Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

xavix87

Inwestycja w rolnictwo

Recommended Posts

Jestem juz po 30-tce i od dwoch lat rodzi sie we mnie pasja do rolnictwa.

W zeszlym roku na probe w ogrodzie postawilem szkarnie, ponadto ogrodzilem kilkanascie m2, zbudowalem tam kurnik, zakupilem 10 kur niosek i zdobywalem wiedze o hodowli w teorii jak i praktyce.

Mysle zeby to robic na szerszą skale kilku tysiecy niosek i zarabiac na tym powazniejsze pieniadze , teraz mięso i jajka bio są modne i drogie.  Metoda sprzedazy: część do skupow, reszta przez: stali klienci, rynek, ulotki ,wlasne www z jakims programem partnerskim. Chetnie  tez wejde z kims we wspolprace w taki projekt 50/50, dzierzawa ziemi wyniesie z 10-20k rocznie, kury 10-15 zl od sztuki, koszy ogrodzenia i kurnika grosze, kupie  z 10 metrow szesciennych dech z tartaku i sam zbuduje

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Widdzisz Łaskawco.  Jak zwykle dzieje się to u bajkoopowiadaczy wpadasz w sidła logiki... Chyba po raz setny na tym forum napiszę, że dowodów szukaj u tego, kto twierdzi a nie u tego, kto czmuś zaprzecza. Widzisz, jeśli Ty będziesz twierdził, że mając taki obowiązek ja Ci czegoś nie zapłaciłem to, nikt, żdaen sąd nie będzie od Ciebie wymagał dowodu, że Tobie nie zapłaciłem. Wiesz dlaczego? Bo nie da się przeprowadzić bezpośredniego dowodu negatywnego. Więc jeśli oddasz np. sprawę do sądu to ja będę musiał udowodnić, że jednak Ci cokolwiek zapłaciłem. Tu jest podobnie. Nie ma ani mozliwości ani sensu przeprowadzać dowodu na to, że OMEGA ma zewnętrzne dochody, ergo admini są idiotami kupując drogi kapitał by dokładać do interesu z "normalnych" dochodów. Natomiast taki dowód z łatwością mogą przeprowadzić admini a racjonalny inwestor winien o te dowody po prostu się zapytać. Nie bardzo też wiem o jakich teoriach Waćpan piszesz...  Jeśli coś ma cztery nogi jak pies, wygląda jak pies i szczeka jak pies to jest to pies nawet jeśli z uporem maniaka będziesz nazywał go rączym rumakiem. A, że w tym projekcie nie ma żadnego towaru i żadnej usługi a admini wyłącznie redystrybuują środki pochodzące z wpłat kolejnych uczestników jest oczywistą oczywistością widoczną bez szczegółowego wgłębiania się w projekt.  A wgłębienie się weń tylko w tym przekonaniu mogą utwierdzić bowiem nikt, nigdy, nigdzie nie przedstawił żadnego przeciwnego dowodu. Ba nawet poza pustposłowiem nie nikt, nigdy i nigdzie przedstawił żadnych poszlak uprawdopodabniających twierdzenia adminów. A gdzie ja pisałem, że omega jest podobna do banku? Coś się Acanowi pokiełbasiło. Porównania do banków i giełd to znajdziesz raczej w wywodach zaganiaczy... Choć nie wiem co banki mają tu wspólnego z tematem to skoro chcesz pisać o systemie bankowym to jednak zapoznaj się z zasadą jego funkcjonowania. Co do jednego mogę Cię zapewnić. Gdy będę chciał wypłacić jakąkolwiek kwotę z banku na pewno nie będę musiał czekać na to aż przyniosą ją do banku inni uczestnicy systemu. To czyli co? Bo ja nie bardzo rozumiem. Nigdy nie napisałem, że problemy z wypłatą są znakiem piramidy. Natomiast jest oczywistą oczywistością, że w piramidzie MUSI zabraknąć środków na wypłaty. To naturalna konsekwencja modelu piramidalnego. Jeśli tego nie rozumiesz wróć do opowieści o koszyku z kopą jaj - kilka postów wyżej. I co z tego wynika? Bo nie bardzo rozumiem? Po pierwsze to błędne ale i zbędne założenie. Przede wszyskim dlatego, że kreacja pieniądza w systemi bankowym - bo to dziś nie państwa drukując a banki kreując tworzą pieiądz -  oparta jest na zupełnie innych zasadach ale przede wszyskim na mocy uregulowań państwowych wykreowany przez banki pieniądz ma identyczną wartość nabywczą jak ten wydrukowany przez bank centralny. Stąd też nie ma takiej potrzeby by lecieć po gotówkę ponieważ z powodzeniem zapłacić możesz gdziekolwiek, za cokolwiek zapisem księgowym czyli przelewem, karta, itd. itp. Natomiast BB wykreowane przez OMEGĘ nie istnieje poza wewnętrznym systemem OMEGI. I tu cały jest ambaras. Owszem, bank także kreuje pieiądz z niczego ale czyni to i za zgodą i na zasadach ustanowionych przez Państwo. Natomiast OMEGA może sobie BB stworzyć ile chce i kiedy chce ale ani nie jest w stanie wymienić ich na realne (nawet te wykreowane przez bank) pieniądze ani też zapewnić powszechną wymianę na towary i usługi. I właśnie tu cały jest ambaras. 1 zł, 1$, 1 funt w gotówce czy na rachunku znaczy dokładnie tyle samo i ma identyczną siłę nabywczą. Natomiast 1 BB nie ma żadnej. W przeciwieństwie do 1 euro... To naprawdę proste. Tak przy okazji.... Odpowiedziałeś sobie czym jest system bankowy   A już Waćpanu to tłumaczę... jak chłop krowie na rowie   Otóż z tego powodu, że OMGEA NIE JEST BANKIEM! I Kowalski by cokolwiek zrobić z rzekomo zarobonymi w omedze pieniążkami MUSI je wypłacić poza system bowiem w samym systemie są kompletnie bezużyteczne. Może sobie co najwyżej na nie popatrzeć w backhoffice i popowiadać znajomym jakim  to bogactwem dysponuje. To po pierwsze. Po drugie - znów w przeciwieństwie do banku, w którym nikt nie twierdzi, że na każdą złotówkę jest pokrycie w gotówce lub innej walucie - w OMEDZE ponoć te pieniądze są. Są zarobione. Leżą na kontach i czekają na wypłatę. Więc stawiasz błędne pytanie. Skoro OMEGA piramidą nie jest i ma pokrycie - także z zewnętrznych źródeł- na każdego eurocenta (setną cząstkę BB) to w czym widzisz problem z wypłatą tych środków w realnej walucie?  Tak na marginesie mogę Cię zapewnić, że w banku może będziesz miał problem z wypłatą 200.000 zł gotówki ale bez żadnego probolemu przelejesz owe 200.000, 2.000.0000 czy nawet 20.000.000 PLN w kilka sekund i za tym przelewem zapłacisz w zasadzie za wszysko. O zapłatą BB możesz sobie pomarzyć. Tak? A kto? Podepszesz się cytatem czy będziesz brnął?
    • a wyszło komuś ostatnio BTC ale więcej niż 0,4 BTC w jednym przelewie ?
    • Btc i inne krypto oprócz ETH z mniejszymi lub większymi problemami wychodzą  tak samo można było CTO wypłacać dzięki metodzie Marka z nowymi kontami.  Moj scenariusz jest taki, ze cto będzie można wymieniać poza cloudem ale zdumpuja tam kurs oraz przez jakiś czas będą losowo wypłacać wkłady, bo piszą ze będą mieli na to 30 dni i tak powoli powoli wygasza program  
    • Wypłaciłem BTC  z Jarvisa z 3 kont oraz 0,9 LTC  z czwartego. 12 list. zleciłem na jednym koncie i to zostawiłem... Wczoraj patrzę i status Success. Widząc info na forum, że ludzie też wypłacili, zacząłem zlecać wypłatę na drugim koncie. Zauważyłem jedną rzecz, jak zaraz po anulacji wypłaty i zleceniu ponownie macie status PROCESSING - to nie wypłaci od razu. Ale jak zmieni Ci się status na AWAITING - od razu w historii BTC pojawia się LEAVE PROJECT, a pozniej zmienia się status w ogólnej historii na SUCCESS. Jak już z 2 konta wypłaciłem, próbowałem na trzecim i się poddałem. Ale dziś rano przy 3 próbie od razu status AWAITING i za chwile wypłacone.