Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ermin

+++ Sports Trading BTC 0,25%-2% - www.sportstradingbtc.com +++

Recommended Posts

Oficjalny start platformy odbędzie się 12-14 października 2019 Obecnie możliwa jest rejestracja w fazie prelaunch.
Pierwsza konferencja STB odbędzie się w Orlando na Florydzie 12 października
 (na którą wybiera się nota bene mój znajomy)

1.thumb.PNG.d86595a1da7ba4d1323223adc46900a7.PNG

STB jest to platforma łącząca biznes zakładów sportowych z kryptowalutami

Siedziba firmy znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych

Za projekt STB odpowiada Dwayne M Golden https://www.facebook.com/dwayne.golden
właściciel jednego z portali marketingowych na terenie Ameryki Środkowej i Południowej
(tj.
https://www.ingresocybernetico.com) 
Jest on również posiadaczem sieci bitomatów

Głównym CEO projektu jest 
James Ward

START:

by rozpocząć współpracę z firmą STB musisz być zarejestrowanym użytkownikiem.
Po rejestracji i zalogowaniu, otrzymasz do wyboru pakiet do zakupu.
Po dokonaniu wyboru pojawi się również link partnerski, dzięki, któremu możesz zapraszać innych użytkowników do projektu.

Pakiet zakupujemy poprzez BTC.
Minimalny pakiet to 0.01 BTC, czyli około 80$, największy to 5 BTC

Naliczenia dzienne od 0,25% do 2%. Wypłaty automatyczne od 0,01 BTC

2.thumb.PNG.6b50bdbc3b78911e56643262a496f9fe.PNG

Krótkie info ode mnie nt. strategii:
Mimo, iż nie jest to na moją rękę napiszę jak uzyskać większy % zarobków,
a co za tym idzie szybszy zwrot kapitału

1. Tworzymy 3 (słownie: trzy) konta, dzięki czemu na start zamiast mieć 0,25%/dzień,
otrzymujemy 1.27%, dlatego na górę opłaca się dać wyższe konto np. 0.1BTC i więcej
lub promujemy biznes do dwóch osób
a na konto dolne np. 0.01 BTC 
lub dajemy na 3 konta taką samą wartość
2. Tym samym mamy również binarkę 3-12%
3. Jeśli chcesz promować aktywnie to również możesz założyć więcej kont tj. 3-7

Moja opinia: 

Najpierw wymienię minusy, które także biorę pod uwagę,
choć z jakichś powodów zacząłem od 0.5 BTC, ale o tym nieco później

- typowy template (skórka) na stronę, mogli się bardziej postarać
- względnie małe naliczenia bez promowania
- brak automatu wpłat w fazie prelaunch
-  teoretycznie kolejny typowy ponzi

+ bardzo duża transparentność twórców (możliwość osobistego kontaktu)
+ organizowanie konferencji stacjonarnych
+ możliwość szybkiego podwojenia kapitału
+ kapitał jest naliczany w BTC, więc nawet jeśli BTC urośnie w międzyczasie, to na tym też zyskujemy
nie jak to bywa w wielu firmach, iż wpłacamy BTC, a rozliczani jesteśmy w dolarach $
+ znajomy korzystał już z usług ww. Dwayne M Golden poprzez jego portal i mimo,
iż było to kilka lat temu, program lojalnościowy cały czas płaci pasywnie
+ firma będzie się dzielić także raz w tygodniu typami z bota, dzięki czemu będzie możliwość weryfikacji oraz dodatkowa możliwość zarobku

Ponadto doświadczenie i intuicja nauczyło mnie dobierać długoterminowe biznesy i myślę,
że w tym wypadku będzie podobnie - choć to tylko moja subiektywna ocena

Poniżej potwierdzenie aktywnego planu za 0.5 BTC
kolejne dwa są na 0.1 BTC

3.PNG.6bda6fbbf181baab7867f2b596e5aecc.PNG

Czysty link: https://www.sportstradingbtc.com/

REFLINK: https://www.sportstradingbtc.com/?Ermin

A gdzie można znaleźć regulamin programu? Czy on w ogóle istnieje? Na stronie głównej nie widzę możliwości przejścia do niego, a na stronie rejestracji wprawdzie na samym dole jest pasek z kliknięciem m.in. w  Terms&Conditions tyle że donikąd on nie prowadzi...

Chciałem bowiem w regulaminie doszukać się oficjalnej informacji czy zakładanie kilku kont przez użytkownika jest dozwolone, czy niedozwolone. Takiej informacji na stronie głównej nie znalazłem. Stąd moje pytanie, czy regulamin w ogóle istnieje...

Pojawił się regulamin programu, więc odniosę się do kwestii porady @Ermin, który informował o tworzeniu w programie wielu kont:

W dniu 1.10.2019 o 15:42, Ermin napisał:

Krótkie info ode mnie nt. strategii:
Mimo, iż nie jest to na moją rękę napiszę jak uzyskać większy % zarobków,
a co za tym idzie szybszy zwrot kapitału

1. Tworzymy 3 (słownie: trzy) konta, dzięki czemu na start zamiast mieć 0,25%/dzień,
otrzymujemy 1.27%, dlatego na górę opłaca się dać wyższe konto np. 0.1BTC i więcej
lub promujemy biznes do dwóch osób
a na konto dolne np. 0.01 BTC 
lub dajemy na 3 konta taką samą wartość
2. Tym samym mamy również binarkę 3-12%
3. Jeśli chcesz promować aktywnie to również możesz założyć więcej kont tj. 3-7

A teraz uwaga: Wedle zapisów regulaminu programu, tworzenie wielu kont w programie przez użytkownika jest niedozwolone!

Jest o tym mowa w dwóch miejscach w regulaminie, które poniżej cytuję:

Each Customer may have only one Customer Account. We reserve the right to suspend Customer Accounts where we suspect that Customer Accounts are duplicates, fraudulent or violate the terms and conditions of creating an account.

Tłumaczenie:

Każdy klient może mieć tylko jedno konto klienta. Zastrzegamy sobie prawo do zawieszenia Kont Klientów, jeżeli podejrzewamy, że Konta Klientów są duplikatami, fałszerstwami lub naruszają warunki utworzenia konta.

I kolejny fragment regulaminu...

You warrant to Sports Trading BTC the following: (...)

That you will not open another Sports Trading BTC Account or access any other Sports Trading BTC Customer Account or attempt to use any of the Services or Sports Trading BTC for which will violate or circumvent these Terms and Conditions.

Tłumaczenie:

Gwarantujesz Sports Trading BTC, co następuje: (...)

Że nie otworzysz innego konta BTC Sports Trading, nie uzyskasz dostępu do żadnego innego konta klienta BTC Sports Trading ani nie spróbujesz skorzystać z żadnej z Usług lub BTC Trading Sports, w przypadku których naruszysz niniejsze Warunki.

https://www.sportstradingbtc.com/terms_conditions/

Jak widać regulamin programu ewidentnie zabrania tworzenia wielu kont przez użytkownika. Tak więc osoby które doradzają innym o takiej możliwości po prostu wpuszczają ich na potencjalną minę łącznie z możliwym wcześniejszym lub późniejszym poniesieniem konsekwencji za takie praktyki, w zależności od widzimisię twórców.

Kolejna rzecz... przejrzałem parę stron promujących program i  na fejsbuku i przykład pierwszy z brzegu, a takich jest więcej:

Kopia-6jp_qsqsrnn.jpg

W dolnym fragmencie wpisu są  informacje jakoby można mieć multikonta i że nie ma weryfikacji, a nazwisko może być fikcyjne. O multikontach już napisałem, że są niezgodne z regulaminem programu. A co do weryfikacji i fikcyjnego nazwiska, to w regulaminie poświęcone jest sporo miejsca odnośnie właśnie weryfikacji, w tym weryfikacji KYC, przy użyciu danych osobowych, żądania przesyłania dokumentacji potwierdzającej tożsamość.

Więc takie wpisy to po prostu stek bzdur nakierowany na znalezienie jak największej liczby poleconych i brak rzetelności w informowaniu o programie...