Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lordzuk

[SCAM] b13.top- 13% przez 13 dni biznesowych

Recommended Posts

Nazwa programu: Block13

big.gif

Minimum inwestycyjne: 0.001 lub 1$ 
Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, and Bitcoin Cash, Monero
Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne  24 h 

8011740d39954c0cmed.jpg

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program. Block13 wystartował 1.11.2019 wiec jest nówka sztuka :) A teraz do rzeczy , w programie mamy 2 plany inwestycje , mianowicie 13% dziennie przez 13 dni biznesowych  lub 113% ROI po 7 dniach ( czyli depo +13% zysku). Ja osobiście wybrałem plan dzienny i wszedłem za 0.03 BTC. Program jest dobrze wykonany pod względem technicyzm + ma fajny design. Jeśli chodzi o promocje to jest kila monitorów na start. Program ref jest zależy od obrotu w strukturze ale na start mamy 1 linia i wynosi 5% od  depo poleconego. Dlaczego zainwestowałem ? Raz iż to możne być dobrze znany admin :) , dwa iż jest dużo negatywnych komentarzy, tak negatywnych bo wszyscy myślą iż to jest admin który naśladował R7 , zrobił Royal7 i ogolił dużo ludków , tu jednak moja intuicja podpowiada iż to nie on :) Także zameldowałem się na pokład  na start 0.03 BTC i liczę na zarobek no ale czas oczywiście zweryfikuje :) To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem !!!!! Jeszcze ze jedna sprawa ! UWAŻNIE wpisujecie adresy portfeli do wypłat gdyż później aby zmienić wymagane jest KYC!!!!!

Rejestracja

bc63d4b62e226b8emed.jpg

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, igor87 napisał:

Wbiłem na pokład ;)

Siemka :) Witaj na pokładzie. P.S Dawno Cie nie widziałem na forum :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja jestem z refa. Przypomina mi trochę laser.online może uda się coś zarobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zax93 Witam na pokładzie :) Nom trochę przypomina lasera + wypłata z refków na portfelu , dowód wrzucę jak dostane naliczenie z depo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza wypłata naliczeń na portfelu :) dowód==>TU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po jakim czasie dostałeś wypłatę? 

Moje ETH zlecone wczoraj o 23 do teraz pending....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja swoją dostałem jak upomniałem się na telegramie gdy minęło 24h.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałem wczoraj swoją równo po 24h od zlecenia ale nie to mnie martwi , wchodzę przed chwila na ISP a on w scamie leży wtf , jak dowiem się coś więcej dam znać  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit Dalej pending , zleciłem 2 wypłatę czyli 2 w pending , monitory już zmienią statusy ... Wątpię iż coś się zmieni no ale poczekam do jutra. Dawno mnie żaden ponziak tak nie wydymał. 

Krótki komentarz dlaczego wszedłem mimo głosów ''speców'' z MMPG = ten ponziak akurat był dobrze przygotowany  i nie było to tanie przygotowanie + zmyliło mnie podejście  admina gdyż w przeciwieństwie do Royal7 o którym była mowa i wszyscy o tym trąbili , ten admin brał tylko 5 listingów za 200$ na monitorach zamiast pierdyliona + super szybki VIP na ISP w przypadku Royal7. Admini nigdy nie przestaną mnie zadziwiać... BTW to chyba najgorszy sezon jesienny w hyipach od lat 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By lordzuk
   Nazwa programu: Leonard Club LTD 

   Minimum inwestycyjne: 0.001
   Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, DogeCoin and Bitcoin Cash.
   Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 48h min 0.0005 i podobnie reszta 

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program   Leonard wystartował  dziś tzn 29.10.2019. W programie mamy 3 plany z naliczeniami dziennymi  w zależności od wielkości  depo + jeden after po 30 dniach. Program sam w sobie jest dobrze zrobiony znaczy wszystko co w hyipe powinno się znaleźć jest, wiec wszedłem za 0.03 BTC + znajome monitory go dodają wiec czemu nie ? Co do admina to nie wiem co to za jegomość a to może i dobrze , zobaczymy jak ten admin się spisze  Program ref 6-2-1. Technicznie : skrypt na licencji goldcoders , SSL green bar. Os strony promocyjnej nie jest na wariata , na start 6 monitorów+ jest telegram z newsami . To jest hyip wiec jeśli decydujesz się na inwestuje licz się z ryzykiem !!!!!
   Rejestracja

  • By lordzuk
   Nazwa programu: ethx

   Plany inwestycyjne:0.01
   Minimum inwestycyjne:minimum: 0.01
   Akceptowane systemy płatności: ETH
   Wypłaty (manualne/aut.): automatyczne
   Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
   Nowy podwajacz btc których teraz coraz mniej na rynku  Działa jak coirn.me i coinr.cc  czyli automatyczne wypłaca podwojone BTC w przeciągu 15 min po upływie 100 godzin  z jedna różnica tym razem dubler działa sobie na telegramie + jest też strona natomiast depozyty robimy na telegramie + tez na telegramie ustawiamy portfel na który ma być wysłana wypłata o ile dubler wypłaci no generalnei działa on na telegramie    . Dubler jest dość świeży  wystartował 26.10.2019 a dziś wyłapałem go na monitorze i sobie zaryzykowałem depo w wysokości 0.005 BTC. Dawno nie byłem  w żadnym dublerze i z ciekawości wbiłem + ten pojawił się na monitorach a dublery nie często pojawiają się na monitorach + jest czat na telegramie itp   Wiadomo iż dublery sa dość ryzykowne więc licz się z ryzykiem starty jeśli chcesz wejść  !! Program ref 10% 
   P.S Pamięta ktoś czasy kiedy dublery były dość popularne i robiły kilka kółek ? Może ten da radę  
   Link do telegrama
   Link do strony
   Mój depozyt 0.005 BTC
   https://www.blockchain.com/btc/tx/f4bff30b053037d200fa115e76fb805df523724740a0c81b394b313e76133123
  • By lordzuk
   Nazwa programu: Hashvision

   Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
   Akceptowane systemy płatności: BTC
   Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0005 BTC (manualne do 24h)

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy temat    I  przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 11.10.2019( generalnie w nocy). Program daje 8,7,% dziennie od depozytu na ''zawsze''(naliczenia godzinowe  co da nam 8,7,% z groszem dziennie). Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek   Jest to program  nexusmine, titanmine, northmine a ostatnio novahash. I teraz uwaga admin dość szybko odpalił kolejne dzieło co dla mnie osobiście nie jest to za dobry znak , natomiast w przeszłości już tak bodajże raz zrobił ( ze szybko wystartował z kolejnym i było dobrze  ) Generalnie ja nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty bo od razu odpala mi sie lampka ze che szybko zescamić. Pogadałem z paroma osobami i w sumie wyszło tym razem więcej za niż przeciw wiec jestem za 0.03 BTC. Pewnie zastanawiacie sie dlaczego tylko 0.03 skoro jest dość spora szansa na zarobek otóż z prostego powodu tak jak wcześniej pisałem nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty i nawet jak bym miał stracić dziś te 0.03 to i tak jeszcze jestem dość na plus z powodu novahash  Nie mniej jednak jestem i liczę iż tym razem również admin odwali dobrą robotę jak przy novahash. Program ref 6-3-1 moc dodawana do naszej. Za samą rejestracje otrzymujemy bonus 150GH/S. Uwaga to jest HYIP wiec sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje inwestycyjne !!!!!!!!
   Rejestracja
    
  • By lordzuk
   Nazwa programu: Hitrez

   Minimum inwestycyjne: 0.001 i analogiczne BTC
   Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, Payeer, Litecoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash, and Doge.
   Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 24h min 0.0005 i podobnie reszta 

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program    Hitrez wystartował 09.10.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory i blogerów co świadczy o tym iż zapewne nie jest prowadzony przez byle jakiego admina  . Program ma 3 plany inwestycyj widoczne na screenie w zależności od wielkości depozytu(naliczenia mamy codziennie również w weekendy ) . Program obserwowałem od startu i nie chciałem od razu wchodzić no ale ostatecznie było więcej za niż przeciw i  dziś  postawiłem zainwestować 0.07 BTC. Technicznie program bardzo dobrze zrobiony : skrypt licencjonowany goldcoders , SSL(green bar DigiCert ). Generalnie program jest dość solidnie przygotowany . Program ref 6-2-1. To HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!!
   P.S Mam podejrzana co do admina natomiast na 100% nie jestem w stanie potwierdzić czy to jego dzieło ( jeśli to on poprzednie 2 projekty na ładny plus  ) 
   Rejestracja  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Temat w Fazie pre-launch możliwość rejstracji. Więcej info będe umieszczal pod tematem jak narazie mam tyle.
   Oficjalny start 1 grudnia 2019
   Podobno Kapitał zakładowy na start firmy to Aż 15.000.000Gbp prezentacja-1.pdf
  • Wedle Twojej pseudodefinicji. Bo choć na forum jestem dość często, czytam  i wypowiadam się w wielu wątkach to jakoś nie zauważyłem by naganiaczem określono tutaj każdy przypadek udostepniania reflinka. Tyle, że ja nie mam żadnego problemu z użyciem wobec mnie jakiegokolwiek niewulgarnego określenia jeśli nie towarzyszy temu albo zbytni skrót myślowy albo z kontekstu wynika, że autor wpisu nie do końca wie o czym mówi. Albo jak Ty wprowadza publicznie na własny użytek własną definicję jakiegoś słowa. Ergo, życzę wszyskim nabijanym w takie biznesy naganiaczy - w Twoim absurdalnym rozumieniu znaczenia tego słowa - którzy nie tylko nie będą bajek o projektach im wciskali ale również takich, którzy nie będą ponziaka biznesem nazwyali a o zasadach działania i ryzykach związanych z ponziakmi jasno i otwarcie mówili - pozostawiając potencjalnym uczestnikom, już uzbrojonych w tę wiedzę, decyzję czy ta zbawa ich własnymi pieniążkami jest dla nich. Zarobisz albo i nie. Jak to często się słyszy: czas pokaże... Być może nie kłamałeś. I uwierz, że uwierzyłbym Ci na słowo bez żadnych wątpliwości gdyby nie treści, którymi nas w tym i innych wątkach raczysz... Ot, choćby fragment pierwszego Twojego wpis w tym wątku...   Jakoś do dziś ani od Ciebie ani od nikogo innego nie udało się uzyskać dowodów na istnienie kopalni na Ukrainie, reklam zewnętrznych firm czy też innych źródeł dochodów. A o ile mnie pamięć nie myli to gdzieś jeszcze z uporem broniłeś wersji o dochodach OMEGI z optymalizacji podatkowej i zysków nieopowiązanych z OMEGĄ firm ojca Nafalskiego. Więc zamiast jasno powiedzieć, że tak twierdzą admini projektu ale te twierdzenia są co najmniej wątpliwe Ty usiłowałeś swoimi wpisami prznjamniej sugerować, że w te źródła wierzysz. A właśnie w to, że w te zewnętrzne źródła dochodu wierzyłeś - ja Tobie nie wierzę. Tak jak nie wierzę żadnemu z topowych zaganiaczy. Owszem, może w nie wierzyć jelonek wciągnięty w projekt, któremu zrobiono pranie mózgu powtarzając "To łatwe. Duplikuj. Zaganiaj. Polecaj. To znacznei zwiększa możliwości zarobkowe." Ty za długo siedzisz w takich programach by w to wierzyć. Nie. Znów jest całkowicie odwrotnie niż piszesz. To głównie Tobie cierniem w oku jest każda kategoryczne stwierdzenie co do istoty projektu czy też prezentowanie mniej optymistycznych od Twoich ocen mozliwości zarobkowych tego projektu. I o to Ty masz ciągłe pretensje o to. I w zasadzie na Twoich pretensjach się kończy, bo praktycznie nigdy nie odnosisz się merytorycznie do faktów i twierdzeń innych dyskutantów. W zasadzie zawsze odnosisz się adpersonam... I w końcu jakie znaczenie ma to czy dyskutant zainwestował cokolwiek w ten program. Dlaczego uważasz, że opinia kogoś i racje które stanęły za tym, że w projekt nie wszedł miałyby być mniej istotne niż np. bajki o zwenętrznych źródłach dochodu OMEGI, którymi raczyłeś forumowiczów już w grudniu ubiegłego roku i do dziś z nich się nie wycofałeś, choć rzeczywiście ostatnio nie powtarzasz ich z taką intensywnością jak niegdyś. I znów... Ty zwykle niczego nie tłumaczysz bo nie odnosisz się do faktów i twierdzeń drugiej strony tylko uskuteczniasz rozmowę z samym sobą i swoimi twierdzeniami. Szkoda też, że jakimś dziwnym trafem nie chcesz poprawić lub zrezygnować ze swoich teorii, choć gdzieniegdzie zdajesz się sugerować, że w zasadzie to się w pełni zgadzasz ze swoimi interlokutorami. Oto kilka z Twoich teorii...              
  • Sianko już ląduje na portfelach  
  • SwissBorg jest firmą Fin-Techową ze Szwajcarii, która w zeszłym roku zebrała ponad 50 milionów dolarów podczas przeprowadzanego ICO. Jednym z produktów tej firmy jest aplikacja, dzięki której możesz przewidywać cenę Bitcoina i dostawać nagrody za poprawne wytypowanie kierunku kursu. Aplikacja majuż ponad 40.000 użytkowników! Aktualnie można zarobić na dwa sposoby:
   – Bierzesz udział w losowaniu nagród. Pomiędzy 20.000 najbardziej aktywnych użytkowników zostanie rozlosowane $500,000 w BTC
   – Logując się codziennie i wykonując zadania dostajesz tokeny SwissBorg: za każde zadanie otrzymujesz odznaki, dzięki którym możesz dostać aż do 1750 CHSB o wartości $15
   – Polecając bezpłatną apkę dalej - ty oraz twoi poleceni dostajecie punkty oraz tokeny! Instrukcja krok po kroku:
   1. Pobierz aplikację SwissBorg App na Android/IOS.
   https://swissborg.com/products/community-app
   2. Zarejestruj się korzystając z kodu DGFQXUA, dzięki czemu dostaniesz 3,000 punktów na start
   3. Przez kolejne 7 dni loguj się codziennie i przewiduj cenę BTC, żeby dostawać więcej punktów
   4. Za każde wykonane zadanie zgarniaj odznaki - każda odznaka to dodatkowe 50 tokenów CHSB na Twoje konto
   5. Polecaj aplikację znajomym i dostawaj jeszcze więcej punktów! Zebrane tokeny można bez problemu sprzedać na giełdzie KuCoin oraz HitBTC.
×