Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] leonard.club- 7% dziennie przez 30 dni

Recommended Posts

Nazwa programu: Leonard Club LTD 

0d8c4d51f001dc87.gif

Minimum inwestycyjne: 0.001
Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, DogeCoin and Bitcoin Cash.
Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 48h min 0.0005 i podobnie reszta 

4f7a420edb6f5654med.jpg

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program  :) Leonard wystartował  dziś tzn 29.10.2019. W programie mamy 3 plany z naliczeniami dziennymi  w zależności od wielkości  depo + jeden after po 30 dniach. Program sam w sobie jest dobrze zrobiony znaczy wszystko co w hyipe powinno się znaleźć jest, wiec wszedłem za 0.03 BTC + znajome monitory go dodają wiec czemu nie ? Co do admina to nie wiem co to za jegomość a to może i dobrze , zobaczymy jak ten admin się spisze :) Program ref 6-2-1. Technicznie : skrypt na licencji goldcoders , SSL green bar. Os strony promocyjnej nie jest na wariata , na start 6 monitorów+ jest telegram z newsami . To jest hyip wiec jeśli decydujesz się na inwestuje licz się z ryzykiem !!!!!

7a8898a81c8d3869med.jpg

Edited by lordzuk

Cześć, jestem z Tobą, oczywiście z ref linka. Niech teraz trzyma jak najdłużej :D

@kwachu1990 Witaj :) dzięki za refka ,  i przy okazji zleciłem testowo wypłatę zobaczymy jak długo będzie szła. 

U mnie zmieścili się planowo , nie mniej jednak dłużej idą , zobaczymy jak będzie jutro 

Dalej brak wypłaty,jak nic się nie zmieni do jutra to może iść do SCAMu

Dziś u mnie też już wisi powyzej 48h , zgłaszam do scamu ROI kolo 75% ... 

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Nazwa programu: richwaygam

Plany inwestycyjne: 2,1-3,5% na zawsze 
      Minimum inwestycyjne:20$ 
      Akceptowane systemy płatności: PerfectMoney, Payeer, Bitcoin, Ethereum, litecoin, bank card (nie testowałem) 
      Wypłaty (manualne/aut.) poniżej fajnie opisane  

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy program. Richwaygam ruszył 05.08.2020 i tak sobie go oblukiwałem od wczoraj i dziś wszedłem za 0.03 BTC(350$)-(Plan 2,1%). Generalne program sam w sobie jest piggy bankiem ale uwaga! Nie takim klasycznym    Gdyż depozyt możemy wycofać praktycznie od razu jakbyśmy chcieli wyjść z programu ale jest pobierane fee wg poniższego schematu. 

''Pi drzwi'' od 15 dnia jesteśmy na plusie jeśli chcielibyśmy wycofać depo bez starty  Wiec czyżby się szykował trochę dłuższy piggy niż zwykle to bywa? Nie wiem...( w klasykach z reguły po 3,5 dniach jesteśmy na teoretycznym plusie przy wycofani depo) Ale postanowiłem to sprawdzić z kilku względów to sprawdzić. Po pierwsze sam w sobie techniczne dobrze wykonany, jest wszystko co w porządnym pozniaku być powinno, obecnie 10 monitorów i kilku blogerów wiec promocja na start jest , depozyty w krypto pozostają w krypto , ciekawy system redukcji fee . Program ref 6-2-1 wiec raczej standardowy. Oczywiście to zwykły HYIP wiec inwestując ryzykujesz stratę kapitału!!! Ile posiedzę jeszcze nie wiem będę na bieżąco dawał znać  
      Depozyt 0.03 BTC (350$)

• By lordzuk
      Nazwa Programu: venture-avenue

Plany inwestycyjne: Do 5  % dziennie aż do uzyskania 150%ROI naliczenia w dni robocze (Plan Premium) oraz plan after(Plan Standard) 114% po 14 dniach
      Minimum inwestycyjne: BTC - 0.005, XRP - 200, XMR - 0.7, LTC - 1, ETH - 0.2, Dash - 0.5
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Ripple, Monero, Dash
      Wypłaty (manualne/aut.): Manulane do 24 h 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:  Witam i podrzucam nowy program , mianowicie venture-avenue . Jako że cały czas śledzę sobie branże pozniaków , obserwuje sobie programy i w tych pandemicznych czasach  W końcu moim zdaniem wyszedł jakiś ciekawy hyip wiec po obadaniu postanowiłem wejść za 0.05 BTC(plan z naliczeniami dziennymi ). Program wystartował 28.05.2020 sam w sobie dobrze zrobiony , skryp własny , ładnie i starannie wykonany. W programie mamy dostępne 2 plany z naliczeniami w dni robocze aż do uzyskania 150% ROI  oraz plan after 114% po 14 dniach. Inwestycje póki co tylko w krypto , chyba ze później dojdą standardowe procesowy .Promocja jest , znane monitory chętnie łapią temat + blogerzy więc cuś może da sie ugrać   choć wiadomo  iż to zwykły hyip i jest tu ryzyko utarty kapitału , nie miej jednak ja wszedłem  Program afiliacyjny 3 poziomy  od 5 do 10%( zależne od depo i obrotu)  

• By NomenOmen
      Opis kraniku: BitShark.io to kranik, który w swojej legendzie dzieli się z użytkownikami serwisu częścią btc, ktre udało się wykopać właścicielom serwisu.Otrzymanie nagrody w satoshi jest zobrazowane w ciekawy sposób poprzez klikanie w pracującego górnika, który wydobywa dla nas z rudy cenną zawartość. Wydobywanie możemy rozpocząć ponownie po upływie 60 minut. Wydobyte satoshi możemy spróbować pomnożyć w ciekawych grach hazardowych. Pierwsza to znana chociażby z innych tego typu projektów gra HI-LO. Druga,  CRASH pozwala nam na ciekawą zabawę i obserwowanie na żywo ruchów innych użytkowników. Aby rozpocząć grę wystarczy postawić zakład i obserwować rosnący z każdą sekundą mnożnik naszej wygranej. Nic prostszego, jednakże wraz z upływającym czasem prawdopodobieństwo przegranej rośnie i staje się faktem z chwilą zakończenia danej rundy. Mnożnik może zatrzymać się nawet po sekundzie wtedy tracimy całą ilość postawionych btc, lub może osiągnąć nawet wartość x1000 jednakże aby osiągnąć ten poziom trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy i nikt raczej takiej wygranej jeszcze nie osiągnął. Trzecią grą jest KING KONG. W tej grze kluczem do wygranej jest wybranie na każdym poziomie jednej z czterech komórek, w których ukryte są owoce. Wybierając owoc odblokowujemy kolejny poziom i w tym momencie możemy zdecydować czy wygrana z tego odkrytego poziomu nas satysfakcjonuje i wycofujemy zysk czy gramy dalej i odkrywamy kolejny poziom. Brak owocu oznacza przegraną, więc ryzyko przegranej z każdym poziomem rośnie.
      W systemie poleceń mamy następuję stawki : 50% nagrody bazowej, 0,25 % z zakładów HI-LO  oraz każda zarejestrowana osoba to dodatkowe 5 ruchów dla naszego górnika.
      Minimum do wypłaty : 30 000 satoshi.
      W internecie można odnaleźć dowody wypłat dla tego kraniku, jednakże dla osób szukających zabawy kranik ten może uniemożliwić im jakiekolwiek wypłaty ze względu na wysokie minimum do wypłaty. W porywach z zebranych za free satoshi w grze HI-LO udało mi się zebrać nawet 1000 satoshi startując z bardzo niskiego poziomu - circa 300 satoshi. Jednakże do plusów tego kraniku należy zaliczyć unikalny pomysł i ciekawe gry.
      Strona główna kraniku : bitshark.io

• By kopacz
      Kopalnia Dogecoin w chmurze
      mydogeco - link do strony z reflinkiem, za reflink dostajemy 10% dokupionej mocy.
      Na start darmowe 100GH/s mocy które dostajemy na 30 dni. 
      Minimalna wypłata 100 Dogecoin (czyli można zrobić jedną wypłatę na samej darmowej mocy) 
      Aktualne plany, kontrakty kupujemy na rok, zwrot inwestycji w ciągu 4 miesięcy

Aktualnie zakupiłem 100GH/s + mam 100GH/s startowe na 30 dni

Zobaczymy jak to wyjdzie, jak uda mi się zrobić wypłatę to dokupię mocy  Dam wam znać 
    • By w0w
        AdBtc.top   Faucet połączony z surfem. Otrzymujemy satoshi za obejrzana reklamę w tle, a dodatkowo strona daje nam czasami reklamę do obejrzenia w aktywnym oknie.   AdBtc.top oferuje nam również możliwość reklamowania swoich stron za pomocą narzędzia do promocji które możemy wykupić za zdeponowane środki, lub przelać środki zarobione na reklamach na konto reklamowe.   Nawet do 800 satoshi dziennie, ja przez 2 dni wyklinałem 1560 satoshi w ramach narodowego siedzenia w domu    Wypłaty od 5000 satoshi na faucetpay, lub od 25000 na zwykły portfel btc.   System poleconych gwarantuje nam 10% od zarobków zarejestrowanego, oraz 5% od wydanych BTC na kampanie reklamowe.   Istnieje również możliwość wykupienia reffów na giełdzie, jednak taki reff jest stosunkowo drogi.   Reff link   Czysty link