceń musimy mieć 300 USD.
10. Gdy środki dotrą na portfel z poziomu głównego menu klikamy Project a następnie DEVO+  - Participate - Klikamy ADD i dodajemy do DEVO+ środki z walleta. Zupełnie jak w bliźniaczym Cloud Token

Środki z DEVO+ można wycofać w dowolnym momencie, jednak w pierwszym miesiącu kosztuje to 10% kapitału. Później już bez karnej opłaty.


Nasz DEVO+ zaczął już pracować. Pierwsze naliczenia mogą byc nawet do 72h. Potem już regularnie.

426a51e4b2dbb711med.jpg

Ciekawostki:
AXXA Global - brzmi jak EXXA? To dla tego że udziałowiec DANIEL PANG to założyciel AXXA Global - kolejna firma MLM sprzedająca produkty odżywcze, coś jak nasze Herbalife, Duolife. Link to ich strony: https://axxaglobal.com/

c61a3a6dc02d70d2med.jpg

Ci co są w Cloud Tokenie od początku pamiętają, że trzeba było zaakceptować aplikację w Iphone w ustawieniach jako zaufaną. Była tam nazwa YFC Technology Właśnie ta ekipa współpracuje też z EXXA Smart Wallet.

ee8cf7cd7cd08430med.jpg

Zarówno tutaj na screenie jak i  w prezentacji możecie poczytać o BNF i Franky Lee

223e8f9bcc4e6a32med.jpg

Nieco INFO o Gregorym Ang

4a78f030f1d40384med.jpg

Kilka zdjęc z biura w Singapurze:

848c6728786b809cmed.jpg

5d8cb5757c1e3ef8med.jpg

c16bda8b28a1ccf5med.jpg

4d1603fa96acf7e5med.jpg

9e779219b2156e80med.jpg

Podsumowanie:

Moim zdaniem pod względem legalności firma działa zgodnie z prawem i nie wygląda na oszustwo. Model biznesowy podobnie jednak jak reszta portfeli opiera się na masowym polecaniu i marketingu. Po zgromadzeniu olbrzymiej społeczności i zasobów kryptowalutowych mam nadzieję, że będą mieli wystarczające strumienie dochodów tak jak wielomilionowe MLM jak Herbalife itd. i utrzymają się na rynku przez dłuższy czas. Myślę, że warto wypróbować protfel EXXA Smart Wallet, jednak jak zawsze w kryptowalutach i projektach tego typu musimy wziąć pod uwagę ryzyko utraty części lub całości kapitału. Projekt jednak jest świeży jak bułeczki babci Stasi i myślę, że warto wejśc i zarobić co nieco, tymbardziej, że jak pokazuje historia ten model biznesowy sprawdza się dość długo. Cena tokena ustalona jest na poziomie 0.1$ co myślę może prowadzić to dość szybkich wzrostów początkowej fazie projektu. Projekt ten to istny klon Cloud 2.0 z zapleczem technicznym, który maczał palce również w Cloudzie. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży MLM, jest też duże zainteresowanie liderów z całego świata. Pewien Vladislaw Stefanow w 2 dni osiagnal rangę X1 i pewnie niedługo osiągnie rangę X2. Także warto, bo zaraz i nasz polski rynek zaleją tym portfelem czołowi polscy naganiacze.

Będę bardzo wdzięczny jeśli dołączysz do mojej drużyny w tym projekcie, ponieważ nie ukrywam, że napisanie tej recenzji zabrało mi sporo czasu. Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków.

Edited by Kryptokox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pokładzie ale... z uwagami :)

5 godzin temu, Kryptokox napisał:

Będę bardzo wdzięczny jeśli dołączysz do mojej drużyny w tym projekcie, ponieważ nie ukrywam, że napisanie tej recenzji zabrało mi sporo czasu. Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków.

Czy aby na perno nie pomagał Ci pewien wielki koncern na G? :) 

https://medium.com/@goldenroses/exxa-crypto-wallet-review-is-it-a-scam-or-a-cloud-token-clone-3f4e38541d15

To tak pół, żartem pół serio ale takie skojarzenie mnie naszło :) 

5 godzin temu, Kryptokox napisał:

AXXA Global - brzmi jak EXXA? To dla tego że udziałowiec DANIEL PANG to założyciel AXXA Global - kolejna firma MLM sprzedająca produkty odżywcze, coś jak nasze Herbalife, Duolife. Link to ich strony: https://axxaglobal.com/

No, nie całkiem... AXXA Global jest raczej dość daleko od rzetelnego MLM i swój model opiera głównie na rekrutacji a nie na sprzedaży produktów. Znacznie bliżej mu do zakazanej w Polsce piramidy rekrutacyjnej niż MLM, o ile najzwyczajniej nią nie jest 

https://behindmlm.com/mlm-reviews/axxa-global-review-cumin-seed-drink-with-pay-to-play-autoship/

Ale...

Jego udział w tym przedsięwzięciu nie jest wadą... Wręcz przeciwnie. Tyle, że w mojej ocenie wyraźnie wskazuje na piramidalny a nie inwestycyjno-zarobkowo-botowy model całego przedsięwzięcia. 

6 godzin temu, Kryptokox napisał:

Moim zdaniem pod względem legalności firma działa zgodnie z prawem i nie wygląda na oszustwo.

Moim wręcz przeciwnie :) 

Ten projekt to nazjwyklejszy w świecie ponziak. I to jest powód dla którego ja w ten projekt wejdę mając na względzie jego możliwy potencjał acz z pewnymi zastrzeżeniami i wątpliwościami, o których na końcu tego wpisu.

Owszem. Firma jest zarejestrowana we właściwym rejestrze. Niemniej fakt jej rejestracji w odpowiedniku naszego Krajowgo Rejestru Sądowego w najmniejszym stopniu nie determinuje legalności dziłalaności. Dziś prawie każdy, najbardziej ordynarny ponziak ma gdzieś zarejestrowaną firmę firmującą przedsięwzięcie.

A, że rzekoma działalność EXXA jest niezgodna z prawem - nawet przyjmując, że nie jest to ponziak - nie ulega najmniejszej wątpliwości. Podobnie jak siostrzany Cloudtoken przyjmuje bowiem depozyty, obciąża je ryzykiem a nie posiada ku temu żadnych koncesji wymaganych chociażby w kraju swojej siedziby. Nie wystarczy nazwać inwestycji innym słowem by przestała być inwestycją :) 

6 godzin temu, Kryptokox napisał:

Model biznesowy podobnie jednak jak reszta portfeli opiera się na masowym polecaniu i marketingu.

Właśnie! 

Z tym się w pełni zgodzę... Bo tak działają ponziaki a nie firmy inwestujące na giełdach czy też zarządzające portfelem. I to niezależnie czy wykorzystują inteligencję sztuczną czy ludzką :) 

6 godzin temu, Kryptokox napisał:

Po zgromadzeniu olbrzymiej społeczności i zasobów kryptowalutowych mam nadzieję, że będą mieli wystarczające strumienie dochodów tak jak wielomilionowe MLM jak Herbalife itd. i utrzymają się na rynku przez dłuższy czas.

Zgromadzenie olbrzymiej ilości zasobów kryptowalutowych w tym modelu nie tylko nie determinuje wystarczającego strumienia dochodów lecz wręcz przeciwnie. nadchodzi bowiem taki moment gdy przy tak hojnym planie marketingowym, dającym olbrzymie zarobki wspomnianym przez Ciebie topnaganiaczom, z sytemu ubywa więcej niż do niego wpływa. A wówczas... No cóż... Admini biorą zabawki i idą do domu...

Różnica między takimi programami a np. Herbalife czy innymi MLMami jest taka, że MLMy mają produkt i dzielą się wyłącznie marżą uzyskaną z jego sprzedaży. EXXA, jak i siostrzany Cloudtoken dzielą się wyłącznie wpływającą doń kasą. Hojnie z zaganiaczmai i mniej hojnie z inwestorami.

Ja mam więc nadzieję, że uda mi się tem moment załamania uprzedzić i wyjść z programu na czas.

Wracając do uwag i zastrzeżeń...

W związku ze startem tego projektu nachodzi mnie kilka wątpliwości. 

Otóż zastanawiam się czy na hyipowym rynku jest miejsce dla dwu praktycznie identycznych, wyrastających z tych samych korzeni projektów. Do tego z praktycznie identyczną retoryką i zdaje się także identycznym targetem. 

To IMHO może spowodować - w wyniku podziału na dwa projekty - zmniejszenie strumienia płynącego do Cloudtoken przybliżając go do owego momentu krytycznego z jednej strony. Z drugiej zaś mniejszy strumień do EXXA każe mi na ten projekt patrzeć nie tylko jak na młodszą siostrę Cloudtokena lecz także na siostrę co nieco mniejszą...

Chyba, że... Szybko zaobserujemy crosselling, tj. wykorzystanie możliwości marketerów rekrutujących do Cloudtokena w sprzedaży tego projektu. Wówczas moment otwarcia EXXE, w czasie gdy Cloudtoken działa w najlepsze, jest iedelnym momentem na jego uruchomienie...

Ale...

Ale wówczas przychodzi mi na myśl, że może te projekty nie są dla siebie konkurencyjne lecz wręcz przeciwnie. Stanowią element wcześniej opracowanego planu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączyłem wcześniej, ale biernie. Za sukcesem CT stoi głównie charyzma RA, za Exxa mają stać byli liderzy Dascoin/bitclub. Zobaczymy jak konkurencja wpłynie na jakość obydwu projektów.

Opinia Ronalda:

Cytuj

WHY WE ARE NOT THE SAME!

1. How are you running AURAE? I don't see another code other than CT2.0 on the chain.

2. Same Jarvis tech? Please try to explain it. Reverse engineering is not equal to the same. Any technical diagrams besides mine? if you claim to be the same can i send you a BILL to ask for a 30% revenue split for CT? maybe i can work on this.

3. CloudSIM, i bet you're scratching your head on how to copy this and make it profitable globally right? with all your ex DAS coin leaders' skills.... trying to play this down.... But all i can say is in BLOCKCHAIN... DATA SECURITY is all that matters.

4. #competitor How did you get the EMAILS that you SPAM? bitclub? DAS? PLUS? because in CT we protect privacy. We never keep EMAILS nor PHONENUMBERS. so CT Partners/members why is #CloudSIM important, we protect your PRIVACY from the START TILL the END.

5. #rogue I don't think you can copy this because not every leader nor member knows how this works yet so you might not be even thinking of this

6. Ecosystem, doing traditional MLM product selling on a digital platform is only best-called E-Commerce. If using your own coins then it's called a closed-ecosystem. What is an ECOSYSTEM in CT. A complex connection between the source of CTO and the utilization of CTO is it's various means back to the traditional economy without disrupting its normal flow of business.

7. TEAM Dedication. We obviously listed something that we have an advantage of, as we have a track record that shows our dedication, the journey that we had with the members. As most partners and members started with us when they LOST their CRYPTOS to SCAM projects. We helped them get back on their feet. You just plainly played them away with greed. Well, Greed is something we didn't practice in CT. All profits go to every member. There is no % set aside for companies or founders or anything that you wish to add into the middle.

Enough Ranting. It's just my 2cents. With this i leave you with a quote.

“Successful people are always looking for opportunities to help others. Unsuccessful people are always asking, "What's in it for me?”
― Brian Tracy

- Ronald Aai / CTO, Cloud2.0

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, pepperoniss napisał:

Czy aby na pewno nie pomagał Ci pewien wielki koncern na G? :) 

No i masz mnie, ale nie pisałem, że na niczym się nie wzorowałem ;) Tak czy inaczej pomogło mi to zebrac całość do kupy a i czasu nad skleceniem tego wszystkie mi trochę zajęło ;) Witam na pokładzie :)

15 godzin temu, pepperoniss napisał:

No, nie całkiem... AXXA Global jest raczej dość daleko od rzetelnego MLM i swój model opiera głównie na rekrutacji a nie na sprzedaży produktów. Znacznie bliżej mu do zakazanej w Polsce piramidy rekrutacyjnej niż MLM, o ile najzwyczajniej nią nie jest 

https://behindmlm.com/mlm-reviews/axxa-global-review-cumin-seed-drink-with-pay-to-play-autoship/

Ale...

Jego udział w tym przedsięwzięciu nie jest wadą... Wręcz przeciwnie. Tyle, że w mojej ocenie wyraźnie wskazuje na piramidalny a nie inwestycyjno-zarobkowo-botowy model całego przedsięwzięcia. 

Dobrze sprostowane, dzięki ;)

15 godzin temu, pepperoniss napisał:

Owszem. Firma jest zarejestrowana we właściwym rejestrze. Niemniej fakt jej rejestracji w odpowiedniku naszego Krajowgo Rejestru Sądowego w najmniejszym stopniu nie determinuje legalności dziłalaności. Dziś prawie każdy, najbardziej ordynarny ponziak ma gdzieś zarejestrowaną firmę firmującą przedsięwzięcie.

Ależ się zgadzam jak najbardziej ;) W końcu jesteśmy w dziale, gdzie każdy projekt jest ponziakiem albo istnieją ku temu powody, że może nim być :) Niemniej jednak rejestracja tego wszystkiego i jawność twórców dobrze świadczy o naszej przeglądarce portfelowej.

 

16 godzin temu, pepperoniss napisał:

Zgromadzenie olbrzymiej ilości zasobów kryptowalutowych w tym modelu nie tylko nie determinuje wystarczającego strumienia dochodów lecz wręcz przeciwnie. nadchodzi bowiem taki moment gdy przy tak hojnym planie marketingowym, dającym olbrzymie zarobki wspomnianym przez Ciebie topnaganiaczom, z sytemu ubywa więcej niż do niego wpływa. A wówczas... No cóż... Admini biorą zabawki i idą do domu...

Nie mam pytań, bo tak jest w każdym hyipie i doskonale myślę wszyscy zdają sobie tu sprawę.

 

16 godzin temu, pepperoniss napisał:

W związku ze startem tego projektu nachodzi mnie kilka wątpliwości. 

Otóż zastanawiam się czy na hyipowym rynku jest miejsce dla dwu praktycznie identycznych, wyrastających z tych samych korzeni projektów. Do tego z praktycznie identyczną retoryką i zdaje się także identycznym targetem. 

To IMHO może spowodować - w wyniku podziału na dwa projekty - zmniejszenie strumienia płynącego do Cloudtoken przybliżając go do owego momentu krytycznego z jednej strony. Z drugiej zaś mniejszy strumień do EXXA każe mi na ten projekt patrzeć nie tylko jak na młodszą siostrę Cloudtokena lecz także na siostrę co nieco mniejszą...

Chyba, że... Szybko zaobserujemy crosselling, tj. wykorzystanie możliwości marketerów rekrutujących do Cloudtokena w sprzedaży tego projektu. Wówczas moment otwarcia EXXE, w czasie gdy Cloudtoken działa w najlepsze, jest iedelnym momentem na jego uruchomienie...

Ale...

Ale wówczas przychodzi mi na myśl, że może te projekty nie są dla siebie konkurencyjne lecz wręcz przeciwnie. Stanowią element wcześniej opracowanego planu...

 Osobiście uważam, że miejsce jak najbardziej jest. Są osoby, które spóźniły się do Cloud Tokena i podobnie jak wcześniej do Clouda wchodzili Ci co nie weszli w Plusa :)Myślę, że do nowego projektu mamy idealny timing i będziemy w stanie dobrze na tym wyjść :) Pytanie też, jeśli zaprzestali współpracy, to z kim Ronald został w Cloudzie? Ronald na fb wypowiada się na temat tejże konkurencji w nieprzychylny sposób i czuć ewidentny wkurw w jego wypowiedzi. 

Myślę, że ostatnie zdanie miałoby sens, ale Roni ewidentnie jest wkur****y :D Może to być jednak faktycznie  tak jak mówisz wcześniej opracowany plan ale to tylko ciekawa hipoteza ;)

12 godzin temu, Ivaho napisał:

Dołączyłem wcześniej, ale biernie. Za sukcesem CT stoi głównie charyzma RA, za Exxa mają stać byli liderzy Dascoin/bitclub. Zobaczymy jak konkurencja wpłynie na jakość obydwu projektów.


Osobiście chciałbym aby oba projekty dobrze działały dalej. Cloud to starszy brat i ma wiele ciekawych planów, które miejmy nadzieję będą wdrażane. Nie chce tutaj wchodzić w dyskusję o Cloudzie ale tak jak Ivaho mówi - Ronald jest ikoną. Poznałem go w Warszawie na evencie, gdzie udało mi się dostać i robił mega pozytywne wrażenie ;) EXXA, no cóż, kopia 1:1 niemal i Cloud moim zdaniem wygrywa we wszystkim oprócz jednego. TIMING. Zakładając, że obie przeglądarki mogą być ponziakami to EXXA tu wygrywa, bo w ciągu kilka dni widać intensywną promocję, ale dużo zależy od tego jak to potoczy się w Azji. Myślę, że na razie nie ma co spekulować. Tak jak wspominałem mam osobę, która będzie w niedzielę na tym evencie EXXA w Singapourze i na pewno będę miał w poniedziałek dokładniejsze info i może jakieś ciekawe smaczki :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Kryptokox napisał:

Może to być jednak faktycznie  tak jak mówisz wcześniej opracowany plan ale to tylko ciekawa hipoteza ;)

Pewnie, że to spekulacja ale coraz bardziej się wewnętrznie do niej przekonuję :)

Wydaje mi się bowiem, że oburzenie Aai i argumentacja za tym stojąca jest... typowo hyiopwa, czyli nie trzymająca się kupy...

16 godzin temu, Ivaho napisał:

WHY WE ARE NOT THE SAME!

1. How are you running AURAE? I don't see another code other than CT2.0 on the chain.

Hm... Sęk w tym, że i Aai i Pang czy ktokolwiek inny może sobiw mówić o tym co widzi na blockchainie Aurae coo mu się żywnie podoba. 

Bo z tym blockchainem jest jak z Yeti... Wielu o nim mówi a nikt go nie widział... Żadenz tych twierdzeń nie jest więc możliwe do zweryfikowania...

Zaczynam podejrzewać, że właśnie na tym ów blockchain 4.0 ma właśnie polegać, że jest ale jaby go nie byłay albo na obarot'...Taka rewolucja w porównaniu ze znanymi nam blockainami. Ten 4.0 jest po prostu niewidoczny.... Albo każdy widzi w go jak chce a w nim co chce...

16 godzin temu, Ivaho napisał:

2. Same Jarvis tech? Please try to explain it. Reverse engineering is not equal to the same. Any technical diagrams besides mine? if you claim to be the same can i send you a BILL to ask for a 30% revenue split for CT? maybe i can work on this.

Tutaj podobnie.... Ten bot też jest ale jakby go nie było... Nikt go nie widział a obie strony o nim mówią... A bot jak bot... Albo wykonuje proste działania, które zostały mu zlecone przy spełnieniu założonych warunków (instrukcja if :) ) ale wówczas ze sztuczną inteligencją nie ma kompletnie nic wspólnego. Albo sam się uczy i podejmuje decyzje w oparciu o np. sieci neuronowe.

To drigie jest tak nieprawdopodobne, że aż niemożliwe. Biorąc chociażny pod uwagę fakt, że jego twórcy raczej nie dysponują odpiwdnimi narzędziami i mocą obliczeniową umożliwiającą jej stworzenie a i ich zdolności inetlektualne w stworzeniu takiego czegoś muszą być znacznie przeceniane skoro nie potrafili przewidzieć wąskiego gardła w swoim systemie konwersji :) 

16 godzin temu, Ivaho napisał:

3. CloudSIM, i bet you're scratching your head on how to copy this and make it profitable globally right? with all your ex DAS coin leaders' skills.... trying to play this down.... But all i can say is in BLOCKCHAIN... DATA SECURITY is all that matters.

Znów zarzut YETI, do tego oparty na spekulacji...

Przecież CloudSIM nie istnieje!

A nawet gdy zaistnieje to z prawdopowodnieństwem graniczącym z pewnością jestem przkonany, że sam pomysł nie jest w żaden sposób innowacyjny. Bo albo będzie to stworzenie jakiegoś lokalnego operatorla wirtualnego albo - co bradziej prawdopodobne - wydanie barnadowanych kart w obcej siecię z ewentualnie wynegcjonowaną spec taryfą. Coś jak FaktMobile w sieci Play...

Nie bardzo też wiem co do tego mają lierzy Dascoina....

16 godzin temu, Ivaho napisał:

4. #competitor How did you get the EMAILS that you SPAM? bitclub? DAS? PLUS? because in CT we protect privacy. We never keep EMAILS nor PHONENUMBERS. so CT Partners/members why is #CloudSIM important, we protect your PRIVACY from the START TILL the END.

Naprawdę? A czy czasami nie dokładnie tą samą drogą promowany był/jest Cloudtoken?

16 godzin temu, Ivaho napisał:

6. Ecosystem, doing traditional MLM product selling on a digital platform is only best-called E-Commerce. If using your own coins then it's called a closed-ecosystem. What is an ECOSYSTEM in CT. A complex connection between the source of CTO and the utilization of CTO is it's various means back to the traditional economy without disrupting its normal flow of business.

Pustosłowie... Identyczne jak w EXXA. Opowidać o rewolucjach potrafi każdy twórca statupu. Już nawet nie hyipu czy ponziaka. Wizje może sobie mieć każdy. I nie widzę żadnego powodu dla którego wizja ekonomiki CTO nie mogłaby być skopiowana przez kogokolwiek. Bez pytania o zgodę... To naprawdę nie jest żadna filozowfia.

Wszakże pod jednym warunkiem. 

Pierw musi zaistnieć.

A póki co to jedyna rzecz do której CTO się nadaje - czyli zamiana na ETH - to jedyna funkcjonalność. Do tego stanowiąca wąskie gardło...

Zama zaś koncepcja wymienialności na towary/usługi zdaje się być żywcem  ściągnięta z Dascoina. Różnica jest taka, że ten drugi nawet wdrożył jakieś atrapy tech "rewolucyjnyc" funkcjonalności. Ba, nawet Grzesiu z kolegą kupowali sobie pościel na Allegro za tokeny dascoina...

16 godzin temu, Ivaho napisał:

7. TEAM Dedication. We obviously listed something that we have an advantage of, as we have a track record that shows our dedication, the journey that we had with the members. As most partners and members started with us when they LOST their CRYPTOS to SCAM projects. We helped them get back on their feet. You just plainly played them away with greed. Well, Greed is something we didn't practice in CT. All profits go to every member. There is no % set aside for companies or founders or anything that you wish to add into the middle.

Świetnie! Tyle, że to tekst mozliwy do powtarzania jak mantra, i jak mantra powtarzany przez wszyskich twórców ponziaków póki pozniak płaci. Wszyscy jak jeden mąż do czasu upadku udowadniają, że są lepsi, bo... płacą...

 

IMHO, teksty Aai są reżyserowanym oburzeniem na potrzeby inwestujących w Cloudtokena. Przecież nie wypadało życzyć powodzenia "konkurencji" :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumie że wypłat jeszcze nie było bo za wcześnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Event w Singapourze właśnie się zakończył. Mam pierwsze materiały, a pod wieczór pogadam z kolegą co odnośnie projektu nowego wiadomo .

Póki co napisał cytuję: "Najlepszy ze wszystkich projektów do tej pory :) [...] Dużo lepsza wersja CT"

Prezentacja użyta na evencie:

https://drive.google.com/file/d/1CxL7nUOLQ_IuX8sN7hL3xXDDi2tWMHmp/view?usp=sharing

"Zarabiamy od 3-6% miesięcznie pasywnie" - czyli przy 2 kontach daje to do 9%.

Kick offevent był na 700 osób.

Pełna sala [video]

https://drive.google.com/file/d/1DHdaJY4RKV4_k_9X74bYob4lIltz4QvR/view?usp=sharing

Informacje cz.1:
https://drive.google.com/file/d/1DJMLAfo95UiNVMylm-TbXVg9OAaBEDtq/view?usp=sharing

Informacje cz. 2:
https://drive.google.com/file/d/1DWpGaYhn5RdNFV3sz2uGJ9mMjQqAg9cC/view?usp=sharing

Informacje cz. 3:
https://drive.google.com/file/d/1DeREA0NCwTOr9veRPs8IcWc7DpF5wX89/view?usp=sharing

Nie oglądałem jeszcze tych filmików,bo post piszę w biegu. Później zdam większą relację.

c6b02105d0f33e99m.jpg

fe711115d57e6c8fm.jpg

2c0871b163bfcd8fm.jpg

7f095bf4d00fe311m.jpg

5929f7294b2321c3m.jpg

d7a6f55cde76eccfm.jpg

9851071ab71c54a9m.jpg

b138115b53918fd3m.jpg

696ed4a56b10d85em.jpg

40cb2fb420681505m.jpg

0d2c01df16f19f78m.jpg

f5dd6253a0fb22f4m.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
 
 
 
W dniu 27.09.2019 o 04:44, pepperoniss napisał:

(...)

Ale wówczas przychodzi mi na myśl, że może te projekty nie są dla siebie konkurencyjne lecz wręcz przeciwnie. Stanowią element wcześniej opracowanego planu...

Mógłbyś rozwinąć tę myśl? :) 

Co do samego projektu - spotkałem się z informacjami, jakoby liderzy z tak ,,przyszłościowych projektów" jak: Omega czy CTO zaczynali przenosić środki właśnie do EXXA. Prowizja za na polecanie z pewnością będzie dla nich kusząca. Samotni strzelcy powinni natomiast rozważyć wszelkie za i przeciw. Kusi z pewnością cena tokena - zakładając podobny, bo 4-krotny wzrost wartości początkowej - zysk powinien być całkiem przyzwoity. Czekam na bardziej szczegółowe informacje od @Kryptokox'a i prawdopodobnie także zdecyduję się wejść do programu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli macie jakieś pytania to możemy zrobić listę pytań do CEO. Kolega ma z nimi spotkanie jutro, ale tam jest 6h do przodu, także proszę o jasne klarowne pytania a ja przekażę listę dalej :) Później napiszę też co jeszcze się dowiedziałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, vordai napisał:

Mógłbyś rozwinąć tę myśl? :) 

Pewnie, że mógłbym ale więcej niż w kolejnym poście - na razie - tematu rozwijał nie będę. Wszak to tylko spekulacje. Po prostu. Nie wykluczam, że powstanie tego "portfela", w takim czasie i w takich okolicznościach stanowi zajęcie z góry upatrzonych pozycji i zostało w pełni zaplanowane - także przez Aai - duzo, dużo wcześniej.

Pewnie jednak o tej sugestii co jakiś czas będę nawiązywał gdy pojawią się jakieś informację, które będą w mojej ocenie tę teorię wspierały bądź ją wykluczały.

Wycofywanie środków z CT i przenoszenie do EXXA, naie byłoby IMHO dobrą wiadomością. Zarówno dla jednego, jak i dla drugiego projektu. 

Co do ceny tokena, to póki co zagadką pzostaje polityka prowadzenia jego wewnętrznej ceny. Nie trudno zauważyć, że CT i SBlock stosują zupełnie różne polityki.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doszło

Edited by Laik

Share this post


Link to post
Share on other sites

długo sie czeka po dodaniu srodkow do devo na zatwierdzenie bo mam peending jak narazie??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugerowałbym spokojne czekanie....

W dniu 26.09.2019 o 22:01, Kryptokox napisał:

Po wejściu możesz wziąć udział w DEVO +. Zdobycie naliczeń w tokenie EXXA może potrwać do 3 dni. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka najlepsza strategia. Zbierac tokeny bez reinwestycji i sprzedac na gorce czy reinwestowac??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba w żadnym z tych "portfelowych" hyipów reinwestycja nie była nigdy dobrą strategią inwestycyjną. Musisz bowiem pamiętać, że przy zakładanym wzroście ceny tokena ilość przyznawanych w naliczeniach tokenów liczonych od tej samej kwoty maleje. Natomiast tak szybki wzrost ustalonej ceny powoduje, że ilość dodatkowo naliczonych tokenów z reinwestycji nie "odrobi" "strat" ze wzrostu ceny tokena.

Zalecana przez niekórych zaganiaczy reinwestycja wynikała z tego, że od oczekujących na sprzedanie tokenów nie mają żadnej prowizji. Natomiast od naliczeń z reinwestowanych środków - już tak.

 

 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Długo się czeka na dodanie środków, a najlepiej wygląda moment jak wszędzie robi się 0 ... wtedy siedzisz i myślisz, gdzie moja kasa. Na następny dzień jest i radość wraca 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Laik napisał:

Ile czekałes?

Wczoraj wpłaciłem BTC które się pojawiło w exxa, zleciłem wpłatę na devo+ do jest depozyt, ale portfel nadal pokazuje 0. Ostatnio trwało to 24h teraz zapowiada się dłużej... No i wszystko jasne.

Ja jestem niecierpliwy, więc składałem devo+ kilkanaście razy tym samym depozytem bo go nie naliczało, teraz trwa proces usuwania wszystkich depozytów do ostatniego który zostanie zaakceptowany. Więc im więcej razy kliknąłeś żeby złożyć devo+ z jednej inwestycji tym dłużej czekasz...

Edited by Lobodm

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i pytanie, na głównym liczniku pokazuje mi ile mam $ a w devo+ ile mam exxa, jak wpłacić pieniądze?

 

6 godzin temu, Laik napisał:

Ile czekałes?

Wczoraj wpłaciłem BTC które się pojawiło w exxa, zleciłem wpłatę na devo+ do jest depozyt, ale portfel nadal pokazuje 0. Ostatnio trwało to 24h teraz zapowiada się dłużej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy może ktoś opisać jak działa taki portfel??

Bo jak rozumie to bilans w $ na pierwszej stronie jest poglądowy?

Trzeba walutę exxa konwertować na ETH bo tylko na to można, jak często to robić i jak często zlecać wypłaty, codziennie?

Czy ilość exxa na portfelu ma wpływ na naliczanie, czy nie i pobierać kasę dopóki program płaci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie to jak często zlecacie wypłaty to tylko od was zależy. Ja na tym etapie projektu nie zlecam wypłat, a czekam aż cena EXXA urośnie do satysfakcjonującego mnie poziomu. 

Balance na pierwszej stronie w $ to jest ilość x wartość Exxa ale pewnie też innych krypto dostępnych na przeglądarce portfelowej (nie sprawdzałem tego). Widać, że jak wejdziecie w VAULT to jest jakby jedno naliczenie mniej niż w DEVO+

Ilość EXXA nie ma wpływu na naliczenia. Na naliczenia mają wpływ środki w DEVO+

Ciągle szukam jakiejś godziny czasu żeby streścić wam co wiem po evencie w Singapourze, ale w skrócie wszystko zapowiada się dobrze!

Edited by Kryptokox

Share this post


Link to post
Share on other sites
53 minuty temu, Kryptokox napisał:

Panowie to jak często zlecacie wypłaty to tylko od was zależy. Ja na tym etapie projektu nie zlecam wypłat, a czekam aż cena EXXA urośnie do satysfakcjonującego mnie poziomu. 

Balance na pierwszej stronie w $ to jest ilość x wartość Exxa ale pewnie też innych krypto dostępnych na przeglądarce portfelowej (nie sprawdzałem tego). Widać, że jak wejdziecie w VAULT to jest jakby jedno naliczenie mniej niż w DEVO+

Ilość EXXA nie ma wpływu na naliczenia. Na naliczenia mają wpływ środki w DEVO+

Ciągle szukam jakiejś godziny czasu żeby streścić wam co wiem po evencie w Singapourze, ale w skrócie wszystko zapowiada się dobrze!

W skrócie to exxa po wpłacie btc już 3 dzień nie przenosi tego do devo+ a na drugim koncie, nie jest w stanie utworzyć portfela BTC dla depozytu już od kilku godzin.

Więc w skrócie to narazie to ledwo funkcjonuje co rodzi pewien niepokój...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W CT cena tokena jest ustalana na podstawie puli rezerwowej, jak jest tutaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...

Pewnie dokładnie tak samo jak w CloudToken: Na podstawie widzimisię adminów.

Cena ta jest odzwierciedleniem ich polityki i ma na celu zniechęcenie do konwersji i wypłat w prawdziwych krypto...

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Lobodm napisał:

W skrócie to exxa po wpłacie btc już 3 dzień nie przenosi tego do devo+ a na drugim koncie, nie jest w stanie utworzyć portfela BTC dla depozytu już od kilku godzin.

Więc w skrócie to narazie to ledwo funkcjonuje co rodzi pewien niepokój...

Zbadałem sprawę i Francis mówi, że  te środki w rzeczywistości są dodane tylko jest to błąd wizualny aplikacji i wystarczy czekać. Proszę się nie denerwować, że coś nie działa, bo projekt ma kilka dni i nie jest jeszcze dopracowany i tak to będzie wyglądać pewnie przez jakiś okres czasu, że będą bugi.

6 godzin temu, Hype napisał:

W CT cena tokena jest ustalana na podstawie puli rezerwowej, jak jest tutaj?

Z tego co Francis mówił znajomemu na spotkaniu to przez pierwsze 2 miesiące cena raczej nie będzie rosła. Między 2-4 miesiącem mają być wprowadzane: wycieczki. No ale generalnie cena ustalana jest tak samo jak w Cloudzie, czyli to jak twórcy ustalą mam nadzieję na podstawie puli rezerwowej. ZAŁOŻYCIELE szacują, że cena między 2-4 miesiącem może wzrosnąć do około 0.50$ .

_____________________________________________________

Generalnie aplikacja to nie ma być tylko portfel, ale cała platforma do wymiany walut, do rezerwacji podróży, zespół exxa ma organizować webinary, materiały promocyjne itd. tzw. digital academy no i oczywiście DEVO+ (To jest to samo co Jarvis od strony technicznej)

6ffb93c7c484a125med.jpg 

Zapowiadają, że w pierwsze 2 miesiące powinno wdrożyć EXXA Travel i EXXA Academy.

Zainteresowanie platformą z dnia na dzień rośnie. Jestem w 3 Lini pod Garym, który przekroczył już obrót ponad milion dolarów.:

5ffb4f442ce50c52med.jpg

Z ostatnich danych jakie widzieliśmy konto na BINANCE ma range VIP 3 i 492 BTC. Teraz jest to już na pewno więcej.

9799d8ddd54e7ae3med.jpg

Konto na Binance było prywatne ale jest w trakcie zmiany na konto firmowe.

W każdej chwili mogą pokazać dowody tradingu, nawet sugerowali liderom, aby dali sugestie w jaki sposób byłoby to najfajniej do pokazania. Na pewno wszystko ma być widoczne w blockchainie. Jak tylko Volumen będzie większy to mają co nieco zacząć upubliczniać.

1e62624fe025c1d6med.jpg

95eead15e3b39c0cmed.jpg

Nie wiem czy wcześniej wspominałem min. to 10$ aby zacząć w DEVO+ ale powyżej 300$ dopiero dosstajemy prowizje z struktury i nie, nie dostajemy prowizji za osoby, które mają poniżej 300$.

 

KIEDY DOSTANĘ NALICZENIA?

Jeśli aktywujemy DEVO+ przed godziną 12 w południe czasu Singapourskiego to powinniśmy dostać je po 48h. Natomiast jeśli później to czas ten powinien wynosić 72h. Jeśli coś jest nie widoczne to nie klikajcie milion razy ADD w Devo+. Wystarczy czekać

LIDERZY MOCNO UPOMINAJĄ SIĘ o SUPPORT i na dniach ma być wprowadzony CHAT BOX (BOT), coś w rodzaju FAQ. 

Ogólnie wypuszczone jest miliard TOKENÓW EXXA, aczkolwiek zakładam, że admini mogą je dorobić kiedy będzie taka potrzeba ;)

W listopadzie lub grudniu ma być kolejny EVENT. Eventy są zaplanowane około pół roku w przód, o ile dobrze pamiętam to na liście są: Istambuł, Dubaj, Meksyk?(nie jestem pewny) Indonezja? (hmm) Mogę się mylić, ale w każdym bądź razie jest to ogarnięte.

Troszke ciekawostek:
To co według mnie WYRÓŻNIA ten projekt to to, że w EXXA mamy ZESPÓŁ:
Danny Pang - przygodę network marketera zaczął 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych; 
Gregory Ang - Założyciel GangTV ;
Francis Aw -
30 lat w przemyśle półprzewodników z naciskiem na ASIC. Buduje udany biznes w zakresie bezpieczeństwa, telekomunikacji, sieci oraz w zastosowaniach przemysłowych
Lynn Cheah
30 lat w audycie, doradztwo biznesowe w zakresie księgowości i oprogramowania
pracując z takimi firmami jak KPMG, Resorts World,
YTL & Berjaya Group, Microsoft & SAP. Od 2013 roku współpracuje z M. Danny K. Pang, zarządzając całym zapleczem.

Roy Ongbyły dyrektor ds. prawnych oraz współzałożyciel Arrow Gates LLC z Panią Yeong WH. Roy posiada podwójny stopień nukowy w zakresie prawa i finansów, a także ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet w Sydney w kategorii finanse. Jest wykwalifikowanym prawnikiem w Singapurze, Anglii i Anglii, Walii i Malezji, Uzyskał stopień naukowy w dziedzinie prawa od
Międzynarodowego Uniwersytetu Islamskiego w Malezji. Jest również dożywotnim członkiem prestiżowej firmy & &
stowarzyszenie finansowe w Stanach Zjednoczonych (Beta Sigma & Gamma), a także członek "Who's Who's Who's Who".
Sieć" zamówiona w USA.

Wśród twórców mamy zatem zarówno doświadczonych ludzi technicznych jak i marketingowców, co może dać na prawdę dobre rezultaty. To tylko moja prywatna opinia :) Natomiast w Cloudzie jest tak na prawdę Ronaldinho i przyjaciele. Wiem też, że SQ2 Fintech przyłożyło swoją rękę w tworzeniu również Sblock, aczkolwiek nie są oni jego twórcami.


KRÓTKIE WYJAŚNIENIE SYTUACJI NA LINI RONALD AAI vs FRANCIS AW (SQ2 FINTECH)

Ronald Aai był w przeszłości CTO w SQ2 Fintech. Francis Aw i Ronald Aai pracowali razem niemal od początku łącznie z tą akcją o sprzedawaniu komórek o której Ronald opowiadał na evencie w Warszawie. Aurae i Bitbeta system to również wspólna praca. W związku z konfliktem interesów Ronald poprosił i wykreślenie go z papierów SQ2 Fintech na których widnieje. Prawdopodobnie udziały sobie zostawił ;) Taka moja mała hipoteza. No i wyszło tak, że ekipa podzieliła się na 2 zespoły. Osobiście nie chciałbym aby promocja któregokolwiek z projektów opierała się na hejcie w którąkolwiek stronę. 

Z moich obserwacji na profilu Ronalda widzimy Head of Technology: YFC Technologies. Jest to firma developerska z siedzibą w Singapourze. Widziałem też na slajdach EXXY - YFC aczkolwiek nie wiem czy to oficjalne.

Teoria Pepporonisa o celowej zagrywce z rozdzieleniem zespołu, może mieć nieco sensu, ale brakuje jeszcze konkretnych podstaw do tego stwierdzenia.

Współpraca "iBanco" i EXXA - płatności Crypto-FIAT / VISA, MASTERCARD
W poprzednim dłuższym poście na niektórych zdjęciach możecie ujrzeć też kilka zdjęć ze sceny z prezentacji iBanco. W przyszłości ma być możliwa współpraca EXXY z iBanco. Zaprezentowali oni urządzenie które przyjmuje nie tylko płatność krypto ale tez VISA i MasterCard. Sklepy nie chcą samych płatności crypto bo cena zmienia  się dość nieprzewidywalni, ale z iBanco następuje od razu zamiana na FIATy przy płatności. Jedno urządzenie wystarczy sklepom zarówno do płatności zwykłą kartą jak i łatwości kryptowalutami. Na evencie zaprezentowano to urządzenie. Kolega potwierdza, że widział co i jak. Podobno gdzieś w Europie jest to używane w jakiejś sieci sklepów A1 o ile dobrze zrozumiałem podczas rozmowy (Nie wiem czy nie chodziło o Austrię, ale informacje do zweryfikowania jeszcze, ponieważ na lini Singapour - Polska były nieco zakłócenia ;) Oczywiście w mojej ocenie zanim to będzie działać z EXXA to bardzo odległa przyszłość, ale fajnie, że taka firma była obecna na evencie i pokazała coś sensownego.

 

No i na koniec zostawiam was ze smaczkiem, że wiem co nieco o Plustokenie z pierwszej ręki, ale zostałem poproszony o nieujawnianie publicznie tych informacji ;) 

 

 

Edited by Kryptokox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By kopacz
   W tym poście chciał bym wam polecić stronę Letyshops
   Jest to strona która ma podpisaną umowę partnerską z największymi sklepami internetowymi takimi jak aliexpres, allegro, gropuon, mediamarkt, auchan i setki innych
   Po rejestracji na stronie instalujemy sobie wtyczkę do chrome, firefox czy innej przeglądarki, wchodząc na stronę sklepu klikamy we wtyczkę "aktywuj zwrot gotówki" dzięki temu dostaniemy zwrot kilu procent za zrobione zakupy na nasze konto. w niektórych stronach jest to nawet 15% ! 
   Dodatkowo dostajemy bonusy za ilość zrobionych zakupów i możemy otrzymywać dodatkowo do 30% od bonusu początkowego.
   Rejestrując się z mojego linku Letyshops dostajecie 7 dniowe konto premium które zwiększa od razu zwrot o 30%
   Za poleconych dostajecie 15% za ich zakupy (polecony dostaje całą sumę, Letyshops samo wypłaca prowizję ze swojego zarobku)
  • By Kryptokox
   Projekt: doubleway.io 
   Kategoria: Matryce, Smart Kontrakt
   Min. 18$ - 0.08 ETH plus gas.
   Od wczoraj bardzo mocna promocja przez polskich liderów tego projektu w Social media. Kilka tysięcy rejestracji w jeden dzień.

   Wszystko na smartkontraktach! 
   Zapoznaj się z poniższym opisem, aby zacząć lub dołącz teraz, jeśli poradzisz sobie sam z rejestracją i zaczęciem biznesu:
   Poznaj pierwszy w historii projekt blockchain bez ryzyka. 
   Po raz pierwszy ani jedna osoba na świecie nie może wpłynąć na działanie systemu. Nie istnieje żadna firma ani zarząd, który mógłby zablokować konto.

   Jak to działa:
   Będziesz potrzebował portfela Ethereum MetaMask lub Trust Wallet i 0,08 ETH + fee.
   (0,08 ETH  ~ 18 USD )
   Aby się #zarejestrować i uzyskać 1. poziom w systemie, zarezerwuj 0,084 ETH na swoim portfelu. 

   W rzeczywistości pierwszą transakcją jest rejestracja. Wszystkie pozostałe przelewy są dokonywane z zarobionych środków. 
    - #WAŻNE, pieniądze odzyskujesz natychmiastowo już przy zaproszeniu pierwszej osoby 
   - Istnieją trzy sposoby uzyskania poleceń:

   *Przyciągaj polecenia do swojej struktury w DOUBLEWAY.
   *Otrzymuj polecenia ze swoich uplinów poprzez „przepełnienia” (zgodnie z zaprogramowaniem w inteligentnej umowie).
   *Poczekaj, aż system sam przyniesie Ci bezpłatne polecenia.
   *Twoje polecenia z CRYPTOHANDS staną się automatycznie Twoimi poleceniami w DOUBLEWAY.  
   Otrzymuj automatyczne transakcje z inteligentnej umowy bezpośrednio na portfelu Ethereum.  

   *Prezentacja biznesu: https://drive.google.com/file/d/1DVRVNqvHlJ8E1dNoxSjWepT8ef78bOzI/view
   Zgodnie z tabelą, na 1. poziomie zostajesz przeniesiony 0,16 ETH, na 2. poziomie - 0,64 ETH, a na 3. poziomie - 2,56 ETH. 

   (#UWAGA -mamy 8 poziomów łącznie, - przy pełnym wypełnieniu osiągniemy 3500 ETH dochodu miesięcznie,  i 40000 ETH dochodu rocznie). 

    Realnie patrząc jest to wykonalne, matryca zapełniana jest bardzo szybko, jednak nawet osiąganie 10 % założonej sumy miesięcznie - zadowoli wszystkich.
   Rejeatracja:
   https://doubleway.io/pl/?rid=28020
   Nikt nie może zamknąć twojego konta, aby zatrzymać płatności lub dokonać zmian w systemie, ponieważ inteligentna umowa jest ładowana do sieci Ethereum. 

   Osobiście możesz zaprosić tylko 2 polecenia, które są dołączone bezpośrednio do Ciebie i nazywane są „poleceniami z pierwszego wiersza”.
   2 z Twoich poleconych w pierwszym wierszu (osobiście zaproszonych przez Ciebie) również zapraszają 2 ze swoich poleconych. Tych 4 uczestników w twojej strukturze to „skierowania drugiej linii”.
   Następnie, analogicznie, masz 8 poleceń z 3 linii i 16 poleceń z 4 linii.

   Jeśli nadal będziesz zapraszać poleconych, gdy masz już 2, kolejne polecenia są dołączane do głębokości twojej struktury i stają się Twoimi poleceniami z 2, 3 i tak dalej, aż do 10 linii. Nazywa się to „przepełnieniem”.
   Nawet jeśli nie zaprosisz żadnego polecającego, prędzej czy później będziesz nadal otrzymywać skierowania w następujących sposobach bez twojego udziału:
   *za pomocą przelewu od Twoich sposnorów,
   *Bezpłatne skierowania z systemu.
   Instrukcja wersja 1:
   https://drive.google.com/file/d/1-lipbVoEJvRkWYoW7U-nBs7oY6RmlrRq/view?fbclid=IwAR03oTXFdIpGo4Pu-48q_ndxQ_k-gGe8_AhTj2gHovhV_EjnQwbpTgoVKc4
   Instrukcja rejestracji 2:
   https://www.youtube.com/watch?v=8gvbpmMbGO0
    
   Pomimo opisu twórców przetlumaczonego w powyższym opisie programu jest to na 100% ponziak. Dopóki jest więcej wpłat niż wypłat to hajs się zgadza.  
  • By cryptoinvestment

   AvonFX
   Plan inwestycyjny :
   1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

    
   Minimalna wpłata:
   0.001 BTC
    
   Minimalna wypłata:
   0.0005 BTC
    
   Procesory:

    
   Program partnerski:

    
   Opis:
   Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
   Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

   Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
   Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
   Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
   Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
   Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.
    
   Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

   Statystyki:

    
   Mój link:
   https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

    
   Moja wpłata:

   https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b
    
  • By cryptoinvestment

   Alcore Betting Company
    
   DATA ROZPOCZĘCIA:
   13 grudnia 2019
   Pierwszy film promocyjny pojawił się 17 grudnia, ale z tego co się zorientowałem, to wypłynął na szerokie wody niedawno.
   Takie programy często działają po cichu, w wąskich kręgach, często rozpowszechniane są przez Skype itp.
   To dzieło jest zapewne tworem rosyjskim, mi trochę przypomina ruskie hyipy, którymi kiedyś się fascynowałem i które często fajnie działały.
   Wywiad ze słupem CEO William Copper (ruski aktor z angielskim czytanym z kartki - standard) pojawił się dopiero 14 lutego.
    
   PLANY INWESTYCYJNE:
   Dla mnie w takich programach najbardziej interesujące i najmniej ryzykowne są zazwyczaj 2 pierwsze plany, bo są na krótko i można szybciej zrezygnować.
   Poza tym często lepiej zrobić 2-3 kółka w krótkim planie z reinwestem zarobków, niż 1 kółko w długim planie, a zawsze można wyjść w międzyczasie.
   W planie Basic na 10 dni (moim zdaniem fajna opcja) można mieć tylko 1 depozyt, w innych bez ograniczeń. 
   Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.
   Naliczenia są zmienne, ale oscylują w górnych granicach raczej, no bo przecież zależy to wyników z zakładów sportowych.
   Codziennie naliczenie jest w dashboardzie w tabeli % of daily income.

    
   PROCESORY PŁATNICZE:
   Payeer, Perfect Money, BTC, ETH, LTC
   Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.
    
   MINIMALNA WPŁATA:
   USD: 50$, BTC: 0.007, ETH: 0.3
   Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę, nie wiem czy są manualne, bo w FAQ zastrzegają sobie do 72h.
    
   MINIMALNA WYPŁATA:
   Dla depozytów w USD: Payeer i Perfect Money: 1$, BTC: 10$
   Dla depozytów w krypto: BTC 0.00014, ETH: 0.005
   Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę. Zakładam, że mogą być manualne mimo wszystko.
    
   PROGRAM PARTNERSKI:
   Jak na tego typu program, to nie ma tu przesady, bonusów pieniężnych (jest na ostatniej randze/levelu, ale to ciężko osiągnąć).
   Aby osiągnąć drugi level trzeba mieć 1000$ własnej inwestycji i 100 000$ w grupie - a to dużo i niewiele osób to osiągnie.

    
   OPIS:
   Ten program zainteresował mnie, bo podoba mi się pierwszy plan, jest krótki (10 dni roboczych) i wydaje się mało ryzykowny, jak na taki hyip.
   Kolejna cecha, która mnie zachęciła to możliwość korzystania z zakładów sportowych na platformie, co jest ciekawą opcją, która dla laika dodaje dużo wiarygodności.
   Generalnie to legenda to są te zakłady sportowe i wygląda to całkiem, całkiem, oczywiście pamiętajmy, że jest to HYIP, więc wszystko się może zdarzyć.
   Platforma jest bardzo ładnie wykonana i dopracowana, widać, że wymagało to dużo pracy, są te zakłady i wyniki wydarzeń, to nie jest łatwe do zrobienia.
   Z zakładów osobiście nie zamierzam korzystać, choć bawię się w buchmakerkę trochę z typów. Dobre jest to, że tu możemy to robić za krypto.
   W razie wygranej w zakładach, zyski są przelewane na balans do 24h po zakończeniu wydarzenia sportowego.
   Widzę też, że program dopiero niedawno wypłynął, więc pewnie na początku nie było dużego ruchu, zresztą takie programy działają po cichu raczej.
    Na ISP znalazłem, że jest 7 monitorów i jakieś tam recenzje, ostatnia chyba z końca stycznia.
   Domena zarejestrowana na 8 lat - niby zawsze na to ludzie patrzą ... dla mnie ma to tylko dlatego znaczenie.

   Liczę, że program trochę pochodzi, ale moja strategia to 2-3 kółka na 10 dni, ewentualnie rozważam drugi plan na 1 kółko.
   Przy założeniu, że plan Basic płaci ok. 13%, to po 3 kółkach wyjdzie ok. 44% zysku (z reinwestem):
   np. 100$ x 13% = 113$ x 13% = 127,69$ x 13% = 144,28$
   Może być ciut więcej, bo zazwyczaj naliczenia wahają się od 1.3-1.4% dziennie.
   Na YouTube jest trochę recenzji, dużo z ostatnich 2-4 tygodni i są też takie cuda (chojrak, pewnie kolega admina, bo kto wpłaca na taki plan):
   Podsumowując, liczę, że moja strategia się opłaci i sobie tu wygeneruję parę groszy.
   Wracam do HYIPów i będę testował różne wynalazki, tęskniłem za tym, parę fajnych tematów przegapiłem, więc pomyślałem, że może ten rynek będzie teraz się lepiej rozwijał - czas pokaże.
   Zrobiłem już dzisiaj 2 wypłaty, dodam dowody do odpowiedniego działu.
   REJESTRACJA:
   www.alcore.club

    
    
   MOJA WPŁATA:

   https://blockchair.com/bitcoin/transaction/50f3fe5d6a1ddfafcc885f132cab7aeb33a95331a39058d33c3f27efec898c3f
   Widzę, że działu wypłat w sumie nie ma, to dodaję tutaj dowody 2 wypłat z dzisiaj - obie dotarły bardzo szybko na mój portfel:


  • By Kryptokox

   O programie.
   PARAIBA.WORLD

   Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na prezentacji video tutaj:
    https://drive.google.com/file/d/11YkasMsN2WXaSA_shPdVarKvPAW92hNu/view
   Poniżej streszczenie w formie tekstowej:)

   Czym się zajmują?
   - Handel krypto, w tym arbitraż
   - Handel walutami.
   Niedługo podam więcej informacji odnośnie "transparentności", właścicieli itd. Firma stara się o jakieś licencje itd. Wyniki, dokumenty itd można uzyskać od CEO w prywatnej konwersacji. Program ma korzenie sięgające naszych zachodnich sąsiadów - Niemiec Nazywa się Erich Ely (USA, Niemcy). Firma zarejestrowana w Hong Kongu - Paraiba World Ltd. 22/F Times Square Tower 2, 1 Matheson Street, Causeway Bay, Hong Kong. 
   Czym się wyróżnia i jakie są naliczenia?
   Zawiera kilka mechanizmów, które sprawiają, że biznes ma szanse podziałać długoterminowo. Nie ma tutaj binarki. Jedno konto może maksymalnie otrzymać 1,4% dziennie. Naliczenia są 4 dni w tygodniu. Od czwartku do niedzieli. Pozostałe dni są na zarobienie na zabezpieczenia, rozwój itd. Min. 25$ od 1 lutego. Globalna ekspansja na Azję zaczyna się od 1 lutego.  3 miesiące był to sleeper, który był testowany przez nieliczne grono i do 1 lutego. Możliwa jest też re inwestycja od 25$.
   Mamy 5 modeli zarabiania!
   1. Inwestycja
   Do 0,5% dziennie  - od wkłądu powyżej 50k USD. Większość z nas dotyczy 0,3% dziennie, co daje nam 5% MIESIĘCZNIE. Multikonta są dozwolone. Na 1 mail możemy założyć 20 kont po 100$ i cieszyć się zarobkami 0,6% dziennie co da nam 10% MIESIĘCZNIE. Więcej o tym dalej.
   2. Zarabianie na MULTIKONTACH jest legalne. 

   Wygląda to tak, że możemy założyć sobie na swoje imię i nazwisko, zrobić KYC i wszystko jest dozwolone przez co możemy uzyskać do 10% miesięcznie - oczywiście bez multikont a bazując na poleconych możemy osiągnąć ten sam efekt. Nie ma zatem bezpośrednich prowizji, ale taki system wygląda dość interesująco - oczywiście nie dla każego  Każde z kont musi mieć depozyt na min. 100$
   3. Pula udziałów
   I pula Musimy mieć własny depozyt min. 1000$ i suma z poleconych 1000$
   II pula Musimy mieć własny depozyt 5000$ i obrót grupy 5000$ itd. jak na screenie poniżej

   Na czym polega PULA? Czym jest STREAMLINE?
   Streamline - jedna globalna linia pod nami. Wszyscy z całego świata wpadają pod nas. Dlatego czas rejestracji i wpłaty minimum ma znaczenie. Od tego momemntu w naszym Backoffice będą wpadać nam poleceni: 80-100 dziennie na dzień dzisiejszy. Od 1 lutego planowana jest eksapnsja na rynki Azjatyckie. Kilka osób leci do Singapuru na spotkania, gdzie firma oficjalnie startuje z rynkiem Azjatyckim. 

   Nawiązanie do Puli. W zależności od PULI jaką możemy mieć to 0,3 % wartości z STREAMLINA  idzie na podział do poszczególnych Pul. Z uwagi na Multikonta w biznesie jest może 400-500 osób. Po ekspansji na rynek azjatycki zgromadzi się niezła kwota. Zachęcam do przejrzenia dokładnego tłumaczenia w prezentacji video od 19:40. Link na górze tematu.
   4. Downline Bonus

   5. Bonus za rangi.

   Rejestracja:
   https://app.paraiba.world/r/3634
   Landing Page:
   https://paraiba.world/aff/3634
   Podsumowanie w punktach:
   1. Dość solidnie wyliczone i dzięki temu nieprzesadzone zarobki. 5 sposobów zarabiania.
   2. Wypłaty i naliczenia są od czwartku do niedzieli (ok. 16 dni w ciągu miesiąca) . 
   3 Obecnie działa 7 grup tradingowych, którzy nie mają możliwości wypłacenia środków (pod nadzorem).
   4. Nie ma bezpośrednich prowizji od depozytu poleconego. 
   5. Niezły plan marketingowy.
   6. Budowana jest tylko JEDNA linia i z tej linii również mamy możliwość otrzymywania dochodu pasywnego. Każda nowa osoba w projekcie ląduje pod nami, a suma depozytów liczona jest od opłacenia konta.
   7. Kapitał jest deponowany w BTC Minimalny depozyt 25$, ale kwalifikacja do bonusów od 100$. Cykl trwa 100 dni, a wypłaty w BTC.
   UWAGA! Przed jakimkolwiek depozytem wykonaj własny research. Aktualnie sam analizuje projekt i niektóre zawarte tu informacje mogą nie być dokładne. Powyższe informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są poradą inwestycyjną. Jakakolwiek inwestycja w tego typu projekty wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału.
    

    


×