Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] b13.top- 13% przez 13 dni biznesowych

Recommended Posts

Nazwa programu: Block13

big.gif

Minimum inwestycyjne: 0.001 lub 1$ 
Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, and Bitcoin Cash, Monero
Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne  24 h 

8011740d39954c0cmed.jpg

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program. Block13 wystartował 1.11.2019 wiec jest nówka sztuka :) A teraz do rzeczy , w programie mamy 2 plany inwestycje , mianowicie 13% dziennie przez 13 dni biznesowych  lub 113% ROI po 7 dniach ( czyli depo +13% zysku). Ja osobiście wybrałem plan dzienny i wszedłem za 0.03 BTC. Program jest dobrze wykonany pod względem technicyzm + ma fajny design. Jeśli chodzi o promocje to jest kila monitorów na start. Program ref jest zależy od obrotu w strukturze ale na start mamy 1 linia i wynosi 5% od  depo poleconego. Dlaczego zainwestowałem ? Raz iż to możne być dobrze znany admin :) , dwa iż jest dużo negatywnych komentarzy, tak negatywnych bo wszyscy myślą iż to jest admin który naśladował R7 , zrobił Royal7 i ogolił dużo ludków , tu jednak moja intuicja podpowiada iż to nie on :) Także zameldowałem się na pokład  na start 0.03 BTC i liczę na zarobek no ale czas oczywiście zweryfikuje :) To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem !!!!! Jeszcze ze jedna sprawa ! UWAŻNIE wpisujecie adresy portfeli do wypłat gdyż później aby zmienić wymagane jest KYC!!!!!

bc63d4b62e226b8emed.jpg

Edited by lordzuk

1 minutę temu, igor87 napisał:

Wbiłem na pokład ;)

Siemka :) Witaj na pokładzie. P.S Dawno Cie nie widziałem na forum :D 

I ja jestem z refa. Przypomina mi trochę laser.online może uda się coś zarobić :)

@Zax93 Witam na pokładzie :) Nom trochę przypomina lasera + wypłata z refków na portfelu , dowód wrzucę jak dostane naliczenie z depo 

Po jakim czasie dostałeś wypłatę? 

Moje ETH zlecone wczoraj o 23 do teraz pending....

Ja miałem wczoraj swoją równo po 24h od zlecenia ale nie to mnie martwi , wchodzę przed chwila na ISP a on w scamie leży wtf , jak dowiem się coś więcej dam znać  

Edit Dalej pending , zleciłem 2 wypłatę czyli 2 w pending , monitory już zmienią statusy ... Wątpię iż coś się zmieni no ale poczekam do jutra. Dawno mnie żaden ponziak tak nie wydymał. 

Krótki komentarz dlaczego wszedłem mimo głosów ''speców'' z MMPG = ten ponziak akurat był dobrze przygotowany  i nie było to tanie przygotowanie + zmyliło mnie podejście  admina gdyż w przeciwieństwie do Royal7 o którym była mowa i wszyscy o tym trąbili , ten admin brał tylko 5 listingów za 200$ na monitorach zamiast pierdyliona + super szybki VIP na ISP w przypadku Royal7. Admini nigdy nie przestaną mnie zadziwiać... BTW to chyba najgorszy sezon jesienny w hyipach od lat 

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Nazwa programu: Leonard Club LTD 

Minimum inwestycyjne: 0.001
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, DogeCoin and Bitcoin Cash.
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 48h min 0.0005 i podobnie reszta 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program   Leonard wystartował  dziś tzn 29.10.2019. W programie mamy 3 plany z naliczeniami dziennymi  w zależności od wielkości  depo + jeden after po 30 dniach. Program sam w sobie jest dobrze zrobiony znaczy wszystko co w hyipe powinno się znaleźć jest, wiec wszedłem za 0.03 BTC + znajome monitory go dodają wiec czemu nie ? Co do admina to nie wiem co to za jegomość a to może i dobrze , zobaczymy jak ten admin się spisze  Program ref 6-2-1. Technicznie : skrypt na licencji goldcoders , SSL green bar. Os strony promocyjnej nie jest na wariata , na start 6 monitorów+ jest telegram z newsami . To jest hyip wiec jeśli decydujesz się na inwestuje licz się z ryzykiem !!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: ethx

Plany inwestycyjne:0.01
      Minimum inwestycyjne:minimum: 0.01
      Akceptowane systemy płatności: ETH
      Wypłaty (manualne/aut.): automatyczne
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
      Nowy podwajacz btc których teraz coraz mniej na rynku  Działa jak coirn.me i coinr.cc  czyli automatyczne wypłaca podwojone BTC w przeciągu 15 min po upływie 100 godzin  z jedna różnica tym razem dubler działa sobie na telegramie + jest też strona natomiast depozyty robimy na telegramie + tez na telegramie ustawiamy portfel na który ma być wysłana wypłata o ile dubler wypłaci no generalnei działa on na telegramie    . Dubler jest dość świeży  wystartował 26.10.2019 a dziś wyłapałem go na monitorze i sobie zaryzykowałem depo w wysokości 0.005 BTC. Dawno nie byłem  w żadnym dublerze i z ciekawości wbiłem + ten pojawił się na monitorach a dublery nie często pojawiają się na monitorach + jest czat na telegramie itp   Wiadomo iż dublery sa dość ryzykowne więc licz się z ryzykiem starty jeśli chcesz wejść  !! Program ref 10% 
      P.S Pamięta ktoś czasy kiedy dublery były dość popularne i robiły kilka kółek ? Może ten da radę  
      Link do telegrama
      Link do strony
      Mój depozyt 0.005 BTC
      https://www.blockchain.com/btc/tx/f4bff30b053037d200fa115e76fb805df523724740a0c81b394b313e76133123
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Hashvision

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0005 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy temat    I  przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 11.10.2019( generalnie w nocy). Program daje 8,7,% dziennie od depozytu na ''zawsze''(naliczenia godzinowe  co da nam 8,7,% z groszem dziennie). Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek   Jest to program  nexusmine, titanmine, northmine a ostatnio novahash. I teraz uwaga admin dość szybko odpalił kolejne dzieło co dla mnie osobiście nie jest to za dobry znak , natomiast w przeszłości już tak bodajże raz zrobił ( ze szybko wystartował z kolejnym i było dobrze  ) Generalnie ja nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty bo od razu odpala mi sie lampka ze che szybko zescamić. Pogadałem z paroma osobami i w sumie wyszło tym razem więcej za niż przeciw wiec jestem za 0.03 BTC. Pewnie zastanawiacie sie dlaczego tylko 0.03 skoro jest dość spora szansa na zarobek otóż z prostego powodu tak jak wcześniej pisałem nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty i nawet jak bym miał stracić dziś te 0.03 to i tak jeszcze jestem dość na plus z powodu novahash  Nie mniej jednak jestem i liczę iż tym razem również admin odwali dobrą robotę jak przy novahash. Program ref 6-3-1 moc dodawana do naszej. Za samą rejestracje otrzymujemy bonus 150GH/S. Uwaga to jest HYIP wiec sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje inwestycyjne !!!!!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Hitrez

Minimum inwestycyjne: 0.001 i analogiczne BTC
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, PerfectMoney, Payeer, Litecoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash, and Doge.
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 24h min 0.0005 i podobnie reszta 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program    Hitrez wystartował 09.10.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory i blogerów co świadczy o tym iż zapewne nie jest prowadzony przez byle jakiego admina  . Program ma 3 plany inwestycyj widoczne na screenie w zależności od wielkości depozytu(naliczenia mamy codziennie również w weekendy ) . Program obserwowałem od startu i nie chciałem od razu wchodzić no ale ostatecznie było więcej za niż przeciw i  dziś  postawiłem zainwestować 0.07 BTC. Technicznie program bardzo dobrze zrobiony : skrypt licencjonowany goldcoders , SSL(green bar DigiCert ). Generalnie program jest dość solidnie przygotowany . Program ref 6-2-1. To HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!!
      P.S Mam podejrzana co do admina natomiast na 100% nie jestem w stanie potwierdzić czy to jego dzieło ( jeśli to on poprzednie 2 projekty na ładny plus  )