Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

NomenOmen

[Faucet] bitshark.io - nawet do 0,1 BTC co godzinę - bitshark.io

Recommended Posts

Opis kraniku: BitShark.io to kranik, który w swojej legendzie dzieli się z użytkownikami serwisu częścią btc, ktre udało się wykopać właścicielom serwisu.Otrzymanie nagrody w satoshi jest zobrazowane w ciekawy sposób poprzez klikanie w pracującego górnika, który wydobywa dla nas z rudy cenną zawartość. Wydobywanie możemy rozpocząć ponownie po upływie 60 minut. Wydobyte satoshi możemy spróbować pomnożyć w ciekawych grach hazardowych. Pierwsza to znana chociażby z innych tego typu projektów gra HI-LO. Druga,  CRASH pozwala nam na ciekawą zabawę i obserwowanie na żywo ruchów innych użytkowników. Aby rozpocząć grę wystarczy postawić zakład i obserwować rosnący z każdą sekundą mnożnik naszej wygranej. Nic prostszego, jednakże wraz z upływającym czasem prawdopodobieństwo przegranej rośnie i staje się faktem z chwilą zakończenia danej rundy. Mnożnik może zatrzymać się nawet po sekundzie wtedy tracimy całą ilość postawionych btc, lub może osiągnąć nawet wartość x1000 jednakże aby osiągnąć ten poziom trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy i nikt raczej takiej wygranej jeszcze nie osiągnął. Trzecią grą jest KING KONG. W tej grze kluczem do wygranej jest wybranie na każdym poziomie jednej z czterech komórek, w których ukryte są owoce. Wybierając owoc odblokowujemy kolejny poziom i w tym momencie możemy zdecydować czy wygrana z tego odkrytego poziomu nas satysfakcjonuje i wycofujemy zysk czy gramy dalej i odkrywamy kolejny poziom. Brak owocu oznacza przegraną, więc ryzyko przegranej z każdym poziomem rośnie.

W systemie poleceń mamy następuję stawki : 50% nagrody bazowej, 0,25 % z zakładów HI-LO  oraz każda zarejestrowana osoba to dodatkowe 5 ruchów dla naszego górnika.

Minimum do wypłaty : 30 000 satoshi.

W internecie można odnaleźć dowody wypłat dla tego kraniku, jednakże dla osób szukających zabawy kranik ten może uniemożliwić im jakiekolwiek wypłaty ze względu na wysokie minimum do wypłaty. W porywach z zebranych za free satoshi w grze HI-LO udało mi się zebrać nawet 1000 satoshi startując z bardzo niskiego poziomu - circa 300 satoshi. Jednakże do plusów tego kraniku należy zaliczyć unikalny pomysł i ciekawe gry.

Strona główna kraniku : bitshark.io

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Nazwa Programu: venture-avenue

Plany inwestycyjne: Do 5  % dziennie aż do uzyskania 150%ROI naliczenia w dni robocze (Plan Premium) oraz plan after(Plan Standard) 114% po 14 dniach
      Minimum inwestycyjne: BTC - 0.005, XRP - 200, XMR - 0.7, LTC - 1, ETH - 0.2, Dash - 0.5
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Ripple, Monero, Dash
      Wypłaty (manualne/aut.): Manulane do 24 h 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:  Witam i podrzucam nowy program , mianowicie venture-avenue . Jako że cały czas śledzę sobie branże pozniaków , obserwuje sobie programy i w tych pandemicznych czasach  W końcu moim zdaniem wyszedł jakiś ciekawy hyip wiec po obadaniu postanowiłem wejść za 0.05 BTC(plan z naliczeniami dziennymi ). Program wystartował 28.05.2020 sam w sobie dobrze zrobiony , skryp własny , ładnie i starannie wykonany. W programie mamy dostępne 2 plany z naliczeniami w dni robocze aż do uzyskania 150% ROI  oraz plan after 114% po 14 dniach. Inwestycje póki co tylko w krypto , chyba ze później dojdą standardowe procesowy .Promocja jest , znane monitory chętnie łapią temat + blogerzy więc cuś może da sie ugrać   choć wiadomo  iż to zwykły hyip i jest tu ryzyko utarty kapitału , nie miej jednak ja wszedłem  Program afiliacyjny 3 poziomy  od 5 do 10%( zależne od depo i obrotu)  

• By kopacz
      Kopalnia Dogecoin w chmurze
      mydogeco - link do strony z reflinkiem, za reflink dostajemy 10% dokupionej mocy.
      Na start darmowe 100GH/s mocy które dostajemy na 30 dni. 
      Minimalna wypłata 100 Dogecoin (czyli można zrobić jedną wypłatę na samej darmowej mocy) 
      Aktualne plany, kontrakty kupujemy na rok, zwrot inwestycji w ciągu 4 miesięcy

Aktualnie zakupiłem 100GH/s + mam 100GH/s startowe na 30 dni

Zobaczymy jak to wyjdzie, jak uda mi się zrobić wypłatę to dokupię mocy  Dam wam znać 
    • By NomenOmen
      Strona główna kraniku: investimer.name
      Opis kraniku:
      InvesTimer.name - nowy kranik, w którym do wygrania co godzinę możliwe jest 150 dolarów w przeliczeniu na ruble.
      Strona została postawiona na oryginalnym skrypcie Freebitco.in oraz zawiera standardową grę HI-LO oraz możliwość wzięcia udziału w cotygodniowej loterii. Każdorazowe naciśnięcie przycisku roll przez osoby przez nas polecone odpowiada jednemu losowi. System referencyjny przewiduje 50% stawkę dochodu z wygranych poleconych przez nas użytkowników kraniku. Do zarejestrowania się w serwisie niezbędne jest utworzenie konta w serwisie payeer, gdyż wypłata nagród możliwa jest tylko na konto w tym serwisie. Minimum do wypłaty to 25 RUB.
      MoneyBot
      Twórcy kraniku stworzyli opcję dla użytkowników, w której mogą oni otrzymać 1000 rubli bonusu za zainstalowanie w swoim systemie operacyjnym oprogramowania kopiącego kryptowaluty. Twórcy kraniku do zalet jego zainstalowania oprócz wyżej wspomnianego bonusu zaliczają także brak konieczności rozwiązywania zadania captcha w loterii co godzinę oraz wyższe wygrane. Program według twórców kraniku ma zużywać jedynie 5 % zasobów naszego komputera w celu kopania kryptowalut. Program jest kompatybilny z systemami Windows z serii 7,8 i 10.
      Podsumowanie : Uważam, że kranik jest warty uwagi, jednakże w przypadku zachęty ze strony twórców kraniku do zainstalowania w naszym systemie dodatkowego oprogramowania trzeba być sceptycznym i zrobić to najlepiej w jakimś odizolowanym środowisku, komputerze z którego nie korzystamy często i nie dokonujemy operacji finansowych online, gdyż możliwe jest że program ma na celu zbieranie naszych danych z komputera.

• By w0w
        AdBtc.top   Faucet połączony z surfem. Otrzymujemy satoshi za obejrzana reklamę w tle, a dodatkowo strona daje nam czasami reklamę do obejrzenia w aktywnym oknie.   AdBtc.top oferuje nam również możliwość reklamowania swoich stron za pomocą narzędzia do promocji które możemy wykupić za zdeponowane środki, lub przelać środki zarobione na reklamach na konto reklamowe.   Nawet do 800 satoshi dziennie, ja przez 2 dni wyklinałem 1560 satoshi w ramach narodowego siedzenia w domu    Wypłaty od 5000 satoshi na faucetpay, lub od 25000 na zwykły portfel btc.   System poleconych gwarantuje nam 10% od zarobków zarejestrowanego, oraz 5% od wydanych BTC na kampanie reklamowe.   Istnieje również możliwość wykupienia reffów na giełdzie, jednak taki reff jest stosunkowo drogi.   Reff link   Czysty link
    • By Hiena
      Chciałbym przedstawić swój problem i jednocześnie szukam rozwiązania - mianowicie: zakupiłem BTC z kantoru internetowego Unlimited Michał Stryjewski i po otrzymaniu przez nich środków na konto bankowe otrzymałem e-maila zwrotnego z wiadomością o otrzymaniu przez nich anonimowego zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa i w związku z tym zażądali ode mnie wysłania zdjęcia dowodu osobistego oraz mojego zdjęcia w ciągu 60 minut. W przypadku braku otrzymania ww. dokumentów sprawę kierują na policję. Kilkukrotne próby kontaktu telefonicznego kończyły się niepowodzeniem (telefon był albo wyłączony albo zajęty albo nie odbierali).

Na stronie KNF wyczytałem, że są dwie giełdy kryptowalut, które znalazły się w rejestrze instytucji płatniczych – w tym Coinquista, w której właściciel Unlimited widnieje jako Prezes Zarządu. Moje pytanie – czy właściciel spółki widniejącej w rejestrze KNF może w swojej innej działalności żądać tego typu danych?

Zakupów w powyższym kantorze dokonywałem już wcześniej 2 lub 3 razy i nie było żadnego problemu. Kontaktowałem się z policją oraz KNF co mam robić w takiej sytuacji i stanowczo odradzali wysyłania takich poufnych danych. Finalnie wysłałem skrawek zdjęcia dowodu osobistego na którym widnieje imię + drugie imię oraz nazwisko, ale otrzymałem zwrotną informację, że potrzebują kompletu – dowodu oraz zdjęcia i sprawę już zgłosili na policję, ponieważ nie wysłałem ich w terminie.

Ani pieniędzy ani BTC oczywiście nie otrzymałem.
      Złozyłem zeznania na policji i dzisiaj otrzymałem informację, że sprawę przekazali do wydziału kryminalnego.