Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
xavix87

Revshare- Dyskusja

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam, myslicie ze revshare jeszcze do nas wrócą i nastaną znowu czasy gdzie będą pojawiac sie twory jak traffic monsoon i futurenet? Czy  roznego krypto-ponzi, coiny i gry juz calkiem to wyprą. Aktualnie najwiekszy boom jest na DeFi.

Czy stare trendy wracają, moze ktos wie jak to sie zmienialo np. na przestrzeni 20 lat

Edited by xavix87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem będzie ciężko o powrót do czasu kiedy revy dawały dobre zwroty, ten typ pozniaka po prostu już się wypalił :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Uważam, że takie twory jak TrafficMonsoon czy Futurenet są jakimś znakiem czasów. Po prostu mam wrażenie, że wielu inwestorów się wypaliło, co to oznacza. Właśnie kryptowaluty wszystko zebrały z rynku i jeżeli w 2015 roku nie było takiego boomu na kryptowaluty, tak od 2016 raczej ludzie zamiast pakować swoje wolne środki w typowe ponzi postanowili zainwestować w kryptowaluty i teraz ten trend nadal jest widoczny. Można też zaobserwować zainteresowanie niniejszym portalem.

Prześledziłem trochę takie wątki jak dowody wypłat z różnych lat, i prawdę powiedziawszy najwięcej aktywnych użytkowników w tym dziale było  od 2010 roku do maja 2018 roku. W dalszych miesiącach kolejne tematy odwiedzało coś około 2000 osób, a wcześniejsze miesiące w poprzednich latach odnotowywały nawet ponad 20 000 odwiedzin. Czyli jednak to nie przypadek, wszyscy poszli w kryptowaluty i już nie ma takiego zainteresowania zwykłymi ponzi czy revshare, co ciekawe raczej nikt tych kryptowalut już nie rusza, bo nawet jakby to była inwestycja nie nakierowana na tezauryzowanie a na użycie do pomnażania swojego kapitału to nic by w tamtym wątku nie uległo zmianie , tylko dowody wypłaty były by w BTC, LTC, ETH albo w DOGE, a tutaj mamy absolutny spadek zainteresowania tematyką forum.

Możliwe też że lata 2012 - 2017 były to lata jakiegoś szczególnego dobrobytu Polaków, iż więcej osób interesowało się alternatywnymi możliwości lokowania kapitału, ale patrząc teraz na to co dzieje się na świecie to raczej ludzie już teraz zaczynają ostrożniej dysponować swoimi pieniędzmi.

Ja prawdę powiedziawszy nie tęsknię za braniem udziału w piramidach finansowych, gdyż uważam że jest to zysk osiągnięty bezprawnie i kosztem kogoś kto mógł przez działanie takiego tworu oraz dezinformację ze strony naganiaczy stracić oszczędności całego życia.

Edited by NomenOmen
dodatkowe informacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×