Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lordzuk

[SCAM] exbonds.com- 4% dziennie [Piggy Bank]

Recommended Posts

Nazwa programu: exbonds

19a97091b1ebda6c.gif

Plany inwestycyjne: 4 % dziennie oraz 5% dziennie (od 10k$) 
Minimum inwestycyjne:10$
Akceptowane systemy płatności:BTC. PM. PAYEER+ INNE KRYPTO
Wypłaty (manualne/aut.): Manulane do 24h , min 2$ dla PM,PAYEER , 3$ dla BTC i innych krypro 

abfc0cc53a7be8damed.png

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : Witam i przedstawiam nowy program mianowicie exbounds, wystartował 01.07.2020 i jest to skarbonka czyli piggybank. W skarbonce możemy wycofać swój depozyt po upływie 24 godzin(10% fee) od zaksięgowania się depozytu :)Naliczenia mamy co 24h. Będąc w programie dłużej niż 3 dni , jak wycofamy depozyt to jesteśmy na plusie :) Wszedłem bo posucha na rynku a piggybanki ostatnio dawały radę + ten wydaje się całkiem sensownie zrobiony, mi się podoba śliczny czarny desing , widać ze admin się postarał robiąc go, wiec obadałem i wszedłem za 300$ (BTC). Technicznie skrypt licencjonowany goldcoders, fajny czarny desing , na start 5 monitorów więc jest ok, co do amina to nie znam ale widać ze ma doświadczenie po samym programie :) Program ref 5-1-1 wiec nie ma rozdawnictwa , social media telegram, twitter, FB , instagram wiec narzędzi do promocji są, depozyty są przeliczne na dolce po aktualnym kursie no ale jeśli ktoś tego nie lubi jest PM oraz PAYEER :) jest to HYIP o charakterze piramidalnym wiec istnieje ryzyko utraty kapitału !!!!

Rejestracja

55dcfc5b86801731med.png

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo :) W końcu jakieś ładne hyipisko <3 Też odpalam za 300$ niech się mieli :)) 

Zameldowany na pokładzie:)

Edited by Kryptokox
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Kryptokox said:

Ooo :) W końcu jakieś ładne hyipisko <3 Też odpalam za 300$ niech się mieli :)) 

Zameldowany na pokładzie:)

zainwestowales 1200 PLN w takiego hyipa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich na pokładzie , zleciłem wypłatę testowa i przez noc doleciala :) dowód wrzucę jak dostanę naliczenie z depo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata naliczeń na portfelu , dowód ==>TU

Małe info doszły nowe monitory łączenie jest 10 + kila blogerów wzięło program na tapetę :) 

Edited by lordzuk
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kryptokox Nie wiem jeszcze ja zawsze mam problem kiedy wychodzic że skarbonek , na początek min 10-15dni chce posiedzieć a jak dojadę do bep z depozytu to siedzę aż program padnie :) a tymczasem wypłata na portfelu 

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata na portfelu :) małe info doszły nowe monitory , na hyip logs widać iż depozyty idą więc taktuje to jako dobry znak na przyszłość programu :) oraz małe info z telgrama "Hello everybody
Today on our platform in the "About Company" menu you can find the new "Press Releases" subpage. We have placed links to press articles, reviews and websites that promote us. This section will be constantly updated with new entries. Stay in touch. EX BONDS TEAM"

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ImmunityProgram póki co działa bez zarzutów :) To jest piggybank więc ciężko określić z racji tego że po 2 dniu  możesz wycofać depo (fee 10% ) po 3 dniu jesteś na plusie  i pewnie byli i tacy co zrobili np + 20% i wyszli więc dla nich już jest wygrana,  ja mam koło 50% i jeszcze siedzę :) Decyzję musisz podjąć sam :)

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata na portfelu :) Małe podsumowanie 12 dni działania :) 22 monitory , depozyty idą codzienni wg hyiplogs , dochodzą recenzje wiec na moje wszystko to traktuje jako plus dla programu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata na portfelu :) doszło wideo prezentacyjne :) 

 

Edited by lordzuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lordzuk Jesteś w stanie ocenić na podstawie obserwacji Twoich jak z napływem świeżej kasy do programu? Wstępnie zamierzam w połowie po podwojeniu wycofać wkład.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Уважаемые издатели! Встречайте « Золотой дракон » - отличное приключение для всех любителей загадочной Азии. Вас ждут крутые кампании для GEO Вьетнам, Шри-Ланка и Филиппины , лучшие предложения и конечно же возможность выиграть для всех. Почему этот конкурс определенно для вас? Это просто: - не требует регистрации - простые правила - переходи в конкурентные предложения и попадай в ТОП - розыгрыш крутых призов. Конкурс продлится 3 месяца, и мы объявим победителей в прямом эфире в марте . Мы ждем вас! Детали акции https://my.leadgid.com/campaigns/1  
  • Update #31 Wyniki drugiego i trzeciego tygodnia listopada to odpowiednio 1,6% i 1,8%. Wynik na koniec listopada: 7,2%. Nowy newsletter:  
  • Nazwa programu: Hyperfund (tutaj OPIS )  - po 10. grudnia zmiana nazwy na HyperVerse Program nie jest w zasadzie HYIP-em, to raczej długoterminowy program inwestycyjny, stworzony przez ludzi znanych w świecie kryptowalut. Można mieć dzięki niemu bardzo dobry dochód pasywny. Minimum inwestycyjne: 300 USD Plan inwestycyjny: 15% miesięcznie, możliwość procentu składanego Akceptowane metody płatności: USDT (Tether)   REJESTRACJA   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Program jest stworzony przez ludzi dobrze znanych w świecie kryptowalut. Hyperfund wchodzi w skład całego ekosystemu rozmaitych produnktów Hyper... jak np. HyperPAY, HyperFIN, HYPERBC, HyperMining itp... Twórcy projekt są również właścicielami giełdy kryptowalutowej HOO. Wszystko to działa w oparciu o branżę kryptowalut. Projekt ma własne tokeny: HC, HyperDAO i MOF. Generalnie może to budzić zaufanie co do tego, że projekt ma solidne i wiarygodne podstawy. Żeby wejść do programu należy kupić "Udział". Udziały są po 300$, 500$ i 1000$. Można je dowolnie składać i np. wejść za 800$ kupując 500$+300$. Minimalnie trzeba wejść za najmniejszy udział, czyli 300$. Udziały kupujemy za USDT (można do tego użyć np. którejś z giełd krypto jak Coinbase albo Binance). Zwrot z inwestycji wynosi 0,5% dziennie (również w soboty, niedziele i święta), co daje ok. 15% miesięcznie. Koszt zakupionych udziałów nie podlega zwrotowi, więc na zero wychodzimy po 200 dniach uczestnictwa. Od 201 dnia mamy czysty profit. Nasz udział pracuje aż do momentu, gdy uzyskamy 300% zwrotu. Jak uzbiera się co najmniej 50$ zysku, to możemy to wypłacić, albo ponownie zainwestować uzyskując procent składany. Program ma rozbudowany system refów. Jest to system 20-poziomowy - 20%, 15%,... 1% Program jest absolutnie MEGA  Jestem w nim już kilka miesięcy i wierzę, że będę w nim jeszcze kilka lat UPDATE!!! SERWIS MA PRZERWĘ TECHNICZNĄ, PONIEWAŻ TRWA KONSERWACJA SERWERÓW - POTRWA TO DO 10 GRUDNIA. SERWIS ZMIENI TEŻ NAZWĘ NA  HyperVerse    
  • Ten program nie działa. Strona jest nieaktywna.  Proszę przenieść do działu SCAM
  • Czy to wszystko jest warte uwagi? Groszowy zarobek wobec konieczności poświęcenia masy czasu, który też ma swoją wartość.
×