Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

po przejrzeniu jednego z tematów na forexfactory wyszła mi całkiem ciekawa choinka.Wyzerowanie konta nie powinno być problemem :):):)

0KWYnYA.png

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By marek505
      Naucz się handlować na wzrosty oraz spadki

Witajcie, chciałbym wam dziś przedstawić ofertę, która moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna jeśli chodzi o jej cenę jak i wartość, którą otrzymujemy.
      Zainteresowanie kryptowalutami rośnie, ale nie ma za bardzo rzetelnego miejsca, aby zdobywać taką wiedzę.
      Ja takie miejsce znalazłem, korzystam jak i mam dobre wyniki dzięki temu.

Chciałbym się podzielić nim tutaj:
      Sprawa wygląda tak, że w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać. Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć.
      Takie osoby raczej NIE dają żadnej wartości, a sprzedają szkolenia za horrendalne kwoty!
      Tylko dlatego, że wszystko jest ładnie ubrane marketingowo i dlatego jest to przepłacone!

Jako że ja zarabiam online SYSTEMATYCZNIE od 2016 roku
      Postanowiłem coś zweryfikować sam! Po długiej obserwacji jak i sprawdzeniu tego, czy faktycznie to działa mam coś dla was!
      Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób początkujących jak i tych, którzy chcieliby uzyskiwać zyski z kryptowalut, ale nie mają sami czasu na analizowanie rynku.
      Postanowiłem się z wami podzielić grupą edukacyjną na FB -  Krypto-Analizy Gdzie znajdziecie mnóstwo DARMOWEj WARTOŚCI, która przydaje się na samym początku.
      Prowadzi ją Darek i pracę, jaką wykonuje Darek Rydwelski jest moim zdaniem jedną z niewielu oraz warta swojej ceny, dlatego, że otrzymujesz dużo więcej za tak niską cenę, bo uwaga cena to 49-200 złotych miesięcznie! Dodatkowo są różne zniżki i promocje sezonowe.
      Jego kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCOO9_tK3Yj26YM7d7l5CA0g

Zachęcam też do otworzenia konta na BINANCE  [---]
      Czysty link Binance - https://www.binance.com/en
      Dziękuję za korzystanie z moich linków.

Moim zdaniem to śmieszna kwota, za którą dostajesz sporą wartość, ja nie raz korzystałem z różnych grup, pamiętam takie w 2107, gdzie za dostęp do różnych grup płaciłem nawet 3 BTC miesięcznie !

Ja nawiązałem z Darkiem współpracę, dzięki czemu mam zniżkę dla osób, które korzystają z mojego polecenia  
      Czysty link do ofert Darka - https://www.darekrydwelski.network/
      Zachęcam do skorzystania ze zniżki. Aby skorzystać z tej oferty, zachęcam do rejestracji z linku, który wygenerował dla mnie Darek dodatkowo macie 7% ZNIŻKI
      https://www.darekrydwelski.network/grupa-szkoleniowa/4yewe?coupon=ZNIZKA-PARTNERSKA-7 

Napiszcie, czy taka opcja jest dla was interesująca i dajcie znać, czy ktoś już korzysta, a może szukał czegoś takiego 
      Pozdrawiam!
      Przykładowe opisy transakcji jak i wyniki, które mam dzięki handlowaniu z Darkiem i nauce z nim

ETH - wykres 5min 
      Skorygowałem nieco kanał spadkowy, gdy cena do niego powróci rozważę pozycję short gdy natomiast potwierdzi wsparcie, będę potrzebował większej ilości potwierdzeń na pozycję long.
      https://www.tradingview.com/x/6wMi2EJY/

ZEC - jeśli rynek będzie wystarczająco mocny zobaczymy finalny target na 119 - 120
      https://www.tradingview.com/x/W5vkb8KD/

UNI Update  - wykres 1h
      Już niecałe 7% w górę od wejścia w rynek, bardzo pozytywna i spodziewana reakcja rynku.
      https://www.tradingview.com/x/tuV5nzgM/

Predykcja na dzień dzisiejszy znalazła potwierdzenie na wykresie co dało nam kilka okazji na profit.
      Dziś nie szukam już nowych wejść, wracam na grupę jutro około 10.00

Pamiętajcie, że wyniki z tradingu to sprawa indywidualna i każdy osiąga inne, podstawą jest wiedza, nauka jak i doświadczenie.

Życzę powodzenia i samych udanych pozycji.
      Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem w komentarzach 
    • By Marek0805
      Witam w nowym moim temacie.
      Zacznę od końca,a mianowicie od handlu sprzed chwili

Na potrzeby naszego forum przygotowałem ten oto screen z takimi a nie innymi stawkami dzisiejszych moich wejść:

xcool jest moim nickiem używanym na wielu innych forach.Sam nie wiem dlaczego tutaj dałem swoje imię 
      System przeze mnie prezentowany jak zresztą widać z powodzeniem możemy wykorzystać do gry na forex,scalping na wykresach m5 i jednocześnie na opcjach binarnych.
      W temacie mojego imiennika @marek505 - icmarkets.com napisałem,że wcale nie trzeba inwestować 200 czy więcej dolarów,by móc zarabiać.Wystarczy nasza cierpliwość,odrobinę chęci,samozaparcia i raptem po 10$ na brokerów.

Co potrzebujemy by móc wystartować za te 20 $ ???
      Rejestrujemy się w wg rankingu pewnego rosyjskiego forum u najlepszego brokera opcji binarnych
      INTRADE

Rejestrujemy się u całkiem niezłego,a co lepsze dającego aktualnie bonus powitalny w wysokości 100$ brokera rynku forex
      NPBFX

• Witam, zrobiłem opłatę gas w formie eth i już czekam na przelew od wczoraj, wie ktoś ile się czeka bo pisze ze maksymalnie do 6 godzin ale nic nie ma i pisze tylko ze przelew w realizacji. 
    • To jest ogólny problem obecnych czasów, gdzie programy opiniotwórcze zastępują programy informacyjne. Wszelkie serwisy są orężem którejś ze stron. Także główne platformy społecznościowe walcząc z propagowaniem fałszywych wiadomości jednocześnie stają się tendencyjne. Z kolei alternatywne media dryfują głównie po powierzchni i siłą rzeczy również przekazują pewne opinie gdyż nie mają możliwości dotrzeć do źródeł poruszanych tematów.
    • Obejrzałem całość i według mnie ten gościu jest niewiarygodny. Używa wobec takich osób jak Kraśko czy Lis, sformułowań typu : najlepszy dziennikarz. Może i dla swoich oni są najlepsi. Ale na pewno nie są to ludzie związani z polską racją stanu. Także obiektywizm tego domorosłego youtubera, który odżegnuje się od jakichkolwiek koneksji politycznych przez sam wydźwięk jego filmu wskazuje iż może on go sobie w buty wsadzić. Nie wiem czego on oczekuje, że TVP będzie przyznawało przeciwnikom politycznym (tylko z nazwy, a wszyscy wiemy jaki jest podział zadań miedzy różne frakcje od 1989 roku) co roku Telekamery. I co on sobie w ogóle wyobraża, że TVP zacznie moderować swoje teksty jak Wikipedia? Przygłup, a do tego w ogóle taki jakiś ciepły, nacechowany emocjonalnie naiwnością. Nie ubił bym z nim nawet muchy w kiblu. Piosenka nadaje się na Jarocin '88.
    • Ciekawy pomysł. Miejmy nadzieję, że uda się go zrealizować pomimo nadejścia Nowej Normalności.
    • Zareagowałem na film gdzie wypowiada się architekt Sebastian Pitoń. A jaki jest pomysł na dutki? Oto taki: