Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

Prawda o koronawirusie?

Recommended Posts

W natłoku medialnych artykułów głównie o myciu rąk taka ciekawa alternatywa :)

https://www.cda.pl/video/478777733?fbclid=IwAR3ebJoM1oBADgMc9049gDzjrEdnDKXybomcJgH4igBE8m2j4OXeEvif2J4

Profesor w tym video dowodzi, że koronawirus to jest broń biologiczna wyprodukowana we współpracy Amerykanów i Chińczyków.

"W niniejszym filmie Alex Jones rozmawia z dr. Francisem Boylem ekspertem od prawa międzynarodowego rozprzestrzeniania broni biologicznych. Tłumaczy on pochodzenie koronawirusa, który pierwotnie powstał w USA w wojskowym forcie Detrick, następnie oddano go do Uniwersytetu Północnej Karoliny, który za pieniądze z Chin opracował kolejne niebezpieczne mutacje wirusa szkoląc przy tym chińskich naukowców. Podczas wzmacniania funkcji wirusowych do wirusa SARS dodano m.in. elementy HIV.

Wyszkoleni w USA chińscy naukowcy rozwijali dalej te patogeny tworząc broń biologiczną, która w bliżej niewyjaśniony sposób zaczęła rozprzestrzeniać się w Chinach"

Znalazłem artykuł na który się powołuje:

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0166354220300528

i kluczowy cytat:

Cytuj

and may provide a gain-of-function to the 2019-nCoV for efficient spreading in the human population compared to other lineage b betacoronaviruses.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą ciekawe jest, że w mediach prócz wskazówek dotyczących ogólnej higieny nie mówi się o możliwości leczenia albo chociaż zatrzymania infekcji poprzez wlewy dożylne witaminy C, u naszych niemieckich sąsiadów praktykowane są te zabiegi i na ponad 3 tysiące zarażonych zmarło zaledwie 6 osób ( osoby starsze po przewlekłych chorobach, jedna pani np miała 89 lat ).

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q5bTNocs7kg

 

Ogólnie na kanale tego pana jest dużo materiałów na ten temat, polecam się zapoznać.

W mediach ani myślą podać informacji, że lekarstwo już jest i dalej świat musi czekać na cudowną szczepionkę, która jeżeli w ogóle powstanie to najwcześniej w obieg może wejść 18 miesięcy po otrzymaniu stosownych dokumentów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ZarabiamyO Wybacz ale to są zwykłe banialuki, a Zięba powinien zostać zamknięty nie z tego powodu że sprzedaje suplementy tylko jego kosmiczne nie poparte ŻADNYMI dowodami teorie prowadzą do tragedii. Znam przypadek co osoba chora na raka odmówiła leczenia na rzecz cudownych wlewów z wit C i zmarła , choć lekarze na sile próbowali i tłumaczyli iż nie tędy droga. 

Polecam obejrzeć i szczególnie zwrócić uwagę na słowa lekarza iż sam nie wierzył w lekarzy i medycynę i został lekarzem aby zbadać temat. Medycyna idzie na przód i nie ma tu teorii spiskowych. Także forumowicze czasem nie słuchajcie tych głupot Zięby! 

 

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale o witaminie C nie mówi tylko Zięba a inni lekarze którzy działają na terenie Chin, np ten pan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każde wzmacnianie odporności jest dobre, ale trzeba też przyznać, że Zięba ma swój interes w negowaniu medycyny klasycznej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoria internetowa jest taka, że w laboratorium pracowali sobie nad czymś do otumaniania, tak by zmniejszyć liczbę protestów. To co uzyskali było jednak zbyt silne do tego celu. Wywiad zaprzyjaźnionego państwa był zainteresowany tym specyfikiem, ale państwo, które go miało nie było zainteresowane. Wbrew temu co może sobie myśleć zwykły obywatel wywiady nie pracują całkowicie oddzielnie, a jest między nimi złożona sieć współpracy. Innymi słowy jednocześnie konkurują ze sobą jak i współpracują. W tym przypadku udało się kogoś przekupić, by wyniósł specyfik z laboratorium, ale do sprawnej wymiany nie doszło. W powstałym zamęcie nie zostały spełnione normy bezpieczeństwa i specyfik przedostał się do atmosfery. Dobra historia na  film akcji, a też jest to najprostsze rozumowanie dlaczego właśnie w mieście gdzie jest laboratorium doszło do zarażenia ludzi. Co prawda wszędzie się trąbi o wirusie, a chorych się rozpoznaje po objawach podobnych do grypy. Warto jednak zwrócić uwagę, że wirusa można zobaczyć jedynie pod mikroskopem elektronowym, nie jest tak, że u każdego chorego się go obserwuje. Decyzja o kwalifikacji odpowiedniej choroby następuje na podstawie objawów, stąd się mówi, że ktoś może być chory z powodu zakażenia wirusem, a nie, że 100% jest tym wirusem zainfekowany.

Następnie są inne internetowe historie takie jak wykup akcji firm zachodnich działających na terenie państwa środka, przez to państwo, zmiana stop procentowych na zachodzie, wstrzymanie wojen, które przynoszą profity, ale są też cokolwiek kosztowne. Wprowadza się też różne ustawy w wielu państwach, które w imię bezpieczeństwa i zapobiegania zagrożeniu ograniczają swobodę obywateli. Dla mieszkańców wielu państw wszystko to ma w pierwszej kolejności negatywne skutki finansowe. Media alternatywne na swój sposób również są przydatne, by kierować uwagą i pomagać myśleć co i jak kwestionować. Na ogół następuje przekierowanie uwagi z kwestii "czyje działania" na" jakie działania". Śmierć jest czymś co stawia w stan pogotowia zwykłego człowieka, zatem jest to też temat, który mediom przynosi wyższą oglądalność, poczytność. Czy oprócz tego wybrane media otrzymują dodatkowe środki, by propagować hasła? To jest zbyt łakomy kąsek, by tak łatwo odpuścić społeczeństwom i pozwolić mu popaść w zapomnienie.

Co się wydarzyło przez ostatnie 18 lat? W tym czasie zostały zmniejszone swobody obywatelskie. W wielu regionach osłabiono moce organizacyjne społeczeństwa, tudzież przez wycieńczające walki, zaś w tak zwanym starym świecie, pomaga mu się zapomnieć o jego starości, miesza się ludzi i wprowadza relatywizowanie tożsamości. Nasza aktywność jest indeksowana. Służby bardzo mocno pracują nas społeczeństwem. Wymaga się od nich tak dużo, że prezydenci większych państw coraz bliżej są służb, by podołać w tej pracy. Społeczeństwo oczywiście pragnie się rozwijać, organizować coraz lepiej i poniekąd ma taką możliwość, choć mamy pierwsze oznaki, że może ją utracić.

Niemniej bądźmy dobrej myśli, ostatecznie wszyscy ludzie, którzy kierują służbami są częścią społeczeństwa i nadal pragną pozostać w uprzywilejowanej sytuacji względem pozostałych.

Kiszona kapusta jest zdrowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy więc pierwszą zagadkę, czy to naturalny wirus czy nie. O tym, że jest to naturalny wirus piszą tutaj:

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,koronawirus-uciekl-z-laboratorium--naukowcy-obalaja-ten-mit,artykul,42033475.html

O tym, że wirus ma cechy broni biologicznej mówił w radiu Wnet dr Hałat, były wiceminister zdrowia:

https://wnet.fm/2020/03/13/dr-zbigniew-halat-sars-cov-2-to-bron-biologiczna-ma-modyfikacje-genetyczne-ktore-maja-zastosowania-bojowe/

Cytuj

Dr Hałat przestrzega przed uleganiu niesprawdzonym infomacjom na temat koronawirusa. Zdradza, co udało się ustalić na jego temat.  Coraz więcej wskazuje  na to, iż koronawirus jest bronią biologiczną.

Fakty pokazują wyraźnie, że wirus ma pewną ingerencję, którą trudno sobie wyobrazić, że nastąpiła naturalnie

Jego powstanie może wiązać się z badaniami prowadzonymi przez współpracujące ze sobą Chiny i USA . Nowy wirus SARS różni się pod względem budowy genetycznej od swego poprzednika.

Podobnie uważa Iran: https://wolnemedia.net/iranski-general-uwaza-koronawirusa-za-bron-biologiczna/

Cytuj

Jalali powiedział Iranian Fars News Agency, państwowym mediom, że szuka „badań laboratoryjnych by porównać genom pierwotnego wirusa i nowego genomu”, aby potwierdzić swoją teorię.

Chińczycy również publikują pewne wątpliwości i zwracają uwagę, że mimo iż wirus pojawił się w Chinach to nie znaczy, że został tam stworzony:

https://www.theguardian.com/world/2020/mar/12/conspiracy-theory-that-coronavirus-originated-in-us-gaining-traction-in-china

Cytuj

“The US has finally acknowledged that among those who had died of the influenza previously were cases of the coronavirus. The true source of the virus was the US!” one commentator said. “The US owes the world, especially China, an apology,” another said. “American coronavirus,” one wrote.

The theory has gained traction over the past few weeks, after a respected epidemiologist Zhong Nanshan, said in a passing remark at a press conference on 27 February that although the virus first appeared in China “it may not have originated in China”.

A rzecznik chinskiego MSZ pisze wprost:

Cytuj

 

Do tego jeszcze były oficer wywiadu izraelskiego pisze tak:

Cytuj

Były izraelski oficer wywiadu Dany Shohama twierdzi, że wirus narodził się w Wuhan Institute of Virology w tajnym laboratorium, gdzie powstaje broń biologiczna. Z jego niepotwierdzonych doniesień wynika, że „to nie był główny obiekt zainteresowań”, a nowy koronawirus to jedynie „działania poboczne”. Choć jego teorie rozpowszechniają media i potwierdzają politycy z Iranu tacy jak były prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad, to brakuje ostatecznych dowodów, udowodnić tę teorię spiskową. 
Więcej: https://www.planeta.pl/Ciekawostki/Koronawirus-to-bron-biologiczna-Nowe-informacje-i-tajne-laboratorium

 

Idzmy dalej, moim zdaniem statystyki zachorowań są zaniżone, conajmniej 10x. Nie ocenia się bowiem słabych objawów czy nawet ich braku, a nosiciel taki tym mocniej zaraża bo nie jest świadomy infekcji. Wydaje się też, że koronawirus już od dawna jest w Polsce, możliwe, że już nawet przeszliśmy tę chorobę. Mam kilku znajomych, którzy pamiętają dziwne objawy gorączki bez kaszlu z początku roku. Po prostu w Polsce nie robiło się testów i dalej robi się ich niewiele. Macie kogoś ze znajomych kto przechodził testy?

Podobnie też wypowiada się ten profesor, który twierdzi, że grypa mogła mieć podobne objawy, i już dawno chorujemy na koronowirusa:

https://www.youtube.com/watch?v=IH3LqtivbAg

Bo kto z umierających na grype przechodzi testy na koronę?

Cytuj

W pierwszej połowie marca zarejestrowano w Polsce 370 249 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. W wyniku powikłań pogrypowych zmarło 14 osób.

Kilka filmików dających do myślenia (Iran):

 

Podobne filmy widzieliśmy wcześniej z Chin.

Chiny rozumiem, Iran rozumiem, w końcu to oś zła, ale dlaczego Wlochy? Jest to najstarsze społeczeństwo EU. Ale mimo wszystko śmiertelność tam jest znacznie wyższa niż np. w Chinach:

Cytuj

Według danych Instytutu Roberta Kocha, wskaźnik śmiertelności z powodu koronawirusa w Niemczech wynosi 0,22 proc. We Włoszech wskaźnik śmiertelności wynosi 8,3 proc., a w Wielkiej Brytanii 2,2 proc. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Niemcy mają wykrytych ponad 10 tys. przypadków koronawirusa SARS-CoV-2 więcej niż Wielka Brytania.

Wygląda więc na to, że są różne koronawirusy o różnym zmutowanym działaniu.

Ostatnio przeprowadzono też badania, które pokazują że praktycznie każdy przypadek śmiertelny we Włoszech wiąże się z dodatkową chorobą, a tylko 1-2% to sama korona:

https://www.tvp.info/47216194/raport-12-proc-zmarlych-z-koronawirusem-nie-mialo-zadnej-innej-choroby

Tak sobie pomyślałem, że skoro ten wirus atakuje głównie osoby starsze i powoduje wśród nich śmiertelność, to do jego powstania powinien się dołożyć każdy ZUS :)

I na koniec ciekawe dochodzenie:

 

Trochę też humoru:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolfgang Wodarg (patrz film post wyżej) wysuwa interesującą tezę. Do wykrycia nowej choroby potrzebni są specjaliści, a także odpowiednie zaplecze laboratoryjne, więc jest prawdopodobne wykrycie nowego wirusa właśnie w takim mieście jak Wuhan. Sam wirus, tudzież inne jego odmiany mogą, krążyć już także w innych miejscach. Pozostała część historii byłaby rozkręceniem się spirali: służby medyczne, służby bezpieczeństwa, polityka, media, itd. Każda z grup miała swoje niepewności, motywacje. Jest prawdą, że statystyki odnośnie występowania tego wirusa są w każdym kraju prowadzone inaczej, każdy kraj ma inne możliwości przeprowadzania testów.

Przypomina to różne testy na rozpoznawanie AIDS, której to choroby nie rozpoznawano bezpośrednio, a pośrednio przez objawy innych chorób. W niektórych kręgach poddawano w wątpliwość istnienie wirusa HIV. Powstawały pytania czy powoduje on AIDS, czy też AIDS jest "statystyczną chorobą".

 

 

Edited by Redix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę nie pamiętam kiedy tak władza troszczyła się o swoich obywateli. Czekamy na likwidację gotówki, "odstrzelenie" starców i bezdomnych, ograniczenie swobody przemieszczania się, przymusowe szczepienia nieprzetestowaną szczepionką. 

Dołóżmy jeszcze ocenę szwajcarskiego doktora o tym co się dzieje we Włoszech:

https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19/

Fragment:

Cytuj

Szwajcarski lekarz medycyny przedstawił następujące informacje na temat obecnej sytuacji, aby umożliwić naszym czytelnikom dokonanie realistycznej oceny ryzyka. (Codzienne aktualizacje poniżej)

Według najnowszych danych włoskiego Narodowego Instytutu Zdrowia ISS, średni wiek pozytywnie przebadanych zmarłych we Włoszech wynosi obecnie około 81 lat. 10% zmarłych ma ponad 90 lat. 90% zmarłych ma ponad 70 lat.

80% zmarłych cierpiało na dwie lub więcej chorób przewlekłych. 50% zmarłych cierpiało na co najmniej trzy choroby przewlekłe. Choroby przewlekłe obejmują w szczególności problemy sercowo-naczyniowe, cukrzycę, problemy z oddychaniem i raka.

Mniej niż 1% zmarłych to osoby zdrowe, tj. Osoby bez wcześniejszych chorób przewlekłych. Tylko około 30% zmarłych to kobiety.

Włoski Instytut Zdrowia rozróżnia ponadto tych, którzy zmarli na koronawirusa, i tych, którzy zmarli na koronawirusa. W wielu przypadkach nie jest jeszcze jasne, czy osoby zmarły na wirusa, czy na wcześniej istniejące choroby przewlekłe, czy też na kombinację obu.

Dwóch Włochów zmarłych w wieku poniżej 40 lat (obaj 39 lat) byli pacjentami z rakiem i chorymi na cukrzycę z dodatkowymi powikłaniami. Również w tych przypadkach dokładna przyczyna śmierci nie była jeszcze jasna (np. Z powodu wirusa lub wcześniejszych chorób).

Częściowe przeciążenie szpitali wynika z ogólnego pośpiechu pacjentów i zwiększonej liczby pacjentów wymagających specjalnej lub intensywnej opieki. W szczególności celem jest stabilizacja funkcji oddechowych, aw ciężkich przypadkach terapia przeciwwirusowa.

(Aktualizacja: Włoski Narodowy Instytut Zdrowia opublikował raport statystyczny na temat pacjentów z wynikiem dodatnim i zmarłych, potwierdzający powyższe dane).

Lekarz zwraca również uwagę na następujące aspekty:

Północne Włochy mają jedną z najstarszych populacji i najgorszą jakość powietrza w Europie, co już w przeszłości doprowadziło do większej liczby chorób układu oddechowego i zgonów i jest prawdopodobnie dodatkowym czynnikiem ryzyka w obecnej epidemii.

Na przykład Korea Południowa doświadczyła znacznie łagodniejszego kursu niż Włochy i przeszła już szczyt epidemii. W Korei Południowej zgłoszono dotychczas jedynie około 70 zgonów z pozytywnym wynikiem testu. Podobnie jak we Włoszech, dotyczyło to głównie pacjentów wysokiego ryzyka.

Do tej pory około dwunastu pozytywnych na śmierć szwajcarskich zgonów było również pacjentami wysokiego ryzyka z chorobami przewlekłymi, o średnim wieku 80 lat i maksymalnym wieku 90 lat, których dokładna przyczyna śmierci, tj. Z powodu wirusa lub z ich wcześniej istniejących choroby, nie jest jeszcze znana.

Ponadto, według pierwszego chińskiego badania, zestawy testów wirusowych stosowane na arenie międzynarodowej mogą w niektórych przypadkach dać fałszywie dodatni wynik. W tych przypadkach osoby mogły nie zarazić się nowym koronawirusem, ale prawdopodobnie jednym z wielu istniejących koronawirusów ludzkich, które są częścią corocznych (i obecnie trwających) epidemii przeziębienia i grypy. (1)

Zatem najważniejszym wskaźnikiem przy ocenie niebezpieczeństwa choroby nie jest często zgłaszana liczba pozytywnie przebadanych osób i zgonów, ale liczba osób faktycznie i nieoczekiwanie rozwijających się lub umierających na zapalenie płuc (tzw. Nadmierna śmiertelność).

Według wszystkich aktualnych danych dla zdrowej populacji ogólnej w wieku szkolnym i produkcyjnym można spodziewać się łagodnego do umiarkowanego przebiegu choroby Covid-19. Starsi obywatele i osoby z istniejącymi chorobami przewlekłymi powinny być chronione. Zdolności medyczne powinny być optymalnie przygotowane.

Dodatkowo:

https://en.globes.co.il/en/article-lockdown-lunacy-1001322696

Cytuj

Były izraelski minister zdrowia, profesor Yoram Lass, mówi, że nowy koronawirus jest „mniej niebezpieczny niż grypa”, a środki blokujące „zabiją więcej ludzi niż wirus”. Dodaje, że „liczby nie pasują do paniki”, a „psychologia przeważa nad nauką”. Zauważa również, że „Włochy są znane z ogromnej zachorowalności na problemy z oddychaniem, ponad trzykrotnie w jakimkolwiek innym kraju europejskim.”

https://www.tagblatt.ch/leben/ostschweizer-infektiologe-pietro-vernazza-die-zahlen-zu-den-jungen-corona-virus-erkrankten-sind-irrefuehrend-ld.1206440

Cytuj

Pietro Vernazza, szwajcarski specjalista chorób zakaźnych, twierdzi, że wiele nałożonych środków nie opiera się na nauce i należy je cofnąć. Według Vernazzy masowe testy nie mają sensu, ponieważ 90% populacji nie zauważy żadnych objawów, a zamykanie i zamykanie szkół jest nawet „nieproduktywne”. Zaleca ochronę tylko grup ryzyka, przy jednoczesnym utrzymaniu gospodarki i społeczeństwa w całości.

https://www.general-anzeiger-bonn.de/news/politik/deutschland/interview-mit-weltaerztepraesident-montgomery-ueber-corona-pandemie-ist-chaos_aid-49609561

Cytuj

Prezes Światowej Federacji Lekarzy, Frank Ulrich Montgomery, twierdzi, że środki blokujące, tak jak we Włoszech, są „nieuzasadnione” i „przynoszą efekt przeciwny do zamierzonego” i należy je odwrócić.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wklejam ten film jako uzupełnienie tego co napisałem:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem ten film, nie jest zbyt przekonujący ten pan, jak dla mnie zbyt polityczny, trochę w stylu Zięby. Ja szukam cały czas eksperckich opinii wybiegających od medialnej i państwowej narracji. Znalazłem bardzo ciekawy wywiad włoskiego lekarza, którego opinie są bardzo zbieżne z moimi:

Słabe tłumaczenie, ale można dojść o co chodzi, zrodlo: https://stopnop.com.pl/wloski-naukowiec-o-wirusie/

WŁOSKI NAUKOWIEC O WIRUSIE

Admin

 Dzień dobry, dziękuję że jesteście ze mną i z redakcją Byoblu24, nasze informacje na kanale dedykowane są wszystkim spostrzeżeniom i wywiadom z ostatnich godzin dotyczącym aktualnej kryzysowej sytuacji w kraju. Czwartek 19 marca, zaczynamy nasz dzień informacyjny razem z doktorem Stefano Montanari. Miło Pana widzieć Doktorze Montanari.
– Dzień dobry. Dzień dobry wszystkim.
 Z Panem doktorze oczywiście będziemy rozmawiać o tym wirusie, który jest w obiegu i który zmusza nas, żeby zostać w domu, ograniczać przemieszczanie się. Według niektórych źródeł w najbliższym czasie rząd powinien jeszcze bardziej zaostrzyć ograniczenia nawet do ograniczenia spacerów. Sytuacja zupełnie wyjątkowa, ta którą aktualnie przeżywamy. I to o co pytamy się wszyscy, to jest czy te środki ograniczające i te starania naprawdę są potrzebne żeby pokonać nieprzyjaciela w postaci okropnego wirusa. Zanim odpowie Pan na to pytanie chciałabym, aby wytłumaczył Pan na czym polega Pana praca. Jest Pan nanopatologiem.
– Tak, tak, Ja razem z moją żoną, która jest niezmiennie w tym znacznie lepsza ode mnie, zajmujemy się mikro i nanocząsteczkami tj. chorobami wywołanymi przez mikro i nanocząsteczki. To właśnie my, a moja żona jeszcze przede mną, odkrywamy te choroby i mówię o znacznie dłuższym okresie niż 20 lat temu. Więc nasz zawód to jest właśnie to.
 Jeśli chodzi o wirusa, chciałabym poznać Pana zdanie.
– Chodzi o wirusa grypopodobnego. Który nie jest jasne kiedy powstał i nie jest jasne gdzie powstał. Pomysły są różne, cząstkowe, niekontrolowane, zmienne. Więc wydaje się, że powstał w Chinach, później, że jednak, ze nie w Chinach. Są ci co opowiadają, że powstał od nietoperzy, inni opowiadają, że postał w laboratorium przez przypadek lub specjalnie, żeby wyeliminować populację. Tak naprawdę ktoś na pewno wie skąd to się wzięło, ale na pewno tą wiedzę ma niewiele osób. Jeśli chodzi o nietoperze to ja nie wiem co mógłbym powiedzieć. Brakuje jeszcze jednorożca i obrazek będzie dokończony. Faktem jest, że powstał ten wirus. Wirus, który jest na pewno nowy. Należy do grupy koronawirusów. Jest nieskończona ilość, mnóstwo. Normalne przeziębienie bardzo często powoduje koronawirus. Nie są to zazwyczaj wirusy, które mogą wywołać normalnie śmierć, wręcz bardzo często są one nieszkodliwe. Ten z kolei jest ekstremalnie zaraźliwy. Oznacza to, że jest w stanie wchodzić do organizmu innych osób z wielką łatwością. Ale pozostaje nieszkodliwy, nie zostawia żadnego śladu/ symptomu jakieś nieprawidłowości czy choroby u większości osób. Tam gdzie uderza w sposób patologiczny, uderza starszych, którzy biorą pewne leki. Pewne leki, które służą starszym ludziom do leczenia chorób płuc lub mają inne choroby. Osoby zdrowe nie są wtedy w żaden sposób uszkodzone. Przez tą szczepionkę… och przepraszam…wirusa, którego znajdujemy właściwie wszędzie, tak jak miliardy innych wirusów. Ja jestem przekonany, że jakbyśmy zaczęli szukać wirusów sześćdziesięciu milionach Włochów, to na pewno u trzydziestu milionów byśmy go znaleźli prawdopodobnie, a może nawet u większej ilości osób. On jest sobie tam nie robiąc żadnej krzywdy, tak jak ogromna liczba innych wirusów. Śmiertelność w przypadku tego wirusa jest znikoma, a może nawet nieistniejącą. Choroba razem z wirusem to co innego. Wczoraj wieczorem słyszeliśmy ordynatora jednego ze szpitali, który mówi, że jest tak samo z, czy bez choroby. W takim przypadku ten Pan powinien wrócić do szkoły, ale nie na studia, tylko jeszcze wcześniej prawdopodobnie do podstawówki. Tu brakuje zupełnie logiki. Umrzeć z powodu choroby. To mówię też dla korzyści tego ordynatora. Umrzeć z powodu choroby oznacza, że ta choroba jest przyczyną śmierci. Przyczyną. Na przykład zawał serca, mojego serca, jest przyczyną śmierci. Jeśli Pani wpadnie pod pociąg, to ten wypadek jest przyczyną śmierci. Jeśli Pani wpadnie pod pociąg i miała Pani też przeziębienie, to przeziębienie nie jest przyczyną śmierci. Przyczyną jest wypadek, a Pani akurat była wtedy przeziębiona. Jestem przekonany, że jeśli byśmy przeprowadzili kontrolę u wszystkich zmarłych to mamy sześćset pięćdziesiąt tysięcy zgonów fizjologicznych we Włoszech. Jeśli Pani to będzie kontrolować… proszę tego nie robić… ale kontrolując sześćset pięćdziesiąt tysięcy zmarłych prawdopodobnie połowa a może nawet znacznie więcej z nich, ponieważ są to osoby starsze, będzie miała koronawirusa w ich organizmie. Mamy przed sobą coś nie napompowanego, a może nawet znacznie, więcej… znacznie więcej…
 A więc chciałabym przestawić Panu ostatnie dane jakie widzę z ANSA Włochy przegoniły nawet Chiny w ilości zgonów w ciągu jednego dnia 475 ofiar. Czytam „W ostatnich 24 godzinach, 319 z nich w regionie Lombardia”. Pan mówi o tym wirusie „nieszkodliwy”. To jest słowo jakiego użył Pan niedawno.
– Nie jest nieszkodliwy. To jest wirus, tak jak wiele innych wirusów. To nie jest normalna grypa. Uwaga, to jest specyficzna „grypa”, która uderza w płuca. Są inne rodzaje gryp które uderzają w jelita i wtedy mamy biegunkę. Mamy grypę która uderza w żołądek więc powoduje wymioty. Są grypy które mogą uderzać nawet w układ nerwowy powodując np. ból głowy lub coś w tym rodzaju. Ten wirus uderza w płuca.
 Ok.
– Uderzanie w płuca oznacza, że w niektórych przypadkach, przede wszystkim w przypadku starszych osób, ale jeśli Pani sprawdzi to większość zgonów dotyczy osób około 80 roku życia i powyżej 80 roku życia, i w przypadku Włochów, średnio mają oni właśnie około 80 lat tak właśnie jest w dniu statystycznym i się to nie zmienia. W tym przypadku takie osoby wymagają pomocy w oddychaniu. Więc respiratorów. To nie jest nic strasznego, nietypowego. To jest normalny sprzęt szpitalny. Ja mam doświadczenie czterdziestoletnie jeśli chodzi o sale operacyjne. Jest to absolutnie zwykły sprzęt szpitalny. Fakt, że my ich nie mamy. Lub że mamy ich zbyt mało, żeby odpowiedzieć na to, jak kto che nazwać te sytuację, kryzysową, może to sobie nazwać sytuacją kryzysową. Faktem jest, że my przez 10 lat zniszczyliśmy nasz system ochrony zdrowia. Zamykaliśmy oddziały szpitalne, a nawet zamykaliśmy małe szpitale. Sprzęt jest zakupowany w małych ilościach i źle. Ceny we Włoszech są bardzo wysokie, znacznie wyższe ceny sprzętu, a może nawet wszystkiego co potrzebne do funkcjonowania szpitala jest bardziej kosztowne we Włoszech w porównaniu do innych krajów. Ponieważ we Włoszech funkcjonuje system korupcyjny kapilarny. Więc jak coś w wolnym od tego kraju kosztuje 10 to kosztuje we Włoszech 20. Mała ilość pieniędzy jakie mamy zostaje użyta w zły sposób. Więc znajdujemy się przed sytuacją kryzysową, możemy ją tak nazwać jak ktoś chce. Nie jesteśmy przygotowani ponieważ nasi rządzący od przynajmniej 10 lat sami nie są przygotowani, Więc zniszczyli system
ochrony zdrowia. Kiedy słyszę, że włoski system ochrony zdrowia jest najlepszy na świecie, opadają mi ręce i może nawet nie tylko ręce.
 A więc przepraszam, w jaki sposób wyjaśni Pan te zdjęcia, które są w obiegu od wczoraj, z samochodami wojskowymi, które transportują trumny i wyjeżdżają ze szpitala w Bergamo. A więc według Pana są to osoby zmarłe nie z powodu koronawirusa?
– Nie, proszę zobaczyć, a więc z powodu koronawirusa.. z powodu
koronawirusa… Ja już mam pewne wątpliwości co do tego… zmarły 3
osoby.
– Tak też poinformował Instytut Zdrowia.
– Tak, dokładnie, właśnie tak. Kiedy słyszę dziennikarza takiego jak Mario Giornado, który mówi, że nie możemy przekazać tej wiadomości, bo później ludzie więcej nam nie uwierzą. Musimy zostawić uciszoną te informację. Sam się pytam, jaki rodzaj dziennikarstwa mamy tutaj we Włoszech. Nie mówię o dziennikarstwie parafialnym, mówię o dziennikarzu, który zasłużenie lub nie, szczyci się dużą sławą i który mówi coś, co jest niezgodne z etyką dziennikarstwa, z fundamentami dziennikarstwa. Ten Pan szerzy dezinformację. To jest wstyd.
– A więc ten wirus mutuje bardzo szybko, a więc oznacza to, że ten włoski może nie jest taki sam jak ten chiński?
– To nie jest tak, że może nie jest taki sam. On nie jest taki sam. Tak samo jak ten niemiecki, który został odizolowany w Niemczech nie jest identyczny jak ten włoski, ani jak ten chiński. To jest wirus, jako że jest to nowy wirus on… spróbuję to wyjaśnić zrozumiale… on poszukuje swojej stabilności. Poszukuje swojego statusu, w którym następnie przez jakiś czas zostanie i mutuje niezmiernie szybko, niezmiernie szybko. A wiec jutro nie jest już tym samym co dziś, w ciągu kilku dni już nie jest ten sam, ale to nie dotyczy tylko tego wirusa. To jest normalna sytuacja, która ciągle się zdarza wirusom. A nawet gościmy w naszym organizmie wielką ilość wirusów, a nawet wiele z nich są potrzebne dla naszego życia. To nawet nie są istnienia, są to w swego rodzaju łańcuchy chemiczne. Łańcuch chemiczny całkiem specyficzny zrobiony z RNA, a nie z DNA. Jest też wiele innych. Więc jest to normalne, że mutuje szybko. Więc jeśli się poszukuje leku, dla tej szczepionki, dla tego wirusa, biegniemy za czymś, co biegnie szybciej od nas.
 A jeśli chodzi o te obrazy szpitali przeludnionych i zaintubowanych ludzi. W jaki sposób Pan je wyjaśni? A więc według Pana to nie zależy od tego jak potężny jest ten wirus ale od czego? Od niewydolności służby zdrowia we Włoszech?
– A więc my nie jesteśmy przygotowani na chorobę, która uderza w płuca..
ponieważ nasi politycy zniszczyli system ochrony zdrowia we Włoszech. Ja mogę pokazać Pani wszystkie zdjęcia jakie chcę. Pani wie doskonale, ponieważ z zawodu jest Pani dziennikarką, że mogę pokazać Pani to lub coś innego. Mogę pokazać Pani trumny, które wychodzą, osoby intubowane, wszystko to, co chcę. Tak to na pewno ma miejsce. Na pewno osoby intubowane potrzebują intubacji i muszą mieć pomoc respiratora, ale te trumny są częścią wszystkich sześćset pięćdziesiąt tysięcy zgonów, które rocznie mamy we Włoszech. Nie ma wzrostu śmiertelności. Jeśli Pani pójdzie do jakiegokolwiek szpitala, zobaczy Pani, że każdego dnia wychodzą stamtąd trumny. Ja wiele lat temu odmówiłem pracy na onkologii dziecięcej właśnie dlatego, że nie mogłem znieść widoku białych trumien, które przechodziły przede mną cały czas. A więc rozmawiamy o niczym. Proszę zobaczyć, Pani dobrze wie jako dziennikarka, że mogę pokazać to, co mi się podoba, proszę pomyśleć o tym jak rok temu, dwa lata temu mówiło się o dwóch Włochach w Indiach i 27 razy dziennie słyszeliśmy tą wiadomość. Dziś już się o tym nie mówi. Nic się nie zmieniło. Ludzie mają uwagę skierowaną w innym kierunku. Tutaj mówimy o 3 śmierciach. O ile o 3 śmierciach. Później, jeśli to nie pasuje, nie jest w porządku, ok nie jest w porządku, ale takie są fakty.
– To zapalenie płuc spowodowane przez COVID-19 jest inne niż te, które
znamy do tej pory.

– Tak, to jest zapalenie wirusowe, ale jest ich mnóstwo we Włoszech od wielu miesięcy. Są te, które są nietypowe. Już w październiku, więc 5-6 miesięcy temu, byli już chorzy na zapalenie nietypowe, którego nie znano przyczyn i nie wyglądało podobnie do tego co znaliśmy. Nie wiadomo było czym ich leczyć farmaceutycznie i trzeba było czekać aż chorzy sami wyzdrowieją. Ponieważ my, w odróżnieniu od tego co próbuje nam się wmówić, mamy własną obronę, dużo mocniejszą niż znaczna ilość leków.
Proszę zobaczyć, tylko to co mamy na skórze: bakterie, wirusy, grzyby,
które są potrzebne właśnie, żeby walczyć z bakteriami wirusami i grzybami patologicznymi, czyli takimi, które niosą chorobę. Kiedy my zakładamy rękawiczki, żeby nie złapać koronawirusa, robimy okropny błąd z punktu widzenia naszego zdrowia, ponieważ nie dajemy szansy naszym bakteriom, wirusom i grzybom, które mamy na skórze, do interakcji z tymi patogenami. A więc tymi rękami zakrytymi rękawiczkami, dotykamy naszych ubrań, kasjerki które pracują w niewielu otwartych sklepach dotykają pieniędzy i lady, i używają ciągle tych samych rękawiczek. Tu właśnie są wirusy. Rękawiczki nie pozwalają naszej tarczy ochronnej na skórze reagować. Rękawiczki są znacznie gorsze od ich braku. A więc stajemy przed reakcjami imbecyli… perfekcyjnych imbecyli. Którzy nie wiedzą co to oznacza, którzy nie znają podstaw biologii.
– A więc to tak jakbyśmy nie dali rady wyprodukować przeciwciał do tego wirusa?
– My nie produkujemy przeciwciał do tego wirusa. My już mamy swoją ochronę odpornościową. Tak jak wszystkie żyjące stworzenia, mamy już… Tak jak koniczyna, nosorożec, słonie czy złote rybki, wszyscy mamy umiejętność samo uzdrowienia. Jak Pani ma ból głowy, a ja nałożę Pani lakier na palce u nóg, to nie lakier na palcach u nóg Panią uzdrowił, tylko normalnie kolejnego dnia Pani organizm zabrał Pani ten ból głowy. Tak jest ze wszystkim. Mój stary profesor fizjologii, Pan który nazywał się Luigi Di Bella mówił, że grypa nie leczona trwa 7 dni, leczona jeden tydzień. A więc, my próbujemy wchodzić w interakcje w zarozumiały sposób z naturą, nie zdając sobie sprawy z tego co robimy. W tym momencie na przykład widzę karabiniera w maseczce. Ja to widzę nie wiem czy widzowie też to widzą. Mamy przed sobą szaleństwo. Dlaczego?Ponieważ, ta maseczka nie jest w stanie nic zatrzymać. To znaczy jeśli ten karabinier jest chory i kropelki śliny, i te kropelki z wirusem, które są zawieszone w środku kropelki śliny, w tym przypadku ta maseczka coś pomaga. Jednak w przypadku kiedy ten Pan nie jest zainfekowany i myśli, że ta maseczka obroni go przed wirusami, które tańcują w kropelkach śliny, nieskończoną ilością wirusów uwięzionych w kropelkach śliny. To są miliardy, miliardy na każdy metr kwadratowy ziemi, chodnika. To są złudzenia. Ludzie myślą, że wirusy są wielkie jak myszy kanałowe, w co może dała nam podstawę wierzyć Pani Beatrice Lorenzini jak była Ministrem zdrowia, nie wiadomo z jakiego powodu, i ona mówiła, że wirusy ślizgają się i skaczą. A to nie chodzi o to, że wirusy trzymają się na powierzchni komórek. Wirusy, ich ogromne ilości, które potrafią wchodzić w ogromnych ilościach do środka komórek, komórek, które mają tysięczne milimetra. Tak więc jest to coś ekstremalnie małego. Jak ktoś zakłada maseczkę to tak jakby zakładał furtkę od płotu, aby nie pozwolić komarom wchodzić do domu. Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Ale jest więcej… te maseczki powinny być ciągle wymieniane dla chorych, bo dla zdrowych nie są do niczego potrzebne. Więc kiedy ktoś chodzi po ulicy w maseczce to chce mi się śmiać. Te maseczkę chorzy powinni wymieniać co każde 2-3 minuty, nawet co minutę, bo już jest wtedy pełna wirusów, ale nikt tego nie robi. Karabinierzy używają tej samej maseczki trzy dni pod rząd, więc o czym mówimy?
– Ale skoro ta choroba nie jest taka ciężka to dlaczego każdego dnia dokłada się coraz bardziej restrykcyjne środki ostrożności? Co jest tego powodem, że władze i instytucje podejmują takie działania?
– A więc jest kilka różnych powodów. Pierwszy powód: w 2017 r., i to jest najmniejszy powód, w 2017 wyszły obligacje, które zakładały możliwość pewnej infekcji, ciekawe jest, że od koronawirusa i to miałoby się wydarzyć w okolicach 2020-2021 i powodowałby określoną ilość śmierci itd. A więc kto dobrze obstawił w tym zakładzie wygrywa, ale to jest mała rzecz. To mała sprawa, bo tu mówimy o jakichś setkach milionów, mała sprawa. Dużą rzeczą są dwie zabawy. Pierwsza zabawa to są szczepionki. My zmusim, my, reżim, który zaangażował cały świat, żeby się zaszczepił
przeciwko wirusowi, który nie daje odporności. To jest taka rzecz, która się nie mieści ani na niebie, ani na Ziemi. Jeśli ja, 50 lat temu, kiedy zdawałem egzamin z farmakologii, jakbym powiedział coś takiego mojemu profesorowi, który był jednym z największych farmakologów włoskich, on wyrzuciłby mnie za drzwi, ponieważ jedynie ktoś niekompetentny może wymyślić coś takiego… Szczepionka, w stosunku do wirusa, który nie daje odporności nie ma żadnej możliwości funkcjonowania, to niezależnie od tego czy szczepionka działa, czy nie działa na odrę, różyczkę. To jak się Pani wydaje? Ja mówię o wirusie, który nie daje odporności. Później możemy mówić o wirusie który mutuje z zawrotną szybkością. A więc ponad wszystko jest to wirus, za którym nie należy gonić. W pewien sposób jest to wirus, coś w rodzaju tego jak przeziębienie. Do tej rodziny należy. Pani nie może się zaszczepić przeciwko przeziębieniu. Ponieważ przeziębienie nie da Pani odporności. Przeziębienie w ciągu jednego życia możemy złapać nawet i 200 razy, ponieważ nie daje odporności. A więc myślenie o szczepionce jest oszustwem w skali światowej. Wielomiliardowym. Jest nas siedem miliardów i sześćset milionów osób , które mogą być zmuszone do zaszczepienia się. Stanowi to ogromny biznes, naprawdę ogromny.
– A więc… Doktorze, ochrona najbardziej natychmiastowa dotyczy płuc. Jak sobie z tym poradzi palacz?
– Poradzi sobie słabo, ponieważ widzi Pani, palacz, my wszyscy mamy w oskrzelach, oskrzela to są rureczki, które stają się ciągle coraz cieńsze i przynoszą powietrze do sześciuset milionów woreczków, które się nazywają otoczkami płucnymi, gdzie wymieniamy tlen i Co2. Wzdłuż tych rureczek mamy, my wszyscy, zdrowe osoby, mamy niewielką warstwę, śluzu, bardzo cienką. Ten śluz jest niezbędny ponieważ blokuje kurz, wirusy, bakterie. Później są, osoby zdrowe je mają, na oskrzelach rzęski, które są swego rodzaju biczami i wyrzucają na zewnątrz, ten kurz, wirusy, bakterie i grzyby. Palacz ma znacznie grubszą warstwę śluzu i rzęski nie tylko nie dadzą rady wyrzucić tego co zostało złapane w ten śluz i mamy kaszel palacza. Ale również są one zablokowane, sparaliżowane przez palenie, a więc co się dzieje? Tak się dzieje, że ci najeźdźcy zjeżdżają do dołu pęcherzyków płucnych i już nie wychodzą. A więc palacz dostaje bakterie, wirusy i grzyby w ilości znacznie większej niż osoba niepaląca.
A więc także i w tym przypadku tak jest.
– Jest to jasne, bardzo jasne. A więc my wcześniej rozmawialiśmy w jednym z wywiadów z doktor Lorettą Bolgan odnośnie testów Chciałabym się od Pana dowiedzieć co Pan o tym myśli. Również gubernator regionu Veneto Zaia pomyślał i powiedział że zrobimy testy komukolwiek.
– Gubernator oczywiście nie jest kompetentny, nie ma pojęcia o czym mówi. A więc, żeby analizować wiele wymazów trzeba mieć odpowiedni sprzęt. To nie jest tak, że to można zrobić w kuchni. Potrzebny jest do tego sprzęt, którego nie ma, którego nigdzie nie ma. I potrzebne są odpowiednie umiejętności. A później jest mały problem, bo trochę więcej niż 80% wyników pozytywnych to są fałszywe pozytywne wyniki. A więc jest to duże ryzyko. Ryzykujemy, że opowiemy osobie, że wynik jest pozytywny, kiedy wcale nie jest pozytywny. Ale jest jeszcze więcej. Większość ludzi, którzy rzeczywiście mają wynik dodatni, nie mają żadnych symptomów. Tak jak w przypadku znacznej ilości wirusów, które istnieją na świecie. A więc my izolujemy osoby całkiem zdrowe zamieniając je w osoby chore. A to jest bardzo poważne, ponieważ, i o tym się wie, od wielu dziesiątek lat w medycynie, że osoby w depresji, w złym humorze reagują gorzej na patologie, a więc częściej chorują. Niech teraz Pani zabierze tym osobom możliwość wychodzenia. Teraz nawet odbiorą im możliwość spaceru. W regionie Emiglia-Romagna taki nakaz już wyszedł. Nie można spacerować. A więc Pani nie może się opalać. Jeśli nie wychodzi Pani na słońce to nie metabolizuje Pani w odpowiedni sposób witaminy D, która jest niezbędna aby nas chronić. Jest niezbędna dla naszego systemu immunologicznego. A więc jesteśmy w domu, w słabym humorze. Nie możemy metabolizować witaminy D, więc chorujemy bardziej. Te wszystkie pomysły, wzięte od osób perfekcyjnie niekompetentnych jeszcze bardziej pogarszają sytuację. Trzeba powiedzieć ludziom, żeby wychodzili na podwórko, na słońce. Spacerujcie. Próbujcie się ruszać, zostańcie zdrowi, jedzcie zdrowo. A tu zupełnie co innego. Zostańcie zamknięci w domu, w ciemnościach bez słońca. Ci niekompetentni ludzie, nie zdają sobie sprawy ze zła jakie czynią. A może właśnie zdają sobie sprawę. Tego nie wiem.
– Wyzwala się te błędne koło. A w porównaniu do SARS, jakie są różnice?
– To jeden z wielu, wielu wirusów płucnych. SARS jest wirusem nietypowym i daje atypowe zapalenie płuc. Powiedzmy, że mniej więcej są bardzo bliskimi kuzynami. Nawet prawie są jak bracia. Nie ma jakichś ogromnych różnic. Ale jednak jak Pani widziała SARS nie spowodował katastrofy tak jak ten, nic nie spowodował. Jest dużo takich chorób. Może Pani pamięta świńską grypę czy ptasią grypę. Na ptasią grypę, my Włosi kupiliśmy 27 milionów dawek szczepionki, wyrzuciliśmy 26 milionów i 700 tysięcy dawek. No ale za nie zapłaciliśmy. Nie mamy nawet pieniędzy, żeby kupić respiratory, ale mamy pieniądze na szczepionkę, którą wyrzucamy do kanalizacji. Niestety, widzi Pani, kiedy rządzą nami niekompetentne osoby, nie chcę tutaj mówić o korupcji, nawet jeśli mam tu pewną pokusę, ale nie będę o tym mówił. Ale kiedy rządzą nami niekompetentne osoby, to tak jak kapitan Schettino do potęgi entej. [Katastrofa statku Costa Concordia]

 Są ci którzy uważają, że ten wirus jest sezonowy. Według Pana kiedy ta sytuacja się zakończy?
Czy jest to wirus sezonowy, tego nie wiem. Tak jak inne wirusy to jest prawie pewne, że jest wrażliwy na temperaturę. Natura jest mądrzejsza od władz i nawet nie jest skorumpowana i wie, że kiedy chorujemy musimy podnieść naszą temperaturę. Ponieważ wysoka temperatura, im wyższa tym lepiej, poprawia naszą obronę immunologiczną i pogarsza zdolności życiowe bakterii i wirusów, o ile wirusy można nazwać życiem. Co robi lekarz? Daje Tachipirynę. To jest szaleństwo. Odbiera Pani w ten sposób tą obronę. Tu mamy przed sobą szaleństwo. Niekompetencje lekarza, który jak Pani ma 37,8 daje Pani Tachipirynę. To tak jakby Pani miała miasto z murem obronnym i burzy ten mur, żeby mieć trochę powietrza. Czyste szaleństwo. A więc co się dzieje? W lato temperatura się podnosi i jest możliwe, że zdolności życiowe wirusa wtedy się zmniejszą.
Zdolności życiowe, jako wyrażenie w przypadku wirusa jest błędne, ale użyłem go aby pozwolić mnie zrozumieć. Jest bardziej niż możliwe, że w lato ten wirus obniży swoją obecność, ale mamy tu przed sobą coś mało znaczącego. Niech Pani weźmie pod uwagę, że my mamy rocznie 20 tysięcy zgonów z powodu grypy. I nikt o tym nie mówi o tych 20 tysiącach zmarłych. Z kolei 49 tysięcy zmarłych rocznie mamy z powodu infekcji złapanej w szpitalu. To są oficjalne dane 49 tysięcy zmarłych rocznie z powodu zakażeń szpitalnych. A to jest 130-140 osób każdego dnia. Osoby umierają, bo były hospitalizowane bo miały operację w szpitalu na wyrostek, a umierają na zapalenie płuc. Nikt o tym nie mówi. My każdego dnia mamy znacznie więcej śmierci z powodu takich infekcji, więcej niż od początku tej sytuacji z koronawirusem, z tą farsą. A więc mamy przed sobą coś absurdalnego, znacznie więcej niż absurdalnego. I to daje sporo podejrzeń o coś takiego.

Zgony-z-powodu-koronawirusa-we-W%C5%82os


 A więc reasumując, nie można umrzeć na COVID-19 o ile nie jest już się przewlekle chorym?
– Tak, można umrzeć, ale widzi Pani, jak ja Panią wypchnę z 10-tego piętra budynku, to fakt czy Pani była przeziębiona czy miała artretyzm nie będzie miało znaczenia. Nie mogę powiedzieć, że umarła Pani na grypę, artretyzm czy przeziębienie. Umarła Pani bo wypadała Pani z 10-tego piętra. Jak wejdzie Pani na stronę Instytutu Zdrowia zobaczy Pani, że te wszystkie osoby miały raka, ciężką cukrzycę, nadwagę, były to osoby starsze 80 -letnie, to norma. We Włoszech średnio umierają właśnie 80 – latkowie i te osoby które umierają na koronawirusa to są właśnie te osoby które umierają z powodu innych chorób również. Na przykład ostatnia informacja o śmierci osoby młodej 32 letniej z Mediolanu.
– Przepraszam, co Pan powiedział?
– Tak, ale na ile jesteśmy pewni, że zmarł właśnie z powodu koronawirusa, a nie z innego powodu niż koronawirus, a miał też koronawirusa?
– Tak, jak mówiłam, ten chłopak miał wiele problemów ze zdrowiem, czytam „na skutek infekcji którą złapał na Kubie 2 lata temu”. Więc to mogłoby mieć znaczenie.
– Ale o czym my mówimy? Ależ oczywiście. Pani nie może myśleć, że osoba zainfekowana koronawirusem wyleczy raka, czy inne schorzenie. To absurdalne. Człowiek miał raka, zawał, infekcję i umiera no i przy okazji miał też koronawirusa. I co…Tutaj naprawdę mamy przed sobą oszustwo. Ogromne oszustwo.

 Proszę posłuchać, jednak zgadza się Pan, że starsze osoby są najbardziej narażone, ponieważ najsłabsze. A więc to dobrze aby zostały w domu według Pana?
– Nie. Dobrze, żeby wychodzili. Żeby wychodzili i opalali się. Niech wychodzą na zewnątrz, niech spacerują, niech utrzymują się w zdrowiu. Bo jak zamkniemy ich w domu, to oni umrą. Chcemy przyspieszyć śmierć starszych osób? Świetnie, zatrzymajmy ich w domu. Trzymajmy ich z dala od świeżego powietrza, od słońca. Oni muszą spacerować i przebywać na słońcu. Muszą się gimnastykować. Wszystko to co zawsze się mówiło, dziś się tego odmawia dla interesów, które są ohydne.
 Boris Johnson, przejdźmy do Anglii w tym ostatnim pytaniu, on chciał oddać sprawy odporności stada. Co Pan o tym sądzi?
– Och, biedak. Boris Johnson myśli tak jak jego włosy. Tutaj rzeczywiście mamy przed sobą całkowite szaleństwo. Po pierwsze odporność stada to jest najbardziej błyskotliwy wymysł przemysłu farmaceutycznego. Tylko imbecyl mógłby uwierzyć, że istnieje taka potworność jak odporność stada. Ona nie istnieje. Nie istnieje. Jak Pani chce to możemy zrobić transmisję w której wyjaśnię Pani dlaczego to jest oszustwo. Nie istnieje odporność stada. A nawet jakby istniała. To w jaki sposób społeczeństwo miało by się uodpornić na coś co nie daje odporności. To tak jakby powiedzieć, że istnieje odporność stada na przeziębienie. Naprawdę mamy przed sobą osobę, która nie wie o czym mówi. Nie wie o czym mówi. To niebezpieczne. Trzeba go zatrzymać, bo to niebezpieczne. Trudno go zatrzymać, bo to premier Wielkiej Brytanii, jednak wydaje mi się, że poruszyliśmy wszystkie ważne punkty odnośnie tego. Zapomnieliśmy o jednym.
– Więc proszę mówić.
– Chodzi o aspekt ekonomiczny. Ten który nie jest częścią moich kompetencji. A więc my zatrzymujemy świat. Wydaje mi się to oczywiste. Włoska ekonomia już i bez tego była w słabym stanie. A to dzięki niekompetencji naszych władz. Dobrze, Z czym mamy do czynienia. Zatrzymują się wszystkie działalności i zostaje otwarta giełda papierów wartościowych. I zniża się ona do poziomu ziemi. Traci ciągle, spada. Co to oznacza? To oznacza, że kto jest multimiliarderem, ma miliardy, ich dziesiątki lub setki, może kupić firmy zarejestrowane na giełdzie papierów wartościowych za grosze. Kiedy się zdecyduje, że skończona już jest ta farsa, że już wszystko skończone. I nic nie będzie skończone bo ten wirus nadal będzie kontynuował robić to co teraz czyli nic. Te osoby okażą się być panami świata. Kto nie będzie multimiliarderem, ale ileś pieniędzy ma, kupi 3-4 restauracje, które musiały być zamknięte. 10 sklepów, które musieli zamknąć, a więc kto był bogaty, będzie nieskończenie bardziej bogaty. Ale będziemy mieli całe mnóstwo biednych, którzy będą coraz biedniejsi. To jest jeszcze jedna z konsekwencji tej epidemii wytworzonej specjalnie.
 Chciałabym zakończyć i jeszcze prosić o Pana komentarz odnośnie korelacji skażenia środowiska i rozwój wirusa.
– Oczywiście. My o tym mówimy od wielu lat. Ja i moja żona mówimy o tym od wielu lat. Widzi Pani, kiedy mamy kurz, mikro i nanocząsteczki, wirusy przyklejają się do nich. Wirusy są znacznie mniejsze od tych cząsteczek.
I te mikro i nanocząsteczki są środkiem transportu dla tych wirusów. Tak samo jak transportują dioksyny, furany i nieskończenie wiele innych substancji. To wszystko jest powszechnie znane. A teraz wyskakuje jakiś geniusz i mówi, że może tak jest. My o tym mówimy od 20 lat, ale ciągle nas się nie słucha.
 Doktorze Montanari, bardzo Panu dziękuję za ten jasny przekaz odnośnie tego tematu i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze tutaj w byoblu, dziękuję.
– Do widzenia
– Dziękuję, do widzenia.

 

 

Cały czas też czekam, jeśli bierzemy teorie spiskowe pod uwagę, do czego to wszystko ma prowadzić i czy są jakieś inne cele, które będą realizowane w związku z koronawirusem. I bingo, znalazłem ten artykuł:

https://www.theguardian.com/politics/2020/mar/26/gordon-brown-calls-for-global-government-to-tackle-coronavirus

W skrócie, 

"Były premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown wezwał światowych liderów do stworzenia „tymczasowej formy globalnego rządu” w celu zwalczania epidemii koronawirusa.

Brown chce, aby międzynarodowe organizacje, takie jak WHO i ONZ, otrzymały uprawnienia wykonawcze, które zastąpiłyby suwerenność narodową w ramach nowego systemu nadzorowanego przez światowych liderów i ekspertów ds. Zdrowia.

„To nie jest coś, z czym można sobie poradzić w jednym kraju” powiedział. „Musi istnieć skoordynowana globalna reakcja”.

Według Browna międzynarodowa grupa zadaniowa „dopilnuje, by wysiłki banków centralnych były skoordynowane”, pomoże znaleźć szczepionkę i zapobiegnie spekulacjom. Brown chce, by przekazano więcej pieniędzy i władzy Bankowi Światowemu i Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu."

Bo czy teraz nie jest najlepszy czas do szukania tego typu globalnych rozwiązań? Wszyscy w strachu i zaufaniu, że rządy chcą dobrze, chociaż nigdy się tak o nas nie troszczyły. Można bez żadnego protestu wycofać gotówkę z obiegu, wprowadzić ograniczenie wolności (patrz nowa ustawa), wprowadzić przymusowe szczepienia, wyprowadzić wojsko na ulice, a ostatecznie może nawet oddać suwerenność globalnemu podmiotowi, który lepiej poradzi sobie z problemem. I to bez możliwości protestu! Bo przecież zakaz zgromadzeń :)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/492989-co-za-nieodpowiedzialnosc-spontaniczne-zgromadzenie-pod-tvp

Czekamy co dalej...

Dla porównania będę też dokładnie się przyglądał temu, co się dzieje na Białorusi po tym jaką decyzję podjął prezydent Łukaszenka:

Cytuj

Mecze piłki nożnej, przy pełnych trybunach (tj. na świeżym powietrzu) się nadal odbywają, dzieci chodzą do szkoły, restauracje otwarte, itd.) pomimo iż Białoruś nie jest wolna od zakażeń koronawirusem. Na początku ostatniego tygodnia (23.03) stwierdzono w tym kraju 81 przypadków choroby płuc wywołanej COVID-19. (przedwczoraj, 25 marca było ich już 86, czyli przez 3 dni przybyło 7 zakażeń, dzisiaj 27.03. jest ich „aż” 94; w Polsce w tym okresie zaledwie 4 dni, pojawiło się prawie 400 nowych zakażeń! – MG)

(Jak podaje onet.pl) Prezydent kraju, Aleksander Łukaszenka, nazywany “ostatnim dyktatorem Europy” nie widział jednak powodów do wprowadzenia stanu wyjątkowego, jak chociażby uczyniono to w Polsce. Stwierdził nawet, że panika może być gorsza niż sam wirus. – Nie nazywam tego wirusa niczym innym niż psychozą i nie dam mu się zniechęcić – podkreślił Łukaszenka. – Cywilizowany świat oszalał, a politycy już zaczęli wykorzystywać sytuację do własnych interesów. Na przykład „absolutną głupotą” jest zamykanie granic – mówił. (W Białorusi tylko osoby przybywające z „zarażonych” – jak Polska lub Czechy, ale już nie Słowacja – krajów, muszą odbyć obowiązkową tam dwutygodniową kwarantannę.)

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/inne-ligi/bialorus-liga-nie-przerywa-rozgrywek-a-zarazen-covid-19-przybywa/60cmr6b

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konferencja włoskiego szefa obrony cywilnej Angello Borelli, który 21 marca wypowiedział następujące zdanie : „Noi ricordiamo ancora una volta noi contegiamo tutti deceduti e qiundi non facciamo la distinzione deceduti per e con Corona virus!”

Co znaczy : "Przypominamy jeszcze raz, że liczymy i podajemy wszystkie zgony i nie robimy różnicy czy to koronavirus czy nie".

Włosi w odróżnieniu np więc od Niemców liczą wszystkie zgony osób zarażonych bez badania i analizy czy koronawirus miał bezpośredni wpływ na śmierć. To tak jakby dodawać do statystyk osoby zmarłe w wypadkach, które były też przeziębione...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj przed kościołem było za duże zgromadzenie ludzi. Policja przyjechała i ich stamtąd przegoniła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba dobrze zrobili, starszym ludziom nie da się niczego wytłumaczyć i trzeba ich po prostu przepędzać z różnych miejsc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I teraz 63 latek będzie skasowany na 90 000 zł. Państwo totalitarne. Ale w internetach chodzą słuchy, że w 2024 roku ma być reset cywilizacji, z powodu wpadnięcia kuli ziemskiej w jakąś strefę planetoid. Trochę nas może potłuc, ale w tym czasie 80% życia na Ziemi ma wyginąć, stąd elity wykopują sobie bunkry, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny etap: panstwo policyjne

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Update #61 Wynik trzeciego tygodnia czerwca: 1,4%.
  • Od 2018 roku obserwuje jak platforma się rozwija i dokłada różne opcje. Tym razem mamy możliwość deponowania PLN Minimalna wpłata za pomocą karty to 100 PLN + 1.2% Fee
  •  a niby jak ? w jakich  kosztach eksploatacji ? poproszę do brzegu ,to jakiś mlm co sprzedajesz magiczne coś czy pozniak ? W końcu na hajpforum jesteśmy  
  • Projekt w fazie pre-launchu. W tej chwili możliwa jest: 1/ rejestracja, 2/ wykupienie abonamentu, 3/ zamówienie i testowanie produktu, 4/ budowanie struktury.  Korzyści: 1/ tańsza eksploatacja pojazdu - badania prowadzone przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży dowodzą, że realnie możliwe są oszczędności w kosztach eksploatacji nawet do 25%. 
   W uproszczeniu: Poprawia się sprawność paliwa, a w ten sposób na tym samym tankowaniu jesteś w stanie przejechać więcej kilometrów. Wydłuża się też żywotność silinika, co trudno zmonetyzować, ale jeśli masz zamiar jeździć swoim autem dłużej, to jest to punkt godny uwagi. 2/ wynagrodzenie prowizyjne z tytułu poleconych i ich obrotu, 3/ wynagrodzenie ze struktury binarnej. O szczegółach będę na bieżąco informował, w miarę pojawiania się kolejnych nowości. Ze względu na strukturę binarną,  z pewnością w pierwszych tygodniach działania, będę rejestrował kolejne osoby równomiernie na prawą i lewą nogę, żeby w krótkim czasie mój udział w projekcie stał się bezkosztowy. Zatem, kto pierwszy - ten lepszy... Osobiście wybrałem opcję abonamentu miesięcznego za 24.99 USD / m-c (Boost Fuel Tabs Starter Pack, czyli 5 tabletek = 5 tankowań). Zapraszam do dyskusji i rejestracji: https://www.govvi.com/go/leszk Proszę daj znać, gdy się zarejestrujesz, sprawdzę, czy wszystko jest ok.
  • 'Każdy bocik to sciema , koleś zarabia na waszych pozycjach tnz na prowizji zawarcia itp , jak chcesz grać to graj sam , ucz się od małych kwot itp ' - z mojego doświadczenia zalecam ostrożność przy korzystaniu z płatnych EA. Znam skuteczne rozwiązania tego typu, ale jest ich zdecydowanie niewiele na rynku.
×