Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Znalazłem taką stronę do inwestycji: https://fundico.eu/

Opis na stronie: Zainwestuj w wierzytelności wobec banków
Oferujemy inwestorowi zakup pakietu wierzytelności wobec banków związanych z niezwróconymi prowizjami bankowymi i ponadprzeciętną realizację zwrotu z inwestycji.

Opowiem o moich doświadczeniach z Fundico. Zarezerwowałem inwestycje - rezerwacja nie jest ostatecznym zakupem. Poprosiłem o umowy cesji dotyczące zarezerwowanych inwestycji i informację, jak kalkulacja zwrotu ma się do funkcjonowania sądów np. w kontekście COVID-19. Otrzymałem jakieś umowy cesji, ale nie te dotyczące zarezerwowanych przeze mnie inwestycji, tylko jakieś inne. Nie otrzymałem informacji na temat kalkulacji zwrotu... Pan Mariusz napisał, że będzie w kontakcie i od tego czasu kontakt się urwał. Dla mnie osobiście brak odpowiedzi na pytania i nierzetelność skreślają Fundico. Jeśli mają trudność w odpowiedzi na proste pytania a wręcz nie odpisują to co dopiero będzie, jeśli pojawi się jakiś kłopot?