Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

immoderate

Xion.cash - nowy ponciak twórcy Omega.best

Recommended Posts

Pan Nafalski wraz z doborowym towarzystwem ludzi o podobnej reputacji stworzył nowy scam:  Xion

więcej na www.xion.cash

Czy te wazony nie mają wstydu?

Posted (edited)
Godzinę temu, immoderate napisał:

Pan Nafalski wraz z doborowym towarzystwem ludzi o podobnej reputacji stworzył nowy scam:  Xion

więcej na www.xion.cash

A skąd wiadomo że to oni?

//edit

ok już widzę na ich facebooku ;)

Edited by Hype

W dniu 18.07.2020 o 08:13, Mark napisał:

Ciekawe jak z tego się będzie tłumaczył za jakiś czas, co za menda i oszust z niego

Xion Cash według opisu na stronie pozwala otrzymywać wynagrodzenie za zainstalowanie gry lub innej aplikacji na telefonie (na przykład w celu przetestowania). dodatkowo jest tam system poleconych, dostęp do kasyna i loterii. Nie wspomina się tam o potrzebie dokonywania wpłat. Podobnych stron w internecie jest sporo, nic oryginalnego. Na tego typu stronach można zarobić raczej niewiele. Bardziej należy to traktować jako zabawę niż źródło zarobku. Firma prowadząca stronę może mieć z niej pewien pasywny dochód o ile zdoła ją dobrze wypromować. Taka strona nie musi być oszustwem.

Posted (edited)
W dniu 24.07.2020 o 22:57, Redix napisał:

Xion Cash według opisu na stronie pozwala otrzymywać wynagrodzenie za zainstalowanie gry lub innej aplikacji na telefonie. (...) Taka strona nie musi być oszustwem.

Tylko, że zanim zaczniesz testować gry czy aplikacje musisz wykupić minimalny pakiet o wartości 100 USD. Do wyboru są pakiety od 100 USD do 16.000 USD. 

Poza tym odpowiedzmy sobie na jedno podstawowe pytanie. Który twórca gry czy aplikacji chciałby w ten sposób ją testować? Jak ukraiński emeryt lub turecki bezrobotny mają wykryć błędy? Do tego zatrudnia się ludzi, którzy się na tym znają, a nie płaci przypadkowym osobom z łapanki.

Przechwytywanie.png

Druga kwestia. Na instagramie jest już konto "fanów Nafalskiego" o wdzięcznej nazwie XionCashScam, którzy rozgryźli szybko z kim on teraz pracuje. Pierwsza osoba to chętnie rozbierająca się turecka liderka z FN Anastasiia Lenna. Obok mamy nijakiego Alexandra Savielieva, który w tego typu programach też zarabia od lat naganiając naiwnych. I chociaż na facebooku ma zupełnie nowy profil to jego zdjęcia z poprzednich scamów też wypłynęły. 

Przechwytywanie2.png

Xion.Cash to zwykły scam i to jeszcze bardziej prymitywny niż Omega. Tutaj nawet pozory nie są zachowane. Fatalna strona. Fatalna promocja. Grafiki. Fatalna reklama. Jeszcze fatalniejsi liderzy i osoby promujące ten twór. Początek działalności i już mnóstwo stron i recenzji tego rodzaju: https://broinvestor.com/xion-cash.html

Naprawdę tak wygląda profesjonalny projekt, który ma jakiekolwiek zlecenia? Z kimkolwiek współpracuje? Przecież to jest jakaś kpina... 

prymitywne.png

Nafalski zapewne jak tylko padnie Xion znów płaczliwym głosem będzie zapewniał, tylko tym razem po rosyjsku, że on nie wiedział z kim pracuje i został oszukany. 

Wiecie, że ów milioner ma odwieszony wyrok karny 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia działalności gospodarczej? Dokumenty potwierdzające taki stan rzeczy publikował Łukasz Bożek i zweryfikowaliśmy je w sądzie. To prawda. 

Edited by XionScam

W dniu 24.07.2020 o 16:56, immoderate napisał:

To nie kwestia wstydu a stylu życia...

3 godziny temu, XionScam napisał:

Jak ukraiński emeryt lub turecki bezrobotny mają wykryć błędy? Do tego zatrudnia się ludzi, którzy się na tym znają, a nie płaci przypadkowym osobom z łapanki.

Dokładnie. Niemniej rzekome zarabianie na testowaniu to legenda dość często wykorzystywana w ponziakach...

Xion.Cash to zwykły scam i to jeszcze bardziej prymitywny niż Omega. Tutaj nawet pozory nie są zachowane. Fatalna strona. Fatalna promocja. Grafiki. Fatalna reklama. Jeszcze fatalniejsi liderzy i osoby promujące ten twór. Początek działalności i już mnóstwo stron i recenzji tego rodzaju: https://broinvestor.com/xion-cash.html

Tutaj pozwolę się z kolegą nie zgodzić... Przynajmniej w kiklu aspektach...

Pamiętaj jednak, że tu - na HYIPFORUM - na prezentowane projekty parzymy na ponaizki niejako z nieco innej perspektywy.

To, co ty nazywasz zwykłym scamem z naszej perspktywy jest zykłym ponziakiem, zwykłym hyipem. A dokładniej rzecz biorąc mniej lub bardziej zwykłym :) 

Fatalna strona

De gustibus non est disputandum... Ja jednak uważam, że strona, grafiki, promocja nie odbiega zbytnio od przeciętności. Jest wręcz dość typowy. Podobnie ja sam pomysł na legendę o źródłach dochodów.

Co do liderów, to myślę, że niedługo się okaże, bo wyraźnie widać, że tym razem admin kieruje projekt do Ukraińców i Rosjan. Jesli chwyci w Rosji, to może być ciekawie i może dać zarobić...

Natomiast - i to nie ulega IMHO wątpliwości - olbrzymim obciążeniem jest historia admina. Problem jednak nie w tym, że zescamił OMEGĘ. Każdy ponziak prędzej czy później się zescami. Problem w tym, że OMEGA a w zasadzie jej admini tak poprowadzili projekt, że w zasadzie nie mógł w nim zarobić praktycznie nikt. 

Wypięcie się nawet na polecających projekt - o zaganiaczach tylko wspomnę -  to w tym światku w zasadzie śmierć cywilna. 

Każdy racjanalnie myślący bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że żywot pozniaka zależy głównie polecania programu. Tylko żywa kasa trzyma go przy życiu. A temu adminowi uwierzyć będzie niezmiernie trudno...

Ja mu nie wierzę ale projektowi jeszcze trochę będę się przyglądał pod kontem ewentualnego wejścia weń. Szczególnie, że rosyjski rynek hyipów lubię...

Posted (edited)
12 godzin temu, XionScam napisał:

Tylko, że zanim zaczniesz testować gry czy aplikacje musisz wykupić minimalny pakiet o wartości 100 USD. Do wyboru są pakiety od 100 USD do 16.000 USD. 

Poza tym odpowiedzmy sobie na jedno podstawowe pytanie. Który twórca gry czy aplikacji chciałby w ten sposób ją testować? Jak ukraiński emeryt lub turecki bezrobotny mają wykryć błędy? Do tego zatrudnia się ludzi, którzy się na tym znają, a nie płaci przypadkowym osobom z łapanki.

Przyznaję się, że niezbyt uważnie przeczytałem informacje na stronie, nie mówiąc już o sprawdzeniu co o serwisie piszą inni. Faktycznie ten serwis sprzedaje paczki (o czym jest wspomniane na stronie Xion).

Zazwyczaj stronki, które proponują instalowanie gier dają niewielkie wynagrodzenie użytkownikowi za zainstalowanie gry na telefonie i osiągnięcie w niej jakiegoś niewysokiego poziomu. Administrator gry płaci serwisowi za udostępnienie reklamy gry na stronie i liczy na to, że tak zdobędzie nowych graczy w swojej aplikacji (wciągną się w grę i będą w niej kupować przedmioty z gry). Serwis jest pośrednikiem w zdobyciu klientów. Tutaj jednak jest inaczej.

Rzeczywiście po 15 minutach gry nie ma szans na znaczące wykrywanie bugów, jest to śmieszne. Schemat działania jest prosty i wydawałoby się, że już się w obecnym czasie wyczerpał: kupuj paczki i wykonuj zadania. Zazwyczaj są to reklamy, ale reklamy były już także w Omedze, więc tu proponuje się instalację gier i ich "testowanie". Dodanie do tego drzewka poleconych, a na dokładkę kasyna powoduje, że jeszcze należy spojrzeć na oferowane prowizje w stosunku do zawartości (różnorodność gier i dopasowanie ich do użytkowników - promocja programu), by określić może już nawet nie tyle czy to jest hyip, ale jak żywotny będzie. Historia osób, które stoją za programem nie pozostawia złudzeń, czym jest ten "internetowy biznes".

Jeśli te zadanka do wykonania będą proste, a zarazem wciągające to przy dobrej promocji się znajdą chętni. W Omedze była dobra promocja, ale słaba atrakcyjność zawartości, a taka atrakcyjność jednak poprawia polecanie: patrz tutaj coś jest, to działa!

10 godzin temu, pepperoniss napisał:

Natomiast - i to nie ulega IMHO wątpliwości - olbrzymim obciążeniem jest historia admina.

Dlatego skierował się teraz na nowy rynek, tam gdzie go jeszcze nie było:

10 godzin temu, pepperoniss napisał:

Jesli chwyci w Rosji, to może być ciekawie i może dać zarobić...

I to chyba jest sedno tego projektu.

Edited by Redix

8 godzin temu, Redix napisał:

Schemat działania jest prosty i wydawałoby się, że już się w obecnym czasie wyczerpał: kupuj paczki i wykonuj zadania. Zazwyczaj są to reklamy, ale reklamy były już także w Omedze, więc tu proponuje się instalację gier i ich "testowanie".

I tu jest sedno... Ten program to w istocie OMEGA BIS. Ale i sama OMEGA nie była niczym odkrywczym... Nie pamiętam już gdzie ale gdzieś na forum opisywałem już mechanizm ponziaków oraz to, że generalnie od czasów Karola Ponziego - a w zasadzie od jeszcze bardziej zamierzchłych czasów, bo Karol Ponzi tylko dał takim piramidom swoje nazwisko - kompletnie nic się nie zmieniło.

Cokolwiek by nie sprzedawać za "produkt" to musi on być bezwartościowy bądź mało wartościowy a tylko stwwarzać pozowy przydatności dla usera bądź kogoś innego. Tak by mógł stać się częścią sprzedawanej jelonkom legendy. Dlatego ma on tylko znaczenie w kontekście "przykrcia" rzeczywistości.

8 godzin temu, Redix napisał:

I to chyba jest sedno tego projektu.

Dlatego jeszcze nie skreślałbym tego projektu. Dla Nafalskiego OMEGA była też swoistym poligonem doświadczalnym na polu ponziaków. NIewątpliwie jego wielkim błędem było danie od razu prototypowi swojej twarzy i - nic to, że mocno podkolorowanej - swojej histrorii.

Niemniej - jak też uczy doświadczenie - uczestnicy takich projektów nie są zbytnio nastawieni na szukanie odpowiedzi, kto za tym stoi i na czym program w rzeczywistości zarabia... Zresztą, zawsze sprzedaje im się marzenia... Koniec etatu. Emryturę dla siebię i dzieci a czasem nawet wnuków... Za kilka kliknięć... Można zaryzykować... A, że przy okazji wyłoży się trochę własnych, ciężko zarbionych groszt... No cóż...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox
      Projekt: doubleway.io 
      Kategoria: Matryce, Smart Kontrakt
      Min. 18$ - 0.08 ETH plus gas.
      Od wczoraj bardzo mocna promocja przez polskich liderów tego projektu w Social media. Kilka tysięcy rejestracji w jeden dzień.

Wszystko na smartkontraktach! 
      Zapoznaj się z poniższym opisem, aby zacząć lub dołącz teraz, jeśli poradzisz sobie sam z rejestracją i zaczęciem biznesu:
      Poznaj pierwszy w historii projekt blockchain bez ryzyka. 
      Po raz pierwszy ani jedna osoba na świecie nie może wpłynąć na działanie systemu. Nie istnieje żadna firma ani zarząd, który mógłby zablokować konto.

Jak to działa:
      Będziesz potrzebował portfela Ethereum MetaMask lub Trust Wallet i 0,08 ETH + fee.
      (0,08 ETH  ~ 18 USD )
      Aby się #zarejestrować i uzyskać 1. poziom w systemie, zarezerwuj 0,084 ETH na swoim portfelu. 

W rzeczywistości pierwszą transakcją jest rejestracja. Wszystkie pozostałe przelewy są dokonywane z zarobionych środków. 
       - #WAŻNE, pieniądze odzyskujesz natychmiastowo już przy zaproszeniu pierwszej osoby 
      - Istnieją trzy sposoby uzyskania poleceń:

*Przyciągaj polecenia do swojej struktury w DOUBLEWAY.
      *Otrzymuj polecenia ze swoich uplinów poprzez „przepełnienia” (zgodnie z zaprogramowaniem w inteligentnej umowie).
      *Poczekaj, aż system sam przyniesie Ci bezpłatne polecenia.
      *Twoje polecenia z CRYPTOHANDS staną się automatycznie Twoimi poleceniami w DOUBLEWAY.  
      Otrzymuj automatyczne transakcje z inteligentnej umowy bezpośrednio na portfelu Ethereum.  

*Prezentacja biznesu: https://drive.google.com/file/d/1DVRVNqvHlJ8E1dNoxSjWepT8ef78bOzI/view
      Zgodnie z tabelą, na 1. poziomie zostajesz przeniesiony 0,16 ETH, na 2. poziomie - 0,64 ETH, a na 3. poziomie - 2,56 ETH. 

(#UWAGA -mamy 8 poziomów łącznie, - przy pełnym wypełnieniu osiągniemy 3500 ETH dochodu miesięcznie,  i 40000 ETH dochodu rocznie). 

Realnie patrząc jest to wykonalne, matryca zapełniana jest bardzo szybko, jednak nawet osiąganie 10 % założonej sumy miesięcznie - zadowoli wszystkich.
      Rejeatracja:
      https://doubleway.io/pl/?rid=28020
      Nikt nie może zamknąć twojego konta, aby zatrzymać płatności lub dokonać zmian w systemie, ponieważ inteligentna umowa jest ładowana do sieci Ethereum. 

Osobiście możesz zaprosić tylko 2 polecenia, które są dołączone bezpośrednio do Ciebie i nazywane są „poleceniami z pierwszego wiersza”.
      2 z Twoich poleconych w pierwszym wierszu (osobiście zaproszonych przez Ciebie) również zapraszają 2 ze swoich poleconych. Tych 4 uczestników w twojej strukturze to „skierowania drugiej linii”.
      Następnie, analogicznie, masz 8 poleceń z 3 linii i 16 poleceń z 4 linii.

Jeśli nadal będziesz zapraszać poleconych, gdy masz już 2, kolejne polecenia są dołączane do głębokości twojej struktury i stają się Twoimi poleceniami z 2, 3 i tak dalej, aż do 10 linii. Nazywa się to „przepełnieniem”.
      Nawet jeśli nie zaprosisz żadnego polecającego, prędzej czy później będziesz nadal otrzymywać skierowania w następujących sposobach bez twojego udziału:
      *za pomocą przelewu od Twoich sposnorów,
      *Bezpłatne skierowania z systemu.
      Instrukcja wersja 1:
      https://drive.google.com/file/d/1-lipbVoEJvRkWYoW7U-nBs7oY6RmlrRq/view?fbclid=IwAR03oTXFdIpGo4Pu-48q_ndxQ_k-gGe8_AhTj2gHovhV_EjnQwbpTgoVKc4
      Instrukcja rejestracji 2:
      https://www.youtube.com/watch?v=8gvbpmMbGO0

Pomimo opisu twórców przetlumaczonego w powyższym opisie programu jest to na 100% ponziak. Dopóki jest więcej wpłat niż wypłat to hajs się zgadza.  
    • By cryptoinvestment

Alcore Betting Company

DATA ROZPOCZĘCIA:
      13 grudnia 2019
      Pierwszy film promocyjny pojawił się 17 grudnia, ale z tego co się zorientowałem, to wypłynął na szerokie wody niedawno.
      Takie programy często działają po cichu, w wąskich kręgach, często rozpowszechniane są przez Skype itp.
      To dzieło jest zapewne tworem rosyjskim, mi trochę przypomina ruskie hyipy, którymi kiedyś się fascynowałem i które często fajnie działały.
      Wywiad ze słupem CEO William Copper (ruski aktor z angielskim czytanym z kartki - standard) pojawił się dopiero 14 lutego.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Dla mnie w takich programach najbardziej interesujące i najmniej ryzykowne są zazwyczaj 2 pierwsze plany, bo są na krótko i można szybciej zrezygnować.
      Poza tym często lepiej zrobić 2-3 kółka w krótkim planie z reinwestem zarobków, niż 1 kółko w długim planie, a zawsze można wyjść w międzyczasie.
      W planie Basic na 10 dni (moim zdaniem fajna opcja) można mieć tylko 1 depozyt, w innych bez ograniczeń. 
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.
      Naliczenia są zmienne, ale oscylują w górnych granicach raczej, no bo przecież zależy to wyników z zakładów sportowych.
      Codziennie naliczenie jest w dashboardzie w tabeli % of daily income.

PROCESORY PŁATNICZE:
      Payeer, Perfect Money, BTC, ETH, LTC
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.

MINIMALNA WPŁATA:
      USD: 50$, BTC: 0.007, ETH: 0.3
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę, nie wiem czy są manualne, bo w FAQ zastrzegają sobie do 72h.

MINIMALNA WYPŁATA:
      Dla depozytów w USD: Payeer i Perfect Money: 1$, BTC: 10$
      Dla depozytów w krypto: BTC 0.00014, ETH: 0.005
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę. Zakładam, że mogą być manualne mimo wszystko.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Jak na tego typu program, to nie ma tu przesady, bonusów pieniężnych (jest na ostatniej randze/levelu, ale to ciężko osiągnąć).
      Aby osiągnąć drugi level trzeba mieć 1000$ własnej inwestycji i 100 000$ w grupie - a to dużo i niewiele osób to osiągnie.

OPIS:
      Ten program zainteresował mnie, bo podoba mi się pierwszy plan, jest krótki (10 dni roboczych) i wydaje się mało ryzykowny, jak na taki hyip.
      Kolejna cecha, która mnie zachęciła to możliwość korzystania z zakładów sportowych na platformie, co jest ciekawą opcją, która dla laika dodaje dużo wiarygodności.
      Generalnie to legenda to są te zakłady sportowe i wygląda to całkiem, całkiem, oczywiście pamiętajmy, że jest to HYIP, więc wszystko się może zdarzyć.
      Platforma jest bardzo ładnie wykonana i dopracowana, widać, że wymagało to dużo pracy, są te zakłady i wyniki wydarzeń, to nie jest łatwe do zrobienia.
      Z zakładów osobiście nie zamierzam korzystać, choć bawię się w buchmakerkę trochę z typów. Dobre jest to, że tu możemy to robić za krypto.
      W razie wygranej w zakładach, zyski są przelewane na balans do 24h po zakończeniu wydarzenia sportowego.
      Widzę też, że program dopiero niedawno wypłynął, więc pewnie na początku nie było dużego ruchu, zresztą takie programy działają po cichu raczej.
       Na ISP znalazłem, że jest 7 monitorów i jakieś tam recenzje, ostatnia chyba z końca stycznia.
      Domena zarejestrowana na 8 lat - niby zawsze na to ludzie patrzą ... dla mnie ma to tylko dlatego znaczenie.

Liczę, że program trochę pochodzi, ale moja strategia to 2-3 kółka na 10 dni, ewentualnie rozważam drugi plan na 1 kółko.
      Przy założeniu, że plan Basic płaci ok. 13%, to po 3 kółkach wyjdzie ok. 44% zysku (z reinwestem):
      np. 100$ x 13% = 113$ x 13% = 127,69$ x 13% = 144,28$
      Może być ciut więcej, bo zazwyczaj naliczenia wahają się od 1.3-1.4% dziennie.
      Na YouTube jest trochę recenzji, dużo z ostatnich 2-4 tygodni i są też takie cuda (chojrak, pewnie kolega admina, bo kto wpłaca na taki plan):
      Podsumowując, liczę, że moja strategia się opłaci i sobie tu wygeneruję parę groszy.
      Wracam do HYIPów i będę testował różne wynalazki, tęskniłem za tym, parę fajnych tematów przegapiłem, więc pomyślałem, że może ten rynek będzie teraz się lepiej rozwijał - czas pokaże.
      Zrobiłem już dzisiaj 2 wypłaty, dodam dowody do odpowiedniego działu.

MOJA WPŁATA:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/50f3fe5d6a1ddfafcc885f132cab7aeb33a95331a39058d33c3f27efec898c3f
      Widzę, że działu wypłat w sumie nie ma, to dodaję tutaj dowody 2 wypłat z dzisiaj - obie dotarły bardzo szybko na mój portfel:

• By Kryptokox

Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
      Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
      Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
      MIN. 0.001 BTC

Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
      Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
      Firma klasycznie zarejestrowana w UK

CEO: Russel York
      CTO: Paul Lewis
      CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
      MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI

Tak wyglądają aktualne statystyki:

Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

• By Kryptokox

Cześć wszystkim! Myślałem, że era zarabiających portfeli powoli się kończy, ale jednak nie. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić kolejny portfel zarabiający tym razem z siedzibą w Kijowie. Kijów, Kijów hmm... Kojarzy się z Omegą  Projekt jest w sumie w fazie ultra beta. Póki co mamy tylko stronę i całość jest na przeglądarce jednak aplikacja będzie później wdrożona. I co z tym Kijowem zapytacie. Ano osoby, które przymierzają się do pompy w ten projekt to osoby promujące mocno wcześniej Omegę, jedni z największych np. Pan A.K. Sama prezentacja jak i strona przypomina mi nieco dobranie kolorystyczne i design ten z Omegi. Hmm... to czysto teoria spiskowa, ale zazwyczaj tłumacząc strony hyipów translatorem google występuje masa błędów i niespójności. Tutaj wygląda to tak jakby było tłumaczone z Polskiego na Angielski właśnie tym translatorem, bo wszystko trzyma się kupy. Nie wiem, może to tylko złudzenie
      Z uwagi na osoby zainteresowane tym tematem postanowiłem wejść na próbę i aktywnie się przyglądać. Zróbmy mały research:

Siedziba: 
      Ukraine, Kiev
      Business centre Parus
      Mechnikova street 2

Kontakt: office@goldtokenwallet.com

Twórcy są znani z imion i nazwisk i przedstawiam ich na poniższej grafice:

Okej to lecimy z nimi:

1. CEO: Rickard Balstedt - Jest niemieckim menadżerem posiadającym wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym pomiędzy Europą i Azją. Pracował dla London Metal. Pasjonat złota i jego użyteczności w obszarze finansów
      Pana o takim imieniu i nazwisku ciężko dorwać w google. Znalazłem jakiś profil na FB, ale nie jestem przekonany, że to ten sam gość patrząc na zdjęcia i materiały z sieci. Linki poniżej. Obstawiam, że to inne osoby.
      https://mcash.world/the-use-of-blockchain-in-fighting-crime/
      https://www.facebook.com/richard.balstedt
      https://www.linkedin.com/in/richard-balstedt-25865711/

Spróbuję to później zweryfikować
      2. Ambasador Marki -  Cagdas Saricimen - Dość znany leader, network marketer z 5 letnim doświadczeniem. Odpowiedzialny za budowę i promocje Gold Token

Jego profil FB: https://www.facebook.com/saricimen

Wśród jego znajomych wielu top globalnych liderów z całego świata. Myślę, że to pozytywny sygnał, że projekt może mieć pompkę.

Profil FB: https://www.linkedin.com/in/cagdas-saricimen/
      Twitter: https://twitter.com/cagdas_sa
      Instagram: https://www.instagram.com/cagdas.saricimen/
      Gość ma dość spore zasięgi. 
      3. CTO dyrektor techniczny - Mark Lundberg - Amerykański specjalista IT. Wykształcony w Massachusetts w Instytucie Technologii.
      Pracował przez wiele lat z SAP.

4. CFO - dyrektor finansowy Heinz Wanner - Urodzony w niemczech. Ukończył Uniwersytety Ekonomiczny w Londynie. Był dyrektorem Goldman Sachs i odpowidał za pożyczki i depozyty
      - Również nie mogę na szybko nic o nim znaleźć.

5. Dyrektor wsparcia - Eliott Hamilton- Posiada doświadczenie w bankowości. Odpowiedzialny za 
      dział obsługi klienta

O projekcie
      Jak sama nazwa wskazuje w projekcie oprócz portfela i magicznego Gold Tokenu, firma zajmuje się według legendy złotem! Nie można go dodrukować ani zwiększyć jego ilości. Firma używa złota do zabezpieczenie prawdziwym złotem papierów wartościowych, które tworzy. Zabezpiecza transakcje złotem jako aktywa bezpiecznego przechowywanie funduszy itd. Używają złota do zabezpieczenia ceny GoldToken (taki trochę Reserved Pool jak w Cloudzie haha ) Według twórców cena GoldToken nie może spaść zbyt nisko, ponieważ jest zabezpieczone złotem - najbardziej stabilnym aktywem w historii. 
      Chwalą się, że są nie tylko nowoczesną firmą działającą w branży fin-tech. Na cel stawiają sobie zmianę świata finansów. Haha Ambitnie!  Podobno posiadają w pełni działającą kopalnię złota w Afryce. Hohoho  I pewnie  chcą się z nami podzielić  Mówią, że nie używają go do sprzedaży, a jako aktywa do tworzenia instrumentów finansowych, tzw. złotych certyfikatów.

Gold Token Wallet
      Stworzyli go po 5 latach analizy rozwoju rynku kryptowalut, jego zalet, a także ryzyka. A nie wygląda na 5 letnią pracę... ale dajmy im trochę czasu   Kierują się czterami wartościami tj. RENTOWNOŚĆ, STABILNOŚĆ, UŻYTECZNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO.
      Firma obserwuje rozwijający się rynek depozytów i pożyczek w kryptowalutach, głównie w BTC i postawil isobie za cel stworzenie jednego z pierwszych cyfrowych banków przyszłości, działającego tylko w obszarze walut cyfrowych. Najstarsze i najpopularniejsze funkcje banku to przyjmowanie depozytów i udzielanie pożyczek.
      Rozumieją, że głównym ryzykiem związanym z trzymaniem kryptowalut jest brak stabilności ceny. Kurs wymiany może zmieniać się gwałtownie każdego dnia.
      Stworzyli pierwszy na świecie STABILNY PORTFEL. No ciekawe ciekawe jak to będzie z tą stabilnością

Chcą, aby ich portfel był przydatny w prawdziwym życiu i planują wdrożyć klasyczny zestaw każdej zarabiającej przeglądarki portfelowej   Chcą wprowadzić wirtualną kartę do płatności online. Wypłaty na inne karty mają być instant. Mają mieć płatności WeChatPay, Apple Pay, Google Pay
      Chwalą się bezpieczeństwem w tym bezpiecznym serwerami w chmurze jak i tym, że większość środków trzymanych jest na zimnych portfelach sprzętowych, dobrze chronionych. 

Uff.... starczy tej paplaniny z ich prezentacji  Zwracam uwagę, że powyższa wypowiedź to tłumaczenie ich prezentacji i z pewnością jest to legenda.
      Zarobki
      Firma ponownie mówi o tym, że większość ich zysków pochodzi z udzielanych pożyczek, które zabezpieczone są prawdziwym złotem. Informują nas, że pożyczka to jeden z najbardziej rentownych instrumentów finansowych. Z przyjemnością informują, że dzielą się z nami (partnerami) zyskami w wysokości od 0,10% do 0,33% (średnio 0,166% dziennie, 5% miesięcznie).
      Wystarczy zrobić  depozyt i liczyć codzienne naliczenia. Zyski są  w GoldToken (GTO). Oznacza to, że możesz dodatkowo zarabiać na wzroście wartości tokena! Zobaczymy jak to z tym będzie, bo ostatnie przeglądarki portfelowe nie wykazują chęci wzrostu ceny zbyt mocnego
      Min. 100$

Program afilacyjny
      Mamy 15 poziomów poleceń i struktury są nieograniczone. 
      1. 50% zarobków poleconego w pierwszej lini
      Cała tabelka prezentuj się tak:
      1. 50%
      2. 25%
      3. 15%
      4. 10%
      5. 5%
      6. 5%
      7. 5%
      8. 4%
      9. 4%
      10. 4%
      11. 3%
      12. 3%
      13. 3%
      14. 2%
      15. 1%
      Każda bezpośrednia osoba odblokowuje kolejny poziom naliczeń, czyli standardowo.
      Mamy też element RANG, który nazywa się tutaj GOLD BOUNS
      * Manager - nalezy mieć minimum 3 bezpośrednich poleconych i ponad 300 000 USD obrotu grupy. Odblokowuje nam to to kolejne prowizje tj. 10% za 1 lvl 5% za 2-4 lvl itd. itd.
      ** Regional Director - Minimum 3 Managerów w zespole.
      *** National Director - Minimum 3 Regionalnych dyrektorów
      **** Gold Director - Minimum 3 Krajowych dyrektorów 

Prawie jak w Duolife te rangi

1. Wchodzimy tutaj: https://join.goldtokenwallet.com/Kryptokox
      2. Podajemy nasze dane zgodnie z instrukcją w formularzu i akceptujemy regulamin.
      3. Natychmiast otrzymujemy e-mail z linkiem aktywacyjnym. Na aktywację mamy 5 min.
      4. Logujemy się na nasze konto i ukaże nam się dashboard.
      5. W prawym górnym rogu klikamy Add Funds. Wprowadzamy kwotę min. 100$ lub większą i  klikamy Add Funds. Przesyłamy BTC do portfela. a chwilę obecną wydaje mi się, że depozyt zamieniany jest od razu na USDT.
      6. Depozyt aktywuje się automatycznie.

Podsumowanie:
      Co tu dużo mówić. Legenda mnie w sumie nie urzekła, twórcy średnio transparentni na chwilę obecną oprócz Pana Cagdas Saricimen który jest znanym networkerem. Dlaczego więc wszedłem. Zaciekawiło mnie zainteresowanie dużych graczy networku, którzy z Omegi nagle przenieśli się tu, w tym Pan A. K i kilku jego kolegów. Jak widać póki co wpłaciłem 110$ i będę śledził projekt, czy jest godny wrzucenia większej kwoty.

W teorii niczym się nie wyróżnia, ale z uwagi na fakt, że pompa na niego nastąpi w najbliższym czasie i mamy okazję być na starcie to czemu by nie spróbować

Oczywiście pamiętajcie, że na 99% jest to ponziak i decyzje inwestycyjne podejmujcie mądrze i na własną odpowiedzialność.