Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] Hashvision.io-8,7% dziennie forever (pseudomining)

Recommended Posts

Nazwa programu: Hashvision

d34f247917b03907.gif

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
Akceptowane systemy płatności: BTC
Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0005 BTC (manualne do 24h)

738c384b59645007med.jpg

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy temat  :)  I  przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 11.10.2019( generalnie w nocy). Program daje 8,7,% dziennie od depozytu na ''zawsze''(naliczenia godzinowe  co da nam 8,7,% z groszem dziennie). Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek  :) Jest to program  nexusmine, titanmine, northmine a ostatnio novahash. I teraz uwaga admin dość szybko odpalił kolejne dzieło co dla mnie osobiście nie jest to za dobry znak , natomiast w przeszłości już tak bodajże raz zrobił ( ze szybko wystartował z kolejnym i było dobrze  ) Generalnie ja nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty bo od razu odpala mi sie lampka ze che szybko zescamić. Pogadałem z paroma osobami i w sumie wyszło tym razem więcej za niż przeciw wiec jestem za 0.03 BTC. Pewnie zastanawiacie sie dlaczego tylko 0.03 skoro jest dość spora szansa na zarobek otóż z prostego powodu tak jak wcześniej pisałem nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty i nawet jak bym miał stracić dziś te 0.03 to i tak jeszcze jestem dość na plus z powodu novahash :) Nie mniej jednak jestem i liczę iż tym razem również admin odwali dobrą robotę jak przy novahash. Program ref 6-3-1 moc dodawana do naszej. Za samą rejestracje otrzymujemy bonus 150GH/S. Uwaga to jest HYIP wiec sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje inwestycyjne !!!!!!!!

1470798da643e480.jpg

Edited by lordzuk

3 minuty temu, tomi1009 napisał:

Wbijam za 0.05

Witam na pokładzie :) 

No jestem, zrobiłem 2 konta, jedno z polecenia drugiego... Przejdzie?

Nie wiem , raz za to admini banują raz nie , zobacz w FAQ czy jest jakaś wzmianka o tym , jeśli nie ma to raczej powinno być ok Jest wzmianka ''We do not allow multi-accounts to gain more than 150 GH/s for free!'' Jakaś wzmianka jest no ale na moje tu chodzi o konta darmowe bez kupionej mocy , jak się admin przyczepi to powiedz ze źle zrozumailes itp a jak sie nie przyczepi to git :) 

Edited by lordzuk

Pierwsza wpłata instant, z drugiego konta oczekiwanie 1,5h...

@Lobodm pewnie pierwsza się wstrzeliła jak admin robił wypłaty , a druga czeka do następnej tury , tu wypłaty są manualne do 24h 

4 godziny temu, lordzuk napisał:

@Lobodm pewnie pierwsza się wstrzeliła jak admin robił wypłaty , a druga czeka do następnej tury , tu wypłaty są manualne do 24h 

Spoko, jest na portfelu :) ale ostatnio jak pojawiło się opóźnienie to 2 dniach program trafił na scam... Oby to nie była zgoda wróżba 

Ostatnia wypłata była wczoraj przed 2-gą w nocy. Moja też pending >24h. Nic z tego już nie będzie.

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By NomenOmen
      IPRoyal Pawns to aplikacja, która tak samo jak projekt HoneyGain płaci nam za udostępnianie naszego transferu danych.
      Szczegółowy opis programu
      Jeśli znasz Honeygain, wiesz już, jak działa IPRoyal, ponieważ używa dokładnie tego samego modelu. Jednak naprawdę wspaniałe jest to, że możesz wykorzystać wszystkie dwa razem, aby potencjalnie podwoić swoje zarobki ! 
      Wystarczy się zarejestrować, zainstalować program i pozostawić go uruchomionego w tle. Inni ludzie płacą właścicielowi tej aplikacji za korzystanie z transferu danych dostarczanego przez IP Royal Pawns. My, użytkownicy IPRoyal Pawns otrzymujemy część tych pieniędzy za dostarczenie tym podmiotom swojego transferu danych. Wszelkie dane przechodzące przez naszą sieć są zaszyfrowane podobnie jak to ma miejsce w działaniu usług typu VPN, a osoby korzystające z tej sieci nie mają dostępu do naszych dysków twardych, co sprawia, że wymiana jest stosunkowo bezpieczna. Ponoć.
      Z danych dostępnych w Internecie można wywnioskować, że zarówno Honey Gain jak i IPRoyal Pawns są całkiem opłacalne, jednak IPRoyal wyróżnia się na tle innych tego typu programów z tego względu, iż opłaca się o wiele bardziej. Korzystając z IPRoyal, zaczynasz od podstawowej stawki 0.10 USD za jeden GB ruchu, który wszyscy płacą, tak jak jest to właśnie w przypadku HoneyGain, ale w przypadku IPRoyal Pawns zachęcające jest to iż w przypadku stałego połączenia powyżej 10 godzin stawki rosną. I tak, IPRoyal Pawns płaci dodatkowe 0,02 USD za jeden GB za każdą kolejną godzinę, w której program działa bez przerwy (powyżej ustawowych 10 godzinach). Można zatem wywnioskować że po 20 godzinach pracy standardowa stawka jest mnożona 3 razy, czyli mamy 0,30 USD za jeden GB. Mnożnik ten może powiększać się z kolejnymi "przepracowanymi" 10 godzinami. Innymi słowy, można odpalić komputer i zostawić go gdzieś na miesiąc, żeby dorobić się milionowych kokosów. Jak macie ochotę sprawdzić, czy faktycznie tak to działa to zapraszam na pokład.
      Program afiliacyjny
      Standardowo otrzymujemy 10 % wartości zarobków naszych poleconych.
      Wypłaty
      Uzyskane zarobki możemy wypłacić na konto PayPal lub w kryptowalucie bitcoin.
      Zapraszam i życzę wszystkim wysokich transferów !
    • By NomenOmen
      CryptoTab Browser to przeglądarka, która pozwala nam na darmowe kopanie btc. Oparta jest na silniku Chrome.
      Jak działa CryptoTab Browser?
      Po instalacji, przeglądarka automatycznie zaczyna kopać btc w zależności od mocy Twojej karty graficznej.  Dzięki suwakowi znajdującemu się w zakładce Dashboard sam decydujesz z jakiej ilości mocy Twojego komputera ma korzystać program kopiący (im więcej, tym szybsze wydobycie, ale większe obciążenie komputera, chociaż prawdę mówiąc korzystałem z wielu programów tego typu i ten bardzo minimalnie obciąża komputer).  Ten program jest o tyle fajny, że nie trzeba zupełnie korzystać z Internetu przy pomocy tej przeglądarki, żeby otrzymywać naliczenia. Wystarczy włączyć CryptoTab Browser, zminimalizować przy włączonej zakładce z włączonym programem kopiącym i cały dzień pracować na innej przeglądarce Chrome, Firefox, etc. Przeglądarkę Crypto Tab można także zainstalować na systemie Android. I tutaj zagwozdka, mianowicie program kopiący kończy pracy po 2 godzinach i trzeba go uruchomić ponownie.
      Przy okazji ponownego włączenia funkcji kopania mamy też do oglądnięcia reklamy. Twórcy programu jednak w tej opcji zarzekają się, że w celu kopania btc nie jest używana moc obliczeniowa naszego telefonu. No cóż, pewnie proces kopania następuje w chmurze. Ale mam jeszcze inną teorię, mianowicie, że za oglądnięcie tej reklamy co 2 godziny nalicza nam te 20 satoshi. Nie sprawdzałem na innych telefonach czy moc jest taka sama. W każdym razie, przeglądarkę Crypto Tab można zainstalować na sporej ilości urządzeń przez co zwiększymy nasze zarobki. Raczej nie ma maksymalnej granicy na ilu urządzeniach możemy tą przeglądarkę zainstalować, czyli jest to plusem, jeżeli chcemy dość szybko zwiększyć swój balance do wypłaty.
      Minimum do wypłaty?
      Już od 0.00001 BTC, czyli 1000 satoshi. Bardzo fajna opcja zachęcająca do zapoznania się z projektem.
      Program afiliacyjny
      Można zapraszać znajomych i zarabiać % ich wydobycia.
      Tutaj macie rozpiskę programu afiliacyjnego:
      Poziom Zarobki 1. 15% 2. 10% 3. 5% 4. 3% 5. 2% 6. 1% 7. 0.5% 8. 0.25% 9. 0.125% 10. 0.0625% Życzę wszystkim wysokich transferów do wypłaty.
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Profina

Plany inwestycyjne: 1,18% na godzinę 90 godzin [7,00 USD - 777,00 USD] lub 0,61% na godzinę 188 godzin [77,00 USD - 7777,00 USD] lub 0,5% na godzinę 288 godzin [333,00 USD - 77777,00 USD]
      lub 2,5% na godzinę 48 godzin [3333,00 USD - 77777,00 USD]
      Minimum inwestycyjne:7 $
      Akceptowane systemy płatności: BTC. LTC, ETH, DASH, DOGE,
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant 0.10 dla PM 5$ dla krypto 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program mianowicie Profina. Program wystartował 29.11.2020. Jest to program z naliczeniami godzinowymi z dość szybkimi planami ale aczkolwiek dobrze zrobiony jak na szybszy program. Stoi na licencjonowanym goldcoders , na start promocja w 3 monitorach w tym ISA wiec obadałem i wszedłem za 400$(BTC) w plan 0.5 % przez 288 godzin co da łącznie 144% ROI. Może być to program admina hourlyminer co działał koło 50 dni i dał ładnie zarobić ale pewności nie mam choć widać podobieństwa  Program Ref do 5% w zależności od planu, multikonta zabronione !!. Oczywiście jest to HYIP wiec inwestując licz się z ryzykiem utraty kapitału !!!

• By lordzuk
      Nazwa programu: Bitero

Plany inwestycyjne: 2 % dziennie  w dni robocze, 1% w dni biznesowe
      Minimum inwestycyjne:0.005 BTC
      Akceptowane systemy płatności:BTC
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant min 0.0005 BTC

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program mianowicie Bitero. Program wystartował 07.09.2020  i jest to skarbonka czyli piggybank. W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(10% fee) od zaksięgowania się depozytu Naliczenia mamy co 24h i depozyt trwa 30 dni co da łącze ROI 150% Będąc w programie dłużej niż 5 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie . Program oferuje również automatyczną reinwestycje czyli tak zwany compounding, którym możemy łatwo i przyjemnie sterować w panelu usera. Program jest bardzo ładnie i starannie wykonany ale to bardzo starannie , widać tu dbałość o szczegóły co świadczy iż to nie byle jaki admin, no naprawdę śliczne wygląda i się prezentuje  Program jest łapany przez monitory oraz blogerów , natomiast widać iż promocja nie jest na wariata a to plus  Poparzyłem obadałem, zasięgnąłem języka i wszedłem do programu tym razem za nieco więcej niż zwykle gdyż jest to 0.05 BTC (500$) i liczę na ładne pomnożenie . Program ref 5% od depozytu +1% pasywnego przychodu z depo poleconego ( szerzej jest to opisane w samym programie ). Program jest przetłumaczony na kilka języków i ma socjal media. Oczywiście jest to HYIP wiec licz się z ewentualna startą kapitału !!!!! 

• https://www.onet.pl/sport/onetsport/euro-2020-jest-decyzja-ws-teczowej-opaski-manuela-neuera/ky1ly7v,d87b6cc4 No faktycznie... Nigdy nie miałem najmniejeszej wątpliwości, że tęczowa opaska Neuera to powszechnie znany i szanowany drużynowy symbol różnorodności, która jest otwarcie popierana przez europejską federację i kompletnie nie rozumiem jak można być takim idiotą by przypuszczać, że miała jakikolwiek związek z manifestacją polittyczną a w szczególności ze wsparciem lgbtqia+parę innych literek. Podobnie też propozycja monachijskiego burmistrza by niemiecki stadion podświetlić w kolorach tęczy jest ptrzejawem jego miłości i  lagodności i nie ma nic wspólnego z zamanifestowaniem sprzeciwu dla polityki Węgier wobec wieloliterowych ruchów i w żaden sposób nie jest konfrontacyjne w stosunku do określanych jako homofobiczni kibiców węgiersakich... Szczyt politycznej propraawności i narzucania - pod pretekstem równości - jedynego poprawnego światopoglądu...
    • https://www.money.pl/gospodarka/od-przyszlego-roku-bedziemy-mieli-cyfrowe-portfele-6652614969990112a.html
    • No ja widziałem na grupie screena z rozmowy na czacie decathlonu i potwierdzili że współpracują z ai