Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

exbonds.com- 4% dziennie [Piggy Bank]

Recommended Posts

Posted (edited)

Ja sprawdzam codziennie hyiplogs i tam widać depozyty bo ma ISP jest VIP więc jest na samej górze a wracając do Hyiplogs to codziennie widać depozyty więc to traktuje jako dobry znak. Ja ryzykuje i jak będę miał już BEP czyli 100%( mam jeszcze z refkow więc prawie jestem na plus ) z depo to albo połowę wyjmę i reszta będzie lecieć aż do śmierci programu albo zostawię cały aż do śmierci programu :) Ale nich każdy robi jak uważa z ewakuacja z programu ;)

Edited by lordzuk

I wypłata na portfelu :) 

I wypłata na portfelu :)

Wypłata na portfelu :) 

Wypłata na portfelu :) 

Posted (edited)

Wypłata na portfelu :) ja lecę już wypłaty na plus samego depozytu (refkow nie licze) wiec wygranko wszystkich tych co weszli równo ze mną:)  i siedzę aż program padnie, ale póki co się na to nie zanosi :)

Edited by lordzuk

Kolejna wypłata na portfelu :)

Info z telgrama  :)                                    Dear partners, We are pleased to inform you that we have successfully completed 30 days online! And in just 30 days of our work the total amount of investments has exceeded $1.9M and over $450,000 in withdrawal. We wish to thank you all for your trust in our company. This is a great responsibility for us all, because such a result is simply a confirmation that we're unrivaled, and shows of the high level of professionalism of our company. With an current investment of over $1,900,000, we have been able to significantly strengthen our positions in the online market. And we assure you that this is only just the beginning! Thank you for your high trust and confidence in us as we work for our common well-being and profitability.

Ja zgodnie z planem wyplacilem 347$ z 300 początkowych. Wycofałem depozyt płacąc 10% fee i wyszdlem łącznie na 617$ co dalo podwojenie wkładu zgodnie z założeniami i czekam na następny dobry program :)

• Like 1

@Kryptokox miło widzieć 200% ROI lub jak kto woli 300$ baksów na plus :) Ja siedzę dalej może uda się wyrwać 300% :) No i wypłata na portfelu 

Edited by lordzuk