Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

IC Markets jest licencjonowanym i regulowanym (przez komisję nadzoru finansowego) brokerem Forex.

Jest jednym z najlepszych brokerów Forex na rynku. Polecany do handlu manualnego oraz automatycznego.

Aby działać na rynku walutowym Forex potrzebne jest konto u brokera, jest to miejsce przechowywania naszych środków do obrotu na tym rynku.

Najważniejsze cechy:
– Broker True ECN
– Dźwignia do 1:500 (również dla klientów z Europy)
– Niskie spread-y na głównych parach walutowych
– Mikroloty, już od 0.01
– Możliwość handlu na koncie demo

Czy interesujesz się tradingiem, czy nie posiadasz fachowej wiedzy i chcesz skorzystać z automatu, który traduje za Ciebie, potrzebujesz brokera Forex-owego, załóż darmowe konto.

Zachęcam aby założyć konto u brokera IC Markets z mojego Linku IB, czyli brokera wprowadzającego kliknij link: https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172

Czysty link tutaj: https://www.icmarkets.com

Rachunek Live instrukcja:

Klienci indywidualni

1. Przejdź na stronę IC Markets i kliknij w zakładkę Open Account – REJESTRACJA https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172
  2. Warunkiem koniecznym, aby uzyskać dodatkowe korzyści (m.in. rabat prowizji) jest przejście do formularza poprzez powyższy link.
  3. Wypełnij formularz rejestracyjny – składa się on z czterech etapów. Nie używaj polskich znaków!
  4. Po wypełnieniu formularza otrzymasz na e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć.
  5. Zaloguj się do Strefy Klienta używając swojego adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
  6. Przygotuj dwa dokumenty – 1) skan dowodu osobistego z dwóch stron, paszportu lub prawa jazdy oraz 2) rachunek lub wyciąg bankowy nie starszy niż 3 miesiące, który potwierdzi podany przez Ciebie w formularzu adres zamieszkania.
  7. Załącz w Strefy Klienta skany dokumentów (po zalogowaniu -> “Upload Documents” -> “Upload”) lub wyślij je e-mailem na adres accounts@icmarkets.com.
  8. Po zweryfikowaniu dokumentów w Strefie Klienta możesz założyć wybrany rachunek inwestycyjny. Następnym krokiem jest dokonanie wpłaty.
  9. Po zakończeniu rejestracji  skontaktuj się ze mną w celu weryfikacji czy cała procedura przebiegła poprawnie.

Depozyt na nasze konto u brokera wpłacamy: przelewem bankowym, kartą płatniczą, PayPal, Neteller, Skrill, Bitcoin.

Jak ja tutaj zarabiam z doświadczonymi traderami?

Na start wystarczy 300 $

Można tu zarabiać, tradując samemu, ale jak już wiecie, ja szukam automatycznych rozwiązań, które pozwalają mi zaoszczędzić czas.

Jednym z prostych i wygodnych sposobów na zarabianie z wykorzystaniem tego brokera jest opcja cTrader, która jest dostępna na powyższej platformie.

Jedyne co należy zrobić to otworzyć odpowiedni rachunek LIVE (cTrader), który tworzymy już po zalogowaniu się na naszym koncie. Wystarczy przejść do zakładki „ACCOUNTS” kliknąć

OPEN A NEW LIVE ACCOUNTS, po czym wybrać rachunek LIVE o nazwie cTrader i odpowiednich parametrach, które opisałem poniżej:

Odpowiednim rachunkiem pod narzędzia, które wam tutaj opiszę będzie:

• cTrader
  • Rachunek USD
  • RAW Spread
  • Leverage 1:500

Następnie przenosimy pieniądze z innego wewnętrznego rachunku na ten nowo otwarty cTrader lub po prostu składamy na niego nowy depozyt. (Przygotuj 300$)

Jeśli wykonaliśmy wszystko poprawnie, to na rachunku zobaczymy nasze 300$.

Następnym bardzo istotnym krokiem jest zalogowanie się tymi samymi danymi na platformie https://ct.icmarkets.com

(Jeśli nie będzie się chciało nam zalogować, wystarczy, aby przypomnieć sobie hasło na e-mail)

Po poprawnym zalogowaniu mamy dostęp do platformy gdzie możemy korzystać z kopiowania tego, co robią doświadczeni już traderzy. Na platformie powinniśmy zobaczyć nasz rachunek cTrader, który wcześniej utworzyliśmy.

Wszystko dzieje się to całkowicie bez naszej ingerencji, osoby trzecie nie mają dostępu do naszych środków! A my możemy rozpocząć automatyczne kopiowanie, dokładać, jak i wypłacać z rachunku, który jest do tego podłączony. Możemy wypłacać każdy profit który jest ponad nasze saldo, jak i w każdej chwili wyłączyć i zrezygnować z usług.

Platforma jest prosta i przejrzysta, gdzie widzimy wszystkie warunki, jakie powinniśmy znać przed przystąpieniem do korzystania z auto tradingu.

Ja sam korzystam i obserwuje to, jak sobie radzą traderzy, bo wszystko jest tutaj widoczne.

• Krzywa kapitału,
  • depozyt, jakim zarządzają,
  • otwarte, jak i zamknięte transakcje,
  • ilość osób, która korzysta z kopiowania tych traderów,
  • wielkość kapitału, jaką użytkownicy podpięli do danego tradera.

Ja wybrałem 2 strategie, pod które podpiąłem moje rachunki:

Pierwszym jest Fast Scalp, gdzie można rozpocząć już od 300$, zyski z niej są dość wysokie, otwierane jest więcej transakcji. Znajduje się ona pod tym linkiem:https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3565

Druga to Mixed Trades ta znowu jest wolniejsza i rekomendowana dla osób, którzy chcą mieć mniejszy i spokojny zysk w dłuższym terminie czasu. Rozpocząć można od 1000$

https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3140

Pamiętajcie, że sprawdzalność tych traderów może się zmieniać, dlatego należy sobie obserwować co się dzieje!

Jak poprawnie rozpocząć trading na automacie?

Wybieramy tradera, którego chcemy naśladować, czyli z linków powyżej.

Po prawej u góry klikamy START COPYING

5dbb8a21239f3_Zrzutekranu2019-11-1o01_01_32.thumb.png.1bbee93efac76891081cfad3023b44ff.png

5dbb8a39b0c08_Zrzutekranu2019-11-1o01_01_58.thumb.png.672f8dfce3916993c1e01cf236a4bbe9.png

Wybieramy rachunek

5dbb8a4b8659f_Zrzutekranu2019-11-1o01_55_30.png.63d18db2a4bd1f689c50a1c071d3c8e2.png

Wybieramy kwotę w tym wypadku 300$ lub 1000$

Klikamy zielony przycisk START

Czekamy na wyniki tradingu.

Jeśli widzimy, że nasze saldo się zwiększyło powyżej naszego depozytu zalecam wypłatę środków, aby ich tam nie kisić.

Przechodzimy na prawo, gdzie widać nasze rachunki i klikamy w 3 kropki obok rachunku. Klikamy Remove Funds i przenosimy zysk na rachunek, gdzie środki nie są wykorzystywane już do tradingu.

5dbb8a5c6a4a7_Zrzutekranu2019-11-1o02_11_50.png.2bb75eb13a32b39b58071ded011b816c.png

5dbb8a6a95777_Zrzutekranu2019-11-1o02_12_00.png.206ff25a64a197a327535fa6c775829a.png

Musisz pamiętać, że rynki finansowe są obarczone ryzykiem, więc podejmuj decyzje świadomie!

Edited by marek505

Od 24 października wypłaciłem już 55.28 $ minus fee z depozytu 500$

sLh5iQN.png

Mam konkretnego tradera do kopiowania na tej platformie, zrobil 650% profitu od 7 lutego.

Zrzut ekranu 2020-05-1 o 02.15.52.png

Ja wybrałem strategie RELAX z uwagi iż tamta została chwilowo wyłączona.

Posted (edited)

Strategia FX została wyłączona na platfomie, obecnie korzystam z RELAX 

Strategia działa od 09.09.2019 kapitału osób kopiujących jest pond 1 424 000 $ Jest to kapitał 806 kopiujących na tę chwile

minimum, aby rozpocząć kopiowanie to 300$

5ef1c0371dd1f_Zrzutekranu2020-06-23o10_31_01.png.ee05ff045c82476fa242b49aebc5e33a.png

Ja na saldzie dziś posiadam 710$

5ef1c035a8cfe_Zrzutekranu2020-06-23o10_28_29.thumb.png.f236451b81a5b51eada0ca043075658c.png

Depozytów miałem kilka, rozpocynałem od 377$, po czym dopłacałem jeszcze i całkowity mój depozyt to 495.81$ na dziś. Zysk ROI wynosi 48,44% 

5ef1c038c60b3_Zrzutekranu2020-06-23o10_35_53.png.2af261af6d0a95f3c01ea6ec7ae6950b.png

5ef1c03668b49_Zrzutekranu2020-06-23o10_28_40.png.a0815b7764fe8bcb631841020ede33b8.png

Edited by marek505

Trader udostępniający możliwość kopiowania go dziś stwierdził, że minimum, aby z nim zarabiać to 2000$

Mój depozyt:

5ef63d319554d_deozytctrader.png.e1105aa4312cea22033f42296cb00366.png

Zyski ze strategii

5ef63d544697b_zyskictrader.png.bbf49a042204816384bd539e0cb98d98.png:

Strategia dostępna na platformie

5ef63c7e775a1_strategiarelaxnowezasady.thumb.png.472853f726dcee902074811fe9ae0443.png

5ef63c99f2818_Zrzutekranu2020-06-26o20_18_52.png.a0cbd2be3317244984f7a765d8996b23.png

Posted (edited)

Odpaliłem jeszcze strategie RELAX gold version od tego samego tradera, jakim jest URAI

5efdad17cea59_relaxgold.thumb.png.6332e8ac1d8052edeabb22d613c96910.png

Depozyt to 900$

5efdad6198b49_Zrzutekranu2020-07-2o11_44_36.png.f53c92adbab0d1150a3e44f53a99d726.png

5efdad81572e4_Zrzutekranu2020-07-2o11_45_41.thumb.png.e0e1ac46f7a7bc1dbb6c4f8571b0175b.png

5efdad973bb9b_Zrzutekranu2020-07-2o11_45_51.png.f54cd60ab4ad2ca8b979b642b61a715f.png

Tutaj zrzut ostatnich skopiowanych transakcji na strategii RELAX

JQnwCnY.png

Edited by marek505

Kolejne transakcje ze strategii Relax od 02.07 - 07.07

UkRO4a6.png

SeAsCqL.png

Podsumowanie tygodnia 6.07-10.07 strategia RELAX 

Link do strategii

https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3602

Mój depozyt został zwiększony dnia 30.06 do 2000$ dzis saldo wynosi 2235.93$

Wynik to 11.5% od depozytu w 2 tygodnie czyli 10 dni tj średnio 1% dziennie,  moim zdaniem bardzo dobry wynik, buduję dalej konto. Mam zamiar je podbudować, po czym założyć SL na mój kapitał podstawowy.

jzziCWr.png

RNR4V6a.png

Strategia RELAX GOLD VERSION

Linkdo strategii: 

https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/8479

Mój depozyt to 900 $ z dnia 02.06

Po 2 tygodniach saldo wynosi 990

Zestawienie ostatnich transakcji:

FGUN20p.png

3AKyf2L.png

QJZkK1O.png

ALyyobM.png

DyogZ3d.png

Jeśli są jakieś pytania zapraszam do zadawania ich tutaj lub prywatnie. Pozdrawiam

Wypłaciłem 100$ zysku z RELAX i odpaliłem strategie RELAX High Return

IhjNcm4.png

Wypłata z konta

5mYRUyh.png

Odpalenie strategii high

APLzyYZ.png

N8wUpN8.png

Relax high return został zamknięty, chyba gość stwierdził, że rozdrabnianie się nie ma sensu.
Relax gold także został wstrzymany, na nim mam lekki minus z powodu odjechania kapitału.

RELAX chodzi dalej i ma najlepsze wyniki.

Zestawienie transakcji RELAX od 08.07 - 24.07

Ra3ra17.png

CiMEOMz.png

xF5Bfk3.png

iwFjJVG.png

MV0A1ep.png

5ehG7TR.png

w dniu 26.07 została pobrana prowizja za trading

N5OziGn.png

Podsumowanie

Z uwagi na to, że na moim koncie, którym kopiowałem pojawił się błąd i kopiowanie zostało zatrzymane. Zatrzymałem to całkiem i wypłaciłem depozyt z zyskiem. Po opłatach i prowizjach dla tradera i brokera jest to jakieś 700$

Przeniosłem środki na inne podkonto i ponownie zrestartowałem copy trading strategii RELAX z minimalnym wkładem 2000$. 

Mój depozyt to 2250$ złożony dnia 03.08.2020

lSWbxmp.png

Będe na bieżąco co jakiś czas aktualizował to co się dzieje na moim rachunku.

kilka ostatnich transakcji na nowym podkoncie z depozytu 2250$obecnie mam saldo na poziomie 2324$ co daje 74$ zysku minus 30% od zysku opłata dla tradera, wiec realnie moge już wypłacić 50 $

xtcsXdP.png

hoiYs8T.png

Pierwszy tydzień na nowym koncie zysku 149.88$ -30% dla tradera.

Ig18yqB.png

11 minut temu, Marek0805 napisał:

icmarkets wcale nie jest takim idealnym brokerem o czym mozna poczytać choćby na 

Nikt nie pisze, że jest idealny. Ja korzystam juz długo i nie mialem problemu. 

12 minut temu, Marek0805 napisał:

Nowym,wcale lub mało doświadczonym graczom proponuję innych brokerów gdzie minimalny depozyt jest minimalny,zaczynając od 10$,nie jak w tym przypadku 200

Co da tobie inny broker? Prócz konta i możliwości stracenia depozytu dla żółtodzioba? 

Wątek jest głownie o możliwości zarabiania na cTrade, a nie o samym brokerze. 

Od nauki masz demo i to oferuje też ICM

200$ to nie jest jakiś super duży depozyt. 

Szczerze ile wytradujesz zaczynajac z 10$, albo chcemy zarabiać, albo bawić się w zarabianie. 

pozdrawiam

osobiście jestem,a raczej byłem ich klientem od 6 lat

K2ZqA9H.png

cTrader z pewnościa jest dobry,ale dla dobrych doświadczonych i znających co najmniej podstawy PA graczy.

Każdy inny będzie chciał wstawić swoje wskaźniki,a to okaże się co najmniej trudne.

200$ nie jest małą sumą,a każdy początkujący zakładając,że straci będzie chciał jak najmniej.Jak zyska totylko  pogratulować

24 minuty temu, Marek0805 napisał:

osobiście jestem,a raczej byłem ich klientem od 6 lat

No to sam przyznasz, ze nie jest tak zle. 
Ja obseruje jakie Naga trade i inne, jednak nie wszystko jest tak jak byśmy to my tego chcieli. Traderzy zamiast zarabiać traca itd. 

Ja tu korzystam tylko ze strategii RELAX na cTrade i tyle, tez testowalem kilka jednak nie byly zadowalajace. 

Icm uzywam do Automatycznegu tradingu  przez EA itd. 

Szukam różnych narzędzi, jeśli są

sensowne będę je opisywał, jeśli nie to napisze że szkoda czasu i jedyna osoba którą straci czas i pieniądze to bede Ja. 

Kolejna rzecz bardzo ważna to ze teraz idzie swietnie nie daje nam pewności ze tak będzie cały czas, wiec warto być świadomym użytkownikiem takich rozwiązań i podejmować odpowiedzialne decyzje.  

Ja nie jestem tu po to by doradzać, tylko po to by pokazać możliwości z których sam korzystam. Co zrobią z tym czytelnicy ich sprawa :) 

Mamy piątek 14.08. Kolejny tydzień zamykamy na plus :D na saldzie jak widać 2522$ z czego 272 $ to profit. Do wypłaty na czysto po prowizjach dla tradera jest 190.4$

Tym razem do strategii dodałem cotygodniowe zwiększanie Equity Stop loss na całym kapitale, aby w razie większej obsuwy kapitału ochronić kapitał podstawowy i trochę zysku. Polecam każdemu.

V2pdSXq.png

DMVS9HU.png

Mamy piątek 21.08. Tydzień zamykamy na plus :D na saldzie jak widać 2660$ z czego 410 $ to profit. Do wypłaty na czysto po prowizjach dla tradera jest 287$ wyhandlowane w 3 tygodnie. Całkiem dobry wynik prawie 95$ tygodniowo to jakies 360 pln :D 

Więc moje saldo wynosi 2537$

Jak co tydzień zwiększam Equity Stop loss na całym kapitale, aby w razie większej obsuwy kapitału ochronić kapitał podstawowy i trochę zysku. Zwiększam go na poziom 2450$ i jeśli jest zysk w którymś dniu to dźwigam go o 50% tego zysku. Polecam każdemu.

VXkjS5V.png

bdFc7h9.png

Mamy piątek 28.08. Ten tydzień rownież zamykamy na plus :D na saldzie widać 2814$ z czego 564 $ to profit. Do wypłaty na czysto po prowizjach dla tradera jest 394$ wyhandlowane w 4 tygodnie.  Prowizja dla tradera to 30% od całego zysku 564-30% to 169$

Moje saldo na czysto wynosi 2644$ 

Jak co tydzień zwiększam Equity Stop loss na całym kapitale, aby w razie większej obsuwy kapitału ochronić kapitał podstawowy i trochę zysku. Zwiększam go na poziom 2500$ i jeśli jest zysk w danym dniu to dzwigam go o 50% tego zysku. Polecam każdemu.

Q9ufsef.png

IjB0FLP.png

Update

Ja korzystałem ze strategii Projektfx77, lecz ona jest już niedostępna, dlatego obecnie korzystam z projektu RELAX - obserwowałem go długo jak i ma bardzo fajne wyniki

Wystarczy wyszukać taką strategię, gdzie tradrem jest  URAI  i oficjalnie napisał, że ma tylko tę jedną strategię.

Informacje jak założyć konto znajdziecie na 1 stronie tego wątku.

Po prawej u góry klikamy START COPYING

pbl05yC.png

VdjMN91.png

Dopłaciłem do strategii 2100$

Equity SL ustawiony na 4680$

Saldo rachunku 5000$

fawydrF.png

cdcrMvT.png

Od 3.08 trader na strategi RELAX uhandlował dokładnie 759.17$ prowizja dla niego to 30% więc 227.75$ 

Zaczynałem od kwoty 2250$ i są to głownie zyski z tego kapitału, więc bardzo dobry wynik! 

531.42 to czysty zysk dla mnie za okres miesiąca! 

W tym miesiącu rozpoczynamy handel z saldem 4969.69$ gdzie margines błedu SL na equity ustawiłem na 4700$ czyli kapitał może obsunąć się o ~250$ czyli jakieś 5% 

GZLtplf.jpg

Lecimy z kolejnym miesiącem 

Więcej na początku tego wątku 

@Marek0805: 'Nowym, wcale lub mało doświadczonym graczom proponuję innych brokerów gdzie minimalny depozyt jest minimalny,zaczynając od 10$,nie jak w tym przypadku 200" - Z całym szacunkiem, ale z takim kapitałem, to nie zarobisz za wiele...

Wiecej byś/bym zarobił, gdybyś/-bym rano przeszedł się parę metrów po swojej ulicy i pozbierał puszki/butelki z koszy na śmieci... :)

Do tego same korzyści... Zero ryzyka utraty kapitału, spacer to zdrowie, ekologia/recykling - łapiesz punkty i może pójdziesz do Eko-Nieba..., :) itd. 

A teraz serio. Żeby zainteresowanie FX wogóle miało sens, to musi dawać konkretne, wymierne efekty. Jeśli ktoś chce się bawić, to niech założy sobie konto demo, a potem wejdzie na real, zamiast mieć złudzenie , że cokolwiek zarabia.

Ważniejsze niż strata np. 200$ jest to, czy zainteresoany wogóle ma świadomość czym jest FX i czy na pewno chce wogóle to wchodzić.

Staty są bezwględne. Średnio (w zalezności od brokera) rentowność rachunków notuje się zwykle na poziomie ok. 15-20%. Czyli zdecydowana większość klientów w dłuższej perspekywie jest w plecy i 'zeruje' swoje konta.

Po 'x' latach obecności na FX mogę stwierdzić, że FX jest dla zawodowców. Jeśli chce zrobić z tego biznes na całe życie, to warto się tym bliżej zainterssować. Jeśli jest inaczej, to od razu daj sobie człowieku spokój, bo wcześniej, czy później oddasz kapitał 'rekinom' branży. Lepiej wejdź do branży ze zdecydowanie większym prawdopodobieństwem sukcesu.

Przez ok. 10 lat zainteresowania i zaangażowania w rynek widziałem 'dzikie' mnóstwo ludzi, którym świetnie szło przez jakiś czas, żeby ostatecznie i tak oddać kasę.

---

@marek505: Serdeczne dzięki za rzetelne i systematyczne info. ;)

Jakiś czas temu wycofałem się z rynku i skupiam na prowadzeniu firmy offline. Mimo tego z zaciekawieniem przeczytałem cały waek od początku. Nie miałem pojęcia, że IC Markets daje takie możliwości.

Będę tu zaglądał, a może nawet wejdę w temat... ;)

Na razie głowę mam zajętą innymi sprawami... No i podtrzymuję to, co powyżej, że żeby zarabiać regularnie na FX, to jednak trzeba czasu i systematyczności w działaniu, nawet jeśli korzysta się z takich rozwiązań jak opisujesz.

Powodzenia i czekam na kolejne wpisy. ;)

Edited by TRex4eX
  • Thanks 1