Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

overlord25

korwin bzdury pisze

Recommended Posts

Hm... No to Acan znalazł kandydatkę do Nagrody Darwina, bo trzeba być kompletna idiotką by w muzułmańskim, ortodoksyjnym państwie palić Koran.

Swoją drogą... Jakioż to wielką dyskryminację pederastów i innych dziwolągów w Polsce mamy skoro mogą oni sobie po mieście pardować, w telewizjach krzyczeć, po unijnych parlamentach bajki opowiadać.

Albo taki Nergal płaczący, że mu wolność słowa się narusza bo przecież to normalna normalność, że w kraju katolickim Piśmo Święte się drze... A skazanie go za obrażę uczuć religijnych to już jawny przeejaw dyskryminacji artystów w Polsce...

Hm...

Choć pani sędzia Pawłowicz to nie osóbka z mojej bajki to nie bardzo rozumiem skąd tren hejt na panią sędzię...

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/krystyna-pawlowicz-napisala-o-transplciowym-dziecku-obrzydliwy-tweet/rtw3m3m

Nie bardzo rozumiem co takiego nadzwyczaj złego jest np. w podaniu imienia i nazwiska dyrektorki szkoły, która w swojej szkole - utrzymywanej wszak z reżimowych środków - dopuszcza do jawnego bezprawia...

Tak. Bezprawia. Bo choć bardzo się starałem nie udało mi się znaleźć kompetencji rady pedagogicznej jakiejkkolwiek szkoły do zobowiązania nauczycieli do zwracania się do chłopca nie jego imieniem lecz żeńskim imieniem Agnieszka. Dyrektor szkoły ma obowiązek czuwać by rada pedagogoczna szkoły nie działała bezprawnie i to nawet w syuacji jeśli swoją uchwałą spełnia fanaberię dziesięciolatka bądź jego rodziców. 

I o ile nie mnie ani p. Pawłowicz włazić w wychowanie dzieci przez rodziców tego chłopca i generalnie uznaję prawo rodziców nawet do takiej fanaberii jak przebieranie chłopca w sunkienki i wychodwywanie go jak dziewczynki to wymuszanie podobnych postaw od nauczyieli szkoły, rodziny, sąsiadów czy p. sędzi Pawłowicz jest niedopuszczalne.

To nie jest bowiem tak, że prawa rodziców dziecka do fanaberii są ważniejsze niż prawa innych do wyrażania własnych poglądów. Nawet wówczas gdy miałoby to urazić - co w tej sytuacji wcale takie prwne nie jest - uczucia dzisięcioletniego syna postawionego w takiej sytuacji przez rodziców. Skoro podjeli taką decyzję to oni i ich syn muszą ponosić tego konsekwencje i to wyłącznie na nich ciąży obowiązek zminimalizowania negatywnych skutków ich decyzji dla syna. Nie na mnie, szkole, rodzinie, sąsiadach czy sędzi Pawłowicz.

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by mamuśka z tatuśkiem uczyli synka w domu, bez udziału szkoły. Albo by przenieśli się w te dziwniejsze rejony śiata gdzie takie fanaberie są prawnie sankcjonowane w reżimowym szkolnictwie. Albo niech sfałszują - do czego nie namaiwam lecz wskazuję sposób na rozwiązanie ich "problemu" - akt urodzenia i wprowadzą w błąd przedszkolanki, nauczyieli, wykładowców, sąsiadów, rodzinę i Bógwie kogo jeszcze...

No, problem mogą mieć z doktorami i pielęgniarkami. Szczególnie z ginekologami i urologami ale to raczej trochę później... Ale to znów nie mój problem tylko owych rodziców i ich syna... Będą musieli to roziwązać między sobą...

No, i parafrazując wyborczogazetowego guru: Odpierdolcie się od sędzi :)