Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Eobot v.2.0 - Następca starej strony Eobot 

Kopalnia w chmurze z planem 1 GH/s za 0.6757 $ jest to moc dożywotnia (w starym systemie była ona na 5 lub 10 lat) 
Planowany zwrot inwestycji w 2 miesiące 

Dodatkowo na sam start dostajemy 10 GH/s za darmo i można wypłacić urobek bez zakupu dodatkowej mocy

Ponadto raz na dobę jest kranik z losowaniem Przeważnie dostaje się 10 DOGE ale też zdarzają się dużo większe nagrody. 

Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% tego co zakupi nasz polecony w planie który kopiemy jeśli kopiemy BTC to dostajemy wynagrodzenie z poleconego w BTC (działa dokładnie tak samo jak na starej stronie)

Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty

W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość wydobycia.

Przy samej darmowej mocy i codziennym klikaniu w kranik można zarobić ładną sumę. Warto na start zamieniać całe wydobycie wraz z nagrodami za kranik od razu na moc aby zwiększyć nasze zarobki

Miłego zarabiania :)

Edited by kopacz

@kopacz dziwi mnie jedno, skąd stwierdzenie że Eobotv2 jest to następca Eobota, masz na to jakieś dowody?

Wydaje mi się że ta strona poza podobną szatą graficzną i nazwą to niema nic wspólnego z Eobotem.

Eobot daje złudzenie "prawdziwej" kopalni kryptowalut ( w miarę długi "realny" czas zwrotu inwestycji), natomiast Eobotv2 ma czas zwrotu inwestycji 2 miesiące jest to nierealny czas zwrotu inwestycji dla prawdziwej kopalni kryptowalut, dodatkowo 10 gh/s za darmo i kranik 10 doge na 24/h, upewniają mnie że ta "kopalnia" długo niepociąganie.

Jak w poprzednim temacie o starszym bracie (https://www.hyipforum.pl/topic/16327-eobot-od-24-h-do-5-lat-eobotcom/?page=3). Młodszy dla mnie wałek. Zablokowali mi konto i od ponad dwóch tygodni nie raczą odpowiedzieć co było tego powodem. A dwa miesiące zwrotu to dość ostro jest naciągnięte, nie wiem czy roku (w najlepszym wypadku) to nie zajmie. Po kolejne, od razu nie wypłaci się urobku, zbyt niska kwota do wypłaty gdzie w doge'ach wychodzi około 5000 a z dziennej dniówki z fauceta wyciąga się około 10 Doge a z 10 GH na dobę około  60-70 więc do minimalnej jeszcze trochę brakuje.

Edited by SBR

Znalazłem na zagranicznym forum że banują jeśli robi się multi konta i mogą oberwać też inne osoby jak gdyby powiązane, wtedy też mi usunęli konto ale założyłem od nowa i mam je do dziś cały czas więc zobaczę. Jak uda mi się wypłacić to dam znać, ale widzę po moich poleconych że są osoby z większą mocą i oni raczej już mogą wypłacić więc jak to ktoś od nas z forum to niech da znać. 

U mnie multikonta odpadają. Miałem jedno. Na początku chciałem się pobawić i zobaczyć jak to idzie zanim coś wrzucę ale ostudzili mi zapał. A jeśli poleceni też dostają po czterech (za niewinność) to też jest coś nie halo bo powinni wnikliwiej się przyglądnąć owemu problemowi.

Masz rację, na razie tylko obserwuję, mam małe zaufanie do nich aktualnie, nie ma pewności że to oryginalny eobot który jest pewny, traktuje to jako test na chwilę obecną. A jeśli chcesz coś wrzucić to radził bym oryginalny eobot. 

Cholera wie, czy ktoś tam sobie nie zrobił "kopiuj/wklej" i nie podszył się za poprzednika. W starszym się bawiłem, mam tam jeszcze konto ale idzie jak krew z nosa, także sobie darowałem jakieś dalsze/kolejne inwestycje. W eobot2 powrót fauceta nastał a to dla tych co nie dorzucają dobra nowina aczkolwiek czasochłonna. Podsumowując z mego doświadczenia z programem, jak powyżej ale jak to się mówi "Do odważnych..." :)

Proponuję uważać na Eobotv2 dzisiaj nie mogę zalogować się na swoje konto, wyświetla się informacja że błędne hasło lub login, a gdy wysyłam prośbę o przypomnienie hasła to wyświetla się informacja że mail nie jest zarejestrowany "This E-Mail is not registered", najprawdopodobniej usunęli mi konto (bez przyczyny).

@kopacz sprawdź czy ty możesz się zalogować do Eobotav2, ponieważ rejestrowałem się jako twój polecony i może Tobie też usunęli konto.

Raczej lipa, trzeba olać ten system. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment

Chciałbym wam pokazać ciekawą platformę, która mnie zachęciła i działa już 1.5 roku - zazwyczaj to dla mnie już za dużo, ale tym razem próbuję.
      Firma zarabia na masternodach, możemy dołączyć do wspólnego poola, gdzie są do wyboru różne strategie.
      Firma dosyć dużo pokazuje, portfele są do wglądu + dużo webinarów technicznych i podsumowań finansowych. 
      Nazwa firmy: KUAILIAN APP OU Rejestracja w Estonii (firma spełnia najnowsze wymagania, które zostały niedawno wniesione)   Numer rejestracyjny: 14909553   Adres: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 13, 10111 (Estonia).   Założyciele: David Ruiz, Javier Hermosilla i Miguel Tello.   Obsługiwane kraje: praktycznie wszystkie, w tym najważniejsze kraje hiszpańskojęzyczne (Hiszpania, Argentyna, Meksyk, Brazylia, Chile, Kolumbia, Wenezuela, Kuba, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Honduras, Boliwia, Nikaragua, Panama, Peru, Portoryko , Paragwaj, Dominikana, Urugwaj i Kostaryka).   Zakupy i wypłaty: kryptowaluta Ethereum (ETH), są też możliwe wpłaty w walucie FIAT - Euro Depozyty: przelew bankowy i karta kredytowa / debetowa.   Członek Enterprise Ethereum Alliance Muszę przyznać, że była to jedna z najważniejszych kwestii przy podejmowaniu decyzji o inwestycji w tę firmę. Kuailian jest częścią EEA (Enterprise Ethereum Alliance), organizacji, której celem jest usprawnienie technologii blockchain Ethereum. Organizacja ta składa się z kilkudziesięciu zweryfikowanych i kontrolowanych firm, które muszą przejść wyczerpujące badanie, aby uzyskać do niej dostęp. Jeśli przejdziesz do pelnej listy, zobaczysz nazwy ważnych firm, takich jak ING, Microsoft, JP Morgan, BBVA, Santander lub AMD. Czy to daje nam jakieś gwarancje - nie, ale jednak robi wrażenie. Gwarancji nigdy nie ma.
        Firma ma 2 licencje finansowe w Estonii - na portfel i na giełdę plus stara się o inne, już chyba jest też w Singapurze.   Naliczenia i kontrakty/strategie: W przyszłości ma być wprowadzony jeszcze trzeci typ strategii: Aby nabyć 1 kontrakt mid-risk, trzeba mieć 1 low risk. Nasz depozyt wraca do nas po 36 miesiącach (70% wartości w ETH)   Opłata aktywacyjna:   Program partnerski: Prowizja bezpośrednia - 10 leveli dostępnych bez wymagań - tylko aktywacja i kontrakt   Bonus rezydualny - dostępny po spełnieniu wymagań (rangi):     Aby kwalifikować się do bonusu rezydualnego, należy spełnić warunki:   Porfele firmy - wszystko dostępne do wglądu - duża transparentność:   REJESTRACJA:  http://app.kuailiandp.com/auth/register/ref/0955bc06-a8e5-4854-b0f7-e6ef4fb21414   Moja opinia
      Po setkach ponziaków zacząłem być wybredniejszy w doborze platform inwestycyjnych. Większość firm to i tak HYIP, ale są firmy long term i mogą dać zarobić.
      Nigdy nie wiemy do końca czy włodarze danej firemki nie czmychną z naszym hajsem, ale co możemy to szukać najlepszych i najbardziej transparentnych.
      Ważne jest, aby społeczność wierzyła w projekt i żeby były ku temu podstawy, a nie zwyczajowe mambo-dżambo trading crypto/forex, jak nie ma dowodów.
      Firma pokazuje dużo, jest dużo raportów finansowych i mamy wgląd do wszystkich portfeli firmy, co daje rzeczywiście duży podgląd dla wnikliwych.
      Fajnie jakby siedzący na forum wypowiedzieli się na ten temat, bo firma działa już wg. ich relacji 1.5 roku i przez ten czas zdobyła zaufanie inwestorów.
      Nie będę się rozpisywał, mi się podoba projekt i to co rzekomo robią i będę tutaj dorzucał i obserwował rozwój firmy, robię wyjątek, bo nie wchodzę zazwyczaj w stare platformy.
      Proponuję obejrzeć webinar, gdzie po prezentacji jest pokazany dashboard, to wiele wyjaśni, pozostawiam resztę ocenie własnej.
        MOJA wpłata: Będę sukcesywnie dokupywał nowe kontrakty, wydaje mi się, że jest tu duża szansa na zwrot - czas pokaże   MOJE WYPŁATY: Wypłaty trafiają automatycznie na dowolny portfel ETH, ja korzystam z Metamask, ale portfel może być dowolny i tam będą automatycznie spływały dywidendy i prowizje.   PYTANIA I ODPOWIEDZI  Dlaczego umowy nie są aktywowane natychmiast? Okres od 13 do 15 dni, który mija od zakupu do momentu jego aktywacji i przejścia do pracy, wynika z prostego problemu zarządzania. Z jednej strony zarobki niektórych węzłów głównych mogą potrwać do 7 dni , więc od zakupu umowy do jej wdrożenia zajmuje trochę czasu. Z drugiej strony wielu niedoświadczonych użytkowników w świecie kryptowalut popełnia błędy przy zakupie, dlatego też niezbędne jest wdrożenie ostrożnościowego czasu zarządzania w celu rozwiązania takich problemów przez personel techniczny.  Dlaczego umowy trwają trzy lata? Biorąc pod uwagę ogromną zmienność kryptowalut, firma wybrała trwały produkt, który wie, jak wytrzymać wzloty i upadki rynku. Czas pokazał, że inwestycje długoterminowe są znacznie bardziej opłacalne i bezpieczniejsze niż inwestycje dokonywane po prostu przez spekulacje.  Czy warto inwestować w Kuailian? Cóż, będzie to zależeć w dużej mierze od twoich celów i zaufania do świata kryptowalut. Jeśli tak jak ja uważasz, że to dopiero się zaczęło i że waluty cyfrowe i technologia blockchain to przyszłość finansów, ten projekt jest z pewnością bardziej niż interesujący. Podobnie, musisz mieć cel długoterminowej rentowności , ponieważ, jak można to zaobserwować, tutaj nie uzyskuje się wygórowanych i niezrównoważonych korzyści, dzięki którym można się wzbogacić z dnia na dzień. Jeśli szukasz szybkich pieniędzy, tutaj ich nie znajdziesz. Czy firma jest w 100% bezpieczna? Żadna firma nie jest bezpieczna i w tym wypadku też nie mamy gwarancji zarobków, ale firma ma moim zdaniem potencjał podziałać długo. Jeśli chodzi o możliwość, że właściciele uciekną z pieniędzmi użytkowników (coś bardzo powszechnego w tysiącach firm internetowych), tu mamy bardzo dużą transparentność, ale oczywiście takie ryzyko zawsze istnieje w każdym tego typu biznesie, ale tu uważam, że jest mniejsze. Płatności nie są przechowywane w żadnym banku centralnym, ale są odbierane codziennie we własnym portfelu. Pamiętaj również, że wszystkie transakcje są publiczne i mogą być przeglądane i kontrolowane przez każdego w dowolnym momencie.
    • By antyyesno
      [---]
      Treść posta w zasadzie w całości dubluje treści zamieszczone w innych wątkach. USUWAM.
    • By lordzuk
      Nazwa Programu: venture-avenue

Plany inwestycyjne: Do 5  % dziennie aż do uzyskania 150%ROI naliczenia w dni robocze (Plan Premium) oraz plan after(Plan Standard) 114% po 14 dniach
      Minimum inwestycyjne: BTC - 0.005, XRP - 200, XMR - 0.7, LTC - 1, ETH - 0.2, Dash - 0.5
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Ripple, Monero, Dash
      Wypłaty (manualne/aut.): Manulane do 24 h 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:  Witam i podrzucam nowy program , mianowicie venture-avenue . Jako że cały czas śledzę sobie branże pozniaków , obserwuje sobie programy i w tych pandemicznych czasach  W końcu moim zdaniem wyszedł jakiś ciekawy hyip wiec po obadaniu postanowiłem wejść za 0.05 BTC(plan z naliczeniami dziennymi ). Program wystartował 28.05.2020 sam w sobie dobrze zrobiony , skryp własny , ładnie i starannie wykonany. W programie mamy dostępne 2 plany z naliczeniami w dni robocze aż do uzyskania 150% ROI  oraz plan after 114% po 14 dniach. Inwestycje póki co tylko w krypto , chyba ze później dojdą standardowe procesowy .Promocja jest , znane monitory chętnie łapią temat + blogerzy więc cuś może da sie ugrać   choć wiadomo  iż to zwykły hyip i jest tu ryzyko utarty kapitału , nie miej jednak ja wszedłem  Program afiliacyjny 3 poziomy  od 5 do 10%( zależne od depo i obrotu)  

• By NomenOmen
      Opis kraniku: BitShark.io to kranik, który w swojej legendzie dzieli się z użytkownikami serwisu częścią btc, ktre udało się wykopać właścicielom serwisu.Otrzymanie nagrody w satoshi jest zobrazowane w ciekawy sposób poprzez klikanie w pracującego górnika, który wydobywa dla nas z rudy cenną zawartość. Wydobywanie możemy rozpocząć ponownie po upływie 60 minut. Wydobyte satoshi możemy spróbować pomnożyć w ciekawych grach hazardowych. Pierwsza to znana chociażby z innych tego typu projektów gra HI-LO. Druga,  CRASH pozwala nam na ciekawą zabawę i obserwowanie na żywo ruchów innych użytkowników. Aby rozpocząć grę wystarczy postawić zakład i obserwować rosnący z każdą sekundą mnożnik naszej wygranej. Nic prostszego, jednakże wraz z upływającym czasem prawdopodobieństwo przegranej rośnie i staje się faktem z chwilą zakończenia danej rundy. Mnożnik może zatrzymać się nawet po sekundzie wtedy tracimy całą ilość postawionych btc, lub może osiągnąć nawet wartość x1000 jednakże aby osiągnąć ten poziom trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy i nikt raczej takiej wygranej jeszcze nie osiągnął. Trzecią grą jest KING KONG. W tej grze kluczem do wygranej jest wybranie na każdym poziomie jednej z czterech komórek, w których ukryte są owoce. Wybierając owoc odblokowujemy kolejny poziom i w tym momencie możemy zdecydować czy wygrana z tego odkrytego poziomu nas satysfakcjonuje i wycofujemy zysk czy gramy dalej i odkrywamy kolejny poziom. Brak owocu oznacza przegraną, więc ryzyko przegranej z każdym poziomem rośnie.
      W systemie poleceń mamy następuję stawki : 50% nagrody bazowej, 0,25 % z zakładów HI-LO  oraz każda zarejestrowana osoba to dodatkowe 5 ruchów dla naszego górnika.
      Minimum do wypłaty : 30 000 satoshi.
      W internecie można odnaleźć dowody wypłat dla tego kraniku, jednakże dla osób szukających zabawy kranik ten może uniemożliwić im jakiekolwiek wypłaty ze względu na wysokie minimum do wypłaty. W porywach z zebranych za free satoshi w grze HI-LO udało mi się zebrać nawet 1000 satoshi startując z bardzo niskiego poziomu - circa 300 satoshi. Jednakże do plusów tego kraniku należy zaliczyć unikalny pomysł i ciekawe gry.
      Strona główna kraniku : bitshark.io