Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pietras1984

Luno rozdaje 15 euro.

Recommended Posts

No to mamy kolejną opcje na zarobienie dodatkowych pieniędzy. 15 euro do zgarnięcia za rejestracje (jest KYC) i wykonanie jednej transakcji, aczkolwiek tak naprawdę poźniej i tak wszystko wraca do naszego portfela, więc koszt transakcji będzie jedyną opłatą jako ponosimy.
 
Jak otrzymać wspomnianą sume niżej zieloną trzcionką. W tym miejsce dwa słowa o danym serwisie. Nie jest to nowość mimo tego co głoszą  promotorzy w internecie. Jak zdązyłem zauważyć Luno istniało już w  2013 roku, a może nawet 2012. Sam ich profil na Facebooku został założony jak sprawdziłem właśnie w 2013 roku, a według informacji na stronie firma powstała w 2012 roku.
 
Czym jest luno (tutaj kopia opisu z ich profilu na Facebooku)
Luno jest wiodącą globalną firmą zajmującą się walutami cyfrowymi, z zespołem ponad 70 ekspertów w dziedzinie technologii i finansów, działającą w ponad 30 krajach. Nasze produkty i usługi sprawiają, że ludzie i firmy mogą bezpiecznie i łatwo przechowywać, kupować, używać i uczyć się o walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Naszą wizją jest wzmocnienie pozycji miliardów ludzi poprzez dostarczanie cyfrowych walut wszystkim, wszędzie.  (Dla szukających więcej info o firmie na dole link do bloga).

 

Jak otrzymać bonusa 15 euro. Instrukcja        

 
1. Pobieramy aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC przez przeglądarkę
 czysty link -https://www.luno.com/
2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email
 
3. Weryfikujemy swoją tożsamość - standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa od kilku minut do 48 godzin)
4. Wchodzimy w zakładkę rewards i wpisujemy kod: F4SPYZ
 
5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Walleta” kilkamy i dodajemy minimum 15 EUR na saldo lub odrazu dokonujemy zakupu BTC za to 15€
 
6. Zakupu możemy dokonać przelewem bankowym lub kartą.
 
7. Gdy już kupimy BTC dostaniemy na portfel dodatkowe BTC o wartości 15 EUR
 
8. Konwertujemy wszystko na EUR i wypłacamy na swoje konto.
 
 
Bardziej szczegółowo na dany temat na moim blogu
https://piotrswist.blogspot.com/2019/12/luno-rozdaje-15-euro.html#more

 

luno.jpg

Edited by pietras1984

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyglada niezle i nie jest  to fake,polecam. 

Ale i tak szkoda ze nie ma teraz takich "Airdropow" jak od blockchain.com rok temu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By marek505
   Promocja trwa od 08.02- 23.02.2023
   Do zgarnięcia po 25$  dla NOWYCH osób + 25 za każdą nową poleconą osobę.
   Jeśli masz domowników, możesz wyciągnąć z tego więcej, bo aż 75$+
   Jeśli masz już konto po rejestrujesz swój udział w promocji na koncie i prostu polecasz dalej i zgarniasz po 25$ od osoby, a polecona osoba też dostaje 25$ WIN/WIN
    
   Jeśli nie masz konta, to lecimy z tym 
   Kroki do zrobienia:
   1. Zakładasz konto z linku promocyjnego po poprawnym spełnieniu warunków otrzymasz 25$ od Bybit
   REF - https://partner.bybit.com/b/marek505
   Czysty link https://www.bybit.com/en-US/
   2. Weryfikujesz konto do poziomu KYC LVL 1
   3. Depozyt na min 100$ maksymalnie do 7 dni od rejestracji
   4. Kręcisz Volumen tradingowy na 500$ (można kupić jakiś token i od razu sprzedać na spot)
   Po wypełnieniu zadania można przejść do polecania, aby włączyć promocję u siebie należy się do niej zgłosić na zalogowanym koncie Bybit
   Tutaj Artykuł dotyczący promocji - https://announcements.bybit.com/article/referral-valentine-s-share-the-love-to-earn-50-usdt-and-30-commissions--blte402bdbabba6b889/
  • By marek505
   WealthSeed Polski makler
   Obecnie prowadzi kampanie promocyjna i można otrzymać darmową akcję do wartości 500 złotych.   Jak skorzystać z promocji?

       Zarejestruj się z Reflinku, aby uzyskać bonus Link promocyjny Tutaj
   Czysty link: https://www.wealthseed.eu

       Zweryfikuj konto
       Dodaj środki
       Zgarnij Darmową akcję do 100€

   Kim jest Wealth Seed?

   WealthSeed jest znakiem towarowym Fair Place Finance S.A. z siedzibą w Łodzi, ul Inżynierska 1/3, 93-569 Łódź, Polska, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Łodzi pod numerem KRS 0000481261, z numerem NIP 7252071598 oraz numerem REGON 101691279, o kapitale zakładowym 10 000 000 PLN.
   WealthSeed prowadzi działalność maklerską podlegającą nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.
   Kto może skorzystać z promocji?

   Każdy Uczestnik Programu DARMOWE INWESTOWANIE WealthSeed (dalej „Program”) może odebrać Papiery Wartościowe udostępnione w ramach Programu spośród papierów wartościowych znajdujących się w ofercie Organizatora. 
   Papier Wartościowy jaki odbierze Uczestnik jest określany w dwóch krokach. Najpierw każdy Uczestnik zostaje przydzielony według kolejności rejestracji zdefiniowanej w Tabeli B do grupy kilkunastu Papierów Wartościowych tzw. puli Papierów Wartościowych (dalej „Pula”). Następnie Uczestnik ma prawo wyboru dowolnego Papieru Wartościowego z przydzielonej Puli, na której zakup otrzyma środki od WealthSeed. 
   W programie dostępne są cztery Pule (A, B, C i D), z których każda zawiera kilkanaście różnych Papierów Wartościowych. Pule różnią się między sobą wartością dostępnych Papierów Wartościowych, więc niektórzy Uczestnicy będą mogli wybrać spośród bardziej wartościowych, a inni spośród mniej wartościowych Papierów Wartościowych zależnie, do której Puli zostaną przydzieleni.
   Dzięki temu w ramach programu można odebrać Papier Wartościowy nawet o wartości ok. 100 EUR (500 PLN). Jednocześnie maksymalna wartość Papieru Wartościowego w najniższej puli wynosi ok. 5 EUR (25 PLN). 
   W tabeli poniżej przedstawiono szacunkową średnią oraz maksymalną wartość Papierów Wartościowych dostępnych w każdej Puli na dzień uruchomienia Programu. Wartość dostępnych Papierów Wartościowych w każdej Puli może zwiększyć lub zmniejszyć się w zależności od zmian cen indywidualnych Papierów Wartościowych. 

   Regulamin promocji PDF
  • By marek505


   Dziś mam dla was szybki bonus do zgarnięcia dzięki przetestowaniu aplikacji AKTIO
   Możesz zgarnąć do 200€ bonusu, bonus jest przyznawany losowo.
    
   Jak otrzymać bonus?
   1. Wejdź w link z kodem referencyjnym, bez niego nie będzie bonusu.
   2. Podaj swój nr telefonu
   3. Pobierz aplikacje
   Ref: https://www.akt.io/app-referral/?referral=a03454fa2070c96209702f24d865db54870fde042449db9523c72e7ae621abae 
   Czysty link: https://www.akt.io/
   4. Zweryfikuj się-dokument tożsamości + selfie
   5.  Potwierdzenie adresu np. wyciąg z polskiego konta (revo itp nie przechodzi)
   6. Wpłać 52-55€ z revoluta (lub mniej np. 20€) - środki pojawi się od razu!
   7. Wejdź w exchange, wymień te Euro np. na jakiś token, może być to usdt i później znowu to Usdt na Euro Należy zrobić tak by suma wymian przekroczyła 50€, jeśli masz depozyt 20€ wystarczy wymienić go kilka razy, aż zakwalifikujesz się na bonus
   Bonus jest przyznawany losowo, poniżej akurat przyznano 33€ w tokenie Aktio

   Bonus powinien pojawić się od razu lub max do 48h 
   Bonus po otrzymaniu można od razu zamienić na euro i wypłacić na konto

   Jeśli ktoś będzie problem z weryfikacja to można wysłać na maila aktio wiadomość "hello, may you verify my proof of address? because i'm waiting so long" i w zalacznik dodajcie wyciąg bankowy.
   Życzę powodzenia i dajcie znać ile bonusu wylosowaliście.
  • By Marek0805
   Nie znajduję innego miejsca na ten temat,daję go tutaj.
   Moderatorów proszę o ewentualne przesunięcie tematu do odpowiedniego działu.
   Ułatwię sobie budowę tematu opierając się na opisie ze strony komputerswiat.pl
   NFT to temat bijący rekordy popularności w Polsce i na świecie. Kolorowe obrazki ze zwierzętami dosłownie wylewają się z mediów społecznościowych celebrytów i już nawet sam UOKiK postanowił zbadać temat. My tymczasem postanowiliśmy wyjaśnić w możliwie najprostszy sposób zawiłości wokół cyfrowych dzieł i ich przemiany w NFT.
   NFT to skrót od “non-fungible token”, co tłumaczymy na “niewymienialny token”. W tym przypadku słowo “niewymienialny” powinniśmy rozumieć jako “niemający odpowiednika w innych przedmiotach/walutach”. Oznacza to, że tokeny NFT nie mają żadnej ustalonej “na sztywno” wartości, a każdy z nich jest wyjątkowy, niepowtarzalny i powinien być traktowany jako przedmiot odrębny od czegokolwiek.
    
   Gdy rozumiemy już co oznacza NFT, możemy wyjaśnić krótko, czym właściwie jest. To cyfrowa treść połączona z blockchainem – bazą danych, na której opierają się kryptowaluty. W przeciwieństwie do NFT kryptowaluty są wymienne (jak pieniądze), co oznacza, że każdy bitcoin ma taką samą wartość jak którykolwiek inny bitcoin i można je dowolnie wymieniać.
   Całkowicie unikatowy ciąg zer i jedynek na własność, co potwierdzone jest odpowiednim certyfikatem autentyczności. Ten ciąg zer i jedynek może przybrać dowolną formę. Jako NFT są sprzedawane obrazy, animacje, wpisy na Twitterze, a nawet modele 3D fragmentów ludzkiego ciała czy też… emocje.
    
   W praktyce chodzi więc o to, że posiadasz coś, czego nie ma nikt inny i czego nikt inny mieć nie może (chyba że to oddasz, sprzedasz, albo zostanie Ci wykradzione). Można to porównać zarówno z posiadaniem oryginału Mony Lisy, jak i t-shirta poplamionego sosem – obie te rzeczy są w praktyce niepodrabialne. Można stworzyć ich imitacje i bardzo zbliżone podróbki, ale zawsze będą jakieś różnice. To, dlaczego jeden z tych przedmiotów jest bezcenny, a drugi bezwartościowy jest już jedynie wynikiem pewnej społecznej umowy.
   NFT zyskało popularność, gdy okazało się całkiem dobrym sposobem na sprzedaż cyfrowych dzieł sztuki. O ile w przypadku zdjęć i grafik dwuwymiarowych, ich przeniesienie do formy materialnej nie jest problematyczne, o tyle z animacjami, modelami 3D, teledyskami, formami multimedialnymi itp. nie jest to takie proste, a w wielu przypadkach staje się wręcz niemożliwe. NFT z zapisanym w blockchainie wyjątkowym certyfikatem pozwala skutecznie kupować i sprzedawać tego typu cyfrowe dzieła.
    
   Szybko okazało się, że NFT to również sposób na tworzenie ograniczonych i zamkniętych społeczności. W sieci pojawiły się więc tokeny będące biletami wstępu do mniej lub bardziej wąskiego grona ich posiadaczy, którzy rozpoznają się po charakterystycznych obrazkach na zdjęciach profilowych w mediach społecznościowych. Tego typu procedery są najczęściej reklamowane przez znane osoby, które zachęcają innych, by dołączyć do “ich klubu”. Takie NFT mogą kosztować od kilkudziesięciu złotych do nawet wielu milionów.
   Jeśli zainteresował was ten temat zapraszam do kontaktu na PW,wskażę drogę darmowego ich zdobycia,powiem jak ustawić nasze portfele,podzielę się poradnikami
    
  • By marek505
   Social Good EXTRA BONUS 200$
    
   Aplikacja, która za zakupy na eBay , AliExpress i wielu innych sklepach płaci Cash back w crypto.
   Obecnie jest promocja i można zgarnąć cashback do 100% wartości naszych zakupów nawet do 10 000$!
   Za zarejestrowanie się dostajesz 25$/50$/100$ a teraz nawet 200$ w tokenie SG. – aby sie zakwalifikować należy zrobić transakcje, czyli kupić coś za minimum 30$ i patrzeć w historii czy się kwalifikujemy, mamy na to 30 dni.
   Transakcje mogą być podzielone na kilka mniejszych i najlepiej aby przekraczały to 30$
   Bonus dostaje się na historie zakupów jako PENDING, a staje się APPROVED po około 60 - 100 dniach od zakupów lub zaakceptowania odbioru przesyłki.
    
   Kod wpisujesz podczas rejestracji, aby odebrac bonus
   Czysty link https://referral.socialgood.inc/
   Referral konieczny, aby otrzymać bonus: https://referral.socialgood.inc/?id=TQ3XHF
   Mój kod: TQ3XHF
    
   Sprawdź nagrania na  kanale YT
    
    
    
    
   FAQ https://socialgood.inc/
   Q1.Czy można zaufać firmie operacyjnej? Czy naprawdę mogę dostać krypto za darmo?
   Jako członek grupy FinTech Group of Japan założonej w 2005 roku, działalność kryptograficzna The SocialGood Foundation została zatwierdzona i jest publicznie wspierana przez rząd metropolitalny Tokio w Japonii.
   SocialGood posiada kilka patentów dotyczących sposobu, w jaki kryptowaluta jest wykorzystywana do zapewniania konsumentom zwrotu gotówki, nagród i wymiany punktów.
   Firma dostarczyła krypto z powrotem wszystkim użytkownikom, którzy dokonali zakupów w aplikacji, która spełnia warunki zwrotu kryptowalut.
   Jeśli nie otrzymałeś krypto z powrotem po określonym okresie zatwierdzenia SG, skontaktuj się z obsługą klienta tutaj.
   Q2.Ile dostanę krypto, jeśli dokonam zakupu powyżej 10 000 USD?
   Maksymalna wartość zwrotu kryptowalut SG jest ograniczona do 10 000 USD za zakup.
   Q3.Kiedy zakończy się kampania 100% Crypto Back?
   Ceny i warunki mogą ulec zmianie. Sprawdź aplikację, aby uzyskać najnowsze informacje.
   Ciesz się zakupami praktycznie za darmo i powiedz wszystkim swoim znajomym o tej kampanii, abyś mógł otrzymać Bonus SG za każde
   Q4.Niektórzy ludzie w mediach społecznościowych twierdzą, że nie otrzymali krypto. Czemu?
   Wartość zwrotu kryptowalut może potrwać kilka dni, zanim pojawi się na koncie SocialGood.
   Po zweryfikowaniu danych zakupowych ze sklepu przez aplikację SocialGood, wartość kryptowalut SG Twojego zakupu pojawi się w zakładce Aktywa w aplikacji w obszarze Własne SG.
   Więcej informacji o zakupach z aplikacją znajdziesz tutaj. FAQ
   Jeśli nie otrzymałeś krypto z powrotem po określonym okresie zatwierdzenia SG, skontaktuj się z obsługą klienta tutaj.
   Dla tych, którzy już otrzymali krypto z powrotem, będziesz miał jeszcze więcej możliwości uzyskania SG!
   Aby wziąć udział, opublikuj zrzut ekranu swoich zarobionych zasobów SG na dowolnej z platform społecznościowych wymienionych powyżej z hashtagiem #SocialGoodApp_CryptoBack.
   Zrzuty ekranu SG uzyskane dzięki kampaniom polecającym, przeszłym kampaniom i regularnym zakupom również kwalifikują się do tej kampanii.
   Trzech szczęśliwych uczestników kampanii zostanie wybranych z postów społecznościowych i otrzyma w prezencie SG o wartości 1000 USD.
   Dozwolonych jest wiele postów z różnymi zarobkami SG, więc publikuj więcej, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
   Q5.Jeśli zaproszę znajomego przez system poleceń w aplikacji, czy mogę otrzymać SG o wartości do 200 USD?
   Tak, udostępnij swój kod zaproszenia w serwisach społecznościowych lub rodzinie i przyjaciołom. Gdy użyją Twojego kodu, aby się zarejestrować i dokonają zakupu na 30 USD kwalifikujących się zakupów, otrzymasz bonus w SG o wartości 200 USD.
   Osoby, które zarejestrują się za pomocą Twojego kodu zaproszenia, również zarobią BONUS w USD SG po pierwszych kwalifikujących się zakupach powyżej 30 USD.
   Twój kod zaproszenia może być użyty nieograniczoną ilość razy.


 • Posts

  • Update  Kolejne naliczenia na portfelu 
  • Update  Kolejne naliczenia na portfelu 
  • Sejfik to polski program reklamowo - zarobkowy. Oferuję zarabianie na czytaniu płatnych maili, klikaniu linków i banerów reklamowych. Dodatkowo możesz zarabiać na płatnych zadaniach, zapisach, programie partnerskim oraz wielu innych metodach zarabiania przez internet. Strona istnieje i płaci bezproblemowo od 2007 roku czyli już ponad 15 lat. Zarządza nim znany admin o nicku "Markonix" ( legalna firma eBizo). Sejfik ma ponad 77 000 użytkowników.

    Link do rejestracji https://sejfik.com/pages/index.php?refid=tomex11 

   Minimum do wypłaty :

   - 3 zł Pay Pal

   - 5 zł  doładowanie telefonu

   - 10 zł na konto bankowe

   Klikając reklamy codziennie ( co zajmuję nam parę minut na dzień) w skali roku zarobimy nie wielkie pieniądze rzędu 100-200zł w zależności od ilości reklam wykupionych przez reklamodawców. Ale istnieje program partnerski, który ma, aż 4 poziomy poleconych ! 16%, 8 %, 4%, 2% dzięki , któremu możemy zarobić naprawdę konkretne pieniądze. Oznacza to , że dostajemy % od zarobków naszych poleconych i od poleconych/poleconych, aż do 4 poziomu!

   Dla przykładu rejestrujesz się z mojego polecenia i Twoim zadaniem będzie klikać reklamy oraz polecić ze swojego linku polecającego minimum 10 osób, a najlepiej jak najwięcej. Później to samo musisz przekazać swoim poleconym , aby każdy zwerbował ze swojego linku polecającego kolejnych 10 osób. Powstaje w ten prosty sposób bardzo duża siatka osób poleconych, dzięki temu , że program partnerski ma, aż cztery poziomy, a nasze zarobki wzrastają niebotycznie.  Dla przykładu jeśli każdy poleci 10 osób zarobisz około 15 000 - 20 000 zł rocznie. Uważam , że w tych czasach nie jest to trudne, żeby znaleźć 10 osób poleconych , ponieważ każdy ma rodzinę, przyjaciół, znajomych oraz znajomych na fb i innych portalach społecznościowych. Żeby zarobki od osób poleconych były dodawane do naszego konta sami musimy być też aktywni i klikać reklamy na stronie sejfika.

   Żeby jeszcze zwiększyć zarobki polecam również zapisanie się do innych polskich, sprawdzonych, wypłacalnych programów, które działają od lat. Zasady w nich są takie same lub podobne.

   Linki do rejestracji :

   1) https://zielonymail.com/pages/index.php?refid=tomex11

   2) https://imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=tomex11

   3) https://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=tomex11

   4) https://swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=tomex11

   5) https://ekasa.org/pages/index.php?refid=tomex111

   6) https://pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=tomex11
×