Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

KOK Token - platforma cyfrowa i portfel - 4-20% miesięcznie - kok-play.io

Recommended Posts

kok_ban.png

Przedstawiam chyba jako pierwszy w Polsce wyjątkowy projekt, który analizuję od kilku dni. Na tyle urzekł mnie swoją historią, że postanowiłem wejść w projekt i przedstawić go na forum. 

KOK Token to ciekawa idea na stworzenie cyfrowej multiplatformy rozrywkowej, dostępnej jako aplikacja mobilna, której częścią jest również zarabiający portfel. Co ważne, tutaj nie mamy do czynienia tylko z jakąś planowaną ideą jak w większości projektów, osoby i firmy które za nią stoją mają już bogaty rozdział w swojej prowadzonej działalności. Projekt jest koreański i zarządzany jest prze KOK Foundation. Zacznę może więc od zaprezentowania zespołu zarządzającego.

CEO projektu, czyli dyrektor generalny - Dong Seob Hwang

Dong jest właścicielem firmy The Grove Entertainment i jest producentem i wydawcą muzycznym, dramatów i oraz filmów na rynku koreańskim oraz chińskim. Link do firmy: http://www.thegroove.co.kr

Dyrektor Koreańskiego Stowarzyszenia Producentów Rozrywki

Uczestnik debat parlamentarnych

Dong-Seob.jpg

 

CTO projektu, czyli dyrektor techniczny - Young Choe

https://www.linkedin.com/in/young-choe-8033684/?locale=pl

Tutaj trochę więcej o tym panu:

Profesor Young Choe jest doradcą w wielu projektach blockchainowych, w tym Evens, EOS Chrome, EcoStart, Mix.Rent, BeWELL, EdenChain, AmbleX, Platinum Q DAO, Boltt Protocol, GBC Korea, Davinci Foundation itp. Był współzałożycielem i prezesem Color Platform - platforma blockchain czwartej generacji wyposażona w SoC.

Jest redaktorem magazynu "Blockchain Today". Young ma status eksperta w ICObench - globalnej platformie oceny ICO - i dyrektorem OSSF (Open Source Software Foundation). Jest adiunktem na uniwersytecie Yonsei w Korei.

Jest specjalistą od oprogramowania i blockchain, dyrektorem wykonawczym i profesorem posiadającym szerokie doświadczenie. Działa w różnych globalnych firmach i organizacjach, w tym NVIDIA, Samsung Electronics, SK Hynix, North Carolina State University, BMC Software, Sungkyunkwan University, 3Ksoftware, KBIPA (Korea Blockchain Industry Promotion Association) oraz CE Linux Forum. Ma doświadczenie w inżynierii oprogramowania, technologii kompilatora i kryptografii oraz blockchain.

Uzyskał informatyczne stopnie naukowe na North Carolina State University i jest członkiem Executive Blockchain Program na Draper University w Kalifornii. Ma również doświadczenie w kryptoinwestycjach, fuzjach i przejęciach,  ICO / IEO, Reverse-ICO. 

Young obecnie prowadzi jako CSO firmę krypto-finansową i działającą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa (3KFinance) oraz jako CEO i założyciel firmę działającą w sektorach Blockchain / AI / DeFi / Kryptowaluty (Crypto Valley Lab, Inc.).

Skontaktowałem się z tym panem i potwierdził swój udział w projekcie platformy KOK.

0.jpg

CSO projektu, czyli dyrektor bezpieczeństwa to Park Sungjun 

 

Najlepszy twórca gier w Korei

Cypherds, Dungeon & Fighter Planning
Przedstawiciel NETKER

park.png

 

COO projektu, czyli dyrektor operacyjny to Jiwon Kang

CEO Superacid http://www.superacid.com/, partnerskiego wydawcy gier dla największego wydawcy gier w Korei firmy Nexon. Ich wspólny projekt to gra MagIa https://play.google.com/store/apps/details?id=com.superacid.magiaglobal która ma również być dostępna na platformie kok. W tę grę Nexon zainwestował 6 mln dolarów.

CEO i współzałożyciel Weredsoft

https://www.facebook.com/jiwon.kang.507

kang.jpg

CIO projektu, czyli dyrektor IT to Jinsuk Ko

Magister informatyki na Seul National University

CEO of Tenspace

Przykładowy artykuł: https://coinhubkorea.com/part-1-korean-blockchain-companies-go-global/

Najlepszy technik technologii AI w Korei

Członek zespołu Davinci https://davinci.vision/en/project.html

jinsuk.png

 

30 września odbył się w Seulu event przedstawiający projekt, którego uczestnikiem był m.in. prezes Koreańskiego Stowarzyszenia Blockchain czy też Prezes koreańskiego stowarzyszenia gwiazd produkcji a także Przewodniczący Stowarzyszenia Strefy Specjalnej Turystyki Mody, i członek Koreańskiego Zgromadzenia Narodowego.

Video z całego eventu:

info po angielsku

PLATFORMA

Platforma KOK ma łączyć w sobie usługi i produkty z takich branż jak muzyka, gry, filmy, zakupy oraz tzw. influencers. To co nas najbardziej będzie interesować to portfel oraz gry. Sam portfel będzie zarabiał podobnie jak pozostałe portfele, dzienne naliczenia z miesięcznym zwrotem od 4 do 20%. Portfel ma generować zyski z arbitrażu i z inwestycji oraz sprzedaży usług i produktów.

Zwroty:

$300 - $1499 - 4-8% miesięcznie

$1500 - $9999 - 9-11% miesięcznie

$10000+  12-20% miesięcznie

Ten profit jest bonusowy na start, tzn. dla celów marketingowych. Powodem, dla którego firma zajmuje się portfelem, jest to, że jest to sposób na zgromadzenie jak największej liczby osób zainteresowanych inwestycjami w tokeny. Po pewnym czasie zysk portfela zostanie zmniejszony.

Wypłata wkładu w każdym czasie, przed 30 dniami - 5% fee, przed 60 - 3%

min. wkład to $300 a max. $10,000

Naliczenia w kok Tokenie, który jest potem wymienialny na krypto.

 

Oprócz portfela naszym zainteresowaniem są również dostępne na platformie gry, gdyż jedna z nich to Hotel King Service. To gra symulacyjna prowadzenia hotelu. Pozwala ona kupić hotel za pomocą kok Tokena i ma ten sam efekt, co zakup koparki ale w formie wizualnej hotelu. W grze ma być dostępnych 100 000 budynków na 1 serwerze, ich liczba będzie więc ograniczona. Budynek w grze każdego dnia generuje dochód z najmu (jak dochód z wydobycia). Budynek jest ważny lifetime. Budynki mogą być kupowane lub sprzedawane przez użytkowników.
Dochód z budynku w grze Hotel King ma wynieść do 150% miesięcznie.

Udział w tej grze jest alternatywny, ale ze względu na to, że generuje wyższy dochód niż z portfela, to myślę, że warto sobie kupić. Co ważne, spowoduje to też efekt "reinwestycji" tokena a nie tylko wypłaty jak to ma miejsce w innych portfelach. Ma to również spowodować dynamiczny wzrost wartości tokena.

Możemy też dodatkowo zarabiać handlując tokenami.

photo_2019-10-14_20-59-14 (2).jpg

Za grę odpowiedzialne jest studio Superacid.

Token zużyty lub wymieniany jest spalany. Za 3 miesiące ma być dostępny na giełdzie OKEX. Spodziewany jest wysoki popyt ze względu na konieczność zakupu hotelu z tokena.

PRojekt ma bardzo wysokie zainteresowanie w Korei, plany są bardzo szerokie. W grudniu ma być dodany KOK do centrum handlowego online - Feelway http://www.feelway.com, które posiada już 2 mln. subskrybentów i  jest największym tego typu sklepem z towarami luksusowymi w Korei. W lutym ma być dodana muzyka (platforma https://www.towbmusic.com) i promocja platformy poprzez influencerów (platforma INplug). W marcu na platformie ma być dodane kasyno J88Poker z ponad 100,000 użytkowników. Planowane są również płatności offline za pomocą franczyzy do około 2000 sklepów w Korei.

 

AFILIACJA

1. poziom 100% profitu poleconego

2. poziom, 20%

3-5 poziom - 10%

6-10 poziom - 5%

10 i dalsze - trzeba posiadać 3 gwiazdki lub więcej

gwiazdki zdobywa się za osiągnięcie warunków poziomów

1 gwiazdka za obrót 30k lub depozyt 10k

2 gwiazdki - polecenie 5 bezp. osób

3 gwiazdki - polecenie 10 bezp. osób

Gwiazdek można zdobyć 8, każda gwiazdka daje jakieś dodatkowe profity albo np znizki w sklepie. Dokładniejszy opis przygotuję pózniej.

Każdy bezpośredni polecony otwiera 1 poziom

 

REJESTRACJA

link do aplikacji: https://apps.kok-play.io

kod zaproszenia: 55909288

Cały projekt bardzo mi się spodobał gdyż łączy idee zarabiania z kulturą masową. Co z tego wyjdzie finalnie trudno powiedzieć, ale za projektem stoją duże firmy i pieniądze a także eksperci w swoich dziedzinach. Będę się bacznie przyglądał jego rozwojowi i przedstawiał najnowsze wieści. Dla osób które zdecydują się na zapis przygotuję również prezentację w języku polskim.

 

Dong-Seob.jpg

Edited by Ivaho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam, wygląda ciekawie nawet nie tyle w kwestii zarobkowej co może być to połączone z zabawą. Legenda ciekawsza niż ostatnie pojawiające się projekty.

 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapowiada się bardzo ciekawe i co najważniejsze nie jest to kolejny projekt powiązany z Ronaldem i spółką :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie nie jest :) A CV CTO Koktokena podoba mi się bardziej niż samego Ronalda i ciągle odkrywam nowe rzeczy o tym zespole 

Young Choe jest CTO projektu Davinci, który łączy bardzo ciekawe osobistości: 

https://davinci.vision/en/team.html

Więcej na jego temat:

https://blockchain.mn/en/a-new-professional-young-choe-joins-the-edc-blockchain-advisory-board/

https://medium.com/@BolttCoin/we-welcome-young-choe-to-our-advisory-panel-89f2767db384

A tutaj więcej o firmie Tenspace którego ceo jest Jinsuk Ko, również członek Davinci: https://www.aster879.com/

Mam wysokie oczekiwania co do możliwości rozwoju tego projektu. A portfel może być tylko takim marketingowym dodatkiem a nie głównym celem platformy.

Edited by Ivaho

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Ivaho napisał:

AFILIACJA

1. poziom 100% profitu poleconego

2. poziom, 20%

3-5 poziom - 10%

6-10 poziom - 5%

What :blink: ! @Ivaho rozumiem iż działa  to tak iż program np daje 110% ROI od depo i w takim razie 10% zysku to prowizja dla upline na pierwszym poziomie ? Prowizja jest przyznawana od razu czy dopiero jak będzie zysk poleconego ? ( znaczy nie wyobrażam sobie żeby było dopiero od zysku bo jak tu namówić naganiaczy żeby naganiali  :D ) 

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 1 poziomie dostajesz tyle naliczenia ile Twój polecony jako formę prowizji. Jeśli więc polecony wpłaci $300 i dostanie 0.2% dziennie to Ty również dostajesz tyle samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivaho Jako tako ma to sens :) Nie wiem czemu ale wyobraziłem sobie jednego z czołowego polskiego naganiacza jak wyzywa od barnów osoby co wypłacają depozyty :D ( no depo no earnings )  

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno projekt przyciągnie paru liderów :)

Rejestracja jest już otwarta!

link do aplikacji: https://apps.kok-play.io

kod zaproszenia: 55909288

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest moziwosc ustawienia jezyka angielskiego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, po zalogowaniu ostatnia zakładka (my page) i na samym dole włącz english. Potem restart. Ja już kopię :)

Cena za token: 0.14

Cena za hotel podstawowy: 4 KOK

Share this post


Link to post
Share on other sites

chodzi oto ze nie moge sie zapisac bo wszytko odrazu po starcie aplikacji mam po koreansku

ok, juz wiem gdzie był błąd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam już pierwsze naliczenie. Strategia moja jest taka, wchodzę grubo aby jak najszybciej uzyskać jak najwięcej KOKów i aby wykupić jak najwięcej hoteli, bo potem będą niedostępne i droższe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo czy będzie konieczna weryfikacja KYC, albo czy wygląda na to, że taka konieczność zostanie prędzej czy później wprowadzona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam problem z rejestracją, a konkretnie z datą urodzenia ktoś wie jak ja poprawnir uzupełnić ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzupełniasz tak jak pesel

Myślę że z takimi ludźmi ten token może pójść do góry jak plus. Ja mam do was jeszcze prośbę trzeba jeszcze tych ludzi przeanalizować czy na pewno real czy w piramidach nie byli

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, cryptopolo napisał:

mam problem z rejestracją, a konkretnie z datą urodzenia ktoś wie jak ja poprawnir uzupełnić ?

YYMMDD

3 godziny temu, marcinpomagax napisał:

Wiadomo czy będzie konieczna weryfikacja KYC, albo czy wygląda na to, że taka konieczność zostanie prędzej czy później wprowadzona?

Dostałem info, że nie ma weryfikacji, jest tylko restrykcja: 1 numer 1 konto. Ale jednocześnie jest pole REAL NAME, co może świadczyć, że kiedyś może coś takiego wystąpić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wejdz w My Page -> To invite i tam masz kod i QR

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest strona portfela. To prywatna strona jakiegoś użytkownika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok a gdzie ich strona? I czy sprawdziłeś czy ci ludzie od tego projektu to nie słupy? Skąd te wszystkie informacje wziąłeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma jeszcze strony, nie ma też WP, projekt jest w bardzo raczkującej fazie i oceniam go poprzez potencjał a nie ilość obecnych wodotrysków na start. Obejrz sobie filmik z eventu z pierwszego postu, wszyscy wymieni ludzie są tam obecni a ponadto przedstawiciel rządu i najważniejsza osoba w Korei reprezentująca środowisko krypto, tyle że te osoby nie są reprezentantami projektu. To nie jest event aktorski. Na dniach wrzucę filmiki prezentacyjne, mam również PDF z prezentacją i przewodnik ale po angielsku, będzie po polsku. Wrzucę Ci na PW.

Są też artykuły w azjatyckiej prasie i w googlach, no ale to już musisz sobie sam tłumaczyć :) Kilka linków wrzucam które znalazłem podczas mojego due diligence

CTO profil na facebooku:

https://www.facebook.com/young.choe.37

To jest prezydent koreanskiego blockchain association obecny na evencie 

ajrHKc.png

Prezes koreańskiego stowarzyszenia gwiazd produkcji:

Uk43FH.png

Przewodniczący Stowarzyszenia Specjalnej Strefy Turystyki Mody w Korei

9mg09E.png

członek Koreańskiego Zgromadzenia Narodowego, coś jak nasz sejm
HfzuFi.png

To są ważne osobistości będące na evencie, ale nie będące członkami zespołu kok token

http://www.etnews.com/20191011000166

o nexon:

https://m.post.naver.com/viewer/postView.nhn?volumeNo=18239948&memberNo=35174078&vType=VERTICAL

http://www.etnews.com/20190922000022

To jest CEO koktoken na jakims spotkaniu rzadowym o przemyśle kultury:

Linki z prasy

http://biz.chosun.com/site/data/html_dir/2019/10/10/2019101001968.html

http://biz.chosun.com/site/data/html_dir/2019/09/26/2019092601106.html

http://www.viva100.com/main/view.php?key=20190918010005512

http://www.asiatoday.co.kr/view.php?key=20160906002109068

http://www.asiatoday.co.kr/view.php?key=20160627002154294

https://news.naver.com/main/read.nhn?oid=024&aid=0000059652

http://www.fntoday.co.kr/news/articleView.html?idxno=182916

http://www.fntoday.co.kr/news/articleView.html?idxno=188494

http://biz.chosun.com/site/data/html_dir/2019/09/26/2019092601106.html

http://www.knnws.com/news/view.php?idx=3152

http://www.news1.kr/articles/?3251787

https://weekly.donga.com/3/all/11/832361/1

http://game.mk.co.kr/main/gamenews_detail.php?NO=201600536343

http://www.asiatoday.co.kr/view.php?key=20160906002109068

http://www.asiatoday.co.kr/view.php?key=20160627002154294

http://www.playforum.net/webzine/Detailview/12418

 

 

Edited by Ivaho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz mi wysłać tą prezentacje i przewodnik na priv po angielsku? Ja jutro kasę wpłace. Myślę że jak tacy ludzie są to trzeba cisnąć bo może to być dobry biznes a nie piramida. Zwłaszcza że w Polsce mamy duże szanse bo większość liderów utopiła się w cloudzie albo w exxie nie będą na razie żadnych dodatkowych portfeli promować.

Edited by Hutier

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można już budować hoteli, jest informacja o tym że wybudowano maksymalną liczbę budynków...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wie ktoś jak wysłać  usdt z binance na adres usdt w kok tokenie? Bo na binance są trzy opcje erc20, omni oraz tron?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Kryptokox

   Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
   Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

   Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
   Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
   MIN. 0.001 BTC

   Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
   Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
   Firma klasycznie zarejestrowana w UK   CEO: Russel York
   CTO: Paul Lewis
   CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
   MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI


   REJESTRACJA:
   https://laredo.io/?ref=Kryptokox
   Tak wyglądają aktualne statystyki:


   Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.
    
  • By kopacz
   Eobot v.2.0 - Następca starej strony Eobot 
   Kopalnia w chmurze z planem 1 GH/s za 0.6757 $ jest to moc dożywotnia (w starym systemie była ona na 5 lub 10 lat) 
   Planowany zwrot inwestycji w 2 miesiące 
   Dodatkowo na sam start dostajemy 10 GH/s za darmo i można wypłacić urobek bez zakupu dodatkowej mocy
   Ponadto raz na dobę jest kranik z losowaniem Przeważnie dostaje się 10 DOGE ale też zdarzają się dużo większe nagrody. 
   rejestracja: eobotv2

   Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% tego co zakupi nasz polecony w planie który kopiemy jeśli kopiemy BTC to dostajemy wynagrodzenie z poleconego w BTC (działa dokładnie tak samo jak na starej stronie)
   Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty
   W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość wydobycia.
   Przy samej darmowej mocy i codziennym klikaniu w kranik można zarobić ładną sumę. Warto na start zamieniać całe wydobycie wraz z nagrodami za kranik od razu na moc aby zwiększyć nasze zarobki
   Miłego zarabiania
  • By Ivaho
   Hotel King to gra mobilna zsynchronizowana z portfelem KOKToken, umożliwiająca osiąganie dodatkowych profitów z racji reinwestycji KOK Tokena w grze. Hotel King to symulacja zarządzania budynkami hoteli, które możemy kupować, rozbudowywać a w przyszłości sprzedawać innym użytkownikom.
    
   URUCHOMIENIE GRY
   Aby uruchomić grę musimy najpierw założyć portfel KOKtoken. Następnie logujemy się i wybieramy środkową zakładkę z dolnego menu:

   i wybieramy grę Hotel King:

   Zakładamy profil. Wczytywanie gry trwa jakiś czas. Po założeniu profilu następnym razem przy ładowaniu gry wystarczy jak klikniemy w przycisk LOGIN:

   Gra się nam teraz wczytuje.
    
   BUDOWA HOTELI
   Po wczytaniu pojawi się nasz plac budowy hoteli. Naciśnij przycisk Hotel Information w prawym dolnym rogu gry:

   Zobaczysz wtedy 5 pół budowy/zakładek, na których możesz stawiać różne hotele o różnej wartości:

    
   Dostępne obecnie hotele to:
   MALIBU oraz Maymond.
   Malibu ma cykl zbiorów co 24h a Maymond co 4h. Malibu możemy rozwinąć do 3 gwiazdek a Maymond do 5. Zysk z Malibu to 0.34 do max. 1.83 a Maymond to 0.37% do max. 0.87. Każdy z hoteli ma inny koszt budowy.
    
   A tak wygląda zakładka z postawionym już hotelem:

   Widzimy jaki jest koszt konstrukcji (total construction fee), ile czasu zajmuje cykl zarobkowy (Collection interval), jaki jest zysk (0.34-1.15%) i jakie są bonusy. Przy pomocy tej zakładki możemy też zburzyć budynek (Remove) ale tego robić nie polecam, oraz wynająć menedżera (Hire) ale o tym pozniej.
   Co istotne, hotele nie są zawsze dostępne do zakupu. Ich ilość jest limitowana, dlatego warto śledzić ogłoszenia w portfelu (My page => Announcement) czy też forum. Maksymalnie na 1 serwerze może być 100,000 hoteli. Limit na użytkownika to 5 hoteli.
   Gdy mamy już postawiony hotel, to na każdym piętrze odlicza nam się licznik do "pory żniw". Po zakończeniu tego czasu klikamy na obracające się KOKi:

   Hurrrra!! Nasze saldo KOK rośnie. Jest ono widoczne na górze ekranu.

   Po zebraniu zysków naciskamy jeszcze na miotełkę aby pozamiatać po gościach hotelowych  Potem cykl rozpoczyna się od nowa. 
    
    
   ROZBUDOWA HOTELI
   Masz już hotel? Czas na inwestycję w jego rozwój. Czym lepiej rozwinięty hotel tym większe zyski nam generuje. 
   W hotelach możemy stawiać kolejne piętra. Aby to zrobić klikamy na hol hotelu i przycisk upgrade albo klikamy na strzałkę do góry nad hotelem. Każda rozbudowa przynosi nam wymierne zyski. Po pierwsze rośnie wartość nominalna budynku a po drugie wzrasta poziom cyklicznych zysków.
   Symulację potencjalnych zysków z rozbudowy widać na okienku potwierdzenia:

    
   Hotele możemy również rozwijać poprzez dodawanie nowych gwiazdek i tym samym zwiększanie ich prestiżu. Dzięki temu zyski robią się jeszcze wyższe a wartość nominalna również rośnie. Dodawaniu gwiazdek służy token DAC. W odróżnieniu jednak od stawiania kolejnych pięter, proces dodawania gwiazdek staje się coraz trudniejszy i może się nie udać. Przy każdym procesie mamy opis ile % mamy szans na dodanie gwiazdki i jak rośnie zysk z hotelu w razie podniesienia prestiżu:

   Zasada jest taka, że im wyższy ranking budynku tym niższy wskaznik sukcesu.
    
   WYBURZENIE BUDYNKU
   Za pomocą przycisku Remove budynki hoteli możemy wyburzać i dać miejsce na nowe. Odzyskamy w ten sposób swoje KOKi, aczkolwiek kosztuje to też 5% prowizji. Osobiście jednak odradzam sprzedaży, już lepiej zaczekać na uruchomienie handlu budynkami między użytkownikami, wtedy cena transakcyjna będzie na pewno wyższa niż nominalna, szczególnie, że jest limit hoteli na serwerze.
    
   ZATRUDNIANIE MENEDŻERÓW
   Jeśli nie chcemy każdorazowo zbierać zysków i sprzątać, to możemy to zadanie zlecić menedżerom. Menedżerów wynajmujemy za pomocą DAC na podstawie miesięcznych kontraktów (opcja HIRE). Dla każdego hotelu należy zatrudnić oddzielnego menedżera. Jego wynagrodzenie jest różne, w zależności od hotelu (płacimy mu za pomocą DAC). Menedżer zbiera za nas monetki i sprząta, także patrzymy wtedy jedynie jak rośnie nasze saldo. Należy jednak zachować ostrożność przy zatrudnianiu, gdyż jeśli wartość budynku jest niska, to jest on mniej skuteczny.  Budynki które posiadają menedżera mają ikonkę ludzika:

   Menedżera możemy również zwolnić.
    
   NASZ POZIOM
   Klikając na nasz poziom otrzymamy podstawowe informacje o naszym koncie. Zobaczymy też pasek postępu do następnego poziomu. Każdy poziom daje nam dodatkowe bonusy do zysków. Poziom rośnie gdy się logujemy, budujemy, rozbudowujemy, zbieramy pieniądze.
    
   Powodzenia i wysokich profitów a także dobrej zabawy 

  • By pepperoniss
   IXwallet.io to program, który obserwuję od około miesiąca, czyli mniej więcej okolic oficjalnego startu swojego starszego brata czyli Cloudtoken. A wszedłem na Dzień Dziecka  
   Dotychczas nie publikowałem projektu na forum przede wszyskim z tego powodu, że po hyipowym sukcesie PlusToken, SCFToken można było się spodziewać wysypu podobnych programów i liczyć się z tym, że wiele z nich okaże się szybkimi scamami.
   Tego wątku także bym nie otworzył gdyby bue dywersja z aszych forumowiczów, który dziś projekt opisał, po czym po ostrzeżeniach za spam jeszcze szybciej usunął.
   Na forum nie jest tajemincą moje mocno sceptycznie i krytyczne podejście do CloudTokena. A IXwallet.io jest praktycznie jego wierną kopią.
   Legenda opiera się dokładnie na tej samej co w nieco starszym bracie. Tu także rzekomo zarabiamy na arbitrażu. Tutaj jednak bot jest oparty na sztucznej inteligencji (sieciach neuronowych) i potrafi sam się uczyć!
   Tu także trzymamy środki w super, hiper nowoczesnym i bezpiecznym portfelu zabezpieczonym mnemonikami ora także otrzymujemy naliczenia za HOLDowanie środków na wydzielonym portfelu HOLD i także możemy zarabiać z wielu poziomów polecania.
   Oczywiście podobnie jak w Cludtoken wszysko jest udawane. Mnemoniki nie tworzą w istocie adresów prywatnych i w istocie służą wyłącznie za superhasło do odzyskiwania utraconego dostępu do konta.
   Róznicą, acz niezbyt istotną i mogącą wręcz stanowić dodatkowy atut projektu jest to, że dostęp do projektu dla odmiany mozliwy jest wyłącznie przez stronę www a legenda mówi, że na urządzenia mobilne przyjdzie niedługo czas.
   Projekt wystarował 11 maja 2019 roku. Więc trochę niepokojący jest fakt, że domena na której stoi projekt została wykupiona trzy dni wcześniej (LINK).
   W projekt możemy inwestować możemy w trzech kryptowalutach: BTC, ETH i BCH (alias BCHABC, BCC).
   Naliczenia otrzymujemy w specjalnym tokenie IXT, także rzekomo opartym na łańcuchu Etherium ERC-20.
   W odróżnieniu jednak od starszego brata wynagrodzenia są bardziej hyipowe i uzależnione od wysokości inwestycji, tu zwanej HOLDOWANIEM.

    
   Wg informacji podawanych przez twórców wpłaty i wypłaty do i z programu mają być bez opłat. Nie jest to jednak prawdą gdyż w rzeczywistości pobierana jest normalna opłata sieciowa.
   Natomiast wcześniejsze wycofanie środków z salda HOLD ma być obarczone fee zależnym od czasu wycofania. w pierwszych 15 dniach - 10%, w kolejnych 15 - 5% a w późniejszym okresie 1%.
   Ponadto projekt stosuje bardzo podobne jak inne ponziaki zachęty do nie wypłacania środków z projektu. Tu za utrzymanie przez miesiąc środków na koncie HOLD bez jakiejkowliek wypłaty uczestnik otrzma extra 1% a przez 60 dni - 2,5%.

    
   Czymże byłby jednak taki projekt bez prowizji za polecenie?
   Na tle starszych braci niczym szczególnym się ten projekt nie wyróżnia. Jest dość podobny.
   Z pierwszego poziomu otrzymujemy 100% naliczeń naszych poleceonych. Z poleconych z lini 2-10 otrzymujemy po 10% a dalej w zależności od tzw. rangi.
   2 pierwsze poziomy są dla nas dostępne od razu po wejściu w projekt. Dostęp do kolejnych zależy od tego czy nasi poleceniu oziągnęli RANK 1. I tu uwaga. By osiągnąć RANK I nie wystarczy zainwestowanie minimalnej kwoty lecz konieczne jest zainwestowanie przez poleconego co najmniej 0,03 BTC, 0,50 BTH lub 1 ETH, czyli... praktycznie identycznie jak w Cloudtoken z tą różnicą, że tu nie jest to zależne od wartości przelicznika.
   Każda zaproszona osoba, która osiągnęła RANK 1 otwiera nam 2 kolejne linie a nie jak u starszego barata jedną.

    
   Sam interface jest minimalistyczny i bardzo przejrzysty prze co bardzo intuicyjny.

   Jak widać na jednej stronie mamy praktycznie całą istotną wiedzę. Co należy mocno pochwalić to szybkość działania strony. Transakcje na niej pojawiają się natychmiast po odnotowaniu środków na blockchainie. W tym zakresie pozytywnie wypada w porównaniu z Cludtoken.
    
   Link do rejestracji
   Moja inwestycja 
   Naliczenia dokonywane są w tokenie IXT, którego kóra jest ustalany centralnie. Na dziś cena ta wynosi 1,33$/IXT.
   Podsumowanie
   Jak w każdym tego typu projekt wejście weń w jak najwcześniej znacznie zwiększa szansę na wyjście z projektu z zyskiem. Admini takich projektów mają świetnie przemyślaną strategię, która bazuje na naszej pazerności. Stąd w każdym takim programie występują podobne mechanizmy nie zachęcające do pozostawienia środków w projekcie a z drugiej strony zniechęcające do wycofania środków z projektu. Tutaj jest z jednej strony to extra bonus 1% i 2,5% miesięcznie za utrzymanie na koncie HOLD środków a z drugiej opłata za wycofanie sięgająca 10%.
   W opisie projektu zupełnie pominąłem rzekomy zespół tworzący projekt. Kto zechce - ten sobie znajdzie ale nie ma on większego znaczenia. W opisie tego projektu dokonywałem wielu porównań do Cloudtoken. Wynika to z tego, że wszelkie zastrzeżenia, które można mieć do Cludtokena są w pełni adekwatne do IX Wallet. Zarówno bowiem rzekomy arbitraż jak i bezpieczeństwo portfela są żadne i w mojej ocenie w obu projektach są udawane i symulowane praktycznie w całości. Oba to typowe ponziaki. 
   Szczególną uwagę zwrócę jednak na udawanie bezpiecznego portfela. Mnemoniki sugerują, że wszysko mamy pod kontrolą a tak nie jest. W obu projektach mnemiki są prawidłowo generowane i rzeczywiście da się na nich utworzyć deterministyczny portfel z nieskończoną ilością adresów. jednak w obu projektach są tylko listkiem figowym. Adresy, na które wpłacamy nie pochodzą bowiem z tych mnemoników. W żadnym razie nie kontrolujemy naszymi kluczami prywatnymi środków przesłanych do programu. Dobitnie o tym świadczy to, że w IX Wallet także środki trafiające na "nasz portfel" są przesyłane - praktycznie od razu - na zupełnie inny adres bez naszej ingerencji i całkowicie niezależnie od tego czy przesyłamy je na konto HOLD. Świadczy to jednoznacznie, że klucze prywatne "naszych" adresów są w pełni kontrolowane przez adminów projektu.
   Co przemawia za tym projektem?
   Hm... Trudne pytanie. IMHO to, że dostępny jest platformie www a nie na telefonach. Nie to, że android i IOS to jakaś wada. Po prostu www jest bardziej dostępne i łatwiej promowalne na skutek klasycznych reflinków. Druga kwestia to projekt zaczyna żyć dość mocno w rosyjskojęzycznym światku a ja zawsze miałem sentymet do rosyjskich ponziaków. I wreszcie to, że od strony programowej wygląda dość solidnie choć bardzo możliwe, że wysyp tego typu programów może wiązać się z dostępnością jakiegoś gotowego skrytptu. Podobieństwa braci tokenowej są bowiem bardzo duże a niepodobna w takim tempie stworzyć klona od podstaw i praktycznie w skali 1:1.
   Jeśli mimo tych zastrzeżeń i uwag, które tu podniosłem chcesz zaryzykować parę centów w tym ponziaku zaprsaszam...
   Link do rejestracji
    


   _______________________________________
   Nigdy nie bierz poważnie zapewnień o inwestowaniu środków z tego typu programów w forex, diamenty, złoto czy cokolwiek innego. Każdy z tego typu programów działa prawie na pewno wg mniej lub bardziej zmodyfikowanego schematu Ponziego. Nie wkładaj w żaden tego typu program pieniędzy, z których stratą nie będziesz mógł się pogodzić. Uczestnictwo w tego typu programach zawsze jest loterią i zawsze należy liczyć się ze stratą nawet całości zainwestowanych pieniędzy. Moje posty na tym forum nie są reklamą programu ani zachętą do angażowania Twoich pieniędzy w jakikolwiek program lecz stanowią jedynie informację o funkcjonujących w sieci programach. Pamiętaj, że zawsze wchodząc w tego typu programy robisz to wyłącznie na własne ryzyko.
    


×