Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ryszard31

[SCAM] BUSINESS.CLUB i ACTIVE WALLET - portfel zarabiający 9-12% miesięcznie - karty platnicze i portal spolecznosciowy - business.club

Recommended Posts

Przedstawiam nowy OGROMNY projekt jakiego jeszcze nie było czyli BUSINESS.CLUB (i BCT Active Wallet).  Dzięki klubowi biznesu i jego aktywnym portfelom nasze środki będą pracowały na nasz zysk. Projekt jest bardzo rozbudowany i dopracowany dlatego mam do niego bardzo wysokie oczekiwania. Zaznaczam że wiele tekstu poniżej to przetłumaczona wiadomość od samej firmy, przetłumaczona strona internetowa i niektóre strony z prezentacji projektu, ponieważ jest tego bardzo dużo i nie miałem siły pisać wszystkiego sam.

 

qIrjJhe.png


Tak więc zaczynamy:
 

Adresy z ktorych mozemy wejsc do serwisu:
https://business.club
https://activewallet.com
https://bctwallet.io
BUSINESS CLUB dostepny jest ma Google Play i w ciagu tygodnia bedzie takze dostepny w AppStore - informacja od firmy

6921247_preview.png

 


Informacje o firmie:
Właścicielem i usługodawcą serwisu Business Club jest firma Blockchain Business Solutions Limited z dumą wpisana do rejestru przedsiębiorstw w Republice Malty pod numerem 703928834. Firma Blockchain Business Solutions rozpoczęła proces ubiegania się o regulację i licencję Maltańskiego Nadzoru Finansowego (MFSA).


W regulaminie znajdują się łącznie dwa podmioty:
Blockchain Business Solutions Limited incorporated under company number: 703928834 on 214 Strait Street in Valletta VLT1431; Blockchain Business Trade Solutions Limited incorporated under company number: 12137017 by The Registrar of Companies for England and Wales - stawiam że jurysdykcja drugiego jest podyktowana tym, że firmy wydające karty płatnicze, które są przy okazji przyjazne kryptowalutom, często są rejestrowane właśnie w UK (np. WIREX, SKRILL), a Blockchain Business Solutions karty płatnicze VISA do swojego portfela oferuje


Informacje o CEO/wlascicielach (z prezentacji):


CEO - Tim Odermatt (Switzerland, Zurich) – 42-year-old businessman, who lives in Zurich. With many years of experience in the public and financial sectors. He worked on large IT projects in the public sector and then he went to the financial services industry. He held various technical and managerial positions in fintech companies. Owns a network of currency exchange offices in Switzerland. Programming and cryptocurrency are his passion.

CTO - Alexander Kennel (Switzerland, Zurich) – 37-year-old IT specialist, lives in Zurich. Has extensive experience in research and development departments. In recent years he has worked on new technologies. These included: block chain, data analytics, big data, cloud computing solutions, NoSQL databases and more. He worked in the financial services, banking and insurance industries. He organized many meetings for startups in the European Union. C++ and JS programmer with over 20 years of experience. Alexander was a part of international projects such as, for example, Angular JS oraz NPM.

 

KONTAKT:

Bardzo dobry kontakt mailowy. Vanessa z supportu napisała mi także, że wewnątrz platfomy w części portfela jest wbudowany system ticketowy do szybkiego supportu. Ponadto właściciele serwisu są dostępni na czacie platformy społecznościowej (ale pod jakim adresem dopiszę jak będę miał już swoje konto, o czym więcej w tekście poniżej)

 

 

BUSINESS.CLUB w świecie i mediach

 

Firma była jednym z największych sponsorów AI Blockchain Malta Summit, była także wystawcą na imprezie z własnym boxem. Więcej informacji największej imprezie kryptowalutowej i informacji o sponsorach w Europie:
https://www.facebook.com/AIBCsummit
oraz:
https://maltablockchainsummit.com
firma była głównym sponsorem konferencji Compilance & Regulations:
https://www.facebook.com/103155141085862/videos/1710252995772935
oraz:
https://www.facebook.com/AIBCsummit/videos/2715129841844357


Na stronie widzimy sporo logotypów znanych serwisów informacyjnych, więc zgaduję że to one wybuchną z reklamą podczas uruchomienia portfela i całego Business Club. Zdjecia z archiwum przeslane na prosbe:

cMmbQ0R.jpg

LV5EGOF.jpg

MTy6aDV.jpg

 

OGROMNY HYBRYDOWY PROJEKT


Co przykuwa od razu uwagę to rozmach projektu. W jednym miejscu znajdziemy
Active Wallet - portfel zarabiający firmy,
BCT - Business Club Token: własną kryptowalutę,
Business Club Blockchain - własny blockchain, który całym ekosystemem operuje.
Ponadto: wszystkie transakcje możemy sprawdzić w Explorerze tokena BCT. Do portfela wydawane są karty płatnicze (po pozyskaniu odpowiednich licencji - standardowa procedura jak była u MONACO i WIREXa). Dostępnych jest 5 różnych kart płatniczych, których możliwości takie jak ilość wpłat, wypłat, transakcji i wysokości transakcji jak i Cashback są zwiększane wraz z większą ilością środków trzymanych w naszym BCT Active Wallet.


Sieć społecznościowa - wraz z rejestracją system, otworzy nam oprócz portfela, także konto w serwisie społecznościowym Business.Club Social Network. Serwis społecznościowy jest bardzo ładny, ma funkcje tworzenia grup, fan page, zawierania nowych znajomości itp. Ponadto za wszystkie rozszerzenia czy dodatkowe funkcje jak chmura, możemy w serwisie zapłacić tokenem BCT.


Co składa się na cały Business Club & BCT Active Wallets


1. BCT Active Wallet
Dołączając do Business Club otwieramy swój Active Wallet, który pozwoli nam na przechowywanie i pomnażanie naszych środków w kryptowalucie firmy czyli Business Club Token, nazywany w skrócie BCT. Tokeny BCT używane są do dokonywania zakupów w obrębie serwisu takich jak zakup miejsca i transferu dla hostingu plików, zakup reklamy w serwisie, zakup funkcjonalności w platformie społecznościowej i naszym video streamingu, napiwki, a przede wszystkim do szybkiego transferu środków między użytkownikami. Dzięki Active Wallet przechowamy swoje pieniądze w najbezpieczniejszy możliwy sposób. Tokeny BCT przechowywane w Aktywnym Portfelu Business Club, będą pracowały na Nasz zysk każdego dnia. Skąd się on bierze? To proste. Firma zarabia na opłatach transakcyjnych, konwertowaniu i wymianie kryptowalut, na sprzedaży usług w obrębie serwisu. Business Club pobiera drobną prowizję od każdej transakcji wykonanej w BCT, od każdej wymiany waluty, a także płatności kartami płatniczymi VISA. Ponadto inni użytkownicy, którzy wydają tokeny w obrębie serwisu, generują zysk dla firmy, ponieważ zakupione BCT wracają do Business Club. Część całego zysku firma dzieli pomiędzy posiadaczy BCT. Każdy jeden posiadany BCT to generowany zysk. Im więcej środków w BCT posiadamy, tym większy dzienny i miesięczny przychód wygeneruje Nasz Aktywny Portfel. W naszym portfelu możemy przechowywać 8 innych najbardziej popularnych kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Tether, Litecoin, Dash, Monero a także konwertować waluty.

RfY9Ifn.png


2. Business Club Blockchain (BCB)
Firma stawia na transparentność i wiarygodność. Wszystkie transakcje oparte o BCT, każdy użytkownik może śledzić dzięki autorskiemu Business Club Blockchain (BCB). Dzięki własnej walucie i blockchain dosłownie każda nawet najmniejsza transakcja jest opisana i dostępna do wglądu dla każdego. Pełną listę transakcji znajdziecie w Explorerze pod adresem:
https://business.club/explorer


3. Business Club Token (BCT) i generowane zyski
Tokeny BCT to integralna część i serce całego projektu łączącego ludzi z całego świata. Ideą formy jest stworzenie największej społeczności na świecie, posiadającej własną stabilną kryptowalutę o prawdziwej mocy nabywczej. Token, który stworzyła Blockchain Business Solutions rotuje bez przeszkód pomiędzy użytkownikami generując nieprzerwane zyski i rozwój Business Club. Dzięki rotacji BCT w obrębie całego ekosystemu, firma jest w stanie przekazać posiadaczom BCT część wygenerowanego zysku w postaci nowych tokenów, które przesyłamy wprost na ich Active Wallet. Zysk jest tym większy, im więcej środków przechowywanych w BCT dana osoba posiada. Można to porównać do posiadaczy akcji firmy, którzy otrzymują dywidendę. Im więcej akcji posiadasz, tym większa jest Twoja dywidenda wypłacana przez firmę.


Więcej szczegółowych informacji o walucie BCT (BCVM, BCContracts) znajduje się w prezentacji pod adresem:

https://business.club/f/business-paper.pdf

33KwGpn.png

9dDXgZG.png

pV9w0Y3.png

 

 

4. Business Club VISA Payment Cards
Karty płatnicze VISA do Active Wallet. Dostępnych jest 5 różnych kart od Green Leaf - zupełnie darmowej, przez 4 karty wymagające złożenia depozytu w BCT czyli: Royal Blue, Pure Gold, Pearl White, Space Black. Karty różnią się od siebie Cashbackiem (aż do 5% Cashback przy Space Black!) , limitami wypłat, trzymanych środków oraz materiałem - 3 ostatnie karty nie są plastikowe, a zrobione z metalu. W celu otrzymania karty, należy utrzymywać balans naszego portfela na konkretnym poziomie przez okres 6 miesięcy (180dni). Po tym okresie zostajemy zakwalifikowani do otrzymania konkretnej karty. Informacje o kartach płatniczych znajdując się na stronie:
https://business.club/cards

90tFNiv.png
 


5. Virtual Currency Converter
W systemie mamy możliwość łatwego konwertowania BCT na inne waluty oraz odwrotnie bez prowizji. Ponadto konwerter pozwala aktualnie na szybką wymianę Bitcoin na Etherum przy stawce 3% od wymienianej kwoty.


5. Business Club Social Network - Platforma Społecznościowa

6. Business Club Cloud Service - Hosting Plików

7. Inne usługi jak sklep integrowany z platformą społecznościową, streaming video itd.

 

epIGPvr.png


ILE I JAK ZARABIAMY?
Po pierwsze jak wyżej, zarabiamy głównie dzięki Aktywnemu Portfelowi oraz tokenowi BCT. Tak więc jaki zysk wygeneruje Active Wallet oraz BCT i od czego zależy jego wysokość?


Zysk wypracowany przez Active Wallet i BCT zależny od ilości i wysokości wszystkich transakcji wykonanych w obrębie BCB (Business Club Blockchain), ponieważ od każdej transakcji pobierana jest symboliczna prowizja 0,25% przesłanej kwoty (do czasu zamknięcia podaży). Ponadto zysk jest także zależny od ilości BCT, które wróciły do Business Club w ramach zakupionych przez użytkowników usług, produktów, prowizji od sprzedaży, subskrypcji etc. w obrębie ekosystemu. Generowany zysk nie jest stały i wynosi od 0,3% do 0,4% dziennie i uśredniając wynosi około ~10% miesięcznie zdeponowanych środków. Zysk jest wyliczany raz dziennie od aktualnego salda BCT w portfelu.


Po drugie zarabiamy na systemie poleceń czyli standardowo, jeżeli polecimy komuś portfel, otrzymujemy od tej osoby prowizję. System poleceń posiada 7 poziomów poleconych, z których generuje zysk. Profit jest generowany ZA KAŻDYM RAZEM kiedy jakakolwiek osoba pod nami, do 7 poziomów w głąb, stworzy nowy depozyt BCT w Aktywnym Portfelu. Zysk jest naliczany raz dziennie.


Tabela prowizji:


Level 1: 7% od depozytu poleconego
Level 2: 3%
Level 3: 1%
Level 4: 1%
Level 5: 0,5%
Level 6: 0,3%
Level 7: 0,1%


Przykładowo: polecamy drugiej osobie portfel, ta decyduje się trzymać część swoich środków w Active Wallet. Deponuje 20000$ w walucie BCT. My zarabiamy na prowizji 1400$, a osoba polecona miesięcznie zarabia około 10% ze swojego depozytu czyli 2000$ co miesiac.

3n4wrRc.png

4Z0yuex.png

oFiaFft.png


WAŻNA INFORMACJA:
Każdy depozyt posiada 45 dniową blokadę na 15% środków. Co to oznacza? Oznacza to, że portfel blokuje 15% wpłaconej kwoty na okres 45 dni. Jeżeli zdecydujemy się anulować nasz depozyt, kwota jaką otrzymamy będzie równowartością 85% zdeponowanej kwoty. Natomiast po okresie 45 dni , anulowanie depozytu nie ma żadnych negatywnych skutków czyli wszystko jest na plus. (zakładam że jest to zabezpieczenie przed tworzeniem multikont w celu wydębienia pieniędzy z prowizji) :)


RANGI DLA OSÓB AKTYWNIE ROZWIAJAJACYCH ZESPÓŁ/TEAM


Osoby rozbudowujące swój zespół biznesowy są wynagradzane 5 stopniowym systemem rang tzw. TIER'ów . Co dają poszczególne rangi:


Ranga pierwsza: CHALLENGER
Wymagania:
Co najmniej 5 osób z aktywnymi depozytami w pierwszej linii
Co najmniej 25 wszystkich członków zespołu
Całkowity obrót zespołu: 100 000 $ i więcej

Bonus:

+ 5% do całego zarobku z własnego zespołu

 

Ranga druga: MANAGER
Wymagania:
5 lub więcej użytkowników z rangą Challenger w pierwszej linii
Bonus:
+ 10% do zarobku z całego zespołu


Ranga trzecia: LEADER
Wymagania:
4 (czterech) lub więcej użytkowników z rangą MANAGER w pierwszej linii
Bonus:
+ 15% do zarobku z całego zespołu


Ranga czwarta: TOP LEADER
Wymagania:
3 (trzech) lub więcej użytkowników z rangą LEADER w pierwszej linii
Bonus:
+ 20% do zarobku z całego zespołu

 


Ranga piąta: PRESIDENT
Wymagania:
2 (dwóch) lub więcej użytkowników z rangą TOP LEADER w pierwszej linii
Bonus:
+ 25% do zarobku z całego zespołu


Podsumowując Business.Club daje nam portfel, na którym możemy trzymać swoje kryptowaluty w standardowy bezpieczny sposób. W dodatku, jeżeli wymienimy je lub zakupimy autorską walutę firmy czyli token BCT, będziemy zarabiać 10% miesięcznie od naszego depozytu. Im więcej środków zdeponujemy tym większe zyski będzie generował nasz portfel. Ponadto, przy utrzymywaniu konkretnego stanu konta przez okres 6 miesięcy, otrzymamy jeszcze lepsze karty płatnicze VISA, wyróżniające się większymi limitami na transakcje, wypłaty, trzymanie środków. Naturalnie mamy także możliwość otrzymania darmowej karty Leaf Green. Cały projekt jest hybrydą portfela zarabiającego, aplikacji płatniczej, wydawcy kart i serwisu społecznościowego, a wszystko to złożone w jeden wielki ekosystem. Zdecydowanym plusem jest złożoność i ogrom projektu, któremu kibicuję aby przetrwał i rozwijał się jak najmocniej.


WAŻNE:
Serwis jest w fazie pre-launch i w celu rejestracji wymagany jest kod dostępu. Ja i mój team na ten czas nie posiadamy kodu, więc podam go tutaj dopiero kiedy kod otrzymam (i oczywiście jeżeli szefostwo hyipforum wyrazi zgodę). Pisałem do Blockchain Business Solutions, podobno kody posiadają różne media oraz otrzymali więksi liderzy z różnych krajów. Jeżeli ktoś posiada access code to proszę o podzielenie się, dołączę do zespołu od ręki, a za mną dużo innych osób

 

WAŻNE LINKI:

 

Wiele ciekawych i ważnych informacji znajduje się na stronie internetowej w sekcji FAQ:
https://business.club/faq
link do regulaminu:
https://business.club/terms
informacje o kartach:
https://business.club/cards

Business Paper (prezentacja/whitepaper):

https://business.club/f/business-paper.pdf
Platforma społecznościowa i inne produkty:
https://business.club/product-services

Explorer:

https://business.club/explorer

 

Link do rejestracji

zgoda na reflink @pepperoniss

KOD REFERENCYJNY 147916662600

Dowód złożenia depozytu

 

Edited by pepperoniss
usuniete 2 zdjecia, ktorych nie powinienem wrzucac

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, ryszard31 napisał:

projekt jakiego jeszcze nie było

Oj, mylisz się... Projekt jakich było wiele na tym forum :)

2 godziny temu, ryszard31 napisał:

OGROMNY

A tam zaraz ogromny...

Owszem... Robiony na pozór z rozmachem ale póki co wszysko oparte na deklaracjach fakowych adminów...

2 godziny temu, ryszard31 napisał:

Informacje o CEO/wlascicielach (z prezentacji):

 

OC6rmaV.png


CEO - Tim Odermatt (Switzerland, Zurich)

Ot... Pan Tim...

Albo ma brata bliźniaka poozującego na tej samej ściance albo jeszcze nie tak dawno był Belgiem z Brukseli pracującym w zupełnie innej branży i zupełnie innym nazwisku....

https://www.google.com/imgres?imgurl=https://media.licdn.com/dms/image/C4D03AQHWdwJmStZfMA/profile-displayphoto-shrink_100_100/0%3Fe%3D1575504000%26v%3Dbeta%26t%3DuZW18nniPR2As5HUAj_SpUZK9ZURYjV1HU43axJEOd0&imgrefurl=https://be.linkedin.com/in/max-hofmann-439484a/de&h=100&w=100&tbnid=1EtxiJgRC6o3eM&tbnh=100&tbnw=100&usg=K_rbh1YLQBAqZ1Fvt0w6vtRgJ3NeM=&docid=ZjVVzjp5fZx1HM

 

2 godziny temu, ryszard31 napisał:

Blockchain Business Solutions Limited incorporated under company number: 703928834 on 214 Strait Street in Valletta VLT1431;

Faktycznie spółka została wpisana do rejestru pod numerem C 92788 w dniu 2 października 2019 roku i posiada zaskakującej wielkości kapitał udziałowy - 1200 euro...

 

2 godziny temu, ryszard31 napisał:

Blockchain Business Trade Solutions Limited incorporated under company number: 12137017 by The Registrar of Companies for England and Wales

Owszem... Spółka została zarejestrowana w tym rejestrze. Trochę wcześniej niż siostrzna spółeczka... 2 sierpnia 2019 roku z kapitałem 100 funtów.

W jednym i drugim przypadku jedynym udziałowcem, dyrektorem i sekretarzem jest hiszpański Kolumbijczyk o wdzięcznym nazwisku Oscar Alexander MEDINA-ARAUJO...

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/12137017

2 godziny temu, ryszard31 napisał:

Firma Blockchain Business Solutions rozpoczęła proces ubiegania się o regulację i licencję Maltańskiego Nadzoru Finansowego (MFSA)

Z pewnością nie rozpoczęła... Kapitał 1200 euro to dużo za mało by ubiegać się o jakąkolwiek licencję finansową...

http://www.justiceservices.gov.mt/DownloadDocument.aspx?app=lom&itemid=8843

https://www.mfsa.mt/firms/regulation/banking/financial-institutions/rules/superseded-financial-institutions-rules/

Pomijając inne warunki regulatorów...

Jak znam legendy innych tego typu programów to ubieganie się o licencje pozostanie wyłącznie w swerze opowieści z Narni do końca żywota tego projektu :) 

2 godziny temu, ryszard31 napisał:

Firma była jednym z największych sponsorów AI Blockchain Malta Summit, była także wystawcą na imprezie z własnym boxem.

Tak?

To pewnie tylko przez błąd organizatorów wymieniana jest nie wśród tych mniejszych sponsorów i wystawców...

Naprawdę tak trudno sprawdzić informację przed jej powieleniem?

3 godziny temu, ryszard31 napisał:

firma była głównym sponsorem konferencji Compilance & Regulations:

Wskażesz źródło tej informacji czy mamy Ci wierzyć na słowo...

Z góry zaznaczam, że nie wierzę...

3 godziny temu, ryszard31 napisał:

Do portfela wydawane są karty płatnicze (po pozyskaniu odpowiednich licencji

Więc nie są wydawane a będą wydawane... Być może będą wydawane... 

3 godziny temu, ryszard31 napisał:

Dostępnych jest 5 różnych kart płatniczych

Będzie... Może będzie...

3 godziny temu, ryszard31 napisał:

Dzięki Active Wallet przechowamy swoje pieniądze w najbezpieczniejszy możliwy sposób

Najbezpieczniejszy mozliwy sposób czyli jaki? Bo nie bardzo rozumiem?

Portfel będzie otwartoźródłowy czy zamkniętoźródłowy? Z dostępem do kluczy prywatnych czy bez dostępu?

3 godziny temu, ryszard31 napisał:

Tokeny BCT przechowywane w Aktywnym Portfelu Business Club, będą pracowały na Nasz zysk każdego dnia. Skąd się on bierze? To proste. 

Bez odpowiedzi na powyższe pytanie to wcale nie takie proste...

OK. Rozumiem... Z prowizji, opłat, itd, itp. Model doskonale znany choćby z MOnaco. W zasadzie nic innowacyjnego... Ale OK... Zakładam, że wiemy skąd ma się brać kasa do podziału...

Zakładam też, że - co jest całkiem logiczne i racjonalne - kasa będzie proporcjonalnie dzielona między posiadaczy tokenów - stanowiących w myśl wielu regulacji papiery wartościowe - w proporcji do ich posiadanej ilości. 

Ale...

3 godziny temu, ryszard31 napisał:

W naszym portfelu możemy przechowywać 8 innych najbardziej popularnych kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Tether, Litecoin, Dash, Monero

Proste Pytanie brzmi dlaczego miałbym przechowywać wymienione kryptowaluty w tym portfelu skoro mój zysk zależy wyłącznie od ilości posiadanych tokenów... Szczególnie jeśli portfel miałby być zamkniętoźródłowy i nie udostepniający kluczy prywatnych...

Do tematu trzymania krypto w tym "portfelu" jeszcze wrócimy...

4 godziny temu, ryszard31 napisał:

Wszystkie transakcje oparte o BCT, każdy użytkownik może śledzić dzięki autorskiemu Business Club Blockchain (BCB). Dzięki własnej walucie i blockchain dosłownie każda nawet najmniejsza transakcja jest opisana i dostępna do wglądu dla każdego. Pełną listę transakcji znajdziecie w Explorerze pod adresem:
https://business.club/explorer

Hm... Zadziwająca nowość... A ja durny myślałem, że możliwość śledzenia transakcji w blockchainie to typowa cecha kryptowalut. A ty dowiaduję się, że trzeba było stworzyć autorski blockchain... Zapewne w pełni prywatny w ramach kompleksowej i pełnej tansparentności i pewnie ta uatorskość i prywatność sprzyja owej wspomianej przez Ciebie wiarygodności.

 

4 godziny temu, ryszard31 napisał:

WAŻNA INFORMACJA:
Każdy depozyt posiada 45 dniową blokadę na 15% środków. Co to oznacza? Oznacza to, że portfel blokuje 15% wpłaconej kwoty na okres 45 dni. Jeżeli zdecydujemy się anulować nasz depozyt, kwota jaką otrzymamy będzie równowartością 85% zdeponowanej kwoty. Natomiast po okresie 45 dni , anulowanie depozytu nie ma żadnych negatywnych skutków czyli wszystko jest na plus. (zakładam że jest to zabezpieczenie przed tworzeniem multikont w celu wydębienia pieniędzy z prowizji) :)

Przykro mi ale znów jesteś w błędzie... To nie jest zabezpieczenie przed multikontami. Wszysko dlatego, że multikonta wcale zakazane nie są... Skąd to wiem? Bo to w ponziakach w zasadzie pierwszy aspekt, który analizuję. Tzn. analizuję czy multikonta są oficjalnie dozwolone oraz czy można je założyć nieoficjalnie. To co Ty nazywasz wydembieniem prowizji i pewnie nadajesz temu negatywne znaczenia ja w ponziakach traktuję jako strategię optymalizacji ryzyka inwestycji w  taki projekt i uznaję za wpełni dopuszczalny i akceptowalny bez względu na zapisy regulaminowe...

Skąd wiem, że multikonta są oficjalnie dozwolone? Ano z FAQ...

Cytuj

01. Can i have more than one account?
We do not recommend opening more than one wallet account, but it is not fully forbidden. If you need more than one Active Wallet account (example: for marketing reasons) you have to stake at least 250 BCT on your all wallets, before creating new one. Multi-accounting is forbidden when no staking at least 250 BCT. If you decide to have more than 1 Active Wallet account, let us know about the purpose of this operation (marketing, diversification etc). All of your Active Wallet accounts should be set up and verified with your real personal data and ID document.

źródło: u źródła :) https://business.club/faq

Natomiast po co toto jest w dalszej części postu....

W tym FAQ jest jeszcze jeden istotny, acz dla mnie niejsany fragment...

Cytuj

The Active Wallet, as the name suggests, is a wallet, so you are able to withdraw your funds at any time. Business Club allows you to deposit and withdraw funds whenever you want. Through Active Wallet’s dashboard, you can access the history of all the performed operations. Active Wallet earns 0.3-0.4% of your balance each day, i.e. approximately 10% per month. In order to safeguard Business Club and its user’s ventures, we’ve introduced a 45-day “soft” period for each amount you deposit. What does it mean? This means, we will deduct 15% of the amount deposited if you decide to withdraw your deposit before the 45-day soft period. However, if funds are withdrawn after the 45-day period, Business Club returns 100% of the deposit.

W mojej ocenie mówi on dość jasno, że ów 45 dniowy "soft period" dotyczy każdego depozytu, w każdej złozonej w portfelu kryptowalucie. Gdyby moja ocena była prawidłowa - a zapewne jest ponieważ holdoanie BTC ma inny, dłuższy, 180 dniowy okres - oznaczałoby to, że zachwiana jest podtsawowa cecha portfela kryptowalutowego, tzn. możliwośc całkowicie swobodnego dysponowania swoimi środkami w swoim portfelu. IMHO, niezbyt ciekawa perdpektywa a na tym zastrzeżenia się wcale nie kończą...

Nie wiem też dlaczego nie podałeś kilku dość istotnych informacji.

Otóż... Minimalny depozyt pozwalający na zarabianie z affiliacji to 250 BCT...

Cytuj

The Active Wallet is an innovative wallet that allows you to keep your money in the safest way possible. But that’s not all! BCT tokens stored in the Business Club Active Wallet work incessantly, day by day increasing your profits. Where does the profit come from? That’s simple. Business Club charges a small commission fee for each transaction made with BCTs. Moreover, the users who spend BCT tokens within and outside the platform generate profit for the company, because purchased BCTs return to Business Club. A part of this profit is shared among BCT holders. Every single BCT owned generates profit, but minimum deposit to Active Wallet is 250 BCT. The more BCT you have, the larger is your daily and monthly profit generated by your Active Wallet.

Druga informacja to ta, że cena 1 BTC to 1$

Cytuj

01. How long do i owe BCT?
Each user owns their BCT for life or until they make a withdrawal, pay for the services with the BCT they own, transfers the BCT to another user or sell their BCT on the stock exchange. Untill the BCT enters external markets, the exchange rate of Business Club Tokens equals 1 BCT = 1 USD.
02. BCT Price & Estimations
The amount of BCT in circulation will be increasing until it reaches 720,000,000 BCT. New tokens are generated only when they’re bought by the users via Active Wallet. When the amount of all the tokens reaches 720,000,000 BCT, Business Club will close the on-platform BCT purchases (terminating the supply). Within 2 weeks after the standard purchasing method ends, Business Club Token will be made available for exchange on both internal and external cryptocurrency markets. Within those 14 days, every user with BCT in their Active Wallet will be given the option to keep it or sell any amount of their BCT to Business Club, at the rate of 1 BCT = 1 USD. After the transition period, BCT token will be available externally. With a steadily growing demand and the lack of supply, our forecasts show that within the following 8-12 months, the BCT exchange rate will increase the BCT’s capitalization several times. As a result, the token will join the 20 largest cryptocurrencies in the world. For BCT price estimation download our Business Paper.

To niezmiernie istotna informacja, nie tylko z powodu minimalnego, pozwalającego na zarabianie depozytu. Ona jest szczególnie istotna ponieważ wskazuje na potencjalne olbrzymmie ryzyka i - tu sobie powieszczę - przewidywany model zakończenia proejketu...

Nie to, że wierzę, iż zdejmie z rynku 720.000.000 USD... Nie wierzę... 

Otóż uwolnienie tokena 0- jeśli w ogóle nastapi - spowoduje z prawdopodbieństwem graniczącym z pewnością jego uderzenie o glebę i spadek kursu do symbolicznych centów a może nawet ułamków centów. Pewnie wówczas znajdą się "liderzy" krzyczący, że to dobry czas na zakupy :) 

Skąd moja pewność co do takiego scenariusza...

To proste :) 

W samej legendzie jest sprzeczność... 

W tym opisie jak byk stoi napisane, że tokeny generują się tylko w momencie ich zakupu w Active Wallet...

Tymczasem to nie może być prawdą skoro mamy w tokenach zarabiać ok. 10% miesięcznie. To po pierwsze. Po drugie. Nie może być prawdą skoro za polecenie otrzymamy prowizję uzaleznioną od depozytu złozonego przez poleconego... O prowizjach rangowych czy zespołowych nawet nie wspomnę...

Ja mam dużą wyobraźnię i szeroko potrafię inerpretować zapisy regulaminów, czy innych regulacji. Mogę nawet założyć, że w tych prowizjach nie ma sprzeczności, bo one generują się w związku z akupem tokena przez poleconego. Na upartego mozna więc (nad)interpretować ten zapis, że generują się właśnie gdy są przez usera kupowane...

Tyle, że w minimalnym przypadku przy zakupie 1000 BCT wygenerowałoby się 1070 BCT (1000 dla usera i 7 dla polecającego 1. poziomu). Przy większym drzewku nawet 1129 BCT. Do tego muszą się jeszcze wygenerować tokeny na wypłaty prowizji managerskich. Ale jak pisałem - mniejsza o to...

Skoro jednak user wpłacił równowartość 1000$ to 1 wygenerowany BCT jest warty nie 1 $ lecz w najlepszym wypadku 0,9346$. Czyli model ekonomiczny generuje deficyt już na samym starcie!

I tu dochodzimy do sedna sprawy: Żadna z tych firm o łącznym kapitlate niespełna 6000 złotych nie jest wstanie zapewnić wymiany tokenów po obiecywanym kursie 1:1 gdy już wszyskie zostaną wybite.

I nie ma najmniejszego znaczenia, że można zakładać, że nie wszyscy zechcą zarządać wymiany po tym kursie. Model się nie dopina ponieważ z obliczeń wynika, że jeśli taki kaprys najdzie wszyskich posiadacyz tokena to firma nie jest w stanie wywiązać się ze swojej obietnicy.

Z tego samego powodu nie ma też najmniejszego znaczenia, że być może firma byłaby w stanie spełnić swoje zobowiązania na skutek wzrostu kursów walut otrzymanych za tokeny.

Wyjaśnię Ci dlaczego...

Nie chodzi nawet o to, że to czysta spekulacja jest i równie dobrze możemy założyć spadek kursów. Składając taką obietnicę firma musi zabezoieczyć się właśnie przed ryzykiem kursowym oznacza to, że natychmiast po zakupie tokenów powinna zamienić środki na pieniądz fiducjarny, a konkretnie na dolara. To proste.

Reasumując...

Proponowany model "biznesu" generalnie jest pozornie podbny i zbliżony do modelu MONACO (CRYPTO). Nota beno także dość kontrowersyjnego projektu.

Pozornie bowiem w istocie zasadniczo się różni co najmniej w 2 bardzo istotnych punktach...

Crypto oferuje zwrot z depozytów na w wysokości ok. 12% ale rocznie. Tu taki profit jest miesięczny.

Crypto oferuje z affiliacji jednorazowo 50$ i to pod arunkiem zakupu przez poleconego 50 MCO (ok. 200$). Tu prowizje w rzeczywistości są praktycznie nieograniczone i mogą sięgnąć nawet 87% deponowanej kwoty. Szczególnie przy takim budowaniu strukturu jeka jest teraz oferowana, tj. pozyskaniu 200-300 mocno aktywnych zaganiaczy.

6 godzin temu, ryszard31 napisał:

Zdecydowanym plusem jest złożoność i ogrom projektu, 

Wręcz przeciwnie. Złozoność i jednocześnie lakoniczność projektu jest jego wielkim minusem. W zasadzie z pozostałymi prostymi nalizami prowadzi do prostego wniosku:

Ten projekt to zwykła piramida finansowa jest.

Czas na powrót do odłożonych tematów...

Otóż... 15% soft period to nic innego jak "zniechęta" do wycofywania depozytów. Opcja ta jest szczególnie istotna gdy pojawiają się pierwsze problemy płatnicze. Wówczas wielu z ostatnich deponentów niechętnie próbuje zrywać depozyty. To oczywiście i tak nie ma już wówczas większego znaczenia w kwestii wypłat ale ma znaczenie psychologiczne. Mniej zerwanych depozytów. Mniej żądań wypłaty....

Teraz temat dlaczego mielibyśmy trzymać krypto w tym portfelu...

IMHO jest tylko jeden powód, który przychodzi mi do głowy... Pazerność. No, drugi... Niewiedza.

Otóż w świecie krypto nie jest chyba tajemnicą, że portfele zamkniętoźródłowe, do tego gospodarujące naszymi kluczami prywatnymi są same w sobie mocno niebezpieczne. To też zresztą główna kontrowersja dotycząca Monaco. Skoro mają klucze zawsze mogą się z moimi środkami zwinąć i to niezależnie od tego czy ja też posiadam klucze prywatne do tych adresów.

Tu ryzyko jest szczególnie wielkie ponieważ za projektem stoją - nie boję się tego powiedzieć - kłamcy i bajkopisarze. Ba, nawet ich legenda kupy się nie trzyma. Choć to ostatnie jest normalne w ponziakach. Nie ma bowiem chyba żadnego sposobu na domknięcie finansowe legendy,  przy oferowaniu niebotycznych zysków niezbędnych do grania na pazerności potencjalnych ofiar.

 

Więc co?

Dorgi Czytelniku, ano prosto....

Jeśli szukasz super, hiper karty, która pozwoli Ci działać i płacić jak świat długi i szeroki - ten projekt na pewno nie jest dla Ciebie.

Jeśli szukasz pasywnego dochodu, uwolnienia od etatu, emerytury  - ten projekt też nie jest dla Ciebie.

Natomiast ten może być dla Ciebie jeśli zdajesz sobie sprawę, że jest z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością to typowa piramida finansowa, nie boisz się ryzyka a po analizie projektu ryzyko jest dla Ciebie akceptowalne.

Oczywiście ten projekt jest też dla Ciebie jesli chcesz projekt polecać. Ba, ta opcja daje najpewniejsze profity. Niemniej jeśli zdecydujesz się na polecanie projektu mów poleconym czym projekt naprawdę jest. Nie naciągaj i nie pakuj ludzi na minę. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, ryszard31 napisał:

Na stronie widzimy sporo logotypów znanych serwisów informacyjnych, więc zgaduję że to one wybuchną z reklamą podczas uruchomienia portfela i całego Business Club

:D

Oczywiście nazwa programu też nie sprzyja szperaniu po sieci. Konia z rzędem temu kto w gąszczu Bussines clubów znajdzie ten właściwy.

Nie chce mi się grzebać ale twarz CTO też przewinęła mi się w jakimś programie czy parabanku jako wypożyczona.

Ech... trzeba było na końcu dodać że to wielkie fugazi(nie mylić z popularną kapelą punkową) i trzeba liczyć się z tym że utrata środków jest całkiem prawdopodobna, zysk też aczkolwiek raczej pewniejsza jest strata nawet jak się wchodzi świadomie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, pepperoniss said:

Oj, mylisz się... Projekt jakich było wiele na tym forum :)

 

Nie Peppe nie mysle sie, Ty sie mylisz :)Nie bylo nigdy takiej hybrydy Wallet+Social Network+Wydawca kart platniczych+Streaming Video

Quote

Ot... Pan Tim...

Albo ma brata bliźniaka poozującego na tej samej ściance ....


Moja wina ze wrzucilem to zdjecie jako fakt, firma jest w prelauchu i nie udostepnila materialow uzytkownikom. Faktycznie to byla zaslepka jak zombie zauwazyl do czego sie ustosunkowala na fan page. Serwis nie jest uruchomiony, wiec to ja sie wyrwalem :)
 

Quote

Więc nie są wydawane a będą wydawane... Być może będą wydawane... 


I wlasnie wszedzie to zaznaczaja ze po uzyskaniu licencji FCA lub EMI. Na stronie, na kanala social media, takze w prezentacji. Czyli nie obecuja cudow na kiju jak reszta tylko mowia jak jest, ale rozumiem tez Twoje nastawienie przez pryzmat Twojej sporej wiedzy :)

Quote

Tak?

To pewnie tylko przez błąd organizatorów wymieniana jest nie wśród tych mniejszych sponsorów i wystawców...

Naprawdę tak trudno sprawdzić informację przed jej powieleniem?

Tak Peppe, tak , jako jedyni byli glowny sponsorem Compilance and Regulations. Tak ciezko sprawdzic lub zapytac AIBC Summit? A kogo loga sa na mownicy i na ekranach bo bokach sali? Dokladnie ich. Kto jest glownym sponsorem afterfilmu? Wlasnie oni. Kto jest sponsorem bigscreena? Oni. Ty chyba porownujesz wielkosc boksow wystawcow, faktycznie mieli zwykly spot. W kazdym razie Summit sponsorowali mocno i masz to jak na dloni na materialach z calej imprezy.
 

Quote

Przykro mi ale znów jesteś w błędzie... To nie jest zabezpieczenie przed multikontami. Wszysko dlatego, że multikonta wcale zakazane nie są... Skąd to wiem?

Napisane jest w FAQ ze mozna ale trzeba zglosic. A moja mysl byla w kierunku "aby firmy nikt nie narazil na strate" :)

Quote

Hm... Zadziwająca nowość... A ja durny myślałem, że możliwość śledzenia transakcji w blockchainie to typowa cecha kryptowalut.


Ja tu przedstawiam program ktory mi sie podoba i na tle wiekszosci wypada naprawde dobrze, wiec jako przyszly uzytkownik serwisu staram sie przedstawic go z dobrych stron piszac pozytywnie nacechwanym jezykiem. Poza tym wiem, ze reszte roboty zrobisz Ty, wiec ironie sobie sam daruje. Lubie Twoja krytyke ale ironia to lipton, wiec moze daruj sobie? Jest explorer , jest waluta, a moglo ich nie byc. Zobaczymy jak bedzie hulac i tyle,  ja trzymam kciuki :)

Quote

Druga informacja to ta, że cena 1 BTC to 1$

Quote

Nie to, że wierzę, iż zdejmie z rynku 720.000.000 USD... Nie wierzę... 

Otóż uwolnienie tokena 0- jeśli w ogóle nastapi - spowoduje z prawdopodbieństwem graniczącym z pewnością jego uderzenie o glebę i spadek kursu do symbolicznych centów a może nawet ułamków centów.


Co co? Pomyliles Bitcoin z Business Club Token. BCT to 1$ do moment osiagniecia 720m na rynku. Pozniej jest freez i moliwosc dalszego trzymania waluty lub jej sprzedaz po cenie zakupu wiec swietnie rozwiazane. Runie czy nie runie cena, kazdy ma 14 dni aby zdecydowac o swojej puli czy nie popchnac jej po cenie wejsciowej czyli 1.00USD.
 

Quote

To też zresztą główna kontrowersja dotycząca Monaco. Skoro mają klucze zawsze mogą się z moimi środkami zwinąć i to niezależnie od tego czy ja też posiadam klucze prywatne do tych adresów.

I mimo tego, dalej dziala, rozwija sie i wprowadza nowe dzialajace produkty i wywiazuje sie ze swoich obietnic i dosiega obranych celi jeden za drugim. Mimo kontrowersji o ktorej piszesz , dziala jak natura chciala :)


 

Edited by ryszard31

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minut temu, ryszard31 napisał:

Nie Peppe nie mysle sie, Ty sie mylisz :)Nie bylo nigdy takiej hybrydy Wallet+Social Network+Wydawca kart platniczych+Streaming Video

Serio jak sobie wyobrażasz użyteczność tej legendy skoro już na wstępie wyskakujesz z fake zdjęciami. Poza tym to już było. Ile programów miało być tymi jedynymi, przemierzać nowe szlaki, wyznaczać trendy itp. Portfel i karty płatnicze hmm... to już w dascoin widziałem a social network czy streaming video to też listek figowy.

Ja nie chcę być znowu prześmiewczy ale to jest normalna lipa i tyle

34 minuty temu, ryszard31 napisał:

Ja tu przedstawiam program ktory mi sie podoba i na tle wiekszosci wypada naprawde dobrze, wiec jako przyszly uzytkownik serwisu staram sie przedstawic go z dobrych stron piszac pozytywnie nacechwanym jezykiem.

Program jak program. Widywało się gorsze i lepsze. Ma stronę, jakąś tam legendę, szemrany kontakt i niejasną lokalizację.

Wypadałoby napisać cokolwiek o ryzyku. Minimum cokolwiek bo z twojej "ulotki" to robią się sidła na jeleni

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, zombine said:

Program jak program. Widywało się gorsze i lepsze.

[...] Wypadałoby napisać cokolwiek o ryzyku.

Napisalem ze moja wina z tymi zdjeciami, nie wina firmy i tyle, bo nie powinienem byl wyskakiwac przedwczesnie wiec koniec i kropka. Usunalem zdjecia i podpisalem odpowiednia edycje posta.

Kontakt jest bardzo dobry, a sam "kontakt" jest na glownej stornie jak u kazdej normalnej firmy

Co do ryzyka: jest ryzyko jak w kazdym programie, kolejnym razem skupie sie takze na ryzyku. W kazdym razie czas pokaze jak to bedzie, trzymam kciuki aby bylo jak najlepiej:)

Edited by ryszard31

Share this post


Link to post
Share on other sites

[---]

Generalnie gdyby nie zwrócono ci uwagi dalej by hulały zdjęcia z tymi randomowymi twarzami i o tym jaki to jest typ programu i jaką ma drugą stronę medalu też nikt by się nie dowiedział tylko założony temat funkcjonował by sobie jak wnyki na zwierzynę łowną.

Nie kupuję twoich intencji i tłumaczeń.

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minut temu, zombine napisał:

Generalnie gdyby nie zwrócono ci uwagi dalej by hulały zdjęcia z tymi [...] Nie kupuję twoich intencji i tłumaczeń.

Ale zwrocono uwage i juz hula jak nalezy i tyle w temacie .A co do moich intencji - po zroceniu uwagi zrobilem wszystko jak nalezy , wiec Twoje dodatkowe puszenie sie nic tu nie zmieni. Ja mam swoje intencje, Ty masz (lub nie) swoje wierzenia w te intencje i wszystko jest jasne jak slonce. Abys byl spokojniejszy: kazdego ostrzegam przed ryzykiem utraty czesci lub calosci kapitalu, ja jednak osobiscie podejmuje to ryzyko i wchodze do programu, zwlaszcza ze wzgledu na to ze dopracowane kombajny utrzymuja sie dluzej niz wsiurskie programy, a tu mamy duza (nie zaprzeczysz) spora hybryde i to w niestandardowym polaczeniu. Ponadto mam nadzieje ze firma pojdzie zgodnie ze swoim timelinem i wyznaczonymi celami , czy pojdzie - to juz czas pokaze :)

tymczasem fotorelacja z konferencji Compilance & Regulations jest juz do zoabczenia na AI Blockchain Summit:

JyMNITb.jpg

pxN5COC.jpg

Wiecej zdjec znajduje sie na Fan page AIBC Summit oraz Business Club, cala fotorelacja: LINK

Edited by Polon

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, ryszard31 napisał:

a tu mamy duza (nie zaprzeczysz) spora hybryde i to w niestandardowym polaczeniu.

Błagam cię, powiedz mi że to jakiś trolling. Może już starczy.

Gdybyś każdego informował o ryzyku to zacząłbyś to w pierwszym poście gdzie widniały zdjęcia fejkowych CEO i CTO, zero refleksji na temat programu tylko papka marketingowa czyli legenda. Dla mnie sprawa jest prosta, przedstawiłeś program w sposób nieuczciwy i wprowadzający w błąd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
47 minutes ago, zombine said:

Błagam cię, powiedz mi że

Ja do Ciebie grzecznie, plus przyznalem Ci racje, ba, dwukrotnie, a Ty chlopie dalej ten swoj makaron nawijasz. Zyj i daj zyc czlowieku... masz jak byk napisane skad co i jak, masz przyznana racje, masz opisana edycje, wiec daruj juz sobie klepanie w kolo tego samego. Pogoda za oknem jest dzisiaj paskudna, ale bedzie dobrze! 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, ryszard31 napisał:

Nie bylo nigdy takiej hybrydy Wallet+Social Network+Wydawca kart platniczych+Streaming Video

Nie było, nie ma i nie będzie...

Poza tym nie to jest istotą projektu... 

14 godzin temu, ryszard31 napisał:

Jest explorer , jest waluta, a moglo ich nie byc.

Nie, jest dascoinexplorer, dascoin. Jakiś twór kryptowalutopodobny... 

14 godzin temu, ryszard31 napisał:

Pomyliles Bitcoin z Business Club Token.

Owszem, acz raczej nietrudno było się domyslić co autor amiał na myśli :) 

14 godzin temu, ryszard31 napisał:

BCT to 1$ do moment osiagniecia 720m na rynku.

Albo i mniej albo więcej... Wszysko za sprawą tego, że - znów podobnie jak w dascoinie - wszysko może zmienić się gdy tylko admin zechce.

14 godzin temu, ryszard31 napisał:

Pozniej jest freez i moliwosc dalszego trzymania waluty lub jej sprzedaz po cenie zakupu wiec swietnie rozwiazane.

No własnie, że legendą i sprzecznością ekonomiczną jest choćby hipotetyczna możliwość odkupienia BCT po cenie zakupu.

Wyjaśniałem to dość szczegółowo w swoim poście. Wyjaśnię - w skrócie - jeszcze raz:

Ze względu na prowizje dla polecających w projekcie - u adminów - brak jest pokrycia umożliwiającego zapłatę po cenie nabcia (1$ za 1 BCT)... A przecież funkcjonowanie "firmy" też pochałania koszty...

Więc to żadne świetne rozwiązanie jest lecz obietnica bez pokrycia. Bajka. Fałszywa gwarancja. Nieegzekwowalne zobowiązanie twórców projektu...

14 godzin temu, ryszard31 napisał:

Runie czy nie runie cena, kazdy ma 14 dni aby zdecydowac o swojej puli czy nie popchnac jej po cenie wejsciowej czyli 1.00USD.

Co z tego, że ma 14 dni na zdecydowanie. Równie dobrze mogliby obiecać, że odkupią po cenie dziesięciokrotnie wyższej w ciągu tego okresu. Wtedy też powiedziałbyś, że to świetna opcja? Przecież samo zobowiązanie byłoby jeszcze bardziej atrakcyjne. Tyle, że także równie niewykonalne po stronie adminów.

14 godzin temu, ryszard31 napisał:

I mimo tego, dalej dziala, rozwija sie i wprowadza nowe dzialajace produkty i wywiazuje sie ze swoich obietnic i dosiega obranych celi jeden za drugim. Mimo kontrowersji o ktorej piszesz , dziala jak natura chciala :)

Owszem ale, jak pisałem, istnieją zasadnicze różnice.

Otóż Crypto - w przeciwieństwie do tego projektu - nie ciągnie za sobą piramidalnego programu affiliacyjnego udającego MLM. Oferuje też znacznie bardziej realistyczne oprocentowanie depozytów - do 12% rocznie - w miejsce ok. 10% miesięcznie oferowanych w tym programie.

Te róznice powodują, że o ile w przypadku Crypto istnieje tylko potencjalna możliwość piramidalności, o tyle ten projekt piramidą finansową jest bez żadnej wątpliwości.

Poza tym, co też istotne, twórcy Monaco nie byli anonimowi acz z pewnym obciążeniem nieudanego ICO. Tu, na kalce 1:1 Monaco nieznani admini wprowadzają wysokopforitowy program zarobkowy pozwalający głównie zarobić na rekrutacji. Bez żadnego wskazania skąd miałaby się wziąć kasa na owe 10% miesięcznie, o prowizjach dla polecających - mogących osiągnąć nawet 87% wpływów - tylko wspomnę.

 

11 godzin temu, zombine napisał:

Nie kupuję twoich intencji i tłumaczeń.

Ja bym aż tak daleko nie szedł. Wszak @ryszard31 zaprezentował projekt na hyipforum raczej ze świadomością - a może nawet prawdopodbieństwem graniczącym z pewnością - że projekt zostanie w toku dyskusjiwzięty przez innych forumowiczów na tapetę.

Gdy dokładniej przyjrzyny się treści pierwszego to z łatwością zauważymy, że w dużej części stanowi tłumaczenie na polski tzw. prezentacji biznesowej.

8 godzin temu, zombine napisał:

Błagam cię, powiedz mi że to jakiś trolling. Może już starczy.

Przyznać też muszę, że od strony marketingowej - szczególnie dzięki podobieństwu do Monaco - legenda stwarza mocne pozory realności projektu a doszukanie się w nim faktycnych intencji twórców wymaga pogłębionej analizy.

Owszem, @ryszard31 mógł a nawet powinien poddać projekt gruntowaniejszej analizie i nie ograniczać się do zamieszczenia tłumaczenia wyłącznie oficjalnych materiałów marketingowych. Niemniej nie jest to obowiązek regulaminowy a ja muszę - i wolę -zakładać, że forumowicz złych intencji nie ma. Ot, znalazł ciekawy program i go zaprezentował. Nota bene bez reflinka. A, że mógł dać się zwieść legendzie... No cóż... Takie zadanie legend :) 

Dlatego bardziej od doszukiwania się jakichś niecnych intencji twórcy wątku wolałbym by @ryszard31 bardziej merytorycznie zaprezentował swoje stanowisko co takiego super, hiper, hybrydowego i innowacyjnego widzi w zapowiedziach stworzenia kopii Monaco, z zapowiedzią pewnych drobnych dodatków w oparciu o dwie małe firemki świeżo zarejestrowane w tzw. przyjaznych jurysdykcjach.

IMHO, do mapy drogowej śmiało można dopisać nawet loty w Kosmos czyniąc program jeszcze bardziej POTĘŻNYM. Tyle, że w ciągle tylko w gębie... W projektach biznesowych - tych rzeczywistych - w tym jednak jest ambaras by poza wielkimi wizjami były jakieś konkrety pozwalające na ocenę ich realności. W tym projekcie, wg mnie nie ma żadnych konkretów. To też różni go od kalkowanego Monaco.

Co prawda widzę, że @ryszard31 póki co unika odpowiedzi na pewne proste pytania. Niemniej na jego usprawiedliwienie... W zasadzie obecnie nie ma innych materiałów niż dostępne na stronach przez Niego wskazanych. Trudno więc domagać się od niego obecnie konkretów o ile nie jest twórcą projektu a chyba raczej nie jest :) 

14 godzin temu, ryszard31 napisał:

Moja wina ze wrzucilem to zdjecie jako fakt, firma jest w prelauchu i nie udostepnila materialow uzytkownikom. Faktycznie to byla zaslepka jak zombie zauwazyl do czego sie ustosunkowala na fan page. Serwis nie jest uruchomiony, wiec to ja sie wyrwalem :)

Hm...

Niezbyt wiarygodne tlumaczenie. Strona z materiałami jest linkowana od dawna na ich oficjalnych kanałach. A owe zdjęcia do dziś były w oficjalnie dostępnej prezentacji...

Dziś, bez śladu w dokumencie zniknęło...

Takie pojawianie się i znikanie bez dostępu do archiwalnych wersji plików to niedobra praktyka ale w pełni zrozumiała w ponziaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 29.12.2019 o 23:34, ryszard31 napisał:

W dodatku, jeżeli wymienimy je lub zakupimy autorską walutę firmy czyli token BCT, będziemy zarabiać 10% miesięcznie od naszego depozytu. 

Osobiście w tego typu programie wolę termin: "będzie naliczało 10% miesięcznie".  Albowiem zarobek będzie można odnotować dopiero jak się uda wypłacić z programu więcej niż się wpłaciło. Tym bardziej jeśli wziąć pod uwagę że przez 45 dni 15% depozytu jest zamrożone.

W dniu 29.12.2019 o 23:34, ryszard31 napisał:

Dzięki Active Wallet przechowamy swoje pieniądze w najbezpieczniejszy możliwy sposób.

A co miałoby sprawić że rzekomo jest to najbezpieczniejszy możliwy sposób przechowywania pieniędzy? Co ten wallet ma takiego, czego nie mają inne metody w kwestii bezpieczeństwa przechowywania pieniędzy? Dla mnie jedną z najbezpieczniejszych metod przechowywania pieniędzy jest przysłowiowa skarpeta. Mogę ukryć pieniądze gdzie chcę i mogę mieć do nich dostęp kiedy chcę i mogę z nimi zrobić co chcę. 

Natomiast w tym programie przechowywanie pieniędzy wiąże się z koniecznością zaufania do strony drugiej. Na dodatek użytkownik przez 1,5 miesiąca od momentu wpłaty nie ma możliwości dowolnym dysponowaniem całością przechowywanej na wallecie kasy.  Do tego dochodzą wątpliwości, czy cały ten "ekosystem" finansowo się spina, co w przyszłości może mieć istotny wpływ na bezpieczeństwo przechowywanej tam kasy z punktu widzenia użytkownika. 

Osobiście nie widzę aby ten model był najbezpieczniejszą możliwą metodą przechowywania kasy. Wręcz przeciwnie,  jest wiele innych znacznie bezpieczniejszych sposobów. 

Co więcej, jeśli miałbym wybrać tego walleta tylko po to aby przechowywać na nim pieniądze ze względu na rzekomy wysoki poziom bezpieczeństwa, to dlaczego miałbym stosować tę metodę która dla mnie jest przynajmniej częściowo dysfunkcjonalna z podanych powyżej powodów?  Chcąc tylko przechowywać tam pieniądze, dlaczego miałbym mieć ograniczenia w dostępie do całości swoich środków tylko dlatego, że twórcy kładą nacisk na oferowanie prowizji, i jednocześnie rzekomo chcą uniknąć multikont? 

Stąd dla osoby chcącej przechowywać swoje pieniądze na tym wallecie, jest to w mojej ocenie metoda posiadająca wady, które wręcz dyskwalifikują ją do tej roli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, pepperoniss napisał:

Ja bym aż tak daleko nie szedł. Wszak @ryszard31 zaprezentował projekt na hyipforum raczej ze świadomością - a może nawet prawdopodbieństwem graniczącym z pewnością - że projekt zostanie w toku dyskusjiwzięty przez innych forumowiczów na tapetę.

Pierwszy post jeszcze ok, nawet fake zdjęcia adminów, mi to akurat nie przeszkadza bo może tam wkleić nawet Lady Gagę albo Wojciecha Manna, bo to i tak lipa....

20 godzin temu, ryszard31 napisał:

a tu mamy duza (nie zaprzeczysz) spora hybryde i to w niestandardowym polaczeniu.

no i takimi tekstami po prostu mi podniesiono ciśnienie.  Nie przepadam jak ktoś do mnie mówi w tonie kapłana do niewiernego i grzmi niczym z ambony. Już to przerabiałem jak znajomi ładowali się w Dascoina czy futurenet

@Polon żebyś nie dowiedział się że portfel jest najbezpieczniejszy bo twórców programu darzy się zaufaniem :)

Edited by zombine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tym rzekomym bezpieczeństwem przechowywania pieniędzy w tym programie coś mi tu jeszcze nie pasuje.

Z jednej strony:

W dniu 29.12.2019 o 23:34, ryszard31 napisał:

 Dzięki Active Wallet przechowamy swoje pieniądze w najbezpieczniejszy możliwy sposób. 

 

W dniu 29.12.2019 o 23:34, ryszard31 napisał:

Podsumowując Business.Club daje nam portfel, na którym możemy trzymać swoje kryptowaluty w standardowy bezpieczny sposób. 

A z drugiej strony:

W dniu 30.12.2019 o 12:06, ryszard31 napisał:

Co do ryzyka: jest ryzyko jak w kazdym programie

Skoro  ryzyko jest jak w każdym programie, to czemu jest tu wyolbrzymiany wysoki poziom bezpieczeństwa odnośnie przechowywania pieniędzy? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Polon said:

 miałoby sprawić że rzekomo jest to najbezpieczniejszy możliwy sposób przechowywania pieniędzy?.

Mistrzu , tak jak zazanczylem w pierwszym poscie, lwia czesc mojego wejscia to po prostu przetulamczona strona, prezentacja i info od firmy, ot co :)

 

5 hours ago, Polon said:

Skoro  ryzyko jest jak w każdym programie, to czemu jest tu wyolbrzymiany wysoki poziom bezpieczeństwa odnośnie przechowywania pieniędzy? 

Bo jedno to przekopiowany tekst z materialow firmy, a drugie to moja opinia :)
 

7 hours ago, zombine said:

no i takimi tekstami po prostu mi podniesiono ciśnienie.  Nie przepadam jak ktoś do mnie mówi w tonie kapłana do niewiernego i grzmi niczym z ambony. Już to przerabiałem jak znajomi ładowali się w Dascoina czy futurenet

To latwo Ci podniesc cisnienie, chociaz od samego poczatku jestes nabuzowany jak gejzer. Reszta rozmowcow prowadzi dyskusje jak ludzie spokojnie i merytorycznie, bez zbednych wiejskich wstrzasow. Czlowieku daj zyc :))
 

17 hours ago, pepperoniss said:

 @ryszard31 póki co unika odpowiedzi na pewne proste pytania.


Wypunktuj mi

1) wszystkie
2) pytania
3) na ktore
4) nie
5) odpowiedzialem

i chetnie odpowiem, piszesz bardzo dlugie elaboraty i nie wszystko cytuje i odpowiadam , ale jak mi wylistujesz co pominalem Z CHECIA sie odniose. Z reszta jak pamietam juz mielismy dyskusje w innym topicu i byla calkiem sprawna;]

 

Edited by ryszard31

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

2 godziny temu, ryszard31 napisał:

Wypunktuj mi

1) wszystkie
2) pytania
3) na ktore
4) nie
5) odpowiedzialem

i chetnie odpowiem

Służę uprzejmie...

W dniu 30.12.2019 o 06:48, pepperoniss napisał:

Najbezpieczniejszy mozliwy sposób czyli jaki? Bo nie bardzo rozumiem?

Portfel będzie otwartoźródłowy czy zamkniętoźródłowy? Z dostępem do kluczy prywatnych czy bez dostępu?

 

W dniu 30.12.2019 o 06:48, pepperoniss napisał:

Proste Pytanie brzmi dlaczego miałbym przechowywać wymienione kryptowaluty w tym portfelu skoro mój zysk zależy wyłącznie od ilości posiadanych tokenów...

 

W dniu 30.12.2019 o 06:48, pepperoniss napisał:

Nie wiem też dlaczego nie podałeś kilku dość istotnych informacji.

Tak, wiem to w formalnie nie było pytanie :) 

W dniu 30.12.2019 o 11:54, zombine napisał:

Serio jak sobie wyobrażasz użyteczność tej legendy skoro już na wstępie wyskakujesz z fake zdjęciami.

To zaś było pytanie choć jego autor nie postawił na końcu zdania pytajnika :) 

Niemniej w aktualnej sytuacji - mizernie kąpych informacji o projekcie - tak jak pisałem jestem w stanie zrozumieć brak odpowiedzi na te pytania oraz gruntowniejszej polemiki z moimi tezami i ich argumentacją. Faktycznie, zaznaczyłeś dość wraźnie, że opis to tłumaczenie oficjalnych dokumentów. Więc rozumiem, że odpowiedź na niektóre pytania mogłaby stanowić Twoje spekulacje i nie być oparta na jakichś źródłach...

 

OK... Teraz zmykam... Do jutra :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, ryszard31 napisał:

Bo jedno to przekopiowany tekst z materialow firmy, a drugie to moja opinia :)

Ok, aczkolwiek skoro napisałeś że wiele tekstu pochodzi od firmy, to skąd jednak miałbym wiedzieć które fragmenty pochodzą od firmy, a które nie, jeśli szczegółowo tego nie zaznaczyłeś w tekście?

Poza tym trochę dziwnie to wygląda, jeśli kopiujesz i wstawiasz treści od firmy odnośnie tego że zapewnia ona najbezpieczniejszy sposób przechowywania pieniędzy, a jednocześnie uważasz że w programie istnieje ryzyko i o tym od razu nie informujesz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/31/2019 at 11:48 AM, pepperoniss said:

Najbezpieczniejszy mozliwy sposób czyli jaki? Bo nie bardzo rozumiem? Portfel będzie otwartoźródłowy czy zamkniętoźródłowy?

Mistrzu tak jak pisalem wczesniej, to jest z "etykiety producetna". Zaznaczalem ze sporo jest wziete zywcem :) Co do walletow/konta to jak i na Crypto.com i jak i na WIREX mysle ze kluczy nie bedzie, bo to ma dzialac z tego co rozumuje wlasnie w taki sposob jak u nich, rozszerzone o kilka rzeczy (jak spolecznosc, funkcjonalnosci MLM i inne). Tak wiec samo przez siebie jest oczywistym ze do konta nie sa klucze generowane, skoro jest (lub bedzie) to wydawca kart platniczych czyli bardziej instytucja finansowa niz portfel strikte kryptowalutowy.
 

On 12/31/2019 at 11:48 AM, pepperoniss said:

Proste Pytanie brzmi dlaczego miałbym przechowywać wymienione kryptowaluty w tym portfelu skoro mój zysk zależy wyłącznie od ilości posiadanych tokenów...

Twoj zysk zalezy od przechowywanych tokenow firmy czyli BCT (Business Club Token) a nie od innych krypto jakie tam przechowujesz. Wiec mozesz przechowywac ale nie musisz. Z pewnoscia ulatwia to wyplacanie srodkow , ze wzgledu na rozne obslugiwane krypto i wbudowany konwerter
 

On 12/31/2019 at 11:48 AM, pepperoniss said:

Nie wiem też dlaczego nie podałeś kilku dość istotnych informacji.

Doprecyzuj pytanie, nie potrafie czytac w myslach. Moge tez nie miec takich informacji zwyczajnie w swiecie, ot odpowiedz
 

On 12/31/2019 at 11:48 AM, pepperoniss said:

Serio jak sobie wyobrażasz użyteczność tej legendy skoro już na wstępie wyskakujesz z fake zdjęciami.

stockowymi, czego uzywa wiekszosc tworzac materialy, gdzie system nie byl wypuszczony na swiat, nie ma do niego dostepu, firma nie rozpoczela promocji, fixuje (mail od Vanessy) jeszcze 2 jezyki. Pytalem, i wg uzyskanej informacji beda zapraszac do swojego biura na dni otwarte. Wiec jak juz wielokrotnie wczesniej napisalem -to  moj przedwczesny wytrysk i tyle
 

 

On 12/31/2019 at 11:49 AM, Polon said:

Ok, aczkolwiek skoro napisałeś że wiele tekstu pochodzi od firmy, to skąd jednak miałbym wiedzieć które fragmenty pochodzą od firmy, a które nie, jeśli szczegółowo tego nie zaznaczyłeś w tekście?

Poza tym trochę dziwnie to wygląda, jeśli kopiujesz i wstawiasz treści od firmy odnośnie tego że zapewnia ona najbezpieczniejszy sposób przechowywania pieniędzy, a jednocześnie uważasz że w programie istnieje ryzyko i o tym od razu nie informujesz. 

Az taki skrupulatny nie jestem, chociaz widze ze musze byc, dlatego zmienilem ton rozmowy. Co do tematu ryzyka i tego co napisales odnioslem sie wczesniej. Milego weekendu Panowie! :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 3.01.2020 o 19:03, ryszard31 napisał:

Doprecyzuj pytanie, nie potrafie czytac w myslach. Moge tez nie miec takich informacji zwyczajnie w swiecie, ot odpowiedz

Nie musisz czytać w myślach... Wystarczyło przeczytać ten wątek :)

W dniu 3.01.2020 o 19:03, ryszard31 napisał:

stockowymi,

Fakowymi... Ale obaj zgodzimy się chyba z określeniem nieprawdziwymi.

W dniu 3.01.2020 o 19:03, ryszard31 napisał:

czego uzywa wiekszosc tworzac materialy

Nie wiem czego używa większość tworząc materiały. Ja raczej takiej potrzeby nie widzę ale może ktoś miast stworzyć matrycę strony woli uzupełniać ją napierw fakowymi zdjęciami... Nie mogę tego wykluczyć...

W dniu 3.01.2020 o 19:03, ryszard31 napisał:

gdzie system nie byl wypuszczony na swiat, nie ma do niego dostepu,

System może i nie był... Ale strona internetowa wraz z linkiem do materiałów, z których pochodzą te fakowe zdjęcia była już jak najbardzieej publiczna i o ile mnie pamięć nie myli oficjalnie publikowana na oficjalnych kanałach social media projektu.

Niemniej jednak nie odpowiedziałeś na zasadnicze pytanie, którym nie było akurat pytanie o fakowe zdjęcia. Chodzi o to jak w kontekście np. mikro kapitału spółek, nonemowych właścicieli, braku jakiejkolwiek społeczności wokół projektu, horrendalnego planu marketingowego opartego ewidentnie na systemie piramidalnym widzisz użyteczność legendy i jej wiarygodność?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem takie wrażenie robiąc szybki research, choć już nie pamiętam dlaczego. A co Ciebie skłania do takich przypuszczeń?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mapa Wrocławia na fejsbukowej wizytówce, CTO przyjął teraz polskie nazwisko i skowronki śpiewają, że mają mieć biuro we Wrocławiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivaho said:

Mapa Wrocławia na fejsbukowej wizytówce, CTO

CTO caly czas mial PL nazwisko i opis ze jest z PL. Gdzie jest ta mapa, pod linkiem nie ma takich informacji.

On 1/5/2020 at 7:42 PM, pepperoniss said:

System może i nie był... Ale strona internetowa wraz z linkiem do materiałów

Blad, strona i materialy nie byly publikowane w ichniejszych kanalach social media

4 hours ago, Ivaho said:

byloby fajnie , nasze mordy robia niezla robote na tle konkurencji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, ryszard31 napisał:

CTO caly czas mial PL nazwisko i opis ze jest z PL

Wcześniej podałeś nazwisko CTO jako Alexander Kennel z Zurichu

Share this post


Link to post
Share on other sites

O. Właśnie. Ten Woznak mi się gdzieś przewinął... I stąd mnie takie myśli naszły...

39 minut temu, Ivaho napisał:

Alexander Kennel

To pewnie też było stockowe nazwisko :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By marek505
   Crypto.com - Kantor, giełda i karta VISA do wymiany Fiat- Krypto i wiele więcej

    
   Od dłuższego czasu tj. 2018 roku przyglądam się poczynaniom tej firmy i muszę powiedzieć, że robią super robotę jeśli chodzi o marketing jak i budowanie społeczności wokół ich kantoru - aplikacji mobilnej i platformy tradingowej, dodatkowo stworzyli i udostępnili nawet swój brandowany portfel na kryptowaluty
   Kto z was pamięta tę promocję od Crypto którą opisywałem tutaj na forum w lipcu 2019, można było otrzymać 50$ bonusu. Zgarnialiśmy 50$ w MCO za rejestracje i mnóstwo ludzi dzięki temu zarobiło niemałe pieniądze! Dobrą wiadomością jest to, że ciągle możesz z tej promocji skorzystać, lecz na trochę innych warunkach! 
   Aby skorzystać z promocji, należy się zarejestrować w aplikacji, używając kodu promocyjnego i spełnić obecne warunki promocji:
   Mój link polecający : https://platinum.crypto.com/r/uaf33evc5t
   PromoCode: UAF33EVC5T

   Czysty link:  www.crypto.com 
   Odświeżam tę promocję dlaczego?
    
   Ponieważ ona ciągle trwa na tych zasadach, które zostały zmienione od czasu jak ta pierwsza się zakończyła. Czyli każdy, kto spełni warunki, otrzyma 50 $ - warunki nie są jakieś mega trudne.
   Promocja skierowana jest dla wszystkich chętnych, którzy chcą zgarnąć 50$ dla tych co są fascynatami używania kryptowalut do płatności w życiu codziennym, a także dla tych, którzy chętnie korzystają z bonusów!
   Warunkiem zamrożenie w aplikacji 50MCO ~ 271$ Cena z dziś 27.05.2020 na okres 6 miesięcy. (180dni) i zamówienie karty RUBY. Karta daje fajne możliwości jak np Cashback czy refund za zakup Spotify o tym wszystkim niżej, ale najpierw o promocji, z której moim zdaniem warto skorzystać

   Obserwuję w sieci to karty od Crypto już są rozsyłane na Europę i to bardzo fajna wiadomość, bo ja na nią trochę już czekam :D
   Ludzie się nimi chwalą w internecie na forach jak i grupach FB, co jest dobrą oznaką mocnej i fajnej społeczności.

   Powstał też oficjalny Polsko - języczny kanał na TELEGRAMIE. https://t.me/Cryptocom_PL
   Moje 50 MCO już dawno wyrobiły ten czas, Ja mroziłem je 3 marca 2019 i wtedy zapłaciłem za nie 132,85$ z fee. Obecnie nie ma FEE na zakup karta poprzez aplikację mobilną. Jak by nie spojrzeć, ich cena wzrosła o około 100% od tamtego czasu i waluta ciągle zyskuje na popularności.
   Moje 50 MCO zostawiłem w stakingu dlatego, że zamówiłem kartę RUBY i warunkiem posiadania karty pełnych benefitów przypisanych dla karty RUBY jest to, że stakujemy te 50 MCO.
   Kantor tej firmy dział całkiem podobnie jak inne konkurencyjne, jest zrobiony bardzo przejrzyście i dodatkowo wprowadza wiele użytecznych możliwości, których u konkurencji nie znajdziecie!
   Są to między innymi takie możliwości jak:
   Polecanie kantoru i zdobywanie bonusu, który opisałem wyżej 50$ za każdą osobę i dla każdej osoby. Cashback za płacenie kartą w sklepie lub online Pay Rewards - Jeśli przesyłamy np. znajomemu CRO to otrzymamy 10% lub max 5$ zwrotu za ta płatność  Mobile Airtime Cashback - Zwrot 5% za doładowanie telefonu, podczas którego płacimy w CRO  Gift Card Cashback - Zwrot za zakup kart podarunkowych do różnych sklepów dostępnych w aplikacji  Crypto Earn 4- 8% rocznie, a nawet wiecej jeśli używamy do tego i ich tokenu użytkowego, jakim jest CRO, (można też nim płacić fee na platformie tradingowej) Uzywając go można korzystać z wielu benefitów. Crypto Credit - możliwość pożyczki, gdzie deponujemy swoje krypto jako zabezpieczenie Brać udział w Syndicate - Promocyjnych zakupach np. z 50% rabatem (należy posiadać w staking 10 000 CRO)

    
   Czym jest aplikacja od crypto.com?

   Dziś jest to aplikacja mobilna z kantorem swoją kartą debetową VISA i portfelem mobilnym, do którego posiadamy seed.
   (12 słów, które pomagają odtworzyć portfel z kopii zapasowej)

   Dzięki aplikacji mobilnej można w łatwy sposób handlować jak i płacić naszymi kryptowalutami.

   Jest też giełda kryptowalut. Kantor jest też spięty z giełdą, gdzie za pomocą jednego kliknięcia można przesyłać środki bez żadnego fee. 
   Jak powstało Crypto.com
   Pierwotna nazwa projektu to Monaco, bo wdrażany jest przez szwajcarską firmę Monaco Technologies, której właścicielem jest Kris Marszalek
    ( odnośnik do twittera https://twitter.com/kris_hk?lang=pl)
   Projekt tworzony jest przez szwajcarską firmę Monaco Technologies, założoną w czerwcu 2016 r. przez Krisa Marszałka. W lipcu 2018 r. projekt oraz zmienił nazwę na Crypto.com Chain. W październiku zeszłego roku projekt rozpoczął dystrybucję karty płatniczej MCO Visa na terenie Singapuru, planując wprowadzenie jej również na terenie Stanów Zjednoczonych, następnie zaś w Europie.
   Crypto.com Chain to jedyna tak funkcjonalna platforma płatnicza w kryptowalutach, rozwijająca m.in. własną kartę płatniczą opartą na sieci VISA. Sprzedaż była głównie na terenie Singapuru, ale Europa tez może się już cieszyć tym rozwiązaniem.
   Główną i pierwotną misją projektu było, jak i jest umożliwienie dokonywania codziennych płatności za pomocą kryptowalut z wykorzystaniem karty płatniczej i aplikacji mobilnej.
   Dodatkowo firma posiada: kantor mobilny, platformę giełdową jak i dystrybuuje kartę płatniczą MCO Visa.
   Crypto.com Chain posiada własny token użytkowy MCO, oparty na smart kontrakcie Ethereum (ETH), a także dodatkowy utility token CRO – crypto coin.
   Projekt Monaco/Crypto najpierw zbierał fundusze na rozwój platformy płatniczej poprzez ICO.
   Odbyło się ono za pośrednictwem sprzedaży tokenów MCO, które trwało od 18 maja do 18 czerwca 2017 r. Łączna kwota zbiórki funduszy została wówczas oszacowana na 26,7 mln dolarów. Maksymalna podaż MCO to 31 587 682 jednostek, z czego ponad 15,7 mln znajduje się w obiegu rynkowym.
   Maksymalna podaż tokenów CRO to 100 000 000 000 (100 mld), z czego ponad 4,3 mld znajduje się obecnie w obiegu rynkowym.
   Największym projektem Crypto.com jest karta pre-paid MCO Visa oparta na łańcuchu Ethereum. Działa ona bardzo podobnie do klasycznych kart prepaid (przedpłaconych), jednak doładowuje się ją nie tylko walutami FIAT fiducjarnymi.

   Wpłacić na nią można € Euro lub Dollary $, jednak gówną zaleta jest możliwość doładowania kryptowalutami : Bitcoin, Bitcoin Cash, XRP, EOS, Litecoin i oczywiście token Crypto.com.
   Samą kartę dostaje się za darmo, jest dostępnych kilka opcji. Na używaniu tej karty można otrzymywać cashback, czyli jeszcze zarabiać na swoich zakupach.
   Płacić kartą można wszędzie, gdzie obsługiwana jest VISA, z bankomatów można nią wypłacać gotówkę, jednak posiada limity. Cashback, który zarabiamy to min 1% wartości transakcji kartą i trafia na nasze konto.
   Mamy kilka opcji kart do wyboru, a w najwyższej z nich cashback sięga aż 5%. Za żadną z tych kart nie trzeba płacić, jednak rodzaj karty, jaki możemy otrzymać, uzależniony jest od tego, jak dużo środków w ich tokenie MCO zamrozimy na 180 dni. (to w sumie jak wsparcie projektu i inwestycja w projekt o warunkach zamrażania MCO możesz przeczytać TUTAJ: https://help.crypto.com/en/articles/3511602-how-do-i-stake-cro-on-the-crypto-com-exchange
   Notowania Crypto.com Coin
    
   Crypto.com Coin jest obecnie notowany na większości giełd kryptowalutowych z całego świata. Można to sprawdzić 
   https://coinmarketcap.com/currencies/crypto-com-coin/markets/
    
   Karta płatnicza i cashback
  • By Hype
   //prosze o usunięcie tematu
  • By pepperoniss
   Czym są zatory transakcji i skąd się biorą?
    
   Zatory, czyli tzw. transakcje zatrzymanie, blokady transakcji to w istocie transakcje, które zostały prawidłowo podpisane i rozgłoszone, co często nazywamy wysłaniem z portfela, ale które nie zostały jeszcze potwierdzone. Jest to denerwujące i nieprzyjemne zarówno dla nadawcy jak i odbiorcy transakcji (płatności). Oznacz to bowiem, że odbiorca nie ma jeszcze środków a nadawca nie ma ani środków ani tego za co płacił. 
    
   Główną przyczyną transakcji zatrzymanych są niskie stawki opłat transakcyjnych. Jednak także inne kwestie mogą spowodować zatrzymanie transakcje. Do tych sytuacji należy np. wydanie monet pochodzących z niepotwierdzonych transakcji albo też wysyłanie bardzo małych kwot na którykolwiek adres wyjścia - tzw. kurz np. 10 - 600 satoshi. Powodem opóźnień może też być podwójne wydanie (double spend). 
    
   Co mogę zrobić by potwierdzić zatrzymane transakcje?
    
   Istnieje kilka możliwości potwierdzenia utknęły transakcji. 
    
   Tak odbiorca, jak i nadawca może:
   cierpliwie poczekać na potwierdzenie się transakcji poczekać aż transakcja zostanie zapomniana poprosić górnika by transakcję potwierdził Nadawcy transakcji, można także:
   spróbować podwójnego wydania (double spend) na zasadzie podmiany transakcji za wyszą opłatą (RBF) jeśli część środków wysyłana została na własny adres wymiany może spróbować wysłać z tego adresu kolejną transakcję i spróbować funkcjonalności Dziecko Płaci za Rodzica (Child-Pays-For-Parent - CPFP) Odbiorcy transakcji możne:
   podjąć próbę wydania niepotwierdzonych środków na swój lub obcy adres z wykorzystaniem funkcjonalności Dziecko Płaci za Rodzica (Child-Pays-For-Parent - CPFP) Oczekiwanie na potwierdzenie
    
   Jeśli nie potrafimy się wykonać innych opcji lub po prostu boimy się to zrobić możemy tylko czekać i mieć nadzieję, że nasza zatrzymana transakcja zostanie ostatecznie potwierdzona. Źeby sieć nie zapomniała o transakcji warto zadbać o to by ją retransmitować, czyli ponownie co jakiś czas rozgłaszać. Większość portfeli retransmituje transakcje automatycznie. Wszakże pod warunkiem, że portfel nadawcy jest włączony! 
    
   Oczekiwanie aż sieć "zapomni" o transakcji
    
   Jeśli transakcja jest niepotwierdzona bardzo długo możne zostać ostatecznie "zapomniana" przez większość węzłów w sieci Bitcoin o ile nie jest retransmitowana w sposób opisany w poprzednim punkcie lub ręcznie. Może tak się dziać dlatego, że górnicy w swoich węzłach zmieniają ustawienia wysokości minimalnej akceptowanej przez MemPool opłaty albo ustawień usuwania niepotwierdzonych transakcji z MemPool. Trwa to zwykle zazwyczaj kilka dni. Gdy transakcja zostanie "zapomniana" nie będzie jej też widać w naszym portfelu i prawdopodobnie nie będzie też widoczna w większości serwisów w których możemy przeglądać blockchain. Po "zapomnieniu" transakcji możnemy po prostu wysłać Bitcoin ponownie lecz z wyższą opłatę transakcyjną. 
   Te "zapomnienie" często błednie nazywane jest powrotem środków do portfela. Jest to błędne określenie. Ponieważ tak naprawdę środki te nigdy nie zostały wydane z naszego adresu.
   Jeśli jednak sieć nie "zapomniała" transakcji i nadal widzisz ją w portfelu, trzeba będzie postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w dalszej części dotyczącej RBF i/lub CPFP.
    
   Tutaj istotna informacja dotycząca większości portfeli: jeśli portfel nadawcy jest włączony będzie stale retransmitować transakcję co uniemożliwi jej zapomnienie!
    
    
   Poproś o pomoc górnika
    
   Każdy pool może umieścić w wydobytym przez siebie bloku do 100 transakcji, które nie spełniają niektórych kryteriów - np. minimalnej opłaty. Jeśli masz kontakt z takimi osobami albo wiesz gdzie ich szukać nawiąż z nimi kontakt bo mogą Ci pomóc w przyspieszeniu potwierdzenia transakcji.
   Niektóre poole oferują usługę pozwalającą na ustalenie priorytetu transakcji ich własnym MemPool. Niektóre usługi takie usługi są płatne, inne darmowe, jeszcze inne - jak w F2Pool - wymagają uzyskania specjalnego kodu.
    
   Za darmo możesz spróbować "popchnąć zatrzymaną transakcję pod linkiem
   www.viabtc.com/tools/txaccelerator/
   Ilość transakcji ograniczona jest do 100 na godzinę i wymaga minimalnej opłaty 10 satoshi/bajt
    
   Jeżeli jednak użyłeś RBF Twoja transakcja najprawdopodobniej będzie uznana za podwuje wydatkowanie (double spend) i nie będzie dodana do tej extra puli górniczej. Zwiększenie opłaty bowiem w sensie logicznym to ponowne wydanie tej samej monety, która została wydana wcześniejszą transakcją i nie została jeszcze potwierdzona. Z punktu widzenia górnika wygląda ona tak samo jak próba fraudu. Więc raczej nie będzie chciał pomóc ci w przetworzeniu transakcji RBF.
    
    
   Próba Replece-By-Fee (RBF)
    
   Czym jest Replace-By-Fee - RBF?
    
   Transakcja Replace-By-Fee  jest transakcją, która jest prawie taka sama jak transakcja zatrzymana ale oferuje wyższą opłatę transakcyjną. Ponieważ pierwotna transakcja prawdopodobnie nie korzysta z opt-in RBF będzie ona przez sieć najprawdpowodniej uznana za i oznaczona podwójne wydatkowanie (double spend). Jesli tak się stanie i transakcja zostanie uznana za Full-RBF może to spowodować, że potwa ona trochę dłużej niż gdyby tak się nie stało.
    
   Różnica między typami transakcji RBF
    
   Transakcje Repalce-By-Fee (RBF) podzielić można na 3 różne typy:
   First See-Safe - FSS RBF Full RBF i Opt-In RBF FSS RBF wymaga, żeby transakcja RBF zawierała dokładnie te same wyjścia jak transakcja zatrzymana oraz te same wejścia i identyczne kwoty transakcji. Dlatego wymaga dodania dodatkowego wejścia dla opłacenia zwiększonej opłaty transakcyjnej.
   Full RBF oznacza, że transakcja jest po prostu zwykłym podwójne wydatkowaniem (double spend) środków zawartych w zatrzymanej transakcji z wyższą opłatą transakcyjną niż w transakcji zastępowanej.
   Opt-in RBF zaś jest to transakcja możliwa na środkach zawartych w pierwotnej zatrzymanej transakcji i oznacza, że transakcja RBF może nastąpić tylko w odniesieniu do transakcji przy której przy wyzyłce dopuszczono taką możliwość. 
    
   Jak zrobić transakcję Full RBF
    
   Przeprowadzenie transakcji Full-RBF zależy od portfela, którego używasz. 
   Niektóre portfele obsługują zaawansowane funkcjonalności wymagane do przeprowadzenia Full-RBF, inni zaś nie. 
   Generalnie procedura polega na usunięciu z portfela niepotwierdzonej zatrzymanej transakcję, a następnie ponowne przesłanie środków z wyższą opłatą transakcyjną
    
   Bitcoin Core
    
   W portfelu Bitcoin Core przeprowadzenie transakcji Full-RBF jest bardzo proste. Wystarczy przejść do listy transakcji, kliknąć prawym przyciskiem na zatrzymaną transakcję i wybrać opcję Abandon Transaction.
    
   Jeśli nie masz takiej opcji musisz zamknąć portfel i uruchomić go ponownie z opcją walletbroadcast = 0 opcji, a następnie powinny być w stanie użyć Abandon Transaction.
    
   Jeśli to też nie zadziała możesz otworzyć portfel z opcją -zapwallettxes, która usunie wszystkie niepotwierdzone transakcje  z Twojego portfela. 
    
   Gdy zatrzymana transakcja jest usunięta z portfela po prostu przejść wysyłasz Bitcoiny ponownie. Upewnij się, że dałeś odpowiednią opłatę transakcyjną!
    
   Bitcoin Armory
    
   Bitcoin Armory także wspiera Full-RBF i jest to także dość proste. 
   Przejdź do menu Pomoc, wybierz Skasuj Wszystkie Niepotwierdzone Transakcje i ponownie uruchom Armory. 
   Spowoduje to usunięcie wszystkich niepotwierdzonych transakcji z portfela, a tym samym pozwali na utworzenie nowej transakcji Full-RBF. Po ponownym uruchomieniu Armory, wystarczy wysłać Bitcoin ponownie w normalny sposób, ale należy pamiętać o wystarczającej opłaty transakcyjnej. 
    
   Multibit HD
    
   Multibit HD też pozwala na transakcje Full-RBF.
   Idź do Manage Wallet i kliknij Repair Wallet, po czym wykonaj polecenia kreatora. Proces ten powoduje skasowanie wszystkich niepotwierdzonych transakcji z portfela podobnie jak w dwu poprzednich portfelach. Po zakończeniu naprawy portfela, wystarczy wysłać Bitcoin ponownie. Oczywiście pamiętając o stosownej opłacie transakcyjnej.
    
   Portfele, które nie pozwalają na Full-RBF
    
   Nie wszystkie portfele wspierać tworzenie transakcji Full-RBF. Wiele portfele nie pozwalają wyczyścić wszystkie transakcje niepotwierdzone, aby umożliwić pełne transakcje RBF. Do tych portfeli należą:
   Blockchain.info i chyba wszystkie internetowe portfele Electrum, który obsługuje Opt-in RBF ale nie w Full-RBF Mycelium Multibit Classic chyba wszystkie portfele na Androida Copay Ciąg dalszy nastąpi...
   W następnym odcinku... Dziecko Płaci za Rodzica...
    
    
   Post powstał z inspiracji, a może nawet więcej niż inspiracji, @achow101 z https://bitcointalk.org/
  • By carlosbartos
   Akceptowane systemy płatności: PayPal (z konta i z kart płatniczych), Sofort (z konta bankowego), 
    
   Wypłaty: Fizyczne złoto w sztabkach, depozyt na Auvesta
    
    
   Firma Satinel Club powstała w kwietniu 2016 r. w Niemczech, w odpowiedzi na narastający problem z ubytkiem wartości pieniądza właściwie w każdej walucie.
    
   Co oferuje Satinel Club?
    
   Satinel Club to program partnerski z elementami MLM. Klubowicze opłacają składki członkowskie w wysokości 25€ miesięcznie, z czego 6€ jest przekazywane do struktury, jednocześnie za każdą poleconą osobę otrzymujemy 3€, więc wystarczy 2 poleconych, aby opłata na strukturę wróciła na nasze konto.
    
   Wpłacane € zamieniają się w klubie na punkty w stosunku 1 do 1, czyli 1 euro to jeden punkt. Następnie uzbierane w Satinelu punkty możemy wymienić na prawdziwe, fizyczne złoto, które możemy zdeponować w Auvesta (największy europejski depozytariusz złota), albo zamówić bezpośrednio do domu w sztabkach np. 1-dno gramowych.
    
   Ponadto w Satinel Club opracowaliśmy prosty i bardzo korzystny sposób na posiadanie konta i otrzymywanie złota zupełnie za darmo. Wystarczy raz w miesiącu polecić jedną osobę, gdyż pierwsza składka klubowicza wynosi 50€. Kwota ta opłaca i aktywuje zarówno konto osoby nowej jak i wprowadzającej, tzw. sponsora.
    
   Gdy wprowadzimy więcej osób w danym miesiącu, to 3 pierwsze nowe składki opłacą 3 następujące po sobie miesiące, a pozostałe punkty trafią na nasze konto w Satinel
   i możemy za nie zamawiać złoto do domu.
    
    
   Dzięki temu możemy mieć nawet kilkanaście gram złota miesięcznie zupełnie za darmo…
    
   … i to jeszcze nie wszystkie możliwości otrzymywania dodatkowych €/pkt:
    
   W Satinel Club stworzyliśmy innowacyjny sposób, na wzbogacanie się klubowiczów, nawet gdy nie mają poleconych.
    
   Jest to możliwe dzięki, tzw. koszykom, do których spływają pieniądze z różnych źródeł i są dzielone na wszystkich aktywnych klubowiczów - opisywany system działa od 10 stycznia ‘17 i w ciągu 21 dni dał każdemu klubowiczowi dodatkowy zysk 4,6€. Zatem przy pełnym miesiącu i rozwoju klubu możemy spodziewać się znacznie większych zysków.
    
   Satinel Club to również:
    
   coponiedziałkowe webinary o 21.00 czasu PL;
    
   dedykowane, profesjonalne i bezpłatne szkolenia dla klubowiczów (w każdy czwartek);
    
   Platforma Handlowa, na której można sprzedawać i kupować produkty za punkty;
    
   nauka języków obcych dla klubowiczów;
    
   budowanie majątku rodzinnego w prawdziwym, fizycznym złocie;
    
   prestiż, gdyż tak właśnie postrzegane jest złoto;

    
   O nas i naszej działalności można dowiedzieć się więcej zaglądając na:
    
   stronę
   www.SatinelClub.com
    
   kanał na YT
   https://www.youtube.com/channel/UCo3zvJtPqfX7ycaN5m1kBQA
    
   FB
   https://www.facebook.com/SatinelClub/
    
   Zapraszamy również do obejrzenia edukacyjnego filmu pt. “5 Mitów Na Temat Złotaâ€
    
   https://www.youtube.com/watch?v=kR1o0LXQb2s&feature=youtu.be
    
   Link referencyjny, który najpierw przekierowuje na stronę informacyjną:
    
   https://www.satinelclub.com/rejestracja.php?ref=15718157d00aa6e01b8
    
    
   Dane firmy: Satinel Club Ehranger str 10 54306 Kordel
  • By boppo
   Nazwa programu: Recars.eu

   Plany inwestycyjne: Różne, w średnich przedziałach 15-35% do 30(+/-5) dni
   Minimum inwestycyjne: 1$
   Akceptowane systemy płatności: bitcoin okpay perfectmoney advcash visa masterCard payeer dogcoin i inne.
   Wypłaty (manualne/aut.): Manual - tylko Perfect Money

   CAR RZECZPOSPOLITA LIMITED został założony w 2009 roku i znajduje się w Dunedin Pentre Gwyddel, Rhoscolyn, Holyhead, Gwynedd, LL65 2NQ.
   Firma "zajmuje się" skupem/naprawą i sprzedażą samochodów używanych. 
    
   Plan działania programu wygląda następująco :
    
   1. Eksperci dokładnie wybierają samochody, sprawdzają ich prawomocność oraz układają szczegółowy plan biznesowy. Ten plan zawiera ocenę pojazdu, oszacowanie kosztu przygotowania pojazdu do przedsprzedaży oraz koszty zwrotu, oszacowanie końcowych kosztów sprzedaży oraz warunki sprzedaży. Zebrany również zostaje komplet wszystkich potrzebnych dokumentów.   2. Samochód wybrany przez pracownika zostanie w niedługim czasie odkupiony od obecnego właściciela pojazdu z udziałów klientów/inwestorów oraz kapitału firmy (z tych środków). Po zamknięciu transakcji, pojazd jest natychmiastowo przekazany oddziałowi naprawczemu firmy. Rozpoczyna się proces naprawy pojazdu zgodnie z założonym wcześniej planem naprawczym.    
   3. Pojazd jest doręczony zleceniobiorcy, by ten dokonał dalszej sprzedaży na dogodnych warunkach, które odpowiadały będą zleceniobiorcy i zleceniodawcy. Warunki sprzedaży są stałe i nie podlegają żadnym zmianom (wykroczeniom). W innym przypadku   zleceniobiorca jest zobowiązany odkupić samochód (koszty własne) i udostępnić do dalszej sprzedaży.  
   A w skrócie. Kupujemy udziały danego samochodu który jest naprawiany i sprzedawany z zyskiem a my ten zysk otrzymujemy.
    
   Pierwszy raz widzę taki program więc nie wiem co powiedzieć. Mam nadzieję że ktoś na forum coś dołoży od siebie pozytywnego
   Nie musimy wpłacać na konto środków by kupić udziały, wystarczy wejść w wybrany "plan" i dokonać wpłaty.
    
   Minusem jest tylko możliwość wypłaty na Perfect Money - ale to jeszcze potwierdzę u supportu.
    
   Moja wpłąta to 10$ na BMW z planem 25.62% po 33 dniach

    
   Link do programu: Recars.eu
    
   P.S nie jestem jeszcze dobry w pisaniu takich tematów więc za jakieś podpowiedzi na pw będę wdzięczny


×