Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lordzuk

[SCAM] ethx1.com - podwojenie eth w ciągu 100h - (wcześniej jako bitx2nd.com)

Recommended Posts

Nazwa programu: ethx
36524426c8a50cddmed.jpg

Plany inwestycyjne:0.01
Minimum inwestycyjne:minimum: 0.01
Akceptowane systemy płatności: ETH
Wypłaty (manualne/aut.): automatyczne

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Nowy podwajacz btc których teraz coraz mniej na rynku :) Działa jak coirn.me i coinr.cc  czyli automatyczne wypłaca podwojone BTC w przeciągu 15 min po upływie 100 godzin  z jedna różnica tym razem dubler działa sobie na telegramie + jest też strona natomiast depozyty robimy na telegramie + tez na telegramie ustawiamy portfel na który ma być wysłana wypłata o ile dubler wypłaci no generalnei działa on na telegramie  :)  . Dubler jest dość świeży  wystartował 26.10.2019 a dziś wyłapałem go na monitorze i sobie zaryzykowałem depo w wysokości 0.005 BTC. Dawno nie byłem  w żadnym dublerze i z ciekawości wbiłem + ten pojawił się na monitorach a dublery nie często pojawiają się na monitorach + jest czat na telegramie itp  :) Wiadomo iż dublery sa dość ryzykowne więc licz się z ryzykiem starty jeśli chcesz wejść  !! Program ref 10% 

P.S Pamięta ktoś czasy kiedy dublery były dość popularne i robiły kilka kółek ? Może ten da radę :D 

Link do telegrama

Link do strony

Mój depozyt 0.005 BTC

https://www.blockchain.com/btc/tx/f4bff30b053037d200fa115e76fb805df523724740a0c81b394b313e76133123

Edited by Polon
Zaktualizowano opis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji tego, że na podobnym dublerku ostatnio zrobiłem chyba 9 kółeczek w planach dwudniowych dołączę z ciekawości :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SBR graty ten co wysłałeś zrobił 9 kołek ? ładnie, jakie tam było ROI na cykl ? :) Zobaczymy jak ten się spiszę , na kółko liczę :D 

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lordzuk tak, dokładnie, ten co podesłałem. W planie dwudniowym roi 140%, w czterodniowym 170% a tygodniowym 200%, także jestem zadowolony :) A co lepsze zanim się wbiłem to już kilka dni latał :)
@Murcek46 Z tym 0.5 btc aż tak bym nie szalał, osobiście wolałbym puścić to w innego hyip'a :)

Edited by SBR

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Murcek46 to pewnie było by zabójstwo tego dublera , nie zalecam tyle wsadzać , tak jak mówię dublery są ryzykowne wiec zalecam zabawę małymi kwotami :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info z telegrama , jak będę w domu to wiecej  wybadam 

Due to malicious users, our Bit-x bot has been labeled as SCAM.
So, we are going to launch our new bot "EthX".

We will move your BitX2nd deposits to EthX using rate of Binance.

If you are BitX2nd user, please join to EthX or your deposit will be deleted. After moving all deposits, BitX2nd will be closed.

We will describe how to move your deposits in EthX.

EthX: @ethx1_bot

Share this post


Link to post
Share on other sites

W skrócie telegram oflagowal dublera jako scam , admin wiec postanowił przenieść się na eth , wszystkie konta i depozyty zostaną przeniesione na ehtbota. Co trzeba zrobić wchodźcie do bota , tam jest info o przeniesieniu , przechodzicie i piszecie do admina @user + referal code i admin przenosi depo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój  depozyt został przeniesiony, teraz zobaczymy czy dubler wypłaci , dam znać za około 93h :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem chyba musze sam sobie przypomnieć iż obecnie chyba wszystkie dublery nie maja racji bytu ,  na telegramie dubler gone ... do scamu z nim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By lordzuk
   Nazwa programu: Block13

   Minimum inwestycyjne: 0.001 lub 1$ 
   Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, and Bitcoin Cash, Monero
   Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne  24 h 

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program. Block13 wystartował 1.11.2019 wiec jest nówka sztuka  A teraz do rzeczy , w programie mamy 2 plany inwestycje , mianowicie 13% dziennie przez 13 dni biznesowych  lub 113% ROI po 7 dniach ( czyli depo +13% zysku). Ja osobiście wybrałem plan dzienny i wszedłem za 0.03 BTC. Program jest dobrze wykonany pod względem technicyzm + ma fajny design. Jeśli chodzi o promocje to jest kila monitorów na start. Program ref jest zależy od obrotu w strukturze ale na start mamy 1 linia i wynosi 5% od  depo poleconego. Dlaczego zainwestowałem ? Raz iż to możne być dobrze znany admin  , dwa iż jest dużo negatywnych komentarzy, tak negatywnych bo wszyscy myślą iż to jest admin który naśladował R7 , zrobił Royal7 i ogolił dużo ludków , tu jednak moja intuicja podpowiada iż to nie on  Także zameldowałem się na pokład  na start 0.03 BTC i liczę na zarobek no ale czas oczywiście zweryfikuje  To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem !!!!! Jeszcze ze jedna sprawa ! UWAŻNIE wpisujecie adresy portfeli do wypłat gdyż później aby zmienić wymagane jest KYC!!!!!
   Rejestracja

  • By lordzuk
   Nazwa programu: Hashvision

   Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
   Akceptowane systemy płatności: BTC
   Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0005 BTC (manualne do 24h)

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy temat    I  przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 11.10.2019( generalnie w nocy). Program daje 8,7,% dziennie od depozytu na ''zawsze''(naliczenia godzinowe  co da nam 8,7,% z groszem dziennie). Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek   Jest to program  nexusmine, titanmine, northmine a ostatnio novahash. I teraz uwaga admin dość szybko odpalił kolejne dzieło co dla mnie osobiście nie jest to za dobry znak , natomiast w przeszłości już tak bodajże raz zrobił ( ze szybko wystartował z kolejnym i było dobrze  ) Generalnie ja nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty bo od razu odpala mi sie lampka ze che szybko zescamić. Pogadałem z paroma osobami i w sumie wyszło tym razem więcej za niż przeciw wiec jestem za 0.03 BTC. Pewnie zastanawiacie sie dlaczego tylko 0.03 skoro jest dość spora szansa na zarobek otóż z prostego powodu tak jak wcześniej pisałem nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty i nawet jak bym miał stracić dziś te 0.03 to i tak jeszcze jestem dość na plus z powodu novahash  Nie mniej jednak jestem i liczę iż tym razem również admin odwali dobrą robotę jak przy novahash. Program ref 6-3-1 moc dodawana do naszej. Za samą rejestracje otrzymujemy bonus 150GH/S. Uwaga to jest HYIP wiec sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje inwestycyjne !!!!!!!!
   Rejestracja
    
  • By lordzuk
   Nazwa programu: MineMuse

   Minimum inwestycyjne: 0.002 i analogiczne BTC
   Akceptowane systemy płatności: BTC. LTC, PM,Payeer, ETH BCH
   Wypłaty (manualne/aut/instant) : Instant  Bitcoin, Litecoin, Perfect Money and Payeer min(0.0005 BTC i podobnie u reszty ) Ethereum and Bitcoin Cash do 24h  

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program    MineMouse wystartował 25.09.2019. Program daje 7,2,% dziennie od depozytu przez 20 dni roboczych ( bez weekendów), program podrzucił mi znajomy monitor, obadałem i wygląda obiecująco więc wszedłem .  Technicznie program bardzo dobrze zrobiony : skrypt licencjonowany goldcoders , SSL(green bar GEOTrust ), fajny desing itp ma to wszystko co powinien mieć dobrze zrobiony hipek  Jestem w programie za 0.05 (430$) BTC.Chyba nie muszę przypominać iż to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !
   Rejestracja

  • By lordzuk
   Nazwa programu: novahash

   Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
   Akceptowane systemy płatności: BTC
   Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.00035 BTC (manualne do 24h)

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam po przerwie i czas wrócić do zabawy w HYIP   I  przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 31.08.2019. Program daje 7,% dziennie od depozytu na ''zawsze''(naliczenia godzinowe 0.3 % co da nam 7% z groszem dziennie). Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek   Strona dobrze przygotowana i mam podejrzenia ze to jest program admina nexusmine, titanmine, northmine etc Brałem udział w wielu jego projektach generalnie w każdym oprócz ostatniego ( ostatni dał 80% ROI) zarobiłem a jak będzie teraz oczywiście wyjdzie w praniu. Admin wrócił po okolo roku przerwy  Za samą rejestracje mamy bonus 100GH. Program dobrze przygotowany , unikalny skrypt, Program ref  (7% -2% -1% moc dodawana do naszej) . Jestem w programie za 0.03 BTC.Chyba nie muszę przypominać iż to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !
   Rejestracja

  • By lordzuk
   Nazwa programu: topbitcapital

   Plany inwestycyjne:  4,08% dziennie na zawsze 
   Minimum inwestycyjne: 0.00100000 BTC i adekwatnie inne krypto 
   Akceptowane systemy płatności:BTC, LTC, DOGE, ETH, BTC
   Wypłaty (manualne/aut.): Instant  min 0.0005 ( All Bitcoin, Litecoin and Dogecoin withdrawals up to 0.1 BTC are processed instantly.
   Larger Bitcoin, Litecoin and Dogecoin withdrawals are processed within 24 business hours.
   All Ethereum, Bitcoincash and Dash withdrawals are processed within 24 business hours.)

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu:A wiec oddaje kolejny program do kolekcji , topbitcapital wystartował 4.07.2019. Program to  klasyczny piggy bank/skarbonka W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(5% fee) od zaksięgowania się depozytu Naliczenia mamy co godzinę 0.17% co w ciągu doby da nam 4.08%. Będąc w programie dłużej niż 2 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie  Osobiście jestem dobrej myśli, dawno nie byłem w zadnym piggy wiec czas na zmienię i wbiłem za 0.03BTC (300$)   Program od strony technicznej dobrze zrobiony, na licencji Goldcoders . Progarm ref 5-2-1. TO jest hyip wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!
   Rejestracja
   dowód wpłaty×