Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cryptoinvestment

MIND CAPITAL - ZNANY CEO - 0.5%-1.5% DZ. 5 DNI W TYG. - MIND.CAPITAL

Recommended Posts

logo.svg

mind.capital-250_v3_en.gif

DATA ROZPOCZĘCIA:

PRE-LAUNCH: koniec października

OFICJALNY START: 11 stycznia 2020

WŁAŚCICIEL/ADMIN/CEO:

Wikipedia: https://es.wikipedia.org/wiki/Gonzalo_García_Pelayo

Blog: http://gonzalogarciapelayo.com/wp-content/uploads/2015/09/Gonzalo-García-Pelayo-LAMUY3.pdf

txTnJz.jpg

PLANY INWESTYCYJNE:

Nie ma tutaj planów - zarabiamy od 0.5% do 1.5% dziennie w dni robocze (za wyjątkiem dni wolnych i świąt)

Naliczenia są zmienne i zależne od rzekomych wyników firmy, zazwyczaj wahają się ok. 1% dziennie

Środki są zamrożone na 90 dni, po tym okresie można wypłacić wkład, ale jeśli się to uczyni do 15go danego miesiące,

firma zwraca wkład w terminie od 5go do 10go kolejnego miesiąca.

eAgjws.jpg

PROCESORY PŁATNICZE:

BTC

(PO OFICJALNYM STARCIE MA BYĆ MOŻLIWOŚĆ WPŁATY KARTĄ PŁATNICZĄ)

MINIMALNA WPŁATA:

100$

(WPŁACAMY BITCOIN WG. AKTUALNEGO KURSU, NA PLATFORMIE PRZELICZANE JEST TO NA USD)

MINIMALNA WYPŁATA:

50$

(WYPŁACAMY W BITCOIN WG. AKTUALNEGO KURSU, NA PLATFORMIE PRZELICZANE JEST TO Z USD)

PROGRAM PARTNERSKI:

UWAGA: W MC zarabiamy prowizje tylko z zarobków naszych poleconych, a nie z wpłat.

Przykład: Nasz bezpośredni polecony wpłacił 1000$ i zarabia ok. 10$ dziennie.

My zarobimy 8% z tych 10$, czyli 0.8$ dziennie za tego poleconego.

Aby odblokować poziom 3 i dalsze, wymagany jest obrót min. 5000$ w grupie.

o3Wsq8.jpg

OPIS:

Platforma Mind Capital została stworzona przez znanego w Hiszpanii celeberytę Gonzalo García-Pelayo.

W internecie można znaleźć wiele informacji na jego temat i wywiadów z nim. Dużo artykułów i filmów jest na stronie MC.

Ja stwierdziłem, że buduje to jakąś wiarygodność i w tego typu platformach jest to ważne, aby twórca był transparentny.

Oczywiście podchodzę jak zwykle z dystansem, ale jest głośno o tej firmie i uznałem, że warto zaryzykować.

Firma startuje oficjalnie 11 stycznia 2019 roku, więc jest to dosyć nowa możliwość na zarabianie BTC, co czyni tą platformę niezwykle interesującą opcją inwestycyjną.

W Mind Capital zarabiamy od poniedziałku do piątku, nie zarabiamy w weekendy i święta.

Naliczenia/dywidendy są zmienne i zależą od wyników firmy, ale wahają się mniej więcej od 0.5% do 1.5% dziennie z naszego depozytu.

Minimalna wpłata to 100$, a minimalna wypłata to 50$.

Wpłacamy w BTC, po czym jest to przeliczane na USD, a jak wypłacamy do USD jest przeliczne (wg. aktualnego kursu) na BTC.

Środki zaczynają pracować po 48-72h od momentu wpłaty na platformę.

W naszym biurze (dashboard) możemy obserwować transakcje, jakie firma (jak twierdzi) wykonuje za pomocą algorytmów itp.

Wygląda to mniej więcej tak:

Ive46l.jpg

W kolejnej zakładce są udane zagrania i wytłumaczenie, jak firma uzyskała zysk:

sNPoit.jpg

Jest możliwość włączenia auto-reinvestu, co niektóre osoby na pewno ucieszy.

Kolejna cecha, która mnie przekonała to zrównoważony i całkiem skromny program partnerski.

W Mind Capital prowizje zarabiamy WYŁĄCZNIE z zarobków naszych poleconych, a nie z ich wpłat.

To może przełożyć się na długie działanie platformy.

Aby polecać musimy mieć wpłacone min. 100$.

Każda osoba bez rozbudowanej struktury zarabia z 2 poziomów:

1 poziom 8% z zarobków dziennych, drugi poziom 4%. Kolejne poziomy są dostępne dla osób, które zbudują grupę na 5000$ i więcej.

Podsumowując, wydaje mi się, że ten program jest oczywiście ryzykowny, ale ma szansę podziałać na tyle długo, aby można było tutaj zarobić.

Jak zwykle, oczywiście, ważny jest moment wejścia i tzw. strategia wyjścia, którą każdy musi sobie moim zdaniem założyć.

Moja strategia to wypłata kapitału po 3-4 miesiącach, a do tego czasu trochę reinwest, trochę wypłaty. 

MOJA WPŁATA POCZĄTKOWA:

iMA7bF.jpg

https://tradeblock.com/bitcoin/tx/7d3026d3f4e271aa110a8191158a59e75ff4ef88880be70f29182da9b4ced7ef

https://mind.capital/?referral=ba1xf215G3

mindcapital468.jpg.7fcab1f3c90a682668f8557ae6ab0c03.jpg

Na początku byłem zachwycony projektem dopóki nie zobaczyłem tego że fakeowe zdjęcia informatyków stawili do prezentacji a potem usunęli.

O ile traktujesz ten projekt tak jak należy - tzn. jako zwykły ponziak - to nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli nie uwierzyłeś w legendę to nie powinno to znacząco wpływać na decyzje inwestycyjną w ponziaka ani też na jego ocenę. Przynajmniej wg mnie. Ja zasadniczo od takich programów nie oczekuję pokazywania twarzy i realnych adminów. To ani nie pomaga ani nie przeszkadza ponziakowi.

Natomiast ma to znaczenie w dyskusji gdy wpada ktoś na forum i próbuje sprzedać program jako full legal...

Posted (edited)

Ja oczywiście traktuję projekt jako ponziaka, bo tak traktuję praktycznie wszystkie projekty. Nie mam tutaj dowodów na trading (choć mają pokazać niby teraz na evencie otwarcia dla zamkniętej grupy), a nawet gdyby były i coś pokażą, to i tak niewiele zmienia, bo już były projekty, gdzie pokazywali dużo, a i tak się posypały. 

Tak jak napisałem w recenzji - na plus jest dosyć skromny jak na standardy program partnerski i jak dla mnie legenda z tym CEO też ma wpływ na powodzenie projektu, czyli jego na tyle długie działanie, aby wchodząc teraz na starcie (nie licząc pre-launchu) zdążyć wyjść z kasą, zanim się zaczną update'y, zmiany i ataki hakerskie.

Dużo ludzi się tym zachwyca i sprzedaje jako właśnie full legal rewolucję, a jest to zapewne jedynie dosyć dobrze przygotowany ponziak - jak zawsze, a przynajmniej osoby doświadczone powinny tak założyć i bzdur ludziom nie opowiadać. Jestem w stanie uwierzyć, że laik łyknie to w 100%...tyle ode mnie.

EDIT: na moim kanale YB (link w sygnaturze) jest recenzja i filmy instruktażowe. Nie wklejam ich, bo to zapewne niezgodne z regulaminem. Jest tam też wywiad Simona Stepsysa (taki naganiacz z UK). Simon jest właśnie jednym z czarodziejów, co bajki opowiadają, ale wchodzi pod niego masa osób. Jak się pogrzebie na YB to można znaleźć sporo wywiadów, recenzji itp. Oczywiście węszę tu szwindel jakiś z tym CEO...gość w sumie stary jest, może umiera, albo bankruta zaliczył i nie chce, żeby wnuki za niego długi spłacały...pewnie coś w tym stylu.

Tak jak zawsze - HIGH RISK - HIGH REWARD. Bawić się można, jak się ma jakąś strategię i rozsądek.

Pamiętajmy, że te programy różnie kończą, ja tutaj myślę, że po pół roku się zacznie jazda i będzie po zawodach.

Czas pokaże.

Edited by cryptoinvestment
  • Like 1

Program z tego co widziałem ma dużą pompę od zagranicznych youtuberów.

Podlaczyli Ckintracking.

Czy to jest dowod na realnosc tradow?

26 minut temu, pepperoniss napisał:

Nie.

Możesz rozwinąć .

Jak można oszukac taka platforme jak Cointracking?

18 minut temu, gnosis napisał:

Podlaczyli Ckintracking.

Czy to jest dowod na realnosc tradow?

Nie ma tutaj pełnej transparentności, która byłaby wystarczająca, aby coś takiego stwierdzić. Coś tam pokazali na evencie, ale jest to za mało, żeby z całą pewnością założyć, że to są dowody realnego tradingu w czasie rzeczywistym. Podobno ma być LIVE gdzie będą to dokładniej pokazywali.

Tak czy siak jeśli patrzeć na zalety marketingowe, to widzę, że wiele osób ciśnie ściemę, że to są dowody i jest LEGIT platform.

Ja tam patrzę z dystansem, choć cieszy mnie, że projekt jest popularny, buduje się społeczność i coś tam robią, aby budować "wiarygodność". 

Daję linka do krótkiego filmu z eventu:

Tutaj jest więcej wywiadów i filmów z eventu/biura firmy: 

Na tym kanale jest dużo filmów (nie ma linków), tylko w języku hiszpańskim. Można poznać inne osoby pracujące w firmie na różnych stanowiskach, w tym syna CEO - Oscara Garcia-Pelayo, który w firmie pełni funkcję Vice-President.

Na stronie pojawiły się sylwetki innych osób pracujących w firmie:

od1HCy.jpg

Podsumowując, mimo iż nadal utrzymuję stanowisko, iż jest to ryzykowna inwestycja, może się okazać, że ta firma trochę podziała, bo ma do tego solidne podstawy. Jak będzie w rzeczywistości - pokaże czas.

1 godzinę temu, gnosis napisał:

Jak można oszukac taka platforme jak Cointracking?

Nie Cointracking a tych, którym się rzekomy trading się prezentuje...

Cointracking bowiem to stosunkowo prosta, acz przydatna, usługa, która umożliwa zassanie danych ze wskazanych giełd czy nawet bezpośrednio z adresów i ich stosowną prezentację. 

W żaden sposób mie weryfikuje ani własnoći adresu czy podłączonego konta na giełdzie.

W zasadzie mogą tam pokazać co chcą... Tzn. mogą pokazać rzeczywiste transakcje na giełdach tyle, że dokonane nie przez nich a kogokolwiek, który udostępni im api do przeglądania transakcji.

To najmniej wyrafinowana metoda wciskania kitu...

Jeśli dowodem miałoby być to

to osobiście mam bardzo duże wątpliwości czy te dane pochodzą w ogóle z Cointracking. Nie przypominam sobie bowiem by taki raport był w tej usłudze do wygenerowania. I o ile mnie pamięć nie myli to Cointracking nigdy nie był w stanie pokazywać arbitrażu czy to miezywalutowego czy to międzygiełdowego bowiem zasysane są tam poszczególne transakcje z giełd więc nie Cointracking ma żadnych danych, które pozwalałyby mu rozpoznanie arbitrażu. Pzynajmniej taka była odpowiedź deweloperów jakiś czas temu.

To też druga opcja... Troszkę bardziej wyrafinowana ale ciągle prosta i nie przekraczająca umiejętności przeciętnego twórcy stron internetowych.

W końcu, najbardziej wyrafinowana opcja to pokazywanie "realnego" tradingu na kopiach giełd działających w rzeczywistości na lokalnym serwerze. Sam manewr z udawaniem adresu jest prosty. Znacznie trudniejsze jest stworzenie wiarygodnej kopii giełdy. Ale gdy chodzi o setki czy miliony dolców nie są to szczególnie wielkie nakłady. Taki cyrk obwoźny na kółkach.

Tyle w temacie: jak można?

Nie mogę co prawda wykluczyć, że strona pokazuje rzeczywiste transakcje realizowanę przez firmę. Niemniej jednak brak dostępu do pełnej historii uniemożliwia analizę czy te transakcje choć w teorii mogą pokryć wypłacane profity.

Firma cały czas płaci, wypłaty są instant. Niedługo będzie wiadomo czy Ci co wypłacili depo otrzymali środki. Robiłem parę wypłat i wszystko ok. Na webinarze technicznym pokazywali trading i dopasowywali id transakcji do tych ze strony, wyglądało to dosyć przekonująco, więc może coś tam rzeczywiście robią. Na stronie USD zamieniono na USDC - pewnie, żeby nie było problemów legislacyjnych. Wydaje się, że firma ma szansę trochę podziałać, oby tak dalej.

UPDATE:

Firma nadal płaci, naliczenia są zadowalające, mój wkład odrobiony w 75%, mógłbym już wypłacić pierwszy depozyt, ale zostawiam i nic nie ruszam, niech sobie nalicza. Wypłaty robię co parę dni. 

Pojawiło się trochę nowinek - przede wszystkim będzie niższe min. do wpłaty od MAJA - 40$
Kolejny news - firma otwiera 1 czerwca swoją własną giełdę i będzie też ich coin - będzie to stable coin MCCOIN w stosunku do USDC (ciekawe, że nie do dolara). Zazwyczaj pojawienie się coinów nie wróży nic dobrego, ale w tym wypadku jest to chyba zabieg, który ma na celu uniknięcie jakichś regulacji czy problemów prawnych. Poczekamy - zobaczymy, jak dla mnie MC to dobra firma i powinna dać fajnie zarobić.

Dla chętnych do oglądnięcia film na YouTube - podsumowałem tam moje wyniki, pokazałem dowody wypłat i omówiłem nowości:

Program cały czas pięknie płaci, wypłaciłem 1 depozyt i doszła kasa. Teraz zrobili giełdę, ale bez szału. Póki co program bardzo udany.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment
      KANGOT

OFICJALNY START: 23 marca 2020 r.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Plany zaczynają się 100$ do 50 000$. Plany są tak stworzone, że można zrobić upgrade z niższego planu do wyższego.
      Za aktywację kontraktu i upgrade jest opłata 10$, jest naliczana za każdym razem kiedy robimy upgrade.
      Robiąc upgrade do dowolnego wyższego pakietu, wpłacamy tylko różnicę plus 10$ opłaty.
      Kontrakty za 100$, 300$ i 500$ pracują do 200% ROI, a kontrakty za 1000$ i wyższe do 300% ROI.
      Plany za 25 000$ i 50 000$ - tu jest dodatkowo 2% udziału w sprzedaży globalnej firmy

BONUS WYCIECZKOWY:
      $100 - wycieczka 3 noce/4 dni w Hotelu 4 lub 5 gwiazdek
      $300 - darmowy abonament w klubie turystycznym na okres 6 miesięcy
      $1000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 3 noce
      $5000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 7 nocy
      W tej chwili nie będzie można skorzystać, ale mamy kody, które możemy wykorzystać w terminie po wirusie.
      * do wycieczek trzeba samemu opłacić podatki, koszta dojazdu i wyżywienia. 

WPŁATY I WYPŁATY:
      Minimum do wpłaty to 100$ (nie wpłacamy na balans, tylko do razu na plan lub upgrade)
      Minimum do wypłaty to 100$, opłata, fee za wypłatę to 3%. 
      Wypłaty są manualne, zlecamy je w 2 dni - poniedziałek i wtorek, a wychodzą w nocy z czwartku na piątek.
      Nie można reinwestować z balansu, należy dokonać wypłaty i dopiero znowu wpłacić na upgrade.
      Wpłaty i wypłaty są w BTC, ale przy wpłacie środku są przeliczane na USD, a przy wypłacie z USD na BTC.
      W firmie trzeba zrobić obowiązkowo KYC - mamy jeszcze na to 1-2 tygodnie, zanim to będą respektowali.
      Rejestracja jest darmowa i można sobie zająć miejsce w strukturze, ale bez wpłaty nie będziemy mieli dostępu do pełnej wersji biura.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Kangot ma bardzo atrakcyjny plan afiliacyjny dla osób aktywnych, które chcą zapraszać inne osoby do udziału.
      Prowizja bezpośrednia za osobę, która rejestruje się z naszego linka - 10% wartości kontraktu lub upgrade'u
      Prowizja ze struktury binarnej - 10% ze słabszej nogi w naszej strukturze, po aktywacji tzw. binarki.
      Aby aktywować binarkę, musimy mieć 1 osobę za min. 100$ na lewej stronie i 1 na prawej stronie.
      Te osoby muszą być zaproszone przez nas, nie mogą to być spady od sponsora lub naszych poleconych.
      Co do spadów, to są one możliwe z góry oraz od naszych osób zaproszonych lub ich ludzi.
      Należy pamiętać, że binarkę powinno się budować, tak aby obie nogi były w miarę równe.
      Na 1 nodze/stronie powinniśmy mieć spady od sponsora, a drugą budujemy sami z naszymi poleconymi.
      Plan binarny jest dobrze skonstruowany, bo są limity - możemy wypłacić dziennie tylko tyle, ile wynosi nasz pakiet.
      Drugi limit - globalny, w razie gdyby ktoś próbował oszukać system, jest blokada 35% wartości dziennych wpłat.

BARDZO WAŻNE - wszystkie prowizje (bezpośrednia i binarna) to jakby akceleratory dla naszej własnej inwestycji.
      Prowizje liczą się nam do 200% lub 300%, które możemy zarobić, więc każdy kto aktywnie poleca i zarabia,
      musi również inwestować dalej, robić upgrade do kolejnych pakietów, bo przestanie zarabiać z prowizji.

RANGI I NAGRODY:
      W Kangot mamy rangi i nagrody (finansowe i rzeczowe, lub do wyboru) za wyniki w planie binarnym.
      Jeśli wybieramy nagrodę pieniężną, to jest ona zlecana osobno i nie zalicza się do naszego 200% czy 300%.
      Nagrody te wypłacamy w osobnej zakładce, również w pon.-wt. i dochodzą z czwartku na piątek, w nocy.
      Słaba strona jest codziennie resetowana po wypłacie prowizji, ale pokazuje się też historyczna cała wartość.
      Ta wartość naszej słabszej nogi od początku jej aktywacji liczy się do Rang, które osiągamy za wyniki.

OPIS:
      Na opisywaną dzisiaj przeze mnie firmę, zwróciłem uwagę przede wszystkim ze względu na osobę CEO - Roberto X. Gonzalez.
      Jest to znana osoba, która pracowała w dużych firmach i korporacjach na stanowiskach kierowniczych,
      np. Vice President ds. sprzedaży i komunikacji w Herbalife. Pracował też w Pepsico, Cydsa, Active, Visalus itp.
      Roberto posiada i zarządza wieloma firmami z branży turystycznej, głównie są to tzw. kluby podrożnicze i porównywarki cen.
      Jego firmy obsługiwały (przed pandemią) ok. 25 000 rezerwacji dziennie. Jego oprogramowanie jest używane w innych firmach.
      Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to zapraszam do oglądnięcia wywiadu, który przeprowadziłem osobiście z CEO:

Zadaliśmy Roberto dużo trudnych pytań - odpowiadał bez zająknięcia i przygotowania. Widać jego entuzjazm, nie jest to słup czy aktor,
       jak to ma często miejsce w innych firmach o podobnym profilu działalności, co jest dla mnie dużym plusem. Jest z nim świetny kontakt.
      Oczywiście sama osoba CEO to nie wszystko i żadna gwarancja sukcesu, ale buduje to wiarygodność i zachęca inwestorów.
      Drugą rzeczą, która zwróciła moją uwagę to dodatkowy produkt, jaki daje nam firma - bonusowe wycieczki do pakietów.
      Pierwsze co się nasuwa, to po co komuś teraz wycieczki - wiadomo, że teraz się nie pojedzie, ale kody można wykorzystać w innym terminie.
      Dla mnie liczy się to, ze względu na to, że z doświadczenia wiem, że takie firmy z produktem (np. CashFX) zazwyczaj dają radę i długo działają.
      Firma jest porównywana z CashFX, a wiele liderów z Cash Forex Group już dołączyła do Kangot i widać ogromne zainteresowanie.
      Na YouTube można sprawdzić ile dużych liderów i crypto influencerów już jest w Kangot - to kolejny plus, bo społeczność jest MEGA ważna.
      Ja rejestrowałem się dosyć szybko pod dużym zagranicznym liderem, z którym działam od paru lat, jest on w rankingu nr. 1 na tą chwilę.
      Dzięki szybkiej decyzji i działaniu, udało mi się zbudować w parę dni sporą grupę i mam też bardzo dużo spadów, co pokazuje moc.
      Założyłem i prowadzę grupę na FB - https://www.facebook.com/groups/kangotpolska/ - nie ma tu linków, tylko pomocne grafiki i informacje, zapisy z webinarów, zapowiedzi webinarów itp. Ja prowadzę webinary z partnerami biznesowymi, wkrótce będą ustalone ich stałe pory w tygodniu.
      Jeśli chcesz zobaczyć jeden z takich webinarów, to tu masz link do zapisanego webinaru z 31.03:
      Kolejny plus, to przemyślany plan kompensacyjny, przede wszystkim prowizje liczą się do naszego 300%, więc jak zarabiamy, to 
      musimy robić upgrade, jak nam się wyczerpie limit zarobków, więc nie ma opcji na wysysanie kasy z firmy z 100$ inwestycją.
      Kolejna atut to limity w binarce i KYC - ciężko będzie tu robić wały na podkonta, bo każdy musi się zweryfikować dokumentem.
      To wszystko stawia Kangot (w mojej opinii) w czołówce tego typu programów i dobrze rokuje na długie działanie firmy.
      Na ten moment udało mi się zarobić już ok. 7500$, bo zaangażowałem w ten projekt paru liderów i struktura rośnie z dnia na dzień.
      Podsumowując - długo czekałem na firmę, która mi się na tyle spodoba, że będę w niej aktywnie działał i budował duży zespół.
      W Polsce firma raczkuje, więc może jest dobry moment ma dołączenie do nas ? Jeśli chcesz budować, to ważne, abyś
      zarejestrował się jak najszybciej. Bez wpłaty nie ma wglądu do pełnej wersji naszego biura (dashboard), ale rezerwujesz miejsce
      w strukturze binarnej, więc czas rejestracji ma znaczenie, bo możesz mieć większą szansę na dużo spadów.
      Osoby z mojego zespołu mogą liczyć na indywidualny kontakt i pomoc oraz materiały i pomoce do promocji.
      Prawdopodobnie powstanie też Landing Page, dzięki czemu każdy chętny będzie miał własną stronę do promowania.

https://app.kangot.com/register?ref=8WVCBSX

MOJA WPŁATA:
      Obecnie posiadam pakiet za 3000$, ale jutro/pojutrze będę robił upgrade do 5000$.
      Moja grupa szybko się rozwija, jestem chyba pierwszą osobą, która wprowadziła Kangot do Polski.
      Zakładam więc, że na kolejny pakiet za 10 000$ wejdę już za niedługo.

• By marcinpomagax
      Rynki nurkują, paradygmat bitcoina jako cyfrowego złota wydaje się, że upadł, co ciekawe kurs złota również zalicza spadki. Gdzie zmierza Bitcoin i reszta krypto? Czy zobaczymy w niedługim czasie BTC poniżej 1k $?
      Czy świat krypto w obliczu światowej pandemii i kryzysu gospodarczego znów zejdzie do podziemia i stanie się tematem niszowym a może wręcz przeciwnie, rozkwitnie i zobaczymy nowe ATH?
      Osobiście jestem bardzo ciekawy jak zachowa się rynek gdy wejdziemy w drugą fazę kryzysu, kiedy przez dodruk pieniądza i stymulowanie gospodarki pojawi się spora inflacja. Do tej pory ludzie wyprzedają się z aktywów, ale gdy gotówka zacznie tracić mocno na wartości trzeba będzie ją gdzieś ulokować, ale gdzie?     Jestem ciekawy waszych przemyśleń, zapraszam do dyskusji!
    • By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• By cryptoinvestment

Alcore Betting Company

DATA ROZPOCZĘCIA:
      13 grudnia 2019
      Pierwszy film promocyjny pojawił się 17 grudnia, ale z tego co się zorientowałem, to wypłynął na szerokie wody niedawno.
      Takie programy często działają po cichu, w wąskich kręgach, często rozpowszechniane są przez Skype itp.
      To dzieło jest zapewne tworem rosyjskim, mi trochę przypomina ruskie hyipy, którymi kiedyś się fascynowałem i które często fajnie działały.
      Wywiad ze słupem CEO William Copper (ruski aktor z angielskim czytanym z kartki - standard) pojawił się dopiero 14 lutego.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Dla mnie w takich programach najbardziej interesujące i najmniej ryzykowne są zazwyczaj 2 pierwsze plany, bo są na krótko i można szybciej zrezygnować.
      Poza tym często lepiej zrobić 2-3 kółka w krótkim planie z reinwestem zarobków, niż 1 kółko w długim planie, a zawsze można wyjść w międzyczasie.
      W planie Basic na 10 dni (moim zdaniem fajna opcja) można mieć tylko 1 depozyt, w innych bez ograniczeń. 
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.
      Naliczenia są zmienne, ale oscylują w górnych granicach raczej, no bo przecież zależy to wyników z zakładów sportowych.
      Codziennie naliczenie jest w dashboardzie w tabeli % of daily income.

PROCESORY PŁATNICZE:
      Payeer, Perfect Money, BTC, ETH, LTC
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.

MINIMALNA WPŁATA:
      USD: 50$, BTC: 0.007, ETH: 0.3
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę, nie wiem czy są manualne, bo w FAQ zastrzegają sobie do 72h.

MINIMALNA WYPŁATA:
      Dla depozytów w USD: Payeer i Perfect Money: 1$, BTC: 10$
      Dla depozytów w krypto: BTC 0.00014, ETH: 0.005
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę. Zakładam, że mogą być manualne mimo wszystko.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Jak na tego typu program, to nie ma tu przesady, bonusów pieniężnych (jest na ostatniej randze/levelu, ale to ciężko osiągnąć).
      Aby osiągnąć drugi level trzeba mieć 1000$ własnej inwestycji i 100 000$ w grupie - a to dużo i niewiele osób to osiągnie.

OPIS:
      Ten program zainteresował mnie, bo podoba mi się pierwszy plan, jest krótki (10 dni roboczych) i wydaje się mało ryzykowny, jak na taki hyip.
      Kolejna cecha, która mnie zachęciła to możliwość korzystania z zakładów sportowych na platformie, co jest ciekawą opcją, która dla laika dodaje dużo wiarygodności.
      Generalnie to legenda to są te zakłady sportowe i wygląda to całkiem, całkiem, oczywiście pamiętajmy, że jest to HYIP, więc wszystko się może zdarzyć.
      Platforma jest bardzo ładnie wykonana i dopracowana, widać, że wymagało to dużo pracy, są te zakłady i wyniki wydarzeń, to nie jest łatwe do zrobienia.
      Z zakładów osobiście nie zamierzam korzystać, choć bawię się w buchmakerkę trochę z typów. Dobre jest to, że tu możemy to robić za krypto.
      W razie wygranej w zakładach, zyski są przelewane na balans do 24h po zakończeniu wydarzenia sportowego.
      Widzę też, że program dopiero niedawno wypłynął, więc pewnie na początku nie było dużego ruchu, zresztą takie programy działają po cichu raczej.
       Na ISP znalazłem, że jest 7 monitorów i jakieś tam recenzje, ostatnia chyba z końca stycznia.
      Domena zarejestrowana na 8 lat - niby zawsze na to ludzie patrzą ... dla mnie ma to tylko dlatego znaczenie.

Liczę, że program trochę pochodzi, ale moja strategia to 2-3 kółka na 10 dni, ewentualnie rozważam drugi plan na 1 kółko.
      Przy założeniu, że plan Basic płaci ok. 13%, to po 3 kółkach wyjdzie ok. 44% zysku (z reinwestem):
      np. 100$ x 13% = 113$ x 13% = 127,69$ x 13% = 144,28$
      Może być ciut więcej, bo zazwyczaj naliczenia wahają się od 1.3-1.4% dziennie.
      Na YouTube jest trochę recenzji, dużo z ostatnich 2-4 tygodni i są też takie cuda (chojrak, pewnie kolega admina, bo kto wpłaca na taki plan):
      Podsumowując, liczę, że moja strategia się opłaci i sobie tu wygeneruję parę groszy.
      Wracam do HYIPów i będę testował różne wynalazki, tęskniłem za tym, parę fajnych tematów przegapiłem, więc pomyślałem, że może ten rynek będzie teraz się lepiej rozwijał - czas pokaże.
      Zrobiłem już dzisiaj 2 wypłaty, dodam dowody do odpowiedniego działu.

MOJA WPŁATA:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/50f3fe5d6a1ddfafcc885f132cab7aeb33a95331a39058d33c3f27efec898c3f
      Widzę, że działu wypłat w sumie nie ma, to dodaję tutaj dowody 2 wypłat z dzisiaj - obie dotarły bardzo szybko na mój portfel:

• By kopacz
      Szukałem filmu z instrukcją jak wypłacać z bitomatu a tutaj jest fajnie wszystko wyjaśnione więc postanowiłem podzielić się nim z wami

Mam nadzieje że się wam spodoba.
      Ps. to nie jest mój film jak coś.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Ostatnia szansa na bonus 50$ oraz kartę w cenie 39$ Obecnie wystarczy zamrozić 1000 CRO na kartę RUBY, od 1.11.2020 będzi ewymagane zamrożenie 2500 CRO Jeśli ktoś z was używa aplikacji Crypto com, nie posiada jeszcze giełdy, a chciałby dodatkowo bonus z platformy crypto exchange. To można to zrobić rejestrując sie i podając kod promocyjny. Aby zgarnąć na giełdzie 50$ należy zamrozić na niej 5000 CRO na 180 dni.  Macie pytania zapraszam do dyskusji
    • Ależ to nieszczęścia dotykają naszego Wielce Czcigodnego Kolegę @antyyesno. Nie dość, że pierwej walnał mu się stary, sprawdzony i w zasadzie niezawodny skrypt Golden Coders i to we wszyskich programach, do tego walnął se ten skrypt tak, że wszysko w nim działa ok z wyjątkiem możliwości robienia wypłat i do tego w tak paskudny sposób, że przez kilka miesięcy twórcy tego skryptu nie byli w stanie dopprowadzić go do używalności w tym newralgicznym procesie zmuszając naszego biednego admina do niechcianego trzymania u siebie pieniędzy inwestorów... Pech - o zgrozo - nadal go jednak prześladował, bo Admin nasz kochany zdeycdował się zakupić oddzielny skrypt do wypłat ale był dalej zmuszony do niechcianego trzymania kasy swoich deponentów bo przecież przenieienie samych dannych do wypłat ręcznie do zewnętrzngo skryptu wymaga i czasu i dogłebnej weryfikacji... Na tym jednak przymuszanie Cesia i Jasia do niechcianego trzymania kasy się nie skończyło, bo zaraz po tym gdy przenoszenie danych do nowego skryptu i ich weryfikacja skończyła się i to z wynikiem pozytywnym ty wpafli... FEDERALNI! Wpadli federalni i zakzali wypłat... Hm... Biedny ten nasz Cesiu i Jasiu vel @antyyesno... Bo biedaczkowi umknęło, że federacja Czech i Słowacji przestała istnieć ponad 27 lat temu - 1 stycznia 1993 roku... A do niego jeszcze federalni wpadli... Swoją drogą niezłą ma wyobraźnie nasz admin...  
    •   Olaboga wojsko na ulicach !!! Warto posłuchać zanim sie podłapie od prasy brukowej sensacji
    • Wojsko na ulicach, więc porównanie wypada na trafne. https://wgospodarce.pl/informacje/87265-od-srody-wojsko-na-ulicach Dodatkowo Jackowski może sobie dopisać plusa, za trafne przewidywanie.
    • Poszukującym rzetelnych informacji i sprawdzonych, a ponadto regulowanych na naszym lokalnym rynku brokerów FX, polecam zacząć od strony: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/forex a potem skorzystać z odsyłaczy. na przykład: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/forex/pytania_i_odpowiedzi a w szczególności warto zwracać uwagę na listę ostrzeżeń, systematycznie uzupełnianą przez KNF: https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne szczególnie cenne: ostrzeżenia organizacji międzynarodowych oraz zagranicznych organów nadzoru: https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_zagranicznych_organow_nadzoru aktualna lista domów maklerskich nadzorowanych przez KNF: https://www.knf.gov.pl/podmioty/Podmioty_rynku_kapitalowego/Firmy_inwestycyjne_i_Agenci_firm_inwestycyjnych/domy_maklerskie Bardziej doświadczeni mogą oczywiście skorzystać na własne ryzyko z ofert zagranicznych brokerów z lepszymi warunkami handlowymi, ale zanim  podejmiesz decyzję o zawodowym wejściu w rynek tego typu ryzykownych inwestycji, zachęcam do trzymania się ofert brokerów nadzorowanych przez KNF. Chociażby ze względu na procedurę reklamacyjną, która od początku do końca będzie odbywała się na terenie naszego kraju.