Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Laik

Coinfinity Group - coinfinity-group.net

Recommended Posts

Temat w Fazie pre-launch możliwość rejstracji. Więcej info będe umieszczal pod tematem jak narazie mam tyle.
Oficjalny start 1 grudnia 2019
Podobno Kapitał zakładowy na start firmy to Aż 15.000.000Gbp

Link do rejestracji

prezentacja-1.pdf

Edited by pepperoniss

ogólnie odpuściłem temat. Na yt jest sporo informacji jeśli poszukujesz. 

Chciałem skasować posta jakiś czas temu ale nie wiem jak :D 

pepperoniss wyręczysz mnie? ;P

A co było powodem odpuszczenia tematu?

zamrożenie kapitału na długi okres

Kapital możesz wyciągnąć w kazdej chwili z tym ze 20% pobiera firma jesli to zrobisz szybciej niz 20 tygodni. 

Ja także rezygnuje z projektu. Ale nie uważam że jest zły. Ja mam wykupiony rotator czyli osoby które bez linku polecającego się zarejestrują wpadną do was. Jakby ktoś chciał moje konto z rotatorem i pocztą to piszcie priv bo ja już z tego nie będę korzystał a wam na pewno pomoże.

Zbyt duże ryzyko za zarobków plus wycofanie słabe tutaj jest. A temat mocno promowany. Mam wrażenie, że na naszym polskim rynku 90% osób bawiących się w hyipy naśladuje kilka innych osób i gęsiego jeden za drugim, bez własnego researchu itd. No ale każdy ma wybór ;)

Na ten moment KOK PLAY wygrywa w mojej opinii z całą resztą. Zarobki, transparentność twórców, spotkania w ważnych wydarzeniach biznesowych (jako jedyny startup), własny coin, który w najbliższych tygodniach wchodzi na kilka giełd w tym OKEx. Dodatkowym atutem jest zbadanie tematu przez Mikea, który u nich był i kto widział jego film ten wie, że biuro to cały budynek podzielony na działy i nie jest to puste biuro na pokaz, ale prawdziwa korporacja w której codziennie trwają prace nad wdrażanymi grami, multimediami, platformą sprzedażową itd.

kryptokox długo jesteś w kok? Myślisz ze opłaca sie jeszcze wchodzić bo wiesz ze sporo było takich pięknie wyglądających firm. No chyba ze nie było i się mylę. A co tam z exxa bo coś ucichło będzie ten wzrost tokena kiedyś? :D

Od 7 listopada około. Moim zdaniem się oplaca. Promocja dopiero się zaczyna kilku liderów lata po świecie.

EXXA połączyło się z Torque. Ja wycofalem się z całym zespołem w ostatnich dniach.