Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

danides

Coinmilli - All1tool

Recommended Posts

Od admina minisatoshi i multisatoshi! All1tool

ilość reklam: 44
wartość: 30 - 5satoshi
klik poleconego: 20%
max. DR: bez limitu
max. RR: bez limitu
minimum do wypłaty: 500 satoshi
metody wypłat: Faucethub
czas oczekiwania: Instant
odstęp między wypłatami: 8
dzienny zarobek: 340 satoshi

COINMILLI

coinban.jpg

Edited by danides

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Temat w Fazie pre-launch możliwość rejstracji. Więcej info będe umieszczal pod tematem jak narazie mam tyle.
      Oficjalny start 1 grudnia 2019
      Podobno Kapitał zakładowy na start firmy to Aż 15.000.000Gbp prezentacja-1.pdf
    • Wedle Twojej pseudodefinicji. Bo choć na forum jestem dość często, czytam  i wypowiadam się w wielu wątkach to jakoś nie zauważyłem by naganiaczem określono tutaj każdy przypadek udostepniania reflinka. Tyle, że ja nie mam żadnego problemu z użyciem wobec mnie jakiegokolwiek niewulgarnego określenia jeśli nie towarzyszy temu albo zbytni skrót myślowy albo z kontekstu wynika, że autor wpisu nie do końca wie o czym mówi. Albo jak Ty wprowadza publicznie na własny użytek własną definicję jakiegoś słowa. Ergo, życzę wszyskim nabijanym w takie biznesy naganiaczy - w Twoim absurdalnym rozumieniu znaczenia tego słowa - którzy nie tylko nie będą bajek o projektach im wciskali ale również takich, którzy nie będą ponziaka biznesem nazwyali a o zasadach działania i ryzykach związanych z ponziakmi jasno i otwarcie mówili - pozostawiając potencjalnym uczestnikom, już uzbrojonych w tę wiedzę, decyzję czy ta zbawa ich własnymi pieniążkami jest dla nich. Zarobisz albo i nie. Jak to często się słyszy: czas pokaże... Być może nie kłamałeś. I uwierz, że uwierzyłbym Ci na słowo bez żadnych wątpliwości gdyby nie treści, którymi nas w tym i innych wątkach raczysz... Ot, choćby fragment pierwszego Twojego wpis w tym wątku...   Jakoś do dziś ani od Ciebie ani od nikogo innego nie udało się uzyskać dowodów na istnienie kopalni na Ukrainie, reklam zewnętrznych firm czy też innych źródeł dochodów. A o ile mnie pamięć nie myli to gdzieś jeszcze z uporem broniłeś wersji o dochodach OMEGI z optymalizacji podatkowej i zysków nieopowiązanych z OMEGĄ firm ojca Nafalskiego. Więc zamiast jasno powiedzieć, że tak twierdzą admini projektu ale te twierdzenia są co najmniej wątpliwe Ty usiłowałeś swoimi wpisami prznjamniej sugerować, że w te źródła wierzysz. A właśnie w to, że w te zewnętrzne źródła dochodu wierzyłeś - ja Tobie nie wierzę. Tak jak nie wierzę żadnemu z topowych zaganiaczy. Owszem, może w nie wierzyć jelonek wciągnięty w projekt, któremu zrobiono pranie mózgu powtarzając "To łatwe. Duplikuj. Zaganiaj. Polecaj. To znacznei zwiększa możliwości zarobkowe." Ty za długo siedzisz w takich programach by w to wierzyć. Nie. Znów jest całkowicie odwrotnie niż piszesz. To głównie Tobie cierniem w oku jest każda kategoryczne stwierdzenie co do istoty projektu czy też prezentowanie mniej optymistycznych od Twoich ocen mozliwości zarobkowych tego projektu. I o to Ty masz ciągłe pretensje o to. I w zasadzie na Twoich pretensjach się kończy, bo praktycznie nigdy nie odnosisz się merytorycznie do faktów i twierdzeń innych dyskutantów. W zasadzie zawsze odnosisz się adpersonam... I w końcu jakie znaczenie ma to czy dyskutant zainwestował cokolwiek w ten program. Dlaczego uważasz, że opinia kogoś i racje które stanęły za tym, że w projekt nie wszedł miałyby być mniej istotne niż np. bajki o zwenętrznych źródłach dochodu OMEGI, którymi raczyłeś forumowiczów już w grudniu ubiegłego roku i do dziś z nich się nie wycofałeś, choć rzeczywiście ostatnio nie powtarzasz ich z taką intensywnością jak niegdyś. I znów... Ty zwykle niczego nie tłumaczysz bo nie odnosisz się do faktów i twierdzeń drugiej strony tylko uskuteczniasz rozmowę z samym sobą i swoimi twierdzeniami. Szkoda też, że jakimś dziwnym trafem nie chcesz poprawić lub zrezygnować ze swoich teorii, choć gdzieniegdzie zdajesz się sugerować, że w zasadzie to się w pełni zgadzasz ze swoimi interlokutorami. Oto kilka z Twoich teorii...              
    • Sianko już ląduje na portfelach  
    • SwissBorg jest firmą Fin-Techową ze Szwajcarii, która w zeszłym roku zebrała ponad 50 milionów dolarów podczas przeprowadzanego ICO. Jednym z produktów tej firmy jest aplikacja, dzięki której możesz przewidywać cenę Bitcoina i dostawać nagrody za poprawne wytypowanie kierunku kursu. Aplikacja majuż ponad 40.000 użytkowników! Aktualnie można zarobić na dwa sposoby:
      – Bierzesz udział w losowaniu nagród. Pomiędzy 20.000 najbardziej aktywnych użytkowników zostanie rozlosowane $500,000 w BTC
      – Logując się codziennie i wykonując zadania dostajesz tokeny SwissBorg: za każde zadanie otrzymujesz odznaki, dzięki którym możesz dostać aż do 1750 CHSB o wartości $15
      – Polecając bezpłatną apkę dalej - ty oraz twoi poleceni dostajecie punkty oraz tokeny! Instrukcja krok po kroku:
      1. Pobierz aplikację SwissBorg App na Android/IOS.
      https://swissborg.com/products/community-app
      2. Zarejestruj się korzystając z kodu DGFQXUA, dzięki czemu dostaniesz 3,000 punktów na start
      3. Przez kolejne 7 dni loguj się codziennie i przewiduj cenę BTC, żeby dostawać więcej punktów
      4. Za każde wykonane zadanie zgarniaj odznaki - każda odznaka to dodatkowe 50 tokenów CHSB na Twoje konto
      5. Polecaj aplikację znajomym i dostawaj jeszcze więcej punktów! Zebrane tokeny można bez problemu sprzedać na giełdzie KuCoin oraz HitBTC.