Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cryptoinvestment

KANGOT ~1% dz. do 200%-300% ROI, znany CEO, TRADING + PRODUKT - WYCIECZKI, BINARKA 10%, START 23.03 - kangot.com

Recommended Posts

Posted (edited)

KANGOT

image.png.e393ccbb79b318e88e480c5545b7a06b.png

OFICJALNY START: 23 marca 2020 r.

PLANY INWESTYCYJNE:

Plany zaczynają się 100$ do 50 000$. Plany są tak stworzone, że można zrobić upgrade z niższego planu do wyższego.

Za aktywację kontraktu i upgrade jest opłata 10$, jest naliczana za każdym razem kiedy robimy upgrade.

Robiąc upgrade do dowolnego wyższego pakietu, wpłacamy tylko różnicę plus 10$ opłaty.
Kontrakty za 100$, 300$ i 500$ pracują do 200% ROI, a kontrakty za 1000$ i wyższe do 300% ROI.

Plany za 25 000$ i 50 000$ - tu jest dodatkowo 2% udziału w sprzedaży globalnej firmy

aqrmd0.jpg

BONUS WYCIECZKOWY:

$100 - wycieczka 3 noce/4 dni w Hotelu 4 lub 5 gwiazdek
$300 - darmowy abonament w klubie turystycznym na okres 6 miesięcy
$1000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 3 noce
$5000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 7 nocy

W tej chwili nie będzie można skorzystać, ale mamy kody, które możemy wykorzystać w terminie po wirusie.

* do wycieczek trzeba samemu opłacić podatki, koszta dojazdu i wyżywienia. 

WPŁATY I WYPŁATY:

Minimum do wpłaty to 100$ (nie wpłacamy na balans, tylko do razu na plan lub upgrade)

Minimum do wypłaty to 100$, opłata, fee za wypłatę to 3%. 

Wypłaty są manualne, zlecamy je w 2 dni - poniedziałek i wtorek, a wychodzą w nocy z czwartku na piątek.

Nie można reinwestować z balansu, należy dokonać wypłaty i dopiero znowu wpłacić na upgrade.

Wpłaty i wypłaty są w BTC, ale przy wpłacie środku są przeliczane na USD, a przy wypłacie z USD na BTC.

W firmie trzeba zrobić obowiązkowo KYC - mamy jeszcze na to 1-2 tygodnie, zanim to będą respektowali.

Rejestracja jest darmowa i można sobie zająć miejsce w strukturze, ale bez wpłaty nie będziemy mieli dostępu do pełnej wersji biura.

PROGRAM PARTNERSKI:

Kangot ma bardzo atrakcyjny plan afiliacyjny dla osób aktywnych, które chcą zapraszać inne osoby do udziału.

Prowizja bezpośrednia za osobę, która rejestruje się z naszego linka - 10% wartości kontraktu lub upgrade'u

Prowizja ze struktury binarnej - 10% ze słabszej nogi w naszej strukturze, po aktywacji tzw. binarki.

Aby aktywować binarkę, musimy mieć 1 osobę za min. 100$ na lewej stronie i 1 na prawej stronie.

Te osoby muszą być zaproszone przez nas, nie mogą to być spady od sponsora lub naszych poleconych.

Co do spadów, to są one możliwe z góry oraz od naszych osób zaproszonych lub ich ludzi.

Należy pamiętać, że binarkę powinno się budować, tak aby obie nogi były w miarę równe.

Na 1 nodze/stronie powinniśmy mieć spady od sponsora, a drugą budujemy sami z naszymi poleconymi.

Plan binarny jest dobrze skonstruowany, bo są limity - możemy wypłacić dziennie tylko tyle, ile wynosi nasz pakiet.

Drugi limit - globalny, w razie gdyby ktoś próbował oszukać system, jest blokada 35% wartości dziennych wpłat.

BARDZO WAŻNE - wszystkie prowizje (bezpośrednia i binarna) to jakby akceleratory dla naszej własnej inwestycji.

Prowizje liczą się nam do 200% lub 300%, które możemy zarobić, więc każdy kto aktywnie poleca i zarabia,

musi również inwestować dalej, robić upgrade do kolejnych pakietów, bo przestanie zarabiać z prowizji.

RANGI I NAGRODY:

W Kangot mamy rangi i nagrody (finansowe i rzeczowe, lub do wyboru) za wyniki w planie binarnym.

Jeśli wybieramy nagrodę pieniężną, to jest ona zlecana osobno i nie zalicza się do naszego 200% czy 300%.

Nagrody te wypłacamy w osobnej zakładce, również w pon.-wt. i dochodzą z czwartku na piątek, w nocy.

Słaba strona jest codziennie resetowana po wypłacie prowizji, ale pokazuje się też historyczna cała wartość.
Ta wartość naszej słabszej nogi od początku jej aktywacji liczy się do Rang, które osiągamy za wyniki.

6rtlKT.jpg

opnqIG.jpg

jLsHJ3.jpg

i84cwl.jpg

ekMJXw.jpg

OPIS:

Na opisywaną dzisiaj przeze mnie firmę, zwróciłem uwagę przede wszystkim ze względu na osobę CEO - Roberto X. Gonzalez.

Jest to znana osoba, która pracowała w dużych firmach i korporacjach na stanowiskach kierowniczych,

np. Vice President ds. sprzedaży i komunikacji w Herbalife. Pracował też w Pepsico, Cydsa, Active, Visalus itp.

Roberto posiada i zarządza wieloma firmami z branży turystycznej, głównie są to tzw. kluby podrożnicze i porównywarki cen.

Jego firmy obsługiwały (przed pandemią) ok. 25 000 rezerwacji dziennie. Jego oprogramowanie jest używane w innych firmach.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to zapraszam do oglądnięcia wywiadu, który przeprowadziłem osobiście z CEO:

Zadaliśmy Roberto dużo trudnych pytań - odpowiadał bez zająknięcia i przygotowania. Widać jego entuzjazm, nie jest to słup czy aktor,

jak to ma często miejsce w innych firmach o podobnym profilu działalności, co jest dla mnie dużym plusem. Jest z nim świetny kontakt.

Oczywiście sama osoba CEO to nie wszystko i żadna gwarancja sukcesu, ale buduje to wiarygodność i zachęca inwestorów.

Drugą rzeczą, która zwróciła moją uwagę to dodatkowy produkt, jaki daje nam firma - bonusowe wycieczki do pakietów.

Pierwsze co się nasuwa, to po co komuś teraz wycieczki - wiadomo, że teraz się nie pojedzie, ale kody można wykorzystać w innym terminie.

Dla mnie liczy się to, ze względu na to, że z doświadczenia wiem, że takie firmy z produktem (np. CashFX) zazwyczaj dają radę i długo działają.

Firma jest porównywana z CashFX, a wiele liderów z Cash Forex Group już dołączyła do Kangot i widać ogromne zainteresowanie.

Na YouTube można sprawdzić ile dużych liderów i crypto influencerów już jest w Kangot - to kolejny plus, bo społeczność jest MEGA ważna.

Ja rejestrowałem się dosyć szybko pod dużym zagranicznym liderem, z którym działam od paru lat, jest on w rankingu nr. 1 na tą chwilę.

Dzięki szybkiej decyzji i działaniu, udało mi się zbudować w parę dni sporą grupę i mam też bardzo dużo spadów, co pokazuje moc.

Założyłem i prowadzę grupę na FB - https://www.facebook.com/groups/kangotpolska/ - nie ma tu linków, tylko pomocne grafiki i informacje, zapisy z webinarów, zapowiedzi webinarów itp. Ja prowadzę webinary z partnerami biznesowymi, wkrótce będą ustalone ich stałe pory w tygodniu.

Jeśli chcesz zobaczyć jeden z takich webinarów, to tu masz link do zapisanego webinaru z 31.03:

Kolejny plus, to przemyślany plan kompensacyjny, przede wszystkim prowizje liczą się do naszego 300%, więc jak zarabiamy, to 

musimy robić upgrade, jak nam się wyczerpie limit zarobków, więc nie ma opcji na wysysanie kasy z firmy z 100$ inwestycją.

Kolejna atut to limity w binarce i KYC - ciężko będzie tu robić wały na podkonta, bo każdy musi się zweryfikować dokumentem.

To wszystko stawia Kangot (w mojej opinii) w czołówce tego typu programów i dobrze rokuje na długie działanie firmy.

Na ten moment udało mi się zarobić już ok. 7500$, bo zaangażowałem w ten projekt paru liderów i struktura rośnie z dnia na dzień.

Podsumowując - długo czekałem na firmę, która mi się na tyle spodoba, że będę w niej aktywnie działał i budował duży zespół.

W Polsce firma raczkuje, więc może jest dobry moment ma dołączenie do nas ? Jeśli chcesz budować, to ważne, abyś

zarejestrował się jak najszybciej. Bez wpłaty nie ma wglądu do pełnej wersji naszego biura (dashboard), ale rezerwujesz miejsce

w strukturze binarnej, więc czas rejestracji ma znaczenie, bo możesz mieć większą szansę na dużo spadów.

Osoby z mojego zespołu mogą liczyć na indywidualny kontakt i pomoc oraz materiały i pomoce do promocji.

Prawdopodobnie powstanie też Landing Page, dzięki czemu każdy chętny będzie miał własną stronę do promowania.

https://app.kangot.com/register?ref=8WVCBSX

MOJA WPŁATA:

Obecnie posiadam pakiet za 3000$, ale jutro/pojutrze będę robił upgrade do 5000$.

Moja grupa szybko się rozwija, jestem chyba pierwszą osobą, która wprowadziła Kangot do Polski.

Zakładam więc, że na kolejny pakiet za 10 000$ wejdę już za niedługo.

6SPuKA.jpg

Edited by cryptoinvestment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment

Chciałbym wam pokazać ciekawą platformę, która mnie zachęciła i działa już 1.5 roku - zazwyczaj to dla mnie już za dużo, ale tym razem próbuję.
      Firma zarabia na masternodach, możemy dołączyć do wspólnego poola, gdzie są do wyboru różne strategie.
      Firma dosyć dużo pokazuje, portfele są do wglądu + dużo webinarów technicznych i podsumowań finansowych. 
      Nazwa firmy: KUAILIAN APP OU Rejestracja w Estonii (firma spełnia najnowsze wymagania, które zostały niedawno wniesione)   Numer rejestracyjny: 14909553   Adres: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 13, 10111 (Estonia).   Założyciele: David Ruiz, Javier Hermosilla i Miguel Tello.   Obsługiwane kraje: praktycznie wszystkie, w tym najważniejsze kraje hiszpańskojęzyczne (Hiszpania, Argentyna, Meksyk, Brazylia, Chile, Kolumbia, Wenezuela, Kuba, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Honduras, Boliwia, Nikaragua, Panama, Peru, Portoryko , Paragwaj, Dominikana, Urugwaj i Kostaryka).   Zakupy i wypłaty: kryptowaluta Ethereum (ETH), są też możliwe wpłaty w walucie FIAT - Euro Depozyty: przelew bankowy i karta kredytowa / debetowa.   Członek Enterprise Ethereum Alliance Muszę przyznać, że była to jedna z najważniejszych kwestii przy podejmowaniu decyzji o inwestycji w tę firmę. Kuailian jest częścią EEA (Enterprise Ethereum Alliance), organizacji, której celem jest usprawnienie technologii blockchain Ethereum. Organizacja ta składa się z kilkudziesięciu zweryfikowanych i kontrolowanych firm, które muszą przejść wyczerpujące badanie, aby uzyskać do niej dostęp. Jeśli przejdziesz do pelnej listy, zobaczysz nazwy ważnych firm, takich jak ING, Microsoft, JP Morgan, BBVA, Santander lub AMD. Czy to daje nam jakieś gwarancje - nie, ale jednak robi wrażenie. Gwarancji nigdy nie ma.
        Firma ma 2 licencje finansowe w Estonii - na portfel i na giełdę plus stara się o inne, już chyba jest też w Singapurze.   Naliczenia i kontrakty/strategie: W przyszłości ma być wprowadzony jeszcze trzeci typ strategii: Aby nabyć 1 kontrakt mid-risk, trzeba mieć 1 low risk. Nasz depozyt wraca do nas po 36 miesiącach (70% wartości w ETH)   Opłata aktywacyjna:   Program partnerski: Prowizja bezpośrednia - 10 leveli dostępnych bez wymagań - tylko aktywacja i kontrakt   Bonus rezydualny - dostępny po spełnieniu wymagań (rangi):     Aby kwalifikować się do bonusu rezydualnego, należy spełnić warunki:   Porfele firmy - wszystko dostępne do wglądu - duża transparentność:   REJESTRACJA:  http://app.kuailiandp.com/auth/register/ref/0955bc06-a8e5-4854-b0f7-e6ef4fb21414   Moja opinia
      Po setkach ponziaków zacząłem być wybredniejszy w doborze platform inwestycyjnych. Większość firm to i tak HYIP, ale są firmy long term i mogą dać zarobić.
      Nigdy nie wiemy do końca czy włodarze danej firemki nie czmychną z naszym hajsem, ale co możemy to szukać najlepszych i najbardziej transparentnych.
      Ważne jest, aby społeczność wierzyła w projekt i żeby były ku temu podstawy, a nie zwyczajowe mambo-dżambo trading crypto/forex, jak nie ma dowodów.
      Firma pokazuje dużo, jest dużo raportów finansowych i mamy wgląd do wszystkich portfeli firmy, co daje rzeczywiście duży podgląd dla wnikliwych.
      Fajnie jakby siedzący na forum wypowiedzieli się na ten temat, bo firma działa już wg. ich relacji 1.5 roku i przez ten czas zdobyła zaufanie inwestorów.
      Nie będę się rozpisywał, mi się podoba projekt i to co rzekomo robią i będę tutaj dorzucał i obserwował rozwój firmy, robię wyjątek, bo nie wchodzę zazwyczaj w stare platformy.
      Proponuję obejrzeć webinar, gdzie po prezentacji jest pokazany dashboard, to wiele wyjaśni, pozostawiam resztę ocenie własnej.
        MOJA wpłata: Będę sukcesywnie dokupywał nowe kontrakty, wydaje mi się, że jest tu duża szansa na zwrot - czas pokaże   MOJE WYPŁATY: Wypłaty trafiają automatycznie na dowolny portfel ETH, ja korzystam z Metamask, ale portfel może być dowolny i tam będą automatycznie spływały dywidendy i prowizje.   PYTANIA I ODPOWIEDZI  Dlaczego umowy nie są aktywowane natychmiast? Okres od 13 do 15 dni, który mija od zakupu do momentu jego aktywacji i przejścia do pracy, wynika z prostego problemu zarządzania. Z jednej strony zarobki niektórych węzłów głównych mogą potrwać do 7 dni , więc od zakupu umowy do jej wdrożenia zajmuje trochę czasu. Z drugiej strony wielu niedoświadczonych użytkowników w świecie kryptowalut popełnia błędy przy zakupie, dlatego też niezbędne jest wdrożenie ostrożnościowego czasu zarządzania w celu rozwiązania takich problemów przez personel techniczny.  Dlaczego umowy trwają trzy lata? Biorąc pod uwagę ogromną zmienność kryptowalut, firma wybrała trwały produkt, który wie, jak wytrzymać wzloty i upadki rynku. Czas pokazał, że inwestycje długoterminowe są znacznie bardziej opłacalne i bezpieczniejsze niż inwestycje dokonywane po prostu przez spekulacje.  Czy warto inwestować w Kuailian? Cóż, będzie to zależeć w dużej mierze od twoich celów i zaufania do świata kryptowalut. Jeśli tak jak ja uważasz, że to dopiero się zaczęło i że waluty cyfrowe i technologia blockchain to przyszłość finansów, ten projekt jest z pewnością bardziej niż interesujący. Podobnie, musisz mieć cel długoterminowej rentowności , ponieważ, jak można to zaobserwować, tutaj nie uzyskuje się wygórowanych i niezrównoważonych korzyści, dzięki którym można się wzbogacić z dnia na dzień. Jeśli szukasz szybkich pieniędzy, tutaj ich nie znajdziesz. Czy firma jest w 100% bezpieczna? Żadna firma nie jest bezpieczna i w tym wypadku też nie mamy gwarancji zarobków, ale firma ma moim zdaniem potencjał podziałać długo. Jeśli chodzi o możliwość, że właściciele uciekną z pieniędzmi użytkowników (coś bardzo powszechnego w tysiącach firm internetowych), tu mamy bardzo dużą transparentność, ale oczywiście takie ryzyko zawsze istnieje w każdym tego typu biznesie, ale tu uważam, że jest mniejsze. Płatności nie są przechowywane w żadnym banku centralnym, ale są odbierane codziennie we własnym portfelu. Pamiętaj również, że wszystkie transakcje są publiczne i mogą być przeglądane i kontrolowane przez każdego w dowolnym momencie.
    • By antyyesno
      [---]
      Treść posta w zasadzie w całości dubluje treści zamieszczone w innych wątkach. USUWAM.
    • By antyyesno
      Witam chciałbym wam przedstawić całkiem nowy projekt.
      Otóż wśród poważnych inwestorów, szczególnie
      z Rosji pojawiła się informacja o nowych "graczach" na rynku
      programów z dużym zwrotem, którzy pochodzą z Czech,
      a mieszkają i robią biznes w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
      Według uzyskanych przeze mnie informacji poniższa strona:
      https://dailycryptorevenue.com/ nie podaje reflinka z wiadomych przyczyn regulaminowych.
      jest pierwszą z całej sieci Programów oferujących wysoki zwrot,
      które zostaną przez wspomnianych ludzi otwarte w nadchodzących tygodniach.
      Ich celem finalnym jest pozyskanie finansowania na otwarcie
      i działalność pierwszego oficjalnego, w pełni legalnego banku kryptowalutowego.
      Całość sprawia, że ten Program i kolejne, które będą się pojawiały
      można traktować jako stabilne przedsięwzięcie o charakterze długoterminowym,
      oferujące dość wysoką stopę zwrotu i 3 poziomowy system wynagradzania za polecanie programu.
      Wiem i mam informacje z pewnego źródła, że temat został całkowicie prześwietlony od podszewki
      kto za tym stoi i jakie mają plany właściciele. Nie wchodzę w takie rzeczy jeżeli nie mam czegoś 
      potwierdzonego i proszę aby nie sugerować się prostotą i wyglądem tej strony bo jeżeli miałbym tutaj
      wchodzić ze względu na budowę i wygląd strony, a nie ze względu mojej wiedzy kto i co za tym stoi to
      gwarantuje, że by mnie tu nie było. 
      Także tylko dlatego tu jestem bo wiem co tu będzie się działo od zaplecza. Mam też dostęp
      do wiedzy kiedy w razie czego trzeba będzie opuścić ten projekt aby nie narazić się na stratę swoich pieniędzy.
      Projekt obsługuje plany inwestycyjne składane w BTC, LTC i ETH
      Każdy plan pracuje 100 dni i depozyt nie jest zwracany tylko zarabiamy tu z naliczeń codziennych
      Najniższa wpłata to 10$ i takie jest też minimum do wypłaty.
      Depozytem i reinwestycją jest zawsze wieloktrotność 10$
      Wklejam wam też mail do firmy:
      *****************************************************************************************************
      Przede wszystkim chcieliśmy przywitać się z wszystkimi naszymi członkami. Cieszymy się, że zdecydowałeś się dołączyć do naszego programu i naprawdę doceniamy wszystko, co robisz w naszym projekcie.

Pierwszych dwóch dedykowanych menedżerów przypisano dziś do rachunków z sześciocyfrowymi depozytami. Z właścicielami tych kont skontaktujemy się później w dniu dzisiejszym. Każda aktywna osoba, która zdeponuje duże kwoty lub poleci wiele osób, otrzyma dedykowanego kierownika, który będzie odpowiedzialny za wszystkie Twoje problemy i potrzeby. 24/7.

Otrzymujemy wiele pytań na temat naszego programu, a ponieważ na wielu forach i grupach dyskusyjnych pojawiło się wiele plotek i różnych informacji, postanowiliśmy złożyć oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

DailyCryptoRevenue.com jest własnością Ceslava Kozubka i Jana Novotnego. To prawda, że naszym głównym długoterminowym celem jest uruchomienie w pełni licencjonowanego banku Crypto z siedzibą w Szwajcarii. Aby zebrać odpowiednie fundusze na osiągnięcie tego celu, uruchomiliśmy DailyCryptoRevenue.com i uruchomimy kolejne witryny oferujące wysoki zwrot w ciągu następnych kilku tygodni / miesięcy. Strony te zostaną połączone w „Honest Revshare Network”.

Co to znaczy? Oznacza to, że uruchomimy co najmniej 12 stron internetowych podobnych do DailyCryptoRevenue.com. Pracujemy bardzo ciężko każdego dnia, aby generować niezły zysk dzięki naszej działalności związanej z kryptowalutami, zakładami sportowymi i naszymi botami pokerowymi, jednak jesteśmy doświadczonymi inwestorami, więc mamy świadomość, że musimy upewnić się, że nasz projekt będzie stabilny przez długi czas dlatego potrzebujemy wielu witryn działających niezależnie, mających różne plany płacowe i reklamowanych jako osobne programy. Oznaczymy wszystkie strony poprawnie, abyś Ty i inni inwestorzy wiedzieli dokładnie, że należą do naszej konkretnej sieci.

Uczciwa sieć Revshare będzie pierwszą siecią witryn o wysokich zwrotach obecnych na rynku! Nie mamy absolutnie żadnej konkurencji, ponieważ inne programy tego rodzaju są tylko krótkoterminowymi projektami, które są zamykane w ciągu miesiąca lub dwóch po uruchomieniu. Żadna z naszych stron internetowych nie zostanie zamknięta, ponieważ chcemy rozwijać się i docierać do milionów inwestorów z całego świata dzięki wszystkim programom z naszego portfela. Taki biznesplan zapewnia spokój ducha, ponieważ możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są u nas bezpieczne. Nigdzie się nie wybieramy. Będziemy tu przez wiele lat z rosnącą siecią witryn o wysokim zysku. Chcemy, abyś zarabiał duże pieniądze, co pozwoli nam również uzyskać odpowiednie finansowanie dla naszego banku Crypto. Z naszego punktu widzenia tworzy idealne środowisko biznesowe.

Upewnij się, że korzystasz z naszego 3-poziomowego programu poleceń, płacąc łącznie 15% prowizji. Zezwalamy każdemu członkowi na korzystanie z naszego programu poleceń, więc nawet jeśli nie dokonałeś jeszcze żadnej wpłaty, możesz od razu zaprosić inne osoby do przyłączenia się do naszego programu!

Jeśli masz jakieś problemy, na przykład problemy z wpłatą, wypłatą, kontem, cokolwiek, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej (używając zakładki „Wsparcie” w prawym górnym rogu). Zawsze skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Druga strona z naszej sieci zostanie uruchomiona w sobotę, 6 czerwca 2020 r.

Wkrótce znajdziesz więcej informacji na temat swojej skrzynki odbiorczej ...

Nasze programy to naprawdę doskonała okazja do zarobienia poważnych pieniędzy. Nawet jeśli w przeszłości straciłeś środki w innych programach, nie ma to znaczenia. Masz teraz do czynienia z poważnymi ludźmi mającymi jasne długoterminowe cele i odpowiednią strategię ich osiągnięcia. Współpracuj z nami i obserwuj, jak saldo rośnie z dnia na dzień.

Niektórzy mówią, że nie ma czegoś takiego jak „szybko się wzbogacić”. Cóż, całkowicie się nie zgadzamy. Z pewnością możesz „szybko się wzbogacić” dzięki naszym programom z „Honest Revshare Network”. Teraz nadszedł czas, aby zabłysnąć. To idealna okazja. Tylko nie pozwól, żeby się ześlizgnęło ...
      Gorące pozdrowienia,
      Ceslav Kozubek i Jan Novotny