Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

marek505

REVOLUT - 33 PLN na start do wydania w dowolny sposób // 33 PLN za polecenie i dla poleconego

Recommended Posts

Odbierz 33 zł za rejestrację i zamówienie bezpłatnej karty płatniczej! Jeśli ktoś mieszka za granicą bonus może być do wysokości 15 Euro

Mój link z możliwością dzielenia się z wami bonusem, będzie aktywny jeszcze 11 dni od dziś, czyli do 2.11.2019

Revolut, bo o nim mowa to karta oraz mobilny kantor wymiany walut, kartą tą możesz płacić za granicą w bardzo wygodny sposób lub wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie, kursy wymiany walut są kursami między-bankowymi dlatego firma jest bardzo konkurencyjna. 

Rejestracja powinna zostać wykonana z linku, który uprawnia do odebrania bonusu i jest możliwa na komputerze smartfonie lub tablecie. (jeśli chodzi o PC to resztę kroków należy wykonać na smartfonie.

INSTRUKCJA

Pobieramy aplikacje Revolut, albo rejestrujemy się na PC korzystając (KONIECZNIE)  z tego linku:

Można sprawdzić sobie czy czysty link daje bonus   https://www.revolut.com/ 

Bonus otrzymasz po dokonaniu pierwszej płatności kartą i poczekasz, aż pojawi się ona w aplikacji jako Ukończona. Może to zająć do 7 dni, zazwyczaj środki bonusowe pojawiają się w ciągu 3 dni.

Po kliknięciu w link podajemy numer telefonu i powinna pojawić się informacja, że zostałeś/aś zakwalifikowana do bonusu. Otrzymasz sms z linkiem do pobrania aplikacji. 

Pobierz ją i załóż konto w niej używając podanego wcześniej numeru telefonu.

Na ten numer w sms-ie przyjdzie kod którym potwierdzisz rejestrację

Następnym krokiem jest weryfikacja za pomocą dokumentu tożsamości oraz selfie.

Aby zakwalifikowć się do bonusu należy dodać pieniądze na konto Revolut (min. 20 zł) za pomocą karty lub przelewu - Pamiętaj, że możesz je potem wydać w całości na zakupy w sklepie lub płacąc przez internet itd. 

Zamów DARMOWĄ fizyczną kartę (przesyłka idzie około 5 dni roboczych).

Następnie idziemy na zakupy –  Wystarczy wykonać 1 transakcję i mamy bonu na swoim koncie do 72h + możliwość zarabiania na promocji
. 

(dla mnie mega opcja, bo do tej pory polecałem ją za darmo, 
jako idealne narzędzie do przewalutowania środków, 
a tym samym korzystania za granicą – teraz można jeszcze na tym zarobić)

Dodałeś/aś środki, zweryfikowałeś/aś się i zamówiłeś/aś fizyczną kartę? Możesz przejść do kolejnego punktu , czyli transakcji online, bo aby ją zrobić, nie trzeba czekać na to, aż karta dojdzie na nasz adres. 

Transakcje można wykonać w internecie, bo w aplikacji widać dane naszej karty. Jedynie, o czym trzeba pamiętać to w zakładce karty, wejść w bezpieczeństwo i uaktywnić płatność online. Po ustawieniu możemy zrobić zakupy online - płacąc na allegro, aliexpress itd. wykorzystując do tego dane karty widoczne w zakładce 'karty'

Dajcie znać czy wszystko śmiga :D

Podrawiam.

Zostało 5 dni, aby skorzystać z promocji którą otrzymałem ja,:D Jeśli są pytania postaram się na nie odpowiedzieć.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Hiena
      Chciałbym przedstawić swój problem i jednocześnie szukam rozwiązania - mianowicie: zakupiłem BTC z kantoru internetowego Unlimited Michał Stryjewski i po otrzymaniu przez nich środków na konto bankowe otrzymałem e-maila zwrotnego z wiadomością o otrzymaniu przez nich anonimowego zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa i w związku z tym zażądali ode mnie wysłania zdjęcia dowodu osobistego oraz mojego zdjęcia w ciągu 60 minut. W przypadku braku otrzymania ww. dokumentów sprawę kierują na policję. Kilkukrotne próby kontaktu telefonicznego kończyły się niepowodzeniem (telefon był albo wyłączony albo zajęty albo nie odbierali).

Na stronie KNF wyczytałem, że są dwie giełdy kryptowalut, które znalazły się w rejestrze instytucji płatniczych – w tym Coinquista, w której właściciel Unlimited widnieje jako Prezes Zarządu. Moje pytanie – czy właściciel spółki widniejącej w rejestrze KNF może w swojej innej działalności żądać tego typu danych?

Zakupów w powyższym kantorze dokonywałem już wcześniej 2 lub 3 razy i nie było żadnego problemu. Kontaktowałem się z policją oraz KNF co mam robić w takiej sytuacji i stanowczo odradzali wysyłania takich poufnych danych. Finalnie wysłałem skrawek zdjęcia dowodu osobistego na którym widnieje imię + drugie imię oraz nazwisko, ale otrzymałem zwrotną informację, że potrzebują kompletu – dowodu oraz zdjęcia i sprawę już zgłosili na policję, ponieważ nie wysłałem ich w terminie.

Ani pieniędzy ani BTC oczywiście nie otrzymałem.
      Złozyłem zeznania na policji i dzisiaj otrzymałem informację, że sprawę przekazali do wydziału kryminalnego.
    • By tymtaszyn

BIT-CHANGER.NET - międzynarodowy exchanger wymiany kryptowalut i e-walut: Bitcoin, Perfect Money, Payeer, Ethereum. Transakcje przeprowadzane są automatycznie. Na rynku od 2016 roku. Aktualnie od grudnia 2019 kantor posiada polską wersję językową strony w związku z nawiązaniem współpracy z polskim kantorem Perfect Money MYINVESTSTORY.COM. Dodatkową opcją jest możliwość inwestycji w projekt. Oficjalny partner Perfect Money.
    • By pietras1984
      No to mamy kolejną opcje na zarobienie dodatkowych pieniędzy. 15 euro do zgarnięcia za rejestracje (jest KYC) i wykonanie jednej transakcji, aczkolwiek tak naprawdę poźniej i tak wszystko wraca do naszego portfela, więc koszt transakcji będzie jedyną opłatą jako ponosimy.   Jak otrzymać wspomnianą sume niżej zieloną trzcionką. W tym miejsce dwa słowa o danym serwisie. Nie jest to nowość mimo tego co głoszą  promotorzy w internecie. Jak zdązyłem zauważyć Luno istniało już w  2013 roku, a może nawet 2012. Sam ich profil na Facebooku został założony jak sprawdziłem właśnie w 2013 roku, a według informacji na stronie firma powstała w 2012 roku.   Czym jest luno (tutaj kopia opisu z ich profilu na Facebooku) Luno jest wiodącą globalną firmą zajmującą się walutami cyfrowymi, z zespołem ponad 70 ekspertów w dziedzinie technologii i finansów, działającą w ponad 30 krajach. Nasze produkty i usługi sprawiają, że ludzie i firmy mogą bezpiecznie i łatwo przechowywać, kupować, używać i uczyć się o walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Naszą wizją jest wzmocnienie pozycji miliardów ludzi poprzez dostarczanie cyfrowych walut wszystkim, wszędzie.  (Dla szukających więcej info o firmie na dole link do bloga).  
      Jak otrzymać bonusa 15 euro. Instrukcja        
        1. Pobieramy aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC przez przeglądarkę  czysty link -https://www.luno.com/ Reflink- https://www.luno.com/invite/F4SPYZ 2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email   3. Weryfikujemy swoją tożsamość - standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa od kilku minut do 48 godzin) 4. Wchodzimy w zakładkę rewards i wpisujemy kod: F4SPYZ   5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Walleta” kilkamy i dodajemy minimum 15 EUR na saldo lub odrazu dokonujemy zakupu BTC za to 15€   6. Zakupu możemy dokonać przelewem bankowym lub kartą.   7. Gdy już kupimy BTC dostaniemy na portfel dodatkowe BTC o wartości 15 EUR   8. Konwertujemy wszystko na EUR i wypłacamy na swoje konto.     Bardziej szczegółowo na dany temat na moim blogu https://piotrswist.blogspot.com/2019/12/luno-rozdaje-15-euro.html#more  

• By pietras1984
      Moje usługi, to dość młody serwis którego włascicielem jest ING Bank. Wystartował on w październiku 2019 i służy do automatyzacji podczas płacenia naszych rachunków. Możemy więc korzystając z tego serwisu opłacic prąd, gaz, internet czy nawet czynsz, a co najważniejsze już za samą rejestrację otrzymamy 30zł, które możemy wykorzystać na opłacenie naszych rachunków. Poza bonusem za rejestrację "Moje usługi" dają możliwość zgarnięcia dodatkowych 300zł z programu poleceń. Za każdą zaproszoną osobę również otrzymamy 30zł, a łącznie z programu poleceń możemy zgarnąć 300zł.. Myslę że całkiem przyjemna suma pozwalająca opłacic nasze rachunki bez ponoszenia kosztów i uszczuplenia własnego portfela.
      Jak otrzymać darmowego bonusa? (sama promocja dostępna do odwołania).
       -Należy zarejestrować się TUTAJ podając kod polecający (można skorzystać z mojego :8VWN-K45J  -Następnie trzeba opłacić co najmniej jedną z tzw. zweryfikowanych opłat (np. za prąd, gaz, czynsz czy inne media).   W tym miejscu należy też dodać że dokonując płatnosci z wykorzystaniem bonusa w pierwszej kolejnosci opłata za dany rachunek pobierana jest w calości z naszego konta , a następnie w ciągu 2-3 dni otrzymujemy zwrot na nasze konto kwoty bonusowej.   Czym jest "zweryfikowana opłata"? To rachunek lub faktura, której dane zostały pobrane automatycznie poprzez serwis Moje Usługi ze zweryfikowanego źródła, które wskaże użytkownik. Może być to połączenie z dostawcą usług poprzez eBOK albo połączenie ze skrzynką e-mail. W ten sposób operator usługi chce weryfikować czy faktycznie chcemy płacić za usługi dostarczane przez dostawców.   Rejestracja z bonusem 30zl TUTAJ Bardziej szczegółowy opis na moim blogu TUTAJ
    • By marek505
      Remitly to usługa płatnicza, która pozwala w szybki sposób robić przelewy międzynarodowe i rozdaje bonus za 1 transakcje. 

Mój Link Podaje na PM z uwagi na to, że za każdym razem jest inny! 
      Dokładną instrukcję krok po kroku oraz link promocyjny wysłać na PM.
      Czysty link:  https://www.remitly.com

Dzięki tej usłudze możemy szybko i bezpiecznie wysłać pieniądze np. Z Wielkiej Brytanii, Austrii, Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Australii, Francji, Holandii, Irlandii, Kanady, Niemiec, Norwegii, Danii, Szwecji, Włoch i Stanów Zjednoczonych do Polski.
      Remitly, aby zachęcić klientów do korzytania z ich usług daje zniżki na 1 przelew jako bonus, który odejmie od przelewu, czyli finalnie wysyłając 2001 zapłacimy o 150 mniej czyli 1851. 
      Bonus ten jest w walucie rodzimej kraju, z którego wysyłamy pieniądze.
      Wysyłając korony z kraju Skandynawskiego, takich jak Norwegia, Dania, Szwecja należy wysłać minimum 2001 (około 1000-1200 PLN )kr wtedy zostanie nam naliczony rabat w wysokości 150 kr (około 60-80 pln)
      Wysyłając z Niemiec, Holandii, Austrii - gdzie walutą jest EURO, należy wysłać min 2001 Euro (około 8600 pln), gdzie otrzymamy rabat w wysokości 150€ (645 pln).
      Wysyłając z Wielkiej Brytanii - wszystko odbywa się w Funtach GBP.
      Jest to opcja dla tych, którzy mają wystarczająco wolnych środków, aby taki przelew wykonać!
      Można do tego użyć karty Revolut lub Monese
      Najszybciej damy rade wykonać przelew w koronach, używając do tego Revoluta.
      Podczas wysyłki należało podać adres zagraniczny, ja taki posiadam!
      (nie podawałbym losowego adresu tak jak w niektórych akcjach się robiło! Niestety nie wiem, czy nie będą tego weryfikować także podawajcie przypadkowe adresy na własną odpowiedzialność)
      Przelew na kwotę minimalną możemy oczywiście wysłać sami do siebie.
      Za przelew płacimy kartą.
      Ja widać ja sam robiłem to karta metalową Revolut z DKK do Polskiego banku.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zniżki na pierwszy przelew, należy użyć linku z promokodem.

Dokładną instrukcję krok po kroku oraz link promocyjny wysłać na PM.

-