Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] Hitrez.com- 5% dziennie przez 30 dni

Recommended Posts

Nazwa programu: Hitrez

1ccd9d33cca04f69.gif

Minimum inwestycyjne: 0.001 i analogiczne BTC
Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, Payeer, Litecoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash, and Doge.
Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 24h min 0.0005 i podobnie reszta 

b3057677b4a8f0d6med.jpg

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program  :)  Hitrez wystartował 09.10.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory i blogerów co świadczy o tym iż zapewne nie jest prowadzony przez byle jakiego admina :) . Program ma 3 plany inwestycyj widoczne na screenie w zależności od wielkości depozytu(naliczenia mamy codziennie również w weekendy ) . Program obserwowałem od startu i nie chciałem od razu wchodzić no ale ostatecznie było więcej za niż przeciw i  dziś  postawiłem zainwestować 0.07 BTC. Technicznie program bardzo dobrze zrobiony : skrypt licencjonowany goldcoders , SSL(green bar DigiCert ). Generalnie program jest dość solidnie przygotowany . Program ref 6-2-1. To HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!!

P.S Mam podejrzana co do admina natomiast na 100% nie jestem w stanie potwierdzić czy to jego dzieło ( jeśli to on poprzednie 2 projekty na ładny plus :) ) 

0c050f256e84d005gen.jpg

Edited by lordzuk

Witam Panowie.Jestem już z Wami depo poszło:)

@kwachu1990 witam na pokładzie :) Zleciłem pierwsza wypłata w ramach testu (dzięki za refki :) ) Edit doleciała nawet szybko  ,dowód ==>TU

Edited by lordzuk

teraz odliczamy 30 dni :) a moze ktos sie szarpnie na pakiet 20 dni huehue

Stawiam że nie pożyje 30 dni :)

8 godzin temu, Klejna napisał:

Może być i tak w końcu to hyip 

8 godzin temu, Klejna napisał:

Aaaa no to trzeba przelac 2btc na 20 dni 

Ok, niechaj będzie z dwojga złego stawiam na tego :)

No i pierwsze naliczenie na portfelu :) 

@Murcek46 Mi strona normalnie działa.  Edit faktycznie raz mi wchodzi normalnie raz nie , admin z chatu odpisał ze pracuje na tym , serwer odpowiada jak mu się chce 

Edited by lordzuk

Raz działa, raz nie. Nawet przez tor-a nie chciała się otworzyć. Może coś robią i to tylko przejściowe.

ZU1x0B4.png

Wygląda na to iż strona już normalnie działa ( bynajmniej mi )  

Wypłata naliczeń  na portfelu :) + info od admina  w sprawie działania strony jest problem z hositingiem bo faktycznie raz dział raz nie 

''we have whole day this problem but it is not our fault. It is hosting provider maintenance other programs have it also''

Edited by lordzuk

Strona już dziś normalnie śmiga + wypłata na portfelu 

Pipa zbita wjechałam na pokład z refa za  9.1 ETH  ok. 0.2BTC  depozyt widoczny wew ale nie pracuje, zleciłam do wypłaty  niby do 24h   
Zobaczymy...  ;) 

@Jasmina napisz mi na PW swój nick i email w programie , jak może nie pracować skoro zlecilas do wypłaty, co zleciałaś do wypłaty?  , będę w domu to sprawdzę bo teraz średnio mam czas :)

a mi sie wydaje, ze tylko za jeden dzien dostalem naliczenie, a od 2 dni nic sie nie dzieje :)

Środki z depozytu który nie pracował mogłam zlecić, albo sama coś przeoczyłam jakąś opcję inwestycji po złożeniu depo ale nic takiego nie wpadło mi w oko, a mogłam wypłacić wpłacone środki, zobaczymy jak wrócą na portfel, to wskoczę jeszcze raz 

Ja dostałem naliczenie normalnie i własnie zleciłem wypłatę @Jasmina to jest akurat dziwne ...  wszytscy którzy mają jakies problemy prosze o pw z nikiem i emailem naskrobie do admina i pytanie czy ktoś z was którzy maja problemy czasem nie robił podwójnych kont ? Pytam bo admini często blokują konta z tego powodu . Reasumując proszę o pw osoby z kłopotami ( email oraz nick i jaki jest problem) naskrobie zbiorczo do admina 

Edited by lordzuk

Admin odpisał mi zbiorczo reasumując @Murcek46 masz naliczenia dobrze sprawdź @Jasmina wybrałaś zły plan dlatego środki masz na balansie wystarczy zrobić depo z balansu. @Pysior89 też dobrze sprawdź bo powinieneś mieć o ile upłyneło  dokładnie 24 h od zaskiegowania się depozytu w programie ( jak to sprawdzić kiedy dokładnie było zaksięgowane depo ? Wybieramy history kolo naszego avatara i tam wszystko widać tnz wypłaty naliczenia itp :) )  

0fe0057408daa157med.png

Edited by lordzuk

I wypłata doleciała na portfel :) 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Nazwa programu: Block13

Minimum inwestycyjne: 0.001 lub 1$ 
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, and Bitcoin Cash, Monero
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne  24 h 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program. Block13 wystartował 1.11.2019 wiec jest nówka sztuka  A teraz do rzeczy , w programie mamy 2 plany inwestycje , mianowicie 13% dziennie przez 13 dni biznesowych  lub 113% ROI po 7 dniach ( czyli depo +13% zysku). Ja osobiście wybrałem plan dzienny i wszedłem za 0.03 BTC. Program jest dobrze wykonany pod względem technicyzm + ma fajny design. Jeśli chodzi o promocje to jest kila monitorów na start. Program ref jest zależy od obrotu w strukturze ale na start mamy 1 linia i wynosi 5% od  depo poleconego. Dlaczego zainwestowałem ? Raz iż to możne być dobrze znany admin  , dwa iż jest dużo negatywnych komentarzy, tak negatywnych bo wszyscy myślą iż to jest admin który naśladował R7 , zrobił Royal7 i ogolił dużo ludków , tu jednak moja intuicja podpowiada iż to nie on  Także zameldowałem się na pokład  na start 0.03 BTC i liczę na zarobek no ale czas oczywiście zweryfikuje  To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem !!!!! Jeszcze ze jedna sprawa ! UWAŻNIE wpisujecie adresy portfeli do wypłat gdyż później aby zmienić wymagane jest KYC!!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Leonard Club LTD 

Minimum inwestycyjne: 0.001
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, DogeCoin and Bitcoin Cash.
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 48h min 0.0005 i podobnie reszta 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program   Leonard wystartował  dziś tzn 29.10.2019. W programie mamy 3 plany z naliczeniami dziennymi  w zależności od wielkości  depo + jeden after po 30 dniach. Program sam w sobie jest dobrze zrobiony znaczy wszystko co w hyipe powinno się znaleźć jest, wiec wszedłem za 0.03 BTC + znajome monitory go dodają wiec czemu nie ? Co do admina to nie wiem co to za jegomość a to może i dobrze , zobaczymy jak ten admin się spisze  Program ref 6-2-1. Technicznie : skrypt na licencji goldcoders , SSL green bar. Os strony promocyjnej nie jest na wariata , na start 6 monitorów+ jest telegram z newsami . To jest hyip wiec jeśli decydujesz się na inwestuje licz się z ryzykiem !!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Hashvision

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0005 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy temat    I  przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 11.10.2019( generalnie w nocy). Program daje 8,7,% dziennie od depozytu na ''zawsze''(naliczenia godzinowe  co da nam 8,7,% z groszem dziennie). Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek   Jest to program  nexusmine, titanmine, northmine a ostatnio novahash. I teraz uwaga admin dość szybko odpalił kolejne dzieło co dla mnie osobiście nie jest to za dobry znak , natomiast w przeszłości już tak bodajże raz zrobił ( ze szybko wystartował z kolejnym i było dobrze  ) Generalnie ja nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty bo od razu odpala mi sie lampka ze che szybko zescamić. Pogadałem z paroma osobami i w sumie wyszło tym razem więcej za niż przeciw wiec jestem za 0.03 BTC. Pewnie zastanawiacie sie dlaczego tylko 0.03 skoro jest dość spora szansa na zarobek otóż z prostego powodu tak jak wcześniej pisałem nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty i nawet jak bym miał stracić dziś te 0.03 to i tak jeszcze jestem dość na plus z powodu novahash  Nie mniej jednak jestem i liczę iż tym razem również admin odwali dobrą robotę jak przy novahash. Program ref 6-3-1 moc dodawana do naszej. Za samą rejestracje otrzymujemy bonus 150GH/S. Uwaga to jest HYIP wiec sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje inwestycyjne !!!!!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: oneos.tech

Minimum inwestycyjne: $10; 0.0015 - BTC; 0.05 - ETH
      Akceptowane systemy płatności: BTC , ETH, PM, PAYEER
      Wypłaty (manualne/aut/instant):  $1; 0,001 - BTC; 0,05 - ETH.

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program do którego dziś dołączyłem. Otóż Oneos wystartował 4.09.2019. Program ma 2 plany jeden na 133% ROI naliczenia dzienne , depozyt wliczony w naliczenia , drugi 149% ROI naliczenia dzienne (mniejszy %) na koniec zwrot dep  . Ja osobiście wszedłem w pierwszy plan 300$(0.03 BTC) ze względu na jego specyfikacje i dwa że mi się podoba  Depozyty w krypto zostają w krypto a to plus. Od strony technicznej również dobrze , skrypt autorski , SSL ( Green Bar) + fajny design itp Legenda. => Bociki tradingowe  Oczywiście to tylko legenda a tak najzwyczajniej w świecie to zwykły HYIP i bocików tam nie doświadczymy . Program ref 5% A i standardowo to jest  to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !

• By dyzio95
      Cryptoamity.biz 
      Strona od 20.07.2019 

Minimum depozytu - 10$
      Maximum depozytu - 50000$
      Minimalna wypłata: BTC - 2.80 USD, LTC - 1 USD, ETH - 2 USD, DOGE - 1 USD, BCH - 2 USD, PerfectMoney/Payeer - 0.1 USD
      Płatność codziennie i natychmiast.
      PLANY INWESTYCYJNE 
      8% dziennie przez 21 dni (0.34% na godzinę)
      ● Minimum: 10$ - Maksimum: 1000$
      10% dziennie przez 21 dni (0.42% na godzinę)
      ● Minimum: 1001$ - Maksimum: 10000$
      12% dziennie przez 21 dni (0.50% na godzinę)
      ● Minimum: 10001$ - Maksimum: 50000$

3-POZIOMOWY PROGRAM PARTNERSKI - 7% -3% -1%.

Akceptowane: BTC, LTC, PerfectMoney, Payeer, DogeCoin, ETH, BCH
      Projekt płaci natychmiast.

Dowód wpłaty depozytu oraz wypłata:

Ref:
      https://cryptoamity.biz/?ref=Bark
      Czysty:
      https://cryptoamity.biz/

Pamiętaj, że każdy z programów inwestycyjnych jest ryzykiem. 
      Inwestuj mądrze !!! 
      Dlatego wpłacając pieniądze doolwiek programu/firmy bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Widdzisz Łaskawco.  Jak zwykle dzieje się to u bajkoopowiadaczy wpadasz w sidła logiki... Chyba po raz setny na tym forum napiszę, że dowodów szukaj u tego, kto twierdzi a nie u tego, kto czmuś zaprzecza. Widzisz, jeśli Ty będziesz twierdził, że mając taki obowiązek ja Ci czegoś nie zapłaciłem to, nikt, żdaen sąd nie będzie od Ciebie wymagał dowodu, że Tobie nie zapłaciłem. Wiesz dlaczego? Bo nie da się przeprowadzić bezpośredniego dowodu negatywnego. Więc jeśli oddasz np. sprawę do sądu to ja będę musiał udowodnić, że jednak Ci cokolwiek zapłaciłem. Tu jest podobnie. Nie ma ani mozliwości ani sensu przeprowadzać dowodu na to, że OMEGA ma zewnętrzne dochody, ergo admini są idiotami kupując drogi kapitał by dokładać do interesu z "normalnych" dochodów. Natomiast taki dowód z łatwością mogą przeprowadzić admini a racjonalny inwestor winien o te dowody po prostu się zapytać. Nie bardzo też wiem o jakich teoriach Waćpan piszesz...  Jeśli coś ma cztery nogi jak pies, wygląda jak pies i szczeka jak pies to jest to pies nawet jeśli z uporem maniaka będziesz nazywał go rączym rumakiem. A, że w tym projekcie nie ma żadnego towaru i żadnej usługi a admini wyłącznie redystrybuują środki pochodzące z wpłat kolejnych uczestników jest oczywistą oczywistością widoczną bez szczegółowego wgłębiania się w projekt.  A wgłębienie się weń tylko w tym przekonaniu mogą utwierdzić bowiem nikt, nigdy, nigdzie nie przedstawił żadnego przeciwnego dowodu. Ba nawet poza pustposłowiem nie nikt, nigdy i nigdzie przedstawił żadnych poszlak uprawdopodabniających twierdzenia adminów. A gdzie ja pisałem, że omega jest podobna do banku? Coś się Acanowi pokiełbasiło. Porównania do banków i giełd to znajdziesz raczej w wywodach zaganiaczy... Choć nie wiem co banki mają tu wspólnego z tematem to skoro chcesz pisać o systemie bankowym to jednak zapoznaj się z zasadą jego funkcjonowania. Co do jednego mogę Cię zapewnić. Gdy będę chciał wypłacić jakąkolwiek kwotę z banku na pewno nie będę musiał czekać na to aż przyniosą ją do banku inni uczestnicy systemu. To czyli co? Bo ja nie bardzo rozumiem. Nigdy nie napisałem, że problemy z wypłatą są znakiem piramidy. Natomiast jest oczywistą oczywistością, że w piramidzie MUSI zabraknąć środków na wypłaty. To naturalna konsekwencja modelu piramidalnego. Jeśli tego nie rozumiesz wróć do opowieści o koszyku z kopą jaj - kilka postów wyżej. I co z tego wynika? Bo nie bardzo rozumiem? Po pierwsze to błędne ale i zbędne założenie. Przede wszyskim dlatego, że kreacja pieniądza w systemi bankowym - bo to dziś nie państwa drukując a banki kreując tworzą pieiądz -  oparta jest na zupełnie innych zasadach ale przede wszyskim na mocy uregulowań państwowych wykreowany przez banki pieniądz ma identyczną wartość nabywczą jak ten wydrukowany przez bank centralny. Stąd też nie ma takiej potrzeby by lecieć po gotówkę ponieważ z powodzeniem zapłacić możesz gdziekolwiek, za cokolwiek zapisem księgowym czyli przelewem, karta, itd. itp. Natomiast BB wykreowane przez OMEGĘ nie istnieje poza wewnętrznym systemem OMEGI. I tu cały jest ambaras. Owszem, bank także kreuje pieiądz z niczego ale czyni to i za zgodą i na zasadach ustanowionych przez Państwo. Natomiast OMEGA może sobie BB stworzyć ile chce i kiedy chce ale ani nie jest w stanie wymienić ich na realne (nawet te wykreowane przez bank) pieniądze ani też zapewnić powszechną wymianę na towary i usługi. I właśnie tu cały jest ambaras. 1 zł, 1$, 1 funt w gotówce czy na rachunku znaczy dokładnie tyle samo i ma identyczną siłę nabywczą. Natomiast 1 BB nie ma żadnej. W przeciwieństwie do 1 euro... To naprawdę proste. Tak przy okazji.... Odpowiedziałeś sobie czym jest system bankowy   A już Waćpanu to tłumaczę... jak chłop krowie na rowie   Otóż z tego powodu, że OMGEA NIE JEST BANKIEM! I Kowalski by cokolwiek zrobić z rzekomo zarobonymi w omedze pieniążkami MUSI je wypłacić poza system bowiem w samym systemie są kompletnie bezużyteczne. Może sobie co najwyżej na nie popatrzeć w backhoffice i popowiadać znajomym jakim  to bogactwem dysponuje. To po pierwsze. Po drugie - znów w przeciwieństwie do banku, w którym nikt nie twierdzi, że na każdą złotówkę jest pokrycie w gotówce lub innej walucie - w OMEDZE ponoć te pieniądze są. Są zarobione. Leżą na kontach i czekają na wypłatę. Więc stawiasz błędne pytanie. Skoro OMEGA piramidą nie jest i ma pokrycie - także z zewnętrznych źródeł- na każdego eurocenta (setną cząstkę BB) to w czym widzisz problem z wypłatą tych środków w realnej walucie?  Tak na marginesie mogę Cię zapewnić, że w banku może będziesz miał problem z wypłatą 200.000 zł gotówki ale bez żadnego probolemu przelejesz owe 200.000, 2.000.0000 czy nawet 20.000.000 PLN w kilka sekund i za tym przelewem zapłacisz w zasadzie za wszysko. O zapłatą BB możesz sobie pomarzyć. Tak? A kto? Podepszesz się cytatem czy będziesz brnął?
    • a wyszło komuś ostatnio BTC ale więcej niż 0,4 BTC w jednym przelewie ?
    • Btc i inne krypto oprócz ETH z mniejszymi lub większymi problemami wychodzą  tak samo można było CTO wypłacać dzięki metodzie Marka z nowymi kontami.  Moj scenariusz jest taki, ze cto będzie można wymieniać poza cloudem ale zdumpuja tam kurs oraz przez jakiś czas będą losowo wypłacać wkłady, bo piszą ze będą mieli na to 30 dni i tak powoli powoli wygasza program  
    • Wypłaciłem BTC  z Jarvisa z 3 kont oraz 0,9 LTC  z czwartego. 12 list. zleciłem na jednym koncie i to zostawiłem... Wczoraj patrzę i status Success. Widząc info na forum, że ludzie też wypłacili, zacząłem zlecać wypłatę na drugim koncie. Zauważyłem jedną rzecz, jak zaraz po anulacji wypłaty i zleceniu ponownie macie status PROCESSING - to nie wypłaci od razu. Ale jak zmieni Ci się status na AWAITING - od razu w historii BTC pojawia się LEAVE PROJECT, a pozniej zmienia się status w ogólnej historii na SUCCESS. Jak już z 2 konta wypłaciłem, próbowałem na trzecim i się poddałem. Ale dziś rano przy 3 próbie od razu status AWAITING i za chwile wypłacone.