Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cfiszan

Pytanie, promowanie na forum

Recommended Posts

Mam możliwość zapłacenia każdej osobie 400zł za założenie konta, zrobienie depozytu i trzeba zrobić obrót na 200zl, czyli jeśli te 200zl ktoś straci to i tak ma pewny zysk 200zl. Środki wypłacam w krypto, skrill lub paypal. Trzeba zrobić depozyt na 1000zl. Gdzie i jak bez otrzymania ostrzeżenia na forum mogę takie coś promować? Wiadomo ze rejestracja musi być z mojego linka. A jeśli chodzi o firmę to jest to giełda kryptowalut z możliwością handlu z użyciem dźwigni. 

To nie jest piramida a wykorzystanie „bonusu” mimo wszystko już po sprawie i już tak się nie da :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Niestety trading to wróżenie z fusów. Ja się wyleczyłem z różnego typu porażek i słabego morale związanego z tym tematem. Wiecie, kilka porażek i stres jaki towarzyszy przy obstawianiu jakichkolwiek ruchów warto odreagować śmiechem. Polecam to :
    • Ja czekam na delegalizację bitcoina i kryptowalut, kiedy każdy kraj będzie już miał swoje CBDC. Czekają nas smutne czasy. Oko Saurona już spogląda na Shire łapczywie.
    • Nie wiem czy się z Tobą zgodzić co do tego czy wracamy do tej epoki kamienia łupanego, ale mam wrażenie, że właśnie górale są najmniej związani z pierwotnym życiem. Oczywiście, góry, lasy, dzikość przyrody to może kojarzyć się z góralami, ale w tym przypadku na myśl przychodzi tylko jedno - dutki, stąd nic dziwnego że wśród nich pojawił się pan Michał Kołodziejczak, który prawdę mówiąc już się przejadł. Mnie osobiście te wszystkie protesty też się już przejadły. Do przedsiębiorców, kobiet, rolników teraz dołączyli jeszcze górale. No świetnie i co i nic. Jedyne co się stało to powstał kolejny film na youtube, który można sobie pooglądać z domowych pieleszy. Do tego wszystkiego można jeszcze dodać pro-liferów i mamy wszystkiego w brud, do porzygu. Osobiście czekam na coś większego, coś naprawdę WIELKIEGO co zmiecie te wszystkie pałętające się ostatnio w naszym życiu publicznym - osóbki, nie osobistości, ale osóbki spod budki z piwem, które nie wiedzą dokąd zmierzają, co mają robić, jak rozwalić system. Tylko skaczą jak pajac na nitce i nie wiedzą co tak naprawdę więksi od nich przygotowali dla nich na jutro, pojutrze, za tydzień, za miesiąc lub pół roku. Osobiście mam nadzieję, że kimś takim większym od całego tego polskiego burdelu postsolidarnościowego, postkomunistycznego, tej całej menażerii dziwnych partii jak PO, Nowoczesna, KOD, i innych Lewic oraz PISów będzie Władimir Putin i jego wojska wkraczające na Białoruś, Ukrainę i do Polski. Tylko rosyjskie wojska są gwarantem zaprowadzenia jakiej normalności w naszej części Europy, bo już te wszystkie socjotechniczne eksperymenty spod szyldu POPIS i Lewicy, która zdradziła swoją macierz  już się Polakom przejadły i w głębi duszy liczą na interwencję kogoś, kto weźmie to całe warszawskie towarzystwo specjalnej troski za twarz, załaduje w armatę i wystrzeli w kierunku Berlina, New-Yorku i Tel-avivu. Tego wszystkiego Wam wszystkim życzę i dobrej nocy. Weźcie sobie do serca to co napisałem.
    • System jest do bani. Osoby na stanowiskach, których decyzje dotyczą milionów ludzi za nic nie są odpowiedzialne. Uprawiają zwykły blef. Kręcą interesy, a jak już są zarobieni wycofują się i jeszcze pobierają na odejście profity. Zastępuje poprzednika nowa twarz i historia się powtarza. Noam Chomsky odwołuje się do tradycji ludów pierwotnych jako jedynej szansy na ratunek ludzkości. To jest jeden z ludzi stawiających fundamenty dla światowej lewicy. Obecny papież głosi również te same tezy. Z drugiej strony Elon Musk, wypowiada się o niebezpieczeństwach związanych z rozwijaniem sztucznej inteligencji, przed którą będziemy musieli uciekać na Marsa ( a kobiety na Wenus?? a pozostałe typy na planetoidę Ceres?). Być może głosi to w sposób budzący uśmiech, ale rakiety są prawdziwe. Polityka która nie potrafi przewidywać co zrobi na dwa tygodnie w przód, czyj plan wykonuje? Przecież nie swój, bo swojego nie ma. Ludzie chcą się zajmować swoim życiem pracą, a planowaniem niech się zajmują politycy, od tego są. Politycy jednak nie mają żadnego interesu w planowaniu. Planowaniem zajmują się ci, którzy poczuwają się do własności. Etap 1. Wprowadzamy kwarantannę na dwa tygodnie. Etap 2. Nieco luzujemy kwarantannę, ale mimo wszystko pozostaje aż do wynalezienia szczepionek. Etap 3. Szczepionki już są, ale teraz nadal potrzebna jest kwarantanna, a szczepionki też już będą na stałe. Co z tego, że temat lokalnych społeczności rozważano już od lat a nawet dziesięcioleci gdy to wszystko jest niszczone? Cały ten system upada i pomagają mu upaść nawet ci, którzy z niego żyją, a może przede wszystkim oni, by za w czasu znaleźć się na właściwej pozycji. Wygląda na to, że obecne formy rządów są nie do utrzymania na dłuższą metę i to nie tylko w Polsce. Być może tak to już jest, że to wszystko ma zmieniać się w czasie rzeczywistym, bez wcześniejszego gruntownego przygotowania do tego ludzi. Jedną z tez nowego szamanizmu (z którego czerpał też satanizm, stąd obserwację otoczenia zamieniono na narzędzie kontroli, kierowanie uwagą lub zarządzanie percepcją) jest powołanie ludzi do dzikości lub powołanie do odreagowywania. Ludzie się mieszają jednak i się ich miesza, co powoduje, mniejszą zdolność do reakcji na bodźce. Dlatego właśnie górale wystąpili jako pierwsi, bo oni zachowują jeszcze autentyczną czystość tradycji. Są jakby takim polskim ludem pierwotnym. Reszta ewentualnie za nimi podąży. Zwracam uwagę na to, bo pierwotność nie oznacza  tu prymitywności, a zachowanie autentycznego postrzegania rzeczywistości i żywe ( a nie otumanione) reagowanie na zmiany. Jeśli ten zew nie powstanie, zniewolenie będzie postępować, aż do granic prawie niemożliwych sobie do wyobrażenia i ewentualnie nastąpi koniec, choć raczej nieprędki. Jeśli jednak będziemy dynamiczni i zaczerpniemy z tego co już powstaje narzędzia do samoorganizacji jutro obudzimy się w pięknym i wspaniałym świecie. Znając życie rezultat będzie pośredni, nastąpi ogromna rozpiętość w stylu życia ludzi.