Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

antyyesno

[SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

Recommended Posts

Witam chciałbym wam przedstawić całkiem nowy projekt.

Otóż wśród poważnych inwestorów, szczególnie

z Rosji pojawiła się informacja o nowych "graczach" na rynku

programów z dużym zwrotem, którzy pochodzą z Czech,

a mieszkają i robią biznes w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Według uzyskanych przeze mnie informacji poniższa strona:

https://dailycryptorevenue.com/ nie podaje reflinka z wiadomych przyczyn regulaminowych.

jest pierwszą z całej sieci Programów oferujących wysoki zwrot,

które zostaną przez wspomnianych ludzi otwarte w nadchodzących tygodniach.

Ich celem finalnym jest pozyskanie finansowania na otwarcie

i działalność pierwszego oficjalnego, w pełni legalnego banku kryptowalutowego.

Całość sprawia, że ten Program i kolejne, które będą się pojawiały

można traktować jako stabilne przedsięwzięcie o charakterze długoterminowym,

oferujące dość wysoką stopę zwrotu i 3 poziomowy system wynagradzania za polecanie programu.

Wiem i mam informacje z pewnego źródła, że temat został całkowicie prześwietlony od podszewki

kto za tym stoi i jakie mają plany właściciele. Nie wchodzę w takie rzeczy jeżeli nie mam czegoś 

potwierdzonego i proszę aby nie sugerować się prostotą i wyglądem tej strony bo jeżeli miałbym tutaj

wchodzić ze względu na budowę i wygląd strony, a nie ze względu mojej wiedzy kto i co za tym stoi to

gwarantuje, że by mnie tu nie było. 

Także tylko dlatego tu jestem bo wiem co tu będzie się działo od zaplecza. Mam też dostęp

do wiedzy kiedy w razie czego trzeba będzie opuścić ten projekt aby nie narazić się na stratę swoich pieniędzy.

Projekt obsługuje plany inwestycyjne składane w BTC, LTC i ETH

Każdy plan pracuje 100 dni i depozyt nie jest zwracany tylko zarabiamy tu z naliczeń codziennych

Najniższa wpłata to 10$ i takie jest też minimum do wypłaty.

Depozytem i reinwestycją jest zawsze wieloktrotność 10$

Wklejam wam też mail do firmy:

*****************************************************************************************************

Przede wszystkim chcieliśmy przywitać się z wszystkimi naszymi członkami. Cieszymy się, że zdecydowałeś się dołączyć do naszego programu i naprawdę doceniamy wszystko, co robisz w naszym projekcie.

Pierwszych dwóch dedykowanych menedżerów przypisano dziś do rachunków z sześciocyfrowymi depozytami. Z właścicielami tych kont skontaktujemy się później w dniu dzisiejszym. Każda aktywna osoba, która zdeponuje duże kwoty lub poleci wiele osób, otrzyma dedykowanego kierownika, który będzie odpowiedzialny za wszystkie Twoje problemy i potrzeby. 24/7.

Otrzymujemy wiele pytań na temat naszego programu, a ponieważ na wielu forach i grupach dyskusyjnych pojawiło się wiele plotek i różnych informacji, postanowiliśmy złożyć oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

DailyCryptoRevenue.com jest własnością Ceslava Kozubka i Jana Novotnego. To prawda, że naszym głównym długoterminowym celem jest uruchomienie w pełni licencjonowanego banku Crypto z siedzibą w Szwajcarii. Aby zebrać odpowiednie fundusze na osiągnięcie tego celu, uruchomiliśmy DailyCryptoRevenue.com i uruchomimy kolejne witryny oferujące wysoki zwrot w ciągu następnych kilku tygodni / miesięcy. Strony te zostaną połączone w „Honest Revshare Network”.

Co to znaczy? Oznacza to, że uruchomimy co najmniej 12 stron internetowych podobnych do DailyCryptoRevenue.com. Pracujemy bardzo ciężko każdego dnia, aby generować niezły zysk dzięki naszej działalności związanej z kryptowalutami, zakładami sportowymi i naszymi botami pokerowymi, jednak jesteśmy doświadczonymi inwestorami, więc mamy świadomość, że musimy upewnić się, że nasz projekt będzie stabilny przez długi czas dlatego potrzebujemy wielu witryn działających niezależnie, mających różne plany płacowe i reklamowanych jako osobne programy. Oznaczymy wszystkie strony poprawnie, abyś Ty i inni inwestorzy wiedzieli dokładnie, że należą do naszej konkretnej sieci.

Uczciwa sieć Revshare będzie pierwszą siecią witryn o wysokich zwrotach obecnych na rynku! Nie mamy absolutnie żadnej konkurencji, ponieważ inne programy tego rodzaju są tylko krótkoterminowymi projektami, które są zamykane w ciągu miesiąca lub dwóch po uruchomieniu. Żadna z naszych stron internetowych nie zostanie zamknięta, ponieważ chcemy rozwijać się i docierać do milionów inwestorów z całego świata dzięki wszystkim programom z naszego portfela. Taki biznesplan zapewnia spokój ducha, ponieważ możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są u nas bezpieczne. Nigdzie się nie wybieramy. Będziemy tu przez wiele lat z rosnącą siecią witryn o wysokim zysku. Chcemy, abyś zarabiał duże pieniądze, co pozwoli nam również uzyskać odpowiednie finansowanie dla naszego banku Crypto. Z naszego punktu widzenia tworzy idealne środowisko biznesowe.

Upewnij się, że korzystasz z naszego 3-poziomowego programu poleceń, płacąc łącznie 15% prowizji. Zezwalamy każdemu członkowi na korzystanie z naszego programu poleceń, więc nawet jeśli nie dokonałeś jeszcze żadnej wpłaty, możesz od razu zaprosić inne osoby do przyłączenia się do naszego programu!

Jeśli masz jakieś problemy, na przykład problemy z wpłatą, wypłatą, kontem, cokolwiek, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej (używając zakładki „Wsparcie” w prawym górnym rogu). Zawsze skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Druga strona z naszej sieci zostanie uruchomiona w sobotę, 6 czerwca 2020 r.

Wkrótce znajdziesz więcej informacji na temat swojej skrzynki odbiorczej ...

Nasze programy to naprawdę doskonała okazja do zarobienia poważnych pieniędzy. Nawet jeśli w przeszłości straciłeś środki w innych programach, nie ma to znaczenia. Masz teraz do czynienia z poważnymi ludźmi mającymi jasne długoterminowe cele i odpowiednią strategię ich osiągnięcia. Współpracuj z nami i obserwuj, jak saldo rośnie z dnia na dzień.

Niektórzy mówią, że nie ma czegoś takiego jak „szybko się wzbogacić”. Cóż, całkowicie się nie zgadzamy. Z pewnością możesz „szybko się wzbogacić” dzięki naszym programom z „Honest Revshare Network”. Teraz nadszedł czas, aby zabłysnąć. To idealna okazja. Tylko nie pozwól, żeby się ześlizgnęło ...

Gorące pozdrowienia,

Ceslav Kozubek i Jan Novotny

Dzisiejszy mail od firmy:

Drodzy przyjaciele,

Zdecydowaliśmy się wysłać dziś kolejny e-mail, aby podzielić się z Tobą interesującymi wiadomościami dotyczącymi naszego programu. Od teraz będziemy się z tobą komunikować w każdą sobotę.

Po pierwsze, przydzieliliśmy dedykowanego menedżera 5 nowym kontom z sześciocyfrowymi depozytami do naszego programu. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Teraz mamy w sumie 10 osób objętych tym dodatkowym poziomem wsparcia zapewnianego przez nasz projekt. Gratulacje!

W ciągu ostatnich 48 godzin otrzymaliśmy wiele pytań / próśb dotyczących promocji lub konkurencji. Ogólna informacja zwrotna była podobna do tego, że ponieważ uruchamiamy dużą sieć programów o wysokim zysku, powinniśmy również uruchomić jakąś promocję, aby to uczcić.

Cóż, zawsze słuchamy tego, co mają do powiedzenia nasi członkowie, dlatego postanowiliśmy ogłosić dzisiaj gorącą promocję. Trwa do momentu uruchomienia naszego drugiego programu z „Honest Revshare Network” zaplanowanego na 6 czerwca 2020 r. Oto szczegóły tej promocji:

Każdy członek naszego programu dokonujący wpłaty na plan srebrny między 23.05 a 6.06 (włącznie) będzie miał szansę wygrać nagrodę w losowaniu, które odbędzie się 8.06. Tabela nagród znajduje się poniżej:

1. miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
2 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
3 miejsce - depozyt Silver Plan za 2500 USD
4 miejsce - depozyt Silver Plan za 1500 USD
5 miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w specjalnym mailu wysłanym w środę, 10.06. a wszystkie wyżej wymienione depozyty zostaną aktywowane na kontach należących do zwycięzców tego samego dnia (10 czerwca).

Jak widać rozdajemy 20 000 $ w gotówce. Dobra promocja, prawda?

Zadałeś nam również kilka pytań na temat witryny Exchanger, którą uruchomimy w lipcu. Tak, wydamy specjalne kody promocyjne dla wszystkich członków naszych programów z sieci, które pozwolą ci obniżyć opłaty za wymianę o 50%. W ten sposób powiemy „dziękuję za wsparcie naszego projektu”. Środki, które zgromadzimy za pośrednictwem tej witryny, pomogą również w rozwoju naszej sieci. Zadbamy o to, aby nasz Wymiennik znalazł się na liście „Zaufanego Wymiennika” dostępnej na stronie internetowej należącej do Perfect Money.

Mówiąc o Perfect Money, otrzymaliśmy wiele próśb o dodanie tego systemu płatności jako jednej z metod wpłat i wypłat w DailyCryptoRevenue.com. Ponieważ jest coraz więcej takich zapytań, dodamy tę opcję płatności w przyszłym tygodniu.

Ze względu na swoją popularność Perfect Money będzie również jedną z domyślnych metod wpłat i wypłat dla wszystkich nowych programów z „Honest Revshare Network”. Oczywiście oznacza to, że PM będzie dostępny w naszym drugim programie, który rozpocznie się 6 czerwca 2020 r.

Stworzyliśmy „Honest Revshare Network”, aby zarabiać pieniądze razem z Tobą przez wiele lat. Jesteśmy przekonani, że najbardziej potrzebujemy doskonałych relacji z naszymi członkami. Na tym skupimy się w ciągu najbliższych miesięcy.

Jak zwykle, jeśli masz jakieś pytania lub problemy, skontaktuj się z nami za pomocą karty WSPARCIE znajdującej się w prawym górnym rogu naszej witryny.

W dniu 21.05.2020 o 11:09, antyyesno napisał:

Całość sprawia, że ten Program i kolejne, które będą się pojawiały

można traktować jako stabilne przedsięwzięcie o charakterze długoterminowym,

oferujące dość wysoką stopę zwrotu i 3 poziomowy system wynagradzania za polecanie programu.

Całość, czyli co konkretnie ma sprawiać że można traktować to jako stabilne i długoterminowe? Bo ogólniki jakoby rzekomi Czesi mieszkający rzekomo w ZEA, którzy rzekomo chcą stworzyć bank kryptowalutowy, to chyba trochę za mało, zwłaszcza że otoczone jest to aurą tajemniczości, która nie pozwala tego zweryfikować.

Wiem i mam informacje z pewnego źródła, że temat został całkowicie prześwietlony od podszewki

kto za tym stoi i jakie mają plany właściciele. Nie wchodzę w takie rzeczy jeżeli nie mam czegoś 

potwierdzonego

Więc oczekuję, że to prześwietlenie od poszewki zostanie tutaj upublicznione, aby każdy zainteresowany mógł się z tym zaznajomić.

Także tylko dlatego tu jestem bo wiem co tu będzie się działo od zaplecza. Mam też dostęp

do wiedzy kiedy w razie czego trzeba będzie opuścić ten projekt aby nie narazić się na stratę swoich pieniędzy.

Jak dla mnie, ta wypowiedź stwarza wrażenie że masz z programem coś więcej wspólnego, niż samo uczestnictwo w nim. 

Ponadto zbyt wiele tu tajemniczości. Liczę że zamiast pisać ogólniki odnośnie tego że posiadasz jakieś informacje, to po prostu te informacje przedstawisz w wiarygodny sposób. W zasadzie, taki wysoki poziom tajemniczości i niejasności powinien być wręcz ostrzeżeniem dla użytkowników, aby zachować szczególną ostrożność przy ewentualnym podejmowaniu decyzji o wpłacaniu pieniędzy do tego programu. 

36 minut temu, Polon napisał:

Całość, czyli co konkretnie ma sprawiać że można traktować to jako stabilne i długoterminowe? Bo ogólniki jakoby rzekomi Czesi mieszkający rzekomo w ZEA, którzy rzekomo chcą stworzyć bank kryptowalutowy, to chyba trochę za mało, zwłaszcza że otoczone jest to aurą tajemniczości, która nie pozwala tego zweryfikować.

Więc oczekuję, że to prześwietlenie od poszewki zostanie tutaj upublicznione, aby każdy zainteresowany mógł się z tym zaznajomić.

Jak dla mnie, ta wypowiedź stwarza wrażenie że masz z programem coś więcej wspólnego, niż samo uczestnictwo w nim. 

Ponadto zbyt wiele tu tajemniczości. Liczę że zamiast pisać ogólniki odnośnie tego że posiadasz jakieś informacje, to po prostu te informacje przedstawisz w wiarygodny sposób. W zasadzie, taki wysoki poziom tajemniczości i niejasności powinien być wręcz ostrzeżeniem dla użytkowników, aby zachować szczególną ostrożność przy ewentualnym podejmowaniu decyzji o wpłacaniu pieniędzy do tego programu. 

Chciałbym nadmienić, że nie wiadomo jak człowiek by coś uwiarygadniał to biorąc pod uwagę w jakim jesteśmy dziale mija się to z celem. Każdy jest dorosły i wie jak może się skończyć choć nie musi biznes tego typu. Skoro nawet znajdujące się na forum biznesy z niby przedstawionymi w materiałach filmowych wlaścicielami lub z różnego rodzaju certyfikatami kończyły się tak samo szybko jak powstawały to o czym my tutaj piszemy i czego oczekujemy?

Każdy projekt to wielka niewiadoma.

Zawsze trzeba zamoczyć stopy aby określić czy woda jest zła czy dobra.

Posted (edited)
48 minut temu, antyyesno napisał:

Chciałbym nadmienić, że nie wiadomo jak człowiek by coś uwiarygadniał to biorąc pod uwagę w jakim jesteśmy dziale mija się to z celem.

A to ciekawe, bo wcześniej pisałeś o prześwietlaniu programu, i stwierdzeniu że nie wchodzisz do programu jeśli nie masz tego typu rzeczy potwierdzonych. Więc po co się wysilałeś, skoro stoisz na stanowisku że taki research mija się z celem? Trochę to niespójne ze sobą, nie uważasz?

Każdy jest dorosły i wie jak może się skończyć choć nie musi biznes tego typu.

Więc pozwól, że każdy sam oceni wiarygodność projektu, tak aby każdy mógł sam dojść do swoich wniosków. Ja jedynie zaznaczę, że dla mnie osobiście, właściwie bezwartościowe są wszelkiego typu puste zapewnienia o rzekomej stabilności, długoterminowości projektu, o tajemniczych Czechach z ZEA, o jakichś rzekomo pewnych źródłach dotyczących prześwietlania programu itd. Pisać sobie można co się chce. Ale bez weryfikacji tego wszystkiego, to jest niewiele warte, bo ja po prostu nie wiem, na ile to jest prawda. 

Skoro nawet znajdujące się na forum biznesy z niby przedstawionymi w materiałach filmowych wlaścicielami lub z różnego rodzaju certyfikatami kończyły się tak samo szybko jak powstawały to o czym my tutaj piszemy i czego oczekujemy?

Ja oczekuję, że jeśli ktoś coś pisze, to powinien być gotowy aby podeprzeć się informacjami które potwierdzałyby to o czym ktoś pisze. I tyle. 

Każdy projekt to wielka niewiadoma.

Zawsze trzeba zamoczyć stopy aby określić czy woda jest zła czy dobra.

Właśnie że nie trzeba. Co więcej, to co proponujesz wręcz może być niebezpieczne. Chcesz eksperymentować i sprawdzać czy woda jest dobra czy zła, wkładając tam stopę? A jeśli tam jest woda z kwasem to co? Są inne metody znacznie bezpieczniejsze gdzie nie ryzykuje się własnym zdrowiem. No chyba, że chcesz wsadzić czyjąś stopę... ale wtedy może ucierpieć ktoś inny...

Analogicznie do programów zarobkowych - nie trzeba do takiego programu wchodzić, aby sprawdzić jak on działa.

Edited by Polon

5 minut temu, Polon napisał:

A to ciekawe, bo wcześniej pisałeś o prześwietlaniu programu, i stwierdzeniu że nie wchodzisz do programu jeśli nie masz tego typu rzeczy potwierdzonych. Więc po co się wysilałeś, skoro stoisz na stanowisku że taki research mija się z celem? Trochę to niespójne ze sobą, nie uważasz?

Więc pozwól, że każdy sam oceni wiarygodność projektu, tak aby każdy mógł sam dojść do swoich wniosków. Ja jedynie zaznaczę, że dla mnie osobiście, właściwie bezwartościowe są wszelkiego typu puste zapewnienia o rzekomej stabilności, długoterminowości projektu, o tajemniczych Czechach z ZEA, o jakichś rzekomo pewnych źródłach dotyczących prześwietlania programu itd. Pisać sobie można co się chce. Ale bez weryfikacji tego wszystkiego, to jest niewiele warte, bo ja po prostu nie wiem, na ile to jest prawda. 

Ja oczekuję, że jeśli ktoś coś pisze, to powinien być gotowy aby podeprzeć się informacjami które potwierdzałyby to o czym ktoś pisze. I tyle. 

Właśnie że nie trzeba. Co więcej, to co proponujesz wręcz może być niebezpieczne. Chcesz eksperymentować i sprawdzać czy woda jest dobra czy zła, wkładając tam stopę? A jeśli tam jest woda z kwasem to co? Są inne metody znacznie bezpieczniejsze gdzie nie ryzykuje się własnym zdrowiem. No chyba, że chcesz wsadzić czyjąś stopę... ale wtedy może ucierpieć ktoś inny...

Analogicznie do programów zarobkowych - nie trzeba do takiego programu wchodzić, aby sprawdzić jak on działa.

Jeżeli np jakaś firma podaje nieoficjalne dane o swoim projekcie ludziom wtajemniczonym np pierwszym zaufanym inwestorom którzy weszli to niby jakie mam podać dane skoro oficjalnie nie można ich jeszcze przedstawić. Stąd moja informacja że jak na razie trzeba zaufać nieoficjalnym przekazom spod lady. Są tacy ludzie którzy wejdą teraz ale wiadomo będą ludzie czekać i weryfikować wszystko z czasem czy firma wywiązuje się z planów i swoich obietnic.

Firma od tej soboty co tydzień będzie wysyłać do swoich użytkowników maile informacyjne co się dzieje i co będzie się działo w firmie. Będzie można wszystko samemu weryfikować czy nawet pisać do firmy z pytaniami dotyczącymi np jakiegoś nurtującego tematu  Ja nikogo nie przyszedłem tutaj przekonywać ja chciałem tylko pokazać wam nowy projekt. 

Dzisiejszy maił od firmy:

Drodzy przyjaciele,

Zdecydowaliśmy się wysłać dziś kolejny e-mail, aby podzielić się z Tobą interesującymi wiadomościami dotyczącymi naszego programu. Od teraz będziemy się z tobą komunikować w każdą sobotę.

Po pierwsze, przydzieliliśmy dedykowanego menedżera 5 nowym kontom z sześciocyfrowymi depozytami do naszego programu. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Teraz mamy w sumie 10 osób objętych tym dodatkowym poziomem wsparcia zapewnianego przez nasz projekt. Gratulacje!

W ciągu ostatnich 48 godzin otrzymaliśmy wiele pytań / próśb dotyczących promocji lub konkurencji. Ogólna informacja zwrotna była podobna do tego, że ponieważ uruchamiamy dużą sieć programów o wysokim zysku, powinniśmy również uruchomić jakąś promocję, aby to uczcić.

Cóż, zawsze słuchamy tego, co mają do powiedzenia nasi członkowie, dlatego postanowiliśmy ogłosić dzisiaj gorącą promocję. Trwa do momentu uruchomienia naszego drugiego programu z „Honest Revshare Network” zaplanowanego na 6 czerwca 2020 r. Oto szczegóły tej promocji:

Każdy członek naszego programu dokonujący wpłaty na plan srebrny między 23.05 a 6.06 (włącznie) będzie miał szansę wygrać nagrodę w losowaniu, które odbędzie się 8.06. Tabela nagród znajduje się poniżej:

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w specjalnym mailu wysłanym w środę, 10.06. a wszystkie wyżej wymienione depozyty zostaną aktywowane na kontach należących do zwycięzców tego samego dnia (10 czerwca).

Jak widać rozdajemy 20 000 $ w gotówce. Dobra promocja, prawda?

Zadałeś nam również kilka pytań na temat witryny Exchanger, którą uruchomimy w lipcu. Tak, wydamy specjalne kody promocyjne dla wszystkich członków naszych programów z sieci, które pozwolą ci obniżyć opłaty za wymianę o 50%. W ten sposób powiemy „dziękuję za wsparcie naszego projektu”. Środki, które zgromadzimy za pośrednictwem tej witryny, pomogą również w rozwoju naszej sieci. Zadbamy o to, aby nasz Wymiennik znalazł się na liście „Zaufanego Wymiennika” dostępnej na stronie internetowej należącej do Perfect Money.

Mówiąc o Perfect Money, otrzymaliśmy wiele próśb o dodanie tego systemu płatności jako jednej z metod wpłat i wypłat w DailyCryptoRevenue.com. Ponieważ jest coraz więcej takich zapytań, dodamy tę opcję płatności w przyszłym tygodniu.

Ze względu na swoją popularność Perfect Money będzie również jedną z domyślnych metod wpłat i wypłat dla wszystkich nowych programów z „Honest Revshare Network”. Oczywiście oznacza to, że PM będzie dostępny w naszym drugim programie, który rozpocznie się 6 czerwca 2020 r.

Stworzyliśmy „Honest Revshare Network”, aby zarabiać pieniądze razem z Tobą przez wiele lat. Jesteśmy przekonani, że najbardziej potrzebujemy doskonałych relacji z naszymi członkami. Na tym skupimy się w ciągu najbliższych miesięcy.

Jak zwykle, jeśli masz jakieś pytania lub problemy, skontaktuj się z nami za pomocą karty WSPARCIE znajdującej się w prawym górnym rogu naszej witryny.

Posted (edited)

Piękna i rzęsista narracja niczym w niedawnym programiku który jak powstał tak szybko się zwinął czyli Bussines active club.

Znowu też zakładający wątek musi zostać pociągnięty za język żeby napisać o potencjalnej piramidalności astronomicznego przedsięwzięcia na lata a jak wiadomo osób naiwnych i bez podstaw wiedzy ekonomicznej jest ciągle sporo.

Czytanie o poważnych inwestorach, przeciekach od autora wątku, pionierstwie w danej "dziedzinie", wizji na rozwój datowany na lata, stabilności czy ludziach którzy stoją za programem to nic nadzwyczajnego.

Ja natomiast widzę stronkę zrobioną na kolanie, anonimowe osoby stojące za programem i żadnych socjal mediów. W mojej ocenie ryzyko że zwinie żagle za moment jest spore. 

Admini brali udział lub tworzyli i z jakim skutkiem wcześniej różne "biznesy" ? jakieś linki do socjal mediów ?

Nie podałeś nic co by mogło sprawić by mój nos złapał trop i ocenił co to za przedsięwzięcie.

13 godzin temu, antyyesno napisał:

Ja nikogo nie przyszedłem tutaj przekonywać ja chciałem tylko pokazać wam nowy projekt. 

ale zrobiłeś to w taki sposób jak zamieszcza się ogłoszenia na portalu oglaszamy24 

Ps. Program nie jest jakoś wybitnie nowy bo widzę o nim materiały z początku Maja.

Edited by zombine

Jeżeli np jakaś firma podaje nieoficjalne dane o swoim projekcie ludziom wtajemniczonym np pierwszym zaufanym inwestorom którzy weszli to niby jakie mam podać dane skoro oficjalnie nie można ich jeszcze przedstawić.

Ależ nie musisz przedstawiać żadnych tajemniczych danych. Tylko nie dziw się wówczas, że moja ocena programu jest taka jaka jest. A że jest niezbyt przychylna programowi? No cóż, to po części wynika właśnie z otoczki programu, który jest kreowany na coś wyjątkowego, a jak przychodzi co do czego, to wiedza o programie okazuje się być wiedzą tajemną przeznaczoną tylko dla wybranych. 

Ponadto pisałeś wcześniej:

kto za tym stoi i jakie mają plany właściciele.

To co to znaczy? To program sam siebie prześwietlał, skoro nie ujawniasz tego prześwietlenia, a usprawiedliwieniem tego jest że nie można oficjalnie przedstawiać takich informacji bo są to nieoficjalne informacje firmy? Firma sama siebie prześwietliła i zakazała tego ujawniać? Ja zawsze myślałem, że prześwietlenia takich programów dokonują osoby niezależne, tak aby na wyniki prześwietlenia firmy nie miały wpływu ewentualne naciski i sugestie ze strony firmy. No chyba że takie prześwietlenie to tylko pic na wodę i ma służyć firmie do swojej promocji, ale wówczas to jest takie udawane prześwietlenie.

Stąd moja informacja że jak na razie trzeba zaufać nieoficjalnym przekazom spod lady.

Nie trzeba zaufać. Co więcej, obdarzenie zaufaniem takiego projektu, to chyba najgorsze co można zrobić. Tym bardziej ufanie całkowicie niejasnym informacjom, gdzie ich istotną część zakrywa się aurą tajemnicy. Ufność wobec tego typu programom, to najprostszy sposób do bankructwa. 

9 godzin temu, zombine napisał:

Piękna i rzęsista narracja niczym w niedawnym programiku który jak powstał tak szybko się zwinął czyli Bussines active club.

Znowu też zakładający wątek musi zostać pociągnięty za język żeby napisać o potencjalnej piramidalności astronomicznego przedsięwzięcia na lata a jak wiadomo osób naiwnych i bez podstaw wiedzy ekonomicznej jest ciągle sporo.

Czytanie o poważnych inwestorach, przeciekach od autora wątku, pionierstwie w danej "dziedzinie", wizji na rozwój datowany na lata, stabilności czy ludziach którzy stoją za programem to nic nadzwyczajnego.

Ja natomiast widzę stronkę zrobioną na kolanie, anonimowe osoby stojące za programem i żadnych socjal mediów. W mojej ocenie ryzyko że zwinie żagle za moment jest spore. 

Admini brali udział lub tworzyli i z jakim skutkiem wcześniej różne "biznesy" ? jakieś linki do socjal mediów ?

Nie podałeś nic co by mogło sprawić by mój nos złapał trop i ocenił co to za przedsięwzięcie.

ale zrobiłeś to w taki sposób jak zamieszcza się ogłoszenia na portalu oglaszamy24 

Ps. Program nie jest jakoś wybitnie nowy bo widzę o nim materiały z początku Maja.

Dlatego jak pisałem, że niektórzy będą się przyglądać z boku, a niektórzy wejdą na tym etapie projektu.

Co do strony napisanej na kolanie to jest to stary dobry sprawdzony niezawodny skrypt.

Projekty o wystrzałowym wyglądzie jak szybko powstały tak szybko zniknęły.

To tylko krótki e-mail z szybką aktualizacją sytuacji w DailyCryptoRevenue.com.

Chcieliśmy poinformować, że dziś Perfect Money zostało dodane jako nowa metoda wpłat i wypłat. Jest już aktywny w naszym programie.

W nadchodzących tygodniach dodamy więcej metod płatności, w tym przelewy bankowe i tanie przelewy lokalne do większych depozytów.

Nadchodzi także nowa, masowa promocja. Wszystkie szczegóły zostaną ogłoszone w sobotę.

Wszedłem z ciekawości na stronę i jest ona postawiona na skrypcie, który jest w co drugim hyipie. Na bank jacyś poważni inwestorzy :D

Posted (edited)

[---]

Jeżeli skrypt jest dobry i sprawdzony i bez problemowo działa to w czym problem?

Jeżeli jakieś oprogramowanie jest powszechnie znane to znaczy że złe?

Czy strona sama w sobie świadczy kto za tym stoi tak jak okładka książki wyjawia czy książka jest dobra czy zła?

Edited by Polon
Cytowanie bezpośrednie

Posted (edited)

Wątek został założony na forum gdzie  większość zjadła zęby na takich programach i na prawdę nie widzę sensu przyjmowania postawy obronnej na każdy zarzut czy zapytanie bo ty czy ja i trzon osób czytających ten wątek wie że to w 100% piramida finansowa i zwinie się za bliżej nieokreślonym czasie a w moim przekonaniu bardziej "bliżej" bo program jakoś przechodzi bokiem lub jest słabo rozpoznawalny w social mediach czy grupach

Edited by zombine

Posted (edited)

[---]

Ja nie bronię tego projektu wszedłem tylko dlatego że dostałem info od przyjaciela, który ma dostęp do wyspecjalizowanej grupy inwestorów, którzy od 13 lat działają w takich projektach i nigdzie oni ani ich ludzie nie stracili pieniędzy. Jeżeli mam wchodzić do takiego biznesu mając informację od takich ludzi to jestem spokojniejszy i racja jeżeli miałbym tylko opierać się o wygląd strony, a nie o to od kogo wiem o biznesie to po prostu bym to ominął jak każdy inny podobny projekt o podobnym skrypcie do innych tego typu projektów rozsianych po necie.

Rozpoznawalny po 16 dniach istnienia serio? Trochę mało aby ocenić rozpoznawalność.

Edited by Polon
Cytowanie bezpośrednie

Co w trawie piszczy:
Po pierwsze wiemy już na pewno, że członkowie tego programu,
którzy mają duże depozyty naprawdę mają przydzielanych
dedykowanych managerów z supportu.

Następną sprawą jest nadchodzący duży konkurs dotyczący
referringu z atrakcyjnymi nagrodami, który najprawdopodobniej
zostanie w Sobotę ogłoszony w mailingu od firmy.

Do tego jeden z dedykowanych managerów wygadał się, że ludzie,
którzy aktywnie referrują i zwiększają swój volumen depozytów będą nagradzani w cyklach miesięcznych żywą gotówką.

Na koniec dla mnie fakt najważniejszy, czyli nieoficjalny program partnerski, do którego zostaną zaproszone osoby, które będą najbardziej zaangażowane w rozwój całego projektu od obecnego stadium.

Czyli program partnerski dla Kantoru, który mają otworzyć w Lipcu,
a także co ważniejsze, program partnerski dla Banku Kryptowalutowego, który już podobno powstaje.

Osoby zaproszone do udziału w tym programie będą miały dożywotni udział w zysku wygenerowanego przez ten Bank na klientach, których polecą. To w zasadzie tak, jakby ktoś wręczył nam udziały w tej firmie.

Możecie to komentować jak wam się podoba lub zająć sobie tu miejsce z jakimś minimalnym depozytem i pomału

sobie to obserwować po swojemu.

21 godzin temu, antyyesno napisał:

Rozpoznawalny po 16 dniach istnienia serio? Trochę mało aby ocenić rozpoznawalność.

Powiedz że żartujesz. Przecież w takie programy wchodzi się na samym początku i liczą się czasami godziny by wyjść na swoje(o ile celem jest obrót środków a nie sama rekrutacja) a najlepiej w fazie pre-launch.

20 minut temu, zombine napisał:

Powiedz że żartujesz

Nie nie żartuje. Mimo że tutaj depozytu nie zwracają to kwota zainwestowana szybciej się zwraca niż po 100 dniach cyklu.

Nie biorę pod uwagę zarobienia tutaj poprzez naganianie ludzi aby wyjść na swoje i mieć w poszanowaniu głębokim resztę ludzi.

No, ale rozumiem tok myślenia trzeba wejść na samym starcie aby zarobić tylko jak to ma się do wpisu o rozpoznawalności projektu?

Nie każdy chyba jest wstanie znaleźć taki projekt na samym starcie pierwszego dnia.

Tutaj będzie cała sieć stron do zarabiania bo cel firmy jest inny niż większość przypuszcza. 

Jest coś takiego jak nieubłagany i bezkompromisowy czynnik oceny biznesu otóż czas. Pan Czas.

Poniżej znajdują się ważne informacje dotyczące naszego DailyCryptoRevenue

Przede wszystkim chcielibyśmy przypomnieć naszym członkom o aktualnej promocji, którą mamy na pokładzie. Szczegóły znajdziesz poniżej:

DailyCryptoRevenue rośnie ładnie. Z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny i cały czas zyskujemy wielu nowych członków. Kwoty depozytów również rosną bardzo szybko. Otrzymujemy wiele wiadomości e-mail z pozytywnymi opiniami od naszych członków, za które chcielibyśmy podziękować.

Jesteśmy prawie gotowi na uruchomienie naszego drugiego programu z „Honest Revshare Network”. Jak zapewne zauważyłeś, na dole DailyCryptoRevenue znajduje się mały przycisk, który wyraźnie mówi, że ta strona należy do nas, dlatego twoje pieniądze są tutaj bezpieczne. Wszystkie nasze programy zostaną oznaczone w ten sposób, abyś od razu wiedział, że jest to część naszej sieci, która składa się z długoterminowych programów zapewniających wysoki zwrot.

Oczywiście ideą naszej sieci jest otwieranie jednego programu po drugim bez zamykania poprzednich programów, dlatego możesz mieć pewność, że każdy program, który uruchomimy, będzie aktywny przez wiele lat. To pierwszy tego typu projekt w Internecie. Wysoki zysk bez wysokiego ryzyka. Dosłownie

W przyszłym miesiącu przygotujemy również stronę internetową dla samej „Honest Revshare Network”. Będziesz mógł znaleźć informacje o wszystkich naszych programach i innych projektach w jednym miejscu. Rozpoczęliśmy już przygotowania, ponieważ chcemy, aby ta strona internetowa została uruchomiona a.s.a.p.

Dzisiaj chcielibyśmy również ogłosić nowy Konkurs Poleceń, który rozpocznie się dzisiaj, 29.05 i będzie aktywny do 30.06 (włącznie). Osoby z największą liczbą depozytów dokonanych przez swoich poleconych podczas tego Konkursu Poleceń otrzymają następujące nagrody:

2 miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
3 miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
4 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
5 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
6 miejsce - depozyt Silver Plan za 3000 USD
7. miejsce - depozyt Silver Plan za 3000 USD
8 miejsce - depozyt Silver Plan za 2000 USD
9 miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD
10. miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD

Tylko wpłaty dokonane z zewnętrznych portfeli będą się liczyć do tego wspaniałego Konkursu Poleconych.

Wszystkie wyżej wymienione depozyty zostaną aktywowane na kontach w piątek, 3 lipca.

Jak widać, na stole jest 50 000 $ i możesz zostać jednym ze zwycięzców!

Wszystko, co musisz zrobić, to złapać link polecający i zacząć zapraszać ludzi do przyłączenia się do naszego programu.

Jak zwykle w przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia.

Info od firmy.

Jak zapewne wiecie wczoraj, ogłosiliśmy WIELKI Konkurs Poleceń o łącznej puli nagród 50 000 $. Otrzymaliśmy kilka e-maili z tym samym pytaniem. Zapytałeś, czy ten konkurs dotyczy tylko nowych poleconych, którzy zarejestrują się od 29.05 do 30.06 (włącznie), czy też dotyczy również wszystkich poleconych, które już masz w DailyCryptoRevenue

Cóż, weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje polecenia. Nie ma znaczenia, kiedy zarejestrowali się w naszym programie. Ważne jest, ile łącznie złożą między 29.05 a 30.06 (włącznie). Będziemy obliczać tylko „świeże depozyty” dokonane w tym okresie przy użyciu portfeli kryptograficznych (finansowanie zewnętrzne), więc depozyty dokonane przy użyciu środków z salda konta (reinwestycje) nie liczą się tutaj. To właściwie odpowiedź na twoje pytanie.

Postanowiliśmy trochę „urozmaicić” ten weekend, więc oto kolejna świetna promocja:

Każda osoba dokonująca depozytu Silver Plan przy użyciu Ethereum w sobotę i niedzielę (30.05 i 31.05) otrzyma 10% premii za każdy tego rodzaju depozyt. Co to znaczy?

Cóż, depozyty Silver Plan wynoszą od 500 do 9999 USD. Każda osoba dokonująca tego rodzaju wpłaty Ethereum w ciągu najbliższych 48 godzin otrzyma od nas kolejny depozyt, który będzie równy 10% ich własnego depozytu. Na przykład, jeśli dokonasz takiego depozytu za 600 USD, wówczas dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 60 USD ETH, jeśli zrobisz to z 1000 USD, dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 100 USD itp.

Tylko depozyty dokonane przy użyciu zewnętrznego funduszu (twoje portfele kryptowalutowe ETH) mogą brać udział w tej promocji. Możesz dokonać nieograniczonej liczby depozytów, które będą uczestniczyć w tej promocji, jednak muszą one zostać aktywowane w ciągu następnych 48 godzin, aby zakwalifikować się do bonusu.

Znowu chodzi tylko o depozyty Silver Plan. Depozyty w innych planach nie będą się liczyć. Należy również pamiętać, że ta oferta jest ważna tylko w przypadku depozytów dokonanych przy użyciu Ethereum.

Wszystkie depozyty bonusowe zostaną dodane do twoich kont w poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.

To kolejna aktualizacja z naszego DailyCryptoRevenue.com.

Wszyscy członkowie DailyCryptoRevenue.com, którzy dokonali depozytu Silver Plan w dniach 30.05-31.05 za pomocą Ethereum, otrzymali promocyjny depozyt w wysokości 10%. Wysłaliśmy również wiadomość e-mail do każdej osoby, która otrzymała taki bonus. Gratulacje!

Nasz nowy program jest prawie gotowy do uruchomienia. Będzie dostępny w tym tygodniu! Kiedy to nastąpi, wyślemy masową pocztę do wszystkich naszych członków.

Chcieliśmy również poinformować, że już rozpoczęliśmy pracę nad trzecim programem z naszej „Honest Revshare Network”. Premiera planowana jest na 4 lipca.

Nasza strona internetowa Exchanger będzie również dostępna w lipcu. Planujemy, aby stało się to 31 lipca.

Jak widać, idziemy bardzo szybko do przodu i zawsze dotrzymujemy słowa. „Honest Revshare Network” to pierwszy tego rodzaju projekt w Internecie! Chcemy udowodnić, że programy wysokiego zwrotu mogą być długoterminowymi projektami działającymi przez lata bez żadnych problemów.

Chodzi o uczciwość i rzetelność właścicieli oraz możliwość generowania stałego zysku dzięki środkom zdeponowanym w programach z sieci. Zapewniamy, że Twoje pieniądze są u nas bezpieczne!

Posted (edited)
W dniu 27.05.2020 o 19:40, zombine napisał:

Przecież w takie programy wchodzi się na samym początku i liczą się czasami godziny

A więc mam info odnośnie wchodzenia na samym początku. Otóż firma uruchomiła właśnie drugą swoją

stronę z 12 docelowych i mam dla was info szybciej niż firma wyśle o tym mailing do swoich 

list adresowych obecnych użytkowników pierwszego projektu.

Wygląd strony jest prawie taki sam jedynie plany są ciekawsze.

[SPAM]

Pozdrawiam bywalców forum

Edited by pepperoniss

Właśnie uczestnicy pierwszego projektu dostali maila od firmy
Co firma napisała do nas o tym obecnie 
otwartym drugim projekcie:
Uruchamiamy drugi program z „Honest Revshare Network”. 
Po wielkim sukcesie DailyCryptoRevenue chcielibyśmy zaprosić Cię do przyłączenia

się do naszego DailyCryptoTrading

Jak widać DailyCryptoTrading wygląda podobnie do DailyCryptoRevenue, 
ale jest kilka rzeczy, które odróżniają te 2 programy. 

Najważniejsze to:

- niższa minimalna kwota depozytu ustalona na 5 USD

- wyższe zyski oferowane przez Silver Plan - 2,50% dziennie 
przy poziomie wejścia wynoszącym zaledwie 1000 USD

- niższy minimalny depozyt za Złoty Plan oferujący 3,00% dziennie 
(ustalony na 5000 USD)

- bardzo lukratywny plan platynowy dla „osób o wysokich walorach” 
z bardzo hojnym 3,50% dziennie

- 3-poziomowy program polecający płacący 10% - 4% - 1%, co stanowi łącznie 15%

- znacznie silniejszy serwer z lepszą ochroną anty DDoS

Reszta pozostaje taka sama. Doskonałe wsparcie, płynny proces wpłat, szybkie wypłaty,

dedykowani menedżerowie dla członków z dużą ilością wpłat lub dużą liczbą poleconych itp.

Planujemy zaprosić grupę ponad 20 członków do odwiedzenia naszej siedziby, aby sprawdzić,

jak pracujemy na co dzień, a także bawić się z nami. 
Będziesz się świetnie bawić - gwarantowane!

Pokrywamy wszystkie koszty, w tym przelot, zakwaterowanie i imprezę,

której nigdy wcześniej nie widziałeś!

Z powodu COVID-19 i blokady w wielu krajach musimy poczekać, 
aż ludzie z różnych krajów będą mogli latać ponownie. 
Oczekujemy, że nastąpi to najpóźniej w lipcu lub sierpniu. 
Następnie wydamy zaproszenia dla naszych najbardziej aktywnych członków. 
Więcej informacji na ten temat zostanie wkrótce ogłoszonych.

Nasza „Uczciwa sieć Revshare” to naprawdę wyjątkowy i innowacyjny projekt,

którego nigdy wcześniej nie widziano! Będziemy otwierać nowe programy i projekty 
bez zamykania poprzednich. 
Udowodnimy, że możliwe jest utrzymanie każdego programu przez wiele lat. 
Twoje pieniądze są u nas w 100% bezpieczne!

Po prostu wskocz na pokład DailyCryptoTrading. złóż depozyt, 
weź link polecający (lub banery) i zacznij promować ten nowy program,

aby zarobić mnóstwo pieniędzy.

Pamiętaj również o aktualnej promocji i konkursie poleceń, które są nadal organizowane

na DailyCryptoRevenue Jak widać, bardzo opłacalne jest promowanie obu programów

z naszej „Honest Revshare Network”. Powodzenia!

To co z tego że uruchomiono jakąś stronę. Program wystartował na początku maja i ja podziękuję za mailową legendę adminów

Na dobrą sprawę w takich programach nic nie musi być realne poza wpłatami, naliczeniami i rekrutacją.

Z tego całego hyipowego bełkotu ważne jest tylko zmniejszenie limitu wpłat a to oznaka że jest źle. 

3 godziny temu, zombine napisał:

zmniejszenie limitu wpłat a to oznaka że jest źle. 

Nie widzę aby zmniejszyli limit wpłat.

Pierwsza strona ma nadal taką samą kwotę jaka była. Natomiast druga strona ma po prostu inne kwoty minimalnej reinwestycji i inne plany.

Jeżeli zglebią choć 1 program to nikt nie zainwestuje centa w kolejny. Ich celem jest budowie sobie rzeszy lojalnych klientów dla Kantoru, a potem dla Banku Krypto.
Dla ekspertów z danej dziedziny chyba nie jest problemem mnożyć kapitał. To nie jest jakiś zwykły revshare z klkanymi reklamami gdzie wypłaty pochodzą z wpłat bo czy w projektach jakie znaliśmy do tej pory było coś mnożone przez adminów?
Czas pokaże co się wydarzy.
Poważni inwestorzy całą tą sytuację widzą trochę jako online bukmachera, na przykład bwin.com, który ma w różnych domenach (prawie 20) praktycznie tą samą ofertę, różniącą się od siebie naprawdę nieznacznie, ale dla przeciętnego człowieka to około 20 niezależnych od siebie stron, z usług których mogą korzystać (i korzystają). Więc płynie do firmy dużo więcej kapitału. Tutaj chodzi mniej-więcej o to samo.

Rozumiem że ktoś mógł wcześniej przejechać się na podobnych projektach, ale czasami trzeba się podnieść otrzepać i iść dalej.

14 godzin temu, antyyesno napisał:

Ich celem jest budowie sobie rzeszy lojalnych klientów dla Kantoru, a potem dla Banku Krypto.
Dla ekspertów z danej dziedziny chyba nie jest problemem mnożyć kapitał. To nie jest jakiś zwykły revshare z klkanymi reklamami gdzie wypłaty pochodzą z wpłat bo czy w projektach jakie znaliśmy do tej pory było coś mnożone przez adminów?

2% dziennie, a na tej drugiej stronie 2,50% dziennie :blink:

No na pewno nie jest to zwykły hyip, tylko poważna firma :D Milionerzy już tam inwestują swoje pieniążki :D

Ty serio aż tak wierzysz w ten bełkot czy tylko udajesz? Czy może masz jakiś interes w rozpromowaniu tego programu?