Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

marek505

REVOLUT - 33 PLN na start do wydania w dowolny sposób // 33 PLN za polecenie i dla poleconego

Recommended Posts

Odbierz 33 zł za rejestrację i zamówienie bezpłatnej karty płatniczej! Jeśli ktoś mieszka za granicą bonus może być do wysokości 15 Euro

Mój link z możliwością dzielenia się z wami bonusem, będzie aktywny jeszcze 11 dni od dziś, czyli do 2.11.2019

Revolut, bo o nim mowa to karta oraz mobilny kantor wymiany walut, kartą tą możesz płacić za granicą w bardzo wygodny sposób lub wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie, kursy wymiany walut są kursami między-bankowymi dlatego firma jest bardzo konkurencyjna. 

Rejestracja powinna zostać wykonana z linku, który uprawnia do odebrania bonusu i jest możliwa na komputerze smartfonie lub tablecie. (jeśli chodzi o PC to resztę kroków należy wykonać na smartfonie.

INSTRUKCJA

Pobieramy aplikacje Revolut, albo rejestrujemy się na PC korzystając (KONIECZNIE)  z tego linku:

Można sprawdzić sobie czy czysty link daje bonus   https://www.revolut.com/ 

Bonus otrzymasz po dokonaniu pierwszej płatności kartą i poczekasz, aż pojawi się ona w aplikacji jako Ukończona. Może to zająć do 7 dni, zazwyczaj środki bonusowe pojawiają się w ciągu 3 dni.

Po kliknięciu w link podajemy numer telefonu i powinna pojawić się informacja, że zostałeś/aś zakwalifikowana do bonusu. Otrzymasz sms z linkiem do pobrania aplikacji. 

Pobierz ją i załóż konto w niej używając podanego wcześniej numeru telefonu.

Na ten numer w sms-ie przyjdzie kod którym potwierdzisz rejestrację

Następnym krokiem jest weryfikacja za pomocą dokumentu tożsamości oraz selfie.

Aby zakwalifikowć się do bonusu należy dodać pieniądze na konto Revolut (min. 20 zł) za pomocą karty lub przelewu - Pamiętaj, że możesz je potem wydać w całości na zakupy w sklepie lub płacąc przez internet itd. 

Zamów DARMOWĄ fizyczną kartę (przesyłka idzie około 5 dni roboczych).

Następnie idziemy na zakupy –  Wystarczy wykonać 1 transakcję i mamy bonu na swoim koncie do 72h + możliwość zarabiania na promocji
. 

(dla mnie mega opcja, bo do tej pory polecałem ją za darmo, 
jako idealne narzędzie do przewalutowania środków, 
a tym samym korzystania za granicą – teraz można jeszcze na tym zarobić)

Dodałeś/aś środki, zweryfikowałeś/aś się i zamówiłeś/aś fizyczną kartę? Możesz przejść do kolejnego punktu , czyli transakcji online, bo aby ją zrobić, nie trzeba czekać na to, aż karta dojdzie na nasz adres. 

Transakcje można wykonać w internecie, bo w aplikacji widać dane naszej karty. Jedynie, o czym trzeba pamiętać to w zakładce karty, wejść w bezpieczeństwo i uaktywnić płatność online. Po ustawieniu możemy zrobić zakupy online - płacąc na allegro, aliexpress itd. wykorzystując do tego dane karty widoczne w zakładce 'karty'

Dajcie znać czy wszystko śmiga :D

Podrawiam.

Zostało 5 dni, aby skorzystać z promocji którą otrzymałem ja,:D Jeśli są pytania postaram się na nie odpowiedzieć.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ProfitPixels

Profit Pixels — dostawca wewnętrznych transakcji Forex/Crypto/Trading CPA dla prawie wszystkich GEO-ów. Wdrożyliśmy algorytm uczenia maszynowego, który automatycznie wykrywa najbardziej odpowiednie centrum telefoniczne dla twojego ruchu zgodnie z GEO, językiem, czasem i źródłem ruchu, wysyłając tam ruch. Istnieje również system, który zapobiega powtarzaniu się leadów w oparciu o sztuczną inteligencję, pozwalając Ci uzyskać jak najwięcej z twojego ruchu.
      Zapewniamy szeroką gamę unikalnych prelanderów z szalonymi CR i DR, a także mówiących w ojczystym języku call-centerów, którzy obsłużą Twoje leady na najwyższym poziomie. Wspieramy integrację API i Postback (s2s) oraz zapewniamy profesjonalną pomoc partnerską i techniczną 24/7.
      Wypłaty dostępne od pierwszego potwierdzonego CPA i mogą być dostarczane za pośrednictwem Wire, Bitcoin, Tether, Webmoney, PayPal, Payoneer raz w tygodniu. Możesz również złożyć wniosek do swojego osobistego menedżera, aby sprawdzić dostępność korzystania z dowolnego innego konkretnego systemu płatności.
      Najważniejsze funkcje
      Sekcja raportów szczegółowych ze statystykami w czasie rzeczywistym i statusami potencjalnych klientów z centrum telefoniczne; In-house oferty dla prawie wszystkich GEO; Wdrożony algorytm uczenia maszynowego w celu osiągnięcia najwyższej klasy CR i DR; System oparty na AI, który zapobiega duplikaty prowadzi; Wysokie stawki CPA i tygodniowe wypłaty; 24/7 profesjonalny menedżer wsparcia; Obsługa S2S, API; Rdzonojęzyczne centra telefoniczne. Ponadto zapewniamy możliwość zaproszenia skierowań i otrzymania 3% miesięcznej prowizji od zarobków zaproszonych skierowań.
      Znalazłeś najlepsze rozwiązanie do zarabiania na ruchu drogowym.
      Zarejestruj się i podnieś swoje zyski.
    • By marek505
      DAST - Archiwa Zewnętrzne

Czym zajmuję się firma DAST?
      DAST Archiwa zewnętrzne to firma, która zajmuje się archiwizacją dokumentów. Polega ona na przechowywaniu dokumentów w wersji papierowej w specjalnym magazynie oraz sporządzaniem ich wersji elektronicznej, która jest w chmurze, a klient ma zdalny dostęp do dokumentów tam przechowywanych.
      Co otrzymuje klient?
      Za stałą opłatą przedsiębiorcy prowadzący działalności stacjonarne mają możliwość przechowywania dokumentów, na które nie mają miejsca lub po prostu nie chcą ich przechowywać w swoim magazynie. Takie archiwum może się okazać bardzo wygodnym rozwiązaniem.
      Dokumenty, które otrzyma firma DAST są przechowywane w odpowiednich warunkach zabezpieczających je przed pożarem, zalaniem czy kradzież. Bardzo istotny jest też fakt, że są chronione przed wypłynięciem danych wrażliwych.
      Współpraca z DAST zapewnia wygodne i bezstresowe przechowywanie dokumentacji przez lata. Nie musimy martwić się o brak miejsca, utrudniony dostęp do wyszukania w danej chwili właściwych papierów oraz ich bezpieczeństwo.

Co może przechowywać firma DAST?
      Firma może przechowywać nie tylko dokumenty istniejących w tej chwili przedsiębiorstw, ale również tych, które są w stanie likwidacji czy upadłości a mimo to, muszą wciąż przechowywać dokumenty.

Co wyróżnia firmę na rynku?
      Dast – archiwa zewnętrzne- zdecydowanie można powiedzieć, że firma ta robi coś zupełnie nowego. Program partnerski – MLM dla biznesu dostępny dla każdego całkowicie za darmo.
      Szczerze mówiąc, ja sam nie spotkałem się jeszcze z takim rozwiązaniem, ale po zainteresowaniu widzę, że jest to całkiem dobry pomysł, aby umożliwić ludziom zarabianie na sprzedaży usług firmy DAST.
      Przez ostatni rok Firma DAST zbierała dużo informacjina temat branży oraz jej potrzeb. W ten sposób stworzyli e-archiwum, które jest REALNYM rozwiązaniem problemu przedsiębiorców.
      Produkt firmy DAST jest innowacyjny w skali kraju. Żadna firma nie oferuje podobnej usługi dla mniejszych firm. Najczęściej to korporacje tworzą dedykowane rozwiązania dla korporacji. DAST chce się zaopiekować tymi firmami, których jest najwięcej, ale w sumie nikt o nich nie pomyślał.
      Ile i jak można na tym zarobić?
      Zarabianie z firmą jest bardzo proste, wystarczy stworzyć konto partnera i działać, możesz pozyskiwać praktycznie każdego klienta, który ma jakąś dokumentacje do przechowania.
      Czym jest Program partnerski – DAST Archiwa zewnętrzne
      Na czym polega program partnerski DAST? To bardzo proste: program ten oferuje możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy dla firm oraz osób, które posiadają kontakty w świecie biznesu i dzięki temu łatwo będzie im znaleźć nowych klientów chętnych na przechowywanie dokumentów poza siedzibą ich działalności, ich uporządkowanie i stworzenie e-Archiwum w wersji cyfrowej.
      Program współpracy skierowany jest przede wszystkim do:
      Dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych, którzy myślą o nowym zarobku Dla biur księgowych, którym zależy na dodatkowych profitach i które jednocześnie nie mają już miejsca na bezpieczne przechowywanie dokumentów swoich klientów  Przedstawicieli handlowych mających wiele kontaktów z różnymi firmami Ważne: żeby działać w programie partnerskim DAST, NIE ma konieczności wykupienia w firmie usługi przechowywania dokumentów.
      Po zarejestrowaniu się do panelu DAST pomija się w tym przypadku opcję zamówienia e-Archiwum i przechodzi wyłącznie do pola „Zostań Partnerem”.
      Zapraszam do współpracy z mojego linku partnerskiego: https://panel.dast-archiwum.pl:443/Account/Register?ReferrerCode=2492419161757885
      Czysty link: https://dast-archiwum.pl/

Ile można zarobić promując e-Archiwum Dast wśród klientów?
      Takie są ceny e-archiwum, za które otrzymujemy wynagrodzenie jeśli pozyskamy klienta.

Tyle możemy zarobić współpracując z firmą DAST

Słowem wyjaśnienia:
      Gdy jesteś Partnerem DAST Archiwa i znajdziesz dla firmy klienta, który wykupi najmniejszy pakiet usług z zakresu przechowywania dokumentów (MINI), otrzymujeszod firmy jednorazowo prowizję 700 zł netto. WAŻNE: klient podpisuje z firmą umowę na dwa lata. Jeśli ją później przedłuży, Ty ponownie otrzymujesz prowizję 700 zł.
      Analogicznie, jeśli Twój klient opłaci usługi Standard – otrzymasz prowizję 1600 zł netto, a gdy MAX – otrzymasz 3000 zł netto.
      Mamy też drugą linię. Jeśli Twój klient znajdzie kolejnego przedsiębiorcę, który także skorzysta z usług DAST – otrzymujesz za to prowizję z tzw. drugiej linii (wg kwot podanych na zdjęciu wyżej).
      Ile kosztują usługi DAST Archiwa Zewnętrzne?
      Trzy opcje w zależności od ilości dokumentów do przechowywania:

Jak się zarejestrować jako partner Dast?
       https://panel.dast-archiwum.pl/Account/Register?ReferrerCode=2492419161757885 – kliknij i wypełnij formularz
       Następnie następuje weryfikacja Partnera + podpisanie umowy partnerskiej (znajduje się w panelu, do pobrania)
       Otrzymanie linka partnerskiego do systemu.
      Gdy proponujesz komuś ofertę możliwości skorzystania z usług DAST, powinieneś do rejestracji podać swój unikalny link partnerski. Dzięki temu klient zostanie przypisany do Ciebie i otrzymasz prowizję.
      Jak zrobić wypłatę prowizji?
      Wynagrodzenie, czyli wypłata jest wykonywana na konto bankowe na żądanie Partnera.
      Prezentacja firmowa: 
      https://fb.watch/35HGo7ciQd/
      Jeśli będą nowe informacje, będę je dodawał.
      Pozdrawiam.
    • By NomenOmen
      Honeygain to podmiot, który umożliwia nam osiąganie pasywnego dochodu dzięki udostępnianiu firmie naszego łącza internetowego, a konkretnie wolnego transferu danych. Legenda działania firmy opiera się na sprzedaży naszego transferu danych klientom firmy, najczęściej są to firmy z branży badania rynku i handlu elektronicznego. Z informacji dostępnych na stronie można dowiedzieć się, że firmy te pozyskują informacje z sieci w celu badania rynku, zapobieganiu oszustwom reklamowym, ochrony marek firm, analizy cen oraz agregacji opłat za podróże i usługi monitoringu SEO. Zestaw działań jest spory, jednakże nie mamy pewności do końca czym się firma zajmuje i w jakim celu ten nasz pakiet danych jest wykorzystywany.
      Minimum do wypłaty wynosi 20 dolarów. Zlecenie wypłaty możliwe jest tylko przez konto Tipalti i konieczne jest zarejestrowanie się w tym serwisie z linku dostępnego w serwisie honeygain. W każdym razie proces zbierania tych 20 dolarów jest dosyć powolny. Są różne wyliczenia ile danych trzeba przesłać, aby uzyskać te 20 USD. Zależne jest to od indywidualnej wyceny, jednakże w internecie pojawiają się wyliczenia iż jeżeli w ciągu każdego dnia prześlemy po 1 GB to w ciągu miesiąca możemy uzyskać nawet 3 USD. Istnieją także czynniki, które mogą sprawić że przesył danych będzie mniejszy lub większy, a co za tym idzie także nasz zarobek.
      Chociaż na początku proces zarabiania może wydawać się powolny, istnieje wiele sposobów na zwiększenie i ustabilizowanie zarobków. Istnieją pewne czynniki, które określają, ile ruchu przechodzi przez określonego użytkownika:
      Liczba aktywnych użytkowników Honeygain, którzy jednocześnie współdzielą swój internet. Zapotrzebowanie na ruch w kraju, z którego pochodzi użytkownik. Jednak pomimo wyżej wymienionych zmiennych czynników, sposobów na zwiększenie zarobków jest kilka. Aby uzyskać jak najlepsze korzyści warto wykonać poniższe kroki:
      Instalowanie i używanie Honeygain na wielu urządzeniach w wielu sieciach. Korzystanie z jednego urządzenia na adres IP, ponieważ byłby to najbardziej optymalny sposób wykorzystania ruchu. Przełączanie się na połączenie z siecią komórkową w celu rozproszenia ruchu. Korzystanie z programu poleceń Honeygain. W ten sposób otrzymasz bonus 10% wszystkich zarobków osób, które zarejestrują się  w Honeygain z Twojego reflinku. Zapraszam do przetestowania tej appki. Może komuś się spodoba.
      Życzę wszystkim wysokich transferów.

• By OliwierGL
      Nazwa programu: Bank Of Tron
      Plany inwestycyjne:  
      Minimum inwestycyjne: 10 TRX
      Akceptowane systemy płatności: TRON Prowizja 1-2.5 TRX (Opłata transakcyjna sieci TRON)
      Wypłaty: Automatyczne, brak minimalnej kwoty. Prowizja 1-2.5 TRX (Opłata transakcyjna sieci TRON)

Opis programu: Przyglądam się programowi od paru dni, dwa dni temu wpłaciłem 100 TRX i dzisiaj dopłacam kolejne 300 (ze względu na chwilowy brak money ). Szybko płaci, wszystko w miarę przejrzyste. Aktualny stan konta programu można zobaczyć tutaj: https://tronscan.org/#/contract/TF4m79ExoxxhCTMeDkKTXY1ygPbcd8wHxS/trx-balances-chart Od parunastu dni szybko wzrasta więc jak na razie o pieniądze na wypłaty nie ma co się martwić. Pieniądze wypłacane są pieniędzy innych uczestników, brak żadnej legendy. Program oparty na smart kontrakcie w kryptowalucie TRON.
      Serdecznie zapraszam!

DO INWESTYCJI POTRZEBUJECIE MIEĆ ZAINSTALOWANĄ WTYCZKĘ TRONLINK LUB PODOBNĄ W PRZEGLĄDARCE!

Reflink (Dzięki ): Niestety w mojej sygnaturce z powodu oczekiwania na odp. od administracji w celu zakupu Premium.
      Link: https://www.bank-of-tron.com/

Dowód wpłaty: TronScan
      Będę wdzięczny SuperVip'om za brak dodania własnego reflinka z powodu zamieszczonego powyżej.
      Pierwsza testowa wypłata zlecona i wypłacona w ciągu kilku sekund, Prowizja = 0.4 TRX
      TronScan
    • By Hiena
      Chciałbym przedstawić swój problem i jednocześnie szukam rozwiązania - mianowicie: zakupiłem BTC z kantoru internetowego Unlimited Michał Stryjewski i po otrzymaniu przez nich środków na konto bankowe otrzymałem e-maila zwrotnego z wiadomością o otrzymaniu przez nich anonimowego zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa i w związku z tym zażądali ode mnie wysłania zdjęcia dowodu osobistego oraz mojego zdjęcia w ciągu 60 minut. W przypadku braku otrzymania ww. dokumentów sprawę kierują na policję. Kilkukrotne próby kontaktu telefonicznego kończyły się niepowodzeniem (telefon był albo wyłączony albo zajęty albo nie odbierali).

Na stronie KNF wyczytałem, że są dwie giełdy kryptowalut, które znalazły się w rejestrze instytucji płatniczych – w tym Coinquista, w której właściciel Unlimited widnieje jako Prezes Zarządu. Moje pytanie – czy właściciel spółki widniejącej w rejestrze KNF może w swojej innej działalności żądać tego typu danych?

Zakupów w powyższym kantorze dokonywałem już wcześniej 2 lub 3 razy i nie było żadnego problemu. Kontaktowałem się z policją oraz KNF co mam robić w takiej sytuacji i stanowczo odradzali wysyłania takich poufnych danych. Finalnie wysłałem skrawek zdjęcia dowodu osobistego na którym widnieje imię + drugie imię oraz nazwisko, ale otrzymałem zwrotną informację, że potrzebują kompletu – dowodu oraz zdjęcia i sprawę już zgłosili na policję, ponieważ nie wysłałem ich w terminie.

Ani pieniędzy ani BTC oczywiście nie otrzymałem.
      Złozyłem zeznania na policji i dzisiaj otrzymałem informację, że sprawę przekazali do wydziału kryminalnego.

• IMHO wypowiedź Korwina jest bardzo jasna i wynika z niej, że Jego zdaniem Braun mówił o tym, że dziłania ministra mogą dla niego skączyć się samosądem. Ergo, wcale niczym nie groził panu ministrowi... Mniejsza czy można się taką oceną wypowiedzi Srauna zgodzicz czy nie. Problem leży w tym, pani redaktor oczekuje by jej gość potępił Brauna w czambuł a inna od niej ocena słów Brauna jest niedopuszczalna i prowadzi so przerwania rozmowy. Bezsens. I znów kolejna manipulacja... Nie zauważyłem bowiem by Korwin w jakiejkolwiek wypowiedzi bronił pedofili.  Natomiast wypowiada swoje zdanie w kwestii tzw. wieku zgody i wskazuje dość racjonalną argumentację za swoim stanowiskiem. Nie musimy się z jego opinią w tej kwestii zgadzać ale nie można nie zauważać, że dokładnie takie - wynikające z natury - podejście obowiązywało w wielu kulturach przez stylecia a prawo zezwalające na małżeństwa osób w tym wieku było tego naturalną konsekwencją.  Tzw. Wiek zgody -ustalony na 12-13 lat jeszcze dziś gdzieniegdzie występuje (Meksyk, Japonia, Argentyna).
    • https://www.tvp.info/55906220/posel-korwin-mikke-zwolennikiem-obnizenia-wieku-zgody-na-seks-broni-pedofilii-jestem-zwolennikiem-natury