Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

[SCAM] [wybudzony sleeper]-nevistrade.biz -różne plany

Recommended Posts

Nazwa programu: Nevistrade

3f8cadecc88ac341.gif

Minimum inwestycyjne: 10$
Akceptowane systemy płatności: Payeer, PM + BTC. LTC, ETH, DOGE
Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 48h ( 2$ dla standardowych procesorów PM Payeer, 3$ dla krypto) 

387612650ff5d987gen.png

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Wracam po krótkiej przerwie( posucha na rynku hyip) z nowym tematem. Dziś dołączyłem do świeżo wybudzonego sleepera który spał sobie i płacił na spokojnie przez 248 dni wiec nawet dość jak na sleepera i wczoraj mieliśmy zmianę desingu czyli tak zwane wybudzenie + zaczęła się promocja i o dziwno tez nie jest jakoś na wariata :) a to na moje plus :) Dołączyłem do programu za 500$ gdyż na moje jest on przyzwoicie zrobiony + ostatnio wybudzone sleepery dawały rade +  info o tym dziś dostałem od znajomego za wschodniej granicy iż warto wejść , to i tak zrobiłem , oczywiście po uprzednim obadaniu czy warto i na moje warto :)  Plany tez standardowe jak na wybudzonego sleepera( sprawdziły sie w wypadku BSfinance czt tam Wassiawiora) czyli naliczenia dzienne + zwrot depozytu na koniec cyklu i w pierwszym planie po 25 dniach mamy 160% ROI. Technicznie program jest zrobiony równie dobrze , licencjonowany skrypt , SSL (Green) + film promocyjny wiec widać iż admin ma środki na zabawę :) Program ref 6% / 2% / 1% oraz możliwość stania sie reprezentantem 10% / 2% / 1% ( trzeba zaaplikować ) . Oczywiście to jest HYIP wiec jeśli chcesz zainwestować to licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!!!

35c44a2dc1096d8cmed.png

Edited by lordzuk

Siedem @lordzuk, co tak przysnąłeś z hyip-ami?

Inaczej bym do tu nie wrzucał :) + to wybudzony sleeper który spał bardzo cicho a takie sleppery ostatnio dawały rade 

No ok, niechaj się dzieje wola... Coś tam podrzucę ;)

Wypłata z ref doleciała w nocy :) dowód wrzucę jak dostane dzienne naliczenie 

Pierwsze naliczenie na portfelu :) dowód ==> TU

Mały Update co do promocji to od wczoraj doszły lepsze monitory + na ISP jest VIP+ duży baner na HL 

[---] spam
Ruszylo:252 dni temu
image.thumb.png.b11289cca1ef8b5d80504b61ec2ac065.png
Plany : 2% dziennie przez 60 days
Ways of Deposit/ Payment Method: 

plan2max.jpg

plan3max.jpg

plan4max.jpg

Minimum Deposit: $10 Maximum Deposit: $100,000

Withdrawal: Manual 24h
My first deposit # ETH

1576255711972.png

[---]

Edited by Polon

@lordzuk ktoś Ci tu posta zaśmieca :)) Przy okazji naliczenia wpadły i to dość szybko ale w przełożeniu na moje jest nieścisłość w opisie planu 2.5% daily for 25 days gdyż naliczenia są od depozytu a nie liczone z depozytem czyli wyglądałoby, że depozyt hipotetycznie jest zwracany po zakończonym planie.
I gratki dla Polon 'a za czuwanie i szybkie interwencje :)

Edited by SBR

Siemanko. Wrzucilem 50 $ pare dni temu i podczas proby wyplaty pojawil sie komunikat:

Access denied
It seems that access from your IP address / network / region was denied by the website owner.

Ktos mial podobna sytuacje :D?

Uuu @Br3Q, nie załamuj mnie z tym IP, obecnie siedzę na francuskim IP i wypłata poszła ale niebawem powrót w rodzime strony, może jakieś podwójne konta masz?

Wypłata na portfelu :)@Br3Q napisz na suport , admin wie o tym problemie , jeśli u kogoś wystąpi podobna sytuacja pisać na support 

Napisałem na support i oto odp :) A i przy okazji zaaplikowałem o reprezentanta i jak go dostane robię REFBACK 5% od złożonego depo po tym jak uda mi się uzyskać status reprezentanta :)

''we are working on this , sometimes system is treating too much request as attempt of attack ,if someone has such problem ,you have to collect IP address of this user  send by email to support''

Edited by lordzuk

EDIT dostałem reprezentanta i od teraz każdy złożony depozyt w BTC dostaje ref back 5% . W tym celu proszę po złożeniu  depozytu o napisane do mnie wiadomości z adresem do wypłaty RCB ( BTC) :) 

Wypłata na portfelu :) + trochę statystyk +doszły kolejne recenzje 

(255 dni online, 6744 Userów,  $982329 depozyty , wypłaty 61272$ ) 

Juz wszystko git. Nastepnego dnia po problemie zalogowalem sie normalnie i dokonalem wyplaty bez zadnych komplikacji. Wyplata po paru godzinach wpadla na  portfel.