Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

danides

Eurobook - All1Tool

Recommended Posts

Bux na skrypcie PTCEvolution. ALL1TOOL, GRID 
Bezpłatne PREMIUM członkostwo na 1 den 

dane dla konta PREMIUM
ilość reklam : 15
wartość: 5x $0.01, 4x $0.003, 5x $0.00025
klik poleconego: 70%
max. DR: bez limitu
max. RR: bez limitu
minimum do wypłaty: 5.00$ 
metody wypłat: Payeer, Perfect money
czas oczekiwania: Instant
odstęp między wypłatami: 6 dni
dzienny zarobek: $0.06+

link polecający:

EUROBOOK

468.gif

Minimalna wypłata zmniejszyła się do 2 $

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Napisano 7 Wrzesień 2017
      It’s my fault! Yes Yes TaDas ist mein Wein! Ja Ja TaDit is my Wyn! Ja Ja TaKjo është vera ime! Po Po Taይህ የእኔ ወይን áŠá‹! አዎን አዎንهذا هو بلدي النبيذ! نعم نعم تاBu, mÉ™nim ÅŸÉ™rabımdır! BÉ™li Yes TaHau nire ardoa da! Bai Bai Taà¦à¦Ÿà¦¾ আমার ওয়াইন! হà§à¦¯à¦¾à¦ হà§à¦¯à¦¾à¦ তাইГÑта Ð¼Ð°Ñ Ð²Ñ–Ð½Ð°! Так ГÑтаဒါဟာငါ့အမှားပဲ! ဟုá€á€ºá€€á€²á€·á€’ီOvo je moje vino! Da Da TaТова е моето вино! Да Да ТаKini ang akong bino! Oo Oo Ta這是我的葡è„é…’ï¼ æ˜¯çš„ï¼Œè¿™æ˜¯æˆ‘çš„è‘¡è„é…’ï¼ æ˜¯çš„ï¼ŒOvo je moj Vino! Da Da TaToto je mé víno! Ano Ano TaIchi ndi vinyo wanga! Inde Inde TaDette er min vin! Ja Ja TaJen mia Vino! Jes Jes TaSee on minu vein! Jah Jah Ta i JA PISZĘ I TWORZĘ COŚ Z NICZEGO! Wspólpraca biznesowa: msx906@gmail.com Wszyscy juz gotowi! oto ta wiadomoß© od anonimowego! Takze szykujcie dupska bo caly ISLAM PLONIE! What is on Earth, who is more on Earth?
      Q. I am Jesus Dubai. Also, known as DarkAnon. Also Q-Anon.
      (or called:The System, from: Koninklijke Mareschaussee,
      F.B.I. C.I.A. N.S.A. AIVD. Pentagon.) (J.Beatrix) &
      King Willem-Alexander. Son of Donald J. Trump. Anonymous. We Are Legion. We don’t forget.
      We don’t forgive. Expect us. Jesus Lee Dubai Bouali Beatrix.
      7-12-2019, 22:16pm ps: sentenced here.. Johan Janssen JSL
      A-ZEC-AMORPHIS. DOOM/LULZSEC. EDIT S.U. Baal LEGION I AM BAALLAAH APOCALYPTO MAH OM OM ET
      EXTRA TERRESTRE – UFO 8-12-2019 7:12   A tutaj teledyski:             Dziekuje za UWAGÉ! AUTOGRAFY MOZNA KUPOWAC1 Zaraz tez bedzie dostépna PØYTÁ!
    • Coś Acanowi się nieźle poprzestawiało albo... Świadomie i z premedytacją zakłamujsz rzeczywistość. Bo, o ile dobrze pamiętam a pamięć mam raczej dobrą, to właśnie Acan był, jak widać jest, i jak wszelkie znaki na Ziemi i Niebie wskazują nadal będzie, specjalistą od wkładania innym niestawianych przez nich tez i dyskutowanie z tymi właśnie tezami. To Acan dyskutuje sam z sobą... Ale to też Acana problem...  Ja już nie mam żadnej watpliwości, że Acan kompletnie zakłamuje rzeczywistość... I to z pełną świadomością tego co Acan robi... Pomijam fakt, że nie bardzo wiadomo skąd Acan bierze założenia do swoich tez. Chcoćby te, że forumowiczom cokolwiek z opisanej przez Acana litanii umknęło...Ale rozumiem, że tak Acanowi ławiej prowadzić dyskusję z samym sobą... Więc umówmy się, na potrzeby tego wątku, że Acan oświcił właśnie pozostałych forumowiczów, że coś zadziało się na Cyprze, że UE wydaje mniej lub bardziej istotne rozporządzenia, że dolar stracił na wartości choć nie tyle ile Acanowi się wydaje, że inflacja może powodować, że nasze pieniądze są mniej warte, że była jakaś akcja z Getinem, że gdzieś tam, są jakieś ograniczenia w wypłatach z bankomatów... Tylko co z tego wynika w kontekście OMEGI? W kontekście zwyczajnej piramidy finansowej? Że lepiej inwestować w piramidy? A najlepiej gdy się nawet nie wie, że zaganiacze zaganiają do piramidy a nie ralnego biznesu? A może, że lepiej wypłacić kasę z banku, bo te są niebezpieczne, i zainwestować je w OMEGĘ, bo choć taka inwestycja nie jest niebezpieczeństw pozbawiona to przynajmniej oferyje procenty, które w razie czego pokryją inflację? A może, że skoro bankom - zgodnie z prawem - wolno wprowadzać jakieś tam ograniczenia w ścisle określonych przypadkach to OMEDZE wolno prawem kaduka wprowadzać dowolne zmiany, w dowolnym czasie i jest to OK? Pytam, bo nie bardzo rozumiem sens pisania w wątku o OMEDZE na te tematy, o których istnieniu w swej dobroci raczyłeś nas oświecić? Pewnie odpowiedzi, jak zwyklę, nie dostanę ale zawsze warto spróbować. Nie znam tu takich ale może piszesz o sobie, więc nie będę z tą Twoją tezą polemizował. Tyle, że znów zaskakuje mnie to, że miast odnościć się do merytorycznych argumentów poruszanych w wątku Acan rozczula się nad tym jak inni dysponują swoim własnym czasem... Poza tym... Cóż takiego dziwnego widzi Acan w odnoszeniu się do tego co mówią, piszą i robią w kontekście dyskutowanego tutaj programu czołowi zaganiacze? Widzisz Acan, może to i dla Acana najważniejsze skoro tak często wraca Acan do tego wątku. Niemniej znów retoryczne pytanie: Cóż dziwnego Acan widzi w tym, że co jakiś czas, jakiś forumowicz wspomni tu o tym czo publicznie mówią, piszą i robią owi panowie? A, że czasem któryś z forumowiczów zajrzy któremuś z nich tam gdzie nie powinien... No cóż, taki urok otwartego forum... To dość naturalne skoro w sieci tu i ówdzie uzewnętrzniają się nie tylko owi intenetowi celebryci ale i ich rzeczywiste czy też żekome partnerki... Swoją drogą nie zauważyłem by ten wątek ich aktywności był jakoś szczególnie eksploatowany na naszym forum. W zasadzie poza jednym forumowiczem to tylko Acan z uporem maniaka do niego wraca... Nie przypominam sobie bym się z Acanem umawiał na jakąkolwiek rozmową.  Ale skoro Acan tak bardzo jej oczekuje to zapraszam do prowadzenia jej w tym wątku. Ot, może zacząć Acan od odpowiedzi na pytania, na które dotąd Acan nie raczył odpowiedzieć... Ach... rozmarzyłem się  
    • [---]  Nie kłam chłopcze, bo to już jest żałosne takie teksty i przypominam wciąż czekam na kontakt z Twojej strony, bo byłeś chetny do rozmowy ale coś mało odważny jesteś żeby napisać  przypomnij mi za 2-3 miesiące i wkleje Ci rozmowę z Arturem K. To samo można powiedzieć o pepperonisie, ktory wymysla co ktoś mówi i myśli i sam poźniejz tym dyskutuje. Polon dostawał cieczki, gdy ktoś porównuje tego typu programy do banków, a sam to robi. Gdy ktoś cały wolny czas poświeca aby śledzić życie naganiaczy, to takie sytuacje jakie miały miejsca chociażby na Cyprze w ostatnich latach lub sporadycznie w innych krajak UE mu umykają. Umykaja mu ustawy wprowadzone przez UE na przestrzeni ostatnich 2-3 lat, które pozwalają zabierać kasę ludzi. Umyka im fakt, że dolar stracił 97% wartości, a trzymając kasę w banku inflacja powoduje, że tracimy, a nie zyskujemy na kontach oszczędnościowych. Umyka im w jakiej sytuacji są banki, chociażby niemiecki Deutche bank. Umyka wam jaka akcja była ostatnio z Getinem oraz, że fundusz nie pokryłby tych strat w razie upadku wiekszego banku. W krajach, gdzie są większe zamieszki lub problemy finansowe ogranicza się możliwość wypłat kasy z banków, limity z bankomatów również są regularnie obniżane. No ale na pewno wam nie umknęło co robi Żukiewicz, Kujawa, Kuczynski, gdzie jeżdzi Nafalski i kogo gdzie puka, to jest najważniejsze   Od lamentu to tutaj jesteś Ty ze swoimi kolegami, ofiary całego obecnego świata z pretensjami do wszystkich i wszystko, nie tylko do naganiaczy, do któych przypominam również należysz, bo ciągle promujesz piramidy    wskaż cytat jak zachęcam