Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

marcinpomagax

Czy to koniec kryptowalut? Kryzys

Recommended Posts

Rynki nurkują, paradygmat bitcoina jako cyfrowego złota wydaje się, że upadł, co ciekawe kurs złota również zalicza spadki. Gdzie zmierza Bitcoin i reszta krypto? Czy zobaczymy w niedługim czasie BTC poniżej 1k $?
Czy świat krypto w obliczu światowej pandemii i kryzysu gospodarczego znów zejdzie do podziemia i stanie się tematem niszowym a może wręcz przeciwnie, rozkwitnie i zobaczymy nowe ATH?

Osobiście jestem bardzo ciekawy jak zachowa się rynek gdy wejdziemy w drugą fazę kryzysu, kiedy przez dodruk pieniądza i stymulowanie gospodarki pojawi się spora inflacja. Do tej pory ludzie wyprzedają się z aktywów, ale gdy gotówka zacznie tracić mocno na wartości trzeba będzie ją gdzieś ulokować, ale gdzie? ;)    Jestem ciekawy waszych przemyśleń, zapraszam do dyskusji!

Mapowanie rzeczywistości poprzez tworzenie i rozwijanie sieci przedstawianej też w formie grafu, macierzy to obszary aktywnie rozwijane. Badania nad sztuczną inteligencją, poszukiwanie istoty świadomości, rozpoznawanie twarzy, indeks urządzeń, indeks ludzkich cech, ludzkiej aktywności to są przykłady działań opisywane za pomocą sieci. Blockchain (łańcuch bloków) wpisuje się w te poszukiwania lepszej organizacji jako jeden ze sposobów tworzenia sieci, a kryptowaluty są pewnym aspektem użytkowym.

Obecnie kryptowalutom nie udaje się odnaleźć drogi do szerszego wykorzystania i być może głównym powodem są znaczne trudności by uczynić je stabilnymi, zdolnymi do działania w wielkiej skali, prawdziwie skalowalnymi, bez znacznego wzrostu kosztu użytkowania przy zwiększającej się skali użytkowania. Prawda jest taka, że mimo wielu zalet, kryptowaluty to jest też bubel.

Zapowiada się, że obecna sytuacja rozwinie rynek pracy zdalnej. Można oczekiwać, że kryptowaluty znajdą tu swoje miejsce. To czy znajdą, czy nie, to się okaże, ale naturalnym jest mieć po temu nadzieje, gdyż ich zaletą jest właśnie możliwość zdalnego użytkowania. Jest to nadzieja utrzymania obecnego zakresu użyteczności, a także jego zwiększenie. Cena jest pochodną tej użyteczności, a także nadziei użyteczności, więc przewiduję zachowanie się obecnych cen.

W dramatycznych przypadkach na ogół lepiej jest przechowywać dobra w fizycznej postaci, najlepiej w czymś co się łatwo nie niszczy i można też w praktyce do czegoś użyć (działka, nieruchomość, samochód, komputer w domu). Złoto się łatwo nie niszczy, ale jego praktyczne wykorzystanie jest już specyficzne (na przykład w elektronice, choć tradycyjnie również jako ozdoba, co za razem jest osobistą skarbonką).

Kryptowaluty polegają na komputerach i internecie (w praktyce, w teorii niekoniecznie). Możemy przyjąć, że w obecnej sytuacji kryptowaluty łatwo się nie niszczą, a podstawa fizyczna, na której się opierają, się utrzyma i będzie rozwijana. Niemniej faktem jest, że nie mają one wartości wewnętrznej, jedynie nadaje im się wartość, by uzyskać dostęp do użyteczności, którą oferują. Użytecznością jest przechowywanie lub przesyłanie wartości. Płacimy w gruncie rzeczy kaucję za dostęp do kryptowaluty i po jej odstąpieniu odzyskujemy aktualną wartość kaucji. Cena kaucji zależy od zainteresowania daną kryptowalutą i ilością w jakiej jest dostępna.

Można wysunąć przypuszczenie, że kryptowaluty są koniem trojańskim służb wywiadowczych, ale nie ma po temu wystarczających dowodów. Jest popularna teza przeciwna, że stanowią one wolność, większą lub mniejszą od nadmiernych zapędów wszelakich służb. Zaletą kryptowalut jest trzymanie się zasady ograniczonego zaufania i to bez wyjątku. Stanowi to zagwozdkę dla regulatorów prawnych, gdyż oni również nie stanowią tu grupy uprzywilejowanej. Możliwe, że potrzeba będzie całego pokolenia, by wypracować zasady audytu, które wyzbędą się cech autorytarnych.

Ostatnio Bill Gates przeniósł swoją uwagę od zajmowania się firmą informatyczną do fundacji, którą prowadzi z żoną. Ta fundacja zajmuje się między innymi badaniami nad chorobami. Dlaczego istnieją fundacje? Krótko odpowiadamy: by pomagać tym, którzy potrzebują, szersza odpowiedź brzmi: by organizować ludzi, tak by stanowili użyteczną część zorganizowanego świata.

Na początku epoki komputerów wyobrażaliśmy sobie, że świat przyszłości będzie pełen robotów. Roboty są, niemniej to co nastąpiło to połączenie komputerów w sieci. Obecnie obsługujemy sieci urządzeń, choć pracuje się nad tym, by w coraz większym stopniu organizowały się same.

Czy również finanse mogą obsługiwać się same? Obecnie bardzo jesteśmy przyzwyczajeni do własności, do własności prywatnej. Własność prywatna pozwala administrować konkretnymi dobrami, być może jednak istnieje wizja innego sposobu administracji. Zapewne jest nią dzierżawa. Celem organizacyjnym, który zapewne już oczekuje na wdrożenie jest administracja bezpośrednia, bez relacji własności. Być może kryptowaluty mają w tym swój mały udział. Mogą wspierać drogę po temu, by finanse zarządzały się same.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By nowampson
      Program:

Zwrot/Plany:
      (Naliczenia w dni robocze)

Wypłaty: manualne
      Mój komentarz: 
      Program typu after który dopiero co wystartował(spał ponad 250dni). Po pierwsze posiada doświadczonego i otwartego na kontakt admina(Właściciel programu na R.....N, który działał i płacił 4-5msc). Twierdzi, że nie jest typowym scammerem. Wiadomo to tylko słowa ale jak pamiętamy z poprzedniego prgoramu admin potrafi dobrze promować i posiada na to spory budżet. Ja ze swojej strony wchodzę za $200 z czasem dołożę do $500 na dniach. 
      System referencyjny:
      Bardzo rozbudowany z bonusami za LVL oraz miesięcznymi + 5% z refa

Mój depozyt:

• By marek505
      Naucz się handlować na wzrosty oraz spadki

Witajcie, chciałbym wam dziś przedstawić ofertę, która moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna jeśli chodzi o jej cenę jak i wartość, którą otrzymujemy.
      Zainteresowanie kryptowalutami rośnie, ale nie ma za bardzo rzetelnego miejsca, aby zdobywać taką wiedzę.
      Ja takie miejsce znalazłem, korzystam jak i mam dobre wyniki dzięki temu.

Chciałbym się podzielić nim tutaj:
      Sprawa wygląda tak, że w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać. Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć.
      Takie osoby raczej NIE dają żadnej wartości, a sprzedają szkolenia za horrendalne kwoty!
      Tylko dlatego, że wszystko jest ładnie ubrane marketingowo i dlatego jest to przepłacone!

Jako że ja zarabiam online SYSTEMATYCZNIE od 2016 roku
      Postanowiłem coś zweryfikować sam! Po długiej obserwacji jak i sprawdzeniu tego, czy faktycznie to działa mam coś dla was!
      Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób początkujących jak i tych, którzy chcieliby uzyskiwać zyski z kryptowalut, ale nie mają sami czasu na analizowanie rynku.
      Postanowiłem się z wami podzielić grupą edukacyjną na FB -  Krypto-Analizy Gdzie znajdziecie mnóstwo DARMOWEj WARTOŚCI, która przydaje się na samym początku.
      Prowadzi ją Darek i pracę, jaką wykonuje Darek Rydwelski jest moim zdaniem jedną z niewielu oraz warta swojej ceny, dlatego, że otrzymujesz dużo więcej za tak niską cenę, bo uwaga cena to 49-200 złotych miesięcznie! Dodatkowo są różne zniżki i promocje sezonowe.
      Jego kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCOO9_tK3Yj26YM7d7l5CA0g

Zachęcam też do otworzenia konta na BINANCE  [---]
      Czysty link Binance - https://www.binance.com/en
      Dziękuję za korzystanie z moich linków.

Moim zdaniem to śmieszna kwota, za którą dostajesz sporą wartość, ja nie raz korzystałem z różnych grup, pamiętam takie w 2107, gdzie za dostęp do różnych grup płaciłem nawet 3 BTC miesięcznie !

Ja nawiązałem z Darkiem współpracę, dzięki czemu mam zniżkę dla osób, które korzystają z mojego polecenia  
      Czysty link do ofert Darka - https://www.darekrydwelski.network/
      Zachęcam do skorzystania ze zniżki. Aby skorzystać z tej oferty, zachęcam do rejestracji z linku, który wygenerował dla mnie Darek dodatkowo macie 7% ZNIŻKI
      https://www.darekrydwelski.network/grupa-szkoleniowa/4yewe?coupon=ZNIZKA-PARTNERSKA-7 

Napiszcie, czy taka opcja jest dla was interesująca i dajcie znać, czy ktoś już korzysta, a może szukał czegoś takiego 
      Pozdrawiam!
      Przykładowe opisy transakcji jak i wyniki, które mam dzięki handlowaniu z Darkiem i nauce z nim

ETH - wykres 5min 
      Skorygowałem nieco kanał spadkowy, gdy cena do niego powróci rozważę pozycję short gdy natomiast potwierdzi wsparcie, będę potrzebował większej ilości potwierdzeń na pozycję long.
      https://www.tradingview.com/x/6wMi2EJY/

ZEC - jeśli rynek będzie wystarczająco mocny zobaczymy finalny target na 119 - 120
      https://www.tradingview.com/x/W5vkb8KD/

UNI Update  - wykres 1h
      Już niecałe 7% w górę od wejścia w rynek, bardzo pozytywna i spodziewana reakcja rynku.
      https://www.tradingview.com/x/tuV5nzgM/

Predykcja na dzień dzisiejszy znalazła potwierdzenie na wykresie co dało nam kilka okazji na profit.
      Dziś nie szukam już nowych wejść, wracam na grupę jutro około 10.00

Pamiętajcie, że wyniki z tradingu to sprawa indywidualna i każdy osiąga inne, podstawą jest wiedza, nauka jak i doświadczenie.

Życzę powodzenia i samych udanych pozycji.
      Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem w komentarzach 
    • By Madziarek891
      Kranik BTC !!
      Wypłacalny 100%
      Zasada działania podobna jak Betfury, zdobywamy darmowe sathosi co godzinę (Fauced) plus Bonus Fauced, czyli dodatkowe szanse na wygraną w zamian za grę np DICE. 
      Grając zdobywamy poziomy, czym więcej zakładów (Wagerów) tym większa możliwość wygranych. Przez pierwsze 3 dni w programie są promocje i darmowe zakłady.
      Do rejestracji potrzeba jedynie maila plus potwierdzenie maila, oczywiście istnieje również program poleceń:
      FAUCET 50% of base prize GAMES 0.4% of wager / bet GIFT-CARDS 5% of gift value .W razie pytań zapraszam na privat

https://btcmaker.io/?ref=Madziarek891

Czysty link: btcmaker.io
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Bitero

Plany inwestycyjne: 2 % dziennie  w dni robocze, 1% w dni biznesowe
      Minimum inwestycyjne:0.005 BTC
      Akceptowane systemy płatności:BTC
      Wypłaty (manualne/aut.): Instant min 0.0005 BTC

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program mianowicie Bitero. Program wystartował 07.09.2020  i jest to skarbonka czyli piggybank. W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(10% fee) od zaksięgowania się depozytu Naliczenia mamy co 24h i depozyt trwa 30 dni co da łącze ROI 150% Będąc w programie dłużej niż 5 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie . Program oferuje również automatyczną reinwestycje czyli tak zwany compounding, którym możemy łatwo i przyjemnie sterować w panelu usera. Program jest bardzo ładnie i starannie wykonany ale to bardzo starannie , widać tu dbałość o szczegóły co świadczy iż to nie byle jaki admin, no naprawdę śliczne wygląda i się prezentuje  Program jest łapany przez monitory oraz blogerów , natomiast widać iż promocja nie jest na wariata a to plus  Poparzyłem obadałem, zasięgnąłem języka i wszedłem do programu tym razem za nieco więcej niż zwykle gdyż jest to 0.05 BTC (500$) i liczę na ładne pomnożenie . Program ref 5% od depozytu +1% pasywnego przychodu z depo poleconego ( szerzej jest to opisane w samym programie ). Program jest przetłumaczony na kilka języków i ma socjal media. Oczywiście jest to HYIP wiec licz się z ewentualna startą kapitału !!!!!