Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Eobot v.2.0 - Następca starej strony Eobot 

Kopalnia w chmurze z planem 1 GH/s za 0.6757 $ jest to moc dożywotnia (w starym systemie była ona na 5 lub 10 lat) 
Planowany zwrot inwestycji w 2 miesiące 

Dodatkowo na sam start dostajemy 10 GH/s za darmo i można wypłacić urobek bez zakupu dodatkowej mocy

Ponadto raz na dobę jest kranik z losowaniem Przeważnie dostaje się 10 DOGE ale też zdarzają się dużo większe nagrody. 

Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% tego co zakupi nasz polecony w planie który kopiemy jeśli kopiemy BTC to dostajemy wynagrodzenie z poleconego w BTC (działa dokładnie tak samo jak na starej stronie)

Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty

W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość wydobycia.

Przy samej darmowej mocy i codziennym klikaniu w kranik można zarobić ładną sumę. Warto na start zamieniać całe wydobycie wraz z nagrodami za kranik od razu na moc aby zwiększyć nasze zarobki

Miłego zarabiania :)

Edited by kopacz

@kopacz dziwi mnie jedno, skąd stwierdzenie że Eobotv2 jest to następca Eobota, masz na to jakieś dowody?

Wydaje mi się że ta strona poza podobną szatą graficzną i nazwą to niema nic wspólnego z Eobotem.

Eobot daje złudzenie "prawdziwej" kopalni kryptowalut ( w miarę długi "realny" czas zwrotu inwestycji), natomiast Eobotv2 ma czas zwrotu inwestycji 2 miesiące jest to nierealny czas zwrotu inwestycji dla prawdziwej kopalni kryptowalut, dodatkowo 10 gh/s za darmo i kranik 10 doge na 24/h, upewniają mnie że ta "kopalnia" długo niepociąganie.

Jak w poprzednim temacie o starszym bracie (https://www.hyipforum.pl/topic/16327-eobot-od-24-h-do-5-lat-eobotcom/?page=3). Młodszy dla mnie wałek. Zablokowali mi konto i od ponad dwóch tygodni nie raczą odpowiedzieć co było tego powodem. A dwa miesiące zwrotu to dość ostro jest naciągnięte, nie wiem czy roku (w najlepszym wypadku) to nie zajmie. Po kolejne, od razu nie wypłaci się urobku, zbyt niska kwota do wypłaty gdzie w doge'ach wychodzi około 5000 a z dziennej dniówki z fauceta wyciąga się około 10 Doge a z 10 GH na dobę około  60-70 więc do minimalnej jeszcze trochę brakuje.

Edited by SBR

Znalazłem na zagranicznym forum że banują jeśli robi się multi konta i mogą oberwać też inne osoby jak gdyby powiązane, wtedy też mi usunęli konto ale założyłem od nowa i mam je do dziś cały czas więc zobaczę. Jak uda mi się wypłacić to dam znać, ale widzę po moich poleconych że są osoby z większą mocą i oni raczej już mogą wypłacić więc jak to ktoś od nas z forum to niech da znać. 

U mnie multikonta odpadają. Miałem jedno. Na początku chciałem się pobawić i zobaczyć jak to idzie zanim coś wrzucę ale ostudzili mi zapał. A jeśli poleceni też dostają po czterech (za niewinność) to też jest coś nie halo bo powinni wnikliwiej się przyglądnąć owemu problemowi.

Masz rację, na razie tylko obserwuję, mam małe zaufanie do nich aktualnie, nie ma pewności że to oryginalny eobot który jest pewny, traktuje to jako test na chwilę obecną. A jeśli chcesz coś wrzucić to radził bym oryginalny eobot. 

Cholera wie, czy ktoś tam sobie nie zrobił "kopiuj/wklej" i nie podszył się za poprzednika. W starszym się bawiłem, mam tam jeszcze konto ale idzie jak krew z nosa, także sobie darowałem jakieś dalsze/kolejne inwestycje. W eobot2 powrót fauceta nastał a to dla tych co nie dorzucają dobra nowina aczkolwiek czasochłonna. Podsumowując z mego doświadczenia z programem, jak powyżej ale jak to się mówi "Do odważnych..." :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox

Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
      Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
      Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
      MIN. 0.001 BTC

Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
      Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
      Firma klasycznie zarejestrowana w UK

CEO: Russel York
      CTO: Paul Lewis
      CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
      MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI

Tak wyglądają aktualne statystyki:

Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

• By cryptoinvestment

DATA ROZPOCZĘCIA:
      PRE-LAUNCH: koniec października
      OFICJALNY START: 11 stycznia 2020

WŁAŚCICIEL/ADMIN/CEO:
      Wikipedia: https://es.wikipedia.org/wiki/Gonzalo_García_Pelayo
      Blog: http://gonzalogarciapelayo.com/wp-content/uploads/2015/09/Gonzalo-García-Pelayo-LAMUY3.pdf

PLANY INWESTYCYJNE:
      Nie ma tutaj planów - zarabiamy od 0.5% do 1.5% dziennie w dni robocze (za wyjątkiem dni wolnych i świąt)
      Naliczenia są zmienne i zależne od rzekomych wyników firmy, zazwyczaj wahają się ok. 1% dziennie
      Środki są zamrożone na 90 dni, po tym okresie można wypłacić wkład, ale jeśli się to uczyni do 15go danego miesiące,
      firma zwraca wkład w terminie od 5go do 10go kolejnego miesiąca.

PROCESORY PŁATNICZE:
      BTC
      (PO OFICJALNYM STARCIE MA BYĆ MOŻLIWOŚĆ WPŁATY KARTĄ PŁATNICZĄ)

MINIMALNA WPŁATA:
      100$
      (WPŁACAMY BITCOIN WG. AKTUALNEGO KURSU, NA PLATFORMIE PRZELICZANE JEST TO NA USD)

MINIMALNA WYPŁATA:
      50$
      (WYPŁACAMY W BITCOIN WG. AKTUALNEGO KURSU, NA PLATFORMIE PRZELICZANE JEST TO Z USD)

PROGRAM PARTNERSKI:
      UWAGA: W MC zarabiamy prowizje tylko z zarobków naszych poleconych, a nie z wpłat.
      Przykład: Nasz bezpośredni polecony wpłacił 1000$ i zarabia ok. 10$ dziennie.
      My zarobimy 8% z tych 10$, czyli 0.8$ dziennie za tego poleconego.
      Aby odblokować poziom 3 i dalsze, wymagany jest obrót min. 5000$ w grupie.

OPIS:
      Platforma Mind Capital została stworzona przez znanego w Hiszpanii celeberytę Gonzalo García-Pelayo.
      W internecie można znaleźć wiele informacji na jego temat i wywiadów z nim. Dużo artykułów i filmów jest na stronie MC.
      Ja stwierdziłem, że buduje to jakąś wiarygodność i w tego typu platformach jest to ważne, aby twórca był transparentny.
      Oczywiście podchodzę jak zwykle z dystansem, ale jest głośno o tej firmie i uznałem, że warto zaryzykować.
      Firma startuje oficjalnie 11 stycznia 2019 roku, więc jest to dosyć nowa możliwość na zarabianie BTC, co czyni tą platformę niezwykle interesującą opcją inwestycyjną.
      W Mind Capital zarabiamy od poniedziałku do piątku, nie zarabiamy w weekendy i święta.
      Naliczenia/dywidendy są zmienne i zależą od wyników firmy, ale wahają się mniej więcej od 0.5% do 1.5% dziennie z naszego depozytu.
      Minimalna wpłata to 100$, a minimalna wypłata to 50$.
      Wpłacamy w BTC, po czym jest to przeliczane na USD, a jak wypłacamy do USD jest przeliczne (wg. aktualnego kursu) na BTC.
      Środki zaczynają pracować po 48-72h od momentu wpłaty na platformę.
      W naszym biurze (dashboard) możemy obserwować transakcje, jakie firma (jak twierdzi) wykonuje za pomocą algorytmów itp.
      Wygląda to mniej więcej tak:

W kolejnej zakładce są udane zagrania i wytłumaczenie, jak firma uzyskała zysk:

Jest możliwość włączenia auto-reinvestu, co niektóre osoby na pewno ucieszy.
      Kolejna cecha, która mnie przekonała to zrównoważony i całkiem skromny program partnerski.
      W Mind Capital prowizje zarabiamy WYŁĄCZNIE z zarobków naszych poleconych, a nie z ich wpłat.
      To może przełożyć się na długie działanie platformy.
      Aby polecać musimy mieć wpłacone min. 100$.
      Każda osoba bez rozbudowanej struktury zarabia z 2 poziomów:
      1 poziom 8% z zarobków dziennych, drugi poziom 4%. Kolejne poziomy są dostępne dla osób, które zbudują grupę na 5000$ i więcej.
      Podsumowując, wydaje mi się, że ten program jest oczywiście ryzykowny, ale ma szansę podziałać na tyle długo, aby można było tutaj zarobić.
      Jak zwykle, oczywiście, ważny jest moment wejścia i tzw. strategia wyjścia, którą każdy musi sobie moim zdaniem założyć.
      Moja strategia to wypłata kapitału po 3-4 miesiącach, a do tego czasu trochę reinwest, trochę wypłaty. 

MOJA WPŁATA POCZĄTKOWA:

https://tradeblock.com/bitcoin/tx/7d3026d3f4e271aa110a8191158a59e75ff4ef88880be70f29182da9b4ced7ef

https://mind.capital/?referral=ba1xf215G3

• By tymtaszyn

BIT-CHANGER.NET - międzynarodowy exchanger wymiany kryptowalut i e-walut: Bitcoin, Perfect Money, Payeer, Ethereum. Transakcje przeprowadzane są automatycznie. Na rynku od 2016 roku. Aktualnie od grudnia 2019 kantor posiada polską wersję językową strony w związku z nawiązaniem współpracy z polskim kantorem Perfect Money MYINVESTSTORY.COM. Dodatkową opcją jest możliwość inwestycji w projekt. Oficjalny partner Perfect Money.
    • By Nun
      Binance - Giełda Kryptowalut

Binance to nowa giełda kryptowalut. Działa od lipca 2017 roku. Jest to giełda chińska, ale większość klientów to użytkownicy z USA i Japonii. Tak w każdym razie wskazuje Alexa Rank.
      Jest sporo coinów do wyboru w tym popularna ostatnio IOTA. Na dzień dzisiejszy jest około 150 par na których można handlować. Cały czas dochodzą nowe.
      Binance emituje też własnego coina BNB: https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/
      Dostępna jest w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna.

Rejestracja wygląda standardowo. Klikasz register. Podajesz adres email i hasło. Następnie w celu potwierdzenia klikasz w link przesłany na podany email.

Mój reflink: Załóż Konto na Binance

Czysty link: Rejestracja

WERYFIKACJA
      Są trzy poziomy. Pierwszy nie wymaga weryfikacji i zapewnia limit dziennych wypłat 2 BTC. Drugi wymaga przesłania skanu dokumentów i zapewnia limit dziennych wypłat 100 BTC. Trzeci wymaga kontaktu z supportem i pozwala ustalić dzienny limit wypłat większy niż 100 BTC.

PROWIZJE
      Binance oferuje bardzo niskie prowizje od transakcji. Mianowicie 0.1% od ofert kupna i sprzedaży. Jeśli zakupisz ich monetę BNB i będziesz trzymał ją na giełdzie dostaniesz 50% rabatu. Wtedy prowizja od transakcji wyniesie 0.05% i będzie pobierana tylko z Twojego salda BNB.

SUPPORT
      Na chwilę obecną support odpowiada bardzo sprawnie. Jest to prawdopodobnie spowodowane niewielką jak na razie liczbą użytkowników. Zobaczymy czy ten dobry standard zostanie utrzymany gdy liczba korzystających z Binance osób wzrośnie.

PROGRAM PARTNERSKI
      Binance posiada program partnerski. Od obrotu zarejestrowanych przez Ciebie osób otrzymasz 50% prowizji, którą dostaje giełda . Prowizja jest wypłacana w czasie rzeczywistym w walucie na której była dokonana transakcja.
      Binance zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków - jak piszą w zależności od sytuacji. Wysoka w chwili obecnej prowizja z poleconych prawdopodobnie ma na celu rozkręcenie giełdy.

PODSUMOWANIE
      Jest to świeża giełda więc tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się tu spodziewać. Można ją traktować jako pole do zakupu gdzie indziej niedostępnych coinów. Można wykorzystać jako element dywersyfikacji i przelać tam niewielką część kapitału spekulacyjnego do bieżącego handlu. Z racji na bardzo niskie prowizje można też korzystać w celu szybkich, ale większych transakcji na zasadzie: wpłacam robię transakcję i od razu wypłacam.
      Przetrzymywanie i bieżący handel grubszymi kwotami? tu raczej bym się zastanowił. Niech najpierw Binance odrobinę okrzepnie
      W każdym razie na pewno warto obserwować, bo coraz więcej słychać o tej giełdzie.