Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

marek505

Crypto.com - Kantor, giełda i karta VISA do wymiany Fiat- Krypto i wiele więcej

Recommended Posts

Crypto.com - Kantor, giełda i karta VISA do wymiany Fiat- Krypto i wiele więcej

crypto-com.jpg.31f61300056ada7d72a7a11317963842.jpg

Od dłuższego czasu tj. 2018 roku przyglądam się poczynaniom tej firmy i muszę powiedzieć, że robią super robotę jeśli chodzi o marketing jak i budowanie społeczności wokół ich kantoru - aplikacji mobilnej i platformy tradingowej, dodatkowo stworzyli i udostępnili nawet swój brandowany portfel na kryptowaluty

Kto z was pamięta tę promocję od Crypto którą opisywałem tutaj na forum w lipcu 2019, można było otrzymać 50$ bonusu. Zgarnialiśmy 50$ w MCO za rejestracje i mnóstwo ludzi dzięki temu zarobiło niemałe pieniądze! Dobrą wiadomością jest to, że ciągle możesz z tej promocji skorzystać, lecz na trochę innych warunkach! 

Aby skorzystać z promocji, należy się zarejestrować w aplikacji, używając kodu promocyjnego i spełnić obecne warunki promocji:

Mój link polecający : https://platinum.crypto.com/r/uaf33evc5t
PromoCode: UAF33EVC5T

Czysty link:  www.crypto.com 

Odświeżam tę promocję dlaczego?

Ponieważ ona ciągle trwa na tych zasadach, które zostały zmienione od czasu jak ta pierwsza się zakończyła. Czyli każdy, kto spełni warunki, otrzyma 50 $ - warunki nie są jakieś mega trudne.

Promocja skierowana jest dla wszystkich chętnych, którzy chcą zgarnąć 50$ dla tych co są fascynatami używania kryptowalut do płatności w życiu codziennym, a także dla tych, którzy chętnie korzystają z bonusów!

Warunkiem zamrożenie w aplikacji 50MCO ~ 271$ Cena z dziś 27.05.2020 na okres 6 miesięcy. (180dni) i zamówienie karty RUBY. Karta daje fajne możliwości jak np Cashback czy refund za zakup Spotify o tym wszystkim niżej, ale najpierw o promocji, z której moim zdaniem warto skorzystać

crypto-com-karta-ruby-steel.png.6a31cdd5fd96f4e121604bc198571a19.png

Obserwuję w sieci to karty od Crypto już są rozsyłane na Europę i to bardzo fajna wiadomość, bo ja na nią trochę już czekam :D

Ludzie się nimi chwalą w internecie na forach jak i grupach FB, co jest dobrą oznaką mocnej i fajnej społeczności.

Powstał też oficjalny Polsko - języczny kanał na TELEGRAMIE. https://t.me/Cryptocom_PL

Moje 50 MCO już dawno wyrobiły ten czas, Ja mroziłem je 3 marca 2019 i wtedy zapłaciłem za nie 132,85$ z fee. Obecnie nie ma FEE na zakup karta poprzez aplikację mobilną. Jak by nie spojrzeć, ich cena wzrosła o około 100% od tamtego czasu i waluta ciągle zyskuje na popularności.

Moje 50 MCO zostawiłem w stakingu dlatego, że zamówiłem kartę RUBY i warunkiem posiadania karty pełnych benefitów przypisanych dla karty RUBY jest to, że stakujemy te 50 MCO.

Kantor tej firmy dział całkiem podobnie jak inne konkurencyjne, jest zrobiony bardzo przejrzyście i dodatkowo wprowadza wiele użytecznych możliwości, których u konkurencji nie znajdziecie!

Są to między innymi takie możliwości jak:

• Polecanie kantoru i zdobywanie bonusu, który opisałem wyżej 50$ za każdą osobę i dla każdej osoby.
  • Cashback za płacenie kartą w sklepie lub online
  • Pay Rewards - Jeśli przesyłamy np. znajomemu CRO to otrzymamy 10% lub max 5$ zwrotu za ta płatność 
  • Mobile Airtime Cashback - Zwrot 5% za doładowanie telefonu, podczas którego płacimy w CRO 
  • Gift Card Cashback - Zwrot za zakup kart podarunkowych do różnych sklepów dostępnych w aplikacji 
  • Crypto Earn 4- 8% rocznie, a nawet wiecej jeśli używamy do tego i ich tokenu użytkowego, jakim jest CRO, (można też nim płacić fee na platformie tradingowej) Uzywając go można korzystać z wielu benefitów.
  • Crypto Credit - możliwość pożyczki, gdzie deponujemy swoje krypto jako zabezpieczenie
  • Brać udział w Syndicate - Promocyjnych zakupach np. z 50% rabatem (należy posiadać w staking 10 000 CRO)

IMG_3230.thumb.jpg.760d65592e02315711fbd5d1b49ad532.jpgIMG_3231.thumb.jpg.aa87ada0c913c5f6c1d4cde114dff902.jpg

IMG_3232.thumb.PNG.0c2a7fe4fe6135ce4563f21b3acc09d3.PNGIMG_3234.thumb.PNG.8920ecba5cc2d71b5af02ee3dc062550.PNGIMG_3233.thumb.PNG.8bc396037c2eb243f6a88617dcf80b31.PNG

Czym jest aplikacja od crypto.com?

cryptocom-aplikacja-1024x552.thumb.png.dd8779251e98021df23d2904042a3bef.png

Dziś jest to aplikacja mobilna z kantorem swoją kartą debetową VISA i portfelem mobilnym, do którego posiadamy seed.
(12 słów, które pomagają odtworzyć portfel z kopii zapasowej)

Dzięki aplikacji mobilnej można w łatwy sposób handlować jak i płacić naszymi kryptowalutami.

Jest też giełda kryptowalut. Kantor jest też spięty z giełdą, gdzie za pomocą jednego kliknięcia można przesyłać środki bez żadnego fee. 

Jak powstało Crypto.com

Pierwotna nazwa projektu to Monaco, bo wdrażany jest przez szwajcarską firmę Monaco Technologies, której właścicielem jest Kris Marszalek
 ( odnośnik do twittera https://twitter.com/kris_hk?lang=pl)

Projekt tworzony jest przez szwajcarską firmę Monaco Technologies, założoną w czerwcu 2016 r. przez Krisa Marszałka. W lipcu 2018 r. projekt oraz zmienił nazwę na Crypto.com Chain. W październiku zeszłego roku projekt rozpoczął dystrybucję karty płatniczej MCO Visa na terenie Singapuru, planując wprowadzenie jej również na terenie Stanów Zjednoczonych, następnie zaś w Europie.

Crypto.com Chain to jedyna tak funkcjonalna platforma płatnicza w kryptowalutach, rozwijająca m.in. własną kartę płatniczą opartą na sieci VISA. Sprzedaż była głównie na terenie Singapuru, ale Europa tez może się już cieszyć tym rozwiązaniem.

Główną i pierwotną misją projektu było, jak i jest umożliwienie dokonywania codziennych płatności za pomocą kryptowalut z wykorzystaniem karty płatniczej i aplikacji mobilnej.

Dodatkowo firma posiada: kantor mobilny, platformę giełdową jak i dystrybuuje kartę płatniczą MCO Visa.

Crypto.com Chain posiada własny token użytkowy MCO, oparty na smart kontrakcie Ethereum (ETH), a także dodatkowy utility token CRO – crypto coin.

Projekt Monaco/Crypto najpierw zbierał fundusze na rozwój platformy płatniczej poprzez ICO.

Odbyło się ono za pośrednictwem sprzedaży tokenów MCO, które trwało od 18 maja do 18 czerwca 2017 r. Łączna kwota zbiórki funduszy została wówczas oszacowana na 26,7 mln dolarów. Maksymalna podaż MCO to 31 587 682 jednostek, z czego ponad 15,7 mln znajduje się w obiegu rynkowym.

Maksymalna podaż tokenów CRO to 100 000 000 000 (100 mld), z czego ponad 4,3 mld znajduje się obecnie w obiegu rynkowym.

Największym projektem Crypto.com jest karta pre-paid MCO Visa oparta na łańcuchu Ethereum. Działa ona bardzo podobnie do klasycznych kart prepaid (przedpłaconych), jednak doładowuje się ją nie tylko walutami FIAT fiducjarnymi.

Wpłacić na nią można € Euro lub Dollary $, jednak gówną zaleta jest możliwość doładowania kryptowalutami : Bitcoin, Bitcoin Cash, XRP, EOS, Litecoin i oczywiście token Crypto.com.

Samą kartę dostaje się za darmo, jest dostępnych kilka opcji. Na używaniu tej karty można otrzymywać cashback, czyli jeszcze zarabiać na swoich zakupach.

Płacić kartą można wszędzie, gdzie obsługiwana jest VISA, z bankomatów można nią wypłacać gotówkę, jednak posiada limity. Cashback, który zarabiamy to min 1% wartości transakcji kartą i trafia na nasze konto.

Mamy kilka opcji kart do wyboru, a w najwyższej z nich cashback sięga aż 5%. Za żadną z tych kart nie trzeba płacić, jednak rodzaj karty, jaki możemy otrzymać, uzależniony jest od tego, jak dużo środków w ich tokenie MCO zamrozimy na 180 dni. (to w sumie jak wsparcie projektu i inwestycja w projekt o warunkach zamrażania MCO możesz przeczytać TUTAJ: https://help.crypto.com/en/articles/3511602-how-do-i-stake-cro-on-the-crypto-com-exchange

Notowania Crypto.com Coin

Crypto.com Coin jest obecnie notowany na większości giełd kryptowalutowych z całego świata. Można to sprawdzić 
https://coinmarketcap.com/currencies/crypto-com-coin/markets/

Karta płatnicza i cashback

2000366794_cryptocom-visaeurope.thumb.png.128e7514571a17b423b269e67caff330.png

1097139099_cryptocomrodzajekart.thumb.png.4416e7dab3f4da98563acd0711dfb500.png

1945309039_cryptocomlimity.png.3d0dcdacc722a472107c9b810a0607a7.png

crypto_com.thumb.png.c8a6ec3f0fb5ab52572c42897dcbc9d0.png

Jeszcze pół godziny temu praie dałbym sobie rękę uciąć, że Mocaco/crypto jest na tym forum juz opisane...

Sam w kilku wątkach porównywałem niektóre projektu - w istocie będące piramidami finansowymi - do modelu zapoczatkowanego przez Monaco/crypto. Główna różniaca polegała zasadniczo na wysokości prowizji za polecenie, która w Monaco /Cryto nie przybiera monstrualnych wysokości, co pozwalało i nadal pozwala patrzeć na projekt jako możliwy do spiecia biznesowo, w przeciwieństwie do jego piramidalnych karykatur.

• Like 1

7 minut temu, pepperoniss napisał:

Jeszcze pół godziny temu praie dałbym sobie rękę uciąć, że Mocaco/crypto jest na tym forum juz opisane...

Właśnie nie mogłem znaleźć na forum tego wątku. Tak jak piszesz rozdawnictwo spore i na samym początku tj. w 2019 roku jakoś miałem spore obawy co do tego kantoru, jednak teraz sam będę używał ich karty. No i trzymamy się dalej zasady, że na giełdzie czy kantorze nie trzyma się wszystkich swoich środków.

B59E6437-71FA-4F4F-9CBE-A22B3903E2B5.jpeg.836b2309e9907cf6638177ac376865bc.jpeg

Brałem udział jak był BTC. Udało mi się kupić za 40$ BTC wartości 90$ W tamtym czasie. 

Obecnie rozdają ICX a już wkrótce ADA

49FF9C9F-056E-4FC8-B168-0F2058AF98BB.thumb.jpeg.b6ebfd214ea1099588b357ea57496391.jpeg

Dziś mamy już możliwość brania udziału w syndicate.

Syndicate ruszył od godziny 8.00A953E48F-315B-4DA5-8421-90C6E300AA89.thumb.jpeg.369fb7281d77b618da5f7404cc36ee86.jpeg

Ostatnia szansa na bonus 50$ oraz kartę w cenie 39$

Obecnie wystarczy zamrozić 1000 CRO na kartę RUBY, od 1.11.2020 będzi ewymagane zamrożenie 2500 CRO

Jeśli ktoś z was używa aplikacji Crypto com, nie posiada jeszcze giełdy, a chciałby dodatkowo bonus z platformy crypto exchange. To można to zrobić rejestrując sie i podając kod promocyjny. Aby zgarnąć na giełdzie 50$ należy zamrozić na niej 5000 CRO na 180 dni. 

Macie pytania zapraszam do dyskusji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Gfrycowski
      Niemiecki Solaris Bank uruchomił nową aplikację bankową – Vivid Money. Dla nowych klientów oferuje bonus 20 € za rejestrację i zrobienie pierwszej transakcji kartą na minimum 20 €. Jest to oficjalny bank, objęty Bankowym Funduszem Gwarancyjnym i nadzorowany przez niemiecki odpowiednik naszej Komisji Nadzoru Finansowego.

Instrukcja:

1. Wejdź w link, wpisz swój e-mail a następnie pobierz aplikację Vivid:  https://vivid.money/r/erykPQG

2. Otwórz aplikację i zarejestruj się poprzez ten sam e-mail. Uzupełnij wszystkie dane, a następnie przejdź wideo weryfikację. Wymagany naprawdę minimalny poziom angielskiego. Nawet nie znając języka można wcześniej się przygotować. Schemat rozmowy: konsultant pyta czy chcesz założyć konto bankowe - przedstawiasz się i potwierdzasz mówiąc I confirm. Następnie spojrzysz w kamerę aby konsultant zrobił zdjęcie twarzy, przesuniesz dłonią przed twarzą, pokażesz swój dowód osobisty/paszport do kamery (przód i tył) + zrobisz zbliżenie na hologram w prawym dolnym rogu oraz na orła z tyłu dowodu. W międzyczasie konsultant spyta o Twoją datę urodzenia, a także o numer dowodu - przeliterujesz go po angielsku. Na końcu poczekasz aż konsultant zapisze wszystkie dane.

3. Po udanej weryfikacji prześlij na swoje konto Vivid 20 € poprzez przelew (np. Revolut lub tradycyjny bank), a następnie zrób zakupy za minimum 20€ (około 90 zł).  Zakupy najlepiej zrobić w Lidlu (Vivid zwraca 10% cashback). [uwaga: doładowanie Revoluta wirtualną kartą Vivid na kwotę 20 € nie zapewnia bonusu]

4. Maksymalnie po kilku dniach od transakcji otrzymasz bonus 20€ możliwy od razu do wypłaty.
      [Limit cashbacku to 20 euro zwrotu miesięcznie - czyli trzeba by wydać ponad 900 zł/ msc by wyczerpać limit]
    • By marek505
      Przedstawiam wam projekt BOTA, który dla nas zarabia CASHBACK. Dodatkowo zgarniasz bonus w wysokości 50$ na start

Kodem bonusowym doładujemy sobie saldo w sekcji top up:
      Gift Code: F5RG-KHQE-U12H-XL3N
      Mój reflink: https://ai.marketing/cashback/afb98be
      Czysty link: https://ai.marketing

Trochę tych certyfikatów już rozdałem

Logujemy się za pomocą tego konta:

Czasami może nam się włączyć język rosyjski, wtedy robimy to samo, klikamy napis pod niebieskim przyciskiem:

Nie wiem za bardzo gdzie przypisać tego "BOTA" dlatego wylądował w wątku hyip

Już tłumaczę, na czym polega i jak tutaj można zarabiać cash back 
      Wygląda to na bardzo rozbudowany MLM z siecią binarną w tle, a produktem jest BOT wraz z siecią afiliacyjną, który generuje nam automatycznie zwroty cashback z dostępnych kampanii reklamowych.

Tutaj chciałbym się na początku skupić na tym jak możemy zarobić dzięki temu botowi, a na samym koniec wrzucę info na temat sieci, która można tu zbudować ogólnie to się łączy, bo logujemy się do bota kontem, które mamy w tej, że 2 sieci.

Nie musimy korzystać z bota, aby zarabiać cash back, bo kampanie reklamowe możemy sami uaktywnić i promować np. na swoim blogu, za co dostaniemy % od sprzedaży jeśli do niej dojdzie. Jednak z moich obserwacji wynika, że ten bot radzi sobie naprawdę dobrze!
      Tutaj screen jak sami manualnie możemy skorzystać z linku, gdzie finalnie otrzymamy cashback:

Dodatkowo można też manualnie dodać swoje paragony z zakupów np. w Lidlu, McDonald, Decathlon i innych dostępnych marek.

Program ten promowany jest bardzo na rynek Niemiecki i Rosyjski

Program można polecać, ponieważ jest link rekomendacyjny, dzięki któremu otrzymamy 5% z zakupów naszych poleconych dodatkowo wpisując kod vouchera otrzymasz 50$ Bonusu na testowanie platformy, które jest do wypłaty po spełnieniu prostych warunków.
      Dostajemy 50$ na próbę, aby sprawdzić wyniki automatu, w momencie uzyskania 50$ przez bota firma zabiera sobie to, co nam pożyczyła, ale automat dalej pracuje za tą kwotę!

Dlatego też, aby w pełni wykorzystać karencję bota i uzyskać minimum do wypłaty, musi być własne doładowanie budżetu reklamowego, które wynosi min 10$, ale nie musimy wpłacać tego od razu.

Minimalna wypłata to 100$.

Kodem bonusowym doładujemy sobie saldo w sekcji top up:
      Gift Code: F5RG-KHQE-U12H-XL3N
      Mój reflink: https://ai.marketing/cashback/afb98be
      Czysty link: https://ai.marketing

Według opisu MakerBot wybiera obiecujące produkty, analizując trendy w sieciach społecznościowych i wyszukiwane hasła.
      Następnie zespół profesjonalistów opracowuje i prowadzi dla nas te kampanie reklamowe.

Ile pieniędzy mogę zarobić na stronie?
      Strona nie ma stałej rentowności. Jej rentowność zależy od wielu czynników, takich jak koszt reklamy i jej efektywność, liczba zwrotów od klientów, szybkość potwierdzania zakupów, itp.
      Podczas pełnowymiarowego testowania systemu MarketRobot wykazał rentowność na poziomie od 25 do 35% zysku miesięcznie z kwoty budżetu reklamowego.
      Jak działa system? Globalny System Analizy i Promocji Produktów analizuje trendy w mediach społecznościowych i wyszukuje zapytania. Wyniki analizy służą do wyboru słów kluczowych i trendów zyskujących popularność w regionie.
      Programy/produkty, które odpowiadają regionalnym trendom są wybierane głównie ze względu na fakt, że nasza platforma jest połączona z programami cashback wielu stron internetowych (ponad 50).
      Zespół marketingowy zamawia reklamę w oparciu o trendy panujące w danym regionie za pomocą Google Ad-words, Yandex Direct, mediów społecznościowych i innych platform internetowych.
      Po tym, jak klienci przyciągnięci przez reklamę zakupią produkt lub usługę, Operator Programu Cashback powiadomi nas o Cashbacku za pośrednictwem interfejsu API, a na Państwa koncie osobistym pojawi się informacja o stanie konta "Pending".
      Więcej informacji o Operatorze Programu Cashback można znaleźć na stronie https://ai.marketing/pl/cashback-sites. Znajdziesz tam również informacje o czasie potwierdzenia Cashback, kwotach i indywidualnych stawkach potwierdzeń dla każdego operatora. Podane wartości są wartościami średnimi i mogą się różnić.
      Po potwierdzeniu zakupu przez Operatora Programu Cashback (np. jeśli klient nie zażąda zwrotu pieniędzy lub zwrotu zakupionego biletu lub produktu), otrzymujemy Cashback, a Ty otrzymujesz 55% kwoty Cashback, podczas gdy strona ai.marketingowa otrzymuje 45%. Czas potwierdzenia zwrotu pieniędzy zależy od programu Cashback i może trwać od 16 do 60 dni. Otrzymana kwota Cashback jest wyświetlana na koncie "Cashback".
      45% zwrotu gotówki otrzymanego przez ai.marketing stanowi głównie zysk spółki. Środki te są wykorzystywane na pokrycie działalności operacyjnej oraz na wsparcie funduszu MarketBot Protect. Fundusz MarketBot Protect obejmuje płatności na rzecz klientów w przypadku, gdy klienci zwracają produkt lub usługę, a Operator Cashback anuluje wypłatę.
      Przykład:
      Do sezonu wakacyjnego nasz system analityczny wykrywa, że modne stały się kombinacje słów "last minute tour", "cheap ticket" i "book hotel".
      Programy cashback wybieramy z branżowych stron internetowych, takich jak OneTwoTrip, Booking, Teztour, itd.
      Zamawiamy masową reklamę w wybranych obszarach.
      Po dokonaniu przez klientów zakupów, na Państwa koncie pojawi się "Oczekiwanie" w sekcji "Sprzedaż".
      Po potwierdzeniu Cashback przez operatora programu Cashback, pieniądze są przyjmowane na konto "Cashback" i są dostępne do wypłaty.

W sumie testując, nic nie ryzykujesz, bo otrzymujesz saldo bonusowe za darmo, możesz testować bota i patrzeć jak zarabia ci cashback, jednak jeśli chcesz to wypłaćic to należy doładować bota o minimum 10$ i czekać aż się uzbiera minimum 100$ do wypłaty, później nie ma już tego limitu.

Ja wpłaciłem na próbę 50$

Decyzja należy do ciebie, Ja dopłaciłem, testuje i dam znać jak wypłacę

A tutaj trochę na temat 2 platformy i binarki, która jest tutaj dostępna

Link do logowania się tam, gdzie zobaczymy naszą strukturę, niestety strona jest po rosyjsku, aby sobie ułatwić można użyć chrome i automatyczne tłumaczenie
      https://inb.network

Na stronie znajdziemy taki opis 

UWAGA! Przed jakimkolwiek depozytem wykonaj własny research. Aktualnie sam analizuje projekt i niektóre zawarte tu informacje mogą nie być dokładne. Powyższe informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są poradą inwestycyjną. Jakakolwiek inwestycja w tego typu projekty wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału.
    • By kopacz
      W tym poście chciał bym wam polecić stronę Letyshops
      Jest to strona która ma podpisaną umowę partnerską z największymi sklepami internetowymi takimi jak aliexpres, allegro, gropuon, mediamarkt, auchan i setki innych
      Po rejestracji na stronie instalujemy sobie wtyczkę do chrome, firefox czy innej przeglądarki, wchodząc na stronę sklepu klikamy we wtyczkę "aktywuj zwrot gotówki" dzięki temu dostaniemy zwrot kilu procent za zrobione zakupy na nasze konto. w niektórych stronach jest to nawet 15% ! 
      Dodatkowo dostajemy bonusy za ilość zrobionych zakupów i możemy otrzymywać dodatkowo do 30% od bonusu początkowego.
      Rejestrując się z mojego linku Letyshops dostajecie 7 dniowe konto premium które zwiększa od razu zwrot o 30%
      Za poleconych dostajecie 15% za ich zakupy (polecony dostaje całą sumę, Letyshops samo wypłaca prowizję ze swojego zarobku)
    • By ryszard31
      Przedstawiam nowy OGROMNY projekt jakiego jeszcze nie było czyli BUSINESS.CLUB (i BCT Active Wallet).  Dzięki klubowi biznesu i jego aktywnym portfelom nasze środki będą pracowały na nasz zysk. Projekt jest bardzo rozbudowany i dopracowany dlatego mam do niego bardzo wysokie oczekiwania. Zaznaczam że wiele tekstu poniżej to przetłumaczona wiadomość od samej firmy, przetłumaczona strona internetowa i niektóre strony z prezentacji projektu, ponieważ jest tego bardzo dużo i nie miałem siły pisać wszystkiego sam.

Tak więc zaczynamy:

Adresy z ktorych mozemy wejsc do serwisu:
      https://business.club
      https://activewallet.com
      https://bctwallet.io

BUSINESS CLUB dostepny jest ma Google Play i w ciagu tygodnia bedzie takze dostepny w AppStore - informacja od firmy

Informacje o firmie:
      Właścicielem i usługodawcą serwisu Business Club jest firma Blockchain Business Solutions Limited z dumą wpisana do rejestru przedsiębiorstw w Republice Malty pod numerem 703928834. Firma Blockchain Business Solutions rozpoczęła proces ubiegania się o regulację i licencję Maltańskiego Nadzoru Finansowego (MFSA).

W regulaminie znajdują się łącznie dwa podmioty:
      Blockchain Business Solutions Limited incorporated under company number: 703928834 on 214 Strait Street in Valletta VLT1431; Blockchain Business Trade Solutions Limited incorporated under company number: 12137017 by The Registrar of Companies for England and Wales - stawiam że jurysdykcja drugiego jest podyktowana tym, że firmy wydające karty płatnicze, które są przy okazji przyjazne kryptowalutom, często są rejestrowane właśnie w UK (np. WIREX, SKRILL), a Blockchain Business Solutions karty płatnicze VISA do swojego portfela oferuje

Informacje o CEO/wlascicielach (z prezentacji):

CEO - Tim Odermatt (Switzerland, Zurich) – 42-year-old businessman, who lives in Zurich. With many years of experience in the public and financial sectors. He worked on large IT projects in the public sector and then he went to the financial services industry. He held various technical and managerial positions in fintech companies. Owns a network of currency exchange offices in Switzerland. Programming and cryptocurrency are his passion.

CTO - Alexander Kennel (Switzerland, Zurich) – 37-year-old IT specialist, lives in Zurich. Has extensive experience in research and development departments. In recent years he has worked on new technologies. These included: block chain, data analytics, big data, cloud computing solutions, NoSQL databases and more. He worked in the financial services, banking and insurance industries. He organized many meetings for startups in the European Union. C++ and JS programmer with over 20 years of experience. Alexander was a part of international projects such as, for example, Angular JS oraz NPM.

KONTAKT:
      Bardzo dobry kontakt mailowy. Vanessa z supportu napisała mi także, że wewnątrz platfomy w części portfela jest wbudowany system ticketowy do szybkiego supportu. Ponadto właściciele serwisu są dostępni na czacie platformy społecznościowej (ale pod jakim adresem dopiszę jak będę miał już swoje konto, o czym więcej w tekście poniżej)

BUSINESS.CLUB w świecie i mediach

Firma była jednym z największych sponsorów AI Blockchain Malta Summit, była także wystawcą na imprezie z własnym boxem. Więcej informacji największej imprezie kryptowalutowej i informacji o sponsorach w Europie:
      https://www.facebook.com/AIBCsummit
      oraz:
      https://maltablockchainsummit.com
      firma była głównym sponsorem konferencji Compilance & Regulations:
      https://www.facebook.com/103155141085862/videos/1710252995772935
      oraz:
      https://www.facebook.com/AIBCsummit/videos/2715129841844357

Na stronie widzimy sporo logotypów znanych serwisów informacyjnych, więc zgaduję że to one wybuchną z reklamą podczas uruchomienia portfela i całego Business Club. Zdjecia z archiwum przeslane na prosbe:

OGROMNY HYBRYDOWY PROJEKT

Co przykuwa od razu uwagę to rozmach projektu. W jednym miejscu znajdziemy
      Active Wallet - portfel zarabiający firmy,
      BCT - Business Club Token: własną kryptowalutę,
      Business Club Blockchain - własny blockchain, który całym ekosystemem operuje.
      Ponadto: wszystkie transakcje możemy sprawdzić w Explorerze tokena BCT. Do portfela wydawane są karty płatnicze (po pozyskaniu odpowiednich licencji - standardowa procedura jak była u MONACO i WIREXa). Dostępnych jest 5 różnych kart płatniczych, których możliwości takie jak ilość wpłat, wypłat, transakcji i wysokości transakcji jak i Cashback są zwiększane wraz z większą ilością środków trzymanych w naszym BCT Active Wallet.

Sieć społecznościowa - wraz z rejestracją system, otworzy nam oprócz portfela, także konto w serwisie społecznościowym Business.Club Social Network. Serwis społecznościowy jest bardzo ładny, ma funkcje tworzenia grup, fan page, zawierania nowych znajomości itp. Ponadto za wszystkie rozszerzenia czy dodatkowe funkcje jak chmura, możemy w serwisie zapłacić tokenem BCT.

Co składa się na cały Business Club & BCT Active Wallets

1. BCT Active Wallet
      Dołączając do Business Club otwieramy swój Active Wallet, który pozwoli nam na przechowywanie i pomnażanie naszych środków w kryptowalucie firmy czyli Business Club Token, nazywany w skrócie BCT. Tokeny BCT używane są do dokonywania zakupów w obrębie serwisu takich jak zakup miejsca i transferu dla hostingu plików, zakup reklamy w serwisie, zakup funkcjonalności w platformie społecznościowej i naszym video streamingu, napiwki, a przede wszystkim do szybkiego transferu środków między użytkownikami. Dzięki Active Wallet przechowamy swoje pieniądze w najbezpieczniejszy możliwy sposób. Tokeny BCT przechowywane w Aktywnym Portfelu Business Club, będą pracowały na Nasz zysk każdego dnia. Skąd się on bierze? To proste. Firma zarabia na opłatach transakcyjnych, konwertowaniu i wymianie kryptowalut, na sprzedaży usług w obrębie serwisu. Business Club pobiera drobną prowizję od każdej transakcji wykonanej w BCT, od każdej wymiany waluty, a także płatności kartami płatniczymi VISA. Ponadto inni użytkownicy, którzy wydają tokeny w obrębie serwisu, generują zysk dla firmy, ponieważ zakupione BCT wracają do Business Club. Część całego zysku firma dzieli pomiędzy posiadaczy BCT. Każdy jeden posiadany BCT to generowany zysk. Im więcej środków w BCT posiadamy, tym większy dzienny i miesięczny przychód wygeneruje Nasz Aktywny Portfel. W naszym portfelu możemy przechowywać 8 innych najbardziej popularnych kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Tether, Litecoin, Dash, Monero a także konwertować waluty.

2. Business Club Blockchain (BCB)
      Firma stawia na transparentność i wiarygodność. Wszystkie transakcje oparte o BCT, każdy użytkownik może śledzić dzięki autorskiemu Business Club Blockchain (BCB). Dzięki własnej walucie i blockchain dosłownie każda nawet najmniejsza transakcja jest opisana i dostępna do wglądu dla każdego. Pełną listę transakcji znajdziecie w Explorerze pod adresem:
      https://business.club/explorer

3. Business Club Token (BCT) i generowane zyski
      Tokeny BCT to integralna część i serce całego projektu łączącego ludzi z całego świata. Ideą formy jest stworzenie największej społeczności na świecie, posiadającej własną stabilną kryptowalutę o prawdziwej mocy nabywczej. Token, który stworzyła Blockchain Business Solutions rotuje bez przeszkód pomiędzy użytkownikami generując nieprzerwane zyski i rozwój Business Club. Dzięki rotacji BCT w obrębie całego ekosystemu, firma jest w stanie przekazać posiadaczom BCT część wygenerowanego zysku w postaci nowych tokenów, które przesyłamy wprost na ich Active Wallet. Zysk jest tym większy, im więcej środków przechowywanych w BCT dana osoba posiada. Można to porównać do posiadaczy akcji firmy, którzy otrzymują dywidendę. Im więcej akcji posiadasz, tym większa jest Twoja dywidenda wypłacana przez firmę.

Więcej szczegółowych informacji o walucie BCT (BCVM, BCContracts) znajduje się w prezentacji pod adresem:
      https://business.club/f/business-paper.pdf

4. Business Club VISA Payment Cards
      Karty płatnicze VISA do Active Wallet. Dostępnych jest 5 różnych kart od Green Leaf - zupełnie darmowej, przez 4 karty wymagające złożenia depozytu w BCT czyli: Royal Blue, Pure Gold, Pearl White, Space Black. Karty różnią się od siebie Cashbackiem (aż do 5% Cashback przy Space Black!) , limitami wypłat, trzymanych środków oraz materiałem - 3 ostatnie karty nie są plastikowe, a zrobione z metalu. W celu otrzymania karty, należy utrzymywać balans naszego portfela na konkretnym poziomie przez okres 6 miesięcy (180dni). Po tym okresie zostajemy zakwalifikowani do otrzymania konkretnej karty. Informacje o kartach płatniczych znajdując się na stronie:
      https://business.club/cards

5. Virtual Currency Converter
      W systemie mamy możliwość łatwego konwertowania BCT na inne waluty oraz odwrotnie bez prowizji. Ponadto konwerter pozwala aktualnie na szybką wymianę Bitcoin na Etherum przy stawce 3% od wymienianej kwoty.

5. Business Club Social Network - Platforma Społecznościowa
      6. Business Club Cloud Service - Hosting Plików
      7. Inne usługi jak sklep integrowany z platformą społecznościową, streaming video itd.

ILE I JAK ZARABIAMY?
      Po pierwsze jak wyżej, zarabiamy głównie dzięki Aktywnemu Portfelowi oraz tokenowi BCT. Tak więc jaki zysk wygeneruje Active Wallet oraz BCT i od czego zależy jego wysokość?

Zysk wypracowany przez Active Wallet i BCT zależny od ilości i wysokości wszystkich transakcji wykonanych w obrębie BCB (Business Club Blockchain), ponieważ od każdej transakcji pobierana jest symboliczna prowizja 0,25% przesłanej kwoty (do czasu zamknięcia podaży). Ponadto zysk jest także zależny od ilości BCT, które wróciły do Business Club w ramach zakupionych przez użytkowników usług, produktów, prowizji od sprzedaży, subskrypcji etc. w obrębie ekosystemu. Generowany zysk nie jest stały i wynosi od 0,3% do 0,4% dziennie i uśredniając wynosi około ~10% miesięcznie zdeponowanych środków. Zysk jest wyliczany raz dziennie od aktualnego salda BCT w portfelu.

Po drugie zarabiamy na systemie poleceń czyli standardowo, jeżeli polecimy komuś portfel, otrzymujemy od tej osoby prowizję. System poleceń posiada 7 poziomów poleconych, z których generuje zysk. Profit jest generowany ZA KAŻDYM RAZEM kiedy jakakolwiek osoba pod nami, do 7 poziomów w głąb, stworzy nowy depozyt BCT w Aktywnym Portfelu. Zysk jest naliczany raz dziennie.

Tabela prowizji:

Level 1: 7% od depozytu poleconego
      Level 2: 3%
      Level 3: 1%
      Level 4: 1%
      Level 5: 0,5%
      Level 6: 0,3%
      Level 7: 0,1%

Przykładowo: polecamy drugiej osobie portfel, ta decyduje się trzymać część swoich środków w Active Wallet. Deponuje 20000$ w walucie BCT. My zarabiamy na prowizji 1400$, a osoba polecona miesięcznie zarabia około 10% ze swojego depozytu czyli 2000$ co miesiac.

WAŻNA INFORMACJA:
      Każdy depozyt posiada 45 dniową blokadę na 15% środków. Co to oznacza? Oznacza to, że portfel blokuje 15% wpłaconej kwoty na okres 45 dni. Jeżeli zdecydujemy się anulować nasz depozyt, kwota jaką otrzymamy będzie równowartością 85% zdeponowanej kwoty. Natomiast po okresie 45 dni , anulowanie depozytu nie ma żadnych negatywnych skutków czyli wszystko jest na plus. (zakładam że jest to zabezpieczenie przed tworzeniem multikont w celu wydębienia pieniędzy z prowizji)

RANGI DLA OSÓB AKTYWNIE ROZWIAJAJACYCH ZESPÓŁ/TEAM

Osoby rozbudowujące swój zespół biznesowy są wynagradzane 5 stopniowym systemem rang tzw. TIER'ów . Co dają poszczególne rangi:

Ranga pierwsza: CHALLENGER
      Wymagania:
      Co najmniej 5 osób z aktywnymi depozytami w pierwszej linii
      Co najmniej 25 wszystkich członków zespołu
      Całkowity obrót zespołu: 100 000 $ i więcej
      Bonus:
      + 5% do całego zarobku z własnego zespołu

Ranga druga: MANAGER
      Wymagania:
      5 lub więcej użytkowników z rangą Challenger w pierwszej linii
      Bonus:
      + 10% do zarobku z całego zespołu

Ranga trzecia: LEADER
      Wymagania:
      4 (czterech) lub więcej użytkowników z rangą MANAGER w pierwszej linii
      Bonus:
      + 15% do zarobku z całego zespołu

Ranga czwarta: TOP LEADER
      Wymagania:
      3 (trzech) lub więcej użytkowników z rangą LEADER w pierwszej linii
      Bonus:
      + 20% do zarobku z całego zespołu

Ranga piąta: PRESIDENT
      Wymagania:
      2 (dwóch) lub więcej użytkowników z rangą TOP LEADER w pierwszej linii
      Bonus:
      + 25% do zarobku z całego zespołu

Podsumowując Business.Club daje nam portfel, na którym możemy trzymać swoje kryptowaluty w standardowy bezpieczny sposób. W dodatku, jeżeli wymienimy je lub zakupimy autorską walutę firmy czyli token BCT, będziemy zarabiać 10% miesięcznie od naszego depozytu. Im więcej środków zdeponujemy tym większe zyski będzie generował nasz portfel. Ponadto, przy utrzymywaniu konkretnego stanu konta przez okres 6 miesięcy, otrzymamy jeszcze lepsze karty płatnicze VISA, wyróżniające się większymi limitami na transakcje, wypłaty, trzymanie środków. Naturalnie mamy także możliwość otrzymania darmowej karty Leaf Green. Cały projekt jest hybrydą portfela zarabiającego, aplikacji płatniczej, wydawcy kart i serwisu społecznościowego, a wszystko to złożone w jeden wielki ekosystem. Zdecydowanym plusem jest złożoność i ogrom projektu, któremu kibicuję aby przetrwał i rozwijał się jak najmocniej.

WAŻNE:
      Serwis jest w fazie pre-launch i w celu rejestracji wymagany jest kod dostępu. Ja i mój team na ten czas nie posiadamy kodu, więc podam go tutaj dopiero kiedy kod otrzymam (i oczywiście jeżeli szefostwo hyipforum wyrazi zgodę). Pisałem do Blockchain Business Solutions, podobno kody posiadają różne media oraz otrzymali więksi liderzy z różnych krajów. Jeżeli ktoś posiada access code to proszę o podzielenie się, dołączę do zespołu od ręki, a za mną dużo innych osób

WAŻNE LINKI:

Wiele ciekawych i ważnych informacji znajduje się na stronie internetowej w sekcji FAQ:
      https://business.club/faq
      link do regulaminu:
      https://business.club/terms
      informacje o kartach:
      https://business.club/cards
      Business Paper (prezentacja/whitepaper):
      https://business.club/f/business-paper.pdf
      Platforma społecznościowa i inne produkty:
      https://business.club/product-services
      Explorer:
      https://business.club/explorer

Link do rejestracji
      zgoda na reflink @pepperoniss
      KOD REFERENCYJNY 147916662600
      Dowód złożenia depozytu

• By marek505
      Dziś pojawiła się opcja, że firma rozdaje każdemu 50$ w kryptowalucie MCO

Za prawidłową rejestrację oraz transakcję w ich aplikacji - wystarczy że kupisz kryptowaluty w ich aplikacji za pomocą karty debetowej.

Minimalna transakcja to zakup za 15-30$ zależy od kryptowaluty którą kupujecie.

Najniższy zakup to XRP wystarczy 15$

Ja kupiłem 5szt MCO za 26$ z prowizja.

Za każdą osobę, którą polecisz otrzymujesz także 50$ w MCO 

Co należy zrobić:

Co należy zrobić:
      1. Pobrać aplikacje ze sklepu 
      2. Wpisać promocode - jest to konieczne aby uzyskać bonus
      Aikacje znajdziesz w sklepie play jak i appstore można też użyć ten link jak i promo code tutaj:
      Mój link polecający : https://platinum.crypto.com
      [---]
      Czysty link www.crypto.com
      3. zweryfikować się KYC
      4. Dodac kartę debetową z banku ( karta prepaid revolut i monese nie przechodzi)
      5. Dokonać zakupu.
      6. Zamienić na którą walutę chcesz, Wypłacić bonus na portfel trust wallet, coinomi jeśli chcesz trzymać lub gdzieś na giełdę i sprzedać.
      ❇️Dodatkowo:
      Aplikacja nie dość że służy do płatności, to można w niej pomnażać sobie pieniądze na kilka sposobów.
      #CryptoEarn
      #CryptoCredit
      #CryptoEarn - Council Node Rewards
      Jeśli szukasz nowych możliwości to ta opcja jest następną z której można korzytać