Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Recommended Posts

Gra mobilna Empire and Puzzles
Dość fajna gierka mobilna, w której można fajnie się bawić bez wydawania PLN co nie jest tak oczywiste w dzisiejszych czasach :)
Rejestracja z tego linku daje wam 10 dniowy Pakiet vip który na początek jest bardzo przydatny
https://invite.empiresandpuzzles.com/2LH3TJ4

Gram w Polskim sojuszu który szuka chętnych ludzi do wspólnego grania, jeśli się wciągniecie w gierkę to po paru dniach chętnie was do siebie przyjmiemy :)

fetch?id=13374&d=1495134076

W grze zbieramy swoich bohaterów i za pomocą kafelków bijemy stwory innych graczy, tytany oraz bierzemy udział w turniejach i wojnach. 
Jeśli macie pytania chętnie na nie odpowiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączylem dwa dni temu gra niesamowicie wciagajaca.I bardzo łatwa do ogarnięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już w marcu rusza 3 sezon gry, zostanie dodana nowa mapa z zadaniami, kolejni bohaterowie oraz nowe misje i wiele więcej :) jeszcze dokładnie nie wiadomo jak będzie już pewne co i jak przekażę informację :) 

Ale gra jest na prawdę fajna i wciąga! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atlantyda przez 2 najbliższe dni daje o połowę więcej przedmiotów oraz koszt najazdu jest zmniejszony o 3 :) Warto w te 2 dni robić tylko sezon 2 o ile macie już odblokowany :)

Miłej gry! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Vit
   Gra przeglądarkowa, w której to wizualizacja kopania kryptowalut jest pod postacią... rybek akwariowych.
   Bardzo łatwo można ją również odpalić na telefonie, do którego jest przystosowana.

   Fishchain jest platformą tradingową, na której dobrami do handlowania są wirtualne... rybki akwariowe. Tak jak kiedyś popularne były kotki na ethereum, tak w tej grze występują właśnie rybki. Mechanizm gry pozwala na zabawę zarówno graczom, którzy inwestują jak i graczom, którzy po prostu spędzają czas na grach na swoim telefonie - i nawet oni mogą zarobić, choć zajmie im to nieco dłużej  Co można robić w tej grze?
   1. Jedną z najważniejszych funkcji jest mining kryptowalut. W chwili obecnej jest dostępnych kilkanaście z nich, z czego najpopularniejszą jest wewnętrzny token gry, czyli $FISH. W puli wydobywczej jest też 5400 NEO, 300 ETH, 125000 WICC, 9300 ELA, itd.. kilkanaście kryptowalut. Pomysłodawcy posiadają własne supernody tych kryptowalut jak również nawiązali obustronną współpracę przy promowaniu kryptowalut niektórych zespołów.
   2. Kolejną ważną funkcją jest wolny rynek, na którym możemy kupować oraz sprzedawać nasze rozmaite gatunki rybek,
   3. Każdy posiadacz rybek może również stworzyć łowisko, na którym mogą "zamoczyć kija" inni gracze, oczywiście za opłatą, jest to element loteryjny gry,
   4. Bardzo ważną opcją jest możliwość rozmnażania rybek, zasady genetyczne są dość proste, ale możemy jedynie zwiększyć szanse powodzenia stworzenia rybki idealnej - często zajmuje to wiele pokoleń aby otrzymać egzemplarze, które byśmy chcieli, czasami może to być totalny fuks.

   Posiadając kod rejestracyjny można:
   - otrzymać 8888 $FISH za wykonanie kilku zadań wprowadzających w tajniki gry,
   - otrzymać pierwsze 12 rybek za darmo oraz dodatkowe 8888 tokenów $fish do rozpoczęcia zabawy,
   - dołączyć do oficjalnych grup fishchain i neofish na Telegramie,
   - dołączyć do naszej polskiej grupy fishchain na Telegramie.
   Przyznam, że gra wciąga - i nawet darmowy start daje kilka fajnych możliwości zabawy. Oczywiście jeśli ktoś ma możliwość zainwestowania w akwarium i kopania kryptowalut - wtedy zabawa jest jeszcze ciekawsza  Osobiście dość mocno się zaangażowałem - również finansowo (prywatnie mogę pokazać jak bardzo), ale równolegle prowadzę żonę na koncie darmowym - które z początku spowalnia mocno grę, ale już po zainwestowaniu pierwszych symbolicznych 0.1 ETH (62zł - z czego spora część i tak wraca jako bonus), wszystko staje się łatwiejsze.

   Najlepszy dotychczasowy poradnik jest tutaj: https://medium.com/fishchain/fishchain-tutorial-3bcc1e24d34e
   Aczkolwiek gra się cały czas rozwija, dochodzą nowe opcje, nowe ryby, więc warto być ma bieżąco na grupach telegramowych, gdzie pomysłodawcy dzielą się wszystkimi informacjami.

   Z moich obserwacji wynika, że ceny samychakwariów przez pół roku wzrosły trzykrotnie (to są dobra, które się nie zużywają, w przeciwieństwie do rybek). Co więcej ilość akwariów wszystkich kolorów i dla wszystkich kryptowalut nigdy nie przekroczy 20 000 - a to oznacza, że będzie można je kupić tylko od innych graczy. Już teraz widać, że niektórych typów akwariów po prostu nie ma i gracze płacą więcej jeśli tylko mają jakąkolwiek szansę. Największe obroty mamy wśród użytkowników chińskich - może się wydawać, że stanowią oni największą grupę docelową, a że ta nacja lubi zarabiać pieniądze, handlować, podbijać ceny to niech nadal się rozwija w tym kierunku  

   Aktualnie mamy promocje na akwaria oraz rybki NEO. Wystawione są aukcje, na których można licytować z innymi graczami zakupy tychże rybek i akwariów. Są też przygotowane specjalne sety, których ilość jest jednak ograniczona. Powstaje też wersja na łańcuchu NEO - neofish.io - na którą można się logować za pomocą tych samych danych co do fishchain.io

   Zespół tworzą częściowo spece od blockchaina, a częściowo pomysłodawcy innej gry "Bubble Fish", która kilka lat temu podbijała Chiny i zgromadziła 3 miliony użytkowników. Projekt jest częściową kopią tej gry, ale dostosowana do blockchaina oraz stworzone są szersze powiązania ekonomiczne w świecie wymiany kryptowalut, ale też w świecie gamingu.

   Ying Liu: Product partner, graduated from Peking University Life Science Academy, the proposer of the “Pipeline Model” of the General Economics, the major planner of “Bubble Fish”, senior game system and numerical planning.
   Ray Hou: Art Partner, graduated from Lu Xun Academy of Fine Arts and French MJM Art and Design Institute, the artistic director of “Bubble Fish”, good at grasping the aesthetic sense of game products.
   Danfeng Lu: Technical Partner, obtained Master Degree from the Department of Mathematics, Peking University, Senior Architect, proficient in blockchain technology and traditional Internet technology.
   Jacky Li: Executive Director, “Bubble Fish” Business and Public Relations Officer, years of experience in gaming product operations.
   Light Zheng: Director of Operations, responsible for the operation of “Bubble Fish”, and many years of experience in media operations.
   Hongfeng Liu: Art Director, graduated from the Academy of Fine Arts of Tsinghua University, the creator of “Bubble Fish”.
   Yuan Li: Technical Director, Server and Blockchain, with many years of experience in large-scale online game development and artificial intelligence development.
   Lei Ji: Product Director, chief programmer of client side, with many years of experience in web mobile game and securities trading software client development.”

   Więcej informacji:
   Website: https://FishChain.io
   Channel: https://t.me/FishChainNews
   Twitter: https://twitter.com/FishChainGame
   White Paper: https://fishchain.io/download/FishChain_Whitepaper_EN.pdf


   W razie pytań jak zaczać, jak rozmnażać, jak kopać - po prostu piszcie co potrzebujecie wiedzieć
  • By romek76
   Witajcie Drodzy forumowicze.
   Chciałbym Wam polecić grę inwestycyjną cash-play.net
   W sumie trochę zabawy, trochę "biznesu" z jakąś tam szansą w przyszłości (do połowy roku) na wyciągnięcie z tego realnej gotówki.
   Ogólnie na początku jest tzw. samouczek i zbiera się wirtualne $.
   Ogólnie wszystko ok- w jęz. ang. i pol.
   By otrzymać na początek 50 monet należy wpisać podczas rejestracji pseudonim polecającego- możecie wpisać np. mój: romek076
   Podaję link do strony: https://cash-play.net/pl/

    
    
  • By Pawelek1983
   Witam przedstawiam Wam grę ekonomiczną podobną do market glory w której możemy zarabiać prawdziwe pieniądze. Większość możliwości jest podobna do market glory czyli mozemy:
    
   - założyć własną firme ( 2 są bezpłatne) 
   - pracować ( raz na 4h)
   -kupować akcje
   - walczyc w wojnach międzypaństwowych
   -kupować/sprzedawać dobra materialne
    
   Nasze zarobki zależą od poziomu produktywności i energii.Enrgię można podnieść kosumujac dobra materialne oraz kupujac ubranie czy wynajmujac dom.
   Od rzadu dostajemy premie po przepracowaniu 3 pełnych dni w tej chwili jest to 1000 pln ( kwota jest uzalezniona od naszej energii oraz produktywnosci)
   w grze zarabiamy w pln , ktore mozemy wymienic na gold a gold na euro
   w tej chwili 1 gold to 63,294pln
   a 1 euro to 62.28 gold
   minimalna wypłata to 20 euro
   minimalna wpłata to 1 euro
    
   Jeśli ktoś grał w anno lub market glory to podejrzewam, że tu nie będzie miał najmniejszych problemów.
   tu macie reflinka
   https://myprofitland.com/game/parwelcia
    
   Jestem w grze od niedawna jednak zawsze postaram sie pomóc
    
   Ważne jest także aby zrobic weryfikacje kata dodajac jakies zdiecie oraz aby zrobic weryfikacje telefoniczna ( bezpłatna) zajmuje to tylko kilka minut, weryfikacja jest potrzebna do odbioru bonusu po przepracowaniu 3 dni
   mając 55% energii można pracować w godzinach nadliczbowych
    
  • By Blackers
   Hello
   Niedawno reaktywowano kultową i jak a tamte czasy pierwszą grę przeglądarkową, obecnie nazywa sie OldAnno. To nic innego jak stara poczciwa Anno1777 (pózniej Terra1700). Po latach funkcjonowania upadła i nie istniała parę ładnych lat. Obecnie właścicielem jest EUROSOFT - czyli właściciel MarketGlory. Zapowiada się dobrze zważywszy że MG istnieje już długie lata więc zapewne i ten kultowy projekt będą chcieli utrzymać. Gra to symulacja życia codziennego, praca, prowadzenie firmy, walki z innymi graczami oraz wojny między e-krajami. Praca, biznes i wojny przynoszą zyski a te w sumie zamieniamy na realne Euro. Jako gracze naszego e-kraju pomagamy sobie w grupie dyskusyjnej na messagerze. Każdy gracz ma (i musi mieć) swojego mastera, który otrzymuje cześć Twoich zysków. Wspominam o tym dlatego że rejestrując się z czystego linku automatycznie zostajesz przydzielony adminowi. Jeśli chcesz wspierać obce e-kraje wybierz link czysty, jeśli naszą e-polskę to reflink. Rejestrując się z "polskich" reflinków wspierasz tym samym budżet naszego e-kraju, z którego wypłacane są bonusy za walki i tzw. Work Bonus czyli bonus za przepracowane 5 dni z rzędu. 
   Refom i pozostałym e-polakom będziemy starać się pomagać na bieżąco. 
   Aktualnie w e-pl mamy tylko stolicę.
    
   Czysty Link: http://www.oldanno.com
   Refflink: http://www.oldanno.com/strategygame/Blackeerss  
    
   Tekst.zapozyczony
  • By Inmaculada

   TWNKL Soccer - gra na Mundial - wygraj do 100 milionów TWNKL!

   TWNKL Soccer to DARMOWA gra stworzona przez Unicorn Network - SafeZone z okazji Mistrzostw Świata W Piłce Nożnej 2018. Rozpoczyna się 13 czerwca 2018 r. i będzie odbywać się przez cały okres trwania Mistrzostw. TWNKL Soccer to jedna z kampanii We Share Success - centrum afiliacyjnego SafeZone i jeden z instrumentów marketingowych Cashback Marketing – centrum marketingowego SafeZone.


   Co musisz zrobić, aby wygrać 100 MILIONÓW TWNKL?

   Twoim celem jest przewidzenie wyników wszystkich 64 meczów piłki nożnej na mistrzostwach świata. Za każdym razem, gdy Twoje przewidywania są błędne lub gdy nie wypełnisz swoich przewidywań przed rozpoczęciem gry, przejdziesz do niższego poziomu nagrody. Im więcej wyników przewidzisz poprawnie, tym wyższy będzie Twój poziom nagrody. Jeśli poprawnie przewidzisz wszystkie 64 wyniki (zwycięzca lub remis), wygrywasz

   100 MILIONÓW TWNKL


   Twinkle (TWNKL) to 1/1000000 Rainbow Currency (RC) – kryptowaluty Unicorn Network – SafeZone

   1 000 000 TWNKL = 1 RC


   KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA GWARANTOWANE 1000 TWNKL!


   Aby wygrać nagrodę, musisz podać prognozę na co najmniej 32 mecze podczas mistrzostw.

   Zakłady rozpoczynają się 48 godzin przed pierwszym meczem. Pamiętaj, aby sprawdzić i wejść przed rozpoczęciem gry, aby nie przegapić swojej szansy na wygraną!

   Miej na uwadze, że wysokość Twojej nagrody zależy od tego jak często grasz i jak często poprawnie typujesz wyniki meczów. To czy zostaniesz zwycięzcą 100 milionów TWNKL, czy 180 000 TWNKL, czy nawet gwarantowanego 1000 TWNKL, które wszyscy uczestnicy mogą wygrać, zależy tylko od Ciebie. Nie ma żadnych kosztów, aby wejść i grać, wszystko co musisz zrobić, to zalogować się codziennie podczas mistrzostw i przewidzieć, kto Twoim zdaniem będzie zwycięzcą następnej gry.


   DODATKOWE KORZYŚCI

   Możesz zyskać jeszcze więcej zapraszając innych entuzjastów piłki nożnej i miłośników gier do przyłączenia się do otwartej sieci SafeZone, której częścią jest TWNKL Soccer. Jeśli któryś z Twoich poleconych (5 generacji w głąb) wygra określoną ilość TWNKL, Ty otrzymasz prowizje i bonusy rodzinne w następującej części:

   Prowizja pasywna: 5%
   Prowizja aktywna : 5%
   Pasywny bonus rodzinny: 5 x 0,5%
   Aktywny bonus rodzinny: 5 x 0,5%
   Osobista pula sukcesów: 2%
   Globalna pula sukcesów: 2%

   Prowizje i bonusy, które będziesz otrzymywał, to Twoje stałe aktywa, które będą nieustannie rosły w zależności od liczby osób, które będą przyłączały się do Twojej sieci 5 generacji w dół nie tylko z TWNKL Soccer, ale któregokolwiek serwisu należącego do Unicorn Network – Safe Zone. Wielkość procentowa prowizji i bonusów jak będzie Tobie przypadać zależy od serwisu, z którego Twoi poleceni będą nabywali towary, usługi lub na przykład wygrywali w grach czy loteriach.

   Uzyskiwanie prowizji i bonusów rodzinnych to niezmienna okazja dostępna dla wszystkich członków Unicorn Network – Safe Zone pozwalająca osiągać nieograniczone pasywne dochody.


   Pamiętaj, rejestrując się do TWNKL Soccer zyskujesz dostęp do całej sieci stron Unicorn Network - SafeZone. Po rejestracji z wybranego serwisu, w tym przypadku z TWNKL Soccer, logujesz się zawsze tymi samymi danymi na każdy serwis należący do Unicorn Network.


   Rejestracja:

   [spam]


   Czysty link: https://twnkl.soccer/
    


  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Nie bardzo rozumiem gdzie Waćpan widzi żart i kpinę i żenadę... Raczej to Ty raczysz sobie żartować   Bo niby w czym jest ta kpina? W tym, że możesz za klika dostać parę satoshi? Hm... raczej kpiną jest oczekiwanie, że ktokolwiek za klika zapłaci Ci np. 1 BTC  I choć nie można wykluczyć, że taki filantrop się znajdzie to zupełnie naturalnym jest, że naliczenia za klik są niskie. Nic też dziwnego, że skoro twórcy strony nie chcą być filantropami a próbują na stronie zarobić to czynią wszysko by zachęcić do gry i typowania. Słusznie bowiem zauważyłeś, że kasyno zawsze wygrywa. Podobnie z zakładami. A jeśli Kowalski niezadowolony z zysków (tak! zysków, wszak nic za klikanie nie płaci) przegra w kasynie to co dostał za klikanie to bitki zostaną u twórców. A jeśli skusi się i wpłaci jeszcze parę satoshi.... No cóż... Statystycznie większość przegra. Ale to nie wina twórców tylko... Zresztą, nie ma ani obowiązku klikania, ani grania ani zakładania się... Ależ nie trzeba... Można ale nie trzeba... Klik nic nie kosztuje więc zawsze wyjdzie się na swoje... A kliknąć można sobie przy okazji. Bez stopera i będąc dobrze wyspanym   A, że będą to grosiki... No cóż... To dopiero się okaże... Wszysko zależy od tego jaki kurs bitcoina będzie za miesiąc, rok, dwa... Ja jestem sobie w stanie wyobrazić sytuację, że za kilka lat za kilkaset, tysiąc kliknięć wykonanych teraz kupisz sobie dobry samochód. Potrafię też sobie wyobrazić, że nie starczy Ci na kartkę paieru... A, że są lepsze kraniki... Może i są... Ale jak pisałem. Nie ma obowiązku klikania...
  • Z takich najnowszych programów satyrycznych to wolę HRejterów albo stare czyli "Za chwilę dalszy ciąg programu" bo to panie Bartoszu jest po prostu kiepskie. Nie pomogą załamywania głosu, patrzenie prosto w obiektyw, odpowiedni wyraz twarzy. Nie ma żadnego konfliktu, nie ma żadnej zdrady, niesnasek bo są tylko ci co wyszli zarobieni i ci którzy stracili część lub wszystko jak w każdej piramidzie.  
  • To nie firma tylko oszustwo po pierwsze co było widać gołym okiem, pisałem o tym po analizie na samym początku i co?i nic, zostałem skrytykowany,teraz płacz i lament:-)
  • Nie rozumiem, możesz rozwinąć myśl? Ogólnie freebitco.in można uznać za taką wydmuszkę obecnie, w mojej opinii. Jedyne co tam jest faktycznie darmowe i nie nastręcza zbyt dużo zachodu to faktycznie te 4,8 % w skali roku oraz zakłady bukmacherskie. Odnośnie ruletki, to raczej nie ma z niej nic absolutnie, co mogło by nam dać jakiś profit. 1 points for every 0.00000500 BTC that you wager in the MULTIPLY BTC game! - To jest kpina, a po drugie jak ktoś nie lubi hazardu to nie będzie korzystał z tej opcji, bo wiadomo, Kasyno zawsze wygrywa. Osobiście odradzam komukolwiek korzystanie z opcji MULTIPLY BTC. Odnośnie tej wydmuszki to już system gdzie z czasem wartość darmowych btc nam spada, jak tylko zaczynamy je hołdować w balance ma na celu zmuszenie użytkownika do zakupu biletów na loterię albo przechulanie ich w kasynie. Dalej, korzystając z bukmacherki wcale nie mamy pewności że uda nam się pomnożyć zdobyty kapitał, gdyż ryzyko w zakładach jest zawsze. Swego czasu miałem strategię, iż część zgromadzonych btc przeznaczałem na zakłady i chciałem dojść do tych 30 000 satoshi. Zaczynając od zera po 3 miesiącach codziennego klikania i stresówy związanej z typowaniem miałem coś powyżej 5000 satoshi. ŻART. Po trzecie, na zagranicznych forach można wyczytać, iż owy super bonus nie jest tak łatwo zdobyć i trzeba dwa razy więcej stracić żeby ten bonus na maksa uzyskać a i tak ponoć im wyższy poziom się osiągnie tym szybciej on spada na niższy. Jednym słowem, żenada i w obecnym czasie, przy 23 satoshi za jeden klik, totalna. Są lepsze darmowe faucety a ten raczej można traktować już tylko jako lokatę na 4,8 % w skali roku. Bonusy za rewards points też nie dają fajnych zwrotów, gdyż żeby wyjść na swoje trzeba siedzieć cały dzień ze stoperem i jeszcze nie spać. To tyle. Dozo.
×