Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

KOK Token - platforma cyfrowa i portfel - 4-20% miesięcznie - kok-play.io

Recommended Posts

U mojej zony 15 dzień i depo brak

Dajcie znać jak dojdzie. Ja także czekam tyle że dopiero 10 dni.

Info od supportu mam takie ze do konca miesiaca depozyt przyjdzie na moj adres heh

Codziennie wypłaty dochodzą do kilku godzin, ROI mam na poziomie 65%

Wczoraj nie wypłacałem, ale dziś spróbuję. Polecam wypłacać w ETH

yT8dBe.png

Edited by Ivaho

Nie zdążyłem wieczorem, wypłaciłem rano i doszło po paru h.

Za dzisiaj również mam. Za wczoraj ciągle brak. Raz miałem taką sytuację i doszła zaległe po ponad tygodniu.

Dobrze że wypłaty dochodzą. Jest szansa na zwrot depozytu. Otrzymał ktoś w ostatnim czasie?

ETH czy BTC? Ostatnio zlecałem przedwczoraj rano i dostałem w 2h

To dlatego, wyplacaj w ETH. Pisali o opoznieniach dla btc.

I jeszcze taki news:

[Notice] Guidelines for using Platforms

2020-02-16 02:18:25

Hello, KOK PLAY family

KOK PLAY offers various services for the convenience of our members.

We also provide several benefits to advance our platform.

However, as the number of people who want to benefit only themselves through acts that hinder the platform development has increased, we plan to block it through the system improvement and notify in advance as the grace period for not causing any damage in good faith.

Please read this carefully and be careful not to be suffered from the unjust damage.

Prohibited behavior

① The act of building a hotel and demolish it repeatedly in Hotel King to level up.

② Only playing the Hotel King without staking.

③ Use of services using macros, hacking, illegal programs, etc.

④ Try to avoid fees by transferring to high-ranking accounts with many benefits.

⑤ Illegal use of other's name.

⑥ Internal transactions with the person subject to sanctions.

⑦ Other acts that hinder platform operation and development.

※ It is difficult to check who is subject to sanctions before trading, so we recommend to refrain from making internal transactions.

Acts that are not prohibited but habitual such acts are subject to sanction as these acts are not encouraged.

① Buying and selling coins through internal transfer.

② Frequent withdrawal only without new recommendation.

③ The terminating of mining for the purpose of playing Hotel King or receiving KOK from another person.

④ Leave profits by using the exchange function.

Contents of Sanction 

① Warning: Manual inspection for withdrawal, account suspension or expulsion when accumulated three times.

② Account Suspension: Exchange/Revenue/ Withdrawal/Transaction suspended, but the period is divided into three days, one week, two weeks, and one month depending on the details of sanctioned contents.

If an explanation or confirmation is required, the account may be suspended temporarily, in which the account becomes normal after justification.

③ Expulsion: Permanent account suspension after the refund of the remaining amount from the staking, excluding the fee and the amount already withdrawed.

KOK PLAY is growing along with you. In other words, every action of our members has a huge impact on the platform development.

Therefore, the foundation pays attention to opinipns of many frontiers for the development of the platform. As the platform improves, we will continue to upgrade the technical and policy content of the platform for the contributors to receive more benefits.

KOK PLAY will continue to improve further!

Thank you.

Ivaho tego typu zasady powinny byc opublikowane przez KOK-a na początku działania programu. Niektóre z nich sa conajmniej dyskusyjne

Całkowicie się zgadzam i to właśnie postulowałem

Po dzisiejszej aktualizacji mój Activity bonus wzrósł do 3%. Gram ostatnio codziennie w PK Master wykorzystując darmowy los, może dzięki temu? Jak to wygląda u was i jak można jeszcze wpłynąć na wysokość tego bonusa?

Szykuje się też dodanie J88 Poker, jest już zapowiedz bardziej oficjalna. My z @Kryptokox przyjelismy strategie wypłaty zysków zamiast depozytów i ta strategia okazała się, przynajmniej dla mnie, słuszna. Wypłaty mam codziennie i jestem już bliski wyjścia na "zero", a jeszcze zostaje depozyt, hotele itp. 

Z większą już cierpliwością czekam na to, jak dalej się będzie projekt rozwijał.

18 godzin temu, marcinpomagax napisał:

Gram ostatnio codziennie w PK Master wykorzystując darmowy los, może dzięki temu?

Może, ja nie gram i mam zero. 

Fajnie że projekt się rozwija. U mnie jutro mijają trzy tygodnie od zlecenia wypłaty depozytu. 

Edited by igor87

U mnie za 2 dni mija miesiac od zlecenia depozytu i nadal nic a support juz nie odpowiada , nie wiem czy powodem jest to ze to 5 k $ przeciez dla nich to mala kwota 

Tristan u mnie jest podobnie. Zaraz miesiąc będzie, depozyt to 6k, i brak jakiejkolwiek informacji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox

Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
      Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
      Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
      MIN. 0.001 BTC

Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
      Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
      Firma klasycznie zarejestrowana w UK

CEO: Russel York
      CTO: Paul Lewis
      CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
      MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI

Tak wyglądają aktualne statystyki:

Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

• By kopacz
      Eobot v.2.0 - Następca starej strony Eobot 
      Kopalnia w chmurze z planem 1 GH/s za 0.6757 $ jest to moc dożywotnia (w starym systemie była ona na 5 lub 10 lat) 
      Planowany zwrot inwestycji w 2 miesiące 
      Dodatkowo na sam start dostajemy 10 GH/s za darmo i można wypłacić urobek bez zakupu dodatkowej mocy
      Ponadto raz na dobę jest kranik z losowaniem Przeważnie dostaje się 10 DOGE ale też zdarzają się dużo większe nagrody. 

Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% tego co zakupi nasz polecony w planie który kopiemy jeśli kopiemy BTC to dostajemy wynagrodzenie z poleconego w BTC (działa dokładnie tak samo jak na starej stronie)
      Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty
      W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość wydobycia.
      Przy samej darmowej mocy i codziennym klikaniu w kranik można zarobić ładną sumę. Warto na start zamieniać całe wydobycie wraz z nagrodami za kranik od razu na moc aby zwiększyć nasze zarobki
      Miłego zarabiania
    • By Ivaho
      Hotel King to gra mobilna zsynchronizowana z portfelem KOKToken, umożliwiająca osiąganie dodatkowych profitów z racji reinwestycji KOK Tokena w grze. Hotel King to symulacja zarządzania budynkami hoteli, które możemy kupować, rozbudowywać a w przyszłości sprzedawać innym użytkownikom.

URUCHOMIENIE GRY
      Aby uruchomić grę musimy najpierw założyć portfel KOKtoken. Następnie logujemy się i wybieramy środkową zakładkę z dolnego menu:

i wybieramy grę Hotel King:

Zakładamy profil. Wczytywanie gry trwa jakiś czas. Po założeniu profilu następnym razem przy ładowaniu gry wystarczy jak klikniemy w przycisk LOGIN:

Gra się nam teraz wczytuje.

BUDOWA HOTELI
      Po wczytaniu pojawi się nasz plac budowy hoteli. Naciśnij przycisk Hotel Information w prawym dolnym rogu gry:

Zobaczysz wtedy 5 pół budowy/zakładek, na których możesz stawiać różne hotele o różnej wartości:

Dostępne obecnie hotele to:
      MALIBU oraz Maymond.
      Malibu ma cykl zbiorów co 24h a Maymond co 4h. Malibu możemy rozwinąć do 3 gwiazdek a Maymond do 5. Zysk z Malibu to 0.34 do max. 1.83 a Maymond to 0.37% do max. 0.87. Każdy z hoteli ma inny koszt budowy.

A tak wygląda zakładka z postawionym już hotelem:

Widzimy jaki jest koszt konstrukcji (total construction fee), ile czasu zajmuje cykl zarobkowy (Collection interval), jaki jest zysk (0.34-1.15%) i jakie są bonusy. Przy pomocy tej zakładki możemy też zburzyć budynek (Remove) ale tego robić nie polecam, oraz wynająć menedżera (Hire) ale o tym pozniej.
      Co istotne, hotele nie są zawsze dostępne do zakupu. Ich ilość jest limitowana, dlatego warto śledzić ogłoszenia w portfelu (My page => Announcement) czy też forum. Maksymalnie na 1 serwerze może być 100,000 hoteli. Limit na użytkownika to 5 hoteli.
      Gdy mamy już postawiony hotel, to na każdym piętrze odlicza nam się licznik do "pory żniw". Po zakończeniu tego czasu klikamy na obracające się KOKi:

Hurrrra!! Nasze saldo KOK rośnie. Jest ono widoczne na górze ekranu.

Po zebraniu zysków naciskamy jeszcze na miotełkę aby pozamiatać po gościach hotelowych  Potem cykl rozpoczyna się od nowa. 

ROZBUDOWA HOTELI
      Masz już hotel? Czas na inwestycję w jego rozwój. Czym lepiej rozwinięty hotel tym większe zyski nam generuje. 
      W hotelach możemy stawiać kolejne piętra. Aby to zrobić klikamy na hol hotelu i przycisk upgrade albo klikamy na strzałkę do góry nad hotelem. Każda rozbudowa przynosi nam wymierne zyski. Po pierwsze rośnie wartość nominalna budynku a po drugie wzrasta poziom cyklicznych zysków.
      Symulację potencjalnych zysków z rozbudowy widać na okienku potwierdzenia:

Hotele możemy również rozwijać poprzez dodawanie nowych gwiazdek i tym samym zwiększanie ich prestiżu. Dzięki temu zyski robią się jeszcze wyższe a wartość nominalna również rośnie. Dodawaniu gwiazdek służy token DAC. W odróżnieniu jednak od stawiania kolejnych pięter, proces dodawania gwiazdek staje się coraz trudniejszy i może się nie udać. Przy każdym procesie mamy opis ile % mamy szans na dodanie gwiazdki i jak rośnie zysk z hotelu w razie podniesienia prestiżu:

Zasada jest taka, że im wyższy ranking budynku tym niższy wskaznik sukcesu.

WYBURZENIE BUDYNKU
      Za pomocą przycisku Remove budynki hoteli możemy wyburzać i dać miejsce na nowe. Odzyskamy w ten sposób swoje KOKi, aczkolwiek kosztuje to też 5% prowizji. Osobiście jednak odradzam sprzedaży, już lepiej zaczekać na uruchomienie handlu budynkami między użytkownikami, wtedy cena transakcyjna będzie na pewno wyższa niż nominalna, szczególnie, że jest limit hoteli na serwerze.

ZATRUDNIANIE MENEDŻERÓW
      Jeśli nie chcemy każdorazowo zbierać zysków i sprzątać, to możemy to zadanie zlecić menedżerom. Menedżerów wynajmujemy za pomocą DAC na podstawie miesięcznych kontraktów (opcja HIRE). Dla każdego hotelu należy zatrudnić oddzielnego menedżera. Jego wynagrodzenie jest różne, w zależności od hotelu (płacimy mu za pomocą DAC). Menedżer zbiera za nas monetki i sprząta, także patrzymy wtedy jedynie jak rośnie nasze saldo. Należy jednak zachować ostrożność przy zatrudnianiu, gdyż jeśli wartość budynku jest niska, to jest on mniej skuteczny.  Budynki które posiadają menedżera mają ikonkę ludzika:

Menedżera możemy również zwolnić.

NASZ POZIOM
      Klikając na nasz poziom otrzymamy podstawowe informacje o naszym koncie. Zobaczymy też pasek postępu do następnego poziomu. Każdy poziom daje nam dodatkowe bonusy do zysków. Poziom rośnie gdy się logujemy, budujemy, rozbudowujemy, zbieramy pieniądze.

Powodzenia i wysokich profitów a także dobrej zabawy 

• By pepperoniss
      IXwallet.io to program, który obserwuję od około miesiąca, czyli mniej więcej okolic oficjalnego startu swojego starszego brata czyli Cloudtoken. A wszedłem na Dzień Dziecka  
      Dotychczas nie publikowałem projektu na forum przede wszyskim z tego powodu, że po hyipowym sukcesie PlusToken, SCFToken można było się spodziewać wysypu podobnych programów i liczyć się z tym, że wiele z nich okaże się szybkimi scamami.
      Tego wątku także bym nie otworzył gdyby bue dywersja z aszych forumowiczów, który dziś projekt opisał, po czym po ostrzeżeniach za spam jeszcze szybciej usunął.
      Na forum nie jest tajemincą moje mocno sceptycznie i krytyczne podejście do CloudTokena. A IXwallet.io jest praktycznie jego wierną kopią.
      Legenda opiera się dokładnie na tej samej co w nieco starszym bracie. Tu także rzekomo zarabiamy na arbitrażu. Tutaj jednak bot jest oparty na sztucznej inteligencji (sieciach neuronowych) i potrafi sam się uczyć!
      Tu także trzymamy środki w super, hiper nowoczesnym i bezpiecznym portfelu zabezpieczonym mnemonikami ora także otrzymujemy naliczenia za HOLDowanie środków na wydzielonym portfelu HOLD i także możemy zarabiać z wielu poziomów polecania.
      Oczywiście podobnie jak w Cludtoken wszysko jest udawane. Mnemoniki nie tworzą w istocie adresów prywatnych i w istocie służą wyłącznie za superhasło do odzyskiwania utraconego dostępu do konta.
      Róznicą, acz niezbyt istotną i mogącą wręcz stanowić dodatkowy atut projektu jest to, że dostęp do projektu dla odmiany mozliwy jest wyłącznie przez stronę www a legenda mówi, że na urządzenia mobilne przyjdzie niedługo czas.
      Projekt wystarował 11 maja 2019 roku. Więc trochę niepokojący jest fakt, że domena na której stoi projekt została wykupiona trzy dni wcześniej (LINK).
      W projekt możemy inwestować możemy w trzech kryptowalutach: BTC, ETH i BCH (alias BCHABC, BCC).
      Naliczenia otrzymujemy w specjalnym tokenie IXT, także rzekomo opartym na łańcuchu Etherium ERC-20.
      W odróżnieniu jednak od starszego brata wynagrodzenia są bardziej hyipowe i uzależnione od wysokości inwestycji, tu zwanej HOLDOWANIEM.

Wg informacji podawanych przez twórców wpłaty i wypłaty do i z programu mają być bez opłat. Nie jest to jednak prawdą gdyż w rzeczywistości pobierana jest normalna opłata sieciowa.
      Natomiast wcześniejsze wycofanie środków z salda HOLD ma być obarczone fee zależnym od czasu wycofania. w pierwszych 15 dniach - 10%, w kolejnych 15 - 5% a w późniejszym okresie 1%.
      Ponadto projekt stosuje bardzo podobne jak inne ponziaki zachęty do nie wypłacania środków z projektu. Tu za utrzymanie przez miesiąc środków na koncie HOLD bez jakiejkowliek wypłaty uczestnik otrzma extra 1% a przez 60 dni - 2,5%.

Czymże byłby jednak taki projekt bez prowizji za polecenie?
      Na tle starszych braci niczym szczególnym się ten projekt nie wyróżnia. Jest dość podobny.
      Z pierwszego poziomu otrzymujemy 100% naliczeń naszych poleceonych. Z poleconych z lini 2-10 otrzymujemy po 10% a dalej w zależności od tzw. rangi.
      2 pierwsze poziomy są dla nas dostępne od razu po wejściu w projekt. Dostęp do kolejnych zależy od tego czy nasi poleceniu oziągnęli RANK 1. I tu uwaga. By osiągnąć RANK I nie wystarczy zainwestowanie minimalnej kwoty lecz konieczne jest zainwestowanie przez poleconego co najmniej 0,03 BTC, 0,50 BTH lub 1 ETH, czyli... praktycznie identycznie jak w Cloudtoken z tą różnicą, że tu nie jest to zależne od wartości przelicznika.
      Każda zaproszona osoba, która osiągnęła RANK 1 otwiera nam 2 kolejne linie a nie jak u starszego barata jedną.

Sam interface jest minimalistyczny i bardzo przejrzysty prze co bardzo intuicyjny.

Jak widać na jednej stronie mamy praktycznie całą istotną wiedzę. Co należy mocno pochwalić to szybkość działania strony. Transakcje na niej pojawiają się natychmiast po odnotowaniu środków na blockchainie. W tym zakresie pozytywnie wypada w porównaniu z Cludtoken.

Link do rejestracji
      Moja inwestycja 
      Naliczenia dokonywane są w tokenie IXT, którego kóra jest ustalany centralnie. Na dziś cena ta wynosi 1,33$/IXT.
      Podsumowanie
      Jak w każdym tego typu projekt wejście weń w jak najwcześniej znacznie zwiększa szansę na wyjście z projektu z zyskiem. Admini takich projektów mają świetnie przemyślaną strategię, która bazuje na naszej pazerności. Stąd w każdym takim programie występują podobne mechanizmy nie zachęcające do pozostawienia środków w projekcie a z drugiej strony zniechęcające do wycofania środków z projektu. Tutaj jest z jednej strony to extra bonus 1% i 2,5% miesięcznie za utrzymanie na koncie HOLD środków a z drugiej opłata za wycofanie sięgająca 10%.
      W opisie projektu zupełnie pominąłem rzekomy zespół tworzący projekt. Kto zechce - ten sobie znajdzie ale nie ma on większego znaczenia. W opisie tego projektu dokonywałem wielu porównań do Cloudtoken. Wynika to z tego, że wszelkie zastrzeżenia, które można mieć do Cludtokena są w pełni adekwatne do IX Wallet. Zarówno bowiem rzekomy arbitraż jak i bezpieczeństwo portfela są żadne i w mojej ocenie w obu projektach są udawane i symulowane praktycznie w całości. Oba to typowe ponziaki. 
      Szczególną uwagę zwrócę jednak na udawanie bezpiecznego portfela. Mnemoniki sugerują, że wszysko mamy pod kontrolą a tak nie jest. W obu projektach mnemiki są prawidłowo generowane i rzeczywiście da się na nich utworzyć deterministyczny portfel z nieskończoną ilością adresów. jednak w obu projektach są tylko listkiem figowym. Adresy, na które wpłacamy nie pochodzą bowiem z tych mnemoników. W żadnym razie nie kontrolujemy naszymi kluczami prywatnymi środków przesłanych do programu. Dobitnie o tym świadczy to, że w IX Wallet także środki trafiające na "nasz portfel" są przesyłane - praktycznie od razu - na zupełnie inny adres bez naszej ingerencji i całkowicie niezależnie od tego czy przesyłamy je na konto HOLD. Świadczy to jednoznacznie, że klucze prywatne "naszych" adresów są w pełni kontrolowane przez adminów projektu.
      Co przemawia za tym projektem?
      Hm... Trudne pytanie. IMHO to, że dostępny jest platformie www a nie na telefonach. Nie to, że android i IOS to jakaś wada. Po prostu www jest bardziej dostępne i łatwiej promowalne na skutek klasycznych reflinków. Druga kwestia to projekt zaczyna żyć dość mocno w rosyjskojęzycznym światku a ja zawsze miałem sentymet do rosyjskich ponziaków. I wreszcie to, że od strony programowej wygląda dość solidnie choć bardzo możliwe, że wysyp tego typu programów może wiązać się z dostępnością jakiegoś gotowego skrytptu. Podobieństwa braci tokenowej są bowiem bardzo duże a niepodobna w takim tempie stworzyć klona od podstaw i praktycznie w skali 1:1.
      Jeśli mimo tych zastrzeżeń i uwag, które tu podniosłem chcesz zaryzykować parę centów w tym ponziaku zaprsaszam...
      Link do rejestracji

Nigdy nie bierz poważnie zapewnień o inwestowaniu środków z tego typu programów w forex, diamenty, złoto czy cokolwiek innego. Każdy z tego typu programów działa prawie na pewno wg mniej lub bardziej zmodyfikowanego schematu Ponziego. Nie wkładaj w żaden tego typu program pieniędzy, z których stratą nie będziesz mógł się pogodzić. Uczestnictwo w tego typu programach zawsze jest loterią i zawsze należy liczyć się ze stratą nawet całości zainwestowanych pieniędzy. Moje posty na tym forum nie są reklamą programu ani zachętą do angażowania Twoich pieniędzy w jakikolwiek program lecz stanowią jedynie informację o funkcjonujących w sieci programach. Pamiętaj, że zawsze wchodząc w tego typu programy robisz to wyłącznie na własne ryzyko.