Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Polecam serwis www.surfik.net

Info ze strony:

- Jedynie co trzeba zrobić to posiadać u nas darmowe konto
oraz kliknąć w link po zalogowaniu "Zdobądź punkty"
- Od tej pory zdobywacie 4 punkty, za 10 sekund surfowania
- Po wykupieniu opcji GOLD, Wasze punkty mnożone są razy 2 !
- Wypłaty dokonujemy po uzbieraniu minimum 1.000.000 punktów
- Pieniądze wypłacamy na konto bankowe lub PayPal
- Wypłaty już od 10 zł

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Enter
      Szukam skryptu z rotatorem PTP, mogą być tam też inne opcje np. PTC, CPM, surf.
      Ktoś coś wie pisać
    • By Lorenz
      Witajcie.
      Stworzyłem swoją pierwszą stronę lądującą, w której przedstawiłem mam nadzieję że wystarczająco rzetelnie projekt ReCyclix.
      W programie inwestuje od kilku miesięcy ale dopiero od niedawna postanowiłem rozpocząć aktywną działalność i promować go zarówno w internecie jak i w realnym życiu. Strona jest stworzona dzięki generatorowi WIX.com jednak szablon strony w zupełności został stworzony od zera przeze mnie. Nie miałem do czynienia wcześniej z tego typu przedsięwzięciem więc proszę was o opinie i ewentualne porady. 

EkoZarobek
    • By loryn22258
      Jak w temacie to mój drugi autosurf , zasady są takie same jak w 5zeta.pl .

Wszystkie osoby które były zarejestrowane w minisurf.ml , tutaj mają już konto , gdyż 3zeta.eu to stary minisurf.ml plus pare dodatków i modernizacji .

Timer 20sec.  1 pkt

Codzienny Konkurs Aktywności TOP10

Wypłaty od 180 000 pkt = 3 zł

Wypłaty lecą na paypal , lub Konto bankowe

Czysty link : http://3zeta.eu/

Zapraszam i życzę dużych zarobków , bo już nie długo kolejne dodatki dojdą , i będzie się zarabiało jeszcze lepiej .

• By rarowul
      Bitcoinsurf   Rodzaj kryptowaluty: Bitcoin Wypłaty (manualne/aut.): manualne Minimum wypłaty: 0.15 BTC Tempo naliczania: 0.00625 BTC = ~~2,5$ / dzień   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Kranik polega na autosurfie reklam, Rejestrujemy się, wchodzimy w autosurf, czekamy aż reklamy przelecą same (będzie ich jakieś 125 po 15sek każda) - każda jest warta 0.000005 BTC, co razem daje 0.00625 dziennie.   1% ref comission. 5% jeżeli zrobimy upgrade konta, które również podnosi kwotę jaką możemy dziennie zarobić. Gdy uzbieram na wypłątę wrzucę do odpowiedniego działu.
        Link do kranika
    • By MrKB

Witam

W niedawno uruchomionym sklepiku Autosurfon dla swoich użytkowników przygotował ofertę tanich doładowań do telefonów. Średnio doładowania są tańsze o 13%.
      Możliwość zakupu poprzez: Paypal Płatności online Konto Autosurfon Punkty Autosurfon Po zakupie kod wyświetlany jest natychmiast. Dla ułatwienia podaliśmy sposób wpisywania kodu do telefonu dla każdej z sieci.
      Przyznajemy 2% prowizji od doładowań kupionych przez Waszych poleconych.
      Pieniądze z prowizji są dodawane automatycznie do Twojego konta. Naliczone prowizje dostępne są na stronie sklepiku.
      W przyszłym tygodniu oferta zostanie poszerzona o kolejne sieci GSM oraz kody telegrosik.

Pozdrawiam!