Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

exbonds.com- 4% dziennie [Piggy Bank]

Recommended Posts

Posted (edited)

Nazwa programu: exbonds

19a97091b1ebda6c.gif

Plany inwestycyjne: 4 % dziennie oraz 5% dziennie (od 10k$) 
Minimum inwestycyjne:10$
Akceptowane systemy płatności:BTC. PM. PAYEER+ INNE KRYPTO
Wypłaty (manualne/aut.): Manulane do 24h , min 2$ dla PM,PAYEER , 3$ dla BTC i innych krypro 

abfc0cc53a7be8damed.png

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : Witam i przedstawiam nowy program mianowicie exbounds, wystartował 01.07.2020 i jest to skarbonka czyli piggybank. W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(10% fee) od zaksięgowania się depozytu :)Naliczenia mamy co 24h. Będąc w programie dłużej niż 3 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie :) Wszedłem bo posucha na rynku a piggybanki ostatnio dawały radę + ten wydaje się całkiem sensownie zrobiony, mi się podoba śliczny czarny desing , widać ze admin się postarał robiąc go, wiec obadałem i wszedłem za 300$ (BTC). Technicznie skrypt licencjonowany goldcoders, fajny czarny desing , na start 5 monitorów więc jest ok, co do amina to nie znam ale widać ze ma doświadczenie po samym programie :) Program ref 5-1-1 wiec nie ma rozdawnictwa , social media telegram, twitter, FB , instagram wiec narzędzi do promocji są, depozyty są przeliczne na dolce po aktualnym kursie no ale jeśli ktoś tego nie lubi jest PM oraz PAYEER :) jest to HYIP o charakterze piramidalnym wiec istnieje ryzyko utraty kapitału !!!!

55dcfc5b86801731med.png

Edited by lordzuk

Posted (edited)

Ooo :) W końcu jakieś ładne hyipisko <3 Też odpalam za 300$ niech się mieli :)) 

Zameldowany na pokładzie:)

Edited by Kryptokox
  • Like 1

2 hours ago, Kryptokox said:

Ooo :) W końcu jakieś ładne hyipisko <3 Też odpalam za 300$ niech się mieli :)) 

Zameldowany na pokładzie:)

zainwestowales 1200 PLN w takiego hyipa?

Witam wszystkich na pokładzie , zleciłem wypłatę testowa i przez noc doleciala :) dowód wrzucę jak dostanę naliczenie z depo 

Posted (edited)

Wypłata naliczeń na portfelu , dowód ==>TU

Małe info doszły nowe monitory łączenie jest 10 + kila blogerów wzięło program na tapetę :) 

Edited by lordzuk
  • Thanks 1

Posted (edited)

@Kryptokox Nie wiem jeszcze ja zawsze mam problem kiedy wychodzic że skarbonek , na początek min 10-15dni chce posiedzieć a jak dojadę do bep z depozytu to siedzę aż program padnie :) a tymczasem wypłata na portfelu 

Edited by lordzuk

Wypłata na portfelu :)

Posted (edited)

Wypłata na portfelu :) małe info doszły nowe monitory , na hyip logs widać iż depozyty idą więc taktuje to jako dobry znak na przyszłość programu :) oraz małe info z telgrama "Hello everybody
Today on our platform in the "About Company" menu you can find the new "Press Releases" subpage. We have placed links to press articles, reviews and websites that promote us. This section will be constantly updated with new entries. Stay in touch. EX BONDS TEAM"

Edited by lordzuk

Wypłata na portfelu :)

I kolejna wypłata na portfelu :)

Posted (edited)

@ImmunityProgram póki co działa bez zarzutów :) To jest piggybank więc ciężko określić z racji tego że po 2 dniu  możesz wycofać depo (fee 10% ) po 3 dniu jesteś na plusie  i pewnie byli i tacy co zrobili np + 20% i wyszli więc dla nich już jest wygrana,  ja mam koło 50% i jeszcze siedzę :) Decyzję musisz podjąć sam :)

Edited by lordzuk

Kolejna wypłata na portfelu :)

Wypłata na portfelu :) Małe podsumowanie 12 dni działania :) 22 monitory , depozyty idą codzienni wg hyiplogs , dochodzą recenzje wiec na moje wszystko to traktuje jako plus dla programu :)

Posted (edited)

Wypłata na portfelu :) doszło wideo prezentacyjne :) 

Edited by lordzuk

@lordzuk Jesteś w stanie ocenić na podstawie obserwacji Twoich jak z napływem świeżej kasy do programu? Wstępnie zamierzam w połowie po podwojeniu wycofać wkład.